Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 21:52   #301
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez Agacik18 Pokaż wiadomość
witamy dziewczyno, Ty to masz dużo czasu dla siebie Zazdroszczę...

narty, siatkowka i gry i zabawy to zajęcia na uczelni ;D
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 07:14   #302
toksyczna156
Raczkowanie
 
Avatar toksyczna156
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 401
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

hej, pragnę się do Was przyłączyć. Marzę o zgubieniu tych 10 kg jak diabli :c ! Przedstawię swoj jadłospis, mam nadzieję, że ktoś go oceni i stwierdzi czy uda mi się na nim schudnąć i w jakim tempie zobaczę efekty. Właściwie to wczesniej juz się odchudzałam, ale było to dość niezdrowe jedzenie, za mało kcl i sporo ruchu co odkładało sie w postaci tłuszczu i niestety nie chudłam tylko przybierałam na wadze, ale teraz postanowiłam, że bede jesć tyle ile trzeba! ( wczesniej nie jadlam, bo się balam ze sie naprawde roztyje!, boze co za paradoks!) OK, wiec przedstawiam swoj jadlospis:
śniadanie: 15g platkow owsianych + szklanka mleka ok.200ml + wafel ryżowy
II śniadanie: kanapka z szynką i ogórkiem (razowy chlebek ok. 30gram)
nastepnie tak jakby III śniadanie, albo podwieczorek, musze zjesc cos malego bo jestem wtedy w szkole to jest jogurt naturalny + jabłko
Obiad: pierś z kurczaka ok. 100-150 gram + brokuły gotowane
Kolacja: bułka grahamka (60gram) z białym serem i pomidorem


do tego jeszcze ćwiczenia typu jakies wykroki, podskoki jakies elementy tanca, czy to wystarczy?
__________________
^ LAŚCIK ! ^

FC BARCELONA
toksyczna156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 07:26   #303
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć??


Wracam na to forum chyba 3 raz. W zeszłym roku przed świętami udało mi się zrzucić 6kg. Teraz powracam znowu, grubsza. Pracowałam 2,5 miesiąca w Grecji i nie odżywiałam się tam zbyt dobrze, mimo dużej ilości ruchu poszło w biodra ;/ Teraz po 2 miesiącach od powrotu w końcu postanowiłam się ogarnąć, do zrzucenia minimum 7kg. Marzenia to 70kg Mam 21 lat i 182cm wzrostu )


Cieszę się, że już udało mi się kiedyś schudnąć więc wiem co musze robic, teraz tylko wprowadzić to w czyn

Ruch mam chociaż chcę go wprowadzić jeszcze więcej. Jak narazie to:

- 2 razy w tyg. dancehall
- 1h nart
- 1,5h siatkówki
- 1h gier i zabaw

+ 2 imprezy tygodniowo, bez alkoholowe, czyli bez dodatkowych kalorii, a z dużą ilością ruchu przez kilka godzin
Pewniewitamy i fajnie ze nas tutaj przybywa.....

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez toksyczna156 Pokaż wiadomość
hej, pragnę się do Was przyłączyć. Marzę o zgubieniu tych 10 kg jak diabli :c ! Przedstawię swoj jadłospis, mam nadzieję, że ktoś go oceni i stwierdzi czy uda mi się na nim schudnąć i w jakim tempie zobaczę efekty. Właściwie to wczesniej juz się odchudzałam, ale było to dość niezdrowe jedzenie, za mało kcl i sporo ruchu co odkładało sie w postaci tłuszczu i niestety nie chudłam tylko przybierałam na wadze, ale teraz postanowiłam, że bede jesć tyle ile trzeba! ( wczesniej nie jadlam, bo się balam ze sie naprawde roztyje!, boze co za paradoks!) OK, wiec przedstawiam swoj jadlospis:
śniadanie: 15g platkow owsianych + szklanka mleka ok.200ml + wafel ryżowy
II śniadanie: kanapka z szynką i ogórkiem (razowy chlebek ok. 30gram)
nastepnie tak jakby III śniadanie, albo podwieczorek, musze zjesc cos malego bo jestem wtedy w szkole to jest jogurt naturalny + jabłko
Obiad: pierś z kurczaka ok. 100-150 gram + brokuły gotowane
Kolacja: bułka grahamka (60gram) z białym serem i pomidorem


do tego jeszcze ćwiczenia typu jakies wykroki, podskoki jakies elementy tanca, czy to wystarczy?
Witam witam co do ruchu każdy jest dobry, wiec na ile kto może sobie pozwolić na tyle sie rusza

