produkty Lush - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 22:26   #2041
jouziou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: produkty Lush

Strasznie szkoda, ze w polsce nie ma tego sklepu... Nie przepadam za kupowaniem kosmetyków w Internecie, jesli chodzi o kosmetyki to musze dotknąć i powąchać zanim kupie, tak to to ciężka decyzja, ale widze tyle pozytywnych opinii to moze sie skusze; na ile Wam wystarcza szampon w kostce 55g?
jouziou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 06:44   #2042
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez jouziou Pokaż wiadomość
Strasznie szkoda, ze w polsce nie ma tego sklepu... Nie przepadam za kupowaniem kosmetyków w Internecie, jesli chodzi o kosmetyki to musze dotknąć i powąchać zanim kupie, tak to to ciężka decyzja, ale widze tyle pozytywnych opinii to moze sie skusze; na ile Wam wystarcza szampon w kostce 55g?
Pewnie jak otworzą w Polsce to ceny będą takie zaporowe, że i tak będzie trzeba zamawiać z UK. Ale przynajmniej by można powąchać przed zakupem
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 07:22   #2043
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: produkty Lush

Virtual, przepraszam, ale Mange Too wyślę dopiero jutro, bo mam dziś pogrzeb dziadka i nie dam rady.
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 07:33   #2044
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Mam nadzieję, że nigdy nie będzie sklepu Lush w Polsce bo jestem pewna, że polski dystrybutor znajdzie jakiś sposób żeby zablokować nam tańsze zakupy z Anglii
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 07:36   #2045
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nigdy nie będzie sklepu Lush w Polsce bo jestem pewna, że polski dystrybutor znajdzie jakiś sposób żeby zablokować nam tańsze zakupy z Anglii
właśnie i zostanie tylko allegro a jak zyska na popularności to nie bedzie wiadomo czy podróba czy nie :/
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 08:50   #2046
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nigdy nie będzie sklepu Lush w Polsce bo jestem pewna, że polski dystrybutor znajdzie jakiś sposób żeby zablokować nam tańsze zakupy z Anglii
bez przesady
to nie będzie zależało od widzimisię polskiego dystrybutora tylko od globalnej polityki firmy Lush
jeśli do tej pory nie blokują zakupów przez internet krajom, w których otwierają sklepy, to Polsce też nie zablokują
natomiast inna bajka to ceny, tak jak siulka powiedziała, pewnie będą droższe rzeczy niż w necie, ale dobrze, że mamy zbiorowe zamówienia
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:16   #2047
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
bez przesady
to nie będzie zależało od widzimisię polskiego dystrybutora tylko od globalnej polityki firmy Lush
niby tak, ale dystrybutor może nalegać, tak było z EDM, od kiedy wprowadzili dystrybutora zrobili blokadę wysyłki do Polski.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 11:42   #2048
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
niby tak, ale dystrybutor może nalegać, tak było z EDM, od kiedy wprowadzili dystrybutora zrobili blokadę wysyłki do Polski.
tylko, że EDM prowadzi trochę inny model sprzedaży oparty na sklepach internetowych może sobie pozwolić na tego typu ruchy
w przypadku Lusha takie coś raczej nie wchodzi w grę, ale oczywiście wszystko się może zdarzyć, choc moim zdaniem jest to bardzo wątpliwe
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:58   #2049
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

dla mojego portfela nawet lepiej ze nie ma w PL sklepu bo po 1. nawet jezeli bylby na drugim koncu Polski to nie dalabym rady jezdzic tam za czesto (no chyba ze padloby na Stolice), po 2. wtedy pewnie chcialabym milion rzeczy wiecej, po 3. musialabym kupic sobie wanne zeby moc uzywac ball'ow kapielowych, po 4. przesylka z UK idzie tak szybko ze jakos nie cierpie z powodu braku sklepu na miejscu, a na zbiorowych dodatkowo kosztuje grosze

Zrobilam tak jak zalecalyscie z tym balsamem do ust, noszony w kieszeni staje sie miekki. W sumie sredniak z niego, ale podoba mi sie kolor jaki nadaje ustom.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:38   #2050
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam przygodę z szamponami w kostce
Po 2 lub 3 umyciu włosów Seanik, włosy były tłuste, bardziej niż przed myciem. Nidy mi się to nie zdarzało. Dałam mu jeszcze jedną szansę, odkroiłam połowę i czeka sobie na mycie. Dziś użyłam New Bar i to samo włosy są w tragicznym stanie, jakbym moczyła w oleju. Po Godivie nie ma takiego problemu.
Będę musiała się z nimi pożegnać Zostanę przy Godivie, leci do mnie Rehab, może będzie lepszy.
:/
szkooooda...
kurka,a ja miałam przetłuszczające się włosy i mam wrażenie że po Lushu przetłuszczają się mniej...

