Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-04, 19:58   #1
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112

Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?


Mam malutki problemik, po waszych radach że lepiej mi będzie w kolorze blond włosów ( naturalna szatynka)postanowiłam zaryzykować i rozjaśniłam włosy (rozjaśniacz w sprayu). I wszystko by było ok gdyby kolor nie wyszedł złoty - a ja jestem chłodnym typem urody i lepiej mi w chłodnych i popielatych blondach co mogę z tym zrobić? czy można coś na to poradzić ? chciałabym żeby włosy pasowały do mojej chłodnej urody ? proszę o każdą radę, ewentualnie może macie jakieś zdjęcia z propozycjami.....albo super specyfik na coś takiego ? Co począć? Ratujcie !!!!
Wcześniej byłam "letnim" typem urody - szatynka, blada cera, niebieskie oczy- czy teraz z tymi złotymi włosami i opaloną buzią nie jestem przypadkiem bardziej "wiosną". Straciłam całkiem orientacje, w jakich kolorach teraz mi będzie lepiej letnich czy wiosennych ?????????? Potrzebuje naprawde pomocy... i za każdą radę gorąco dziękuję.
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 20:26   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

Może spróbuj tego?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6748
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 20:31   #3
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

i to naprawdę pomoże przy miodowo-złotym kolorze włosów i bedą miały chłodny odcień?
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 20:35   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

Spróbuj, ja miałam baaardzo jasny blond i u mnie ten szampon sprawował się znakomicie. A może na początek spróbuj takiego szamponu koloryzującego w saszetkach londy, jest tam taki popielato srebrny kolor. To daje w zasadzie taki sam efekt, a wydasz tylko 3- 4 złote. Szampon welli kosztuje ok. 18 zł.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 20:42   #5
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

myślisz że mozna na to położyć jasny popielaty szampon i zadziała ? wolałabym ich już nie męczyć farbowaniem....
ale tak wogóle to nie wiem czemu wyszły żółte moje były chłodne i popielate - czy to może wina używania przeze mnie WaxU - on zawiera rumianek i henne - może to przez to ? Czy Wax powoduje żółknięcie ?
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 11:18   #6
Budzynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 183
GG do Budzynska
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

Myślę, że najlepiej wybrać się do fryzjera. Jeśli nie, to wypróbuj farbę (dostępną w sklepach z artykułami fryzjerskimi), Voilá numer 8,1 bądż 9,1 to są typowe popielate blondy, doskonale kryjące i bardzo trwałe. Spytaj tylko sprzedawcę, o rodzaj (moc) emulsji którą dołącza się do tubki z farbą (są chyba trzy 6,9 i 12%). Jeśli chodzi o zmianę typu urody, to nie decyduje o nim tylko kolor włosów, ani to czy jesteś opalona czy nie. Jak należysz do chłodnych typów (lato, zima), to nie zmienisz tonacji swojej skóry, ani koloru oczu (chyba, że użyjesz soczewek). Pamiętaj także że bycie blondynką zobowiązuje Cię, do regularnego farbowania odrostów. Magdalena
Budzynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.