Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-20, 06:50   #3001
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Powiem ci że też się zainteresowałam i zapisałam namiary..swoją drogą ceny też nie przesadzone, na razie jestem świeżo po cięciu ale następnym razem kto wie

Na jakich kosmetykach pracują?
Goldwell
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 17:45   #3002
cninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

blue_apple ponad miesiąc
cninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 17:46   #3003
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziewczyny ratunku pomóżcie pilnie potrzebuję dobrego fryzjera z okolic woli w Warszawie
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 11:33   #3004
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

stile di vita na okopowej i radek albo irek
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 15:20   #3005
olga305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam
Jakis czas temu prosilam Was o opinie na temat salonu Hair Xtend w Warszawie. Nie uzyskalam zadnej odpowiedzi, w koncu poszlam do salonu Danuty Gonery na ul. Wareckiej. I musze powiedziec ze jestem bardzo, bardzo zadowolona. Mam jasny balejaz, taki jak chcialam- nie zolty, nie bialy tylko sliczny jasny blond, bardzo naturalnie wygladajacy. Z cala odpowiedzialnoscia moge Wam ten salon polecic. Fryzjerka, ktora robila mi balejaz i podcinala wlosy ma na imie Asia- ale z tego co widzialam to wszystkie dziewczyny sa kompetentne. Ruch w salonie nie maly, wiele stalych klientek- co swiadczy o poziomie uslug. Z czystym sumieniem polecam
olga305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 22:22   #3006
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez olga305 Pokaż wiadomość
Witam
Jakis czas temu prosilam Was o opinie na temat salonu Hair Xtend w Warszawie. Nie uzyskalam zadnej odpowiedzi, w koncu poszlam do salonu Danuty Gonery na ul. Wareckiej. I musze powiedziec ze jestem bardzo, bardzo zadowolona. Mam jasny balejaz, taki jak chcialam- nie zolty, nie bialy tylko sliczny jasny blond, bardzo naturalnie wygladajacy. Z cala odpowiedzialnoscia moge Wam ten salon polecic. Fryzjerka, ktora robila mi balejaz i podcinala wlosy ma na imie Asia- ale z tego co widzialam to wszystkie dziewczyny sa kompetentne. Ruch w salonie nie maly, wiele stalych klientek- co swiadczy o poziomie uslug. Z czystym sumieniem polecam
Można wiedzieć ile zapłaciłas?
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 09:41   #3007
olga305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Zaplacilam sporo, bo 270 zl -w tym podciecie koncow, balejaz , modelowanie i wyciagniecie wlosow prostownica. Duzo, ale tez czytajac posty z tego forum widze ze nie jest to wygorowana cena jak na przyzwoity salon. Panie uzywaja w nim kosmetykow firmy loreal i kerastase
olga305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 16:46   #3008
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Bylam znow u Emilki (Freehair).Oczywiscie ponownie wyszlam bardzo zadowolona.Fajny kolor i bardzo precyzyjne strzyzenie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 19:29   #3009
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A jaki kolor i fryzura, zdradź coś... Bo ja idę do niej w przyszłym tyg. i dumam, co sobie zrobić. Czy np. ombre hair mi tam zrobią?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:17   #3010
indiankaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Mam źle obcięte włosy średniej długości. Chciałabym je ściąć na krótko tak, aby wyglądały wyraziście. Mogłyby być np. radykalnie asymetryczne albo coś. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś dobrego fryzjera robiącego takie fryzury?
z góry dzięki
indiankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 11:51   #3011
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A jaki kolor i fryzura, zdradź coś... Bo ja idę do niej w przyszłym tyg. i dumam, co sobie zrobić. Czy np. ombre hair mi tam zrobią?
Wlosy zawsze farbuje na blond(tyle,ze rozne odcienie),a fryzure mam nieskomplikowana-prosta grzywka i proste ciecie.
Mysle,ze z ombre hair nie ma problemu.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 22:08   #3012
uska75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

