Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-04, 11:34   #31
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Wiem o jakich paznokciach piszesz. Masakra...... mi sie jeden zlamie i juz wszystkie leca do jednej dlugosci.
A zeby to moja mania. Mam ladne proste biale zdrowe. Ale to kwestia genow. Sa mocne po prostu. Ale myje 3 razy dziennie jak bylam nastolatka to mi sie to wkręciło i tak zostalo.

A paznokcie...Niepomalowane ale krótkie równo opilowane, z wycietymi skorkami są spoko! Ale trzeba wiecej dbac niz jak kosmetyczka zrobi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

No i hop mamy +3kg w miesiac.
7kg od poczatku. Waga sloniowa



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przebijam, + 4 kg w miesiąc, 9 kg od początku

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Jeśli lekarz dzisiaj zaleci jednak tę dietę w związku z cukrzycą, to może to faktycznie nie będzie zły pomysł, bo jak tak dalej pójdzie to będę miała spoooooro do zrzucenia
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 11:34   #32
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Ja ściągnę dopiero przed samym porodem (chociaż zapytam lekarza czy koniecznie muszę zdjąć), po porodzie jak tylko dam radę to zamierzam iść zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Właśnie ja to dokładnie nie wiem jak to jest bo hak miałam w styczniu robiona histeroskopie pod narkoza to normalnie miałam kolorowe hybrydy i nikt mi nic nie mówił


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 11:37   #33
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Mnie nie obrzydzają dłonie, kiedy paznokcie nie są pomalowane, ale zwracam dużą uwagę na zęby... Mogą być krzywe ale zadbane... Kiedyś musiałam pracować z dziewczyną, która miała obrzydliwe zęby. Jak tylko otworzyła usta, to czarno w buzi Nie chcę wiedzieć jaką miałam minę, kiedy na nią patrzyłam, ale no zbierało się wręcz na wymioty



Witam się w III części


Mam tak samo, u mnie w pracy była palaczka, zęby tak obrzydliwe od tego, że zbierało się na

Co do paznokci u nóg w lato jak chodzę w odkrytych butach to muszą być pomalowane, zimą już wszystko jedno u rąk maluje jak mi się zachce, ale też wyznaje zasadę, że nie musza być pomalowane, ale zadbane skórki, paznokcie jednej długości.
Teraz nie mam bo po ostatniej hybrydzie mi wszystkie paznokcie popękały na wysokości gdzie zaczyna się już płytka. Bardzo to bolesne czekam, aż odrosną.
Hybryda zawsze mi masakruje moje paznokcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 11:37   #34
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

U mnie mozna miec kolor. Polozna mowila ze inaczej sprawdzaja czynnosci zyciowe 20 lat temu pewnie na to patrzyli

Ale co sie dziwić jak czesc położnych jest niedokwalifikowamych jak Te z SR Aryi to.....masakra
Ja robie takie bo chce miec estetyczne i widzieć czy sa ultraczyste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 11:38   #35
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Na stronie szpitala niestety jest, że paznokcie mają być niepomalowane. Nie wiem jak to wyglada w rzeczywistości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 11:40   #36
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

No wlasnie sie dziwie , ze jeszcze tego w szpitalach wymagaja... pamietam na marcówkach tak samo bylo. 🤷☠♀️ ale co zrobic taka polityka to trzeba sie dostosowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 11:49   #37
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Przeglądałam ostatnio AliExpress w poszukiwaniu wielorasowych woreczków na warzywa i zamówiłam sobie tez wielorazowe bambusowe płatki kosmetyczne, które będą mi również służyły jako wkładki laktacyjne 17 zł za 12 szt z bawełnianym woreczkiem No ale oczywiście jak zobaczyłam ceny kieszonek PUL to tez wzięłam kilka na próbę



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-04, 11:56   #38
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja paznokcie mam zadbane, krótko ścięte i wypiłowane, ale maluje rzadko. Niestety u mnie hybryda nie trzyma się w ogóle i bardzo szybko zarastają mi skórki.

Zęby mam wyprostowane tylko górne, ale niestety w tym przypadku genetyka odgrywa dużą rolę. Nie wiadomo jakbym dbała to zęby się przebarwiają, wykruszają, ale na bieżąco staram się leczyć, więc nie jest czarno na dół niestety nie starczyło pieniędzy, bo góra pożarła prawie 30 tysięcy ale u mnie było leczenie operacyjne, specjalistyczne aparaty itp. teraz walczymy z tą samą wadą u młodych, tylko u nich jeszcze bardziej zaawansowana. Dobrze, że technika cały czas idzie do przodu i można sobie jakoś radzić z wadami zgryzu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:01   #39
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja paznokcie mam zadbane, krótko ścięte i wypiłowane, ale maluje rzadko. Niestety u mnie hybryda nie trzyma się w ogóle i bardzo szybko zarastają mi skórki.

