Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-29, 15:47   #3301
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez emiliais Pokaż wiadomość
To idź w takiej sytuacji skorzystać z męskiej toalety, skoro kobiety to takie syfiary.

Dzięki za radę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 15:47   #3302
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 16:08   #3303
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 199
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Dziwi mnie to, że baby w pracy zostawiają w damskiej toalecie syf - niespłukane kupy, poślizgi, krew na desce!!!! I tego nie sprzątają po sobie! Wchodzę po takiej do środka i co? No muszę wytrzeć deskę, bo nie skorzystam inaczej… A jak nie, to potem ktoś kto będzie czekać w kolejce stwierdzi, że to ja i będzie plotkować, że to ja jestem syfiarą! Jestem ciekawa czy w też tak srają po ścianach i podłodze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to niech plotkują Mnie dziwi, że tak przejmujesz się cudzą opinią, że nawet sprzątasz po kimś.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 16:19   #3304
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
No to niech plotkują Mnie dziwi, że tak przejmujesz się cudzą opinią, że nawet sprzątasz po kimś.

A ty byś skorzystała z wymazanej krwią toalety (deski na którą się siada)?

Jest jedna łazienka i to nie są kabiny, jak w kinach czy galeriach handlowych. Tylko taka „domowa”, pojedyncza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 16:23   #3305
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 199
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
to go rozwiń



to jest pewnie dla kogos ciekawe, tylko pytanie na ile to sa rozkminy doroslych, ktorzy ostatni raz mieli w rekach barbie 30 lat temu, a na ile 7-latki, ktora po prostu bawi sie lalka i bardziej ja interesuje obcinanie wlosow lalce, rozszerzanie jej nog do szpagatu czy zabawa w domku dla lalek niz porownanie obwodu nadgarstka z barbie, ktora stoi obok niebieskiego kucyka pony. nie przypominam sobie, zebym jako dziecko porownywala swoje cialo z barbie, u mnie samoswiadomosc ciala przyszla pozniej i bardziej ja uksztaltowaly teledyski, gazetki i porady jak schudnac w tydzien niz lalka. dlatego dziwi mnie to, ze niektorzy przywoluja barbie w tym kontekscie, gdzie na szybko wymysle ze 20 rzeczy, ktore bardziej poddawaly moja sylwetke w zwatpienie niz lalka jak bylam w podstawowce.
nie neguje innych doswiadczen, po prostu te nawracajace dyskusje o szkodliwosci barbie zawsze wydawaly mi sie naciagane. sama zdalam sobie sprawe z tego jak nierealistyczne proporcje ma barbie dopiero jak przeczytalam podobna analize ile cm obwodu czegos tam mialaby prawdziwa barbie bedac juz dorosla, wczesniej tego nie zauwazylam, barbie to byla dla mnie (i jest nadal) ładna lalka



widzialam wczoraj barbie i moim zdaniem to w ogole nie jest feministyczny film, na przykladzie innych filmow niektorym wystarczy informacja, ze glowna postac w filmie jest kobieca, zeby film byl feministyczny. moze to kwestia marketingu, ktory probowal go tak promowac, aby wzbudzic kontrowersje, haslami ona jest ikoną, on tylko kenem
Ten film jest bardzo feministyczny. Cały wątek z Kenem jest bardzo nowatorski i świeży. Nigdy wcześniej nie było takiego filmu z taką postacią. Ikoną popkultury.
Nie bez powodu tyle konserwatystów się burzy po jego obejrzeniu, że az spowodowali taki backlash Left wing ukradło im Barbie.

Poczytaj sobie jakieś recenzje:
https://www.independent.co.uk/voices...-b2380884.html
https://www.forbes.com/sites/danidip...h=3dbb64152607

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
A ty byś skorzystała z wymazanej krwią toalety (deski na którą się siada)?

Jest jedna łazienka i to nie są kabiny, jak w kinach czy galeriach handlowych. Tylko taka „domowa”, pojedyncza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie siadam w publicznych łazienkach.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 16:58   #3306
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
A ty byś skorzystała z wymazanej krwią toalety (deski na którą się siada)?

