problemy młodej kobietki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-26, 08:55   #31
malpula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 195
Dot.: problemy młodej kobietki

Cytat:
Napisane przez monicqua Pokaż wiadomość
naprawdę wszystkie macie takie udane życie seksualne czy tylko mi się wydaje?? niestety w moim przypadku kłopoty w tych sprawach przekładają się też na codzienne relacje z moim chłopakiem co powoduje niezrozumienie, frustracje, złość i różne inne nieprzyjemne emocje które nam towarzyszą. A długo nie da się tak żyć.
a może wręcz odwrotnie- codzienne relacje przekładają się na wasze intymne sprawy,
albo też brak zwykłych codziennych wspólnych emocji i przeżyć- tych pozytywnych oczywiście- tworzy napięcie, kiedy już się spotkacie, zobaczycie w sobotę, wszystko wydaje się sztuczne, nieprawdziwe, bo można się przyzwyczaić do czyjejś nieobecności, ale za każdym kolejnym spotkaniem po jakimś tam okresie czasu, nie da się udawać, grać i przestawiać na mechanizm"on tu teraz jest tak jakby był przez ten cały czas, gdy go potrzebowałam..."
wiem trochę to zawiłe, ale szef mi się tu kręci chodzi mi o to, że tak naprawdę nie przywykłaś nigdy do tego, że możesz spotkać się ze swoim chłopakiem tylko w weekend, próbujesz zachowywać się jakby wszystko było ok, ale nie jest, bo np zwyczajnie jesteś osobą, która potrzebuje kontaktu (czy to emocjonalnego, czy w jakimś stopniu intymnego) każdego dnia, stąd Twoje/ wasze nieprzyjemne emocje, których nie da się wyładować w łóżku...
__________________
Rak nie wyrok!!!
Pomożmy Madzi.a!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619





lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości
malpula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 09:59   #32
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: problemy młodej kobietki

a w trakcie pieszczot nie odczuwasz żadnej przyjemności, nie cieszysz się z bliskości Twojego faceta, myślisz tylko czy się uda?
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 11:17   #33
monicqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 23
Dot.: problemy młodej kobietki

niestety żadna z was mnie nie zrozumiała, może w moim 1 poście za ostro pojechałam ale po prostu byłam zła na wszystko i tak wyszło. Co do religijności, to, że zdecydowałam że BYĆ MOŻE (nie wiem czy wytrzymam) seks będę uprawiać dopiero po ślubie, nie sprawia, że jestem całkowicie nieczuła i sorry ale po 2 latach trzymanie się za rączkę nie wystarcza, ale w pewnym momencie jestem w stanie się opanować i mój chłopak także. Zostawić go chciałam kiedyś i to nie ze względów jego jakiejś tam nieumiejętności ale po prostu było nieciekawie miedzy nami. i czasami niestety to wraca a wtedy dochodzą jeszcze TE sprawy, mnie to po prostu frustruje, udaje, że mi to w jakiś tam sposób nie przeszkadza bo nie chce mu zrobić przykrości. i jeszcze raz powtarzam, nigdy go nie wyśmiałam, nigdy w jakikolwiek sposób nie powiedziałam mu, że jest beznadziejny itp... on czasem mówi, że chciałby sprawić mi nieziemską rozkosz, ja tez bym chciała ale wtedy zawsze mu mówię, że to nic, że następnym razem się uda i żeby się nie przejmował. sama czasem dziwię się, że seks w naszym życiu stał się aż tak ważny.
niestety to forum pokazało, że pozory mylą, bo uważacie mnie za jakąś tyrankę i nie wiadomo jak wredną babę, a może po prostu źle się wyraziłam pisząc to wszystko. i nie wierze, że żadna z was nigdy nie była sfrustrowana gdy wam nie wychodziło.
monicqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:07   #34
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: problemy młodej kobietki

raczej się źle wyraziłaś bo czytając Twoje posty miałam wrażenie że jesteś sfrustrowaną dziewczyną która rzuci swojego faceta bo nie potrafi Cię zadowolić.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:08   #35
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: problemy młodej kobietki