witam, czytam i ja też prosze o fryzjera , ktory z moich 3-ech włosów, kolor nijaka mysza zrobi cos ładnego-wyglądajacego zdrowo, myślę o czymś jak ma Kukulska-chodzi o kolor.prosze podpowiedźcie na Bemowie lub Woli, albo w tych okolicach.dzięki.wiem ze mozna na Was liczyc.
uska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 22:49   #3013
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No i wróciłam zawiedziona z Freehair tym razem
Kolor zasadniczo nie wyszedł wcale (chcialam odświeżenia zimnego brązu na górze + delikatne ombre hair) - mam jednolity, rudawy brąz, choć fryzjerka doskonale pamiętała, że nie znoszę rudawych refleksów.
W sumie uprzedzano mnie, że rozjaśnienie może nie złapać (wielokrotnie wcześniej farbowalam włosy), ale nie wiem, czemu nie ma wcale śladu po nim? Nie do końca wierzę, że nie da się rozjaśnić mojego średniego brązu do ciemnego blondu/ karmelu na końcach - a o taki efekt mi chodziło.
Nie podoba mi się też to, że nie dowiedziałam się wcale, jaki odcień mi nałożono (nie zobaczyłam palety z próbkami i nazwami-numerami), co to za farba/ rozjaśnienie, jaką pielęgnację mi właściwie zrobiono. Połowę frajdy mi zabrali, no! Lubię to wiedzieć, inaczej po co mam za to płacić. Owszem, obcięcie jest pewnie perfekcyjne, ale poszłam zasadniczo po zmianę koloru, dość sporą - zaplaciłam znacznie więcej niż zwykle, a efekt zerowy.
Czy macie jakieś sprawdzone miejsca, w których pracują porządni koloryści - nachętniej Mokotów, Wilanów, Ursynów? W lipcu-sierpniu chciałabym zrobić drugie podejście do ombre, już gdzie indziej.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:06   #3014
Gacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny idę za kilka godzin do Emilki z Freehair po raz pierwszy. Jakiej ceny mogę się spodziewać za strzyżenie włosów średniej długości?
Gacie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 15:05   #3015
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

W sumie trudno powiedzieć, bo zwykle potrafią przekonać do zabiegów pielęgnacyjnych poza strzyżeniem Z tego, co pamiętam, to samo strzyżenie kosztuje 100 zł.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 12:44   #3016
W poszukiwaniu rudosci
Przyczajenie
 
Avatar W poszukiwaniu rudosci
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Fabryka marzeń spełnia marzenia ale chyba tylko fryzjerow.

Kilka dni dzwonilam do roznych fryzjerow aby dowiedziec sie jak przejsc z ciemnego kasztanu na bardzo jasna miedz. Odpowiedz brzmiala dekoloryzacja . Na podstawie opinii umowilam sie do fabryki marzen . W skrocie: pani odradzila mi dekoloryzacje zeby nie zniszczyc wlosow ale zapewnila ze uzyje takich kolorow ze rozjasni wlosy do jasnej miedzi... efekt = wyszlam z ciemniejszymi wlosami niz przyszlam w odcieniu glebokiej czerwieni . Kolor oczywiscie ladny ale nie O TO chodzi! Nie poszlam do fryzjera zeby mi zrobil kolor jaki mu wyjdzie a po konkretny kolor ktory chcialam miec na wlosach ! . I jeszcze tlumaczenie ze przeciez kolor jest ladny i w swietle dziennym bedzie jasny... sorry ale ciemna czerwien w dziennym swietle nie zmieni sie magicznie w miedz, A zaplacic trzeba .... mi za prace wykonana dobrze lecz nie zgodna ze z gory sprecyzowanymi oczekiwaniami klienta nikt by nie zaplacil!

Wiec jezeli szukacie fryzjera ktory spelni wasze oczekiwania to raczej fabryka marzen nie jest tym miejscem. Bylabym zadowolona gdyby pani mi na samym poczatku powiedziala ze bez dekoloryzacji tego koloru sie nie da zrobic a ona nie chce robic dekoloryzacji...to bylo by fair ale wmawianie klientowi że kolor jasna miedz z probki to ten sam kolor co ciemna czerwien na wlosach to juz przesada.
W poszukiwaniu rudosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 11:42   #3017
theCrow76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

JDL przy ul. Grzybowskiej 4

Byłam tam parę dni temu w ramach oferty Grupera. Wszystko poszło doskonale, mam kolor taki jak chciałam, dobrze ostrzyżone włosy (kręcone - nie każdy potrafi dobrze się z nimi obchodzić) i do tego regeneracja - kosmetyk (niestety nie wiem jaki) pod zawiniętym ręcznikiem na głowie przez 15 minut. Włosy dobrze się układają i nie są zniszczone ani przesuszone farbą
Oczywiście miałam obawy, że jako klient z grupera będę królikiem doświadczalnym ....... ale niczego takiego nie było. Czuję się obsłużona bardzo profesjonalnie.
theCrow76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 14:48   #3018
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez W poszukiwaniu rudosci Pokaż wiadomość
Fabryka marzeń spełnia marzenia ale chyba tylko fryzjerow.

