Kriolipoliza-czy warto i gdzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-14, 19:24   #1
Marcin_wawa78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Question

Kriolipoliza-czy warto i gdzie?


Witam, czytam na forum o kriolipolizie i zastanawiam się nad tym zabiegiem. Jako facet mam kilka pytań odnośnie tej metody. Prowadzę raczej siedzący tryb życia, a po ostatniej kontuzji bieganie nie wchodzi w grę. Przydałoby się zrzucić troszkę balastu.Zastanawiam się, czy któraś z Pań może mi powiedzieć, czy jeśli nie uprawiam sportu to efekty zabiegu są możliwe do osiągnięcia i utrzymania? Lubię sobie czasem popiwkować, stąd pytanie czy picie alkoholu nie koliduje z zabiegiem i czy w takim przypadku jest on bezpieczny? Chciałbym też wiedzieć, czy zabieg jest w jakikolwiek sposób bolesny lub nieprzyjemny (bo do dentysty chodzić nie lubię :P ). Jest w Warszawie jakiś salon godny polecenia dla faceta? Jeśli tak, napiszcie jaki i dlaczego! Z góry dziękuję!
Marcin_wawa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 20:02   #2
karo70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Ja też aktualnie poszukuję jakiegoś studia/salonu, który to oferuje ale w Poznaniu....nie mam jakiegoś "sporego" problemu z nadwagą ale chciałabym pozbyć się boczków- wiele sposobów tradycyjnych próbowałam i niestety nie pomagają.....jakby mi mógł ktoś polecić kriolipolizę w Poznaniu to będę wdzięczna!!!
karo70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 06:22   #3
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

No i najważniejsze: czy to działa?!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 20:11   #4
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Ciekawe, nie słyszałam o tym zabiegu. Jest stosunkowo niedrogi.
Przykładowa klinika która oferuje ten zabieg: http://q-institute.pl/cennik/

Czy jest na forum ktoś kto korzystał z kriolipolizy?
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 18:15   #5
karo70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Dowiedziałam się że działa. Zapisałam się w poznaniu do jednego salonu ale nazwy nie pamiętam do końca, jutro zadzwonię jeszcze raz i się dowiem albo zapytam koleżanki
Bo dostałam namiar od niej a jak przejdę przez cały proces to wrzucę info o wrażeniach z kriolipolizy. Może uda mi się jakieś fotki zrobić to tez wrzucę
karo70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 10:39   #6
materialna
Przyczajenie
 
Avatar materialna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 10
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Ja kiedyś interesowałam się tematem kriolipolizy i gdzieś wyczytałam mnóstwo negatywnych opinii na ten temat. Przestraszyłam się i odpuściłam. Ciężko mi teraz coś przytoczyć, bo to było już jakiś czas temu. Ostatecznie zdecydowałam się na liposukcję z lipolizą laserową. Efekt całkiem spoko. Z tym, że po zabiegu trzymałam dietę. (nie jest to rozwiązanie raz i na zawsze). Z perspektywy czasu żałuję. Nacierpiałam się, opuchlizna długo się utrzymywała, trochę się nacieszyłam i teraz jestem w ciąży :P. Wydaje się kupę kasy, a efekty po prostu znikną bez odpowiedniej diety. A takie zabiegi raz na pół czy raz na rok. Nie wyobrażam sobie. Mój organizm też sobie tego nie wyobraża.
materialna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 10:43   #7
Rangiku
Raczkowanie
 
Avatar Rangiku
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 114
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

@karo70 i jak efekty? Ja się wybieram w tą środę na podwójne przyłożenie (brzuch + boczki). Masz jakieś ciekawe rady?
Rangiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 16:08   #8
mostewa
EwA Most
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Opowiem swoje doświadczenie z kriolipolizą. Robiłam w sumie 3 zabiegi na uda i efekt był taki sobie. Po pierwszym nic,zero utraty tłuszczu. Po drugim 2 cm ubyło,jednak dla mnie to niestety za mało.Pomyslalam że taki mialam dzien. Postanowiłam jednak poddać się 3 zabiegowi i dopiero teraz zauważyłam że chudne. Jeszcze nie mierzylam sie,ale waga pokazala mniej 3 kg. Ciekawe czemu po 3 zabiegach skoro reklamuja wszedzie,ze juz po pierwszym widac efekty?Zabiegi robilam w Klinice Przemian w najnizszej cenie w Krakowie bo maja swietne promocje. Klinika jest na bardzo wysokim poziomie dlatego polecam to miejsce. Jestem wymagajaca i zanim sie zdecydowalam to odwiedzilam kilka miejsc w Krakowie,ale nikt mnie tak nie przekonal jak oni.