Zęby mam wyprostowane tylko górne, ale niestety w tym przypadku genetyka odgrywa dużą rolę. Nie wiadomo jakbym dbała to zęby się przebarwiają, wykruszają, ale na bieżąco staram się leczyć, więc nie jest czarno na dół niestety nie starczyło pieniędzy, bo góra pożarła prawie 30 tysięcy ale u mnie było leczenie operacyjne, specjalistyczne aparaty itp. teraz walczymy z tą samą wadą u młodych, tylko u nich jeszcze bardziej zaawansowana. Dobrze, że technika cały czas idzie do przodu i można sobie jakoś radzić z wadami zgryzu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam wyprostowane tylko górne zęby, w momencie prostowania dół miałam prosty. Niestety po kilku latach nie zareagowałam w porę i gdy wyszły dolne ósemki, to delikatnie mi skrzywiły jednego zęba, ale nie rzuca się w oczy Moje są białe, nie mam problemu z przebarwieniami, ale może to też dlatego, że mało piję kawy i herbaty Ja już nawet nie wymagam od ludzi, żeby mieli proste zęby, bo zdaję sobie sprawę, że leczenie ortodontyczne jest drogie i nie każdego na nie nie stać, ale uważam, że trzeba o nie dbać i je leczyć, jeśli jest jakaś próchnica.
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:07   #40
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja paznokcie mam zadbane, krótko ścięte i wypiłowane, ale maluje rzadko. Niestety u mnie hybryda nie trzyma się w ogóle i bardzo szybko zarastają mi skórki.

Zęby mam wyprostowane tylko górne, ale niestety w tym przypadku genetyka odgrywa dużą rolę. Nie wiadomo jakbym dbała to zęby się przebarwiają, wykruszają, ale na bieżąco staram się leczyć, więc nie jest czarno na dół niestety nie starczyło pieniędzy, bo góra pożarła prawie 30 tysięcy ale u mnie było leczenie operacyjne, specjalistyczne aparaty itp. teraz walczymy z tą samą wadą u młodych, tylko u nich jeszcze bardziej zaawansowana. Dobrze, że technika cały czas idzie do przodu i można sobie jakoś radzić z wadami zgryzu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi krótkie i niepomalowane absolutnie nie przeszkadzają. Chodzi mi o takie jak na zdjęciu. Jeszcze do tego każdy innej długości🤮PhotoPictureResizer_190904_130558026_crop_1007x1113.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:10   #41
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

No juz trzecia czesc, ale szybko piszecie

Mam moze takie glupie pytanie ale uslyszalam coś takiego, że zastanawiam się czy w Polsce jest rzeczywiscie taki zascianek czy ja wczesniej jeszcze w PL zylam w bance. Ciekawa tez jestem jak w CZechach i Niemczech to wyglada. Tzn. domyslam sie, że w Czechach to kazdy pilnuje swojego interesu.

Zadzwonila do mnie moja bliska kolezanka i powiedziala, ze jest w ciazy. Pogratulowalam jej ale ona powiedziala, że sie srednio cieszy, bo krotko jest z tym narzeczonym (jakies pol roku) i wolalaby, żeby pozniej. Bo dla niej to taka kolejnosc, że najpierw slub a dziecko. Na to ja jej mowie, ze jezeli ma wsparcie tego faceta i on sie cieszy (a tak jest), to walilabym inne kwestie. A ona na to do mnie: "no, ty to masz przechlapane, ale ja musze wziac slub najpierw, bo nie wyobrazam sobie miec nieslubne dziecko". Mowi to dobrze zarabiajaca i wyksztalcona mieszkanka Warszawy. W sumie splynelo to po mnie, moja mama mowi, ze rzadko obecnie slyszy takie brednie. I tak zamierzam wrocic do UK po macierzynskim ale rok mi przyjdzie przetrwac w polskim grajdolku z nieslubnym dzieckiem.

Edytowane przez lava_cake
Czas edycji: 2019-09-04 o 12:18
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-04, 12:15   #42
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
No juz trzecia czesc, ale szybko piszecie

Mam moze takie glupie pytanie ale uslyszalam coś takiego, że zastanawiam się czy w Polsce jest rzeczywiscie taki zascianek czy ja wczesniej jeszcze w PL zylam w bance. Ciekawa tez jestem jak w CZechach i Niemczech to wyglada. Tzn. domyno ty to masz slam sie, że w Czechach to kazdy pilnuje swojego interesu.

