JESTEM W CIĄŻY- pytania i odpowiedzi - wątek zbiorczy! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 16:31   #361
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
U mnie oki byłam na kardiologii to oczywiscie ciśnienie podskoczyło bo mam fobie jak widze biały kitel
Mam przyjść 13 czerwca na kontrole chyba ze ciśnienie skoczy to wtedy wcześniej.

Plamienia ustępują, dzisiaj rano ciut ciemniejszy śluz od tego co zawsze miewam, a teraz jest git.
Poleże jeszcze do sobotki a w poniedziałek badanie moczu a w czwartek do gina - no albo też w poniedziałek bo nie wytrzymam chyba do czwartku
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 17:25   #362
sabina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 15
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
U mnie oki byłam na kardiologii to oczywiscie ciśnienie podskoczyło bo mam fobie jak widze biały kitel
Mam przyjść 13 czerwca na kontrole chyba ze ciśnienie skoczy to wtedy wcześniej.

Plamienia ustępują, dzisiaj rano ciut ciemniejszy śluz od tego co zawsze miewam, a teraz jest git.
Poleże jeszcze do sobotki a w poniedziałek badanie moczu a w czwartek do gina - no albo też w poniedziałek bo nie wytrzymam chyba do czwartku


To superowo!!!!Mówiłam ze bezdie wporzdeczkudbaj o siebie i trzymaj sie pisz jakby co ja napisze jak tets zrobie w niedz juz sie doczekac nie moge!!!!ale sie ciagnie tena czasale moze wytrzymam buziaki
sabina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 18:09   #363
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez sabina23 Pokaż wiadomość
To superowo!!!!Mówiłam ze bezdie wporzdeczkudbaj o siebie i trzymaj sie pisz jakby co ja napisze jak tets zrobie w niedz juz sie doczekac nie moge!!!!ale sie ciagnie tena czasale moze wytrzymam buziaki
Wytrzymasz wytrzymasz
Też mnie korciło wcześniej zrobić, ale wolałam poczekać i sie nie nakręcać bo już tyle razy sie zawiodłam. Miałam o tyle lepiej że brałam leki i powinnam okres dostać około 28-29 dnia cyklu a jak spóźniało sie dwa dni to wzrastała chęć na zrobienie testu. Ale poczekałam dodatkowo dwa kolejne dni i ta daaam
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:22   #364
sabina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 15
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Wytrzymasz wytrzymasz
Też mnie korciło wcześniej zrobić, ale wolałam poczekać i sie nie nakręcać bo już tyle razy sie zawiodłam. Miałam o tyle lepiej że brałam leki i powinnam okres dostać około 28-29 dnia cyklu a jak spóźniało sie dwa dni to wzrastała chęć na zrobienie testu. Ale poczekałam dodatkowo dwa kolejne dni i ta daaam

Wiesz kochana korci mnie coraz baaardziejpobolewa mnie brzuch i mam taki zółtawe upławy niewiem czy to to?????Tak baaardzo bym chciałaBARDZOOOO!!! !!Ja mam cykle co 30 dni,ale tak jak pisze nigdy nie mialam takich bólów brzucha a teraz tak niewiem moze to infekcja głupieje już!!!!bu ziaczki Iwoncia81
sabina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:34   #365
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez sabina23 Pokaż wiadomość
Wiesz kochana korci mnie coraz baaardziejpobolewa mnie brzuch i mam taki zółtawe upławy niewiem czy to to?????Tak baaardzo bym chciałaBARDZOOOO!!! !!Ja mam cykle co 30 dni,ale tak jak pisze nigdy nie mialam takich bólów brzucha a teraz tak niewiem moze to infekcja głupieje już!!!!bu ziaczki Iwoncia81
Ból brzucha jest zbliżony do bólu przed miesiączką. Zňłte upławy mam od początku ciąży a własciwie śluz taki zabarwiony ale praktycznie zawsze go miałam.
Piersi też niemiłosiernie bolały że dotknąc nie szło za cholere.
I dokładnie dwa dni przed zrobieniem testu miałam dwudniową zgage.
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:48   #366
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Jutro znów do gina
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 09:43   #367
asereha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 21
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

