BDSM - cz. III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 09:01   #151
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: BDSM - cz. III

No właśnie, nic nie musisz
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 10:13   #152
frida99
Raczkowanie
 
Avatar frida99
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 287
Dot.: BDSM - cz. III

No wiem, że nie muszę. Ale nie oto chodzi. Chcę jej to jaśniej przedstawić, ale nie wiem jak.
__________________
The sound of a kiss is not so laud as that of a cannon,
but its echo lasts a great deal longer.
O. W. Holmes
frida99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 10:23   #153
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez frida99 Pokaż wiadomość
No wiem, że nie muszę. Ale nie oto chodzi. Chcę jej to jaśniej przedstawić, ale nie wiem jak.
przedstawiłaś.
po co jaśniej?chcesz akceptacji, bicia braw?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 10:28   #154
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez frida99 Pokaż wiadomość
No wiem, że nie muszę. Ale nie oto chodzi. Chcę jej to jaśniej przedstawić, ale nie wiem jak.
Normalnie i po polsku.
Ludzie są różni, mają różne potrzeby i upodobania, Tobie akurat odpowiada układ oparty na seksie, bez angażowania się emocjonalnie.
Co pisze osoba po sześcioletnim takim właśnie układzie, który bardzo dobrze wspominam
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 11:08   #155
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: BDSM - cz. III

Dla kogos bdsm to nic wiecej tylko bicie i ponizanie kobiety i jezeli ktos to widzi w taki sposob to nie zmieni tego zadne wyjasnienie :/
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 11:09   #156
frida99
Raczkowanie
 
Avatar frida99
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 287
Dot.: BDSM - cz. III

Aneszna, nie chce bicia braw. Nie wiem, czy rozumiesz o co mi chodziło. Ale nevermind. Nie było pytania.
__________________
The sound of a kiss is not so laud as that of a cannon,
but its echo lasts a great deal longer.
O. W. Holmes
frida99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 11:16   #157
TeemoLannister
Raczkowanie
 
Avatar TeemoLannister
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 78
Dot.: BDSM - cz. III

Czasami nawet przyjaciołom nie można mówić całej prawdy.
TeemoLannister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 15:21   #158
_katasza_
Użyszkodnik
 
Avatar _katasza_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 77
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez TeemoLannister Pokaż wiadomość
Czasami nawet przyjaciołom nie można mówić całej prawdy.
Może jestem przewrażliwiona na punkcie swojego bezpieczeństwa, trudno, ale moim zdaniem przy pierwszych spotkaniach z sadystą TRZEBA mieć kogoś, kogo się dobrze, kto wie gdzie i co się z Tobą dzieję, żeby mógł w porę zareagować, jeśli trafiasz na psychopatę.

Przy swoich początkach miałam taką osobę, teraz nią jestem.
_katasza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 21:33   #159
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez _katasza_ Pokaż wiadomość
Może jestem przewrażliwiona na punkcie swojego bezpieczeństwa, trudno, ale moim zdaniem przy pierwszych spotkaniach z sadystą TRZEBA mieć kogoś, kogo się dobrze, kto wie gdzie i co się z Tobą dzieję, żeby mógł w porę zareagować, jeśli trafiasz na psychopatę.

Przy swoich początkach miałam taką osobę, teraz nią jestem.
Brawo ty.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 07:44   #160
TeemoLannister
Raczkowanie
 
Avatar TeemoLannister
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 78
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez _katasza_ Pokaż wiadomość
Może jestem przewrażliwiona na punkcie swojego bezpieczeństwa, trudno, ale moim zdaniem przy pierwszych spotkaniach z sadystą TRZEBA mieć kogoś, kogo się dobrze, kto wie gdzie i co się z Tobą dzieję, żeby mógł w porę zareagować, jeśli trafiasz na psychopatę.

