Mamusie styczniowe 2020 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-18, 20:42   #1771
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hej dziewczyny

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Nie wiem czy mi znów telefon świruje czy o co chodzi ale nie mogłam wogole wejść na 59 stronę i wygląd wogole mi się zmienił stronki. Co u was słychać? Ktoś dziś po wizycie ? Byłam dziś u teściów , tesciowa prosiła żeby podjechać bo nie umiała włączyć suszarki do grzybów i wiecie co tyle prawdziwków , kozaków i maślaków nazbierali , a ja tak chętnie bym poszła na grzyby , poprostu uwielbiam zbierać grzyby, mąż mi nie pozwala bo w poprzedniej ciąży kleszcza przyniosłam razem z prawdziwkami . Teściowa obdarowala nas grzybkami , ugotowałam już i jutro będzie pyszny sosik
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 07:39   #1772
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dzień dobry
U nas dzisiaj pogoda trochę jakby bardziej przyjazna.
Od 3 dni mam włączony tryb odpoczynku z niczym się nie spieszę dużo leżę i leniuchuje ale staram się codziennie robić ok 10 tysięcy kroków jak narazie ten tydzień idzie mi licho ale nie poddaje się
Cremy muffin gratulacje z okazji ślubu teraz już masz głowę zajęta tylko wyprawka i maluszkiem.
Ja uwielbiam grzyby szczególnie marynowane.
Wczoraj się ważyłam ta ciąża jest dla mnie bardzo łaskawa 25 tydzień i tylko 2 kg na plusie.
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 09:13   #1773
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Inevera, zdrowka! Mnie tez cos bierze... jeszcze tydzien i idę na zwolnienie lekarskie, zapowiada sie blogie lenistwo!
Oczywiście zartuje, chyba jestem pracoholiczka i juz tesknie jak sobie o tym pomysle...

Edytowane przez Rose08
Czas edycji: 2019-09-19 o 09:14
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 10:04   #1774
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja już po wizycie. Mała waży 917 gram czyli dość duża. Ale ja mam tak z każdym dzieckiem a potem rodzi się przeciętne Krzywą mam dopiero za miesiąc zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 10:29   #1775
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie. Mała waży 917 gram czyli dość duża. Ale ja mam tak z każdym dzieckiem a potem rodzi się przeciętne Krzywą mam dopiero za miesiąc zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie zastanawiałam się kiedy krzywa cukrowa. Ja wizytę mam 2 października. Nasz młody na ostatniej wizycie był w punkt jak to powiedział Pan doktor. A że ja rodziłam dużych chłopców bo straszy w 38 tygodniu 3780 a młodszy dzień po terminie 4100 to powiedział że to też może być duży chłop. Dlatego też nie szykuje w wyprawxe raczej rozmiaru 56 jak już to jakieś pojedyncze sztuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 11:39   #1776
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja robiłam we wtorek krzywą cukrową. Wszystko dobrze. Najgorsze te czekanie. W pierwszej godzinie poszłam na miasto ale zaczęło padać i było zimno więc wróciłam spowrotem do laboratorium.

Powiem wam że nie było to takie złe. Pilam to duszkiem i było całkiem dobre. Jak to głośno powiedziałam to inne brzuchatki które tam siedziały patrzaly się na mnie jak na nienormalna 🤣🤣 gdy maz pytal jak smakuje to mówiłam jak herbata z 5-cioma lyzeczkami cukru 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie. Mała waży 917 gram czyli dość duża. Ale ja mam tak z każdym dzieckiem a potem rodzi się przeciętne Krzywą mam dopiero za miesiąc zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super duże bobo fajne uczucie gdy już wiesz że jest coraz większe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 12:07   #1777
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny ale wasze maluszki już duże u mnie 20+2 było niecałe 400 g a u was już ponad 700 , szykują się chyba duze maluszki Inevera zdrówka życzę , ta pogoda jest okropna ostatnio , wczoraj u mnie lało , dziś niby słońce świeci i stwierdziłam że upiore najmniejsze ciuszki po córci mam nadzieję że mi wyschną do wieczora Daj znać jak po wizycie

CreamyMuffin wszystkie najlepszego na nowej drodze ) teraz tak jak piszesz możecie w pełni oddać się oczekiwaniom na dzidziusia
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 12:10   #1778
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Mamy jakich to sprzedawców na Allegro polecacie?