Zadzwonila do mnie moja bliska kolezanka i powiedziala, ze jest w ciazy. Pogratulowalam jej ale ona powiedziala, że sie srednio cieszy, bo krotko jest z tym narzeczonym (jakies pol roku) i wolalaby, żeby pozniej. Bo dla niej to taka kolejnosc, że najpierw slub a dziecko. Na to ja jej mowie, ze jezeli ma wsparcie tego faceta i on sie cieszy (a tak jest), to walilabym inne kwestie. A ona na to do mnie: "no, ty to masz przechlapane, ale ja musze wziac slub najpierw, bo nie wyobrazam sobie miec nieslubne dziecko". Mowi to dobrze zarabiajaca i wyksztalcona mieszkanka Warszawy. W sumie splynelo to po mnie, moja mama mowi, ze rzadko obecnie slyszy takie brednie. I tak zamierzam wrocic do UK po macierzynskim ale rok mi przyjdzie przetrwac w polskim grajdolku z nieslubnym dzieckiem.
Gdzieniegdzie pewnie dalej jest takie podejście, ale w moim otoczeniu to raczej nic dziwnego, że nie ma ślubu, a jest dziecko... Sama nie mam ślubu, z narzeczonym mieszkam już 4 lata, od roku wspólny kredyt... Oczywiście ślub mamy w planach, ale nie dlatego, bo dziecko się pojawi na świecie :P Chociaż usłyszałam od bliskiej koleżanki z pracy, że inne koleżanki komentowały naszą sytuację, że jak to dziecko bez ślubu. Według nich powinien być najpierw ślub, a potem dziecko, ale szczerze mówiąc mam ich zdanie w
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:19   #43
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Gdzieniegdzie pewnie dalej jest takie podejście, ale w moim otoczeniu to raczej nic dziwnego, że nie ma ślubu, a jest dziecko... Sama nie mam ślubu, z narzeczonym mieszkam już 4 lata, od roku wspólny kredyt... Oczywiście ślub mamy w planach, ale nie dlatego, bo dziecko się pojawi na świecie :P Chociaż usłyszałam od bliskiej koleżanki z pracy, że inne koleżanki komentowały naszą sytuację, że jak to dziecko bez ślubu. Według nich powinien być najpierw ślub, a potem dziecko, ale szczerze mówiąc mam ich zdanie w
tzn, to u mnie to jeszcze troche inaczej, bo bede sama wychowywala dziecko takze nie chodzilo mi o pare bez slubu.
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:20   #44
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Wiecie co, niby od początku przytyłam tylko niecałe 5 kg to coraz ciężej mi mam takie 'nic mi się nie chce' wyprawka prawie nie ruszona, wózek nie wybrany ehhh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:26   #45
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Tymon 1030 waga konkretna 🤣🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:29   #46
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tymon 1030 waga konkretna 🤣🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super
mam nadzieje ze jutro sie dowiem ile moja wazy
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:36   #47
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
No juz trzecia czesc, ale szybko piszecie

Mam moze takie glupie pytanie ale uslyszalam coś takiego, że zastanawiam się czy w Polsce jest rzeczywiscie taki zascianek czy ja wczesniej jeszcze w PL zylam w bance. Ciekawa tez jestem jak w CZechach i Niemczech to wyglada. Tzn. domyslam sie, że w Czechach to kazdy pilnuje swojego interesu.

Zadzwonila do mnie moja bliska kolezanka i powiedziala, ze jest w ciazy. Pogratulowalam jej ale ona powiedziala, że sie srednio cieszy, bo krotko jest z tym narzeczonym (jakies pol roku) i wolalaby, żeby pozniej. Bo dla niej to taka kolejnosc, że najpierw slub a dziecko. Na to ja jej mowie, ze jezeli ma wsparcie tego faceta i on sie cieszy (a tak jest), to walilabym inne kwestie. A ona na to do mnie: "no, ty to masz przechlapane, ale ja musze wziac slub najpierw, bo nie wyobrazam sobie miec nieslubne dziecko". Mowi to dobrze zarabiajaca i wyksztalcona mieszkanka Warszawy. W sumie splynelo to po mnie, moja mama mowi, ze rzadko obecnie slyszy takie brednie. I tak zamierzam wrocic do UK po macierzynskim ale rok mi przyjdzie przetrwac w polskim grajdolku z nieslubnym dzieckiem.