Przy swoich początkach miałam taką osobę, teraz nią jestem.
Masz rację, ale dajmy przykład, jesteś z facetem i postanawiacie spróbować BDSM rodem z 50 twarzy Grey'a. (Polecam film i czekam na kolejne części ) no i to się podoba. Wiadomo rozwijają zabawy i skoro są w związku to się kochają. Ale nie wydaje mi się, aby ktoś od razu z kimś obcym zaczął się na ostro bawić.
TeemoLannister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 08:02   #161
_katasza_
Użyszkodnik
 
Avatar _katasza_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 77
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez TeemoLannister Pokaż wiadomość
Masz rację, ale dajmy przykład, jesteś z facetem i postanawiacie spróbować BDSM rodem z 50 twarzy Grey'a. (Polecam film i czekam na kolejne części ) no i to się podoba. Wiadomo rozwijają zabawy i skoro są w związku to się kochają. Ale nie wydaje mi się, aby ktoś od razu z kimś obcym zaczął się na ostro bawić.
Czyżby? czytałeś wypowiedzi, do których się odniosłam?
_katasza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 08:16   #162
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez TeemoLannister Pokaż wiadomość
Współczuję Ci, że coś zaczęło się psuć. Może warto o tym porozmawiać z partnerką?
Partnerem. Ale to tez zle slowo, bo to uklad, nie zwiazek.
Cytat:
Napisane przez frida99 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie. Bardziej chyba do osób, których dominujący/dominująca nie jest jednocześnie TŻ.
Czy mówiliście osobom trzecim, które nie są w klimacie, że coś takiego istnieje, że jesteście w takiej relacji, jak to wygląda itd? I co mówiliście?

Ciekawi mnie Wasza opinia na ten temat.
Ja probowalam, ale nie znalazalam zrozumiania. Akceptacje owszem. I to chyba wszystko na co mozesz liczyc, jezeli klimat kogos nie pociaga. Nawet jezeli chodzi tylko o rozmowe.
Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Dla kogos bdsm to nic wiecej tylko bicie i ponizanie kobiety i jezeli ktos to widzi w taki sposob to nie zmieni tego zadne wyjasnienie :/
Oj tam zaraz tylko kobiety
Specjalnie tak pisze, bo moj uklad jest oparty na switchu.
Sa jeszcze jakies dziewczyny, ktore maja doswiadczenie strony dominujacej?
Cytat:
Napisane przez TeemoLannister Pokaż wiadomość
Masz rację, ale dajmy przykład, jesteś z facetem i postanawiacie spróbować BDSM rodem z 50 twarzy Grey'a. (Polecam film i czekam na kolejne części ) no i to się podoba. Wiadomo rozwijają zabawy i skoro są w związku to się kochają. Ale nie wydaje mi się, aby ktoś od razu z kimś obcym zaczął się na ostro bawić.
A ja mysle, ze od razu mozna bawic sie ostro z kims obcym. Jak mial miec miejsce nasz wspolny pierwszy raz to wiedzialam ze nie ide po przytulanki

Tak swoja droga jezeli ktos wiedze o BDSM opiera na 50 twarzy Greya to chyba za duzo sie nie dowie...
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 08:18   #163
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: BDSM - cz. III

Rosalyn -- no i biciu faceta chodzilo mi o przyklad ale jasne w druga strone to tez dziala oczywiscie

Dominacja moja puki co w marzeniach moze kiedys sie uda.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 08:18   #164
frida99
Raczkowanie
 
Avatar frida99
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 287
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez TeemoLannister Pokaż wiadomość
Ale nie wydaje mi się, aby ktoś od razu z kimś obcym zaczął się na ostro bawić.
Patrz ja
__________________
The sound of a kiss is not so laud as that of a cannon,
but its echo lasts a great deal longer.
O. W. Holmes
frida99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 10:04   #165
TeemoLannister
Raczkowanie
 
Avatar TeemoLannister
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 78
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez frida99 Pokaż wiadomość
Patrz ja
Nie kuś
TeemoLannister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 11:36   #166
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez frida99 Pokaż wiadomość
Patrz ja
Nie ma się czym chwalić.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:21   #167
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Oj tam zaraz tylko kobiety :
Specjalnie tak pisze, bo moj uklad jest oparty na switchu.
Sa jeszcze jakies dziewczyny, ktore maja doswiadczenie strony dominujacej?