Jest jedna łazienka i to nie są kabiny, jak w kinach czy galeriach handlowych. Tylko taka „domowa”, pojedyncza.
a nie moglas sikac na stojaco? ja tak zwykle robie w podobnych sytuacjach, nawet jak nie widze obsikanej klapy to np. w kiblu w pociagu nie odwazylabym sie usiasc i nie wyobrazam sobie po kims przecierac obsikanej deski



Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Ten film jest bardzo feministyczny. Cały wątek z Kenem jest bardzo nowatorski i świeży. Nigdy wcześniej nie było takiego filmu z taką postacią. Ikoną popkultury.
Nie bez powodu tyle konserwatystów się burzy po jego obejrzeniu, że az spowodowali taki backlash Left wing ukradło im Barbie.

Poczytaj sobie jakieś recenzje:
https://www.independent.co.uk/voices...-b2380884.html
[url]https://www.forbes.com/sites/danidiplacido/2023/07/25/right-wing-backlash-against-barbie-is-just-sad/?sh=3dbb64152607
to jest bardzo bezpiecznie ograny pop feminizm, ktory bardzo ostroznie manewruje tak, zeby przypadkiem nikogo nie urazic. nie zeby to bylo zaskakujace, w koncu to mainstream z tak kasowa kampania, ze nie mogl inaczej, wiec nie zebym sie zdziwila, natomiast ten film nie mowi absolutnie nic nowego, a juz na pewno nie jest zadnym przelomem pod tym katem. czysta rozrywka i nic wiecej, nic w tym zlego, ale badzmy szczerzy. szkoda tylko, ze gerwig sie pod tym podpisala, bo akurat ja stac na wiecej, no, ale musiala pojsc na ustepstwa
a jak juz pisalam konserwatystom nie potrzeba wiele, zeby cos sie nie podobalo, pewnie wiekszosc z nich i tak widziala jedynie kampanie, ktora byla bardziej odwazna niz sam film
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 17:09   #3307
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Tak, baby zostawiają ten syf, bo ta łazienka jest tylko dla KOBIET. Faceci mają swoją w innej części korytarza. A z naszego skrzydła nie korzystają.

Może dla ciebie jest normalne, że typiara zostawia swoją krew na desce klozetowej i nie spuszcza po sobie wody w kiblu. Dla mnie to obrzydliwe.

Ja po sobie sprawdzam czy nic nie zostało.
U mnie w pracy był bardzo podobny problem. O ile w przypadku tego co wyglądało na niespłukaną dwójkę okazało się że była to awaria toalety (cofało z rur) to podłoga i deska zachlapane krwią minęły dopiero po tym jak jedna babka zmieniła pracę. A były u nas o to wielkie awantury, bo większość nie wyobrażała sobie że można taki syf po sobie zostawić, a nawet że w ogóle dorosłe kobiety trzeba uczyć że przed wyjściem z toalety powinny się za sobą obejrzeć i zobaczyć czy jest czysto.
Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
No to niech plotkują Mnie dziwi, że tak przejmujesz się cudzą opinią, że nawet sprzątasz po kimś.
Ja zawsze wolę przetrzeć deskę, mimo że na niej nie siadam. Nie chcę przez przypadek nie dotknąć czyjegoś moczu albo krwi, już wolę je wytrzeć papierem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-29, 17:38   #3308
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
U mnie w pracy był bardzo podobny problem. O ile w przypadku tego co wyglądało na niespłukaną dwójkę okazało się że była to awaria toalety (cofało z rur) to podłoga i deska zachlapane krwią minęły dopiero po tym jak jedna babka zmieniła pracę. A były u nas o to wielkie awantury, bo większość nie wyobrażała sobie że można taki syf po sobie zostawić, a nawet że w ogóle dorosłe kobiety trzeba uczyć że przed wyjściem z toalety powinny się za sobą obejrzeć i zobaczyć czy jest czysto. Ja zawsze wolę przetrzeć deskę, mimo że na niej nie siadam. Nie chcę przez przypadek nie dotknąć czyjegoś moczu albo krwi, już wolę je wytrzeć papierem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boże... u mnie w pracy jest podobny problem. Nawet 2-3 razy w tygodniu niespłukane do końca ślady po dwójeczce. No i nowy hit. Jeden z pracowników (niestety nie jestem w stanie stwierdzić kto, bo siedzę tyłem to przejścia gdzie jest toaleta), po zrobionej dwójeczce zostawia otwarte drzwi na oścież i zapach roznosi się po pokoju w którym siedzi reszta
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 17:56   #3309
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Też pracowałam w restauracji i męskie toalety były zwykle dużo mniej zasyfione niż damskie oczywiście to jedna restauracja i żaden dowód, ale wiadomo, że jak ktoś opisuje swoje doświadczenia, to będzie się odnosił do tego, z czym ma styczność
Mam podobne doświadczenia jak twoje.

