produkty Lush - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 09:57   #2431
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
to sem ja

wtedy były ufarbowane Miedzianą Czerwienią z Garniera o taką:
http://s2.alejka.pl/i2/p/10/25/b63fb28a907b4_0_b.jpg
niestety później kupiłam inną farbę i wyszło coś strasznego (jakaś okropna oberżyna) no ale to szczegół drobny

teraz wracam z ciemnorudych do mojego naturalnego koloru czyli capuccino i właśnie razem z fryzjerką obawiamy się, że jeśli nie będę używała szamponu typowo dla farbowanych włosów to ta rudość może zacząć wybijać spod nowej farby pomimo tego, że włosy będą odbarwiane. No i dlatego muszę zrezygnować tymczasowo z kostkowych szamponów z Lusha... Ciekawe czy kiedyś wymyślą też szampon w kostce do farbowanych . Stosujecie te szampony na farbowane włosy?
ja narazie tylko seanica ale nie wypadly ani jakos nie blakły bardziej - mialas juz dekoloryzacje czy przykrywasz je ciemniejszymi?
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 09:58   #2432
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
o tez sie zastanawiam nad king of skin to mi zdasz relacje potem a ja sobie obadam jak duze to jest jak przyjdzie wkoncu obstawiasz ze bedzie w ponidzialek ?
możliwe
ae ja wolę się nie nastawiać bo Poczta polska mnie nie lubi
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:04   #2433
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Stosujecie te szampony na farbowane włosy?
Stosuje na farbowane rude(Irresistible Bliss) 3 juz - kolor blednie po nich w takim tempie jak i po zwyklym szamponie .
Chwale sobie to- to ze mam sliczny polysk na wlosach(duzo wiekszy niz po zwyklym drogeryjnym szamponie) , kolor schodzi rownomiernie .
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2010-11-10 o 10:07
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:30   #2434
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Też mam farbowane rude i na samym początku używam profesjonalnego do farbowanych dopiero potem kostek. Kolor się nie wypłukuje,a włosy się nie niszczą. Muszę się zebrać i iść zafarbować odrosty Tylko czekam, żeby chociaż raz Biga przetestować
ok, dzięki


Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
ja narazie tylko seanica ale nie wypadly ani jakos nie blakły bardziej - mialas juz dekoloryzacje czy przykrywasz je ciemniejszymi?
U mnie było tak - byłam brunetką, miałam dekoloryzację i farbę rudą, teraz z tego rudego chcę wrócić do jasnego capuccino z pasemkami blond - czyli musi być dekoloryzacja. Na zdekoloryzowanych włosach kolor będzie mi się słabiej trzymał i jest też prawdopodobieństwo, że jak się trochę wypłucze to ta rudość jednak wybije (bo nie chcę całkowitej dekoloryzacji, żeby włosów nie zniszczyć), więc zależy mi na tym, żeby szampon i odżywka jak najlepiej zatrzymywały mi kolor - tzn. dobrze zamykały łuski - potrzebuje kwaśnego szamponu i dlatego zdecydowałam, że na razie Lushowi w kwestii szamponów podziękuję, ale jak już będę po kilku warstwach farbowania nowym kolorem i zmaleje ryzyko wybijania rudości to będę chciała Seanik i Karma Kombę
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:52   #2435
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Tak na pokuszenie Jest zbiorowe zamówienie

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1032
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:04   #2436
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

przyszłam pochwalić BIGa pachnie obłędnie, pieni się jak jeszcze chyba żaden szampon do tej pory.. wystarczy go niewiele, więc jest raczej wydajny.. włosy aż piszczą po spłukaniu i wydają się gęstsze

zaczęłam używać w końcu Snowcake i hmmm.. sama nie wiem.. marcepanem to mi on nie pachnie tak raczej szarym mydłem.. ale tylko podczas mycia.. potem skóra pachnie super.. nie wiem co to za zapach, ale kojarzy mi się z zimą i świętami bardzo przyjemny i utrzymuje się długo na skórze..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:14   #2437
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

A powiedzcie mi, czy te bubble bary to się odłupuje kawałek i wrzuca do wanny?
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 11:31   #2438
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: produkty Lush