Tak swoja droga jezeli ktos wiedze o BDSM opiera na 50 twarzy Greya to chyba za duzo sie nie dowie...
Ja mam, tylko w tamtym okresie nie bawiliśmy się w zamiany, bo to był ten typ (zabawy), który nie dopuszcza nawet takiej myśli, inaczej zmieniłoby to w pewien sposób obraz dominy. Zwłaszcza, że nasza zabawa wychodziła poza łóżko i do życia codziennego. Fajna rzecz, tylko koleś okazał się byle jaki. Ale to już nie ma nic wspólnego z powyższym .

Grey jest ok bodźcem do czegoś nowego, według mnie. Jeżeli kogokolwiek zainteresował tematem na tyle, by zaczął szukać więcej na ten temat, a potem miał z tego radość, to super
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 14:39   #168
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Ja mam, tylko w tamtym okresie nie bawiliśmy się w zamiany, bo to był ten typ (zabawy), który nie dopuszcza nawet takiej myśli, inaczej zmieniłoby to w pewien sposób obraz dominy. Zwłaszcza, że nasza zabawa wychodziła poza łóżko i do życia codziennego. Fajna rzecz, tylko koleś okazał się byle jaki. Ale to już nie ma nic wspólnego z powyższym .

Grey jest ok bodźcem do czegoś nowego, według mnie. Jeżeli kogokolwiek zainteresował tematem na tyle, by zaczął szukać więcej na ten temat, a potem miał z tego radość, to super
Super! Rozumiem o co chodzi. Taka dominacja 24/7.
A nie bylo to troche meczace?
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 14:54   #169
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Super! Rozumiem o co chodzi. Taka dominacja 24/7.
A nie bylo to troche meczace?
Nie było to super intensywne. Raczej normalna relacja poszerzona o pewne przypomnienie kto jest kim. Szczypta pieprzu w ciągu dnia, której skumulowany efekt miał miejsce później, w sypialni .
Mnie nie męczyło, bo nie znoszę upartych facetów. Tych całych samców alfa. Jak dla mnie tylko związek partnerski, albo przechylenie dominacji w moją stronę (mówiąc o życiu codziennym).

W łóżku, z aktualnym partnerem, próbowałam także w drugą stronę. Ale kręci mnie bardziej zadawanie i otrzymywanie bólu, niż świadomość jakiejś dominacji jego, nee.

Ból fajna rzecz
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 16:32   #170
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Grey jest ok bodźcem do czegoś nowego, według mnie. Jeżeli kogokolwiek zainteresował tematem na tyle, by zaczął szukać więcej na ten temat, a potem miał z tego radość, to super
Zupełnie nie taki wpływ na ludzi to ma.
Po pierwsze - wygenerowało to wysyp niekontrolujących się i nie mających większego pojęcia o ludzkim ciele "dominów", którzy z lektury wynieśli tyle, że manipulacje, stalking i niedotrzymywanie własnych deklaracji jest spoko i laski to uwielbiają .
Po drugie - idiotek, mających głęboko w dupie własne bezpieczeństwo i gubiących rozum razem z majtkami, którym w razie poranienia albo okaleczenia nie zostaje nic poza milczeniem, bo otoczenie nie zrozumie o co cho.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:55   #171
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: BDSM - cz. III

No z pewnością jest i ta strona medalu. Niestety nie mam pojęcia na jaką skalę działa to w tę stronę.
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 20:13   #172
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: BDSM - cz. III

Na zdecydowanie zbyt dużą.
Osobiście trafia mnie szlag, jak słyszę, że ktoś utożsamia Greya z BDSM.
To tak, jakby powiedzieć, że "odpowiedniki znanych marek" to to samo, co perfumy Diora
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 23:55   #173
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
No z pewnością jest i ta strona medalu. Niestety nie mam pojęcia na jaką skalę działa to w tę stronę.
Nie wiem na jaką. Wiem, że do głowy mi nie przyszło, że z tego chłamu mogło wyniknąć dla kogokolwiek coś dobrego. Nie dość, że literatura stricte toaletowa (chociaż to w zasadzie nie problem, różne guilty pleasure można sobie uprawiać w wolnym czasie) to jeszcze szkodliwa, bo traktowana nie jako love story do poczytania, tylko źródło wiedzy.