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

zycze Wam milego dnia ja juz musze uciekać zajrzę oczywiście pozniej
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 12:06   #304
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez toksyczna156 Pokaż wiadomość
hej, pragnę się do Was przyłączyć. Marzę o zgubieniu tych 10 kg jak diabli :c ! Przedstawię swoj jadłospis, mam nadzieję, że ktoś go oceni i stwierdzi czy uda mi się na nim schudnąć i w jakim tempie zobaczę efekty. Właściwie to wczesniej juz się odchudzałam, ale było to dość niezdrowe jedzenie, za mało kcl i sporo ruchu co odkładało sie w postaci tłuszczu i niestety nie chudłam tylko przybierałam na wadze, ale teraz postanowiłam, że bede jesć tyle ile trzeba! ( wczesniej nie jadlam, bo się balam ze sie naprawde roztyje!, boze co za paradoks!) OK, wiec przedstawiam swoj jadlospis:
śniadanie: 15g platkow owsianych + szklanka mleka ok.200ml + wafel ryżowy
II śniadanie: kanapka z szynką i ogórkiem (razowy chlebek ok. 30gram)
nastepnie tak jakby III śniadanie, albo podwieczorek, musze zjesc cos malego bo jestem wtedy w szkole to jest jogurt naturalny + jabłko
Obiad: pierś z kurczaka ok. 100-150 gram + brokuły gotowane
Kolacja: bułka grahamka (60gram) z białym serem i pomidorem


do tego jeszcze ćwiczenia typu jakies wykroki, podskoki jakies elementy tanca, czy to wystarczy?
15g płatków? to chyba z 3 takie platki ;o chyba mialo byc 150?

i ta bułka to raczej w 1 części dnia niż na kolacje
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:25   #305
Orina28
Raczkowanie
 
Avatar Orina28
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

[QUOTE=Araquiel;30468505]Duże piłki do ćwiczeń polecam upolować na promocji w rossmanie. Ja kupiłam swoją za 24zł, mam ją już ponad rok i nic się z nią nie dzieje mimo tego, ze ciągle na niej siedzę i czasem ćwiczę


Dziękuję za radę
Dzisiaj nabyłam piłkę do ćwiczeń w rossmanie za ok 22zł , i właśnie ją pompuje. Myślę jeszcze o kupnie hantli o wadze 2 kg, ale to może dopiero w nagrodę, jak wytrzymam na diecie do końca roku.
Dzisiaj miałam zabiegany dzień, wszędzie na nogach..super ..trochękalorii spaliłam. Zaraz zrobię sobie herbatkę zieloną.
Miłego wieczoru;-)
__________________
I ETAP: 67-60-59-58-57-56-55 Łącznie 6,4 kg do zrzucenia
Orina28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:27   #306
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

czesc dziewczyny dzisiaj nie mialam duzo czasu zeby tu posiedziec....no ale ciekawa jestem jak wam idzie dietkowanie bo ja przez duzo zajec przez caly dzien zjadlam
jablko i pare plasterkow wedlinki
surowke z kapusty pekinskiej marchewki i jablka
gotowana piers z kurczaka
jogurt naturalny
i duuzo herbaty i kawy
troche malo ale czasu na nic lepszego dzisiaj nie mialam

buziaczki

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

[QUOTE=Orina28;30502931]
Cytat:
Napisane przez Araquiel Pokaż wiadomość
Duże piłki do ćwiczeń polecam upolować na promocji w rossmanie. Ja kupiłam swoją za 24zł, mam ją już ponad rok i nic się z nią nie dzieje mimo tego, ze ciągle na niej siedzę i czasem ćwiczę