Dostałam paczke od Oli

no więc tak :
połówka Biga - faktycznie maluśko mogłam wziać całe, przy moich długich włosach może będzie na 5 myc Co do zapachu spodziewałam się czegoś bardziej cytrusowego, a zapach jest dziwny... słodki - nie jest zły ale na kolana nie powala
MoM pachnie miętą z czymś jeszcze... ale nie wiem czym wg mnie pachnie troche jak lekarstwo szkoda ze dzisiaj akurat zrobiłam sobie juz inną maseczke bo od razu bym próbowała a tak poczekam chociaż do jutra opakowanie wydaje mi się że wystarczy na długo
Trichomania - wzięłam dla mamy, ma krótkie włosy jest zadowolona. Niestety ja mam długie - słabo się pieni przez co szybko się zużywa i plącze włosy. Pachnie słodkimi kokosami
Fresh Farmacy - dla mnie śmierdzi ale mam nadzieje że będzie skuteczny
Blue Skies and Fluffy White Clouds - okropnie śmierdzi gdzieś tam w otchłani przebija się zapach cynamonu... ale ogólnie smród. Aż mam opory wrzucać to do wanny
Jeśli tak pachnie niebo - to ja tam nie chce
American Cream - wzięłam narazie 100g bo opinie były różne. Pachnie fajnie zobaczymy co dalej

Po użyciu oczywiście napisze więcej jak co się sprawuje

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;2315722 2]A powiedzcie mi, czy te bubble bary to się odłupuje kawałek i wrzuca do wanny?[/QUOTE]
http://www.youtube.com/watch?v=cJY5rGylwZE
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:29   #2439
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
Fresh Farmacy - dla mnie śmierdzi ale mam nadzieje że będzie skuteczny
Moim zdaniem FF pachnie jak sery pleśniowe
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:45   #2440
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: produkty Lush

Ok, to teraz słów kilka ode mnie o następnych testowanych produktach

Fair Trade foot lotion - intensywny różowy kolor, bardzo podoba mi się zapach (bałam się, że przez obecność masła kakaowego będzie mdły, ale jest bardzo fajny dzięki obecności mięty). Nawet mój TŻ go polubił i sam zaofiarował się wymasować mi nim stopy, a to już sukces Używam krótko więc o rezultatach nie mogę zbyt wiele powiedzieć. Na pewno skóra jest bardziej miękka, przyjemniejsza w dotyku. Jeśli chodzi o wydajność... tutaj już nic nie mogę powiedzieć. Poszłam przygotowywać śniadanie, w mieszkaniu zrobiła się podejrzana cisza i nagle słyszę radosne "wow". Wchodzę do sypialni, a na środku łóżka siedzi moje dziecko wymazane od stóp do głowy na różowo. Cała kołdra, prześcieradło, ba! nawet materac ufajdane. I tym sposobem pobiliśmy rekord - jedno opakowanie starczyło na niecały tydzień Sory za off-top, ale już tak mam że ciężko mi się zamknąć Ponowny zakup: tak!

Happy hippy - żel do ciała i włosów. Fajny, orzeźwiający zapach cytrusowo-grejfrutowy. To mój pierwszy żel lushowy, więc nie wiem czy wszystkie mają taką konsystencję, czy tylko ten - jest bardzo gęsty, trzeba mocno i długo ściskać buteleczkę, żeby wyleciał. Ciężko mi sobie wyobrazić mycie nim włosów, jeszcze nie próbowałam.

Honey, I washed kids - mydełko. Bardzo fajnie nawilża skóre, zapach jest baaardzo przyjemny. Spodziewałam się, że będzie bardziej miodowy, a ten kojarzy mi się raczej z zapachem kwiatów

Tonik różany - używam go głownie do zmywania ultrablandu. Ale zastanawiam się czy następnym razem nie kupić tea tree. Skórę mam mieszaną (tłusta strefa T, suche policzki) - jak myślicie, nie wysuszy mi jeszcze bardziej policzków?

I jeszcze kilka słów o świeżych maseczkach. Mam swoich ulubieńców, jestem od nich uzależniona, pachną i działają zawsze tak samo. Jest tylko jedna rzecz, która mnie irytuje - zmienna konsystencja. Kiedy pierwszy raz kupiłam oatfix i nałożyłam na policzki to powiedziałam "nigdy więcej", było bardzo gęste, ciężko było to rozsmarować na twarzy, połowa odpadała. Ale kondycja skóry się poprawiła, więc po miesiącu znowu kupiłam... i tu niespodzianka - maska była mniej zbita, świetnie się rozprowadzała. Podobne rzecz się miała z love lettuce czy cosmetic warrior. W zasadzie co miesiąc każda z tych masek jest trochę inna
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:16   #2441
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość
Ok, to teraz słów kilka ode mnie o następnych testowanych produktach

I jeszcze kilka słów o świeżych maseczkach. Mam swoich ulubieńców, jestem od nich uzależniona, pachną i działają zawsze tak samo. Jest tylko jedna rzecz, która mnie irytuje - zmienna konsystencja. Kiedy pierwszy raz kupiłam oatfix i nałożyłam na policzki to powiedziałam "nigdy więcej", było bardzo gęste, ciężko było to rozsmarować na twarzy, połowa odpadała. Ale kondycja skóry się poprawiła, więc po miesiącu znowu kupiłam... i tu niespodzianka - maska była mniej zbita, świetnie się rozprowadzała. Podobne rzecz się miała z love lettuce czy cosmetic warrior. W zasadzie co miesiąc każda z tych masek jest trochę inna