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Może spróbuj Karmy? Mi naprawdę dobrze oczyszcza włosy. Ale to wszystko pewnie indywidualna kwestia, tak czy owak.
Ja teraz myję co dwa dni - nie pamiętam kiedy ostatnio myłam tak rzadko włosy, pewnie w podstawówce, o ile nie wcześniej.
dokładnie! mam tak samo.
Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nigdy nie będzie sklepu Lush w Polsce bo jestem pewna, że polski dystrybutor znajdzie jakiś sposób żeby zablokować nam tańsze zakupy z Anglii
tez bym się tego bała po doświadczeniu z EDM...

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dla mojego portfela nawet lepiej ze nie ma w PL sklepu bo po 1. nawet jezeli bylby na drugim koncu Polski to nie dalabym rady jezdzic tam za czesto (no chyba ze padloby na Stolice), po 2. wtedy pewnie chcialabym milion rzeczy wiecej, po 3. musialabym kupic sobie wanne zeby moc uzywac ball'ow kapielowych, po 4. przesylka z UK idzie tak szybko ze jakos nie cierpie z powodu braku sklepu na miejscu, a na zbiorowych dodatkowo kosztuje grosze
hahaha! podpisuję się pod punktami 1,3,4 bo wannę mam, ale co do punktu drugiego - ja musiałabym mieć termę kupioną haha
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:46   #2051
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam przygodę z szamponami w kostce
Po 2 lub 3 umyciu włosów Seanik, włosy były tłuste, bardziej niż przed myciem. Nidy mi się to nie zdarzało. Dałam mu jeszcze jedną szansę, odkroiłam połowę i czeka sobie na mycie. Dziś użyłam New Bar i to samo włosy są w tragicznym stanie, jakbym moczyła w oleju. Po Godivie nie ma takiego problemu.
Będę musiała się z nimi pożegnać Zostanę przy Godivie, leci do mnie Rehab, może będzie lepszy.
Hmm, mnie akurat oba te szamponiki służą i nigdy nie miałam tak "domytych" włosów
Gdybyś chciała się pozbyć połóweczki New Bar, to ja jestem chętna
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 12:46   #2052
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

kasiaj85 moje wlosy odkad uzywam szamponow lusha tez mniej sie przetluszczaja. Ale pojawil sie łupiez... W sumie nie wiem co gorsze
kurcze zaczela sie jesien i wlosy mi garsciami wychodza
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:49   #2053
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kasiaj85 moje wlosy odkad uzywam szamponow lusha tez mniej sie przetluszczaja. Ale pojawil sie łupiez... W sumie nie wiem co gorsze
kurcze zaczela sie jesien i wlosy mi garsciami wychodza
Polecam tonik Neril U mnie działał idealnie już po 3 użyciach
Włoski odrosły, nie wypadają i nawet nie wpłynął u mnie na nadmierne przetłuszczanie...
Zresztą New Bar z Lusha też zapobiega wypadaniu włosów
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:04   #2054
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

ooo ne bar mam wiec musze sumiennie uzywac, bo czesciej siegam po ultimate shine
ja uzywalam Seboradinu i nawet mam jeszcze butle, musze zaczac sumiennie wcierac w skalp.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:18   #2055
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny juz mam Wasze listy. jeszcze dzis wrzuce wszystko do koszyka i podam jakie wychodza koszty.

Gdyby jeszcze ktos chcial sie przylaczyc, to zapraszam, byle szybko
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:36   #2056
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: produkty Lush

Geonia to ja się dołączę z dwiema rzeczami mydło Godmother-2,65 i szampon Seanik 4,65.Mogę?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:44   #2057
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Geonia to ja się dołączę z dwiema rzeczami mydło Godmother-2,65 i szampon Seanik 4,65.Mogę?

Tak, juz dopisuję. Im nas wiecej, tym nizsze koszty przesylki z UK
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:47   #2058
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: produkty Lush

to może jeszcze ktoś ma ochotę ?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:28   #2059
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Ja mam ochotę ale na bardzo dużo rzeczy, więc czekam na normalne zamówienie od Organizatorki z zamówieniowego Bo pewnie moje rzeczy by podwyższyły koszt wysyłki
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 15:32   #2060
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Echhh, chyba w Krakowie nie da się dostać normalnego kremu Ziaji - oprócz oliwkowego, masła kakaowego albo przeciwzmarszczkowego.
Więc póki nie dojdzie Enzymion od justki - jestem skazana na te, które mam - jeśli to ich sprawka.