Dziękuję za radę
Dzisiaj nabyłam piłkę do ćwiczeń w rossmanie za ok 22zł , i właśnie ją pompuje. Myślę jeszcze o kupnie hantli o wadze 2 kg, ale to może dopiero w nagrodę, jak wytrzymam na diecie do końca roku.
Dzisiaj miałam zabiegany dzień, wszędzie na nogach..super ..trochękalorii spaliłam. Zaraz zrobię sobie herbatkę zieloną.
Miłego wieczoru;-)
mamy wyczucie tekst dodany w tym samym czasie no i widze pilke udalo sie zdobycfajnie...
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:33   #307
Orina28
Raczkowanie
 
Avatar Orina28
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

..lepiej czasami mniej niż więcej. Ja dzisiaj wszystko spaliłam chyba co zjadłam więc jestem z siebie dumna


Tak, i miałam fart bo kupiłam ostatnią Jupi! Od jutra zabieram się za ćwiczenia ostro

Oj, ale drugi zakup mi się nie udał...właśnie posmarowałam dłonie nowym kremem nieznanej marki, ale wydawało mi się że będzie ładnie pachniał, ....a tu mi ręce śmierdzą...bleeeee i 4 zł do kosza....buuuuuu
__________________
I ETAP: 67-60-59-58-57-56-55 Łącznie 6,4 kg do zrzucenia

Edytowane przez Orina28
Czas edycji: 2011-11-14 o 18:36
Orina28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 18:40   #308
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

mnie jutro czeka bieganie po miescie i na tysiac spraw mam tylko cztery godzinki wiec bedzie ciekawieno ale na zbedne myslenie o smakolykach nie bede miec czasu wiec jestem zadowolona...

zazdroszcze ci tej energii do cwiczen ja oprucz brzuszkow i obowiazkowej skakannki jakos nie moge sie zmotywowac do niczego wiecej...
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:47   #309
Orina28
Raczkowanie
 
Avatar Orina28
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Kochana, spokojnie...ja dopiero od tego tyg mobilizuję się z ćwiczeniami
Przez pierwszy tydzień była praktycznie tylko dieta i spacery.....no ale zostało 7 tyg do końca roku i marzę o tych - 7kg, więc najwyższy czas wdrożyć bardziej zaawansowany plan

O matko!!!! ale się zmęczyłam pompując piłkę hahha metodą usta usta bo nie mam pompki to dopiero wysiłek. Coś mnie naszło na małe porządki. Godzina w prawdzie już późna..ale co tam...;-)
__________________
I ETAP: 67-60-59-58-57-56-55 Łącznie 6,4 kg do zrzucenia

Edytowane przez Orina28
Czas edycji: 2011-11-14 o 18:57
Orina28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:57   #310
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez Orina28 Pokaż wiadomość
Kochana, spokojnie...ja dopiero od tego tyg mobilizuję się z ćwiczeniami
Przez pierwszy tydzień była praktycznie tylko dieta i spacery.....no ale zostało 7 tyg do końca roku i marzę o tych - 7kg, więc najwyższy czas wdrożyć bardziej zaawansowany plan

tylko mnie taki len ogarnal ze masakra gdybym mogla to bym spala 24h na dobe i o zadnej mobilizacji u mnie nie ma mowy...pocieszam sie tylko ze jak sie spi to sie nie je
__________________
GIK

Edytowane przez basienka1188
Czas edycji: 2011-11-14 o 18:59
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:58   #311
aneta_tpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cześć dziewczyny !

I ja się przyłączam.
Mam 160cm
Waga 63 kg
Plan :
Wzrost ten sam
Waga 55 kg

Cel do konca roku

I oto mój plan

6x dziennie rowerek po 45 minut
1x dziennie basen 45 minut

A dieta:
NŻT - mniejsze porcje, obiad bez ziemniaków a kolacja bez pieczywa.