Cytat:
Napisane przez monicqua Pokaż wiadomość
(...) i czasami niestety to wraca a wtedy dochodzą jeszcze TE sprawy, mnie to po prostu frustruje, udaje, że mi to w jakiś tam sposób nie przeszkadza bo nie chce mu zrobić przykrości. i jeszcze raz powtarzam, nigdy go nie wyśmiałam, nigdy w jakikolwiek sposób nie powiedziałam mu, że jest beznadziejny itp... on czasem mówi, że chciałby sprawić mi nieziemską rozkosz, ja tez bym chciała ale wtedy zawsze mu mówię, że to nic, że następnym razem się uda i żeby się nie przejmował. sama czasem dziwię się, że seks w naszym życiu stał się aż tak ważny.
niestety to forum pokazało, że pozory mylą, bo uważacie mnie za jakąś tyrankę i nie wiadomo jak wredną babę, a może po prostu źle się wyraziłam pisząc to wszystko. i nie wierze, że żadna z was nigdy nie była sfrustrowana gdy wam nie wychodziło.
po1. dobrze Cię zrozumiałyśmy, to chyba Ty nie rozumiesz naszych porad.
po2. nie musisz mu mówić przykrych rzeczy, żeby czuł się beznadziejnie. są na forum wątki, gdzie to kobiety mają problem z zaspokojeniem mężczyzny. czują się z tym źle nie dlatego, że on w jakiś sposób wyraża swoją dezaprobatę. nie trzeba być niemiłym i obcesowym, żeby druga strona czuła się źle
po3. seks jest bardzo ważny
po4. nie uważam Cię za tyrankę
po5. bywamy sfrustrowane - o czym też pisałyśmy. dlatego przyjęło się, że seks po kłótni bywa nieziemski

co można Ci doradzić poza już wspomnianymi (cierpliwość, wytrwałość, nauka własnego ciała, czerpanie radości z bliżeń, więcej luzu, nieoczekiwanie orgazmu, zadowalanie się nawet tą niewielką dawką przyjemności) - dziewczyny już chyba wyczerpały katalog.
pozostajesz wierna swoim przekonaniom - to postawa godna pochwały. jesteś jednak rozdarta wewnętrznie pomiędzy zasadami, a spodziewanymi korzyściami. pomiędzy tym co dozwolone, a tym co kategorycznie zabronione. dla mnie rozwiązanie problemu byłoby proste - bo osobiście po 2 latach nie wystarczyłoby mi ani trzymanie za rękę, ani pieszczoty oralne. ale to jest Twoje życie. czego więcej oczekujesz od nas?
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:18   #36
monicqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 23
Dot.: problemy młodej kobietki

heh czasem się dziwię, że go jeszcze sama nie "zgwałciłam" po 2 latach bo ciacho nie powiem...
czego oczekuję? może choć trochę zrozumienia... bo niestety łatwo jest pisac, gorzej wykonać... ale może sie uda kiedys
monicqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:34   #37
Jacek0x
Raczkowanie
 
Avatar Jacek0x
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 402
Dot.: problemy młodej kobietki

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czasem potrzeba sporo czasu,aby nauczyć się swoich emocji i zaspokoić orgazmem.
czasem trwa to kilka lat,a czasem jest od razu.
szkoda fajnego faceta zostawiać dla kilku sekund orgazmu.
pomysl o tym.

Tak samo uważam.
__________________
...Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w jakim jesteśmy uwięzieni
--

...nocnym pociągiem aż do końca świata.
Jacek0x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 12:35   #38
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problemy młodej kobietki

Cytat:
Napisane przez monicqua Pokaż wiadomość
heh czasem się dziwię, że go jeszcze sama nie "zgwałciłam" po 2 latach bo ciacho nie powiem...
czego oczekuję? może choć trochę zrozumienia... bo niestety łatwo jest pisac, gorzej wykonać... ale może sie uda kiedys
Po co odkładasz pełny stosunek płciowy z osobą, którą zapewne kochasz, którą znasz, której ufasz? Dlaczego? Kompletnie tego nie rozumiem - przyznaję. Odpowiedź, że z powodu religii mnie nie satysfakcjonuje, bo nie kupuję takich tłumaczeń jeżeli jednocześnie jest seks oralny i inne macanki. Sama się zastanów po co wprowadzanie takiego dualizmu moralnego we własne życie (i to w sfery gdzie powinna być szczerość, prawda i pełne zaufanie)? Mnie się w ciągu ponad pięciu lat niewiele razy zdarzyło dojść w wyniku pieszczot oralnych i nie frustruje mnie to, bo do ostatecznego spełnienia prowadzi sam stosunek (ewentualnie masturbacja). Sama na siebie zatem sprowadzasz frustrację - albo zacznij łączyć seks oralny z pełnym stosunkiem, albo z masturbacją, bo wymaganie od faceta aby Cię doprowadzał w ten sposób do orgazmu jest dosyć... frustrujące dla obojga. Nie każda kobieta potrafi "dojść" w wyniku tego rodzaju stymulacji (jedne dochodzą od pieszczenia sutków, innym potrzebny jest pełny stosunek) i to się zmienia na przestrzeni życia (może za 5 lat będziesz potrafiła, a może nie).