Do nas dotarły wczoraj mebelki są piękne i ciężkie miejscami do podmalowania. Generalnie bez uwag, a bałam się.

Dzisiaj tez jest dzień kuriera oj lubie to

A ja krzywa robię w poniedziałek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 12:14   #1779
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

O już wiadomość po wizycie Inevera ale dzidzia przykoksiła no super ciekawe jak moja będzie duża w 25 tygodniu.

CreamyMuffin w laboratorium pozwolili Ci wyjść po wypiciu glukozy? Wynik jaki ci wyszedł ? Bo jak dla mnie wynik będzie fałszywy . Moim zdaniem trzeba siedzieć 2 godziny i tylko siku jeśli jest potrzeba
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 12:27   #1780
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Mamy jakich to sprzedawców na Allegro polecacie?

Do nas dotarły wczoraj mebelki są piękne i ciężkie miejscami do podmalowania. Generalnie bez uwag, a bałam się.

Dzisiaj tez jest dzień kuriera oj lubie to

A ja krzywa robię w poniedziałek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba w ubiegłym tygodniu któraś mama o to już pytała. Ja znam tylko HubiWorld i od niego będę zamawiać część wyprawki

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
O już wiadomość po wizycie Inevera ale dzidzia przykoksiła no super ciekawe jak moja będzie duża w 25 tygodniu.

CreamyMuffin w laboratorium pozwolili Ci wyjść po wypiciu glukozy? Wynik jaki ci wyszedł ? Bo jak dla mnie wynik będzie fałszywy . Moim zdaniem trzeba siedzieć 2 godziny i tylko siku jeśli jest potrzeba

Też jestem zaskoczona. Na krzywej cukrowej powinno się siedzieć na miejscu...

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale wasze maluszki już duże u mnie 20+2 było niecałe 400 g a u was już ponad 700 , szykują się chyba duze maluszki Inevera zdrówka życzę , ta pogoda jest okropna ostatnio , wczoraj u mnie lało , dziś niby słońce świeci i stwierdziłam że upiore najmniejsze ciuszki po córci mam nadzieję że mi wyschną do wieczora Daj znać jak po wizycie

CreamyMuffin wszystkie najlepszego na nowej drodze ) teraz tak jak piszesz możecie w pełni oddać się oczekiwaniom na dzidziusia

Wiesz, to już jest ten etap, że dzieci szybko rosną. Inevera już chyba jest w 24 tygodniu, to taki przyrost w 4 tygodnie to wcale nie tak dużo.
W 25 tygodniu to już bliżej 1kg pewnie będzie ważyć.
Ja mam usg w 26tyg.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 12:55   #1781
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Miniminiv masz rację teraz maluszki będą rosły jak na drożdżach , faktycznie różnica między tygodniami jest spora także i waga będzie większa . Też u tego sprzedawcy zamierzam kupić parę rzeczy napewno butelki i rożki i napewno coś jeszcze wybiorę
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 13:40   #1782
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

No u mnie jest 25+1. Miesiąc temu mała ważyła niecałe 500 gram. Więc podwoiła wagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 14:10   #1783
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
O już wiadomość po wizycie Inevera ale dzidzia przykoksiła no super ciekawe jak moja będzie duża w 25 tygodniu.

