cera młoda 19 lat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 12:29   #1
agathey
Przyczajenie
 
Avatar agathey
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15

cera młoda 19 lat


Witam!
Po lecie bardzo zniszczyła mi się twarz. Opalałam się na okrągło. Moja cera zawsze była idealna...do czasu. Pojawiło się jedno naczynko na policzku, wągry na nosie (okropnie to wygląda, nigdy wczesniej ich nie mialam!), w okolicach nosa (powiedzmy ze to policzki) mam chropowatą skóre.. co to jest?? Skóra pod oczami jest gładziutka, nie ma jeszcze widocznych zmarszczek, ale widać małe żyłki.. dlatego teraz nie wyobrazam sobie nie używać podkladu (używam podkladu matującego MAC). Cera stała się sucha.. była mieszana. Nie mam pojęcia jakiego kremu uzywać na noc i na dzień. Może byc drogi tylko żeby działał!!! Bardzo proszę o porade... chcialabym wrócic do tego co bylo przed latem.. . Przy okazji ostrzegam dziewczyny na opalanie się na gorącym sloncu z lekkim filtrem.. naprawde nie ma to sensu.

Pozdrawiam
agathey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 12:54   #2
kanigirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 76
Dot.: cera młoda 19 lat

hej, jestem w tym samym wieku co Ty i mialam taki sam problem w zeszlym roku, z tym że u mnie stan cery pogorszył się w takim stopniu, że miałam bardzo bardzo suchą i bardzo bardzo zanieczyszczoną cerę...Wtedy pomogła mi kuracja kosmetykami Chanel. Oto czego używałam:
1) serum z serii Hydramax (intense moisture boost)
2) tonik z serii Precision Purete
3) lekki żel z serii Precision Purete Ideale (mat regulateur)
4) krem z serii Hydramax (super hydrating creme)

Najwazniejsze jest, żebys nie zaczęła nagle wariować z kosmetykami oczyszczającymi, bo przesuszysz sobie twarz i bedziesz miala jeszcze gorsze problemy z pryszczami, wągrami itp.
Ja probowalam naprawde wszystkiego, i najlepiej zadzialalo Chanel, mysle ze to dzieki temu, ze te kosmetyki wspolpracuja i mozesz jednoczesnie intensywnie nawilzyc skóre nie zapychajac jej...
kanigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:17   #3
agathey
Przyczajenie
 
Avatar agathey
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: cera młoda 19 lat

kanigirl dziękuję za rade. Kosmetyki są dość kosztowne, ale chyba nie mam wyjscia. Rozejrze sie w linii chanel

Moze ktos poleci mi jakies zabiegi kosmetyczne dla takiej suchej i szarej cery? Z oczyszczaniem dam sobie rade.. chcialabym zeby skora nabrala blasku i wygladala jak na 19stke przystalo Bez przebarwien i chropowatych policzkow
agathey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 09:00   #4
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: cera młoda 19 lat

Oriflame oO ?
Dziewczyno czy Ty wiesz co Ty piszesz...
Nie zebym byla przeciw, ale nie mozna tak doradzac, kazda z nas ma inna cera, i nikt inny jak dermatolog nie poradzi jej lepiej!

agathey do lekarza!
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 10:11   #5
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: cera młoda 19 lat

Oriflame? :O
Na rynku jest wiele lepszych i skuteczniejszych kosmetykow. Oriflame tak jak i avon rozlazl sie po rynku i raczej dazy do tego, aby kupowalo wiecej osob, a nie po to, aby przynosil jakies efekty. Moze kosmetyki typu zel do kapieli ladnie pachna, ale nie posiadaja w sobie niczego nadzwyczajnego.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 17:49   #6
agathey
Przyczajenie
 
Avatar agathey
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: cera młoda 19 lat

do lekarza? ok hmm moze troszke przesadzilam ;d Powiem tak... zawsze mialam idealna cere, naprawde. Byla pelna blasku i JEDNOLITA. Spanikowalam bo jest po prostu roznica i to pierwszy raz sie tak stalo. Teraz stala sie podobna do wiekszosci kolezanek, wysuszylam ja totalnie, aż powstalo od slonca naczynko. Naczynko wyeliminuje laserem, chodzi mi o reszte. Chcialabym używać dobrego kremu na dzien i na noc, ktory choc w malym stopniu przywroci tamten "blask". To wszystko

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

a co do oriflame... to dziekuje bardzo....
Chcialabym zeby inne dziewczyny w moim badz podobnym wieku mogly stosować dobre z wyzszej polki kosmetyki, ALE wiekszosc przeznaczonych jest dla Pań od 30stki .. dlatego chcialabym zapytac czy ktoś coś wie?
agathey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 19:48   #7
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: cera młoda 19 lat