_________________________
https://lovesite.pl/

Edytowane przez mostewa
Czas edycji: 2020-09-03 o 01:49
mostewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 14:38   #9
str4wberry
Raczkowanie
 
Avatar str4wberry
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 227
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Widzę, że temat na czasie.
Robiłam kriolipolizę cooltech w warszawie o tutaj http://www.drszczyt.pl/zabiegi/fizjo...liza-cooltech/

Efekt jest bardzo dobry. Mogę polecić. Choć drogo.

Wiem, że w Warszawie jest kilka tych cooltechów. W innych miastach też. Konkurencja jest duża, więc warto poszukać jakiejś dobrej ceny.
Ja poszłam do kliniki szczyta, bo się bałam jak cholera. I stwierdziłam, że tam bezpiecznie ;p Dzisiaj wiem, że poszłabym gdzieś taniej Niedługi pójdę jeszcze z udami (wcześniej byłam z brzuszkiem).

Zastanawiam się też nad lipocryo - ale opini są różne - i dobre i złe. No i nikt znajomy nie miał.

Wg mnie zabieg kriolipolizy to fajna sprawa. Polecam.
Tylko z głową. Ja w życiu nie poszłabym na taki poważny zabieg za stówę (bo robiony tanią chińską maszyną).

ps. miał ktoś lipocryo? chętnie zapoznam się z efektami I kazali jakieś specjalne diety wprowadzać? (dla mnie to nie do przyjęcia :P)
__________________
str4wberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 07:43   #10
karo70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Cytat:
Napisane przez Rangiku Pokaż wiadomość
@karo70 i jak efekty? Ja się wybieram w tą środę na podwójne przyłożenie (brzuch + boczki). Masz jakieś ciekawe rady?
Hej,zapomniałam odpisać, dopiero mail z wizazu mi przypomniał o rozpoczętym wątku

No więc szukałam sporo, bo jak mam za coś płacić to chcę wiedzieć za co i czy będzie dobrze. Dowiedziałam się w kilku gabinetach i nawet w jednej klinice ktora prowadzi mój znajomy, że kriolipoliz jest cała masa i niestety jedne działają a drugie nie, bo niektóre salony kupują tani sprzęt nie raz ponoć 5 razy tańszy, który wytwarza zbyt wysokie temperatury albo "ssawka jest za słaba". Z tego co ten kolega mi mówił to najlepsza kriolipoliza to lipocryo (LipoCryo czy Krio jakoś tak) i polecił mi miejscówkę, gdzie mają tanie zabiegi i pakiety właśnie Lipo.

BYłam w salonie a Pani z obsługipowiedziała mi, że nigdy nie zdarzyło się, żeby ktoś był niezadowolony ale napomniała mi też, że najlepiej jest wykupić cały pakiet zabiegów 0 bo taniej i skuteczniej jest powtarzać, akurat pakietu nie kupiłam, bo dla mnie za drogo ale wymieszałam sobie 4 przyłożenia z 6 zabiegami w urządzeniu cosmosoft (czy kosmosoft) i powiem tak...po dwóch przyłożeniach kriolipolizy na boczki - dokładnie w tym miejscu po jakimś czasie czułam wgłębienie, wręcz jakby mi "wyrwało" kawał ciała, poszłam go gabinetu na nowo i pani mi powiedziała, że pozostała tkanka tłuszczowa się rozejdzie ale cały proces od zabiegu do rozejścia trwa ok 6 tygodni...i to się zgadza, po jakimś miesiącu wszysko się wyrównało i było na prawdę spoko!!!!

kriolipoliza jest trochę bolesna i został mi po niej siniak przez 1-2 dni.

ten cały cosmosoft to była jakaś nowość, bardzo fajnie działa sam zabieg w ogole jest przyjemny, u mnie było widać efekt na udach - masakra ok 1,5 cm mniej w udzie po 6 zabiegach O.o

i teraz finansowo jak mnie to wyszło:

jako, że patrzę gdzie taniej ale i dobrze to wynalazłam salon gdzie robią te zabiegi w promocji po godzinach - w sobotę po 16 i w niedzielę za 100zł za zabieg.........jeśli chodzi o kriolipolizę to widziałam już za 899zł za JEDEN zabieg O.o

jak ktoś chce wiedzieć o jakim salonie mowa to znajduje się on w Poznaniu na Wybickiego. Salon Efektownia albo Salon Efektowni - sprawdzę później i podam.