CreamyMuffin w laboratorium pozwolili Ci wyjść po wypiciu glukozy? Wynik jaki ci wyszedł ? Bo jak dla mnie wynik będzie fałszywy . Moim zdaniem trzeba siedzieć 2 godziny i tylko siku jeśli jest potrzeba
Normalnie. Nikt nic nie mówił. Co niektórzy jak mają blisko to chodzą do domu i wracają przed daną godzina kolejnego pobrania. nie słyszałam od nikogo że trzeba siedzieć. Na czczo miałam 80, po godzinie 94, po drugiej 76.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 15:37   #1784
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

CreamyMuffin powiem Ci że jestem w szoku , bo gdybym ja chodziła po wypiciu to wynik napewno u mnie też byłby niższy. W poprzedniej ciąży jak jeszcze nie wiedziałam że mam tylko siedzieć po wypiciu i chciałam wyjść do sklepu obok tylko po wodę to pielęgniarka powiedziała że jak wyjdę to żebym nie wracała bo wynik będzie fałszywy . Ginekolog też zastrzegał żebym nigdzie nie chodziła po wypiciu . Dlatego taka zaskoczona jestem
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 16:48   #1785
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
CreamyMuffin powiem Ci że jestem w szoku , bo gdybym ja chodziła po wypiciu to wynik napewno u mnie też byłby niższy. W poprzedniej ciąży jak jeszcze nie wiedziałam że mam tylko siedzieć po wypiciu i chciałam wyjść do sklepu obok tylko po wodę to pielęgniarka powiedziała że jak wyjdę to żebym nie wracała bo wynik będzie fałszywy . Ginekolog też zastrzegał żebym nigdzie nie chodziła po wypiciu . Dlatego taka zaskoczona jestem

Ja też to słyszałam od wielu osób - koleżanek, pielęgniarki, położnej na szkole rodzenia...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 17:26   #1786
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja wczoraj miałam wizytę.Mała waży 506g 23 tydzień i wszystko z nią dobrze. Mimo to lekarz mnie wczoraj nastraszył i pół wieczoru przepłakałam. Najpierw badając mnie był zdziwiony że mam tak wysoko macicę jak na ten tydzień i że może to oznaczać za dużo wód płodowych potem przy USG wyszedł wskaźnik w normie ale górna granica nie kazał panikować i wizyta normalnie za trzy tygodnie.Ja za to popełniłam najgorszy błąd i naczytałam się w necie jakie mogą być konsekwencje dla dziecka jak i dla mnie jeżeli rzeczywiście to wielowodzie wystąpi...Nie zaznam już chyba spokoju do końca ciąży no chyba że okaże się że wskaźnik spadnie.Jutro jadę jeszcze do innego lekarza zobaczę co on mi powie.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 17:36   #1787
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj miałam wizytę.Mała waży 506g 23 tydzień i wszystko z nią dobrze. Mimo to lekarz mnie wczoraj nastraszył i pół wieczoru przepłakałam. Najpierw badając mnie był zdziwiony że mam tak wysoko macicę jak na ten tydzień i że może to oznaczać za dużo wód płodowych potem przy USG wyszedł wskaźnik w normie ale górna granica nie kazał panikować i wizyta normalnie za trzy tygodnie.Ja za to popełniłam najgorszy błąd i naczytałam się w necie jakie mogą być konsekwencje dla dziecka jak i dla mnie jeżeli rzeczywiście to wielowodzie wystąpi...Nie zaznam już chyba spokoju do końca ciąży no chyba że okaże się że wskaźnik spadnie.Jutro jadę jeszcze do innego lekarza zobaczę co on mi powie.
Nic się nie martw na zapas. To niepotrzebny stres dla Ciebie i maleństwa. Masz możliwość innej konsultacji to super. Na pewno będzie wszystko dobrze. nie takie przypadki chodzą po ludziach i potem wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 21:28   #1788
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