Moja buzia to tragedia.
Żeby przez kilka dni z "" zrobiło się ""...
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:41   #2061
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Ja mam ochotę ale na bardzo dużo rzeczy, więc czekam na normalne zamówienie od Organizatorki z zamówieniowego Bo pewnie moje rzeczy by podwyższyły koszt wysyłki
Koszt powyzej 2 kg jest staly, także na pewno bys obnizyla, a nie podwyzszyla. Koszty dzielimy proporcjonalnie od szt.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:15   #2062
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Koszt powyzej 2 kg jest staly, także na pewno bys obnizyla, a nie podwyzszyla. Koszty dzielimy proporcjonalnie od szt.
A to Wy już powyżej 2kg macie? Hmm... planowałam zamawiać w połowie listopada gdzieś tak, bo kasę będę mieć dopiero za tydzień, więc zamawiajcie, zamawiajcie... Zazdroszczę, że jak Wy już będziecie miały swoje to ja pewnie dopiero będę zamawiać

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Po ile Wam wychodzi przesyłka od jednej sztuki?
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:17   #2063
madimadi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowitzzz
Wiadomości: 74
Dot.: produkty Lush

Moje ostatnie zakupy to Rockstar, Snow cake i Coal Face.

Rockstar według mnie pachnie bardzo sztucznie hmm, taką bardziej gumą balonową, kwiatami itp..ja tam wanilii nie czuję niestety a pokładałam w tym mydełku spooore nadzieje no cóż może się jeszcze przekonam

Snowcake jest bardzo miękkie, fajnie się rozprowadza i pachnie zmutowanymi migdałami chodzi o to, że zapach jest bardzo intensywny.


CoalFace ocenię jak zauważę jakieś efekty, póki co jest za wcześnie.


Mam do was pytanie... mnie po FF bardzo wysypało, mojego faceta również a nie mieliśmy większych problemów skórnych, chciałam tylko oczyścić pory a teraz wygladam okropnie! Nawilżam skórę Niveą Visage bo wiem, że mydełko bardzo wysusza no ale zawiodłam się szczerze mówiąc. Używam od około 1,5miesiąca. Co może być przyczyną?
__________________
Wizaż - internetowo i realnie !

madimadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:26   #2064
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez madimadi Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy to Rockstar, Snow cake i Coal Face.

Rockstar według mnie pachnie bardzo sztucznie hmm, taką bardziej gumą balonową, kwiatami itp..ja tam wanilii nie czuję niestety a pokładałam w tym mydełku spooore nadzieje no cóż może się jeszcze przekonam

Snowcake jest bardzo miękkie, fajnie się rozprowadza i pachnie zmutowanymi migdałami chodzi o to, że zapach jest bardzo intensywny.


CoalFace ocenię jak zauważę jakieś efekty, póki co jest za wcześnie.


Mam do was pytanie... mnie po FF bardzo wysypało, mojego faceta również a nie mieliśmy większych problemów skórnych, chciałam tylko oczyścić pory a teraz wygladam okropnie! Nawilżam skórę Niveą Visage bo wiem, że mydełko bardzo wysusza no ale zawiodłam się szczerze mówiąc. Używam od około 1,5miesiąca. Co może być przyczyną?
Hehe, madimadi mam dokładnie takie same odczucia co do Rockstar... Mocno się zawiodłam, co z resztą opisałam w KWC.

Mam nadzieję, że Creamy Candy Bubble Bar nie pachnie tak jak Rock Star, bo chcę go zamówić...

Po FF mam bajeczną buzię, teraz mnie tylko sypnęło w kilku miejscach (no dobra ze trzy kropciaki się pojawiły i sama sobie zaszkodziłam bo je wydusiłam no i reakcja łańcuchowa - wyglądam tak ) przy @...
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:40   #2065
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Hehe, madimadi mam dokładnie takie same odczucia co do Rockstar... Mocno się zawiodłam, co z resztą opisałam w KWC.

Mam nadzieję, że Creamy Candy Bubble Bar nie pachnie tak jak Rock Star, bo chcę go zamówić...

Po FF mam bajeczną buzię, teraz mnie tylko sypnęło w kilku miejscach (no dobra ze trzy kropciaki się pojawiły i sama sobie zaszkodziłam bo je wydusiłam no i reakcja łańcuchowa - wyglądam tak ) przy @...
Creamy Candy to też landryna, Candy Cane - niby podobne ale mi się bardziej podoba, musi być odrobinę inne...
Tak czy owak - podobnie jak zapach Snow Fairy. (a kupiłam 250g ).. cukierkowo, słodko, różowo.

