Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-05-24, 18:55   #3961
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Dobry atykuł punktujący jakim kłamcą i kanalią jest Jarek

https://oko.press/manipulacje-klamst...kobiet/?u=true

Edytowane przez Alekto123
Czas edycji: 2021-05-24 o 18:56
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-25, 08:08   #3962
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Czyli sam stwierdza, że jego elektorat jest rozgarnięty poniżej średniej. Bo głównym problemem w załatwieniu aborcji za granicą nie jest brak rozgarniętości, tylko brak pieniędzy. A ludzie biedni, to przecież JEGO największa grupa wyborcza.
Ale jemu nie chodzi nawet o to, żeby kobiety nie robiły sobie aborcji. Chodzi wyłącznie o to, że jemu sumienie nie pozwala wprowadzić prawa, które by pozwalało "zabijać nienarodzone dzieci". To jest wbrew jego wartościom, i tyle. A skoro większość Polaków deklaruje wiarę katolicką, uparcie chrzcząc dzieci, to można z góry zakładać, że większość Polaków się z tymi wartościami zgadza. A jak ktoś się nie zgadza, to niech jedzie do Czech.
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-25, 09:09   #3963
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Ale jemu nie chodzi nawet o to, żeby kobiety nie robiły sobie aborcji. Chodzi wyłącznie o to, że jemu sumienie nie pozwala wprowadzić prawa, które by pozwalało "zabijać nienarodzone dzieci". To jest wbrew jego wartościom, i tyle. A skoro większość Polaków deklaruje wiarę katolicką, uparcie chrzcząc dzieci, to można z góry zakładać, że większość Polaków się z tymi wartościami zgadza. A jak ktoś się nie zgadza, to niech jedzie do Czech.
Błędne założenie, biorąc pod uwagę odsetek Polaków, którzy nie zgadzają się z wyrokiem TK Ale może faktycznie to jest jego sposób myślenia.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-25, 13:06   #3964
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Ale jemu nie chodzi nawet o to, żeby kobiety nie robiły sobie aborcji. Chodzi wyłącznie o to, że jemu sumienie nie pozwala wprowadzić prawa, które by pozwalało "zabijać nienarodzone dzieci". To jest wbrew jego wartościom, i tyle. A skoro większość Polaków deklaruje wiarę katolicką, uparcie chrzcząc dzieci, to można z góry zakładać, że większość Polaków się z tymi wartościami zgadza. A jak ktoś się nie zgadza, to niech jedzie do Czech.
wolnosc od religii. tyko to nas uratuje.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-25, 14:06   #3965
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Ale jemu nie chodzi nawet o to, żeby kobiety nie robiły sobie aborcji. Chodzi wyłącznie o to, że jemu sumienie nie pozwala wprowadzić prawa, które by pozwalało "zabijać nienarodzone dzieci". To jest wbrew jego wartościom, i tyle. A skoro większość Polaków deklaruje wiarę katolicką, uparcie chrzcząc dzieci, to można z góry zakładać, że większość Polaków się z tymi wartościami zgadza. A jak ktoś się nie zgadza, to niech jedzie do Czech.
To założenie nie ma najmniejszego sensu w świetle tego, że jakiekolwiek sondaże wskazują na to, że wiekszośc społeczeństwa opowiada sie minimum za dawnym kompromisem. Więc tak - na złośc wszystkim nie pozwoli na takie prawo, ale nie zasłaniajmy się rzekomym katolicyzmem w Polsce.