Kilka dni dzwonilam do roznych fryzjerow aby dowiedziec sie jak przejsc z ciemnego kasztanu na bardzo jasna miedz. Odpowiedz brzmiala dekoloryzacja . Na podstawie opinii umowilam sie do fabryki marzen . W skrocie: pani odradzila mi dekoloryzacje zeby nie zniszczyc wlosow ale zapewnila ze uzyje takich kolorow ze rozjasni wlosy do jasnej miedzi... efekt = wyszlam z ciemniejszymi wlosami niz przyszlam w odcieniu glebokiej czerwieni . Kolor oczywiscie ladny ale nie O TO chodzi! Nie poszlam do fryzjera zeby mi zrobil kolor jaki mu wyjdzie a po konkretny kolor ktory chcialam miec na wlosach ! . I jeszcze tlumaczenie ze przeciez kolor jest ladny i w swietle dziennym bedzie jasny... sorry ale ciemna czerwien w dziennym swietle nie zmieni sie magicznie w miedz, A zaplacic trzeba .... mi za prace wykonana dobrze lecz nie zgodna ze z gory sprecyzowanymi oczekiwaniami klienta nikt by nie zaplacil!

Wiec jezeli szukacie fryzjera ktory spelni wasze oczekiwania to raczej fabryka marzen nie jest tym miejscem. Bylabym zadowolona gdyby pani mi na samym poczatku powiedziala ze bez dekoloryzacji tego koloru sie nie da zrobic a ona nie chce robic dekoloryzacji...to bylo by fair ale wmawianie klientowi że kolor jasna miedz z probki to ten sam kolor co ciemna czerwien na wlosach to juz przesada.
zapraszam do wątku o rudych włosach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post27755873

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

...i jeszcze dodam że w twoim przypadku wystarczyła by kąpiel rozjaśniająca z wodą 3% (5 -10 minut i po sprawie)

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez theCrow76 Pokaż wiadomość
JDL przy ul. Grzybowskiej 4

Byłam tam parę dni temu w ramach oferty Grupera. Wszystko poszło doskonale, mam kolor taki jak chciałam, dobrze ostrzyżone włosy (kręcone - nie każdy potrafi dobrze się z nimi obchodzić) i do tego regeneracja - kosmetyk (niestety nie wiem jaki) pod zawiniętym ręcznikiem na głowie przez 15 minut. Włosy dobrze się układają i nie są zniszczone ani przesuszone farbą
Oczywiście miałam obawy, że jako klient z grupera będę królikiem doświadczalnym ....... ale niczego takiego nie było. Czuję się obsłużona bardzo profesjonalnie.
No to super że jesteś zadowolona bo kręcone włosy to ciężka sprawa
Mnie ciekawi fryzjer w Złotych Tarasach ,,Marc Aldony,, na 2 piętrze - czy ktoś był
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 16:44   #3019
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czesc dziewczyny,
moze stałe czytelniczki tego forum pamietaja ze ponad miesiac temu zapragnelam zejsc z farbowanych przez lata czarnych wlosow..
kolor jaki mi sie marzył to sredni chlodny blond..
postanowilam do dekoloryzacji salon loreala . Pomyslalam ze cena nie gra roli ma sie liczyc efekt..
Niestety wlosy nie maja takiego koloru jaki oczekiwalam.
Plusy sa takie ze :
- wlosy nie sa juz czarne
- nie sa wogole zniszczone
Minusy:
- oczekiwalam inny kolor wlosow
- kolor farby jaki byl nalozony po dekoloryzacji byl nawet fajny taki ciemny chlodny blond - ale uwaga - zmyl sie po pierwszym myciu pozostawiajac wlosy dokladnie takie jak na zalaczonym zdjeciu -czyli rude