Główny bohater ma poważne zaburzenia emocjonalne, a laska chce go "uleczyć" swoją miłością - to się nigdy nie kończy happy endem, raczej regularnymi śliwami pod okiem.
Do tego ględzą o tym bdsm, on jej powtarza, jak niesamowicie ważna jest jej zgoda i bredzi o podpisywaniu kontraktu, którego ona nie podpisuje, ale i tak przechodzą do rzeczy.

A różnica najprawdopodobniej jest spora. Nie raz i nie dwa rzuciły mi się w oczy porady dla faceta, nie mogącego sobie nikogo znaleźć - w tonie "naucz się dominować/powiedz lasce, że jesteś dominem to łatwiej znajdziesz".

Nie wspominając już o wybitnych tekstach podrywowych, które miałam nieprzyjemność słyszeć (ile razy wylały się na mnie w internecie nie zliczę). "Cześć, chciałabyś, żebym był twoim grejem?"
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 00:06   #174
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nie wiem na jaką. Wiem, że do głowy mi nie przyszło, że z tego chłamu mogło wyniknąć dla kogokolwiek coś dobrego. Nie dość, że literatura stricte toaletowa (chociaż to w zasadzie nie problem, różne guilty pleasure można sobie uprawiać w wolnym czasie) to jeszcze szkodliwa, bo traktowana nie jako love story do poczytania, tylko źródło wiedzy.

Główny bohater ma poważne zaburzenia emocjonalne, a laska chce go "uleczyć" swoją miłością - to się nigdy nie kończy happy endem, raczej regularnymi śliwami pod okiem.
Do tego ględzą o tym bdsm, on jej powtarza, jak niesamowicie ważna jest jej zgoda i bredzi o podpisywaniu kontraktu, którego ona nie podpisuje, ale i tak przechodzą do rzeczy.

A różnica najprawdopodobniej jest spora. Nie raz i nie dwa rzuciły mi się w oczy porady dla faceta, nie mogącego sobie nikogo znaleźć - w tonie "naucz się dominować/powiedz lasce, że jesteś dominem to łatwiej znajdziesz".

Nie wspominając już o wybitnych tekstach podrywowych, które miałam nieprzyjemność słyszeć (ile razy wylały się na mnie w internecie nie zliczę). "Cześć, chciałabyś, żebym był twoim grejem?"
Pewnie są i te, które traktują to jako główne źródło wiedzy, ale coś czuję, że też dla niejednej była to po prostu pierwsza wzmianka, która może doprowadziła do pogrzebania w temacie. I może na tym wątku się pojawiły takie dziewczyny?

Książkowy wątek uleczania greja to faktycznie petarda. Ale czytałam tylko pierwszą część i nie wiem jak potoczyła się reszta historii.
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 00:24   #175
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Pewnie są i te, które traktują to jako główne źródło wiedzy, ale coś czuję, że też dla niejednej była to po prostu pierwsza wzmianka, która może doprowadziła do pogrzebania w temacie. I może na tym wątku się pojawiły takie dziewczyny?
A ilu znasz takich ludzi, którzy mają odruch sprawdzania informacji?
Typu: ooo, jaki news w wiadomościach -> wklepię w internet, poczytam więcej -> sprawdzę źródła -> przekonam się, czy faktycznie tak było.
Albo: ooo, nowa dieta, koleżanka siostry Kaśki mówi, że schudła na niej 16 kilo w miesiąc -> brzmi pięknie, ale poczytam na forach, czy to aby nie jest szkodliwe dla zdrowia.

