Dojrzała kobieta :) - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-06-02, 18:10   #4771
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Truskawki po śniadaniu

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-06-11 o 17:49
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-02, 18:14   #4772
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

ja tez dzis truskawkowo sie objadałam
Placer rabarbarowy wyszedł nie najgorszy, choc mało słodki( zreszta i tak erytrol), natomiast był odrobine twardszy niz oczekiwałam. zapewne dlatego, ze w trakcie robienia okazało sie, ze nie mam maki tradycyjnej( z uwagi na te xxxx( piiip) mole nie robie zapasów), wiec ciasto zrobiłam z ryzowej
Dzis sie pakowałam, jakims cudem, nic nie biorac - wypchałam walizke A naprawde nie szaleje z kreacjami...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-04, 03:42   #4773
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Czesc dziewczyny

Nadrabiam, poki co po lebkach

Dziekuje za kciuki za siostre, wyszla pare dni temu ze szpitala ale i tak co tydzien musi sie meldowac w Gliwicach.

LaMary super fotki! A bilety wczoraj w koncu kupilam, musialam czekac na ok z pracy, trulam im zadek codziennie, wiec nie mieli wyjscia. Lece w sierpniu na 16 dni, bez przesiadek i z check in bagazem, za ktory to jest dodatkowa oplata, zabulilam $1600 (za jedna osobe)!! Masakra, jak te ceny poszly w gore!!!

Niestety, nie znam zadnych polskich projektantow ( w tym roku stuknie mi 30 lat od kad wyjechalam z Polski), tego Chylaka tez wiec nie znalam, ale bardzo ladna ta torebka, do ktorej link podalas, IMO. Ja sobie przed paroma dniami, z okazji dnia dziecka zamowilam kolejna MK. Tym razem model Soho large. Mam juz jeden soho z takiej jakby krokodylej skorki, a teraz kupilam bezowa, ma dojsc 7-go.

Sova Udanego urlopu My chyba tez skoczymy nad polskie morze, taki jest plan. ciesze sie, bo ostatnio bylam w 2004, w Gdyni, maz mi sie wtedy oswiadczyl
A mialam jechac z Rodzinka w 2020, ale wtedy akurat wybuchla pandemia i cancelowano mi bilety i w ogole nie polecialam w tamtym roku do Polski.

Ciekawe gdzie zniknela Aussie? Mam nadzieje, ze wszystko ok!

A Miszka gdzie?? I Gosia??

Kama Twoj bigos brzmi wspaniale, mam chec zrobic, akurat mam 4 dni wolne z rzedu, wiec kto wie, jutro kupie kapuste A wiesz, moja Mama tez tak robi, pol na pol kwasna i slodka
milego urlopu dla Was, duzo slonca i ciepelka oraz szybkiej i bezpiecznej podrozy

Wspolczuje przejsc z obcymi profilami na Twoim koncie!!

a jak bede w Polsce, to oczywiscie mam zamiar skorzystac z ME, musze zadzwonic w poniedzialek i umowic sie z moim dr.

Pozdrawiam, milego weekendu
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 13:45   #4774
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Sova jeszcze raz udanego urlopu. W pogodę wstrzeliłaś się idealnie.

Kama, kusisz kulinarnie, placek rabarbarowy brzmi apetycznie.

Reign gratuluję nowej torebki MK. Ja swojego „chylaka” noszę kilka lat i cały czas wygląda tak samo. Wykonana jest z dbałością o każdy szczegół, podobnie jak torebki MK. Minus? Nie mam pojęcia, jak wyglądałaby, gdybym nosiła ją cały czas. Niemniej przekonuję siebie 😉 że za jakością powinna iść trwałość. Mała ale niekoniecznie do małej czarnej 😉

W środę wyjeżdżamy nad morze, taki trochę dłuższy weekend.

Dziś kupiłam mango i planuję zmiksować z resztką rieslinga. Planuje zainaugurować popołudnie na tarasie w towarzystwie zapachu do son z limitowanej kolekcji 2023 😉 i książki „Kobieta bez znaczenia” Sonii Purnel. Czytam i polecam! https://s.lubimyczytac.pl/upload/boo...89-170x243.jpg

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-11 o 06:52
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 15:55   #4775
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Żyć nie umierać 🍸

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-11 o 06:52
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-05, 21:15   #4776
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary to prawda...pogoda cudowna jak ja lubie ciepelko i sloneczko.... i najlepsze ze w calej Polsce ma padac kolo weekendu a u nas nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 09:21   #4777
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Truskawki ,pysia.


Kam ratuj wiedzą.
Moje zębiska bolą po zjedzeniu lodów,zrobiły się wrażliwe na zimno.

Kupiłam pastę do zębów lacalut,co jeszcze powinnam zrobić?