Zawsze wychodziłam z założenia, że faceci się mniej cackają, a do tego z pisuarem łatwiej, kobiety muszą na małysza, do tego dochodzą podpaski i higiena okołookresowa, której mężczyźni nie uprawiają i wychodzi dużo większy syf.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 18:00   #3310
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Ja zawsze wolę przetrzeć deskę, mimo że na niej nie siadam. Nie chcę przez przypadek nie dotknąć czyjegoś moczu albo krwi, już wolę je wytrzeć papierem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też tak robię.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Boże... u mnie w pracy jest podobny problem. Nawet 2-3 razy w tygodniu niespłukane do końca ślady po dwójeczce. No i nowy hit. Jeden z pracowników (niestety nie jestem w stanie stwierdzić kto, bo siedzę tyłem to przejścia gdzie jest toaleta), po zrobionej dwójeczce zostawia otwarte drzwi na oścież i zapach roznosi się po pokoju w którym siedzi reszta
Widziałam w necie żartobliwa instrukcje obsługi kibelka.
Może warto wydrukować i powiesić przy umywalce?
A na drzwiach - kartka proszę o zamykanie dzwi.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 18:04   #3311
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mam podobne doświadczenia jak twoje.

Zawsze wychodziłam z założenia, że faceci się mniej cackają, a do tego z pisuarem łatwiej, kobiety muszą na małysza, do tego dochodzą podpaski i higiena okołookresowa, której mężczyźni nie uprawiają i wychodzi dużo większy syf.

Tu nie chodzi o płeć, a to, że ludzie to brudasy bez szacunku do innych - kible, przebieralnie podczas promocji...
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-29, 18:05   #3312
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Boże... u mnie w pracy jest podobny problem. Nawet 2-3 razy w tygodniu niespłukane do końca ślady po dwójeczce. No i nowy hit. Jeden z pracowników (niestety nie jestem w stanie stwierdzić kto, bo siedzę tyłem to przejścia gdzie jest toaleta), po zrobionej dwójeczce zostawia otwarte drzwi na oścież i zapach roznosi się po pokoju w którym siedzi reszta

No to u nas są 3 okna w toalecie i mało kto je otwiera przy/po dwójce. Wolą zostawić właśnie otwarte drzwi. Tragedia. Potem się niesie smród po korytarzu


Ja kładę papier na deskę, ale wolę wytrzeć przed skorzystaniem mimo wszystko. Bo dotknę to jeszcze ubraniem czy nogą, fuuuuu.


Hitem są dla mnie jeszcze zużyte, brudne i niezawinięte w papier podpaski/tampony w koszu na śmieci To dopiero jest cudny widok

Ale przecież „facet to świnia.”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 18:09   #3313
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89636802]Ja też tak robię.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------



Widziałam w necie żartobliwa instrukcje obsługi kibelka.
Może warto wydrukować i powiesić przy umywalce?
A na drzwiach - kartka proszę o zamykanie dzwi.[/QUOTE]

Podeszłam do sprawy bardziej radykalnie i po prostu zmienię pracę (oczywiście problemy kibelkowe nie są główną przyczyną).

Ale kurdę, to nie jest żadne korpo gdzie przez toaletę przewijają się dziesiątki osób tylko mała firma z 12stoma pracownikami w dwóch pokojach. Nawet jak ktoś zapomniał raz zamknąć toaletę to bardzo szybko 'poczuł' swój błąd więc nie kumam jak można sobie w głowie nie utrwalić, że trzeba zamykać.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 18:10   #3314
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89636806]Tu nie chodzi o płeć, a to, że ludzie to brudasy bez szacunku do innych - kible, przebieralnie podczas promocji... [/QUOTE]Co ciekawe - w domu też dochodzą podpaski itd i jakoś syfu nie ma. Po dwójce też potrafią w domu posprzątać.
Dla mnie hitem była zakrwawiona podpaska w przymierzalni w sklepie.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-07-29 o 18:11
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 18:14   #3315
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89636806]Tu nie chodzi o płeć, a to, że ludzie to brudasy bez szacunku do innych - kible, przebieralnie podczas promocji... [/QUOTE]

Oczywiście, że nie chodzi o płeć, ale pewne tendencje zauważyłam.