Bo z tego co widzę, to większość ludzi nie ma takiego odruchu.
Nie sposób stwierdzić ile dziewczyn kupiło tę ideę jak leci i ile takich przypada na te, które ta książka sprowokowała do zapoznania się z tematem.
Ile uświadomiło sobie, że fantazje o bólu były fajne, ale sam ból już nie w momencie, kiedy nie mogły tego przerwać?
Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Książkowy wątek uleczania greja to faktycznie petarda. Ale czytałam tylko pierwszą część i nie wiem jak potoczyła się reszta historii.
Trzyma poziom.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 00:35   #176
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
A ilu znasz takich ludzi, którzy mają odruch sprawdzania informacji?
Typu: ooo, jaki news w wiadomościach -> wklepię w internet, poczytam więcej -> sprawdzę źródła -> przekonam się, czy faktycznie tak było.
Albo: ooo, nowa dieta, koleżanka siostry Kaśki mówi, że schudła na niej 16 kilo w miesiąc -> brzmi pięknie, ale poczytam na forach, czy to aby nie jest szkodliwe dla zdrowia.

Bo z tego co widzę, to większość ludzi nie ma takiego odruchu.
Nie sposób stwierdzić ile dziewczyn kupiło tę ideę jak leci i ile takich przypada na te, które ta książka sprowokowała do zapoznania się z tematem.
Ile uświadomiło sobie, że fantazje o bólu były fajne, ale sam ból już nie w momencie, kiedy nie mogły tego przerwać?

Trzyma poziom.
Szczerze, ciężko mi ocenić. Sama tak miałam, choć już nie pamiętam co to był za bodzieć, który doprowadził mnie na magiczne blogi femdomu.

Potem, gdy czytałam książkę, próbowałam odnaleźć jej pozytywy. Stąd też mój tok myślenia.

Co do książki, brzmi obiecująco. Mogłabym spróbować drugiej części. Ciekawe jak w oryginale brzmi "o święty barnabo(?)*".

*czy jakoś tak
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 00:46   #177
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Szczerze, ciężko mi ocenić. Sama tak miałam, choć już nie pamiętam co to był za bodzieć, który doprowadził mnie na magiczne blogi femdomu.

Potem, gdy czytałam książkę, próbowałam odnaleźć jej pozytywy. Stąd też mój tok myślenia.

Co do książki, brzmi obiecująco. Mogłabym spróbować drugiej części. Ciekawe jak w oryginale brzmi "o święty barnabo(?)*".

*czy jakoś tak
Ja pozytywów nie byłam w stanie. Trzymałam się z daleka do czasu póki się nie dowiedziałam, że dziewczyna kolegi kazała mu przeczytać i "być bardziej jak Christian". Już przez samo to wyłam nad tym ze śmiechu.

Barnabę mogę sprawdzić, bo mam angielskie wydanie z którego go nie pamiętam. Może to jakieś wybitne osiągnięcie tłumacza, który wspiął się jeszcze wyżej niż autorka.
(tylko nie wiem, w którym miejscu szukać)
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 01:39   #178
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: BDSM - cz. III

Ja dosyć optymistycznie zakładam, że to całkowicie odosobnione przypadki. Na imprezach wzrostu frekwencji nie zauważono, mało kto się do fascynacji greyem przyznaje, a sama relacja tam przedstawiona jest w odrzucający sposób, zdecydowanie nie zachęcający do BDSM. Film mam na myśli, nie czytałem.

Zresztą całe to "dzieło" przemawiać może albo do totalnie niedojrzałych dziewczyn, albo do niespełnionych seksualnie, podstarzałych mamuś. Z pewnością są jakieś przypadki, ale raczej statystycznie pomijalne.

No i BDSM, albo elementów BDSM od dawna jest pełno w sieci, literaturze, dosłownie wszędzie. Nie da się nie natknąć i stosunkowo wcześnie odkryć, że kręci i podnieca. Absolutnie nie trzeba do tego greya, jedna znajoma odkryła, że kręci ją scena z początku "Achaji", dalsze zresztą też. Poszło samo.

Zwyczajnie nie wierzę, że ktokolwiek potrzebował greya do odkrycia własnych potrzeb, jak ktoś tak twierdzi, to potrzebuje dramy i helikoptera, nie bdsm.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 02:14   #179
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
Ja dosyć optymistycznie zakładam, że to całkowicie odosobnione przypadki. Na imprezach wzrostu frekwencji nie zauważono, mało kto się do fascynacji greyem przyznaje, a sama relacja tam przedstawiona jest w odrzucający sposób, zdecydowanie nie zachęcający do BDSM. Film mam na myśli, nie czytałem.
Na jakich imprezach?
Cóż niby miałoby robić dziewczę urzeczone Greyem na imprezie? Czego by tam miała szukać i jakże by się tam znalazła? Nijak.
A pacan, który sobie na swoją dominacyję laski wyrywa też się nigdzie nie pokaże, bo zostałby pożarty na wejściu.

