Straszny wątek cz. 2. - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-18, 23:38   #2431
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Co myślicie o pogłoskach o możliwości wpływania na ludzi w zdalny sposób, o zdalnej broni?
Koty odkryły to już dawno temu Wystarczy, gdy moje się na mnie dziwnie paczom - wstaję wtedy bez słowa i idę w kierunku ich misek
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 19:21   #2432
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Mind control- czyli kontrola myśli. Warto się zagłębić w to, tak jak i przekazy podprogowe w telewizji i radio.
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 21:28   #2433
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Koty odkryły to już dawno temu Wystarczy, gdy moje się na mnie dziwnie paczom - wstaję wtedy bez słowa i idę w kierunku ich misek
spełniasz ich życzenia

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

no to ja może też się przyłączę.

jestem pielęgniarką, pracuję w szpitalu.
kiedyś na jednej z nocy, to było może około 2 nad ranem, weszłam na salę intensywnego nadzoru, zobaczyć na pacjentów.
Na tej sali, bardzo dużo ludzi umiera. No ale do rzeczy.
Weszłam, nie świecąc światła górnego, nad każdym z 4 łóżek, zapalona była taka mała lampka- żeby móc widzieć pacjenta.
Była to zima więc okna były pozamykane.
Na tej sali- każde łóżko jest oddzielone od drugiego wiszącą zasłonką.
W pewnej chwili, poczułam chłód. I taki powiew jakby ktoś koło mnie przechodził, i przeszedł mnie dreszcz, a jedna z zasłonek poruszyła się jakby przez podmuch wiatru. wyszłam stamtąd, i opowiedziałam koleżance która była ze mną na dyżurze o tym co tam czułam. Powiedziała mi że nie jestem pierwsza której tam się coś dziwnego przydarzyło, i że sama miała kiedyś podobną sytuację. Później, pod koniec nocki na tej sali miałyśmy zgon..

od tamtej pory, w nocy nigdy nie wchodzę tam sama, i zawsze zapalam górne światło.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 23:05   #2434
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
https://pl.wikipedia.org/wiki/Demonologia

Demonologia jest nierozłączną częścią religii.
Co więcej jest taki kierunek na studiach Włoskiego i łaciny uczyłam się razem z przyszłymi księżmi, świeckimi teologami na jednym wydziale, większość z tych ludzi była w mniejszym lub większym stopniu zainteresowana demonologią, angelologią etc. Mamy też cykliczne zjazdy egzorcystów z całej Polski, są otwarte i nieraz tam zaglądamy, takie wielogodzinne zebrania kilka dni pod rząd.

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
A ja zauważam. czasami takie zbiegi okoliczności, że nagle jakieś słowo słyszę z telewizora i w jednej chwili patrzę w internet i mój wzrok akurat także pada na to słowo.
Ja prawdopodobnie (i to nie raz) doświadczyłam zjawiska osmogenezy, nie opowiadam o tym nikomu bo wzięliby mnie za wariatkę, i tak wiedzą że jestem dość... ekscentryczna. Po prostu zapachy pojawiające się znikąd, pociesza mnie to, że to zawsze były przyjemne zapachy więc raczej związane z czymś dobrym, jeżeli czymkolwiek.

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2019-02-20 o 23:09
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 23:41   #2435
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
spełniasz ich życzenia
Po to się urodziłem!
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ja prawdopodobnie (i to nie raz) doświadczyłam zjawiska osmogenezy, nie opowiadam o tym nikomu bo wzięliby mnie za wariatkę, i tak wiedzą że jestem dość... ekscentryczna. Po prostu zapachy pojawiające się znikąd, pociesza mnie to, że to zawsze były przyjemne zapachy więc raczej związane z czymś dobrym, jeżeli czymkolwiek.
U mnie dziś cały dzień śmierdzi jakoś dziwnie w pokoju Moja pierwsza myśl - demon przyszedł
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 07:01   #2436
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
spełniasz ich życzenia

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

no to ja może też się przyłączę.