Czy myślicie, że na tak mało drastycznej diecie i przy tych ćwiczeniach mam szansę osiągnąć cel?
Z góry dzięki

Pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez aneta_tpi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !

I ja się przyłączam.
Mam 160cm
Waga 63 kg
Plan :
Wzrost ten sam
Waga 55 kg

Cel do konca roku

I oto mój plan

6x dziennie rowerek po 45 minut
1x dziennie basen 45 minut

A dieta:
NŻT - mniejsze porcje, obiad bez ziemniaków a kolacja bez pieczywa.

Czy myślicie, że na tak mało drastycznej diecie i przy tych ćwiczeniach mam szansę osiągnąć cel?
Z góry dzięki

Pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki
Sorki 6 x w tygodniu rowerek i raz w tygodniu basen nie dziennie
aneta_tpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 19:05   #312
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

no gdyby dziennie byloby ciekawie oczywiscie witamy ...a co do celu pewnie ze realny tylko trzeba byc dzielnym...

No i fajnie ze kolejna osoba ma podobna wage i wzrost

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

aneta_tpi napisz cos wiecej o sobieco robisz ile masz lat itp
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:05   #313
Orina28
Raczkowanie
 
Avatar Orina28
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Kochana, dobrze będzie;-). Ja właśnie szukam moich ćwiczeń z "shape" na płytach.
Zawsze kupowałam i zbierałam do kolekcji...i chyba tylko z raz ćwiczyłam Teraz czas najwyższy żeby w końcu je zacząć używać


Jak tak czytam o tych rowerkach itp to tak WAM zazdroszczę!!!!!!!!:-(
aneta_tpi - myślę że spokojnie do końca roku osiągniesz swój cel..lub nawet szybciej przy takiej aktywności ruchowej. Trzymam kciuki, i jest mi po raz kolejny miło że mam się tutaj z kim utożsamiać (też mam 160cm).


Ps. Dziewczyny macie już jakieś plany na sylwestra?? Bo ja właśnie się zastanawiam czy wybrać się gdzieś do klubu czy w domu robić...hmmm?
__________________
I ETAP: 67-60-59-58-57-56-55 Łącznie 6,4 kg do zrzucenia

Edytowane przez Orina28
Czas edycji: 2011-11-14 o 19:24
Orina28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:32   #314
aneta_tpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez Orina28 Pokaż wiadomość
Kochana, dobrze będzie;-). Ja właśnie szukam moich ćwiczeń z "shape" na płytach.
Zawsze kupowałam i zbierałam do kolekcji...i chyba tylko z raz ćwiczyłam Teraz czas najwyższy żeby w końcu je zacząć używać


Jak tak czytam o tych rowerkach itp to tak WAM zazdroszczę!!!!!!!!:-(
aneta_tpi - myślę że spokojnie do końca roku osiągniesz swój cel..lub nawet szybciej przy takiej aktywności ruchowej. Trzymam kciuki, i jest mi po raz kolejny miło że mam się tutaj z kim utożsamiać (też mam 160cm).


Ps. Dziewczyny macie już jakieś plany na sylwestra?? Bo ja właśnie się zastanawiam czy wybrać się gdzieś do klubu czy w domu robić...hmmm?
Ja idę do sąsiadów Bo po pierwsze są fajni a po drugie brak kaski na inne atrakcjie

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------


aneta_tpi napisz cos wiecej o sobieco robisz ile masz lat itp[/QUOTE]

No to piszę Mam 24 latka od roku jestem mężatką. Skończyłam właśnie studia i jestem w okresie szukania pracy... eh w naszych realiach - świętokrzyskie dokładnie to jest tragedia. Plus jest taki że mam czas sie za siebie wziąść. Że kasy nie dużo to stwierdziłam że nie bede kupować karnetu na siłownie a kupie rowerek- w perspektywie czasu wychodzi taniej. No i basen - uwielbiam pływać a potem sauna to jak raj
aneta_tpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:35   #315
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez aneta_tpi Pokaż wiadomość
Ja idę do sąsiadów Bo po pierwsze są fajni a po drugie brak kaski na inne atrakcjie