3 dni temu zawitalam do salonu na bemowie ( tanszy niz loreal) z farbami matrixa . Wytlumaczylam ze chce miec sredni chlodny blond.
Pani nalozyla mi farbe o dziwo - nie MATRIX tylko jakas podobno córka Matrixa.. co kolwiek to znaczy .. w trakcie jak siedzialam na fotelu widzialam jak mi wlosy ciemnieja..
wyszedl czekoladowy kolor..
+ czekoladowy to jednak nie czarny
- ja przeciez chcialam jasniejszy kolor i blond a nie brazowa czekolade !

minely 4 dni i 2 mycia wlosow:
rezultat:
czekolada sie zmyla i mam znowu taki sam rudy jak wczesniej ( taki jak na foto )


Dzis sie wkurzylam i kupilam farbe popielaty jasny blond w drogerii ( garniera)
pomyslalam fryzjerzy nie potrafia mi zrobic blondu sama go zrobie..

nalozylam zachowawczo na jedno pasmo.. zmylam po 30 min i efektu zadnego .. farba garnier wogole sie nie przyjela
splukala sie jak szampon do mycia ..

pomozcie bo juz jestem totalnie zalamana

generalnie wiem ze po dekoloryzacji farby sie zmywaja ale zeby po 1, 2 myciach ??? farbowanei u fryzjera kosztuje ok 200 zl ( mam dlugie wlosy) i to ma mi starczyc do 2 myc??

moze jest tu jakis fryzjer ktory by mi pomogl albo ktos kto byl w podobnej sytuacji kto moglby mi udzielic wskazowej , rad .. mam juz dosyc tych ruych wlosow niczym Ania z Zielonego Wzgórza


Juz mysle teraz o stopniowych blond pasemkach rozjasniaczem .. co wy na to ?? czy rozjasniacz przyjmie na wlosach po dekoloryzacji ??
i dodam jeszcze ze moje wlosy sa w dobrej kondycji, uzywam produktow kerastese( elixir taki zloty ) i loreala( szampon i maska taka zolta ) i serum wax( taki olejek z aplikatorem ) ktore polecam

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie0036.jpg (25,1 KB, 186 załadowań)
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 20:42   #3020
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
moze stałe czytelniczki tego forum pamietaja ze ponad miesiac temu zapragnelam zejsc z farbowanych przez lata czarnych wlosow..
kolor jaki mi sie marzył to sredni chlodny blond..
postanowilam do dekoloryzacji salon loreala . Pomyslalam ze cena nie gra roli ma sie liczyc efekt..
Niestety wlosy nie maja takiego koloru jaki oczekiwalam.
Plusy sa takie ze :
- wlosy nie sa juz czarne
- nie sa wogole zniszczone
Minusy:
- oczekiwalam inny kolor wlosow
- kolor farby jaki byl nalozony po dekoloryzacji byl nawet fajny taki ciemny chlodny blond - ale uwaga - zmyl sie po pierwszym myciu pozostawiajac wlosy dokladnie takie jak na zalaczonym zdjeciu -czyli rude

3 dni temu zawitalam do salonu na bemowie ( tanszy niz loreal) z farbami matrixa . Wytlumaczylam ze chce miec sredni chlodny blond.
Pani nalozyla mi farbe o dziwo - nie MATRIX tylko jakas podobno córka Matrixa.. co kolwiek to znaczy .. w trakcie jak siedzialam na fotelu widzialam jak mi wlosy ciemnieja..
wyszedl czekoladowy kolor..
+ czekoladowy to jednak nie czarny
- ja przeciez chcialam jasniejszy kolor i blond a nie brazowa czekolade !

minely 4 dni i 2 mycia wlosow:
rezultat:
czekolada sie zmyla i mam znowu taki sam rudy jak wczesniej ( taki jak na foto )


Dzis sie wkurzylam i kupilam farbe popielaty jasny blond w drogerii ( garniera)
pomyslalam fryzjerzy nie potrafia mi zrobic blondu sama go zrobie..

nalozylam zachowawczo na jedno pasmo.. zmylam po 30 min i efektu zadnego .. farba garnier wogole sie nie przyjela
splukala sie jak szampon do mycia ..

