H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-03, 09:39   #3391
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja dziś połączyłam zniżki na % i kliknęłam

Ta na 8% jest jednorazowa
Na 5 % wielokrotnego użytku



Piękne zakupy, bardzo w moim stylu
Morelko, Sto Lat dla Pesteczki
Ja właśnie siedzę w moim czarno-białym topie, są świetne, panterka też mnie kusiła, ale zamówiłam 2 nowe marynarki, bluzkę, 2 paski i 2 apaszki, więc mówię pas

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o tych sukienkach, nadają się na wesele? Jesli tak, to jakie buty i torebka?��

Piękne ! Zwłaszcza ta jasna i to nie dlatego, ze uważam, ze ciemna odpada, bo granat jak najbardziej, ale ta pudrowa przez falbany wydaje mi się bardziej wizytowa. Wybierz taką, którą kolorystycznie pózniej jeszcze wykorzystasz
Też postawilabym na metaliczne dodatki, do różu rose gold lub złoto, a do granatu srebro, ale tak naprawdę kazdy skrawek metaliku lub holograficznego czegoś będzie super.
Jeśli chodzi o buty, wybrałabym delikatne sandałki na obcasie, jesli zrezygnujesz z opcji połyskliwych dodatków, to np. sandałki z "wężowej skóry" i pudrowa torebeczka do jasnej i granatowa torebka i np. czerwone sandałki do granatu, myślę, ze to byłby fajny akcent

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
A co myślicie o tych? Nie jestem świadkową niestety tylko krótkie wchodzą w grę
Załącznik 7681596Załącznik 7681597Załącznik 7681598

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla mnie na wesele tylko 3, ona jest piękna
Dwie pozostałe są fajne, ale mam 36 lat i na wesele wolalabym coś "bardziej ekstra" albo jak juz taka krótka, to z zabudowaną górą. Na codzien lubię mini (zwłaszcza wakacyjnie), ale sama mini noszę do płaskich butów, więc szpile i mini to byloby dużo. No i czy nie będą bardzo eksponować bielizny w czasie tanca ?
Nie wiem, dziewczyny, może jesli jesteście młodsze ode mnie to akurat będą super
Sama bym je nosiła, ale do balerin

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Albo do sandałkow-rzymianek, bo kojarzą mi się trochę antycznie/plazowo
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 12:56   #3392
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Karina Ballerina też nie lubię połączenia szpilki +mini. Jestem co prawda trochę młodsza (29) ale u mnie mini to tylko plaskacze. Jakoś zbyt wulagarnie i za bardzo odsłonięta się czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 13:20   #3393
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

30 dni na odesłanie paczki jest liczone od dnia zamówienia czy od dnia doręczenia przesyłki?
wypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 13:20   #3394
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Karina Ballerina też nie lubię połączenia szpilki +mini. Jestem co prawda trochę młodsza (29) ale u mnie mini to tylko plaskacze. Jakoś zbyt wulagarnie i za bardzo odsłonięta się czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Piona Oczywiscie, samo połączenie to klasyka gatunku i nie będziemy nikomu wmawiać, ze jest złe Wszystko kwestia tego, w czym czujemy się dobrze. A ja zawsze wolałam A.Hepburn od M.Monroe Nie żeby MM nosiła mini i szpile, bo to nie te czasy, chodzi raczej o styl - dziewczęcy kontra sexy i ja zawsze wybieram ten pierwszy. Z wiekiem mam wrażenie, ze to odmładza
W temacie mini/niemini, jednak bardzo polecam sukienkę z Divided w kwiaty. 36 była po prostu bardzo krótka i ledwie zasłaniała mi tył 38 sięga z 10 cm przed kolano i bardzo ją kocham , mimo, ze materiał i podszewka są sztuczne.