POwtórzyłam test dzisiaj po 3 dniach i znowu mam 2 kreseczki. Gina mam 3.04, już nie mogę się doczekać
__________________
Czekam...
asereha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 10:21   #368
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Asereha, no to super i gratuluje
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 10:23   #369
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

asereha.....super
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 11:01   #370
asereha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 21
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Wiem, wiem! Ale jeszcze muszę zaczekać na wizytę i będzie wszystko jasne.

Cukierenka napisz co tam u gina wyszło.
__________________
Czekam...

Edytowane przez asereha
Czas edycji: 2012-03-29 o 11:03
asereha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 12:30   #371
sabina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 15
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez asereha Pokaż wiadomość
Wiem, wiem! Ale jeszcze muszę zaczekać na wizytę i będzie wszystko jasne.

Cukierenka napisz co tam u gina wyszło.
asereha gratuluje!!!!!!!!!!!!!!te z bym tak chciala

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Witam dziołuszki nie wytrzymałam i zrobiłam dzis rano test!!!!Niestety nic ani nic po nocach mi sie sni e pozytywnie wyjdzie ale pewnie i tak nic nie bedzie

Wydaje mi sie ze za wczs bo od stosunku mineło na dzien dzisiejszy 8 dni!!!Wiem ze mówiłyscie zebym zaczekała ale człowiek jest uparty co wy o tym sadzicie!!!Pozdrawiam!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sabina23 Pokaż wiadomość
asereha gratuluje!!!!!!!!!!!!!!te z bym tak chciala

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Witam dziołuszki nie wytrzymałam i zrobiłam dzis rano test!!!!Niestety nic ani nic po nocach mi sie sni e pozytywnie wyjdzie ale pewnie i tak nic nie bedzie

Wydaje mi sie ze za wczs bo od stosunku mineło na dzien dzisiejszy 8 dni!!!Wiem ze mówiłyscie zebym zaczekała ale człowiek jest uparty co wy o tym sadzicie!!!Pozdrawiam!!!! !!!!!!!!!!!!!!!


Iwoncia81 Kochana powiedz mi czy te bóle brzucha miłas równiez pare dni po współzuciu!!?????Tak jak ja?????Nigdy tak nie mam ale w ten mies jak doszło do tego własnie tak mam!!!!!zaczekam i zrobie 2 test jak mówiłaś tak bedzie najlepiej i nie łudze sie juz bo po dzisiejszym odeszły mi jakiekolwiek nadzieje jakiekolwiekBuziaczki Iwoncia81 odezwij sie.......
sabina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 13:05   #372
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez sabina23 Pokaż wiadomość
asereha gratuluje!!!!!!!!!!!!!!te z bym tak chciala

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Witam dziołuszki nie wytrzymałam i zrobiłam dzis rano test!!!!Niestety nic ani nic po nocach mi sie sni e pozytywnie wyjdzie ale pewnie i tak nic nie bedzie

Wydaje mi sie ze za wczs bo od stosunku mineło na dzien dzisiejszy 8 dni!!!Wiem ze mówiłyscie zebym zaczekała ale człowiek jest uparty co wy o tym sadzicie!!!Pozdrawiam!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------





Iwoncia81 Kochana powiedz mi czy te bóle brzucha miłas równiez pare dni po współzuciu!!?????Tak jak ja?????Nigdy tak nie mam ale w ten mies jak doszło do tego własnie tak mam!!!!!zaczekam i zrobie 2 test jak mówiłaś tak bedzie najlepiej i nie łudze sie juz bo po dzisiejszym odeszły mi jakiekolwiek nadzieje jakiekolwiekBuziaczki Iwoncia81 odezwij sie.......
Oooooooj kochana Ty to niecierpliwa za wcześnie na to - nie nakręcaj sie tak bardzo bo serio zwariować idzie.
Ja to przechodziłam 12 razy więc wiem jak to jest. Musisz troche wyluzować.