martuniaaa25 faktycznie niepotrzebnie Cię nastraszył ten lekarz , dla świętego spokoju tak jak piszesz jeśli masz możliwość to skonsultuj z innym lekarzem. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok . Pamiętaj doktor google to złooo
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 17:35   #1789
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj miałam wizytę.Mała waży 506g 23 tydzień i wszystko z nią dobrze. Mimo to lekarz mnie wczoraj nastraszył i pół wieczoru przepłakałam. Najpierw badając mnie był zdziwiony że mam tak wysoko macicę jak na ten tydzień i że może to oznaczać za dużo wód płodowych potem przy USG wyszedł wskaźnik w normie ale górna granica nie kazał panikować i wizyta normalnie za trzy tygodnie.Ja za to popełniłam najgorszy błąd i naczytałam się w necie jakie mogą być konsekwencje dla dziecka jak i dla mnie jeżeli rzeczywiście to wielowodzie wystąpi...Nie zaznam już chyba spokoju do końca ciąży no chyba że okaże się że wskaźnik spadnie.Jutro jadę jeszcze do innego lekarza zobaczę co on mi powie.
I jak dzisiaj?

Do mnie przyszedł śpiworek ze smyka który zamówiłam do fotelika. W niedzielę przymierzę do fotelika koleżanki, żeby sprawdzić czy to w ogóle pasuje. I jakby co zwrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 17:55   #1790
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
I jak dzisiaj?

Do mnie przyszedł śpiworek ze smyka który zamówiłam do fotelika. W niedzielę przymierzę do fotelika koleżanki, żeby sprawdzić czy to w ogóle pasuje. I jakby co zwrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uspokoił mnie trochę. Tzn potwierdził wszystko co mój lekarz mówił.Nie ma powodów do paniki tylko trzeba to kontrolować.Wód jest dużo i dlatego też mogę słabiej odczuwać ruchy dziecka. Pod koniec ciąży się to częściej sprawdza czy dziecko się nie układa źle,czy szyjka się nie skraca itp. Jedno jest pewne jeżeli stan wód utrzyma się na tym wyższym poziomie urodzę przed terminem. Gdyby doszło do wielowodzia no to wtedy patologia ciąży i stały monitoring ale teraz jest wszystko w normie.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 19:34   #1791
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Uspokoił mnie trochę. Tzn potwierdził wszystko co mój lekarz mówił.Nie ma powodów do paniki tylko trzeba to kontrolować.Wód jest dużo i dlatego też mogę słabiej odczuwać ruchy dziecka. Pod koniec ciąży się to częściej sprawdza czy dziecko się nie układa źle,czy szyjka się nie skraca itp. Jedno jest pewne jeżeli stan wód utrzyma się na tym wyższym poziomie urodzę przed terminem. Gdyby doszło do wielowodzia no to wtedy patologia ciąży i stały monitoring ale teraz jest wszystko w normie.
Dobrze ze Cie uspokoił. Bedzie dobrze

Ja dzis mam jakas znizke formy/dołek psychiczny i az mi glupio to pisac ale chodzi o... moj brzuch. Z kim sie nie spotykam to mowia ze wielki.. porownuje sie do zdjec znajomej z analogicznego okresu, tez w pierwszej ciąży i sama mysle tak samo. Juz pare razy slyszalam ze moze to blizniaki.. no czekam na sugestie ze sie pewnie obżeram. Wczoraj sie dowiedzialam ze inna znajoma jest w ciąży, termin na msc pozniej, mowi ze nic u niej nie widać. Nie wiem czym się przejmuje, chyba tym ze w tym tempie bede w 9mcu słonicą... I nawet nie mam komu powiedziec ze mi źle słuchajac tego wszystkiego, bo kazdy wtedy mowi ze przeciez piękny brzuszek! Ehh, chyba musze zwalic moj nastroj na hormony, bo nie wiem jak to inaczej wyjaśnić...
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 19:43   #1792
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Dobrze ze Cie uspokoił. Bedzie dobrze