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------


aneta_tpi napisz cos wiecej o sobieco robisz ile masz lat itp
No to piszę Mam 24 latka od roku jestem mężatką. Skończyłam właśnie studia i jestem w okresie szukania pracy... eh w naszych realiach - świętokrzyskie dokładnie to jest tragedia. Plus jest taki że mam czas sie za siebie wziąść. Że kasy nie dużo to stwierdziłam że nie bede kupować karnetu na siłownie a kupie rowerek- w perspektywie czasu wychodzi taniej. No i basen - uwielbiam pływać a potem sauna to jak raj [/QUOTE]

no właśnie zastanawiałam sie dlaczego tpi??no i teraz juz wiem ze nie przez przypadek
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:36   #316
Orina28
Raczkowanie
 
Avatar Orina28
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Ja mam za sobą tak ciężki rok, ze mam ochotę się zapomnieć i wytańczyć przy mega głośnej muzyce
Jednak co prawda to prawda....wg powiedzenia " nie ważne gdzie a ważne z kim" !!!!!
__________________
I ETAP: 67-60-59-58-57-56-55 Łącznie 6,4 kg do zrzucenia
Orina28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:38   #317
aneta_tpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Teraz Tk Ale to zboczenie z młodzieńczych lat

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Też chce się wytańczyć ! Ale jak pamiętam jak mi sąsiedzi rok wcześniej chcieli sufitem wpaść na imprezie sylwestrowej to w tym roku myślę że się wybawie
Jak ekipa jest zgrana to wszędzie się dobrze wybawisz , tylko nic na siłę.
aneta_tpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:39   #318
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez Orina28 Pokaż wiadomość
Kochana, dobrze będzie;-). Ja właśnie szukam moich ćwiczeń z "shape" na płytach.
Zawsze kupowałam i zbierałam do kolekcji...i chyba tylko z raz ćwiczyłam Teraz czas najwyższy żeby w końcu je zacząć używać


Jak tak czytam o tych rowerkach itp to tak WAM zazdroszczę!!!!!!!!:-(
aneta_tpi - myślę że spokojnie do końca roku osiągniesz swój cel..lub nawet szybciej przy takiej aktywności ruchowej. Trzymam kciuki, i jest mi po raz kolejny miło że mam się tutaj z kim utożsamiać (też mam 160cm).


Ps. Dziewczyny macie już jakieś plany na sylwestra?? Bo ja właśnie się zastanawiam czy wybrać się gdzieś do klubu czy w domu robić...hmmm?
ja narazie planow na sylwestra nie mam niby przez ostatnie pare lat bylam na domowkach i bylo swietnie....nie wiem jak tym razem wyjdzie bo spora grupka znajomych chce isc na takiego sylwestra poza domem...ale to jest jeszcze do obgadania z moim Kotkiem...mialam pogadac wczoraj bo czasu za duzo nie ma ale zapomnialam;(;(;(
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:39   #319
Agacik18
Raczkowanie
 
Avatar Agacik18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 163
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

hej Kochane!
pomimo nawału obowiązków na uczelni jestem z wami myślami cały czas!
dietka idzie w miarę dobrze... aleee niestety moja waga odmówiła posłuszeństwa i w środę nie będę mogła wam przekazać moich postępów...(o ile do tego czasu czegoś nie wymyślę)
dzisiaj wpadło:
  • 2 kanapki z szynką drobiową i ogórkiem,
  • serek Danio,
  • zupa pomidorowa z ryżem,
  • kasza z gulaszem z kurczaka z papryką i burakami
Agacik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 19:41   #320
aneta_tpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