Pozdrawiam

znalazłam ten salon xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-06 o 14:12 Powód: link
karo70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 11:02   #11
str4wberry
Raczkowanie
 
Avatar str4wberry
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 227
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Powiedz proszę konkretnie - jaką temperaturę ma lipocryo? Nigdzie nie potrafię znaleźć odpowiedzi na ten temat. Te drogie zabiegi, o których wspominasz to właśnie zeltiq albo cooltech. Ja zapłaciłam jeszcze więcej niż Ty tu piszesz... Ale efekt piorunujący. I nikt mnie nie informował, że będę musiała serię. I jeden zabieg mi wystarczył. Więc drogo - ale raz. Maszyna, którą robiłam ma 2 głowice, które pracują równocześnie. Można robić 1 obszar albo 2.
Jestem bardzo zadowolona z efektów na brzuchu. Chcę jeszcze uda. Ale nie chcę serii, tylko 1 zabieg.
Jak miałam robiony zabieg wytłumaczono mi dokładnie ja to działa i dlaczego działa. I jaka temperatura musi być by dało to dobre efekty.

No i szukam na temat tego lipocryo i szukam i znaleźć nie potrafię. Karo70 powiedz proszę jaką to ma temperaturę. Będę wdzięczna.

Muszę się zdecydować na coś, bo już mnie te uda wkurzają ;p
__________________
str4wberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-04, 11:27   #12
str4wberry
Raczkowanie
 
Avatar str4wberry
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 227
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Dziękuję za odpowiedź
+3 to zdecydowanie za wysoka temperatura. Wiem, że nie jest to temperatura w tkance, tylko na skórze. W tkance więc jest jeszcze wyższa i nic to nie daje... A przynajmniej - niewiele... Przed zabiegiem na brzuchu rozmawiałam o tym z lekarzem (robiłam to u lekarza, a nie u kosmetyczki).
Ok, chyba już wiem wszystko. Będę szukać maszyny, którą robiłam brzuch, tym razem w jakimś gabinecie kosmetycznym (na pewno taniej niż u lekarza).

Chyba, że DermaEstetic możesz polecić jakiś inny sprzęt, który ma temperaturę -5 do -10?
__________________
str4wberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 12:05   #13
str4wberry
Raczkowanie
 
Avatar str4wberry
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 227
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Nie, nie myślałam o innych. I chyba jednak nie będę ryzykować, skoro już mam pozytywne doświadczenia po kriolipolizie.
Robiłam CoolTech i chyba go nie zdradzę i zrobię ponownie.
Za link i propozycję porady eksperta dziękuję, skorzystam w przyszłości.
__________________
str4wberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 18:22   #14
karo70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Cytat:
Napisane przez str4wberry Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
+3 to zdecydowanie za wysoka temperatura. Wiem, że nie jest to temperatura w tkance, tylko na skórze. W tkance więc jest jeszcze wyższa i nic to nie daje... A przynajmniej - niewiele... Przed zabiegiem na brzuchu rozmawiałam o tym z lekarzem (robiłam to u lekarza, a nie u kosmetyczki).
Ok, chyba już wiem wszystko. Będę szukać maszyny, którą robiłam brzuch, tym razem w jakimś gabinecie kosmetycznym (na pewno taniej niż u lekarza).

Chyba, że DermaEstetic możesz polecić jakiś inny sprzęt, który ma temperaturę -5 do -10?
Nie chce sklamac ale -5 -10 to juz odmrożenie i chyba nie ma takich sprzętów mi zadziałało lipocryo po pierwszym razie i jestem zadowolona tylko powiedzieli mi że lepiej powtarzać. Generalnie o lipo mówił mi mój znajomy z kliniki, doktor więc wiedzę ma sporą na ten temat ja się wymądrzać nie będę
karo70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 09:30   #15
kiki_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Zgadzam się - trzeba mieć temperaturę -8. Jak ma być kriolipoliza, to musi być ujemna temperatura. Prawdziwej kriolipolizy się nie powtarza, chyba, że jest b. dużo tłuszczu). ja robiłam cooltecha i polecam gorąco
kiki_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 10:40   #16
karo70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Cytat:
Napisane przez kiki_1990 Pokaż wiadomość
Zgadzam się - trzeba mieć temperaturę -8. Jak ma być kriolipoliza, to musi być ujemna temperatura. Prawdziwej kriolipolizy się nie powtarza, chyba, że jest b. dużo tłuszczu). ja robiłam cooltecha i polecam gorąco


Temperatura ok. 3 stopni jest wystarczająca. W niektórych urządzeniach jest możliwość ustawienia temperatury poniżej 0 stopni, tylko nie wiadomo czego dotyczy ta temperatura. Na pewno nie można na tkankę zastosować minus 5 czy 10 stopni, bo dojdzie do odmrożenia i martwicy, więc jest to zapewne jakaś tam temperatura czujnika, a ile ma ocena wspólnego z temperaturą schłodzenia tkanki oczywiście producenci nie podają, bo prawdopodobnie nie wiedzą (precyzyjnie oczywiście nie da się tego określić, ale w przybliżeniu tak).