Edytowane przez Lapis_Lazuli
Czas edycji: 2021-05-25 o 14:08
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-25, 17:55   #3966
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 10:05   #3967
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wygląda na to, że możliwe. Fanatycy katoliccy już chcę ograniczać możliwość wyjazdu za granicę Polek, które chcą dokonać zabiegu przerwania ciąży. Jasne jest dla mnie, że Ci chrześcijańscy fanatycy nie są lepsi w niczym od islamskich. Jakby mogli to traktowaliby ludzi niewiernych i kobiety tak samo jak islamscy terroryści, tylko jak żyją w bardziej cywilizowanych krajach, gdzie prawo jest inne, choć jak widać chcieliby to bardzo zmienić, policja i służby lepiej działają, to tak podskakiwać nie mogę.

https://bezprawnik.pl/turystyka-aborcyjna/

Najlepszy komentarz na pomysły tych katolickich talibów jaką znalazłam.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009162671508

Edytowane przez Alekto123
Czas edycji: 2021-05-26 o 10:22
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 11:36   #3968
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 17:45   #3969
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Teraz zbierają jakieś podpisy, niestety nie widzę szans, żeby to przeszło w tym sejmie.

https://oko.press/rusza-zbiorka-podp...alnej-aborcji/

Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że w następnych wyborach trzeba dalej głosować na sensowne kobiety, które mają jasno sprecyzowane poglądy na ten temat, a nie na starych dziadków czy młodych matołków z Konfederacji, którym się wydaje, że są ginekologami i wiedzą cokolwiek o ciąży. Mam tylko nadzieję, że wystarczająco dużo kobiet się już przekonała jak głęboko w pewnej tylnej części ciała, gdzie słońce nigdy nie dochodzi, mają ich Ci panowie, żeby zagłosować na naromalne kobiety i żeby weszło jeszcze więcej kobiet do sejmu.

Edytowane przez Alekto123
Czas edycji: 2021-05-26 o 17:46
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 09:33   #3970
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Lapis_Lazuli Pokaż wiadomość
To założenie nie ma najmniejszego sensu w świetle tego, że jakiekolwiek sondaże wskazują na to, że wiekszośc społeczeństwa opowiada sie minimum za dawnym kompromisem. Więc tak - na złośc wszystkim nie pozwoli na takie prawo, ale nie zasłaniajmy się rzekomym katolicyzmem w Polsce.
Moim zdaniem to nie jest na złość wszystkim, on po prostu jest bardzo mocno wierzącym człowiekiem, a polskość wiąże nierozerwalnie z katolicyzmem. Pamiętacie jego orędzie do narodu, gdy parę kościołów zostało "zaatakowanych"? Zachowywał się, jakby to był początek wojny domowej. Nie atak na instytucję, tylko atak na samą Polskę.

Sondaże sondażami, ale dopóki mit Polski katolickiej nie zostanie obalony, dopóty politycy będą mogli się zasłaniać katolickimi wartościami, podejmując decyzje za nas wszystkich.
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 14:12   #3971
helloemmi
Raczkowanie
 
Avatar helloemmi
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 82
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Bez tego nie mieli by poparcia, więc robią to co mogą by być cały czas na górze stawki. Inna sprawa, że ludzi łapią na kasę, a ludzie wpatrzeni w złotówki zrobią wszystko by nie wyrwać im kasy z dłoni. Kolejna sprawa, że Kościół kościołem, ale u nas jeszcze dodatkowo idzie manipulacja i robienie sobie wrogów po to by było z kim walczyć. Polska zawsze musi z kimś walczyć, bo taki mamy mit narodowy. Wielka husaria, Polska Walcząca, Żołnierze wyklęci. Bohaterstwo i nasza duma. Zawsze jesteśmy uciemiężeni i nawet jeżeli jest to fikcyjny wróg to wystarczy wskazać tych złych palcem i włącza się w Polakach system obronny, bo karmi się nas tym, że wojna z kimś kto nam "zagraża" to nasz obowiązek i powód do chwały. Nie ważne, że historia nie jest czarno-biała i też dla kogoś innego jesteśmy tymi złymi.
helloemmi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-27, 18:17   #3972
Teery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to nie jest na złość wszystkim, on po prostu jest bardzo mocno wierzącym człowiekiem, a polskość wiąże nierozerwalnie z katolicyzmem. Pamiętacie jego orędzie do narodu, gdy parę kościołów zostało "zaatakowanych"? Zachowywał się, jakby to był początek wojny domowej. Nie atak na instytucję, tylko atak na samą Polskę.

