Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-09, 05:58   #601
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Bry dzien.
Nocka taka sobie. Od 2 byl straszny marudek i kupke cisnal tylko ze robil ja na raty do 6.

U nas w nocy burza byla od razu inne cisnienie.

Aaa w lidlu dzis maja byc bodziaki bez rekawow jakby ktoras chciala
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 06:46   #602
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Witam i ja po przespanej nocce

Niulka bardzo fajna ta sukienka.

Malos my dawaliśmy 200zl bo siostra zakonna powiedziała ze 100 to za mało.. :/

Reserved
Wczoraj tz był na zakupach i kupił małej śliczna sukieneczkę (ekspedientka mu doradzala) wiec juz mamy ciuszek na chrzciny a tak w ogóle to mała juz powoli z 68 wyrasta.. Masakra jak to szybko dziecię rośnie i niektóre ubranka tylko raz albo i wcale nie założyła

A mojej małej chyba sie kupkanie popsuło przez to moje narzekanie bo teraz robi 1-2 kupki dziennie.. A ja z przyzwyczajenia chce jej zmieniać pampka co godz - zaglądam a tam czysto dziwne uczucie
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 07:10   #603
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

HappyGirl to sie pochwal sukienusia ja spodenki dla mlodego wynalazlam
A moze jej sie juz po prostu normuja kupki
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 07:18   #604
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

To ta sukieneczka
http://www.reserved.com/pl/pl/kids/a...x/flared-dress

Dobrze by było gdyby juz tak zostało z tymi kupkami bo kupowanie paczki pampersow co 5 dni to troche kiepsko
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 07:45   #605
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Jaka sliczna sukienusia
Na pewno bedzie cudnie wygladac.

Haha... moj X sie smieje ze najwyzej samochodu nie zmieni a kasa na pampery
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 08:12   #606
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

Velika - nie schizuj bo jak sie okaze, ze malej szkodzi piwo to co zrobisz?
haha oby nie moje dziecko uczulone na piwo, świat by się zawalił
ale kurde dzisiaj jej się pojawiły krostki na brzuszku, do tej pory nie miała ;( myślałam, że może truskawki, bo to jedyna nowość którą wprowadziłam w ostatnim czasie, ale wczoraj nie żarłam hmmm

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Tabaska ja to max 6 mcy chce wozić w gondoli, alee...u mnie może być problem na szerokość jedynie dobre to, że mam spacerówkę od 1 dnia życia i nie muszę się martwić
u mnie to samo chyba będzie Pyzol ma takie grube nogi że jej ledwo pieluchę zakładam

Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
To ta sukieneczka
http://www.reserved.com/pl/pl/kids/a...x/flared-dress

Dobrze by było gdyby juz tak zostało z tymi kupkami bo kupowanie paczki pampersow co 5 dni to troche kiepsko
piękna
u mnie super noc 2 szybkie pobudki o północy i po 3, pospałyśmy do 6:30, a że poszłam spać o 21 to jestem wyspana.
Dzisiaj ją teściowa ma wziąć na spacer, a ja lecę na rower
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 08:46   #607
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Velika super ze wyrwiesz sie na rower zazdroo

HappyGirl piękna sukieneczka

Mojego brzdąca nastawiam na regularny cykl dnia, czyli jak wstaje rano zabawiam sie z nim okolo godziny i po tym czasie zawsze pada spac. Spi juz godzinę a wczesniej bylo ciezko żeby w domu zasnal, tylko ze ja jego stękanie traktowalam za marudzenie a on zawsze byl zmeczonh i chcial spac czyli mialam dać mu spokój a nie go zagadywać
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 09:48   #608
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

hej

dzisiaj mam prawie wolne bo jestem sama z Piotrkiem do wieczora
pępek nam dalej nie odpadł, jutro idziemy do lekarza po skierowanie do chirurga..
W ogóle nie wiem czy Wam pisałam, ale mój Mały ma straszne zaparcia na mm, i wali zielono-żółte kupy. Był na NanOptipro, ale pediatra kazała nam spróbować Bebiko, narazie i tak mieszamy mu, żeby to nie był taki szok, no i jakoś specjalnie nie widzę dużej poprawy, no niby są mniej zielone już i takie luźniejsze, no ale codziennie ich nie robi, a na mm chyba powinien. Macie jakieś pomysły co na to poradzić? Bo piję już też herbatę ziołową na brzuszek, może jakieś probiotyki mu wprowadzić? Ehh, jutro jeszcze raz to muszę skonsultować z pediatrą, bo się meczy strasznie