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-05-26 o 12:53
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:49   #39
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: problemy młodej kobietki

Szczerze Ja ogólnie nie rozumiem powodów religinych z tego względu jak ludzie są młodzi starają się zawsze wszytskiego spróbować i wydaje mi się że pieszczoty są normalna koleją bycia z kimś w związku.Ogólnie chodzi mi o samą mentalnośc tego stwierdzenia z "powdów religinych"( i w żadnym wypadku moja wypowiedz nie jest kierowna do autorki z jakas pretensją lub czymś podobnym.Poprostu bardzo Mnie to zastanawia). Gdzieś nie wiem może moje myślenie wydaje się dziwne , ale uważam że skoro jestem z kimś to warto by było spróbować związku z każdej możliwej storny.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:21   #40
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: problemy młodej kobietki

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
P(...) bo nie kupuję takich tłumaczeń jeżeli jednocześnie jest seks oralny i inne macanki. Sama się zastanów po co wprowadzanie takiego dualizmu moralnego (...)
tak uważam. ale nie chciałam demoralizować autorki
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:49   #41
monicqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 23
Dot.: problemy młodej kobietki

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Po co odkładasz pełny stosunek płciowy z osobą, którą zapewne kochasz, którą znasz, której ufasz? Dlaczego? Kompletnie tego nie rozumiem - przyznaję. Odpowiedź, że z powodu religii mnie nie satysfakcjonuje, bo nie kupuję takich tłumaczeń jeżeli jednocześnie jest seks oralny i inne macanki. Sama się zastanów po co wprowadzanie takiego dualizmu moralnego we własne życie (i to w sfery gdzie powinna być szczerość, prawda i pełne zaufanie)? Mnie się w ciągu ponad pięciu lat niewiele razy zdarzyło dojść w wyniku pieszczot oralnych i nie frustruje mnie to, bo do ostatecznego spełnienia prowadzi sam stosunek (ewentualnie masturbacja). Sama na siebie zatem sprowadzasz frustrację - albo zacznij łączyć seks oralny z pełnym stosunkiem, albo z masturbacją, bo wymaganie od faceta aby Cię doprowadzał w ten sposób do orgazmu jest dosyć... frustrujące dla obojga. Nie każda kobieta potrafi "dojść" w wyniku tego rodzaju stymulacji (jedne dochodzą od pieszczenia sutków, innym potrzebny jest pełny stosunek) i to się zmienia na przestrzeni życia (może za 5 lat będziesz potrafiła, a może nie).
a dałabyś radę wytrzymać bez niczego?? skoro nie rozumiesz, trudno, to już Twój problem, o moje sumienie się nie martw, robię to co uważam za stosowne
monicqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 14:00   #42
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: problemy młodej kobietki

Cytat:
Napisane przez monicqua Pokaż wiadomość
a dałabyś radę wytrzymać bez niczego?? skoro nie rozumiesz, trudno, to już Twój problem, o moje sumienie się nie martw, robię to co uważam za stosowne
sama nie zdajesz sobie sprawy, że wcale nie robisz tego co uważasz za stosowne. że to Ci szkodzi. bo właśnie doprowadzasz do sytuacji wewnętrznej niespójności. chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko. a tak się nie da. gdyby było tak jak piszesz nie powstałby ten wątek
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 14:00   #43
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: problemy młodej kobietki

Cytat:
Napisane przez monicqua Pokaż wiadomość
a dałabyś radę wytrzymać bez niczego?? skoro nie rozumiesz, trudno, to już Twój problem, o moje sumienie się nie martw, robię to co uważam za stosowne
Ale nie rozumiem Twojego oburzenia chciałaś usłyszeć opinie na temat Twojego wątku , nie podobają Ci się to powinnas być świadoma zakładając wątek że ludzie maja różne zdania na różne tematy. Ty i tak postapisz po swojemu choćbyś dostała tutaj 1000rad i opini , więc podejdz do tego z przymruzeniem oka i przemyś sobie niektóre wypowiedzi.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM

Edytowane przez m@rtynka
Czas edycji: 2009-05-26 o 14:02 Powód: Błąd
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 14:02   #44
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: problemy młodej kobietki

powiem Ci tak

musisz zmienić swoje podejście
albo poczekać, aż dojrzejesz. Mnie też się kiedyś wydawało,że zjadłam wszystkie rozumy, ale im jestem starsza tym wiem, że nic nie wiem
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 14:27   #45
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: problemy młodej kobietki

Cytat:
Napisane przez monicqua Pokaż wiadomość
heh na pewno głupio i dziecinnie to zabrzmi ale nie kochamy się ze względów czysto religijnych (wiem, że niektórzy zaraz mnie tu zlinczują bo "udaję" świętą nie uprawiając pełnego seksu a na oralny się zdecydowałam).
niektórzy próbują ze mnie zrobić księżniczkę, która chce zostawić chłopaka tylko ze względu na jego nieumiejętność zrobienia kobiecie dobrze, otóż tak nie jest, ale czasami jestem po prostu sfrustrowana, chciałabym, żeby nam się w końcu udało i w żaden sposób nie zwalam winy tylko i wyłącznie na niego. Czasem boję się, że może nas to w jakiś sposób oddalić, że moge czasem powiedzieć coś, czego będę bardzo żałować (jestem dość wybuchowa, długo dusze w sobie różne emocje a potem wybucham ze zdwojoną siłą). Jeszcze gdy nie byliśmy na tym etapie jesli chodzi o naszą intymnośś nie sądziłam, że kiedykolwiek przywiążę większą wagę do seksu, a jednak... Jak tu ktoś pisał a propo psychiki, mimo, że jesteśmy razem już jakiś czas czasami jeszcze mam opory i wstydzę się nawet sama nie wiem czego, mam kompleksy mimo, że mój chłopak uważa, ze jestem najpiękniejsza, najzgrabniejsza itd itp... i bardzo często mi to powtarza. nie umiem się wyłączyć. Naprawdę oboje się staramy, uczyłam go, podpowiadam mu prawie za każdym razem, czytalismy razem duzo na ten temat itd ale jak na razie efektów brak

A może za dużo się staracie?
Bo starasz się, oczekując czegoś konkretnego...może lepszy byłby pełen spontan a nie myślenie- uda się czy się nie uda?
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:26   #46
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problemy młodej kobietki

Cytat:
Napisane przez monicqua Pokaż wiadomość
a dałabyś radę wytrzymać bez niczego?? skoro nie rozumiesz, trudno, to już Twój problem, o moje sumienie się nie martw, robię to co uważam za stosowne
Sorry, ale wiele osób wytrzymuje i nie robi z zasad religijnych gazetki pt. te strony sobie poczytam, a te oleję, a jeszcze inne wyrwę i wyrzucę. Takie osoby - które mają zasady i się ich trzymają (ale jednocześnie nie demonizują seksu, tylko po prostu stwierdzają, że to nie jest jeszcze ich moment) - szanuję. Mogę nie do końca je rozumieć, ale je szanuję. A niektórzy - jak wiedzą, że nie wytrzymają - to nie robią szopek i po prostu cieszą się wspólnym seksem.

Albo się trzymasz jakichś zasad, albo nie - a w tym przypadku zasady są bardzo jasno określone. Ty się niby chcesz trzymać, ale "nie wytrzymujesz" - nie dziwię się, że orgazm nie przychodzi, skoro sobie fundujesz takie jazdy. W tym nie ma luzu i cieszenia się seksem z ukochanym - takie odnoszę wrażenie. Poza tym jedno i to samo pt. seks oralny (w poszukiwaniu orgazmu), by mnie po prostu znudziło. Człowiek powinien iść do przodu, a nie sztucznie utrzymywać sytuację stania w miejscu (lub wręcz cofania się). Pogódź się z tym, że jest spore prawdopodobieństwo, iż orgazmu w tej sytuacji nie będziesz miała. Może warto się zastanowić własną dojrzałością i podejściem do pewnych spraw, zamiast nad orgazmem lub jego brakiem. To nie jest film, czy powieść, tylko prawdziwe życie.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-05-26 o 15:28
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.