U facetów były tylko siki do starcia z podłogi. U kobiet były zużyte podpaski przyklejone do ściany.

Pewnie dlatego, że faceci nie noszą podpasek, no ale takie mam obserwacje.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 18:18   #3316
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Podeszłam do sprawy bardziej radykalnie i po prostu zmienię pracę (oczywiście problemy kibelkowe nie są główną przyczyną).

Ale kurdę, to nie jest żadne korpo gdzie przez toaletę przewijają się dziesiątki osób tylko mała firma z 12stoma pracownikami w dwóch pokojach. Nawet jak ktoś zapomniał raz zamknąć toaletę to bardzo szybko 'poczuł' swój błąd więc nie kumam jak można sobie w głowie nie utrwalić, że trzeba zamykać.
U mnie w pracy jest kartka po wewnetrznej stronie drzwi do toalety- proszę o zamkniecie drzwi. Ale to dla tego że drzwi są zamykane na klucz, żeby nie zapomnieć.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 18:28   #3317
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Boże... u mnie w pracy jest podobny problem. Nawet 2-3 razy w tygodniu niespłukane do końca ślady po dwójeczce. No i nowy hit. Jeden z pracowników (niestety nie jestem w stanie stwierdzić kto, bo siedzę tyłem to przejścia gdzie jest toaleta), po zrobionej dwójeczce zostawia otwarte drzwi na oścież i zapach roznosi się po pokoju w którym siedzi reszta
O fuj. U mnie w pracy korytarz wietrzy sie kiblem
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 18:34   #3318
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dla mnie hitem była zakrwawiona podpaska w przymierzalni w sklepie.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

U kobiet były zużyte podpaski przyklejone do ściany.

OK. Wygrałyście.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 18:34   #3319
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-29, 19:08   #3320
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Boże... u mnie w pracy jest podobny problem. Nawet 2-3 razy w tygodniu niespłukane do końca ślady po dwójeczce. No i nowy hit. Jeden z pracowników (niestety nie jestem w stanie stwierdzić kto, bo siedzę tyłem to przejścia gdzie jest toaleta), po zrobionej dwójeczce zostawia otwarte drzwi na oścież i zapach roznosi się po pokoju w którym siedzi reszta
Też mamy takie babki w pracy, choć one po prostu zostawiają otwarte drzwi. Nie wiem czy wychodząc z toalety czują się jak gwiazdy filmów dla nastolatek (jak w tych scenach gdzie banda wchodziła do szkoły otwierając drzwi na oścież) czy nigdy nie zauważyły że drzwi nie mają dopychacza i się same nie zamykają. Tylko u nas na szczęście zazwyczaj są w toaletach porządne odświeżacze powietrza i każdy z nich korzysta.
Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Za każdym razem jak jedziemy z TŻ na jakąś wycieczkę autokarową to rozmawiamy o toaletach. Bo wiadomo, jest na trasie postój na jakiejś stacji i idzie cała grupa, damskie toalety w takich miejscach są zawsze obsikane po całości - podłoga, deska, ściany. I oczywiście smród, w męskich też, ale tam chociaż tylko podłoga jest obsikana. Rozumiem że większość kobiet nie siada w publicznych toaletach, sama tego nie robię, ale umiem tak skorzystać z toalety żeby wszystko wpadło do muszli. Nie jest to chyba nic skomplikowanego, często się zastanawiam jak trzeba się wygiąć żeby obsikać ścianę za toaletą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 19:32   #3321
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mieszkałam kiedyś na stancji z innymi ludźmi. Jedna laska potrafiła narobić (nr 2)obok toalety, a następnie wyjść i udawać że to nie ona Nie wiem co ludzie mają w głowach.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 19:46   #3322
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Mieszkałam kiedyś na stancji z innymi ludźmi. Jedna laska potrafiła narobić (nr 2)obok toalety, a następnie wyjść i udawać że to nie ona Nie wiem co ludzie mają w głowach.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Masakra
Miałam podobne osoby gdy wynajmowałam, ale z tego co pamiętam to chodziło o zalaną łazienkę po każdym prysznicu (ale może i brudna muszla też była, nie pamiętam już).
Po kolejnym takim incydencie zapukałam do klientki, zaprosiłam do łazienki i pokazałam palcem, o co chodzi. O dziwo pomogło i już po sobie sprzątała.
Ale naprawdę trzeba palcem pokazać, żeby ktoś się zreflektował? Może w domu rodzinnym "samo się sprzątało" (czyli mama) i teraz trudno się przestawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 20:09   #3323
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 20:25   #3324
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Masakra
Miałam podobne osoby gdy wynajmowałam, ale z tego co pamiętam to chodziło o zalaną łazienkę po każdym prysznicu (ale może i brudna muszla też była, nie pamiętam już).
Po kolejnym takim incydencie zapukałam do klientki, zaprosiłam do łazienki i pokazałam palcem, o co chodzi. O dziwo pomogło i już po sobie sprzątała.
Ale naprawdę trzeba palcem pokazać, żeby ktoś się zreflektował? Może w domu rodzinnym "samo się sprzątało" (czyli mama) i teraz trudno się przestawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale ja normalnie nie mogę ogarnąć jak dwudziestoletnia laska robi dosłownie kupę na podłogę obok WC i potem kolega robił konfrontację bo wszedł od razu po niej a ona z niewinna minka że to nie jej Nie wiem, może w domu rodzinnym kibla nie mieli czy coś