Sondaże sondażami, ale dopóki mit Polski katolickiej nie zostanie obalony, dopóty politycy będą mogli się zasłaniać katolickimi wartościami, podejmując decyzje za nas wszystkich.
On nie jest wierzącym człowiekiem tylko się za takiego uważa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-29, 18:57   #3973
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to nie jest na złość wszystkim, on po prostu jest bardzo mocno wierzącym człowiekiem, a polskość wiąże nierozerwalnie z katolicyzmem. Pamiętacie jego orędzie do narodu, gdy parę kościołów zostało "zaatakowanych"? Zachowywał się, jakby to był początek wojny domowej. Nie atak na instytucję, tylko atak na samą Polskę.

Sondaże sondażami, ale dopóki mit Polski katolickiej nie zostanie obalony, dopóty politycy będą mogli się zasłaniać katolickimi wartościami, podejmując decyzje za nas wszystkich.
Jakiej katolickiej? Papież Franciszek swoje, a kk w Polsce ma w nosie, co głowa kościoła katolickiego ma do powiedzenia i robi swoje.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 06:37   #3974
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

https://tvn24.pl/polska/aborcja-co-w...aOjDBwg12boms0

Oczekiwanie tych kretynów, że matka, której dziecko umiera, będzie czytała wyroki i doktryny, to kolejny przejaw jakiegoś obłędu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 10:38   #3975
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
https://tvn24.pl/polska/aborcja-co-w...aOjDBwg12boms0

Oczekiwanie tych kretynów, że matka, której dziecko umiera, będzie czytała wyroki i doktryny, to kolejny przejaw jakiegoś obłędu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oni nie oczekują, oni centralnie mają w dupie jednostki, co się stanie i jaki będzie wyrok sądu (no chyba że nagłośnią sprawę to wtedy ktoś od pr wymyśli im odpowiedź). Są odrealnieni bo jak sami mają problem prawno-administracyjny to się "załatwia" znajomościami u swoich, wszyscy są przychylni i na każdym szczeblu pracownicy wiedzą jaki będzie wynik rozstrzygania "niejasności". Jak z wyborami kopertowymi - uj czy to legalne czy nie, jak jest zielone światło z góry to robimy. Bo to nie prawo tworzone żeby faktycznie coś uregulować tylko prawo żeby ideologicznie się przypodobać komuś. Jakby sami mieli sytuację to lekarz by im nie odmówił bo sąd nie skaże ąę polityka za pomoc w nielegalnej aborcji i uzna że wszystko było legalne a decyzje właściwe. Ale zwykły obywatel zostanie na lodzie, nikt nawet nie wykona zabiegu żeby nie być kozłem ofiarnym.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 10:39   #3976
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Ja bym każdemu kto jest pro birth pokazała książkę "oby umarło przede mną".

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 12:26   #3977
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Dopóki kościół rządzi tym krajem, to nic się nie zmieni. Niezależnie od władzy, bo każda im nadskakiwała. Aborcja do 12 tygodnia i związki partnerskie to odległe marzenia.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 07:42   #3978
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-16, 10:55   #3979
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

W związku z ostatnimi wyciekami maili pojawiła się informacja, że poważnie rozważano użycie wojska przeciw protestującym. Prawda to?
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-25, 07:22   #3980
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

https://www.facebook.com/photo?fbid=...26703742156324
Prawo do aborcji prawem człowieka.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-25, 09:23   #3981
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-25, 12:20   #3982
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Nic bo rezolucja jest niewiążąca.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-25, 12:34   #3983
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-06, 11:49   #3984
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Bezdzietne po 30

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;88792779]Proszę cię, miałam napisać wcześniej, że mam nadzieję, że nie wyciągniesz tego argumentu, ale zaniechałam.
Sama dobrze wiesz, że jak komuś zależy, żeby nie zajść, to o to dba, aborcja na żądanie jest z reguły wynikiem zaniedbania lub lekkomyślności.