Te maseczki mają termin ważności 4 tygodnie prawda? Jak często ich używałaś żeby się w tym terminie zmieścić?
Integral jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 16:12   #2442
Olggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 69
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
Te maseczki mają termin ważności 4 tygodnie prawda? Jak często ich używałaś żeby się w tym terminie zmieścić?
4 tygodnie ważności to jedno, a kiedy się to kupi to drugie.. Ja swojego Cosmetic Warriora kupiłam w sklepie gdy miał 10 dni, a potem używałam go co drugi dzień nie żałując sobie (wyglądałam co najmniej dziwnie z czosnkową skorupą na twarzy XD), jeszcze mamę wciągnęłam i ledwo zużyłyśmy. Pamiętam, że już na 5 dni przed terminem ważności jakoś tak nieładnie wysechł i trudno było go rozprowadzić na buzi, a wręcz odpadał tuż po przyklejeniu Myślałam ostatnio, żeby moja przyjaciółka kupiła mi kolejnego świeżaka w sklepie (siedzi na Erasmusie i codziennie chodzi do Lusha napawać się zapachami ) i wysłała go do mnie, ale to i tak miałabym max 2 tygodnie.
Olggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:23   #2443
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: produkty Lush

U mnie jest inna sytuacja, bo mieszkam 50km od sklepu lusha Więc raz w miesiącu jeżdzę na zakupy i mam świeżutkie maski. Ostatnio byłam 28 października, a maski były zrobione 27. Używam 2 maski w ciągu tych 4 tygodni (jedna na strefę T, druga na policzki) i wystarczają akurat (nakładam co 2 dzień). Z tym, że im bliżej końca terminu ważności tym warstwa maseczek które nakładam jest coraz grubsza, żeby się nie zmarnowała Do tej pory nic mi się z nimi nie robiło, nie zauważyłam żeby pod koniec okresu przydatności zaczynały inaczej pachnieć/wyglądać. Ale tak jak mówię - u mnie prawie natychmiast lądują w lodówce, bo nie zamawiam przez internet, nie ma tego okresu oczekiwania.
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:32   #2444
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Heksa- zazdroszczę bliskości Lusha!
to Cię pociecha załatwiła!

Wielbicielki cynamonu w każdej postaci!
Bierzcie sobie mydło Red Rooster! coś fantastycznego w końcu prawdziwy zapach cynamonu a nie jakiś sztuczny zapaszek... z czymś jakby pomarańcza w tle, ale bardzo subtelne. Zapach od razu się kojarzy z atmosferą świąt. Dla mnie strzał w cynamonowe sedno!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:41   #2445
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość
Poszłam przygotowywać śniadanie, w mieszkaniu zrobiła się podejrzana cisza i nagle słyszę radosne "wow". Wchodzę do sypialni, a na środku łóżka siedzi moje dziecko wymazane od stóp do głowy na różowo. Cała kołdra, prześcieradło, ba! nawet materac ufajdane. I tym sposobem pobiliśmy rekord - jedno opakowanie starczyło na niecały tydzień
Maluszek po prostu wie co dobre!
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:53   #2446
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: produkty Lush

A wie ktoś coś czy może Temple Balm wrócą ?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:13   #2447
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Tak na pokuszenie Jest zbiorowe zamówienie

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1032
a masz za kuszenie
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:30   #2448
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Hej Budgetko, dziękuję za rady dotyczące peelingu. Słuchajcie, moja paczka tym razem zapachowo wyjątkowo udana, zobaczymy, jak tam z kąpielą.

Kurcze ten wizaż to przekleństwo, do czasu jego odkrycia do szczęścia potrzebne mi było niewiele kosmetyków, a teraz nie mogę żyć bez tych wszystkich pierdółek.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:31   #2449
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
a masz za kuszenie


Widzę,że zamówienie już złożone
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 17:43   #2450
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Ja nic nie chcę tzn chcę ale nooooo po świętach dopiero, koleżanka ma w gifcie 10% może się coś potem ukręci
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:16   #2451
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ja nic nie chcę
Dobra, dobraaa

Hola ola - odebrałam dzisiaj próbasy od Ciebie. Dziękuję bardzo Wącham i wącham i dla mnie Aqua Marina pachnie przecudownie Lubię takie "morskie, glonowe" zapachy