pomozcie bo juz jestem totalnie zalamana

generalnie wiem ze po dekoloryzacji farby sie zmywaja ale zeby po 1, 2 myciach ??? farbowanei u fryzjera kosztuje ok 200 zl ( mam dlugie wlosy) i to ma mi starczyc do 2 myc??

moze jest tu jakis fryzjer ktory by mi pomogl albo ktos kto byl w podobnej sytuacji kto moglby mi udzielic wskazowej , rad .. mam juz dosyc tych ruych wlosow niczym Ania z Zielonego Wzgórza


Juz mysle teraz o stopniowych blond pasemkach rozjasniaczem .. co wy na to ?? czy rozjasniacz przyjmie na wlosach po dekoloryzacji ??
i dodam jeszcze ze moje wlosy sa w dobrej kondycji, uzywam produktow kerastese( elixir taki zloty ) i loreala( szampon i maska taka zolta ) i serum wax( taki olejek z aplikatorem ) ktore polecam

pozdrawiam
Powiem ci tak - ciężko jest uzyskać taki kolor o którym marzysz schodząc z czerni, jednak fryzjer powinien cię poinformować lub w ogóle nie podejmować się farbowania. Z opisu wynika że włosy twoje są o wysokiej porowatości - w tym przypadku każda farba przeleci jak przez sitko - przyczyną może być zbyt agresywna dekoloryzacja - po prostu do dekoloryzatora dodano rozjaśniacza. W tej chwili widzę jeno rozwiązanie włosy trzeba nasycic pigmentem - do tego używa się mało inwazyjnego zabiegu tzw ,,prepigmentacją,,(możesz poczytać o tym na moim blogu) oraz nałożenie farby. Proponowała bym użycie chłodnego brązu. A i jeszcze jedna sprawa kosmetyki które używasz nie można stosować przed farbowaniem włosów ponieważ zawarte w nich silne silikony przylegają do łuski i w ten oto sposób farba nie przylega dokładnie do włosa. 2 dni przed farbowaniem włosy trzeba dokładnie umyc szamponem oczyszczającym i już nie stosowac żadnych inchy kosmetyków pielęgnacyjnych lub do stylizacji.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:32   #3021
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziekuje za odpowiedz zainteresuje sie tym tematem..
i chyba masz racje fryzjerka najwidoczniej dodala do dekoloryzatora rozjasniacza bo odrosty po splukaniu niby dekoloryzatora wyszly mi biale !
czemu tak ciezko o dobrego fryzjera ??

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

kathy a czy myslisz ze kapiel rozjasniajaca bym tez mogla uzyc ? po lub przez repigmentacja ? zeby je troszke rozjasnic ?

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

i jeszcze jedno pytanie
czy jestes moze fryzjerka ? jesli tak to moze bys sie podjela zrobic cos z moimi nieszczesnymi wlosami ?
ja wiem ze taki efekt jaki chce nie osiagne od razu ale zeby chociaz po 2-4 razach efekt byl zblizony
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 12:10   #3022
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz zainteresuje sie tym tematem..
i chyba masz racje fryzjerka najwidoczniej dodala do dekoloryzatora rozjasniacza bo odrosty po splukaniu niby dekoloryzatora wyszly mi biale !
czemu tak ciezko o dobrego fryzjera ??

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

kathy a czy myslisz ze kapiel rozjasniajaca bym tez mogla uzyc ? po lub przez repigmentacja ? zeby je troszke rozjasnic ?

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

i jeszcze jedno pytanie
czy jestes moze fryzjerka ? jesli tak to moze bys sie podjela zrobic cos z moimi nieszczesnymi wlosami ?
ja wiem ze taki efekt jaki chce nie osiagne od razu ale zeby chociaz po 2-4 razach efekt byl zblizony
Dekoloryzacja to nic innego jak zmycie sztucznego pigmentu a nie rozjaśnianie. Jeśli odrosty wyszły białe to już wiesz że był tam na pewno rozjaśniacz. Kąpiel rozjaśniająca jeszcze bardziej podniszczy włosy, jeśli już że musisz to na wodzie 3% lub 6% i nie dłużej niż 5 -10min - trzeba odczekac jakieś 2 tygodnie miedzy zabiegami. Nie nie jestem fryzjerką - jednak posiadam wiedzę na ten temat
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 11:13   #3023
katison
Rozeznanie
 