jestem pielęgniarką, pracuję w szpitalu.
kiedyś na jednej z nocy, to było może około 2 nad ranem, weszłam na salę intensywnego nadzoru, zobaczyć na pacjentów.
Na tej sali, bardzo dużo ludzi umiera. No ale do rzeczy.
Weszłam, nie świecąc światła górnego, nad każdym z 4 łóżek, zapalona była taka mała lampka- żeby móc widzieć pacjenta.
Była to zima więc okna były pozamykane.
Na tej sali- każde łóżko jest oddzielone od drugiego wiszącą zasłonką.
W pewnej chwili, poczułam chłód. I taki powiew jakby ktoś koło mnie przechodził, i przeszedł mnie dreszcz, a jedna z zasłonek poruszyła się jakby przez podmuch wiatru. wyszłam stamtąd, i opowiedziałam koleżance która była ze mną na dyżurze o tym co tam czułam. Powiedziała mi że nie jestem pierwsza której tam się coś dziwnego przydarzyło, i że sama miała kiedyś podobną sytuację. Później, pod koniec nocki na tej sali miałyśmy zgon..

od tamtej pory, w nocy nigdy nie wchodzę tam sama, i zawsze zapalam górne światło.
Gdybym dostawała 10gr za każdą usłyszaną historię o duchach na intensywnej terapii, SORze, sali pooperacyjnej itd. to bym była obrzydliwie bogata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 07:51   #2437
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 779
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Gdybym dostawała 10gr za każdą usłyszaną historię o duchach na intensywnej terapii, SORze, sali pooperacyjnej itd. to bym była obrzydliwie bogata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja siostra jest pielęgniarka na OIOMie i też słyszałam mnóstwo takich historii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-21, 14:44   #2438
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez inezina Pokaż wiadomość
Moja siostra jest pielęgniarka na OIOMie i też słyszałam mnóstwo takich historii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Gdybym dostawała 10gr za każdą usłyszaną historię o duchach na intensywnej terapii, SORze, sali pooperacyjnej itd. to bym była obrzydliwie bogata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prosimy tutaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 21:48   #2439
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Prosimy tutaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak , ja również poproszę te historie tutaj.
Tydzień temu leżałam w szpitalu na kardiologii kilka dni i są na tym oddziale dwie sale intensywnego nadzoru, pierwszej nocy reanimowali jakiegoś pana, później został pod respiratorem wywieziony na OIOM podobno godzinę później zmarł. Na drugi dzień przenieśli mnie na inną salę a na moje miejsce położyli starszą Panią i była na tej sali tylko ona i zmarła po kilku godzinach. I tak sobie pomyślałam że ciekawe ilu ludzi zmarło na łóżku na którym ja leżę, tak mnie ciarki przeszły że poprosiłam o tabletkę na sen bo inaczej bym nie zasnęła.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 08:44   #2440
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Co więcej jest taki kierunek na studiach Włoskiego i łaciny uczyłam się razem z przyszłymi księżmi, świeckimi teologami na jednym wydziale, większość z tych ludzi była w mniejszym lub większym stopniu zainteresowana demonologią, angelologią etc. Mamy też cykliczne zjazdy egzorcystów z całej Polski, są otwarte i nieraz tam zaglądamy, takie wielogodzinne zebrania kilka dni pod rząd.
Zazdroszczę, to musi być mega ciekawe doświadczenie
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 14:16   #2441
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, to musi być mega ciekawe doświadczenie
Akurat przypadkowo tam trafiłam, bo jestem romanistką ale włoski mamy na Wydziale Teologicznym podobnie jak przyszli księża, widziałam rozwieszone plakaty o zjazdach egzorcystów z całej Polski no i mnie zainteresowało.
Myślę, że na innych uczelniach też organizują takie spotkania, na pewno w większych miastach

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2019-02-22 o 14:18
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 13:24   #2442
Kaa_tie
Raczkowanie
 
Avatar Kaa_tie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 73
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Jako, że powolnymi krokami zbliża się jesień, dni robią się coraz krótsze, a ja lubię wieczorami poczytać straszne historie postanowiłam napisać w tym wątku, może uda nam się rozbudzić go na nowo.

