Zamykanie wątków na intymnie - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-04, 07:47   #181
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Poza tym, ja proszę ponownie zeby te użytkowniczki, które wypowiadały się, że regulamin jest zły i nie przystaje do sytuacji, aby opisaly swoje propozycje DO REGULAMINU. Bo padła jedna i cisza, do moich uwag- cisza. Interesuje mnie dyskusja a nie takie bicie piany.
Moderacja zastrzega sobie prawo do zamknięcia wątku, jeśli tocząca się w nim dyskusja ma w dużej mierze charakter obraźliwy, prześmiewczy, lub w jakikolwiek inny sposób godzący w dobra osobiste autora. Autorowi przysługuje prawo do odwołania od takiej decyzji.

Taki zapis byłby sformalizowaniem zasady, którą już obecnie moderacja wydaje się stosować. Więc abstrahując od tego, czy jest to zasada dobra czy nie, powinna ona być obecna w regulaminie.
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 08:12   #182
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 274
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Moderacja zastrzega sobie prawo do zamknięcia wątku, jeśli tocząca się w nim dyskusja ma w dużej mierze charakter obraźliwy, prześmiewczy, lub w jakikolwiek inny sposób godzący w dobra osobiste autora. Autorowi przysługuje prawo do odwołania od takiej decyzji.

Taki zapis byłby sformalizowaniem zasady, którą już obecnie moderacja wydaje się stosować. Więc abstrahując od tego, czy jest to zasada dobra czy nie, powinna ona być obecna w regulaminie.
Zgadzam się, to co się dzieje teraz to samowolka według widzimisię moderatorów.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 09:05   #183
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Zamknięcie wątku o Tinker mnie absolutnie nie dziwi. Ona mocno koloryzowała wiele spraw, ale wg mnie nie trollowała. Jasne, sama podawała wiele szczegółowych informacji na swój temat, ale to nie oznacza, że zaraz trzeba to wykorzystywać. Wg mnie proszenie o linki na priv było bardzo słabe. Takie szukanie sensacji na siłę, wścibstwo i ciekawość. Jak dla mnie ona naprawdę nie miała żadnej życzliwej osoby w realu i traktowała to forum jako możliwość wygadania się. Szkoda mi jej i mam nadziej, że w końcu jakoś wyjdzie na prostą.


Dziwi mnie natomiast przenoszenie wątków. Nie wiadomo, że to zostało przeniesione, nie zawsze się potem w taki wątek wejdzie, trzeba szukać od którego momentu zaczyna się ten nowy temat. Lipa straszna
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 09:13   #184
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

po przeniesieniu dyskusji zazwyczaj przestaję się udzielać, bo na liscie wątków pojawiają mi się jakieś nazwy, które pierwszy raz widzę, nie będę prowadzic dochodzenia, o co chodziło
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 09:21   #185
TadCooper
Raczkowanie
 
Avatar TadCooper
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 388
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałaś mnie- ja nie pisałam o dyskusji tylko o ocenie sytuacji. I nie o obrażaniu Tinker tylko o wzajemnych obrażaniu się przez użytkowniczki. Tinker jest jaka jest, ale w swoim wątku stała się tematem pobocznym i niejako ciekawostką. Nie wierzę, że ktokolwiek z odrobiną empatii i zdrowego rozsądku uważa, że ciągnięcie dalej tej szopki miało sens.

Braku kłamania nikt nie wpisze w regulamin, bo niby kto miałby to weryfikować? Sama chcesz wprowadzenia cenzury, ale tylko w wygodnych miejscach.
1. Ty mnie nie zrozumiałaś, więc się powtórzę może to pomoże - jak się użytkowniczki obrażają to im dawajcie bany a nie zamykajcie wątki;

2. "Nie wierzę, że ktokolwiek z odrobiną empatii i zdrowego rozsądku uważa, że ciągnięcie dalej tej szopki miało sens." - subiektywna opinia, byłby regulamin - nie byłoby dyskusji

3. "Braku kłamania nikt nie wpisze w regulamin, bo niby kto miałby to weryfikować? Sama chcesz wprowadzenia cenzury, ale tylko w wygodnych miejscach." - Ojej, no nie wiem, np. tak że ktoś podaje na jednym wątku takie info a na drugim inne i można to zgłaszać? za celowe wprowadzanie w błąd ban? I tak, to był PRZYKŁAD, jak tego nie chcecie w regulaminie to nie wpisujcie, za to nie jest to argument żeby takiego regulaminu miało nie być



Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Poza tym, ja proszę ponownie zeby te użytkowniczki, które wypowiadały się, że regulamin jest zły i nie przystaje do sytuacji, aby opisaly swoje propozycje DO REGULAMINU. Bo padła jedna i cisza, do moich uwag- cisza. Interesuje mnie dyskusja a nie takie bicie piany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Modem nie jestem i bardzo dobrze i to nie moja rola żeby regulamin wymyślać - pisze że regulamin by pomógł bo ukrócił te wasze subiektywne decyzje, a co w nim powinno być (podałam przykłady) to już rola redakcji żeby sprecyzować. Jak uważasz że regulamin nie pomoże to napisz konstruktywnie dlaczego zamiast rządach tylko super przykładów co do niego wpisać
__________________
I DON'T BELIEVE EVERYTHING I THINK.
TadCooper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 09:34   #186
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Moze trzeba zrobic ankiete
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 09:45   #187
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez TadCooper Pokaż wiadomość
1. Ty mnie nie zrozumiałaś, więc się powtórzę może to pomoże - jak się użytkowniczki obrażają to im dawajcie bany a nie zamykajcie wątki;

2. "Nie wierzę, że ktokolwiek z odrobiną empatii i zdrowego rozsądku uważa, że ciągnięcie dalej tej szopki miało sens." - subiektywna opinia, byłby regulamin - nie byłoby dyskusji

3. "Braku kłamania nikt nie wpisze w regulamin, bo niby kto miałby to weryfikować? Sama chcesz wprowadzenia cenzury, ale tylko w wygodnych miejscach." - Ojej, no nie wiem, np. tak że ktoś podaje na jednym wątku takie info a na drugim inne i można to zgłaszać? za celowe wprowadzanie w błąd ban? I tak, to był PRZYKŁAD, jak tego nie chcecie w regulaminie to nie wpisujcie, za to nie jest to argument żeby takiego regulaminu miało nie być





Modem nie jestem i bardzo dobrze i to nie moja rola żeby regulamin wymyślać - pisze że regulamin by pomógł bo ukrócił te wasze subiektywne decyzje, a co w nim powinno być (podałam przykłady) to już rola redakcji żeby sprecyzować. Jak uważasz że regulamin nie pomoże to napisz konstruktywnie dlaczego zamiast rządach tylko super przykładów co do niego wpisać

Ale to nie ja uważam, że regulamin jest zły tylko Ty. Ja wiem, że wszystko jest fajnie robić, ale "kimś" a następnie tylko narzekać. Skoro modem nie jesteś to też nie w Twojej gestii leży ocenianie pracy moderacji czy administracji.



Poza tym sorki Tad, ale nikt nie będzie słuchał Twoich rozkazów jak Ty widzisz zarządzanie forum. Zawsze można złożyć CV na moderatora albo admina jeżeli masz tak daleko idące aspiracje i kwalifikacje.



Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Moze trzeba zrobic ankiete

Paulina, bardzo Cię proszę- odnieś się do mojego posta, bo włożyłaś mi w usta jakieś nieprawdziwe stwierdzenia, więc jestem ciekawa, skąd je wzięłaś.



Znowu zaczynają się zbiorowe żale mimo że regulamin jest jasny i jest w nim jasno ujęte, co należy robić jeżeli ktoś uważa, że moderacja jest "zła". Bicie piany nikomu nie pomoże, a mnie strasznie zniechęca do czytania. Nic w tym konstruktywnego.



Troszkę się też pogubiłam, czy "moderacja jest be" czy regulamin jest zły czy może wszystko jest źle.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2022-04-04 o 09:48
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-04, 09:47   #188
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 09:48   #189
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Skoro modem nie jesteś to też nie w Twojej gestii leży ocenianie pracy moderacji czy administracji
Przepraszam, czy ty właśnie napisałaś, że użytkownikowi nie wolno oceniać pracy moderacji?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 09:51   #190
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Przecież to wyżej to nie jest ocena tylko żądania konkretnych zachowań. Nie udawajmy, że nie wiemy, o czym rozmawiamy, bo wtedy obrażasz i mnie i siebie.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 10:06   #191
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Raczej po prostu cenzura. Naprawdę odechciewa się tu cokolwiek pisać.

Ale cenzura czego? Trochę słabo jak nagle wyparowuje część odpowiedzi nie wiadomo czemu. Nie lepiej dać wyjaśnienie co jest nie tak?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-04, 10:11   #192
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 10:12   #193
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Nie jest to zdziwieniowy ale dziwie się że macie siłę i ochotę dyskutować. Przecież I tak kończy się zawsze tak samo- w najlepszym wypadku posty sa usuwane,wątek zamykany bądź banowanie użytkowniczek.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 10:18   #194
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale to nie ja uważam, że regulamin jest zły tylko Ty. Ja wiem, że wszystko jest fajnie robić, ale "kimś" a następnie tylko narzekać. Skoro modem nie jesteś to też nie w Twojej gestii leży ocenianie pracy moderacji czy administracji.