Co do tych bóli to wiesz nie pamiętam, wiem że miałam je kilka dni przed spodziewaną miesiączką i już myślałam że znowu nic z tego.
Proponuje Ci żebyś nie myślała o tych bólach i innych rzeczach związanych z ciążą bo psychika robi swoje.
Wiem to na własnym przykładzie że im bardziej chcesz tym jest większa blokada i do zafasolkowania nie dojdzie, a człowiek zaraz po stosunku już myśli że sie udało.
Nie zamartwiaj sie a wszystko dobrze pójdzie, musisz tylko starać sie mniej o tym myśleć.
Wiem że powiesz że łatwo mi sie mówi, ale to samo przechodziłam i wiele innych dziewczyn też i zawsze ta sama śpiewka "mniej myśleć o tym"
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 13:56   #373
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

hej dziewczyny Ewa jestem

a więc.. okres spóźnia się 2 tygodnie robiłam dwa testy. pierwszy pozytywny, drugi negatywny ale... okresu dalej nie było. Poszłam dziś do lekarza- ciąża praktycznie staraliśmy się pół roku, ale pierwszy cykl że tak dość ostro się staraliśmy no i udało się jutro badanie hcg i zakładam kartę ciąży
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 14:11   #374
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Landi0909, gratuluje
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 16:37   #375
sabina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 15
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Oooooooj kochana Ty to niecierpliwa za wcześnie na to - nie nakręcaj sie tak bardzo bo serio zwariować idzie.
Ja to przechodziłam 12 razy więc wiem jak to jest. Musisz troche wyluzować.

Co do tych bóli to wiesz nie pamiętam, wiem że miałam je kilka dni przed spodziewaną miesiączką i już myślałam że znowu nic z tego.
Proponuje Ci żebyś nie myślała o tych bólach i innych rzeczach związanych z ciążą bo psychika robi swoje.
Wiem to na własnym przykładzie że im bardziej chcesz tym jest większa blokada i do zafasolkowania nie dojdzie, a człowiek zaraz po stosunku już myśli że sie udało.
Nie zamartwiaj sie a wszystko dobrze pójdzie, musisz tylko starać sie mniej o tym myśleć.
Wiem że powiesz że łatwo mi sie mówi, ale to samo przechodziłam i wiele innych dziewczyn też i zawsze ta sama śpiewka "mniej myśleć o tym"


wiem ze niecierpliwa jestem po wspózyciu nie mówie ze od razu ale puzniej po paru dniach zaczał bolec brzuch i dzis tez boli zobaczymy 2 test zrobie przed miesiaczka która mam dostac 10 kwietnia,dzis jakos dziwnie piersi mnie pobolewaja jakby takie nabrzmiałe były niewiem mo0ze faktycznie psychika swoje robi widziwsz za soba mam 2ciaze a i tak nie idzie odróżnićkazda ciaza zdaje mi sie jest inna A co tam kochana u ciebie (u was)?????jak sie czujesz to daj mi namiar na nk lub fb ok???Buzka trzymaj za mnie kciuki
sabina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 16:59   #376
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Przed miesiączką to też za wcześnie test robić bo HCG jest jeszcze niskie i nie wykaże.
Więcej Ci nie podpowiem bo wyczerpałam już wszystkie porady chyba

U mnie oki, leże w łóżku i odpoczywam po tych plamieniach i w telefonie na necie buszuje bo nie chce mi sie na kompie siedzieć

Może lepiej przez gadulca poklachać???
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 17:53   #377
alli78
Raczkowanie
 