Przyszła też bluzka z haftem angielskim - mam ją w błękitnej wersji i niestety biała u mnie odpada. Wielka, zbyt folkowa i trochę jak dla pierwszoklasistki (ale to na mnie źle wygląda, bo sama bluzka, gatunek, wykonanie, spoko).
Marynarka, klasyka klasyki, mniej ruda niż na foto. Nie wiem do konca czy to moj kolor, ale zostawiam, bo jest piękna. No i cena/jakość bezkonkurencyjna
Pasek zamszowy beznadzieja, takie to premium quality jak ja jestem MM Cienki jak szmatka, no i jak to z one size bywa, długość xl, dwa razy talię chyba mogłabym obwiązać. Nie nie nie
Jedwabna chustka 10 na 10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kwiatyramię.jpg (105,4 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HaftAng.jpg (43,1 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rUDA.jpg (57,0 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pASEK.jpg (27,2 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mORRIS.jpg (127,8 KB, 128 załadowań)
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 13:21   #3395
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
30 dni na odesłanie paczki jest liczone od dnia zamówienia czy od dnia doręczenia przesyłki?

Powinno byc od doręczenia, ale sprawdz termin na etykiecie, bo często miałam termin kilka dni krótszy. Jesli masz normalny lub korzystasz z innej etykiety to 30 dni jest od daty odbioru
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 15:19   #3396
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Piękne zakupy, bardzo w moim stylu
Morelko, Sto Lat dla Pesteczki
Ja właśnie siedzę w moim czarno-białym topie, są świetne, panterka też mnie kusiła, ale zamówiłam 2 nowe marynarki, bluzkę, 2 paski i 2 apaszki, więc mówię pas

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------




Piękne ! Zwłaszcza ta jasna i to nie dlatego, ze uważam, ze ciemna odpada, bo granat jak najbardziej, ale ta pudrowa przez falbany wydaje mi się bardziej wizytowa. Wybierz taką, którą kolorystycznie pózniej jeszcze wykorzystasz
Też postawilabym na metaliczne dodatki, do różu rose gold lub złoto, a do granatu srebro, ale tak naprawdę kazdy skrawek metaliku lub holograficznego czegoś będzie super.
Jeśli chodzi o buty, wybrałabym delikatne sandałki na obcasie, jesli zrezygnujesz z opcji połyskliwych dodatków, to np. sandałki z "wężowej skóry" i pudrowa torebeczka do jasnej i granatowa torebka i np. czerwone sandałki do granatu, myślę, ze to byłby fajny akcent

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------




Dla mnie na wesele tylko 3, ona jest piękna
Dwie pozostałe są fajne, ale mam 36 lat i na wesele wolalabym coś "bardziej ekstra" albo jak juz taka krótka, to z zabudowaną górą. Na codzien lubię mini (zwłaszcza wakacyjnie), ale sama mini noszę do płaskich butów, więc szpile i mini to byloby dużo. No i czy nie będą bardzo eksponować bielizny w czasie tanca ?
Nie wiem, dziewczyny, może jesli jesteście młodsze ode mnie to akurat będą super
Sama bym je nosiła, ale do balerin

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Albo do sandałkow-rzymianek, bo kojarzą mi się trochę antycznie/plazowo
Wiem co masz na myśli niestety w długich czuje się jak stara baba i jestem niska do tego, więc słabo to wygląda.
Zamówię chyba wszystkie 3 tylko czy ta 3 nie jest zbyt 'ciążowa'?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 16:15   #3397
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Wiem co masz na myśli niestety w długich czuje się jak stara baba i jestem niska do tego, więc słabo to wygląda.
Zamówię chyba wszystkie 3 tylko czy ta 3 nie jest zbyt 'ciążowa'?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



I tutaj nie mogę się z Tobą nie zgodzić, bo ta 3 moze byc albo super albo ciążówka lub wór No i ona na oko wydaje mi się raczej dla małego/mniejszego biustu, ale mogę się mylic.

Też jestem niewysoka, mam 165 w kapeluszu, a bez 163 I niestety, ile raz próbuję się przekonać do długości midi, tyle razy właśnie czuję się jak stara baba, tak przysłowiowo Nie dla mnie długość do pół łydki - albo mini, albo okolice kolando kolan albo maxi. A jesli za kolano, to koniecznie z efektownym rozporkiem. Niskie dziewczyny muszą sobie radzić

Tamte dwie pierwsze są bardzo fajne, założyłabym ekstra dodatki, moze właśnie coś metalicznego, żeby było bardziej wieczorowo.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 16:57   #3398
kotke
Raczkowanie
 