Przekonuję się, że jednak jak ma być słodko to - wanilia, toffi, czekolada. Landrynki, guma balonowa - zdecydowanie mniej kuszące i przyjemne.
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:44   #2066
madimadi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowitzzz
Wiadomości: 74
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Creamy Candy to też landryna, Candy Cane - niby podobne ale mi się bardziej podoba, musi być odrobinę inne...
Tak czy owak - podobnie jak zapach Snow Fairy. (a kupiłam 250g ).. cukierkowo, słodko, różowo.

Przekonuję się, że jednak jak ma być słodko to - wanilia, toffi, czekolada. Landrynki, guma balonowa - zdecydowanie mniej kuszące i przyjemne.

Zgadzam się w 100%. Wiem, że to wątek Lushowy ale jeśli lubisz takie zapachy to polecam Ci maseczki z H&M`u w saszetkach - samorozgrzewająca waniliowa i oczyszczająca czekoladowa. Coś genialnego... Nawet jeśli działają średnio na jeża to i tak poprawiają humor w mig :P
__________________
Wizaż - internetowo i realnie !

madimadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:46   #2067
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Creamy Candy to też landryna, Candy Cane - niby podobne ale mi się bardziej podoba, musi być odrobinę inne...
Tak czy owak - podobnie jak zapach Snow Fairy. (a kupiłam 250g ).. cukierkowo, słodko, różowo.

Przekonuję się, że jednak jak ma być słodko to - wanilia, toffi, czekolada. Landrynki, guma balonowa - zdecydowanie mniej kuszące i przyjemne.
Tekturko to co polecasz z zakresu wanilia/toffi/czekolada? Bo to zdecydowanie moje klimaty a nie wiem co wybrać
Na wishliście mam:
Vanilla Fountain Bath Ballistic
Sex Bomb Bath Ballistic
Butterball Bath Ballistic
Candy Cane Bubble Bar
Creamy Candy Bubble Bar
Ma Bar Bubble Bar
Porridge Soap
Honey I Washed The Kids Soap
Noubar Soap
Vanilla in the Mist Soap

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

A to dopiero początek mojej listy...
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:49   #2068
madimadi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowitzzz
Wiadomości: 74
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Tekturko to co polecasz z zakresu wanilia/toffi/czekolada? Bo to zdecydowanie moje klimaty a nie wiem co wybrać
Na wishliście mam:
Vanilla Fountain Bath Ballistic
Sex Bomb Bath Ballistic
Butterball Bath Ballistic
Candy Cane Bubble Bar
Creamy Candy Bubble Bar
Ma Bar Bubble Bar
Porridge Soap
Honey I Washed The Kids Soap
Noubar Soap
Vanilla in the Mist Soap

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

A to dopiero początek mojej listy...
Honey jak dla mnie pachnie kwiatami, aczkolwiek fajnie nawilża
__________________
Wizaż - internetowo i realnie !

madimadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:51   #2069
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Tekturko to co polecasz z zakresu wanilia/toffi/czekolada? Bo to zdecydowanie moje klimaty a nie wiem co wybrać
Na wishliście mam:
Vanilla Fountain Bath Ballistic
Sex Bomb Bath Ballistic
Butterball Bath Ballistic
Candy Cane Bubble Bar - też landryna, ale fajniejsza
Creamy Candy Bubble Bar
- landryna, jak dla mnie bez szału
Ma Bar Bubble Bar całkiem !
Porridge Soap
Honey I Washed The Kids Soap
Noubar Soap
Vanilla in the Mist Soap

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

A to dopiero początek mojej listy...
Ja wiem, wiem siuluś. Moja wishlista jest nieskończenie długa

Echhh... no ja za wiele nie testowałam z bubble barów w tych zapachach - mówiąc o tym miałam na myśli, że np zapach American Cream
Poza tym - mój nos chyba jest felerny i dla mnie to wcale intensywnie nie pachnie - w wannie, czy to ballistic czy bubble bar

na fioletowo zaznaczyłam to co miałam, na czarno pogrubione - to co też mam na wishliście i prędzej czy później wezmę.
z waniliowych mam jeszcze na liście heavanilli massage bar i bodajże... balsam do ciała ten waniliowy
dzisiaj doszło moje soft coeur z allegro (ułamane ) i pachnie bosko

madimadi - mmmmm ^^ dzięki! poszukam następnym razem
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:57   #2070
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Koszt powyzej 2 kg jest staly, także na pewno bys obnizyla, a nie podwyzszyla. Koszty dzielimy proporcjonalnie od szt.
Geonio, a kiedy składasz zamówienie? Bo może też bym się przyłączyła, ale nie wiem ile produktów wziąć, bo w tym tyg wypłata dojdzie
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.