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Placek rabarbarowy ,boże slinię się po pas.
Uwielbiam.
Cieplutki ....
Moja wizja :w wypasionym apartamencie La Mary popijamy aperol i jemy to ciasto od Kamy

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2023-06-07 o 07:59
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-06, 09:38   #4778
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Ten olejek kupiłam ochronnie do ciała.Olejek do opalania :Pharmaceris SUN PROTECT 50 SPF
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3c3319b8-scale-350x350.jpg (20,4 KB, 30 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 09:41   #4779
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

I wodę termalną do twarzy.
Kończę LPR ,teraz Evian dla odmiany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brumi_150_-_face.jpg (80,2 KB, 30 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 10:44   #4780
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Znacie kosmetyki Snailmed?
Nabyłam krem. z ich stajni.
Bazują w dużej mierze na śluzie ze ślimaka.

Testuję .

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2023-06-07 o 07:59
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-06, 21:26   #4781
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka, lacalut to raczej na krwawiace dziasła, chyba ze zrobili nowa wersje Klasycznie na zeby nadwrażliwe - sensodyne, elmex zielony, colgate sensitive proreliev. Uzywac najlepiej razem z plynami z serii i zmieniac tak po 1 opakowaniu, nie ciagle to samo. Skuteczna jest tez taka profesjonalna pasta tooth mousse, w sklepach stomatologicznych.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-07, 07:57   #4782
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dziękuję Kam .


Kot strącił butelkę wina.Rozlało sie po podłodze i mam teraz w galerii kripi fotkę.Jakby mąż fikał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 351369474_203918615896475_4326714977930601851_n.jpg (49,6 KB, 53 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 08:00   #4783
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kawa dziołchy ???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 09:31   #4784
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Okres mi się spóżnia.
Jak narazie mam go co mc.
Raz regularnie,raz z opóżnieniem,ale jest.
Szukam alternatywy na ten popaprany czas wejścia w meno.
Bez skutków ubocznych jakie niesie za sobą terapia hormonalna.
Solgar botaniczny dla kobiet(tabletki)
Solgar izoflawony sojowe
Terranova roślinny kompleks dla kobiet
Lierac Arkeskin comfort and beauty skin
Jak narazie kupiłam te ostatnie.
Waham się na lato do tych pozostałych ,bo nie wiem czy nie będą działać fotouczulająco?
Może po Chorwacji.
Wy coś łykacie?

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2023-06-07 o 14:38
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-07, 19:48   #4785
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

ja jade na plastrach, mam tez tabletki z koniczyna, ale nie łykam, bo w sumie objawow nie ma A okres roznie, teraz był, mam nadzieje, ze na urlop nie wroci
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-08, 07:57   #4786
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Na wybrzeżu od rana upał. Jest moc! Po śniadaniu umówiliśmy się z przyjaciółmi na wycieczkę rowerową.



Miszka, skoro nic tobie nie dolega to kupowanie suplementacji moim skromnym zdaniem jest bezzasadne . Ja dopominałam się hormonów od mojego gin 😉 ile naprosiłam/nabłagałam/zamęczałam uzasadniając tum, że młodość chciałabym sobie przedłużyć i troszeczkę libido pobudzić 😀 bo co mi po młodym duchu jak piękno zewnętrzne mi siada hehe…póki co nie mam żadnych objawów: nie generuję ciepła, psyche mi nie tąpnęło, na skraju szaleństwa tez nie jestem. Ale chciałoby się jak najdłużej nie wyglądać na niestarą matkę, a nie na kobietę, o której zaczną mówić że wiekowo w okolicy menopauzy hehe… Tak że dosłownie kamień by się wzruszył po moim przemówieniu, a gin nie bo nie. Swoje „objawy” mam łagodzić czekoladą. No cóż, w życiu nie ma klawisza backspace a moje frustracje nie znalazły zrozumienia 😉

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-11 o 06:52
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-09, 09:44   #4787
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Poczytajcie,nie jest to bezzasadne.To inwestycja w kości na starość ,w jakość skóry ,nie tylko ma to na celu uregulować gospodarkę hormonalną.Szerokie spektrum dobrych korzyści,dla ciała,urody,dobrego samopoczucia.
Poprawiają stan funkcjonalny i ruchliwość stawów, aktywują metabolizm, chronią i odnawia tkankę chrzęstną.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Nie chcę hormonów La Mary.
Dopóki mogę chcę wspierać naturalnie.
Mówisz nic mi nie jest,ano jest.
Wahania cyklu to koszmar.
Od 1,5 tyg chodzę z bólem na okres,a tego nie ma.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-10, 07:55   #4788
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Hej, jestem już (!) na spacerze z psem. Pogoda od rana cudna. Wczoraj trochę powiało a morze było niespokojne. Sova, co słychać u Ciebie na wybrzeżu?