Czasami nie chodzi o to, co się mówi, tylko w jaki sposób. Pisanie, że jak zajdę, to spoko luzik, se usunę, bo pieniądze na ten cel już mam, jest po prostu słabe i jest traktowanie aborcji jako metody antykoncepcji.

I myślę, że nie ma sensu kontynuować tego tematu, bo temat aborcji w takim wątku w ogóle nie powinien się pojawić. To nie jest sprawa błaha i nie należy jej tak traktować, niezależnie od poglądów na jej temat.[/QUOTE]I co cię interesuje czy jakaś tam Zosia z Warszawy albo Kasia z Poznania traktuje aborcję jako antykoncepcje? Ja tez na co dzień się zabezpieczam, ale jakbym wpadła to w szufladzie mam tabletki poronne

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-06, 13:44   #3985
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Bezdzietne po 30

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
I co cię interesuje czy jakaś tam Zosia z Warszawy albo Kasia z Poznania traktuje aborcję jako antykoncepcje? Ja tez na co dzień się zabezpieczam, ale jakbym wpadła to w szufladzie mam tabletki poronne

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Przede wszystkim chyba nikt nie traktuje aborcji per se jako antykoncepcji. Takie podejście jest skrajnie nieodpowiedzialne nie tylko ze względu na światopogląd, ale i na zdrowie kobiety (nie wyobrażam sobie, by można było się "abortować" kilka razy w roku bez skutków dla organizmu).

Niemniej, rozumiem kobiety, które w szufladzie mają tabletki poronne lub odkladają "na wszelki wypadek" na zabieg. Osobiście jestem niezwykle zdyscyplinowana jeśli chodzi o antykoncepcję a tabletek mieć nie muszę i oszczędzać nie muszę tylko dlatego, że mieszkam poza Polską.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-06, 18:44   #3986
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Bezdzietne po 30

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Przede wszystkim chyba nikt nie traktuje aborcji per se jako antykoncepcji. Takie podejście jest skrajnie nieodpowiedzialne nie tylko ze względu na światopogląd, ale i na zdrowie kobiety (nie wyobrażam sobie, by można było się "abortować" kilka razy w roku bez skutków dla organizmu).



Niemniej, rozumiem kobiety, które w szufladzie mają tabletki poronne lub odkladają "na wszelki wypadek" na zabieg. Osobiście jestem niezwykle zdyscyplinowana jeśli chodzi o antykoncepcję a tabletek mieć nie muszę i oszczędzać nie muszę tylko dlatego, że mieszkam poza Polską.
Wiesz co, no ogólnie wiele zachowań jest skrajnie nieodpowiedzialnych i mających wpływ na zdrowie np. Takie palenie czy picie alkoholu. A mimo to jak ludzie piją czy palą, nawet duże ilości, to nikt się o ich zdrowie i odpowiedzialność nie martwi, ot po prostu lubi sobie wypić (nie mówię o alkoholikach czy zulach). Po prostu na opakowaniu fajek dzali brzydki obrazek, a na butelce alko jest zapis, żeby nie prowadzić po spożyciu.
I nie wiem, nikt się nie oburza, nie krzyczy, że wypiłam dzisiaj dwie butelki wina, a wczoraj 3 browary, a tydzień temu była impreza u wujka Krzyśka i wypiłam pół litra. Najwyżej spojrzą z politowaniem. A tu nagle sztuczna troska (nie mówię personalnie o tobie), ojoj bo to niezdrowe, nie wolno tego robić więcej niż X razy w roku, szkodzisz sobie.
Totalnie nie powinno NIKOGO interesować co Zosia czy inna Basia robi ze swoją macica, ile razy usuwa ciążę, czy ile miały partnerów seksualnych. Co to kogo interesuje? Naprawdę, nie rozumiem. Nawet jeśli jest to niezdrowe i ma zły wpływ na organizm - przecież 5 aborcja w tym roku wykonana przez Zosię nie jest dla ciebie ani niezdrowa, ani niebezpieczna.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-06, 19:01   #3987
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Bezdzietne po 30