Chrzest - mamy 25 czerwca, i my nic nie płacimy nie wiem czy to przez kontakty (bo ksiądz jest raz w miesiącu u teściów, a właściwie u babci Tżta w odwiedzinach chorych, nawet raz z arcybiskupem przyjechał ) czy co, ale powiedział, że nic nie musimy dawać, to nie dajemy :P no chyba, że teściowa coś mu da za naszymi plecami, no ale to mnie nie interesuje

HappyGirl piękna ta sukienka ja muszę coś na wesele kupić i chrzest i muszę znaleźć coś maskującego odstający brzuch, taki krój by chyba był nawet nawet coo? tyle, że szukam jednokolorowej no i właśnie coś z luźniejszym dołem, nic obcisłego
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 10:06   #609
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Hej
Mój mały barometr przespał wczoraj prawie cały dzień, wieczorem przyszły burze i trwały do połowy nocy.

Rano wstała przed 7, poszalała 2 godz i znów śpi. Od kilku dni tak macha rączkami, że trzeba na nią uważać, ja dostałam w nos, mąż w oko, nos i usta

Chrzcimy 17 lipca, ksiądz bierze conajmniej 50 zł ale najlepiej dać około 200 zł, taka mała rozbieżność. Niedługo musimy do niego podjechać i dopytać o wszystko.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 10:29   #610
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Veliko super ze wyrwiesz sie na rower i super noc

Annihilate. Chyba najlepiej z lekarzen pogadac skoro tez jutro idziecie.
Moj np dostaje dicoflor a i tak sie meczy.
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 10:39   #611
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

velika - wysypka może być po dwóch dniach. A to nie potówka?
Zazdro roweru
Wyobraź sobie, że niechcący kupiłam stanik pod kolor naszego wózka
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 11:15   #612
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
To ta sukieneczka
http://www.reserved.com/pl/pl/kids/a...x/flared-dress

Dobrze by było gdyby juz tak zostało z tymi kupkami bo kupowanie paczki pampersow co 5 dni to troche kiepsko
Sliczna Unas tez idzie sporo pampersów,ale nie na kupki, tylko na duuużo siku

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
haha oby nie moje dziecko uczulone na piwo, świat by się zawalił
ale kurde dzisiaj jej się pojawiły krostki na brzuszku, do tej pory nie miała ;( myślałam, że może truskawki, bo to jedyna nowość którą wprowadziłam w ostatnim czasie, ale wczoraj nie żarłam hmmm



u mnie to samo chyba będzie Pyzol ma takie grube nogi że jej ledwo pieluchę zakładam


piękna
u mnie super noc 2 szybkie pobudki o północy i po 3, pospałyśmy do 6:30, a że poszłam spać o 21 to jestem wyspana.
Dzisiaj ją teściowa ma wziąć na spacer, a ja lecę na rower
Zazdroszczę roweru i nocki, choć 6.30 to nadal dla mnie noc

Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
hej

dzisiaj mam prawie wolne bo jestem sama z Piotrkiem do wieczora
pępek nam dalej nie odpadł, jutro idziemy do lekarza po skierowanie do chirurga..
W ogóle nie wiem czy Wam pisałam, ale mój Mały ma straszne zaparcia na mm, i wali zielono-żółte kupy. Był na NanOptipro, ale pediatra kazała nam spróbować Bebiko, narazie i tak mieszamy mu, żeby to nie był taki szok, no i jakoś specjalnie nie widzę dużej poprawy, no niby są mniej zielone już i takie luźniejsze, no ale codziennie ich nie robi, a na mm chyba powinien. Macie jakieś pomysły co na to poradzić? Bo piję już też herbatę ziołową na brzuszek, może jakieś probiotyki mu wprowadzić? Ehh, jutro jeszcze raz to muszę skonsultować z pediatrą, bo się meczy strasznie