Znalezione na stronie http://www.marekwasiluk.pl/kriolipol...iej-szczuplej/

To jest strona doktora medycyny
karo70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 17:11   #17
Helenka2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Mój mąż robił ten zabieg w Piasecznie w salonie Szpilki na relaksie efekty są super 5 cm (robił brzuch) dlatego sama się zastanawiam. Z tego co piszą i się sprawdza najlepszy efekt osiąga się po 3 miesiącach od zabiegu i w zasadzie nie można go powtarzać częściej niż raz na 3 miesiące.
Czytałam ,że najważniejsze aby zasysać fałd skóry bo maszyny są różne. W Piasecznie mają taką co zasysa a dodatkowo jeszcze po masaże limfatyczne.
O swoich efektach napiszę jak zrobię
Helenka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 22:38   #18
wiewiolka
Przyczajenie
 
Avatar wiewiolka
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 2
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Od pół roku przeprowadzam głęboką renowację swojego interfejsu. Zaliczyłam laser, krio, ultradźwięki. Najlepiej działa na mnie kriolipoliza. Zrobiłam sobie brzuch, ramiiona, uda. po pierwszych przylozeniahg w ciągu miesiąca, wlasiciwie poltorej,zeszło mi 5 cm w pasie, po 6 cm w udach i po niecałe 4 cm w ramionach. za jedno przyłożenie zapłaciłam niecałą stówę.w sumie sporo tych przylożeń miałam, bo jestetm z tych grubokościstych, z tendencją do obrastania tłuszczem. Zrobiłam 3 serie zabiegów. zeszłam z 42 na 38. jestem meeega szczęsliwa. siostra mi pozazadrościła ale z hajsem słabo u niej, więc pytam was czy gdzieś w warszawie jest może krio taniej? ale tak, żeby zabieg nie trwał 15 minut. Swoją krio robiłam w Q Institute w Alejach, nawet próbowałam negocjować stawkę ale twierdzą że są najtańsi w wawce i teraz pytanie, czy rzeczywiście, bo może jest gdizes taniej? w końcu spora konkurencja. Szukałam na necie ale tylko czas straciłam, więc uderzam do was, bo forum to najlepsze źródło informacji
wiewiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 12:27   #19
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Wiewiolka przecież krio w Q Institute trwa właśnie 20 minut. Przynajmniej ta opcja za "mniej niż 100".

W jakim odstępie czasu robiłaś dokonywałaś zabiegów (na tę samą partię ciała)?
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 13:48   #20
Estefit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Witam
moje pytanie jest trochę z drugiej strony , wykonuje zabiegi cooltechem -krio efekty są super , ale nurtuje mnie pytanie czy po jakims czasie przy niekontrolowanej diecie w miejscu wyszczuplenia powstaje tkanka tłuszczowa Nowa ?

do tej pory u żadnej klientki się to nie zdarzyło , ale pytania padają
a ja po prostu nie wiem
jeśli ktoś miał takie doświadczenie to proszę o info
pozdrawiam
Estefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 20:13   #21
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

W Poznaniu kriolipoliza CoolTech jest w Klinice Urody Mona Lisa. Ja tam byłam m.in. na laserze, z krio nie korzystałam, ale słyszałam od babek, że przynosi świetne efekty, klienci są bardzo zadowoleni. Temperatura -6, -8 stopni.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 11:19   #22
Helenka2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Wracam z informacją o moich rezultatach
Zdecydowała się poddać Kriolipolizie bryczesy oraz boczki
po 3 miesiącach bryczesy 5 cm boczki po 4 cm , jestem zachwycona
W zasadzie jestem stałym bywalcem salonu ponieważ ich maszyna posiada żelazko antycelulitowe które super łączy się po zabiegu kriolipolizy , coś na zasadzie drenażu
Ja uważam osobiście że super usuwa celullit i uelastycznia ciało, szczególnie nogi dlatego teraz kontynuuje samo żelazko
Dodam ,że trafiłam na promocje z 1700 zł na 990 , trzeba podglądać bo często wrzucają np na miesiąc
Polecam z zamkniętymi oczami Panią Karolinę oraz Justynkę z salonu Szpilki na relaksie
Helenka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 22:36   #23
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Oooo, to dobre rezultaty, fajnie. W Poznaniu w Mona Lisie jest teraz promocja - kriolipoliza cooltech za 399 zł, nie wiem jak w innych salonach, ale to chyba tanio, bo wcześniej widziałam, że więcej. Ja nie potrzebuję, u mnie bardziej cellulit i luźna skóra po ciąży, ale myślę, że mamie zafunduję na urodziny.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 19:17   #24
magmar777
www.zadbajocialo.pl
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