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
odejście jest skrajnie nieodpowiedzialne nie tylko ze względu na światopogląd, ale i na zdrowie kobiety (nie wyobrażam sobie, by można było się "abortować" kilka razy w roku bez skutków dla organizmu).
ludzie mają zawały, udary, nowotwory, cukrzycę..... Bo źle się odżywiają, prowadzą niezdrowy tryb życia, nie ćwiczą. Czy kogoś to realnie w Polsce obchodzi obchodzi? Co najwyżej wrzucą hasło reklamy społecznościowej obrażającej kobiety "Jakie matki takie dziatki"(ja ty jemy). Z podobiznami grubej matki i jej dziecka. Bo kobiety można obrażać.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2021-07-06 o 19:02
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-06, 19:25   #3988
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Bezdzietne po 30

Treść usunięta
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-07, 18:14   #3989
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Bezdzietne po 30

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;88794710]Treść usunięta[/QUOTE]
to reklama społecznościowa sprzed kilku lat. Bo w Polsce są same durne baby których na każdym kroku trzeba pilnować i stygmatyzować. (ironia) Począwszy od kontroli ich wagi i wyglądu skończywszy na pilnowaniu żeby skrobanki nie zrobiły.

A obecny minister edukacji Czarnek chce odchudzać polskie dzieci, szczególnie dziewczynki bo u nich widzi największy problem. Gdzie statystycznie znacznie większy procent chłopców jest otyłych. U chłopców i u siebie minister problemu nie widzi.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-07, 18:26   #3990
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Bezdzietne po 30

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;88796467]to reklama społecznościowa sprzed kilku lat. Bo w Polsce są same durne baby których na każdym kroku trzeba pilnować i stygmatyzować. (ironia) Począwszy od kontroli ich wagi i wyglądu skończywszy na pilnowaniu żeby skrobanki nie zrobiły.

A obecny minister edukacji Czarnek chce odchudzać polskie dzieci, szczególnie dziewczynki bo u nich widzi największy problem. Gdzie statystycznie znacznie większy procent chłopców jest otyłych. U chłopców i u siebie minister problemu nie widzi.[/QUOTE]Chłop to ma być chłop, kto nie ma brzucha ten słabo r*cha, chłop lubi sobie podjeść!
A baba ma być szczuplutka, ale ma mieć duże cyce i tylek, bo facet lubi sobie złapać i popatrzeć.
Przeraża mnie to jaka indoktrynacja jest wciskana konkretnym płciom, boli mnie seksualizacja malutkich dzieci, borze liściasty.. Kupuje ostatnio trochę rzeczy dla siostrzenicy na promocjach i to, co ja widzę na wieszakach czy półkach przyprawia mnie o mdłości, nie przesadzam. DWUCZĘŚCIOWY STRÓJ KĄPIELOWY DLA DWULATKI.
Tak. Stanik i majtki. PO JASNY LUJ DWULATCE STANIK. można kupić zwykły jednoczęściowy kostiumik, taki jak body. Ale nie, wyprodukujmy staniki dla dwulatek, żeby od małego im wmawiać, że mają cycki, i trzeba je zakrywac. Z drugiej strony, nie znoszę jak jestem np. Nad jeziorem czy na plaży i widzę dziecko latające nago, z dyndajacym siurkiem wystarczy założyć majtki, u jednej i drugiej płci. "u góry" raczej się nie różnią.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-11 11:18:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.