Chrzest - mamy 25 czerwca, i my nic nie płacimy nie wiem czy to przez kontakty (bo ksiądz jest raz w miesiącu u teściów, a właściwie u babci Tżta w odwiedzinach chorych, nawet raz z arcybiskupem przyjechał ) czy co, ale powiedział, że nic nie musimy dawać, to nie dajemy :P no chyba, że teściowa coś mu da za naszymi plecami, no ale to mnie nie interesuje

HappyGirl piękna ta sukienka ja muszę coś na wesele kupić i chrzest i muszę znaleźć coś maskującego odstający brzuch, taki krój by chyba był nawet nawet coo? tyle, że szukam jednokolorowej no i właśnie coś z luźniejszym dołem, nic obcisłego
Jeszcze nie odpadł?? Wow, nie wiedziałam,że tak też sie dzieje.
Co do mleka to może Enfamil? Takie problemy to niestety czesta przy mm

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
velika - wysypka może być po dwóch dniach. A to nie potówka?
Zazdro roweru
Wyobraź sobie, że niechcący kupiłam stanik pod kolor naszego wózka
Mój ma potówki po bokach od spania. Na szczęście upał zelżał i krostki już schodzą.

Znow mam kryzys laktacyjny W nocy to walczyłam z małym 2 h. Niby cyce pełne,ale po 3 min zaczął sie rzucać. W dzień to totalna porażka. Nie chce pić Kupiłam nowy laktator na 2 cyce plus gorset. To jest moja ostatnia nadzieja. Nie mam juz pomysłu. Wieczorem nie jestem w stanie go uspic bez butli, walka trwa 0d 19 do 22. Wszyscy są zmęczeni. Dzis testuję czy go głodzę. Cały dzień bez dolewki, zobaczymy ile pośpi. Juz jedna drzemka 30 min za nami, znowu spi przy cycu Jutro dostanie butlę przed kazda drzemka i tez zobaczymy. Myślalam, ze po 2 miesiacach sie unormuje a tu du pa.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 11:18   #613
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Vel, rozumiem Twoją radość, ostatnio wyrwałam się na rower a 45 minut A TŻ dzielnie spacerował z wózkiem. A moje dziecię cały spacer gugało do nieba i taty...

Wczoraj mój fizjo mi podpowiedział, że on swoje dzieci woził w wieku 3 miesięcy w foteliku samochodowym wczepionym do tych śmiesznych przyczepek dorowerowych:

Ja potrzebuję pojeździć do godzinki dziennie, żeby ćwiczyć nogi, ale może którejś na wyprawy rowerowe się przyda ten myk

My mamy dużą gondolę, 80 cm długości, a Olka i tak najbardziej lubi się zwinąć w kłębek z jednej strony :/ Do spacerówki mam zamiar ją przesadzić dopiero jak będzie siedzieć, mimo, że mamy spacerówkę rozkładaną na płasko.

Dzisiaj idziemy na szczepienia. Jestem zestresowana, bo muszę iść sama, bo TŻ nie ma jak wyjść z pracy
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 11:24   #614
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixxx oby nowy laktator pomogl..
A na pewno mniej leci? Moze tylko dziecie jesc nie chce

Linaewen bedzie dobrze na szczepieniu
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 11:57   #615
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
hej

dzisiaj mam prawie wolne bo jestem sama z Piotrkiem do wieczora
pępek nam dalej nie odpadł, jutro idziemy do lekarza po skierowanie do chirurga..
W ogóle nie wiem czy Wam pisałam, ale mój Mały ma straszne zaparcia na mm, i wali zielono-żółte kupy. Był na NanOptipro, ale pediatra kazała nam spróbować Bebiko, narazie i tak mieszamy mu, żeby to nie był taki szok, no i jakoś specjalnie nie widzę dużej poprawy, no niby są mniej zielone już i takie luźniejsze, no ale codziennie ich nie robi, a na mm chyba powinien. Macie jakieś pomysły co na to poradzić? Bo piję już też herbatę ziołową na brzuszek, może jakieś probiotyki mu wprowadzić? Ehh, jutro jeszcze raz to muszę skonsultować z pediatrą, bo się meczy strasznie