Przyszła też do mnie paczka z Lusha Zrobiłam małe zamówienie: tabsy tee trea, angel on bare skin, happy hippy, olive branch (zapach ) i american cream (ni to wanilia, ni to truskawka, ale zapach przepiękny, zobaczymy dziś jak się sprawi). A teraz najlepsze: myslałam, że do tak małego zamówienia próbek nie dadzą, ale ładnie do nich napisałam z prośbą o saving face i ocean salt. Otwieram pakę, a tam na samej górze zółta torebka lushowa. Myślę: przecież nie zamawiałam żadnego bubble bara. Otwieram a tam: saving face i ocean salt o które prosiłam, do tego kawał fresh farmacy, buche de noel, aqua marina i enzymion. Nawet nie wiecie jaka byłam szczęśliwa. Kocham Lusha
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:56   #2452
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Ja już po kąpieli. Peeling Sugar Plum Fairy boski, pachnie ciasteczkowo, pysznie. Skóra gładka, miła w dotyku. Bath Melt Happy Blooming też świetny, zapach powala, nawilża i łagodzi skórę, woda ma taki śmieszny różowo - czerwony kolor.

Mam pytanie, czy używałyście może innym Bath Meltów? Jak tak, to jakich, i czy używałyście innych peelingów, mam głównie na myśli Sugar Bebe:
http://www.lush.co.uk/products/showe...-babe_788.html
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:21   #2453
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

powiedzieć Wam coś w tajemnicy?
Olencja niedługo otwiera zamówienie na Lusha i będzie -10%
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:27   #2454
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Cytat:
powiedzieć Wam coś w tajemnicy?
Olencja niedługo otwiera zamówienie na Lusha i będzie -10%
No nie padłam, Siulka, to miała być tajemnica!

Znowu wydam kasę! Bo moje potrzeby mocno wzrosły od dzisiejszej kąpieli.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:20   #2455
anpapi
Zadomowienie
 
Avatar anpapi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 173
Dot.: produkty Lush

i do mnie dzisiaj doszła paczuszka, dziękuję Olu bardzo za zamówienie
jak na razie użyłam tylko Herbalism i już jestem zachwycona, bo moja buźka jest taka mięciutka, że nie mogę się temu nadziwic i zapach też mi się o dziwo podoba na początku miałam problem nakładaniem, bo to mój pierwszy raz, ale potem już gładko poszło
jutro przetestuję FF, Dark Angels i New Shampoo Bar i zacznę myślec, co wziąc w następnym zamówieniu
__________________
money don't give happiness, only shopping
anpapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:45   #2456
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

anpapi a gdzie Ty się podziewasz? nie zaglądasz już na Chłopakowy wątek?

Maria wiem ale teraz się wszyscy do aljaki zapisują i potem nikt się do Oli nie zapisze i wyjdzie bajońska wysyłka
fajnie by było skorzystać z tych -10%
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 21:11   #2457
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
anpapi a gdzie Ty się podziewasz? nie zaglądasz już na Chłopakowy wątek?

Maria wiem ale teraz się wszyscy do aljaki zapisują i potem nikt się do Oli nie zapisze i wyjdzie bajońska wysyłka
fajnie by było skorzystać z tych -10%
Na Lusha zawsze są chętnę może i ja się do Oli zapiszę, chciałabym tego Glogga przetestować i może duże AC bym kupiła, ale jeśli ładnie będę zużywać swoje odżywki teraz i trochę jeszcze mam listy
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 21:34   #2458
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

Do mnie dziś dotarła paczka, retyyyyyyyyyyy......pachn ie w całym mieszkaniu. zaraz lece testować nowe nabytki

Mam kupon rabatowy na 10 %, także jakby byly chetne, to za jakis czas mogę zrobic kolejne zamówienie.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 21:38   #2459
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Do mnie dziś dotarła paczka, retyyyyyyyyyyy......pachn ie w całym mieszkaniu. zaraz lece testować nowe nabytki

Mam kupon rabatowy na 10 %, także jakby byly chetne, to za jakis czas mogę zrobic kolejne zamówienie.
ja ja ja jestem chętna

już nie moge sie doczekac mojej paczuszki
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 21:45   #2460
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Do mnie dziś dotarła paczka, retyyyyyyyyyyy......pachn ie w całym mieszkaniu. zaraz lece testować nowe nabytki

Mam kupon rabatowy na 10 %, także jakby byly chetne, to za jakis czas mogę zrobic kolejne zamówienie.
ja już przebieram nóżkami, czemu jutro musi być święto Daj znać co kupiłaś i co testujesz i jak wrażenia. Ja mam już kolejną listę. A powiedzcie, jak zaznaczyć tą zniżkę -10%? Miałam w prezencie tą książeczkę ze zniżką, ale tam jest coś o przyniesieniu kuponu do sklepu, nie mam na tym żadnego kodu, chyba, że zgubiłam coś
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.