Iris Noir Yves Rocher - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-26, 11:24   #31
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Muszę koniecznie poznać. Z Secret d'Essences podoba mi się szalenie róża, ambra tak sobie, bo jest mało trwala i intensywna, ale do samego zapachu się nie przyczepię. Irysa kojarzę z Hirisem Hermesa, którego miałam parę lat temu i choć ten zapach nie był pudrowy, a bardziej metaliczny, taki irys zagrzebany w wilgotnej, zimnej ziemi, to nuty irysowe bardzo dobrze sie na mnie "układaly"
Mam podobne upodobania z calej serii moim faworytem jest i pozostanie Rose Absolue slodkie rozane konfitury,ktore sa mega trwale na mojej skorze

Voile D'ambre okazuje sie zabojczo migrenogenne, mialam problem zeby zmyc zapach ze skory,traumatycznie wspominam spotkanie.

Iris Noir jest nasyconym zapachem,irys jest tlem dla bergamotki i paczuli-tak je odbieram przy czym to chlodny zapach,ktory trzyma sie blisko skory.Szkoda tylko,ze na mnie bardzo nietrwaly i szybko znika-moje otoczenie az bylo zaskoczone...
Nie wiem czy sie skusze,byc moze-jezeli bedzie dobra oferta to dla irysowego klimatu bede sklonna czesciej po nie siegac.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 11:32   #32
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

Hm, nietrwały? To trochę szkoda, ale jeśli zapach okaże się dla mnie idealny i zdecyduję się na kupno, to do kompletu dokupię sobie jeszcze balsam do ciała. Teoretycznie te balsamy Secret d'Essences są drogie, ale ja mam sposób - nakładam odrobinę balsamu tylko na perfumowane miejsca - za uszkami, na szyję, na nadgarstki. Potem zapodaję perfumy i zapach cudownie się utrwala.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 11:35   #33
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

Tez mam chec na trzy miniaturki Generalnie jestem na etapie przekonywania sie do firmy Yves Rocher.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 12:12   #34
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Hm, nietrwały? To trochę szkoda, ale jeśli zapach okaże się dla mnie idealny i zdecyduję się na kupno, to do kompletu dokupię sobie jeszcze balsam do ciała. Teoretycznie te balsamy Secret d'Essences są drogie, ale ja mam sposób - nakładam odrobinę balsamu tylko na perfumowane miejsca - za uszkami, na szyję, na nadgarstki. Potem zapodaję perfumy i zapach cudownie się utrwala.
Wiesz,kazda skora inaczej przyjmuje zapachy-poza tym jestem ciekawa jak sprawdzi sie w duzo chlodniejszych dniach.
Dobry pomysl z balsamem,chociaz zawsze unikalam balsamow perfumowanych ale w tym przypadku skusze sie

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Tez mam chec na trzy miniaturki Generalnie jestem na etapie przekonywania sie do firmy Yves Rocher.
Uwazam,ze jak kazda firma ma lepsze i mniej trafione zapachy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 12:38   #35
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Tez mam chec na trzy miniaturki Generalnie jestem na etapie przekonywania sie do firmy Yves Rocher.
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Uwazam,ze jak kazda firma ma lepsze i mniej trafione zapachy
właśnie mnie przekonały do tej pory Neonatura C. i Yria
ta seria nie przekonuje mnie na tyle, aby mieć duże pojemności, ale mini? dlaczego nie
paolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 15:06   #36
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

Wlasnie wrocilam z YR. Kupilam pare rzeczy, apytalam o Iris noir. Pani pokazala mi tester, psiknela na lape no i juz wiem troszke. Zapach bardzo nietypowy, jak to wiekszosc YR. Czuc irysa, czuc FIOLKA. Bardzo pudrowy ten zapach, mocny, troche przyciezkawy, ale ma w sobie cos. Na poczatku pachnie mokra ziemia (tak, tak). Nie wiem czy go chce, chyba tak... Mozna powiedziec, ze jest troche w klimacie Insolence, ale to nie to. Jest mniej nachalny, ciekawszy. Strasnzie mi sie flakon podoba. No i podstawowa informacja - dopiero od listopada w salonach YR
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 15:31   #37
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

Hmm.. tak wacham i wacham i mysle sobie, ze to nie jest zbyt trwaly zapach I ze nie bedzie moj, mimo tego fioletu. Zbyt pudrowo-blotnisty.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 22:30   #38
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

Bardzo jestem go ciekawa,ale muszę być cierpliwa - poki nie pokaze się w salonach YR. Mam już pewne wyobrażenia po tych waszych wszystkich pięknych opisach. Uwielbiam Voile D'ambre, bardzo podoba mi się też Rose Absolue. Mogli by zrobić jakąś mega promocje na 3 zapachy naraz
Te 2 chciałabym miec w swojej kolekcji. Kto wie - może cała trójca kiedyś u mnie zagości
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 10:08   #39
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

Dzis wacham sweter, ktory wczoraj mialam na sobie i w rekawie ten zapach siedzi. Niesteyy, inaczej pachnie na ciuchach, inaczej na skorze. Ale moze sie podobac, sczezgolnie jesli ktos lubi niejednoznaczne, kontrowersyjne zapachy.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 10:22   #40
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

To i ja dzisiaj przetestuję w YR. Irys, fiołek, zapach pudrowy i wilgotny - brzmi apetycznie. Ciekawe tylko, jak z trwałością.

Edit 02.10. - przetestowałam. Piękny irys zanurzony w wonnym pudrze, ciepły, otulający. Nawet trwały, nie powiem. Ale cena... o ile pamiętam, cena to 190 złotych. Do licha, przecież to nowość, mogliby od razu zrobić promocję!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2007-10-02 o 13:01 Powód: Dopisek
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 20:10   #41
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

Będzie w promocji za kilka dni - dostałam właśnie ulotkę - 50 ml wody perfumowanej za 99 zł i do tego dowolna tej seriii woda perfumowana 15 ml gratis. Oj kuszą, kuszą, a ja mam zapas perfum, ale nie wiem czy wytrzymam
Sam zapach testuję, ale tylko za pomocą chusteczek perfumowanych i nie wiem czy to będzie miarodajne. Póki co - pozytywnie

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2007-11-02 o 20:12 Powód: literówki
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 00:01   #42
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

no ja się zakochałam w chusteczce i strasznie się napaliłam...kupiłam i odkochałam

zresztą wszystko opisałam w KWC.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 12:18   #43
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ja się zakochałam w chusteczce i strasznie się napaliłam...kupiłam i odkochałam

zresztą wszystko opisałam w KWC.
Dzięki, przeczytałam co napisałaś w KWC
Hmm, no nie wiem, mam tylko 4 chusteczki, póki co otworzyłam dwie i podoba mi się baaardzo. Nie wiem czy dam radę przetrzymac tą promocję, bo opłacalna, ale przynajmniej wczesniej pójdę przetestować w salonie YR i zastanowię się, a tak to kupiłabym od ręki
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 08:28   #44
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Iris Noir Yves Rocher

No to dorwałam miniaturę 5 ml i całe szczęście - bo to nie mój zapach. Początek nawet, nawet, przyjemny, słodki, z nutką fiołka , ale pózniej nieee, nieee. Takie błotniste coś , co prawda to przemija i pozniej ujdzie, ale błotnista nutka je dyskwalifikuje. Nie moje - no i dobrze, zaoszczędzę stówkę i tak mam spory zapas innych
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.