miałam okazję skorzystać z jednego przyłożenia. efekt jest
magmar777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 11:53   #25
haircaire
Przyczajenie
 
Avatar haircaire
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

a macie może kogoś sprawdzonego we wrocławiu? bo sam zabieg wydaje się ciekawy i chciałabym spróbować, ale boję się iść tak w ciemno.
__________________
Destroy what destroys you.
haircaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 13:31   #26
poburzowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

moja mama robila sobie jakies zabiegi we wrocku w madclinic i byla zadowolona ale nie wiem czego dokladnie tam potrzebowala, moge dopytać
poburzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 23:16   #27
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Taguje i mam nadzieje, że o Was nie zapomne dziewczyny bo ja się właśnie zapisałam na kriolipolize Cooltechem do Mona Lisy na piątek. No więc liczę, że za 6 tyg.będę mogła Wam opowiedzieć o efektach, jakkolwiek nie wiem czy będą miarodajne bo od pon. chciałabym zacząć większą aktywność i dietę więc jeśli to zrealizuje to pewnie ciężko bedzie pisać o efektach tylko kriolipolizy
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 15:37   #28
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Dobrze to pierwsza aktualizaxja. Bylam w tej Mona Lisie. Robia criolipolize na cooltech, ale w sumie to wiem ze strony bo na miejscu zapomnialam sie przyjrzec i sprawdzic. W kazdym razie zabieg trwa 70 min i schladzaja do -8 stopni. Najpierw Pani zrobila ze mna wywiad i opowiedziala o zabiegu. Pozniej na fotelu najpierw polozyla jakis material nasaczony zelem na brzuch( bo brzuch robilam) ktory ma chronic przed odmrozeniem i wlaczyla maszyne. Pierwsze 2 min faktycznie malo przyjemne ( ale nie bolace) bo wtedy i ciagnie od zassania i zimno czuc ale pozniej juz jest tak przymrozone ze sie nic nie czuje. No i tak lezalam 70 min.klikajac w komorce. Po zdjeciu wygladalo to brzydko bo nie dosc ze czerwone to jeszcze skora miala ksztalt kwadratu. Po chwili jednak zostalo to rozmSowane. Pani mowila ze gdy sie sxiaga i rozmasowuje to malo przyjemny moment ale ja to chyba mialam tak zmrozone ze kompletnie twto nie odczulam. Skora przez jakis czas pozniej byla lodowata i czucie jest nieco uposledzone. Wieczorem zrobie zdjecia aby poznien wykonac porownanie. Podobno ladne efekty beda juz po 3 tyg.ale ostateczne po 3 mies.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 05:41   #29
KarmaToSuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Ponad miesiąc temu miałam robiony ten zabieg (2 przyłożenia na brzuch) i co? i wielkie gó*no! Dodatkowo 4 zabiegi żelazkiem antycelulitowym, zero efektów. Nie polecam Salonu Sil*ettta w Warszawie, strata kasy. Dodatkowo Pani która wykonywała zabieg żelazka poinformowała mnie, że teraz muszę ćwiczyć aby utrzymać efekt. Gdybym była tego świadom wcześniej to darowałabym sobie zabieg i ćwiczyła bez tego. . Wiec stwierdzam że połowa komentarzy to reklamy salonów/zabiegu. Jestem strasznie niezadowolona i rozczarowana. Wiadomo nie oczekiwałam cudu, ale miałam nadzieję że chociaż troszkę wyrównam i poprawię brzuszek. Mierzyłam się sama przed zabiegiem i w tym momencie pomiary się nie zmieniły.
KarmaToSuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 22:25   #30
madrew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Kriolipoliza-czy warto i gdzie?

Hej Magiusa i jak efekty?
madrew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-22 10:43:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.