Ja dzis mam jakas znizke formy/dołek psychiczny i az mi glupio to pisac ale chodzi o... moj brzuch. Z kim sie nie spotykam to mowia ze wielki.. porownuje sie do zdjec znajomej z analogicznego okresu, tez w pierwszej ciąży i sama mysle tak samo. Juz pare razy slyszalam ze moze to blizniaki.. no czekam na sugestie ze sie pewnie obżeram. Wczoraj sie dowiedzialam ze inna znajoma jest w ciąży, termin na msc pozniej, mowi ze nic u niej nie widać. Nie wiem czym się przejmuje, chyba tym ze w tym tempie bede w 9mcu słonicą... I nawet nie mam komu powiedziec ze mi źle słuchajac tego wszystkiego, bo kazdy wtedy mowi ze przeciez piękny brzuszek! Ehh, chyba musze zwalic moj nastroj na hormony, bo nie wiem jak to inaczej wyjaśnić...
Nie przejmuj się Ja natomiast mam tak że każdy mówi kto mnie widzi że to jakiś początek ciąży co najmniej 3 miesiąc. A chciałabym mieć bardziej okazały brzuszek..

Co do wagi i bycia "slonica" to powinnaś mieć to głęboko gdzieś.. Też widuje szczuplutkie babki w zaawansowanej ciąży które potrafią ważyć mniej niż ja teraz i nic się na to nie poradzi. Każda z nas inaczej wygląda i przybiera.
Jest to piękny stan niezależnie od tego jak wyglądasz ciesz się tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 06:22   #1793
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Dobrze ze Cie uspokoił. Bedzie dobrze

Ja dzis mam jakas znizke formy/dołek psychiczny i az mi glupio to pisac ale chodzi o... moj brzuch. Z kim sie nie spotykam to mowia ze wielki.. porownuje sie do zdjec znajomej z analogicznego okresu, tez w pierwszej ciąży i sama mysle tak samo. Juz pare razy slyszalam ze moze to blizniaki.. no czekam na sugestie ze sie pewnie obżeram. Wczoraj sie dowiedzialam ze inna znajoma jest w ciąży, termin na msc pozniej, mowi ze nic u niej nie widać. Nie wiem czym się przejmuje, chyba tym ze w tym tempie bede w 9mcu słonicą... I nawet nie mam komu powiedziec ze mi źle słuchajac tego wszystkiego, bo kazdy wtedy mowi ze przeciez piękny brzuszek! Ehh, chyba musze zwalic moj nastroj na hormony, bo nie wiem jak to inaczej wyjaśnić...
Mi w czwartek na wizycie nawet lekarka zwróciła uwagę, że mam duży brzuch. Ale ja uważam, że wyglądam dobrze. Szkoda tylko, że wygląd nie idzie z samopoczuciem Bo psychicznie to u mnie kiepsko. Wczoraj poszłam spać o 21, bo już nie miałam siły na nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 06:35   #1794
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Mi w czwartek na wizycie nawet lekarka zwróciła uwagę, że mam duży brzuch. Ale ja uważam, że wyglądam dobrze. Szkoda tylko, że wygląd nie idzie z samopoczuciem Bo psychicznie to u mnie kiepsko. Wczoraj poszłam spać o 21, bo już nie miałam siły na nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi mój powiedział niby żartem że rośnie dziecko a nie mama,mam+7kg😀 To jest cały czas w normie jeszcze tylko że teraz może być duży przyrost ale co ja zrobię że tak jeść lubię 😀 Ogólnie głównie rośnie mi brzuch ale jednak trochę zaczynam zauważać że i noga np.Psychicznie ok i w ogóle na pełnych obrotach nie wiem czy nie powinnam przystopować trochę natomiast ja mam znowu takie jazdy że super humor a nagle wieczorem płaczę, następny dzień znowu ok. Miewam też napady paniki jak sobie poradzę, jak to będzie wszystko ale czekam na nią tak mocno że to jest niewyobrażalne 😊
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 06:44   #1795
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Eh ci ludzie, polska mentalność jest taka, ze nigdy nikt nie powie Ci czegoś miłego (z pewnymi wyjątkami oczywiście ).
Ja również wyglądam na więcej, mam duży brzuch, choć to moja pierwsza tak wysoka ciąża. Śmieje się ze miałam dobry podkład i wypycha go na zewnątrz
Nie mam kształtnego brzuszka jak panie z reklam, tylko przez środek tam gdzie pępek mam JesCze wklęsłe... wyglada jakbym miała dwa mam to w