Ja dosyć często miewam tak, że widzę coś "kątem oka", takie jakby czarne cienie, które znikają w sekundę. Wzięłabym to za przemęczenie, gdyby nie to, że dzieje się to o różnych porach dnia. Czytałam, że nie tylko ja tak mam i sporo osób miewa takie "przywidzenia".

Czy śledzi ktoś z Was kanał "Strasznie Ciekawe" na yt? Można znaleźć na nim naprawdę sporo ciekawych filmików dotyczących takich kwestii, jeśli ktoś lubi się bać i jest na tego typu tematy otwarty to polecam.
Kaa_tie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 16:57   #2443
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Kaa_tie Pokaż wiadomość
Jako, że powolnymi krokami zbliża się jesień, dni robią się coraz krótsze, a ja lubię wieczorami poczytać straszne historie postanowiłam napisać w tym wątku, może uda nam się rozbudzić go na nowo.

Ja dosyć często miewam tak, że widzę coś "kątem oka", takie jakby czarne cienie, które znikają w sekundę. Wzięłabym to za przemęczenie, gdyby nie to, że dzieje się to o różnych porach dnia. Czytałam, że nie tylko ja tak mam i sporo osób miewa takie "przywidzenia".
Ja też tak mam! Matko, myślałam, że to jakieś małe wariactwo

Cytat:
Napisane przez Kaa_tie Pokaż wiadomość
Czy śledzi ktoś z Was kanał "Strasznie Ciekawe" na yt? Można znaleźć na nim naprawdę sporo ciekawych filmików dotyczących takich kwestii, jeśli ktoś lubi się bać i jest na tego typu tematy otwarty to polecam.
Muszę sobie obczaić ten kanał, dobrze się zapowiada

Z innych strasznych historii to u mojej mamy w domu w okolicach śmierci jej mamy i wszystkich świętych, w kuchni zaczynają "dziać się" dziwne rzeczy. A to spadnie patelnia, która wisi na haczyku, a to przewróci się butelka, a to garnki w szafce jakoś zahałasują, tak jakby były źle ustawione, jeden na drugim, masakra to jest zawsze
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 21:27   #2444
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Ja też tak mam! Matko, myślałam, że to jakieś małe wariactwo



Muszę sobie obczaić ten kanał, dobrze się zapowiada

Z innych strasznych historii to u mojej mamy w domu w okolicach śmierci jej mamy i wszystkich świętych, w kuchni zaczynają "dziać się" dziwne rzeczy. A to spadnie patelnia, która wisi na haczyku, a to przewróci się butelka, a to garnki w szafce jakoś zahałasują, tak jakby były źle ustawione, jeden na drugim, masakra to jest zawsze
Ja w dzień śmierci zarówno babci jak i dziadka, czułam jakby kot skończył mi na łóżku, a okazało się, że kota w pokoju nie było. Mało tego, zarówno o śmierci dziadka jak i babci dowiedziałam się na drugi dzień, a to wydarzenie miało miejsce około północy. Moja mama o tej samej porze czuła to samo, jakby ktoś usiadł na jej koldrze. Mówi, że to dziadkowie przyszli się z nami pożegnać. Zresztą chyba te historie już opisywałam na wizażu.

Co do kanalu "strasznie ciekawe" to filmiki są ok, ale głos tego chłopaka mnie zniechęca. Wolę kanał np. "michalf1" albo "straszne historie na faktach"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 21:52   #2445
Kaa_tie
Raczkowanie
 
Avatar Kaa_tie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 73
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Ja też tak mam! Matko, myślałam, że to jakieś małe wariactwo



Muszę sobie obczaić ten kanał, dobrze się zapowiada

Z innych strasznych historii to u mojej mamy w domu w okolicach śmierci jej mamy i wszystkich świętych, w kuchni zaczynają "dziać się" dziwne rzeczy. A to spadnie patelnia, która wisi na haczyku, a to przewróci się butelka, a to garnki w szafce jakoś zahałasują, tak jakby były źle ustawione, jeden na drugim, masakra to jest zawsze
No właśnie ja też myślałam, że mi się coś wydaje, ale to jest zbyt wyraźne. Na początku wmawiałam sobie, że coś sobie wkręcam, aż poszukałam w internecie i okazało się, że wiele ludzi ma coś takiego. Cóż, możliwe, że da się to jakoś racjonalnie wytłumaczyć - wadą wzroku np., ale zawsze zdziwienie jest