Chrzest - mamy 25 czerwca, i my nic nie płacimy nie wiem czy to przez kontakty (bo ksiądz jest raz w miesiącu u teściów, a właściwie u babci Tżta w odwiedzinach chorych, nawet raz z arcybiskupem przyjechał ) czy co, ale powiedział, że nic nie musimy dawać, to nie dajemy :P no chyba, że teściowa coś mu da za naszymi plecami, no ale to mnie nie interesuje

HappyGirl piękna ta sukienka ja muszę coś na wesele kupić i chrzest i muszę znaleźć coś maskującego odstający brzuch, taki krój by chyba był nawet nawet coo? tyle, że szukam jednokolorowej no i właśnie coś z luźniejszym dołem, nic obcisłego
U mojej koleżanki też była taka sytuacja. Teraz daje córeczce hipp combiotik i już jest dobrze
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 12:15   #616
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kayira no na pewno jutro zapytam lekarza o jakieś wsparcie

Martini no jeszcze nie, a Piotrek ma jutro 9 tygodni :O a z mlekiem to teraz na te Bebiko zmieniamy, i wydaje mi się, że kolejna zmiana w tak krótkim czasie tez nie wpłynie na niego dobrze ;/

Linaewen serio z tą przyczepką? :O ale jak on tam to w ogóle zaczepił? i to niby bezpieczne my mamy taką przyczepkę bo starszy w niej jeździ z Tżtem no ale nie widzę jakoś tego z fotelikiem
I powodzenia na szczepieniu! Ja też byłam sama

Jowitaz tak jak już wcześniej wspominałam, że boję się znowu mu zmieniać mleko jak ledwo co zmieniliśmy ale dzięki za pomoc może faktycznie spróbujemy inne ale to za jakiś czas dopiero...
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 12:28   #617
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Hejka

Ja dzis od rana mam nerwa tak jak Wam pisalam, moja firme przejela inna firma, naleze do zwiazkow zawodowych. Dzwoni dzis do mnie kolezanka z zarzadu ZZ i mowi ze firma poinformowala ja ze maja dla mnie uszykowane wypowiedzenie- praca do konca listopada tego roku ja mam wiedze ze zwolnic na macierzynskim i rodzicielskim moga tylko w dwoch sytuacjach: kiedy firma oglasza upadlosc albo jesli zawini pracownik (zwolnienie dyscyplinarne- np jak zlamie prawo i bede miala wyrok, co wyklucza prace w takiej firmie jak moja). Zadna z tych rzeczy nie jest spelniona. Czaicie? Popierd. ich do reszty, kosmos jakis. Zadzwonilam do PIPu i powiedzieli mi to samo, ze to nie ma podstawy prawnej. Jestem ciekawa co kombinuja niby wiem ze nie moga i w razie czego do sadu pracy pojde ale mam nerwa...zawsze wiedzialam ze to nie jest dobra firma ani dla pracownika ani dla klienta. Strzezcie sie banku na literke A!!!

Bylam rano z malym na bioderkach. Wszystko cacy, kontrola za 2 miechy swoja droga 24h nie robil kupska i jak walna dzisiaj na dwa razy....strach w oczach. Raz przy zmianie PEŁNEGO pampersa, wytarlam go, nasmarowalam i nagle...kupa w formie piany z pupska mu leci. Wszystko na moja reke. Cudo. I za godzine u babci na kolanach lezal, babcia miala BIAŁE spodnie, nowe swoja droga, pierwszy raz ubrane, bawi sie z nim a on niby sobie bąka walnał. Tyle ze ten "bąk" wylecial gora, dolem i bokami pampersa. Tego jeszcze nie widzialam!!!! musze dzis cos wypic wieczorem