Avatar kotke
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 264
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Przeglądałam sobie nowości i wpadła mi w oko spódnica za jedyne 30 zł w regularnej cenie https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0637274003.html , sprawdziłam dostępność, okazało się że jest w moim h&m, więc stwierdziłam, że obejrzę ją na żywo. Znalazłam ją i okazało się, że stacjonarnie kosztuje 99 zł (na pewno ta sama, bo ten sam kod produktu jest)
kotke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 17:18   #3399
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez kotke Pokaż wiadomość
Przeglądałam sobie nowości i wpadła mi w oko spódnica za jedyne 30 zł w regularnej cenie https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0637274003.html , sprawdziłam dostępność, okazało się że jest w moim h&m, więc stwierdziłam, że obejrzę ją na żywo. Znalazłam ją i okazało się, że stacjonarnie kosztuje 99 zł (na pewno ta sama, bo ten sam kod produktu jest)

OMG, chyba błąd na stronie Wygląda świetnie, warto polować na dorzutki chyba
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 18:49   #3400
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
OMG, chyba błąd na stronie Wygląda świetnie, warto polować na dorzutki chyba
ślcizna, ewidentny błąd pewnie nie do kliknięcia
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 19:06   #3401
kotke
Raczkowanie
 
Avatar kotke
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 264
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
ślcizna, ewidentny błąd pewnie nie do kliknięcia
Wczoraj jeszcze była, a ja durna zamiast od razu klikać, pojechałam oglądać na żywo dodam, że najczęściej noszę 34, a ją mierzyłam 32 i gumka jeszcze się mocno naciągała
kotke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 21:04   #3402
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Też jestem niewysoka, mam 165 w kapeluszu, a bez 163 I niestety, ile raz próbuję się przekonać do długości midi, tyle razy właśnie czuję się jak stara baba, tak przysłowiowo Nie dla mnie długość do pół łydki - albo mini, albo okolice kolando kolan albo maxi. A jesli za kolano, to koniecznie z efektownym rozporkiem. Niskie dziewczyny muszą sobie radzić
Też tak mam
Mini noszę najczęściej do kozaków
Midi fatalnie na mnie wygląda i tak też się czuję. Wydaje mi się, że mnie ta długość skraca i pogrubia
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 23:45   #3403
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Dziewczyny dzięki za wszystkie sugestie, zamówiłam obie sukienki, takze przymierzę i zobaczę co i jak🙂 mam nadzieję, że któras okaże się być odpowiednia🙂
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 07:00   #3404
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez PoppyHoney Pokaż wiadomość
Odesłałam tą czerwoną. Nie jest zła, natomiast nie do wszystkiego pasuje i jest taka na maksa poliestrowa. Kolor typowo czerwony. Materiał nie jest zupełnie gładki.
A jak rozmiar? Bo chciałam 32 a było jedynie 34

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Piękne zakupy, bardzo w moim stylu
Morelko, Sto Lat dla Pesteczki
Ja właśnie siedzę w moim czarno-białym topie, są świetne, panterka też mnie kusiła, ale zamówiłam 2 nowe marynarki, bluzkę, 2 paski i 2 apaszki, więc mówię pas

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------




Piękne ! Zwłaszcza ta jasna i to nie dlatego, ze uważam, ze ciemna odpada, bo granat jak najbardziej, ale ta pudrowa przez falbany wydaje mi się bardziej wizytowa. Wybierz taką, którą kolorystycznie pózniej jeszcze wykorzystasz
Też postawilabym na metaliczne dodatki, do różu rose gold lub złoto, a do granatu srebro, ale tak naprawdę kazdy skrawek metaliku lub holograficznego czegoś będzie super.
Jeśli chodzi o buty, wybrałabym delikatne sandałki na obcasie, jesli zrezygnujesz z opcji połyskliwych dodatków, to np. sandałki z "wężowej skóry" i pudrowa torebeczka do jasnej i granatowa torebka i np. czerwone sandałki do granatu, myślę, ze to byłby fajny akcent

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------




Dla mnie na wesele tylko 3, ona jest piękna
Dwie pozostałe są fajne, ale mam 36 lat i na wesele wolalabym coś "bardziej ekstra" albo jak juz taka krótka, to z zabudowaną górą. Na codzien lubię mini (zwłaszcza wakacyjnie), ale sama mini noszę do płaskich butów, więc szpile i mini to byloby dużo. No i czy nie będą bardzo eksponować bielizny w czasie tanca ?
Nie wiem, dziewczyny, może jesli jesteście młodsze ode mnie to akurat będą super
Sama bym je nosiła, ale do balerin

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Albo do sandałkow-rzymianek, bo kojarzą mi się trochę antycznie/plazowo


No to faktycznie. Jakie apaszki?