Co do dziwnych rzeczy w kuchni to parę lat temu w moim domu rodzinnym przez jakiś czas pękały szklane rzeczy - a to szklanki w szafkach, a to talerze, a to lampka....po prostu było słychać jakiś trzask i jak ktoś otwierał szafkę to okazywało się, że np. na szklance jest pęknięcie. Po prostu pewnego dnia to się zaczęło i tak samo nagle skończyło, ale pamiętam, że sporo naczyń nam wtedy "poszło".

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87108034]

Co do kanalu "strasznie ciekawe" to filmiki są ok, ale głos tego chłopaka mnie zniechęca. Wolę kanał np. "michalf1" albo "straszne historie na faktach"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Właśnie zauważyłam, że większość osób prowadzących tego typu kanały ma "specyficzne" głosy....chyba chcą brzmieć za bardzo mrocznie i czasami średnio im to wychodzi.
Kaa_tie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 22:22   #2446
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Kaa_tie Pokaż wiadomość
No właśnie ja też myślałam, że mi się coś wydaje, ale to jest zbyt wyraźne. Na początku wmawiałam sobie, że coś sobie wkręcam, aż poszukałam w internecie i okazało się, że wiele ludzi ma coś takiego. Cóż, możliwe, że da się to jakoś racjonalnie wytłumaczyć - wadą wzroku np., ale zawsze zdziwienie jest

Co do dziwnych rzeczy w kuchni to parę lat temu w moim domu rodzinnym przez jakiś czas pękały szklane rzeczy - a to szklanki w szafkach, a to talerze, a to lampka....po prostu było słychać jakiś trzask i jak ktoś otwierał szafkę to okazywało się, że np. na szklance jest pęknięcie. Po prostu pewnego dnia to się zaczęło i tak samo nagle skończyło, ale pamiętam, że sporo naczyń nam wtedy "poszło".



Właśnie zauważyłam, że większość osób prowadzących tego typu kanały ma "specyficzne" głosy....chyba chcą brzmieć za bardzo mrocznie i czasami średnio im to wychodzi.
:yes: jak ten z kanału "niediegetyczne" np

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 23:05   #2447
Kaa_tie
Raczkowanie
 
Avatar Kaa_tie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 73
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87108197]:yes: jak ten z kanału "niediegetyczne" np

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No on faktycznie ma specyficzny klimacik odcinków, z tym, że też porusza trochę inne tematy, niż typowe zjawiska paranormalne.
Niemniej jednak oglądając tego typu kanały przed snem człowiek jakoś tak czuje się mniej pewnie nawet we własnym domu, przynajmniej ja tak mam. Wszystko nagle wydaje się podejrzane.
Kaa_tie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 23:07   #2448
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Kaa_tie Pokaż wiadomość
No on faktycznie ma specyficzny klimacik odcinków, z tym, że też porusza trochę inne tematy, niż typowe zjawiska paranormalne.
Niemniej jednak oglądając tego typu kanały przed snem człowiek jakoś tak czuje się mniej pewnie nawet we własnym domu, przynajmniej ja tak mam. Wszystko nagle wydaje się podejrzane.
Tak, tak, on bardziej w sprawy kryminalne idzie, ale wpisuje się w te dziwna tendencje do modulowania głosem aby był lepszy klimat

Ja tak samo mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 13:53   #2449
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Kaa_tie Pokaż wiadomość

Czy śledzi ktoś z Was kanał "Strasznie Ciekawe" na yt? Można znaleźć na nim naprawdę sporo ciekawych filmików dotyczących takich kwestii, jeśli ktoś lubi się bać i jest na tego typu tematy otwarty to polecam.
Nie widziałam tego kanału. Zapiszę sobie i zajrzę w wolnej chwili, bo lubię takie rzeczy.
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-27, 09:45   #2450
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Kaa_tie Pokaż wiadomość

Czy śledzi ktoś z Was kanał "Strasznie Ciekawe" na yt? Można znaleźć na nim naprawdę sporo ciekawych filmików dotyczących takich kwestii, jeśli ktoś lubi się bać i jest na tego typu tematy otwarty to polecam.
Znam, ale rzadko oglądam właśnie przez narrację.