Martinixx ale jak masz mleko to moze mlody nie jest glodny? Ja wczoraj caly dzien mialam oba cyce jak kamienie a ten smrodek jesc nie chcial. Doszlo w koncu do tego ze ostatnie 6 karmien nie bylo naprzemiennych tylko lewa, lewa, prawa, prawa, lewa, lewa. Ale w koncu jest okej, unormowalo sie i obylo sie bez odciagania. Jednak ten zwierzecy odruch wyplywu mleka z drugiego cyca przy karmieniu to tez dobra rzecz.
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:26   #618
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez annihilate Pokaż wiadomość
Linaewen serio z tą przyczepką? :O ale jak on tam to w ogóle zaczepił? i to niby bezpieczne my mamy taką przyczepkę bo starszy w niej jeździ z Tżtem no ale nie widzę jakoś tego z fotelikiem
I powodzenia na szczepieniu! Ja też byłam sama
.
Mówił, że zapinał fotelik w pasy. Może są takie przyczepki z pasami, nie wiem, w sumie się jeszcze nie rozglądałam za czymś takim

Dziecko moje dzielnie zniosło kłucia, plakała tylko z igłą w nóżce i po wszystkim chyba na skargę i z głodu. Ale zaraz dostała cycka i teraz śpi pięknie.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:37   #619
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

MALOS, nasz zażyczył sobie 200 zł za chrzest.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 13:44   #620
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez HappyGirl888 Pokaż wiadomość
To ta sukieneczka
http://www.reserved.com/pl/pl/kids/a...x/flared-dress

Dobrze by było gdyby juz tak zostało z tymi kupkami bo kupowanie paczki pampersow co 5 dni to troche kiepsko
Mogłabyś wrzucić tu zdjęcia, bo na stronie słabo widać?
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:49   #621
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Nasza gondola ma 80 cm długości, jak młody się rozciąga, to myśle, że niedługo będzie za mała i trzeba będzie zmienić na Spacerówkę. My mamy taką od 6 miesięcy czyli w końcówce października bym mogła przełożyć. Nasz wózek, to X-lander XA

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

KEJKA, bank na literę A przejął bank ze skarbonką?

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:53   #622
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza!

Niulka bank na litere A to czytajac od tylu R O I L A sorry ze tak pisze ale nie moge inaczej bo lustruja wpisy o sobie i boje sie ze tafia i na mnie a pracowalam w SKOK Wyszyn.
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:53   #623
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Hejka

Ja dzis od rana mam nerwa tak jak Wam pisalam, moja firme przejela inna firma, naleze do zwiazkow zawodowych. Dzwoni dzis do mnie kolezanka z zarzadu ZZ i mowi ze firma poinformowala ja ze maja dla mnie uszykowane wypowiedzenie- praca do konca listopada tego roku ja mam wiedze ze zwolnic na macierzynskim i rodzicielskim moga tylko w dwoch sytuacjach: kiedy firma oglasza upadlosc albo jesli zawini pracownik (zwolnienie dyscyplinarne- np jak zlamie prawo i bede miala wyrok, co wyklucza prace w takiej firmie jak moja). Zadna z tych rzeczy nie jest spelniona. Czaicie? Popierd. ich do reszty, kosmos jakis. Zadzwonilam do PIPu i powiedzieli mi to samo, ze to nie ma podstawy prawnej. Jestem ciekawa co kombinuja niby wiem ze nie moga i w razie czego do sadu pracy pojde ale mam nerwa...zawsze wiedzialam ze to nie jest dobra firma ani dla pracownika ani dla klienta. Strzezcie sie banku na literke A!!!