Poza tym sorki Tad, ale nikt nie będzie słuchał Twoich rozkazów jak Ty widzisz zarządzanie forum. Zawsze można złożyć CV na moderatora albo admina jeżeli masz tak daleko idące aspiracje i kwalifikacje.






Paulina, bardzo Cię proszę- odnieś się do mojego posta, bo włożyłaś mi w usta jakieś nieprawdziwe stwierdzenia, więc jestem ciekawa, skąd je wzięłaś.



Znowu zaczynają się zbiorowe żale mimo że regulamin jest jasny i jest w nim jasno ujęte, co należy robić jeżeli ktoś uważa, że moderacja jest "zła". Bicie piany nikomu nie pomoże, a mnie strasznie zniechęca do czytania. Nic w tym konstruktywnego.



Troszkę się też pogubiłam, czy "moderacja jest be" czy regulamin jest zły czy może wszystko jest źle.
No przecież w poscie nr 16 pisałaś o tropieniu sensacji u chorej osoby. Trzepotka powinna cie upomnieć o nieuprawnione diagnozy, czyż nie? przecież moderacja się nie wypowiada w ten sposób.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 10:20   #195
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Czyli jak założymy osobny wątek o moderacji to będzie gitara? Ja i tak uważam, że trochę słabo, bo komentarze nie są pisane tak o o czapy, tylko wynikają z dyskusji. Właściwe można powiedzieć, że cały ten wątek się tego tyczy.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 10:20   #196
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No dobrze, posty sa kasowane, bo to nie jest watek o moderacji. Ale gdzie jest watek o moderacji, skoro ten na technicznym z uwagami na temat moderacji sobie zamknelas?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 10:21   #197
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Przepraszam, czy ty właśnie napisałaś, że użytkownikowi nie wolno oceniać pracy moderacji?
Też mnie to zdziwiło. Bezustannie jestem zażenowana tym co się tutaj dzieje. Trzymacie się tej "władzy" tak kurczowo, że aż trudno w to uwierzyć.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 10:28   #198
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Popracuj proszę nad składnią, bo z Twojego posta wynika, że pisałam, że Tinker ma po prostu doła. Jeszcze proszę rozbij na atomy moje "szukanie sensacji".
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 10:30   #199
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-04, 10:39   #200
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Popracuj proszę nad składnią, bo z Twojego posta wynika, że pisałam, że Tinker ma po prostu doła. Jeszcze proszę rozbij na atomy moje "szukanie sensacji".
W ogóle nie zrozumiałaś mojej dyskusji z Mijanou.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 10:41   #201
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Ja tylko chciałam powiedzieć, że usuwanie w tym wątku postów, które nie były wulgarne czy agresywne, jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie uważam, żeby to był offtop, bo tu wszystko się ze sobą łączy, więc nie widzę żadnego wytłumaczenia dla takiego zachowania.

Jestem na tym forum od bardzo dawna i mam (subiektywne) wrażenie, że ostatnio źle tu się dzieje na poziomie moderatorskim.

Czekam na ostrzeżenie/bana, ewentualnie usunięcie komentarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 10:54   #202
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;89173265]ja tylko chciałam powiedzieć, że usuwanie w tym wątku postów, które nie były wulgarne czy agresywne, jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie uważam, żeby to był offtop, bo tu wszystko się ze sobą łączy, więc nie widzę żadnego wytłumaczenia dla takiego zachowania.

Jestem na tym forum od bardzo dawna i mam (subiektywne) wrażenie, że ostatnio źle tu się dzieje na poziomie moderatorskim.

Czekam na ostrzeżenie/bana, ewentualnie usunięcie komentarza.

Wysłane z aplikacji forum wizaz[/quote]
+1
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 11:31   #203
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

No cóż, ja też uważam, że od jakiegoś czasu na forum źle się dzieje i bardzo nad tym ubolewa, a zwłaszcza nad tą nieszczęsną aferą po której tyle fajnych użytkowniczek z wieloletnim stażem usunęło konto. Chcąc nie chcąc to użytkownicy tworzą to forum i są jego nieodłącznym elementem. Jak nikt tu nie zostanie to przestanie istnieć.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 11:42   #204
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No cóż, ja też uważam, że od jakiegoś czasu na forum źle się dzieje i bardzo nad tym ubolewa, a zwłaszcza nad tą nieszczęsną aferą po której tyle fajnych użytkowniczek z wieloletnim stażem usunęło konto. Chcąc nie chcąc to użytkownicy tworzą to forum i są jego nieodłącznym elementem. Jak nikt tu nie zostanie to przestanie istnieć.