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Ja też tak mam! Matko, myślałam, że to jakieś małe wariactwo
Ja tak miałam gdy przerzuciłam się na okulary z anty refleksami, wtedy te widoczne przez mnie odbicia mnie stresowały.

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87108197]:yes: jak ten z kanału "niediegetyczne" [/QUOTE]

Ja lubię ten kanał tak samo ja Karolinę Annę, ale to kryminały.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 13:40   #2451
piorunek_01
Atakująca
 
Avatar piorunek_01
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Kanału tego od Karoliny nie znałam. W sumie aż chyba spojrzę bo lubie posiedzieć sobie w historiach kryminalnych Ciekawie dziewczyna opowiada?
__________________
Milczenie- przyjaciel, który nigdy nie zdradza. - Konfucjusz
piorunek_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 13:49   #2452
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez piorunek_01 Pokaż wiadomość
Kanału tego od Karoliny nie znałam. W sumie aż chyba spojrzę bo lubie posiedzieć sobie w historiach kryminalnych Ciekawie dziewczyna opowiada?
Gorąco polecam! Trafiłam na nią przypadkiem, moim pierwszym filmikiem był ten https://www.youtube.com/watch?v=pZdRbe5awT4 i od tamtej pory oglądam każdy nowy/
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 14:04   #2453
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Znam, ale rzadko oglądam właśnie przez narrację.



Ja tak miałam gdy przerzuciłam się na okulary z anty refleksami, wtedy te widoczne przez mnie odbicia mnie stresowały.



Ja lubię ten kanał tak samo ja Karolinę Annę, ale to kryminały.
Wiem, że to inna tematyka, chodziło mi tylko o głos prowadzącego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 15:05   #2454
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Kanał stanowo, seria "Kryminalnie" - dla mnie bez porównania lepsze od Karoliny Anny Pod każdym względem.
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 15:17   #2455
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Kanał stanowo, seria "Kryminalnie" - dla mnie bez porównania lepsze od Karoliny Anny Pod każdym względem.
Dla mnie tak samo, ale niestety Jaśmin coraz mniej nagrywa..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 03:11   #2456
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Podobną narrację do Jaśmin ma Julia z kanału hulaj dusza, polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 05:19   #2457
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Świetna jest też Justyna Mazur, seria "Piąte - nie zabijaj". Bardzo ciekawe sprawy polskie, o większości wcześniej nie słyszałam. Świetny głos i dykcja, no super się słucha
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 10:54   #2458
Monya3
Raczkowanie
 
Avatar Monya3
 
Zarejestrowany: 2019-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Witajcie! Można dołączyć? Uwielbiam historie z dreszczykiem

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Głos chłopaka z niediegetyczne jestem jeszcze w stanie znieść, ale Strasznie Ciekawe to już przesadza chłopak z tym wczuwaniem się
Monya3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 11:22   #2459
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Monya3 Pokaż wiadomość
Witajcie! Można dołączyć? Uwielbiam historie z dreszczykiem

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Głos chłopaka z niediegetyczne jestem jeszcze w stanie znieść, ale Strasznie Ciekawe to już przesadza chłopak z tym wczuwaniem się
Witaj

Czy macie tak, że nachodzą Was niespodziewanie dni, w których myślicie nieustannie o zmarłej osobie, o tym jak zginęła, że chcielibyście powrócić do przeszłości? Sądzicie, że to może jest jakaś forma komunikacji? Ja mam teraz tak od trzech dni a od śmierci minęło 9 lat. Są długie miesiące spokoju, potem nachodzą takie nostalgie jak teraz
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 19:09   #2460
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Hej. Może ma ktoś coś ciekawego do opisania?

Ja uwielbiam oglądać filmiki o tematyce paranormalnej, ale tylko gdy kot leży obok
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 17:19:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.