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 20:49   #3325
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Masakra
Miałam podobne osoby gdy wynajmowałam, ale z tego co pamiętam to chodziło o zalaną łazienkę po każdym prysznicu (ale może i brudna muszla też była, nie pamiętam już).
Po kolejnym takim incydencie zapukałam do klientki, zaprosiłam do łazienki i pokazałam palcem, o co chodzi. O dziwo pomogło i już po sobie sprzątała.
Ale naprawdę trzeba palcem pokazać, żeby ktoś się zreflektował? Może w domu rodzinnym "samo się sprzątało" (czyli mama) i teraz trudno się przestawić.
Szczerze mówiąc mi trzeba, bo przecież woda wyschnie, bez jaj.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 22:22   #3326
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Masakra
Miałam podobne osoby gdy wynajmowałam, ale z tego co pamiętam to chodziło o zalaną łazienkę po każdym prysznicu (ale może i brudna muszla też była, nie pamiętam już).
Po kolejnym takim incydencie zapukałam do klientki, zaprosiłam do łazienki i pokazałam palcem, o co chodzi. O dziwo pomogło i już po sobie sprzątała.
Ale naprawdę trzeba palcem pokazać, żeby ktoś się zreflektował? Może w domu rodzinnym "samo się sprzątało" (czyli mama) i teraz trudno się przestawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak jeszcze zachlapana lazienke po prysznicu jestem w stanie zrozumiec (ktos mysli ze zaraz wyschnie czy cos), tak kupa obok toalety to jest dla mnie cos niewyobrazalnego. Gdybym z czyms takim miala do czynienia to pomyslalabym, ze albo sie zalozyl, albo robi sobie z nas jaja, albo jakies psychiczne problemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 07:19   #3327
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89636924]Tak jak jeszcze zachlapana lazienke po prysznicu jestem w stanie zrozumiec (ktos mysli ze zaraz wyschnie czy cos), tak kupa obok toalety to jest dla mnie cos niewyobrazalnego. Gdybym z czyms takim miala do czynienia to pomyslalabym, ze albo sie zalozyl, albo robi sobie z nas jaja, albo jakies psychiczne problemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No, powtarzała często że ona żyje na YOLO i nie lubi jak ja coś ogranicza Może miała na myśli sedes

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 07:42   #3328
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 08:11   #3329
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Sikający faceci są

Dzieci jestem w stanie wybaczyć jeśli rzecz dzieje się na uboczu, ale też widziałam babkę z dzieckiem i tak jak szli, tak stanęli i dawaj gacie w dół. Dwa metry obok były krzaczki i można było się trochę schować. Nawet jakby było widać takie "schowane" dziecko to mniej by mnie raziło.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 08:25   #3330
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-07 12:37:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.