Film w nikim szału nie wywołał, nawet w najzatwardzialszych fankach tejże literatury wzbudził rozczarowanie, więc nie ma o czym gadać.
Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
Zresztą całe to "dzieło" przemawiać może albo do totalnie niedojrzałych dziewczyn, albo do niespełnionych seksualnie, podstarzałych mamuś. Z pewnością są jakieś przypadki, ale raczej statystycznie pomijalne.
I jak taka totalnie niedojrzała dziewczyna się boleśnie na swojej naiwności przejedzie to będzie mniej istotne?
Niewyżyte mamuśki dadzą sobie radę.
Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
No i BDSM, albo elementów BDSM od dawna jest pełno w sieci, literaturze, dosłownie wszędzie. Nie da się nie natknąć i stosunkowo wcześnie odkryć, że kręci i podnieca. Absolutnie nie trzeba do tego greya, jedna znajoma odkryła, że kręci ją scena z początku "Achaji", dalsze zresztą też. Poszło samo.

Zwyczajnie nie wierzę, że ktokolwiek potrzebował greya do odkrycia własnych potrzeb, jak ktoś tak twierdzi, to potrzebuje dramy i helikoptera, nie bdsm.
Przecież o tym piszę. Tyle, że dramy tam nie ma, jest sama czysta, gloryfikowana naiwność.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 14:15   #180
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Na jakich imprezach?
Cóż niby miałoby robić dziewczę urzeczone Greyem na imprezie? Czego by tam miała szukać i jakże by się tam znalazła? Nijak.
A pacan, który sobie na swoją dominacyję laski wyrywa też się nigdzie nie pokaże, bo zostałby pożarty na wejściu.
A co się robi na imprezach? To, co inni. Informacje łatwo znaleźć, skoro nowe osoby jakimś cudem co jakiś czas się pojawiają, ale wielkiego napływu po premierze greya nie było - a niektórzy się spodziewali. Niektórzy się bali jak jakiegoś najazdu barbarzyńców.
Czepiasz się.

Cytat:
I jak taka totalnie niedojrzała dziewczyna się boleśnie na swojej naiwności przejedzie to będzie mniej istotne?
Niewyżyte mamuśki dadzą sobie radę.
Tak, bo akurat właśnie te totalnie niedojrzałe dziewczyny natychmiast na chatach poumawiały się na ostre sesje, wyszukały "masterów" ze zbiornika czy bdsm.pl, same kupiły 3 obroże i tak dalej Statystycznie pomijalne, dlatego bez znaczenia.
Jak masz zamiar udowadniać mi teraz, że kazda taka jedna to osobista tragedia, to sobie daruj.

Cytat:
Przecież o tym piszę. Tyle, że dramy tam nie ma, jest sama czysta, gloryfikowana naiwność.
Przecież się zgadzam. Szok? A drama jest, przynajmniej w filmie.

W środowisku grey nie ma żadnego znaczenia, dla odbioru BDSM przez przeciętnie inteligentną osobę nie ma znaczenia, a co sobie pomyśli jakaś część idiotów łykających kretynizmy jak leci - nieistotne. Po co w kółko do tego tematu wracać - nie wiem.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

W sumie, po niezbyt długim namyśle- nie chcę tutaj angażować się w komentowanie powyrywanych z kontekstu wojenek o jedno zdanie, którego się ktoś czepnie. Ten wątek jest jednym z naprawdę niewielu miejsc w sieci, gdzie można normalnie rozmawiać i wymieniać się poglądami. Na poziomie, bez bagna.

Chcesz się czepiać - strzel komentarz z cytatami we własnym temacie z frustracjami i zrzędzeniem, jak zauważę, to odpiszę. Tutaj na to nie licz.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-01 07:30:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.