Avatar alli78
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 100lica/PTB/Cz-wa
Wiadomości: 182
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Alli78, i jak tam?? Dzwoniłaś do gina??
A kurka nie dzwoniłam. Mąż mnie trochę za uszy wytargał że tak powiem w cudzysłowie bo chyba ma racje.Czytam i czytam te różne przypadki i siłą rzeczy dopasowywuje je do siebie.W sumie to lekarz uprzedzał o czymś takim i chyba to nawet plamienie nie było a inny kolor wydzieliny a następnego dnia wszystko mineło i brzuch wogóle mnie nie bolał ani ne boli. Nie mam co się nakręcać

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Jutro znów do gina
Daj znać po wizycie no i oczywiście pytanko: jak sie czujesz? Jak tam biust? Mnie już tak nie boli ale sutki to takie drażliwe że szok!
alli78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 18:08   #378
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez alli78 Pokaż wiadomość
A kurka nie dzwoniłam. Mąż mnie trochę za uszy wytargał że tak powiem w cudzysłowie bo chyba ma racje.Czytam i czytam te różne przypadki i siłą rzeczy dopasowywuje je do siebie.W sumie to lekarz uprzedzał o czymś takim i chyba to nawet plamienie nie było a inny kolor wydzieliny a następnego dnia wszystko mineło i brzuch wogóle mnie nie bolał ani ne boli. Nie mam co się nakręcać

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Daj znać po wizycie no i oczywiście pytanko: jak sie czujesz? Jak tam biust? Mnie już tak nie boli ale sutki to takie drażliwe że szok!
Jak minęło to okey, ale jak sie powtorzy to nie zwlekaj tylko do lekarza idź. Pozdrówki.
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 18:20   #379
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Tak więc- jeśli chodzi o mnie to dziś bardzo mdliło, piersi bolą, dziś sutek swędział. Brzuszek też pobolewa. Kochanieńkie... Staram się to pisać bez jakichkolwiek uczuć ale łzy same napływają mi do oczu.
Maleństwa nie widać. Pęcherzyk jest na 9 mm i gin mówi że to zdecydowanie za mało (jak byłam w zeszłym tygodniu to miał 3 mm a on mi mówił że jest dobrze). Powiedział że nie rozwija się prawidłowo. Jeszcze raz dopytał czy test był pozytywny, no przecież mu je pokazałam! Później był zdziwiony że kwasu foliowego nie łykam. A czy mi przepisał Pan?! Dopiero od dziś go biorę. Więc co dalej? ''Skrobanka albo tabletka. Daję jeszcze tydzień i jak nic nie będzie to do szpitala''. Uwierzcie mi że byłam tak zdezorientowana że nawet się nie rozpłakałam ani nie uśmiechnęłam. Wstałam i wyszłam. Wróciłam do domu po torebkę i poszłam do apteki i wtedy coś we mnie pękło. Nie mogłam się pozbierać, cała się trzęsłam. Dzięki mojemu TŻ jakoś dziś sobie poradziłam. Co dzień modlę się by to dzieciątko było zdrowe. Czy Bóg chciał zrobić mi żart? Dowcip? Nie chcę się na Niego złościć. Widocznie tak miało być. Może uważa że jestem jeszcze nie jestem gotowa na maleństwo. Panie Boże, tak bardzo chcę go\jej :-( Obiecuję że się będę starać. Zrobię wszystko co w mojej mocy by je uratować
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 18:35   #380
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

cukierenka.... a jakbyś poszła do innego gina...??? Może poradzi coś innego....??? Kochana przykro mi.......
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 18:54   #381
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cukierenka a ktory to tydzień jest??
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 19:57   #382
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Albo 4 albo 5. Nie mogę przestać płakać. Problemy w domu, ciąża a najgorsze że zostałam sama z tym wszystkim :'((
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:00   #383
asereha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 21
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Landi - gratulacje i wszystkie trzymamy za Ciebie i Bobo kciuki

Cukierenka - może faktycznie czas zmienić lekarza, bo ten to jakiś idiota. Jak można tak mówić?! Ja trzymam kciuki i pamiętaj, jeśli wiara czyni cuda musisz wierzyć, że się uda! A wiara działa cuda. Informuj nas co tam. I wiem, że dasz radę i pamiętaj bądź silna, bo to ważne dla Ciebie i Bobo