Avatar katison
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 602
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam

polecicie mi jakiegoś dobrego fryzjera? Nie dla mnie tylko dla mojej mamy,chciałby jakieś radykalnej zmiany (chodzi o cięcie) . I przy tym by jej doradził ( ma wieczny problem włosami). Chciałam ją zaciągnąć do salonu Jagi Hupało, sama byłam u niej w salonie i jest mega zadowolona (ale wizyta u niej 'trochę' kosztuje) . Czytałam też dobre opinie o 'hair a porter'.
Odwieczny problem z fryzjerem,żeby nie zrujnował Ci kieszeni,a jednocześnie dokonał cudu.
__________________
czołem cześć

" Nothing tastes as good as skinny feels.."
Kate Moss

mój blog inspiracje
katison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 10:52   #3024
ewaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz zainteresuje sie tym tematem..
i chyba masz racje fryzjerka najwidoczniej dodala do dekoloryzatora rozjasniacza bo odrosty po splukaniu niby dekoloryzatora wyszly mi biale !
czemu tak ciezko o dobrego fryzjera ??

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

kathy a czy myslisz ze kapiel rozjasniajaca bym tez mogla uzyc ? po lub przez repigmentacja ? zeby je troszke rozjasnic ?

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

i jeszcze jedno pytanie
czy jestes moze fryzjerka ? jesli tak to moze bys sie podjela zrobic cos z moimi nieszczesnymi wlosami ?
ja wiem ze taki efekt jaki chce nie osiagne od razu ale zeby chociaz po 2-4 razach efekt byl zblizony
Też schodzę z czerni, tyle że ja dążę do jasnego, chłodnego blondu. Kolor jak na dekoloryzację nie wyszedł zły. Musisz się niestety liczyć z tym, że będą wychodziły rudości.

Przy okazji przyszłam podpytać o specjalistę od blondów w Warszawie. Moje włosy są już dostatecznie jasne, niestety z fryzjerką z APH nie potrafimy się dogadać co oznacza zimny odcień. Mam wrażenie, że niby słyszy co chcę, a robi to co uważa za lepsze (w moim wypadku złociste odcienie). Jako że takich szczerze nienawidzę, to pozostaje zmienić fryzjerkę. Tylko na kogo? Gdzie potrafią farbować na blond i słuchać czego dokładnie chce klient? Cena do 600zł za długie włosy (choć oczywiście wolałabym mniej).
ewaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:57   #3025
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

To może i ja dodam coś od siebie.
Z racji zmiany miejsca zamieszkania z powodu studiów musiałam poszukać nowego fryzjera i zaliczyłam już kilka "eksperymentów".

1) Salon Loreal'a na Nowolipkach (nigdy nie pamiętam czy to 13 czy 14) - polecony przez koleżankę.

Chodziłam tam razem ze swoim TŻtem na cięcie, zawsze wychodziliśmy całkiem zadowoleni. Ceny nie zabijały, z tego co pamiętam. O dziwo radzili sobie z moimi gęstymi i cienkimi włosami.

2) Galeria fryzur 99 na Orlej 13.

Byłam zachwycona tym co zrobili na głowie mojemu chłopakowi. Ma kręcone, grube, długie włosy i odważył się na radykalne cięcie do krótkich. Ciął go jakiś chłopak, na fotelu siedział dłużej niż ja i wyszedł z cudowną fryzurą, która pomimo tego, że nie dba za bardzo o włosiska, układała się bez zarzutów.

Ja osobiście byłam na tyle zadowolona, że wracam tam praktycznie za każdym razem. Szczerze mogę polecić panią Lidkę - nigdy nie byłam tak dopieszczona u fryzjera. Kobieta zagada, doradzi. Nareszcie nie czułam się jak "zło konieczne, które przylazło i zawraca głowę"

3) Salon Cece.

Nie pamiętam dokładnie, kto się mną zajmował, niestety. W każdym razie facet był mało rozmowny, cięcie było szybkie i nie do końca takie jak chciałam - efekt? Na głowie miałam przedłużoną wersję boba - dla mnie taka fryzura to był horror.
Niemniej muszę przyznać, że po tygodniu narzekania oceniłam nowe cięcie. Włosy bez względu na warunki układały się idealnie. Nawet po czasie, kiedy już sporo odrosły fryzura nadal zachowywała swój kształt.

Tak więc fryzjer doceniony po czasie .

