Jest oziębły, a ja nie wiem co zrobić. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-09, 18:05   #1
Pani_w_kapeluszu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 3

Jest oziębły, a ja nie wiem co zrobić.


Hej,
Zacznę od początku, jestem z moim od 2,5 roku. Oczywiście na początku fajerwerki, wspólne spędzanie czasu, zabieganie o moją uwagę... W końcu zamieszkaliśmy razem. Niewiele po tym fakcie, nasze życie zaczęło się zmieniać. Aktualnie wygląda to tak, że przychodzi na chwilę po pracy do mieszkania, zakręci się i zajmuje się sobą - wychodzi na rower, gra na komputerze czy telefonie, do późnych godzin, wraca (albo do mieszkania, albo do rzeczywistości) zakręci się i idzie spać. Nie musze chyba wpominać, że gotowanie, pranie, sprzatanie w większości jest na mojej głowie... Chyba, jeszcze bym to wszystko znosiła normalnie, gdyby okazywał mi normalnie uczucia, niestety od dłuższego czasu wygląda to tak, że gdy chce go pocałować, przytulić się czy iść do łóżka to zamienia się w kłodę, która nawet ręką nie ruszy, przez co wszystkiego mi się odechciewa, on inicjuje jakiekolwiek zbliżenia raz na miesiąc/dwa miesiące, co dla mnie jest stanowczo za mało. Uprzedzając pytania - rozmawialiśmy , on uparcie twierdzi, że jego zachowanie jest spowodowane moim, że ciągle jestem zazdrosna i mam pretensje, w dodatku moimi oczekiwaniami, (oczekuję od niego odrobiny uwagi raz na jakiś czas, przecież kazdy ma swoje życie i ma prawo robić z nim co chce, ale jezęli jest się w związku to wypadałoby jakąś część życia spędzić razem) usiłuję wpędzić go pod pantofel . Czy docieranie do niego ma jakiś sens? Czy możlwe, że ja faktycznie mam ciągłe pretensje nie będąc nawet tego świadomą ? Dajcie mi znać co myślicie w tym temacie .. ponieważ ja już chyba zaczynam się gubić
Pani_w_kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 18:27   #2
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Jest oziębły, a ja nie wiem co zrobić.

Związek się już dawno wypalił.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 21:02   #3
Dziubka
Raczkowanie
 
Avatar Dziubka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 308
Dot.: Jest oziębły, a ja nie wiem co zrobić.

On nie poświęca Ci tyle uwagi, ile byś chciała, do tego niewiele robi w domu, Ty się wkurzasza, masz pretensje, on się coraz bardziej separuje, Ty masz więcej pretensji i tak w kółko. Może się wypaliło uczucie, a może warto jeszcze usiąść i spróbować coś ustalić, podział obowiązków domowych i umówić się na wspólne spedzanie czasu x razy w tygodniu, do ustalenia. A Twój tekst o tym, że byś to znosiła, gdyby tylko okazywał uczucia jest tak typowy dla kobiet spragnionych miłości, że aż żal to czytać. "Już niech nie robi nic w domu, ale niech chociaż całuje". Zaniżanie wymagań, żeby tylko dostać odrobinę czułości. Niestety znam to zautopsji. Nie idź tą drogą.
Dziubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 10:34   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jest oziębły, a ja nie wiem co zrobić.

Cytat:
Napisane przez Pani_w_kapeluszu Pokaż wiadomość
Nie musze chyba wpominać, że gotowanie, pranie, sprzatanie w większości jest na mojej głowie...
No musisz wspominać, bo wcale nie jest oczywiste, że nie wiedzieć czemu wzięłaś na siebie te obowiązki, chociaż wcale nie musiałaś.
Cytat:
Uprzedzając pytania - rozmawialiśmy , on uparcie twierdzi, że jego zachowanie jest spowodowane moim, że ciągle jestem zazdrosna i mam pretensje, w dodatku moimi oczekiwaniami, (oczekuję od niego odrobiny uwagi raz na jakiś czas, przecież kazdy ma swoje życie i ma prawo robić z nim co chce, ale jezęli jest się w związku to wypadałoby jakąś część życia spędzić razem) usiłuję wpędzić go pod pantofel
A rzeczywiście tak jest, że jesteś zazdrosna i masz pretensje? Skoro o tym rozmawialiście, to chyba podał jakieś przykłady tego zachowania?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 10:30   #5
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jest oziębły, a ja nie wiem co zrobić.

Cytat:
Napisane przez Pani_w_kapeluszu Pokaż wiadomość
Hej,
Zacznę od początku, jestem z moim od 2,5 roku. Oczywiście na początku fajerwerki, wspólne spędzanie czasu, zabieganie o moją uwagę... W końcu zamieszkaliśmy razem. Niewiele po tym fakcie, nasze życie zaczęło się zmieniać. Aktualnie wygląda to tak, że przychodzi na chwilę po pracy do mieszkania, zakręci się i zajmuje się sobą - wychodzi na rower, gra na komputerze czy telefonie, do późnych godzin, wraca (albo do mieszkania, albo do rzeczywistości) zakręci się i idzie spać. Nie musze chyba wpominać, że gotowanie, pranie, sprzatanie w większości jest na mojej głowie... Chyba, jeszcze bym to wszystko znosiła normalnie, gdyby okazywał mi normalnie uczucia, niestety od dłuższego czasu wygląda to tak, że gdy chce go pocałować, przytulić się czy iść do łóżka to zamienia się w kłodę, która nawet ręką nie ruszy, przez co wszystkiego mi się odechciewa, on inicjuje jakiekolwiek zbliżenia raz na miesiąc/dwa miesiące, co dla mnie jest stanowczo za mało. Uprzedzając pytania - rozmawialiśmy , on uparcie twierdzi, że jego zachowanie jest spowodowane moim, że ciągle jestem zazdrosna i mam pretensje, w dodatku moimi oczekiwaniami, (oczekuję od niego odrobiny uwagi raz na jakiś czas, przecież kazdy ma swoje życie i ma prawo robić z nim co chce, ale jezęli jest się w związku to wypadałoby jakąś część życia spędzić razem) usiłuję wpędzić go pod pantofel . Czy docieranie do niego ma jakiś sens? Czy możlwe, że ja faktycznie mam ciągłe pretensje nie będąc nawet tego świadomą ? Dajcie mi znać co myślicie w tym temacie .. ponieważ ja już chyba zaczynam się gubić
Dlaczego o wspólny dom, jedzenie, sprzątanie, pranie dbasz tylko ty?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-30 11:30:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.