A ja wizytę mam 3.04 i pójdę z moimi 3! testami na których wyniki są pozytywne i mam ogromną nadzieję, że usłyszę z ust doktora : "Gratulacje, będzie Pani mamą".
__________________
Czekam...
asereha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:11   #384
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Ja od razu jak poszłam do lekarza i powiedziałam że nie mam miesiączki to z uśmiechem powiedział "Jesteś w ciąży, nawet nie muszę Cię badać, żeby to wiedzieć" on robi co wizytę usg, no i bardzo się przejmuje wszystkim... Myślę że ten Twój lekarz Cukiereńko to jakiś... idiota! Zmień lekarza, bo jeśli nawet nie pomyślał o kwasie foliowym na pierwszej wizycie, to już jest coś nie tak z nim.
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:16   #385
asereha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 21
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Popieram Landi.
Jak ja poszłam do mojego Gina i powiedziałam, że mamy zamiar starać się o Bobo to od razu powiedział żeby od razu brać kwas foliowy, bo to podstawa. Skoro ten Twój gin o tym nie wspomniał to jest do d...! Popytaj się, może ktoś zna jakiegoś lekarza godnego polecenia...
__________________
Czekam...
asereha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:35   #386
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Albo 4 albo 5. Nie mogę przestać płakać. Problemy w domu, ciąża a najgorsze że zostałam sama z tym wszystkim :'((
Kochana zmien lekarza, ja bylam w 5 tygodniu ciąży u gina to miałam sam pęcherzyk a dwa tygodnie później już było widać zarodek.
Uszy do gory i koniecznie zmień lekarza!!!! W ciązy stres niewskazany a bedzie dobrze
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:58   #387
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

cukierenka głowa do góry, idź do innego lekarza!!!!! Jak będziesz płakać to niedajboże coś faktycznie się stanie!!!!! Koniecznie idź jak najszybciej gdzie indziej, nawet do prywatnego kochana, Dzidzia jest warta każdych pieniędzy!!! Jestem z Tobą
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:12   #388
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Tak, zmienię! Pójdę prywatnie, może coś zdziałamy. Dziękuję Wam! Może to śmieszne ale nikt inny nie mówił mi takich miłych i przypominających mi o walce słów jak Wy. Mam nadzieję że prześpię tą noc spokojnie. Dobranoc moje kochane :-* Będę pisać
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 07:52   #389
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Koniecznie zdaj relacje jak sie dowiesz czegoś.
Też chodze prywatnie od początku, gdyby nie on to pewnie nadal tych dwóch kresek bym nie widziała na teście.
Nie martw sie, ten lekarz to jakiś palant a jak on Ci nawet nie powiedział w ktorym tygodniu jesteś to szkoda nerwow na niego. A zarodeczek na dniach Ci sie będzie robił coraz większy
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 17:20   #390
alli78
Raczkowanie
 
Avatar alli78
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 100lica/PTB/Cz-wa
Wiadomości: 182
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Albo 4 albo 5. Nie mogę przestać płakać. Problemy w domu, ciąża a najgorsze że zostałam sama z tym wszystkim :'((
Hej a ja?? To niby kto?!
Teraz posłuchaj uważnie. Ja jak byłam w tym tyg ciąży co ty (5) najdroższa to miałam pęcherzyk na 7 mm i dzidzi nie było widać. teraz na kotroli po 3 tygodniach(tydzien temu) urósł pęcherzyk na 1,5 cm a dzidzia miała 7 mm i było już widać. Po prostu jest za wcześnie i za malutkie jest wszystko No stress. I najważniejsze, łykaj kwasa i zmień lekarza bo to konował.Od razu powienien przepisać Ci kwas foliowy ale jak zaczęłaś brać teraz a jesteś zdrową dziewuchą to nic maleństwu nie będzie, nie ma co się nakręcać!!
alli78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-09 11:27:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.