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 09:36   #1796
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Kurcze ludzie to są chamy i nie myślą co mówią. Ja regularnie słyszę, że mam strasznie mały brzuch jak na 20 tygodni prawie, ale cóż nie mam na to wpływu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 09:37   #1797
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Mi mój powiedział niby żartem że rośnie dziecko a nie mama,mam+7kg😀 To jest cały czas w normie jeszcze tylko że teraz może być duży przyrost ale co ja zrobię że tak jeść lubię 😀 Ogólnie głównie rośnie mi brzuch ale jednak trochę zaczynam zauważać że i noga np.Psychicznie ok i w ogóle na pełnych obrotach nie wiem czy nie powinnam przystopować trochę natomiast ja mam znowu takie jazdy że super humor a nagle wieczorem płaczę, następny dzień znowu ok. Miewam też napady paniki jak sobie poradzę, jak to będzie wszystko ale czekam na nią tak mocno że to jest niewyobrażalne 😊
Ja tak wlasnie mialam wczoraj wieczorem. Lezalam w wannie, płakałam i pisalam do Was ta wiadomość Dzis rano już lepiej. Dziekuje za slowa wsparcia
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 12:30   #1798
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Eh ci ludzie, polska mentalność jest taka, ze nigdy nikt nie powie Ci czegoś miłego (z pewnymi wyjątkami oczywiście ).
Ja również wyglądam na więcej, mam duży brzuch, choć to moja pierwsza tak wysoka ciąża. Śmieje się ze miałam dobry podkład i wypycha go na zewnątrz
Nie mam kształtnego brzuszka jak panie z reklam, tylko przez środek tam gdzie pępek mam JesCze wklęsłe... wyglada jakbym miała dwa mam to w


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam nawet spoko brzuch taka piłeczka, nawet spoko to wygląda tylko chodzę i oglądam w lustrze �� Humor tracę jak nie mogę żadnych ciuchów dopasować �� Mi znowu wszyscy mówią że wyglądam ładnie że tylko brzuszek a reszta się nie zmienia natomiast teraz już zaczynam zauważać że resztą ciała też pomału tyje.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Ja tak wlasnie mialam wczoraj wieczorem. Lezalam w wannie, płakałam i pisalam do Was ta wiadomość Dzis rano już lepiej. Dziekuje za slowa wsparcia
Chyba każda z nas miewa takie chwile i pomimo że wiemy że to normalne to czasem ciężko pogodzić się ze zmieniającym się ciałem ja dodatkowo jestem niska więc niedługo mogę się toczyć ��

Edytowane przez martuniaaa25
Czas edycji: 2019-09-21 o 12:32
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 15:36   #1799
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Przymierzyłam dzisiaj śpiworek ze smyka do fotelika koleżanki i jest super. Także mam z głowy wożenie w zimie. Będzie ciepło i bezpiecznie Dostałam też siatkę rzeczy dla małej, ale na ten najmniejszy rozmiar nie mam prawie nic, więc będę musiała dokupić. Ale to czekam do listopada, bo w połowie października zamiana pokoi. Już nie mam gdzie trzymać rzeczy, a jeszcze koleżanka zapowiedziała, że mi podrzuci dla aktualnej córki ubrania..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 20:20   #1800
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Eh ci ludzie, polska mentalność jest taka, ze nigdy nikt nie powie Ci czegoś miłego (z pewnymi wyjątkami oczywiście ).
Ja również wyglądam na więcej, mam duży brzuch, choć to moja pierwsza tak wysoka ciąża. Śmieje się ze miałam dobry podkład i wypycha go na zewnątrz
Nie mam kształtnego brzuszka jak panie z reklam, tylko przez środek tam gdzie pępek mam JesCze wklęsłe... wyglada jakbym miała dwa mam to w


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też tak jeszcze trochę mam - jakby dwie oponki - nad i pod pępkiem chociaż z dnia na dzień skóra na wysokości pępka się rozciąga i napina, ciekawe kiedy mi pępek wyjdzie całkiem na wierzch.
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.