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

A ja się wczoraj przekonałam, że jak wyswietla się "produkt dostępny jedynie on line" to jest bzdura.

Byłam stacjonarnie. Wykorzystałam kupon na 5% drugi raz i zniknął. Żałuję, że tej 8 nie zostawiłam. Na damskim nic nie było. Na dziecięcym kupiłam ogromną torbę ubrań. Wszystkie ceny niższe niż w internetowym sklepie. Największa różnica na kostiumie dla Pestki. On line 99 zł. Stacjo 20 zł.
Sobie kupiłam jedynie tenisowki. Mają nieprawidłową rozmiarowke. 36 jak 37
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 07:56   #3405
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
I tutaj nie mogę się z Tobą nie zgodzić, bo ta 3 moze byc albo super albo ciążówka lub wór No i ona na oko wydaje mi się raczej dla małego/mniejszego biustu, ale mogę się mylic.

Też jestem niewysoka, mam 165 w kapeluszu, a bez 163 I niestety, ile raz próbuję się przekonać do długości midi, tyle razy właśnie czuję się jak stara baba, tak przysłowiowo Nie dla mnie długość do pół łydki - albo mini, albo okolice kolando kolan albo maxi. A jesli za kolano, to koniecznie z efektownym rozporkiem. Niskie dziewczyny muszą sobie radzić

Tamte dwie pierwsze są bardzo fajne, założyłabym ekstra dodatki, moze właśnie coś metalicznego, żeby było bardziej wieczorowo.
Zgadzam sie co do tej sukienki nr 3 - wygląda mi na wór, ja z moim biustem nawet bym na nią nie zwrociła uwagi, bo wyglądalabym jak w worku na ziemniaki.

A co do dlugości midi, to ja chyba jestem jakaś dziwna, bo mam 152 cm wzrostu i śmigam w midi i maxi, najgorsza długośc to taka tuż za kolano, ale też zależy od kroju - mocno rozkloszowana jest OK, wąska i trapez nie.
Mini noszę sporadycznie. Mam wrażenie, że w mini wyglądam jak kaczka, bo mam spore łydki w stosunku do reszty nóg i w mini to najbardziej widać. Jeszcze w obcasach ujdzie, ale wtedy dla mnie wygląda to trochę wulgarnie i nie lubię. Zresztą rzadko chodze w obcasach. Jeżdżę tramwajem i nie wyobrażam sobie stać w obcasach, jak nim tak rzuca
Poza tym mini odpadło u mnie tez ze względu na pracę - siedzę całymi dniami za biurkiem, w wielkim biurze. Mini lubi się podciągać na siedząco, a u mnie sami faceci prawie, to mogłoby być głupio i nie czułabym się komfortowo.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A ja się wczoraj przekonałam, że jak wyswietla się "produkt dostępny jedynie on line" to jest bzdura.
Jak chodziłam za kapeluszami, też widzialam w sklepie stacjonarnym taki, który był w aplikacji oznaczony jako niedostępny stacjonarnie .
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 08:07   #3406
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Z tymi spodniami tez jest chyba jakis blad, pelna rozmiarowka, a niby taka obniżka, mam bardzo podobne (jak nie identyczne, ale kupowane z innego linku i cenie 70 zł granatowe i sa super)
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0599502001.html
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 08:28   #3407
zieewam
Rozeznanie
 
Avatar zieewam
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 803
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
Z tymi spodniami tez jest chyba jakis blad, pelna rozmiarowka, a niby taka obniżka, mam bardzo podobne (jak nie identyczne, ale kupowane z innego linku i cenie 70 zł granatowe i sa super)
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0599502001.html
A jak z rozmiarówką?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zieewam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 08:29   #3408
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
Z tymi spodniami tez jest chyba jakis blad, pelna rozmiarowka, a niby taka obniżka, mam bardzo podobne (jak nie identyczne, ale kupowane z innego linku i cenie 70 zł granatowe i sa super)
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0599502001.html
Dzięki, wzięłam 34 i 36