Miszka, no nie wiem, czy cieszyć się z bólu, czy niekoniecznie 😉 taki objaw sygnalizuje @ a tego suplementacją nie załatwisz. Mnie zaproponowano przy okazji robienia pierwszej mammografii badanie gęstości kości (była promocja, nie mogłam nieskorzystania) Koniecznie powinnaś zrobić, byłabyś spokojniejsza. Ja swego czasu miałam problemy z niedoborem wit D3 I pomimo że długo suplementowałam się nieprawidłowo i miałam wieczne niedobory wspomnianej to badanie szcześliwie wyszlo Ok.



Bałtyk z wczorajszego dnia. I ja na spacerze. Za moment kawa i śniadanie, przygotowane przez męża. To pa!

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-11 o 06:53
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-10, 16:11   #4789
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka, ciekawy artykuł... https://www.akademiadietetyki.pl/die...wow-menopauzy/
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-10, 17:38   #4790
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

wczoraj sprzatałam przed wyjazdem, przedwczoraj jak siadłam do nowego sezonu serialu ktory lubie...to przepadłam na 8 odcinków
https://www.imdb.com/title/tt1006229...8_nm_0_q_never
naprawde polecam, jak chcemy sie zrelaksowac
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-10, 21:13   #4791
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary od wczoraj wieje i to tak konkretnie...ale ciepelko i sloneczko wiec nie narzekam... mam nadzieje ze jeszcze jutro (tak mowi prognoza) i przestanie wiac... za to dlugi weekend spowodowal ze nie ma miejsca na plazy, a tu w Sianozetach jest na prawde ladna szeroka plaza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-11, 08:29   #4792
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Wyjezdzamy na urlop we wtorek, a Maciek nam sie rozchorował i to chyba powaznie Oczywiście niedziela, nie ma weterynarzy, najblizsza przychodnia ponad godzine drogi, ale jeszcze nieczynna, trzeba dzwonic, czy przyjma, bo nie chce z kotem jechac na slepo... A miał byc piekny, wolny dzien...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-11, 09:03   #4793
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama my też leczyliśmy na sielankową niedzielę ( w planie popołudniowy wyjazd), tymczasem mama rano zadzwoniła z info, że nasza kotka ma ranę na policzku. Wygląda na ropień (?) ale pewności nie mam. Tak że za moment wyjeżdżamy bo przychodnia czynna jest do 16.

A kto się zajmuje waszymi kotami, jak was nie ma?



Sova, słońca życzę i pomyślnych wiatrów 😉
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-11, 18:20   #4794
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Jest tak, jak myślałam... ropień od rozchwianego zęba. Na razie leczymy miejscowo (fatroximin) a od jutra, codziennie trzeba podjechać do lecznicy na zastrzyk (antybiotyk i przeciwbólowy). W tej chwili wyrwanie w pełnej narkozie ruszającego się zęba nie wchodzi w grę. Moja kotka jest schorowana, waży niecałe 2kg (na szczęście ma apetyt) zatem ryzyko wystąpienia komplikacji wzrasta. Na domiar złego ma zespół brachycefaliczny (jak wiekszosc persów z krótkim noskiem). W takiej sytuacji prawdopodobnie zabieg skończy się tzw. głupim jasiem. Chyba że natura przed zabiegiem rozwiąże sprawę zęba i ząb sam wypadnie (a chwieje się mocno). jednak w pierwszej kolejności należy podleczyć ropień, sprawdzić serce i zrobić badanie krwi. Zryczałam się okropnie, gdy lekarz postawił diagnozę a moje emocje opadły. Bałam się nowotworu... złe myśli legły się w mojej głowie a na dodatek mąż jest zdania, że powinnam pogodzić się z odejściem kotki... a ja nie odpuszczam... jest słaba, owszem, choruje, owszem ale ma apetyt. Lekarz dwoi się i troi, żeby jakość jej życia była najlepsza. Ja z całych sił chcę dobrze i chcę, żeby było dobrze. Damy radę, działamy.

Kama, a jak twój kotek? Zdrówka dla Maćka.