Ja tu jestem od 20 lat i co jakiś czas zdarza się jakiś exodus. Z Wizażanek, które były tu na początku zostały jakieś pojedyncze jednostki. Również moderatorki się zmieniają. Mam też pkt odniesienia sprzed bycia moderatorem a teraz. Ale przecież mnie nikt nie posłucha, bo zielony nick jest a fuj. To po co się produkować?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 12:13   #205
TadCooper
Raczkowanie
 
Avatar TadCooper
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 388
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale to nie ja uważam, że regulamin jest zły tylko Ty. Ja wiem, że wszystko jest fajnie robić, ale "kimś" a następnie tylko narzekać. Skoro modem nie jesteś to też nie w Twojej gestii leży ocenianie pracy moderacji czy administracji.



Poza tym sorki Tad, ale nikt nie będzie słuchał Twoich rozkazów jak Ty widzisz zarządzanie forum. Zawsze można złożyć CV na moderatora albo admina jeżeli masz tak daleko idące aspiracje i kwalifikacje.






Paulina, bardzo Cię proszę- odnieś się do mojego posta, bo włożyłaś mi w usta jakieś nieprawdziwe stwierdzenia, więc jestem ciekawa, skąd je wzięłaś.



Znowu zaczynają się zbiorowe żale mimo że regulamin jest jasny i jest w nim jasno ujęte, co należy robić jeżeli ktoś uważa, że moderacja jest "zła". Bicie piany nikomu nie pomoże, a mnie strasznie zniechęca do czytania. Nic w tym konstruktywnego.



Troszkę się też pogubiłam, czy "moderacja jest be" czy regulamin jest zły czy może wszystko jest źle.
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Przecież to wyżej to nie jest ocena tylko żądania konkretnych zachowań. Nie udawajmy, że nie wiemy, o czym rozmawiamy, bo wtedy obrażasz i mnie i siebie.
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Popracuj proszę nad składnią, bo z Twojego posta wynika, że pisałam, że Tinker ma po prostu doła. Jeszcze proszę rozbij na atomy moje "szukanie sensacji".
Sama popracuj nad składnią, bo jak widać wyżej napisałaś że "skoro modem nie jesteś to też nie w Twojej gestii leży ocenianie pracy moderacji czy administracji" a potem "przecież to wyżej to nie jest ocena" xD

Próbujesz odwrócić kota ogonem pisząc że ja żądam - w odpowiedzi na twoje prośby o konkretne przykłady napisałam propozycje, to się ich zaczęłaś czepiać a potem piszesz że "wymagam". Tak, wy jesteście modami, same formuujcie regulamin. Nie, nie mam ambicji żeby być modem forum xD

ps. odmawianie użytkownikom oceny pracy moderacji bo ta ocena jest negatywna - hit xD I takie dojrzałe. Tak, wiem że można wysłać skargę, ale na wątku tez można pisać i będę wyrażać moja opinię jak długo tylko będę miała ochotę

ps 2: zawsze zastanawiało mnie czemu moderacja tego forum jest taka egzaltowana, używa sformowań typu halo halo dziewczęta proszę o spokój i nadużywa swojej "władzy" jakby to był jakiś przywilej, teraz czytam że jakieś guawnoburze o to już były - rozumiem że nie przyniosły efektu
__________________
I DON'T BELIEVE EVERYTHING I THINK.
TadCooper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 12:14   #206
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja tu jestem od 20 lat i co jakiś czas zdarza się jakiś exodus. Z Wizażanek, które były tu na początku zostały jakieś pojedyncze jednostki. Również moderatorki się zmieniają. Mam też pkt odniesienia sprzed bycia moderatorem a teraz. Ale przecież mnie nikt nie posłucha, bo zielony nick jest a fuj. To po co się produkować?
Nie do końca chyba rozumiesz problem. Może metaforą: w Twojej pracy panuje określony regulamin za którego nieprstrzeganie potrącana jest Ci część wynagrodzenia. Na koniec miesiąca sprawdzając swoje konto widzisz że została Ci potrącona kwota 500 zł. Próbujesz wyjaśnić sprawę za co oraz dociekasz czy złamałaś jakiś punkt regulaminu pracowniczego. Otrzymujesz w zamian mętne odpowiedzi że takiego postępowania wymagała nadzwyczajna sytuacja i pomimo że te kwestie w regulaminie opisane nie są to pracodawca podjął taką a nie inną decyzję i uważa że ona jest słuszna a jeżeli się z tym nie zgadzasz to możesz napisać skargę która trafi do niego.
Naprawdę dzwi Cię fakt że ludzi bulwersuje sytuacja w której przestrzegane mają być nie tylko ustalone zasady ale również te które w trakcie trwania dyskusji moderacja sobie wymyśli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 12:34   #207
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez TadCooper Pokaż wiadomość
Sama popracuj nad składnią, bo jak widać wyżej napisałaś że "skoro modem nie jesteś to też nie w Twojej gestii leży ocenianie pracy moderacji czy administracji" a potem "przecież to wyżej to nie jest ocena" xD