Bylam rano z malym na bioderkach. Wszystko cacy, kontrola za 2 miechy swoja droga 24h nie robil kupska i jak walna dzisiaj na dwa razy....strach w oczach. Raz przy zmianie PEŁNEGO pampersa, wytarlam go, nasmarowalam i nagle...kupa w formie piany z pupska mu leci. Wszystko na moja reke. Cudo. I za godzine u babci na kolanach lezal, babcia miala BIAŁE spodnie, nowe swoja droga, pierwszy raz ubrane, bawi sie z nim a on niby sobie bąka walnał. Tyle ze ten "bąk" wylecial gora, dolem i bokami pampersa. Tego jeszcze nie widzialam!!!! musze dzis cos wypic wieczorem

Martinixx ale jak masz mleko to moze mlody nie jest glodny? Ja wczoraj caly dzien mialam oba cyce jak kamienie a ten smrodek jesc nie chcial. Doszlo w koncu do tego ze ostatnie 6 karmien nie bylo naprzemiennych tylko lewa, lewa, prawa, prawa, lewa, lewa. Ale w koncu jest okej, unormowalo sie i obylo sie bez odciagania. Jednak ten zwierzecy odruch wyplywu mleka z drugiego cyca przy karmieniu to tez dobra rzecz.
mleko mam, ale nie pod takim ciscieniem jakby książe chciał.
Własnie odstawił scene zmęczenia, wczesniej tez odrzucił cyca, to myslałam, ze faktycznie nie jest głodny. Uspany w minute spał całe 20 min Nosz kur... Obudził sie z wrzaskiem iteraz w miare ok je....sorry juz sie rzuca

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
MALOS, nasz zażyczył sobie 200 zł za chrzest.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
u nas co łaska.Daje sie w kopercie w biurze parafialnym, oczywiscie niepodpisana.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:59   #624
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

U nas na chrzest daje się co łaska. My akurat mieliśmy super księdza, więc daliśmy aż 150, a planowaliśmy dać 200


Mam dziś mega marudne dziecko, ręce mi już odpadają od trzymania i zabawiania. Nareszcie wrócił TŻ i mogę umyć zęby i załatwić się.


Dostałam okres. Leci jak z kranu Myślicie, że można już stosować tampony?
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:10   #625
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixx kurde masz ciężki przypadek podziwiam, że jeszcze walczysz głodny to chyba nie chodzi, bo przybiera? moja się rzuca, jak ma dość jedzenia, a jeszcze by possała, wtedy dostaje smoka, biorę na ręce i jest spokój

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Vel, rozumiem Twoją radość, ostatnio wyrwałam się na rower a 45 minut A TŻ dzielnie spacerował z wózkiem. A moje dziecię cały spacer gugało do nieba i taty...
Dziecko moje dzielnie zniosło kłucia, plakała tylko z igłą w nóżce i po wszystkim chyba na skargę i z głodu. Ale zaraz dostała cycka i teraz śpi pięknie.
my pojechaliśmy razem, 45 minut po lesie w dodatku, jestem przeszczęśliwa ;D
my na pewno kupimy młodej albo przyczepkę, albo fotelik rower to mój i chłopa ulubiony sport, poza łażeniem po górach oczywiście.
super, że już po szczepieniu
kejka, oczywiście zwolnić cię nie mogą
za tydzień mam warsztaty z chustowania, nareszcie moje ręce już się cieszą
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:27   #626
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Przypadek tragiczny. Smoka ssie 15 sekund a na pełnym wkur..wie..niu to nie ma szans. Przybiera, bo flaszkę dostawał i w nocy ładnie jadł. Teraz nawet nic jest słaba.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:35   #627
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Lulka po porodzie naturalnym gin kolezance kazal pol roku nie uzywac tamponow.
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:36   #628
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Dostałam okres. Leci jak z kranu Myślicie, że można już stosować tampony?
Ja używałam. Było ok.
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:59   #629
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Lulka po porodzie naturalnym gin kolezance kazal pol roku nie uzywac tamponow.


No to po naturalnym ,mnie to nie dotyczy
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 15:15   #630
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
No to po naturalnym ,mnie to nie dotyczy

Przecie wiem ze Ty po CC chodzi mi o to ze taka mam wiedze, nie mam wiedzy jak to po CC. Jakby nie patrzec tampon to skladowisko bakteri. Ja osobiscie 3 mce wole sie wstrzymac dla bezpieczenstwa. Jednak nawracajace infekcje sa gorsze niz stosowanie podpasek, ktorych niecierpie
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.