Tutaj raczej wszyscy maja w nosie, ale w sumie wydaje mi się, ze więcej ludzi się hajta niż w Polsce. Tylko tez dużo się rozwodzi, bardzo dużo :p
Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Przeglądałam ostatnio AliExpress w poszukiwaniu wielorasowych woreczków na warzywa i zamówiłam sobie tez wielorazowe bambusowe płatki kosmetyczne, które będą mi również służyły jako wkładki laktacyjne 17 zł za 12 szt z bawełnianym woreczkiem No ale oczywiście jak zobaczyłam ceny kieszonek PUL to tez wzięłam kilka na próbę



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
One są ponoć szerokie te chińskie kieszonki




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:40   #48
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Patipee aż tyle? Zestresowalas mnie. Ja byłam wczoraj i nawet 800g nie ma A przecież termin mamy prawie ten sam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez izzy_91 Pokaż wiadomość
Patipee aż tyle? Zestresowalas mnie. Ja byłam wczoraj i nawet 800g nie ma A przecież termin mamy prawie ten sam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba że się pomylił jak mierzył. Ale aż tak by mu się ręką zemsknela....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:41   #49
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Lava hahaha - a dajże spokój. Olej koleżankę. Rozumiem ,ze chodzi o kwestie wiary, tak? Ale skoro taka wierząca i swieto☠☠☠liwa slub-dziecko to po co do lozka przed ślubem idzie 🤣

U mnie akurat wyszlo tak, ze slub mielismy w 2015r w 2017 urodzilam Leo. Ale w 2014 zaszlam w ciaze pozamaciczna i gdyby byla prawidlowo zagniezdzona mialabym dziecko nieslubne bo slub zaplanowany byl na 2015 rok. W ogole nie patrzylam na takie kwestie.
I widze ze moje jakies tam znajome ze szkolnych lat, z podwórka maja po 2 -3 dzieci nieslubnych czasami z 2 partnerami.
No i nie jest to chyba juz w tych czasach niczym niezwyklym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-04, 12:42   #50
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Gdzieniegdzie pewnie dalej jest takie podejście, ale w moim otoczeniu to raczej nic dziwnego, że nie ma ślubu, a jest dziecko... Sama nie mam ślubu, z narzeczonym mieszkam już 4 lata, od roku wspólny kredyt... Oczywiście ślub mamy w planach, ale nie dlatego, bo dziecko się pojawi na świecie Chociaż usłyszałam od bliskiej koleżanki z pracy, że inne koleżanki komentowały naszą sytuację, że jak to dziecko bez ślubu. Według nich powinien być najpierw ślub, a potem dziecko, ale szczerze mówiąc mam ich zdanie w
Jest nadal, na wsiach w szczególności. Wiem z autopsji

Moja mama np miała na początku duży problem z tym że jestem w ciąży przed ślubem (a mieliśmy już zarezerwowana sale na wrzesień przyszłego roku, zespół, kamerzystę i fotografa)jak się okazało że jestem w ciąży. Teraz o dziwo juz mi tego nie wypomina, natomiast wiem że nadal jej to przekszadza mimo że mamy z mężem cywilny (żeby nie było nie był brany na siłę bo ktoś nam kazał).

Teściowie mają zupełnie inne podejście do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka u mnie też +5 obecnie (może nawet więcej) i też mi to bardzo przeszkadza. Niemniej jak wspominałam w poprzedniej części wątku dałam sobie spokój z komentowaniem tego przy mężu. I ogólnie odpuściłam spine o to. Będzie więcej do zrzucenia niż zakładałam ale mam motywację i sobie z tym poradzę. Także głowa do góry


Ja mówiłam Wam że mam jutro kontrolę wyników u gin, oczywiście pomyliłam daty i dopiero za tydzień mam Ale jak zwykle bez USG. Nawet nie wiem ile moja kruszynka ma. 14 sierpnia miał 386gram.