A poza kolejnością
Znacie jakiś "cud" - ćwiczenia dieta itp Co sprawi że brzuszek zrobi się płaski
aneta_tpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:42   #321
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

tak czy tak swietokrzyskie


no i masz racje nie wazne gdzie wazne z kim
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:43   #322
aneta_tpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość
tak czy tak swietokrzyskie


no i masz racje nie wazne gdzie wazne z kim
A ty też świętokrzyskie?
aneta_tpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:46   #323
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Agacik18 no i prawidlowo ze o nas pamietasz bo musimy trzymac sie razem
a co do wagi to straszna jest czasem zlosliwosc rzeczy ...wiem cos o tym

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

nio tez i dlatego tpi jakos tak znajomo dosc brzmi tk zreszta tez
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:48   #324
aneta_tpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

A ja znalazłam sobie dobra motywację.
Powiedziałam sobie że dopóki nie schudne zero zakupów ciuchów
A po drugie tak w połowie drogi - jak bede miala 5 z przodu na liczniku to dostane nagrode- kubełek KFC

DZIAŁA

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------


nio tez i dlatego tpi jakos tak znajomo dosc brzmi tk zreszta tez

A jakie t
aneta_tpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:49   #325
Orina28
Raczkowanie
 
Avatar Orina28
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez aneta_tpi Pokaż wiadomość
A poza kolejnością
Znacie jakiś "cud" - ćwiczenia dieta itp Co sprawi że brzuszek zrobi się płaski
Nie dieta, ale za to aerobowa 6 weidera. Wpisz sobie na youtube
Naprawdę pomaga
__________________
I ETAP: 67-60-59-58-57-56-55 Łącznie 6,4 kg do zrzucenia
Orina28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:50   #326
aneta_tpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez Orina28 Pokaż wiadomość
Nie dieta, ale za to aerobowa 6 weidera. Wpisz sobie na youtube
Naprawdę pomaga

Słyszałam o tym ale czytałam ze ona wyrabia miesnie a nie odchudza brzuch?
aneta_tpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:54   #327
Orina28
Raczkowanie
 
Avatar Orina28
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

....szwarcenegra z Ciebie nie zrobią te ćwiczenia, co najwyżej trochę umięśnisz ale to akurat na plus. Jędrny plus płaski brzuszek ;-)

Kochane, ja już uciekam. Miłego wieczorku życzę. Buziaczki
__________________
I ETAP: 67-60-59-58-57-56-55 Łącznie 6,4 kg do zrzucenia

Edytowane przez Orina28
Czas edycji: 2011-11-14 o 19:56
Orina28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:56   #328
aneta_tpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Na twoja odpowiedzialnosc hehe zaczynam
aneta_tpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:25   #329
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

co tam dziewczynki robicie ja pije herbatke i mykam chyba za niedlugo spac bo jutro znow zaspie i bedzie zle
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 06:36   #330
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez aneta_tpi Pokaż wiadomość
Na twoja odpowiedzialnosc hehe zaczynam
Potwierdzam!
Przy ostatnim odchudzaniu robiłam a6w i efekt był niesamowity
Tylko, że był to dla mnie tak niewyobrażalny wysiłek fizyczny, szczególnie po 30 dniu, że teraz nie jestem w stanie psychicznie sie za to zbrać, bo nie chcę przechodzić jeszcze raz przez to piekło

Ehhh... wczoraj troche sobie podjadłam niezdrowych rzeczy.... skusiłam się na taki malutki kawałęk placka.... no i jak tż odgrzewałam obiad, to skubnełąm gryza karkówki pieczonej.... takie 2 małę grzeszki.... ale dziś już się opamiętuje i plan na dziś:
Sniadanie: sałatka jarzynowa
II śniadanie: kurczak z ryżem (mała porcja)
Obiad: Kalafior gotowany i gotowana karkówka (wiem, że dużo kalorii, ale jest taka pyszna)
Podwieczorek: pieczone jabłko z cynamonem
kolacja: wafel ryżowy z łyżeczką dżemu.

Troche dużo, ale przywiozłam z domu (do mojego mieszkania studenckiego) tyle jedzenia, a szkoda aby mi sie zmarnowało
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.