Wczoraj skończyłam serial na Netfixie Fubar z Arnoldem. Arnoldem Schwarzenegerem (chyba źle napisałam) Skończyłabym na pierwszym odcinku ale liczyłam... nie wiem na co liczyłam Z odcinka na odcinek było coraz głupiej...rozkręcały się tylko sceny kłótni miedzy głównymi bohaterami. Z założenia to miała być chyba komedia sensacyjna, jednak odniosłam wrażenie, że mam do czynienia z telenowelą O skomplikowanej relacji ojca z córką. W groteskowej scenografii Przebrnęłam przez serial. Totalny odmóżdżacz

https://www.filmweb.pl/serial/Fubar-2023-10014149

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-06-11 o 18:52
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-12, 01:55   #4795
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Czesc, ja na chwilke, bo jeastem padnieta

LaMary bardzo mi przykro z powodu kotki i trzymam kciuki, zeby Wam sie udalo i zeby nastala poprawa!!
Bidulka, faktycznie schorowana Ile ona ma lat? choc, to nie istotne, zal sciska, ze biedactwo cierpi

Ale powiem Ci, ze jestes naprawde przekochana, ze tak oddanie sie nia opiekujesz, skracasz urlop, aby pedzic na pomoc malutkiej! Masz naprawde dobre serce
Zreszta nie tylko Ty, wlasciwie Wy wszystkie na tym topiku jestescie bardzo oddane swoim podopiecznym, jestescie odpowiedzialnymi opiekunami!

Pisze to, bo spotkalam sie tez niestety z zupelnie odmiennymi reakcjami. Osoby, ktore deklarowaly sie zawsze wielkimi milosniczkami zwierzat, gdy ich biedak zachorowal, to mialy go gdzies, bo weterynarz drogi KMN!!!
Ano drogi, dlatego trzeba WSZYSTKO brac pod uwage podczas adopcji, a nie brac psiaka czy kociaka jako kaprys!! O pewnej znajomej moglabym pisac i pisac, ale nie chce ani sobie ani Wam podnosic cisnienia.
W kazdym razie szacun za to, ze jestescie opiekunami z prawdziwego zdarzenia

Kama mam nadzieje, ze Maciek lepiej Udanego wypoczynku i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin bo chyba jakos beda?

Aussie jak Charlie?

Pozdrawiam dziewczyny, napisze wiecej jak bede miala wiecej wolnego, bo jestem padnieta, no, cmoki, pa!
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-12, 12:32   #4796
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

La Mary artykuł pokrywa sie z tym o czym pisałam,ziołowa kuracja może wspomóc.
Mamografię i poziom wit D,robiłam.
Łykam lierac:
https://www.topestetic.pl/lierac/ark...-diety-60-kaps


Oj przykro mi z powodu kotki.
Ściskam



Kama ,jak Maciek?
Też ściskam oboje

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Sova podziwiam na insta.
Zazdro.
Baw sie wspaniale kochana i wypoczywaj <3
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-12, 13:44   #4797
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

wczoraj mielismy 130 km w jedna strone, potem 2 godziny czekania w lecznicy, bo to wygladało, jak SOR - zwierzaki i ich opiekunowie w kolejce...Dobrze, ze toaleta byłą. Lekarz bardzo miły i chyba doswiadczony, potwierdził moje przypuszczenia, ze to nie zakrzep...ale rzut choroby zwyrodnieniowej kregosłupa. Nie zmienia to faktu, ze kotu sparalizowało jedna, a osłabiło druga tylna łape. czucie jest, ale to tyle, ledwie sie nia podpiera, rozjezdzaja mu sie lapki, nie moze chodzic, jedna ciagnie za soba...Na szczescie nei zakrzepisa, co nie zmienia faktu, ze Maciek jest zdezorientowany, przerazony i bezradny. Wczoraj nie chciał jesc i pic, wieczorem juz cos chlipnał. dzis podobnie. cos je i pije, ale juz kuweta to problem, najchetniej sie w niej kładzie...No i teraz musi iles razy dostawac z zastrzyki z nadzieja - nie pewnoscia - ze cos sie poprawi. nas nie ma, tesciowie bed amusieli jezdzic, to oni zostaja z naszymi kotami, bo i tak razem mieszkamy...Na szczescie juz do naszego doktora, ale tam tez tłum. zaraz włąsnie jedziemy sie pokazac...i ustalic harmonogram wizyt w czasie gdy nas nie bedzie.
Maniek ma 16+, jest nerkowcem, serce tez cos tam, choc nie powaznie...Tylko mu zwyrodnien brakowało... To znaczy ma je od dawna zapewne, ale teraz ten paraliz...I tak, tez sie nasłuchałam od tesciowej, ze kot jest schyłkowy
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-12, 15:08   #4798
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kamlisa przykro mi i trzymam kciuki za Maćka

LaMary kciuki też za zdrowie twojego kotka

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-12, 16:40   #4799
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie, a jak Twoj malec...?
Lamary, oczywiscie, poki kotka je i ma humor - to trzeba jej ułatwiac zycie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-12, 16:44   #4800
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Charlie w porządku odpukać. Zmieniło mu się jedzeniowo i w ilości i rodzaju, ale wygląda na to że już tak zostanie.
W chwili obecnej też je inaczej, pewnie przez ten upał. Rozrabia za 10, więc wszystko dobrze a my zastanawiamy się nad dokoceniem. Już rozglądam się za młodszą siostrzyczką dla Charliego.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.