Cytat:
Napisane przez agathey Pokaż wiadomość
Chcialabym zeby inne dziewczyny w moim badz podobnym wieku mogly stosować dobre z wyzszej polki kosmetyki, ALE wiekszosc przeznaczonych jest dla Pań od 30stki .. dlatego chcialabym zapytac czy ktoś coś wie?
Skad ze znowu! Na rynku jest wiele kosmetykow dla nas.. mlodych Pan ) wystarczy tylko dobrze pogrzebac, ale uwazam, ze najlepsze kosmetyki mozna kupic u dobrej kosmetyczki, ktora moze ci zamowic te do uzytku domowego dostosowane do twoich problemow, a wiadomo, ze takie kosmetyki roznia sie od tych ogolnodostepnych.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 18:17   #8
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: cera młoda 19 lat

Cytat:
Napisane przez agathey Pokaż wiadomość
Witam!
Po lecie bardzo zniszczyła mi się twarz. Opalałam się na okrągło. Moja cera zawsze była idealna...do czasu. Pojawiło się jedno naczynko na policzku, wągry na nosie (okropnie to wygląda, nigdy wczesniej ich nie mialam!), w okolicach nosa (powiedzmy ze to policzki) mam chropowatą skóre.. co to jest?? Skóra pod oczami jest gładziutka, nie ma jeszcze widocznych zmarszczek, ale widać małe żyłki.. dlatego teraz nie wyobrazam sobie nie używać podkladu (używam podkladu matującego MAC). Cera stała się sucha.. była mieszana. Nie mam pojęcia jakiego kremu uzywać na noc i na dzień. Może byc drogi tylko żeby działał!!! Bardzo proszę o porade... chcialabym wrócic do tego co bylo przed latem.. . Przy okazji ostrzegam dziewczyny na opalanie się na gorącym sloncu z lekkim filtrem.. naprawde nie ma to sensu.

Pozdrawiam
Dlatego że cały czas się opalałaś zniszczyłaś sobie cerę i strukturę wewnątrz skóry i dlatego z tamtej cery przeistoczyła ci się w suchą.
Małe żyłki widać ponieważ skórę tam masz b. cienką że tobie prześwitują.
Ja proponuję kurację algami mają b. duże spektrum działania i pomagają bardzo na te dolegliwości o których piszesz i są bezpieczne .

Z tego względu że masz cerę suchą oczywiście nie można dobrze ocenić czyjejś skóry tylko na podstawie opisu proponuję kremy odżywcze na noc a nawilżające na dzień np. z firmy Iwostin, Eris

Na zaskórniki jakiś tonik ściągający i wyciskanie ( jeżeli jest ich dużo ).Może też być jakiś tonik który ma składzie pigwę, też dobry olejek brzoskwiniowy.
Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
Oriflame oO ?
Dziewczyno czy Ty wiesz co Ty piszesz...
Nie zebym byla przeciw, ale nie mozna tak doradzac, kazda z nas ma inna cera, i nikt inny jak dermatolog nie poradzi jej lepiej!

agathey do lekarza!
bez przesady, jeżeli jest kosmetologiem i się na tym zna to jak najbardziej może jej doradzić !
kosmetolodzy i dermatolodzy nawzajem ze sobą współpracują.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez agathey Pokaż wiadomość
do lekarza? ok hmm moze troszke przesadzilam ;d Powiem tak... zawsze mialam idealna cere, naprawde. Byla pelna blasku i JEDNOLITA. Spanikowalam bo jest po prostu roznica i to pierwszy raz sie tak stalo. Teraz stala sie podobna do wiekszosci kolezanek, wysuszylam ja totalnie, aż powstalo od slonca naczynko. Naczynko wyeliminuje laserem, chodzi mi o reszte. Chcialabym używać dobrego kremu na dzien i na noc, ktory choc w malym stopniu przywroci tamten "blask". To wszystko

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

a co do oriflame... to dziekuje bardzo....
Chcialabym zeby inne dziewczyny w moim badz podobnym wieku mogly stosować dobre z wyzszej polki kosmetyki, ALE wiekszosc przeznaczonych jest dla Pań od 30stki .. dlatego chcialabym zapytac czy ktoś coś wie?
z wyższej pólki nie znaczy dobry czy też skuteczny !
Jak już pisałam najważniejszy skład.
a w innych ofertach też możesz znaleźć inne i skuteczne dla osób w młodym wieku.
Najlepiej jest kupować kosmetyki z aptek.
Cytat:
Napisane przez tynnkaaa Pokaż wiadomość
Skad ze znowu! Na rynku jest wiele kosmetykow dla nas.. mlodych Pan ) wystarczy tylko dobrze pogrzebac, ale uwazam, ze najlepsze kosmetyki mozna kupic u dobrej kosmetyczki, ktora moze ci zamowic te do uzytku domowego dostosowane do twoich problemow, a wiadomo, ze takie kosmetyki roznia sie od tych ogolnodostepnych.
nie prawda , różnią się składem, a niektóre ogólnodostępne nawet mogą mieć taki sam skład jak te w salonie.
Więc jak się na tym znasz i umiesz odczytywać składy to nie ma problemu aby wybrać najodpowiedniejszy.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.