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 08:51   #3409
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez zieewam Pokaż wiadomość
A jak z rozmiarówką?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Standardowa. Z reguły noszę 34 czasami 36 i tu 34 jest okej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 09:42   #3410
zieewam
Rozeznanie
 
Avatar zieewam
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 803
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
Standardowa. Z reguły noszę 34 czasami 36 i tu 34 jest okej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zieewam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 10:39   #3411
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Szkoda ze tylko czarne w takiej cenie. Akurat czarne z takim paskiem mam.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 16:06   #3412
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

mam pytanie!


czy w przypadku reklamacji jakiejs rzeczy, sklep powinien oddac wartosc przesylki wraz z kwota dostawy (ktora oplacalam sama)?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 16:16   #3413
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
mam pytanie!


czy w przypadku reklamacji jakiejs rzeczy, sklep powinien oddac wartosc przesylki wraz z kwota dostawy (ktora oplacalam sama)?
W sensie odsyłki do reklamacji? Przy uznanej- tak.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 16:36   #3414
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
W sensie odsyłki do reklamacji? Przy uznanej- tak.

tak, odsylki do reklamacji . dziekuje za odpowiedz .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 20:38   #3415
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

H&M pobiło u mnie rekord szybkości w realizacji zamówienia - zamawiałam wczoraj ok. 8 rano, przesyłka była do odebrania dziś ok. 10-tej. Jestem pod ogromnym wrażeniem, tym bardziej że trwa wyprzedaż a pamiętam jak im to kiedyś wychodziło - paczki idące po 3 tygodnie to była normalka

Muszę zresztą powiedzieć, że bardzo się u nich ostatnio poprawiło. Zamówienia dochodzą szybko a opcja odbioru w Żabce to mistrzostwo świata. Obawiałam się ich współpracy z DHL, ale jednak zmiana na duży plus. No i sporo fajnych, niezłej jakości rzeczy kupiłam, w ogóle tegoroczna kolekcja mi się podoba.

Mam nadzieję, że ich nie przechwaliłam
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 20:47   #3416
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Raczej tak. .. aplikacja nie Działała mi 5h. Teraz się włączyła i mam wyczyszczone ulubione

Odechciewa mi się robić zakupy

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Po kliknięciu w koszyk mam znowu taki komunikat

The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.

Your support ID is: 4988662503934223173

[Go Back]
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 21:14   #3417
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

kupila ktoras ponizszy kombiak?


https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0777221002.html
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 05:42   #3418
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
tak, odsylki do reklamacji . dziekuje za odpowiedz .
Oczywiście nie oddadzą Ci za najdroższa zapewne, ale taka paczka polecona to spokojnie uzasadniony koszt. Z tego, co zauważyłam to sami z siebie nigdy nie oddają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 07:03   #3419
PoppyHoney
Wtajemniczenie
 
Avatar PoppyHoney
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 586
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A jak rozmiar? Bo chciałam 32 a było jedynie 34

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------





No to faktycznie. Jakie apaszki?

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

A ja się wczoraj przekonałam, że jak wyswietla się "produkt dostępny jedynie on line" to jest bzdura.

Byłam stacjonarnie. Wykorzystałam kupon na 5% drugi raz i zniknął. Żałuję, że tej 8 nie zostawiłam. Na damskim nic nie było. Na dziecięcym kupiłam ogromną torbę ubrań. Wszystkie ceny niższe niż w internetowym sklepie. Największa różnica na kostiumie dla Pestki. On line 99 zł. Stacjo 20 zł.
Sobie kupiłam jedynie tenisowki. Mają nieprawidłową rozmiarowke. 36 jak 37
ja miałam 34, standard

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
Z tymi spodniami tez jest chyba jakis blad, pelna rozmiarowka, a niby taka obniżka, mam bardzo podobne (jak nie identyczne, ale kupowane z innego linku i cenie 70 zł granatowe i sa super)
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0599502001.html
fajne, może kliknę

Ostatnio H&M bardzo szybko zaakceptował mi zwrot z 3 zamówień, które wysłałam w jednej paczce.
__________________
`Dwie butelki wina potrafią przemienić obcych sobie ludzi w serdecznych przyjaciół [...].`
PoppyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-05, 07:18   #3420
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Mi nie połączylo dziś kuponów 5 i 8% na wyprzedaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-24 07:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.