Próbujesz odwrócić kota ogonem pisząc że ja żądam - w odpowiedzi na twoje prośby o konkretne przykłady napisałam propozycje, to się ich zaczęłaś czepiać a potem piszesz że "wymagam". Tak, wy jesteście modami, same formuujcie regulamin. Nie, nie mam ambicji żeby być modem forum xD

ps. odmawianie użytkownikom oceny pracy moderacji bo ta ocena jest negatywna - hit xD I takie dojrzałe. Tak, wiem że można wysłać skargę, ale na wątku tez można pisać i będę wyrażać moja opinię jak długo tylko będę miała ochotę

ps 2: zawsze zastanawiało mnie czemu moderacja tego forum jest taka egzaltowana, używa sformowań typu halo halo dziewczęta proszę o spokój i nadużywa swojej "władzy" jakby to był jakiś przywilej, teraz czytam że jakieś guawnoburze o to już były - rozumiem że nie przyniosły efektu

Tad, po raz kolejny to napiszę- proszę nie udawajmy, że mamy tu do czynienia z konstruktywną krytyką czy dyskusją... Takie "wyrażanie opinii" to tylko koncert "kto bardziej przygada modowi".



Proszę o propozycję, jak coś zmienić to w odpowiedzi słyszę "ale to nie moja broszka, phi". No też nie moja, bo ja nie uważam żeby regulamin był zły. No to podyskutowałyśmy.



[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89173474]Nie do końca chyba rozumiesz problem. Może metaforą: w Twojej pracy panuje określony regulamin za którego nieprstrzeganie potrącana jest Ci część wynagrodzenia. Na koniec miesiąca sprawdzając swoje konto widzisz że została Ci potrącona kwota 500 zł. Próbujesz wyjaśnić sprawę za co oraz dociekasz czy złamałaś jakiś punkt regulaminu pracowniczego. Otrzymujesz w zamian mętne odpowiedzi że takiego postępowania wymagała nadzwyczajna sytuacja i pomimo że te kwestie w regulaminie opisane nie są to pracodawca podjął taką a nie inną decyzję i uważa że ona jest słuszna a jeżeli się z tym nie zgadzasz to możesz napisać skargę która trafi do niego.

Naprawdę dzwi Cię fakt że ludzi bulwersuje sytuacja w której przestrzegane mają być nie tylko ustalone zasady ale również te które w trakcie trwania dyskusji moderacja sobie wymyśli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Tak jak wyżej- nie odrzucam dopisania odpowiedniego punktu w regulaminie, ale każdy będzie w jakiś sposób przeznaczony do oceny przez moderatora. Prosiłam o propozycje, jak ma wyglądać żeby był jak najbardziej jasny to jakoś już nie było takiego odzewu. Mnie się naprawdę nie chce produkować, próbować coś zmienić żeby ktoś za chwilę sobie mną wycierał gębę.



Podane propozycje zostaną przedyskutowane, ale to na spokojnie i na pewno nie będzie to dziś. Ja też mam kilka pomysłów do regulaminu, które mi się dziś nasunęły.



Naprawdę te zielone nicki powodują w użytkownikach tyle zawiści i agresji?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 12:38   #208
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Nie, nie widzę cię na zielono.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 12:40   #209
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Proszę o propozycję, jak coś zmienić to w odpowiedzi słyszę "ale to nie moja broszka, phi". No też nie moja, bo ja nie uważam żeby regulamin był zły. No to podyskutowałyśmy.
Co najmniej kilka osob proponowalo juz wymiane moderacji i to byloby chyba w tym momencie najzdrowsze rozwiazanie. Dlaczego w ogole nie jest brane pod uwage? Nie kojarze z poprzednich lat na forum, zeby to byla funkcja przyznawana dozywotnio.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 12:42   #210
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zamykanie wątków na intymnie

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nie, nie widzę cię na zielono.

Ale gdzieś musi być problem, bo ja mam porównanie sprzed bycia modem przez naście lat i teraz.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-04 20:59:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.