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-09-04 o 12:53
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:42   #51
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tymon 1030 waga konkretna 🤣🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No klocuszek rzeczywiście! Super!
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:43   #52
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez izzy_91 Pokaż wiadomość
Patipee aż tyle? Zestresowalas mnie. Ja byłam wczoraj i nawet 800g nie ma A przecież termin mamy prawie ten sam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

No chyba że się pomylił jak mierzył. Ale aż tak by mu się ręką zemsknela....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hm, mowila ,ze w normie jest wszystko mimo ,ze wg pomiarow tydzien starszy to nie patrzy sie na to na tym etapie.
Sa dzieci mniejsze i wieksze.
Podejrzewam za miesiac 1400-1500 i za 2mce okolo 2kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:43   #53
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez izzy_91 Pokaż wiadomość
Patipee aż tyle? Zestresowalas mnie. Ja byłam wczoraj i nawet 800g nie ma A przecież termin mamy prawie ten sam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

No chyba że się pomylił jak mierzył. Ale aż tak by mu się ręką zemsknela....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Izzy, nie przejmuj się! Lekarz mówił że nie jest w normie albo miał zastrzeżenia? jesli nie to wogóle się nie przejmuj. Chociaż Cię rozumiem, bo ja też mam od początku schizy że jakiś za mały dziedzic jest, zwłaszcza jak mi ta moja koleżanka powiedziała, ze jej w 22 tc miał ponad 800 g, gdzie mój na połówkowych w 20 ledwo ponad 300. Staram się sobie tłumaczyć, że skoro lekarze nie mają zastrzeżeń to i ja nie powinnam się przejmować.

Edytowane przez raficzyca
Czas edycji: 2019-09-04 o 12:47
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:44   #54
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

My od zeszłorocznych zaręczyn od razu mieliśmy w głowie ślub, ale na pierwszym miejscu było dziecko, bo wiadomo na ślub trzeba odłożyć kupę kasy. Ślub zarezerwowaliśmy w lutym i wszyscy od razu wiedzieli o tym,. Na początku kwietnia okazało się, że jestem w ciąży, to i tak gadali, że ślub zarezerwowaliśmy bo zaszłam w ciążę. Musimy być jakimiś jasnowidzami, skoro wiedzieliśmy, że po roku starań, akurat w marcowym cyklu nam się uda i na szybko w lutym latwilismy ślub

No ale mnie nie rusza takie gadanie, że dziecko przed ślubem. To jest nasze życie, my tak chcieliśmy i nic nikomu do tego. Tak samo jak słyszymy komentarze, że jesteśmy za młodzi i nie zdążyliśmy się wyszaleć. Tylko jak się wyszaleć jak wychowujemy dwójkę dzieci mojej siostry? 🤦 Ludzie zawsze będą gadać.

Pati, ale Tymek przykoksowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:44   #55
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Wiecie co, niby od początku przytyłam tylko niecałe 5 kg to coraz ciężej mi mam takie 'nic mi się nie chce' wyprawka prawie nie ruszona, wózek nie wybrany ehhh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak tak dalej pójdzie dobije do setki 🤣 juz mam ponad 80.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:45   #56
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość

No ale mnie nie rusza takie gadanie, że dziecko przed ślubem. To jest nasze życie, my tak chcieliśmy i nic nikomu do tego. Tak samo jak słyszymy komentarze, że jesteśmy za młodzi i nie zdążyliśmy się wyszaleć. Tylko jak się wyszaleć jak wychowujemy dwójkę dzieci mojej siostry? 🤦 Ludzie zawsze będą gadać.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mądrze prawi, polać jej!

Ludziom nie dogodzisz i mam wrażenie, że im szybciej człowiek nauczy się mieć twardą dupę i wywalone na komentarze innych tym mu w życiu będzie lżej.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:49   #57
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Niby mówił że w normie jest no ale żeby aż taka różnica między dzieciaczkami była.. przerazilo mnie to powiem szczerze.
No ale w końcu Tymek facet to koksuje A moja kruszyna pewnie. Wczoraj się lekarz śmiał że długa i chuda.
Już nie będę się nakręcac sama bo zeswiruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:55   #58
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tymon 1030 waga konkretna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wow spory





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:57   #59
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez izzy_91 Pokaż wiadomość
Niby mówił że w normie jest no ale żeby aż taka różnica między dzieciaczkami była.. przerazilo mnie to powiem szczerze.
No ale w końcu Tymek facet to koksuje A moja kruszyna pewnie. Wczoraj się lekarz śmiał że długa i chuda.
Już nie będę się nakręcac sama bo zeswiruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Izzy, ale widziałaś co Pati pisze, że z pomiarów tydzień większy wychodzi. Dzieciaszki też się rodzą różne- jedne koksy, drugie chudzinki, a wcale nie swiadczy to o tym jak beda wygladac jako dorosli
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 12:57   #60
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Jak lekarz nic nie mówi to nie ma co świrować bo inaczej idzie zwariować (nie czuje gdy rymuje).
Dziewczyny ja dalej nie wiem co mi jest . Wiem tylko, że to nie to co lekarze podejrzewali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-12 22:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.