Farbowanie wlosow hna-jaki odstep czasu pomiedzy jednym a drugim farbowaniem?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-05, 19:01   #1
AgatkA_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Trójmiasto->Gdynia
Wiadomości: 172
GG do AgatkA_01

Farbowanie wlosow hna-jaki odstep czasu pomiedzy jednym a drugim farbowaniem??


No wlasnie.Wczoraj pofarbowalam sobie wlosy brazowa hna do wlosow firmy Delia(wczesniej robilam na nich blond pasemka i rozjasnilam je do koloru kasztanowego /moj naturalny kolor to taki szaro-brazowy/ )no i wyszedl mi taki jakby b.ciemny rudy. Chcialabym znow zafarbowac wloski hna na braz.No i stad moje pytanie ile dni odstepu musze zachowac miedzy jednaym a drugim farbowanie hna?
Bardzo prosze o odpowiedzi,z gory dziekuje i pozdrawiam
AgatkA_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 19:19   #2
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Farbowanie wlosow hna-jaki odstep czasu pomiedzy jednym a drugim farbowaniem??

Rozumie, ze nie chodzi Ci o odstep miedzy farbowaniem chna i farba chemiczna, ale o odstep miedzy kolejnymi farbowaniami? Na moje wlosy chna dziala swietnie, farbuje je najrzadziej co miesiac, a czasem do 2 tyg (jesli np duzo plywam i kolor szybko schodzi). Mysle, ze jesli np zle zlapalo i chcesz poprawic kolor to mozesz farbowac od razu, a jesli jestes zadowolona z koloru to wtedy, gdy zacznie sie spierac (u mnie okolo 3 tyg). Niektore osoby obchodza sie z farbami roslinnymi ostroznie bojac sie oblepienia (mi to oblepienie na reke, wlosy wygladaja na grubsze). Niektorym osobom kolor trzyma sie nawet dwa miesiace.
Ps: ja dzies testowalam nowy kolor - tycjan (eld)
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 21:48   #3
AgatkA_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Trójmiasto->Gdynia
Wiadomości: 172
GG do AgatkA_01
Re: Farbowanie wlosow hna-jaki odstep czasu pomiedzy jednym a drugim farbowaniem??

Tak chodzi o dlugosc czekania miedzy farbowaniem wlosow hna a hna Baardzo Ci dziekuje hair za odpowiedz a ten odcien-tycjan to braz ciemny jasny czy moze jakis inny?ogolnie fajnie wyszedl na wloskach?
btw.mi tez bardzo odpowiada farbowanie henna, bo super odzywia wlosy i daje ladny kolorek
AgatkA_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 21:59   #4
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Farbowanie wlosow hna-jaki odstep czasu pomiedzy jednym a drugim farbowaniem??

Mi najbardziej w tych farbach podoba sie to, ze ktos kto mnie nie zna nawet nie podejrzewa ze jestem ruda-podrabiana . Jestem na etapie testowania roznych rudosci, wiadomo ze ziola nie pokrywaja 100% wlosow wiec widac delikatne roznice w odcieniu i polysku. Trudno mi powiedziec co wyszlo bo narazie widzialam sie tylko w swietle jarzeniowym . Jest troche bardziej czerwonawy (teraz mialam bardziej pomaranczowe), dosc ciemny, tak mi sie wydaje (ale naturalny). Kiedys testowalam tycjan Venity i wyszedl calkiem czerwony. Kupilam sobie tez kasztan, moze zrobie jakies pasemka ... mam ochote na zime zrobic jakis ciemniejszy kolorek.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 14:09   #5
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: Farbowanie wlosow hna-jaki odstep czasu pomiedzy jednym a drugim farbowaniem??

widze ze jestescie zadowolone z chny, czy kazdy moze farbowac wlosy w ten sposób ? ja mialam rozjasniane na blond, ale od lipca ma ufrabowane - szamponem chemicznym w salonie, na braz tzn. swój naturalny, ale warto by bylo go odswiezyc czy ja moge uzyc chny? brazowej oczywiscie, bo gdzies czytalam za na farbowane chemicznie nie mozna? jakie sa wasze doswiadczenia ?czy brazowa chna nie jest cieplym kolorem tzn. takim bardziej ksztanowym ?bo mi zalezy na tym zeby kolor byl chlodny.
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 14:59   #6
AgatkA_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Trójmiasto->Gdynia
Wiadomości: 172
GG do AgatkA_01
Re: Farbowanie wlosow hna-jaki odstep czasu pomiedzy jednym a drugim farbowaniem??

Hej
Mysle ze ja najbardziej mozesz. Ja sama farbowalam moje wlosy chna po farbie chmicznej. Henna ma kilka odcienie brazow od kasztanowego jasnego po b.ciemne brazu.Do wyboru do koloru Polecam henne venity w proszku. Jestem bardzo z niej zadowolona, poniewaz baardzo poprawila stan moich wlosow(mialam strasznie suche wlosy po zabiegach fryzjerskich a teraz sa odzywione, lsniace i grubsze). Naprawde mysle ze nie ma sie nad czym zastanawiac tylko biec do sklepu i wyprobowac to cudenko
AgatkA_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 17:35   #7
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Farbowanie wlosow hna-jaki odstep czasu pomiedzy jednym a drugim farbowaniem??

Jestem zachwycona chna . Mam dlugie, delikatne wlosy a poniej sa grubsze, blyszczace (nie toleruja farb chemicznych, moja skora glowy tez nie ). Tutaj link do KWC, najbardziej lubie wlasnie chne edl (patrz moja obszerna recenzja ): http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=247 . Niewiem jak zareaguja wlosy wczesniej farbowane (ja kladlam ja na wlosy naturalne), wiem ze niektore dziewczyny tak robia. Najlepiej bedzie testowac na malym pasemku. Co do kolorow - testowalam venite, jej wybor jest chyba najwiekszy. I jesli szukasz chlodniejszych kolorow to najlepiej w jej ofercie. Palete znajdziesz na ronie Venity www.venita.com.pl . Pieknym (cieplym) kolorkiem jest orzech laskowy , chociaz dla mnie narazie nie osiagalny .
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.