W poniedziałek wybieram się do Pawła na dekoloryzację i kolor - lękam się wielce bo to moja pierwsza przygoda z farbą
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 19:20   #3026
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

byłam dziś w F. Moreno w Arkadii, polecam, bardzo miło. nie robiłam niczego radykalnego, ale pani rozumie 'obciąć końcówki' i 'lekko wycieniować'. zaproponowała też b. korzystną zmianę. no i jest promocja, w pn-czwartek do 15 za ścięcie i modelowanie płaci się 49zł
http://www.frederic-moreno.pl/nasze-dane,8201.html
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:03   #3027
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja absolutnie nie polecam zadnego salonu z Arkadii.
Wczoraj tam bylam na parterze w 2 salonach i w kazdym nie potrafili mi pomoc
Poniewaz mam wlosy po dekoloryzacji i obecnie nie przyjmuja one zadnej farby ( gdyz nie maja pigmentu w sobie) spytalam sie czy wykonuja zabieg prepigmentacji, to jedna pani zrobila duze oczy i przyslala do mnie .. i tu UWAGA .. kosmetyczke !
dopiero musialam jej tlumaczyc ze chodzi o zabieg na wlosach i na czym on polega .. po czym pani stwierdzila ze u nich takiego zabiegu sie nie wykonuje i ze ona mi radzi odzywiac wlosy.. a dodam ze wlosy mam bardzo dobrze odyzwione i zadne dodatkowe odzywianie nie sprawi ze we wlosach znajdzie sie pigment !!
w drugim salonie pani rowniez nie wiedziala co to jest prepigmentacja i powiedziala ze przeciez mam ladny kolor ( uwaga mam miedziane a chce miec blond ) i ze jak pojade na wakacje to slonce mi zrobi taki kolor jak chce..
smiech na sali ci fryzjerzy w arkadii..
nie polecam !!
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:48   #3028
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
A ja absolutnie nie polecam zadnego salonu z Arkadii.
Wczoraj tam bylam na parterze w 2 salonach i w kazdym nie potrafili mi pomoc
Poniewaz mam wlosy po dekoloryzacji i obecnie nie przyjmuja one zadnej farby ( gdyz nie maja pigmentu w sobie) spytalam sie czy wykonuja zabieg prepigmentacji, to jedna pani zrobila duze oczy i przyslala do mnie .. i tu UWAGA .. kosmetyczke !
dopiero musialam jej tlumaczyc ze chodzi o zabieg na wlosach i na czym on polega .. po czym pani stwierdzila ze u nich takiego zabiegu sie nie wykonuje i ze ona mi radzi odzywiac wlosy.. a dodam ze wlosy mam bardzo dobrze odyzwione i zadne dodatkowe odzywianie nie sprawi ze we wlosach znajdzie sie pigment !!
w drugim salonie pani rowniez nie wiedziala co to jest prepigmentacja i powiedziala ze przeciez mam ladny kolor ( uwaga mam miedziane a chce miec blond ) i ze jak pojade na wakacje to slonce mi zrobi taki kolor jak chce..
smiech na sali ci fryzjerzy w arkadii..
nie polecam !!
Nie wiadomo czemu, fryzjerzy w wiekszosci salonów nie wykonują prepigmentacji - a ..nawet nie wiedzą co to jest, dodam że jest to niezwykle prosty zabieg - który wykonywałam sama na swoich włosach w zaciszu domowym.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 10:00   #3029
uska75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

witam, byłam w salonie HAirclub na Kruczkowskiego 6 Warszawa, fryzura ok, kolor ładny nareszcie-ładny naturalny blond, fajna technika, cenowo za włosy krótkie 250zł., z tym że umówiłam się do Marcina, a obsługiwała mnie dziewczyna, i raz on raz ona mi nakładali farbę, moim zdaniem główny fryzjer w jednym czasie miał 3 pani-a to chyba za dużo. Dobrze ze na koniec tylko on mi podciął włosy. ogólnie fanie, myślę że tam wróce-co nieczęsto się zdaża.
uska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 11:13   #3030
gosh775
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczyny ! ile sie czeka na wizyte we Freehair ? zalezy mi bardzo na przyszlym tygodniu (wylacznie!) i nie wiem czy to jest w ogole mozliwe?
gosh775 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.