Wypadanie w³osów, ³ysienie- W¡TEK G£ÓWNY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesuj± siê dermatologi± lub maj± problemy ze skór±. Masz tr±dzik lub atopowe zapalenie skóry? Do³±cz do nas, pomó¿ sobie i innym.

Poka¿ wyniki sondy: Który waszym zdaniem kosmetyk jest najlepszy, da³ najlepsze efekty podczas kuracji?
Nutricap 4 1,35%
Silice 14 4,71%
Inneov gêsto¶æ w³osów 19 6,40%
Wax 52 17,51%
Skrzyp polny 49 16,50%
Rycyna (do wcierania) 14 4,71%
Vitapil 27 9,09%
Merz 25 8,42%
Inne 93 31,31%
G³osuj±cy: 297. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-05-05, 17:11   #91
kassiunia91z
Raczkowanie
 
Avatar kassiunia91z
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 32
Unhappy Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

: (pomu¿cie.... mi tez wypadaja strasznie w³osy kupi³am sobie skrzyp polny w tabletkach dopiero dzis ale lepiej pu¿niej niz wcale...ja mam bdb delikatna skure glowy i boje sie uzywac tych moicnych specyfikuw przecikw wypadaniu...: (
kassiunia91z jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 19:55   #92
minuit18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

szampon z vichy jest dobry ale polecam dermene. i do tego zel dermena.

ponadto powiedz jak bardzo Ci wypadaja? ile dziennie? moze skrzyp to bêdzie za malo...

pozdrawiam
minuit18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-07, 12:08   #93
zlota77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Ja okresowo u¿ywam szampon Dermena i w³a¶ciwie na stale jakie¶ tabletki, teraz Maxi Krzem maj± najwy¿sz± zawarto¶æ przyswajalnego krzemu, w³osy s± teraz mocniejsze, zdecydowanie zdrowiej wygl±daj±, no i najwa¿niejsze przesta³y tak wypadaæ.
zlota77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-13, 14:53   #94
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 466
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Mi te¿ strasznie wypadaja biore aktualnie belisse jak narazie efektów brak
__________________
*ODCHUDZAM SIÊ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM W£OSY I JE PIELÊGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTÊPAMI

*U¦MIECHAM SIÊ
sweetpoison1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-14, 11:43   #95
kredka90
Raczkowanie
 
Avatar kredka90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 32
Unhappy Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Tez biorê Belissê, ju¿ jaki¶ miesi±c, i zero efektu.. dzi¶ by³am w aptece i pani mi da³a szampon Revalid, nie wiem czy to co¶ da, jak nie to ja ju¿ nie wiem co zrobiæ Wypada mi po piêæ gar¶ci w³osów dziennie, nied³ugo wy³ysiejê ca³kowicie
kredka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-14, 21:26   #96
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 57
GG do airish
Exclamation Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

dziewczyny dla mnie to nie ma juz chyba ratunku wlosy wypadaja mi juz od roku, juz 80% wypadlo, dopiero dzisiaj was znalazlam. wyprobowalam juz wszystkiego co mozna i nawet z najwyzszej polki, zaczelam biednie od Skrzypo-Vita i cynku-Forte o zelazie to ja juz nic nie wspomne bo jako jedyna na tym forum chyba mam dwa razy wiecej zelaza niz powinnam (tak mnie ostatnio lekarz poinformowal), przez Merz Special Dragees (meczylam do upadlego) przez cztery miesiacy biore ten "cudowny niemiecki" Pantovigar i nic, amerykanska Nutrilite i nic a co ja sie juz nasmarowalam ta glowe i czym...
rzepki i tym podobne mozna zapomniec, vichy seria odpada nic nie pomoglo, Kerastase szampon, odzywka i te nic nie warte ampulki za 10szt ponad 50€ tez nic (juz nie wspomne ze probowalam 3 serie powtorzeniowe), jakies cudo teraz juz zapomnialam nazwy takie o niebieskim kolorze tez nic teraz jestem przy seri Activ F. Dr Hotinga i kurrrrrrczak nic... chyba dostane kociokwiku, blagammmmm dajcie jakies namiary jeszcze na cos co moge kupic w niemczech bo tu mieszkam bo cholerka do tych polskich Wax i Dermena narazie nie mam dostepu,
airish jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-14, 21:32   #97
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 57
GG do airish
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Aniolki wspomne jeszcze ze juz zrezygnowalam ze wszystkiego zadna suszarka, prostownica, rozpuszczone i rozczesywanie tylko suchych bo podobno tak sie nie wyrywaja wlosow i co jeszcze mam zrobic nawet na to nienormalne przetluszczanie sie zgodzilam ale po czterech dniach nie wytrzymalam bo myslalam ze sie do krwi wydrapie tak swedziala glowka pooooooooomoooooooozcieee eeeee
airish jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 21:36   #98
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 57
GG do airish
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Nawet tabletki antykoncepcyjne przestalam brac bo slyszala ze maja wplyw na wypadanie wlosow....wwwwwrrrrrrrrrr rrrrrrrr, nie wie co lepsze bo jak wpadne do tego to moje dziecko bedzie mialo lysaaaa mame w wieku 25 lat
airish jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-21, 16:59   #99
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 194
Smile Wypadaj±ce w³osy!!

Tak czyta³am kilka w±tków na temat wypadania w³osów i dziewczyny wspominaly o ró¿nych tabletkach zatrzymuj±cych wypadanie, poprawiaj±cych w³osy i ich gêsto¶æ..Wyczyta³am m.in o takich specyfikach jak:
-Nutricap
-Silice
-Inneov
-Wax
-Skrzyp polny
-Rycyna (do wcierania)
-Vitapil
-Merz
Chcia³abym poznac wasza opinie na temat tych specyfikow..Sonda mo¿e pomo¿e wybraæ ten najlepszy.A wiec dziewczyny, glosujcie na preparat który waszym zdaniem da³ najlepsze efekty podczas kuracji
@Agulka@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-22, 13:51   #100
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 676
Dot.: Wypadaj±ce w³osy!!

Juz wzie³am udzial w Pani sondzie
mi pomog³y inne specyfiki m.in. seboradin
belluci2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-24, 03:09   #101
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 194
Dot.: Wypadaj±ce w³osy!!

No na razie wygrywa Wax z tym ze sama go stosuje i znacznej poprawy nie zobaczylam..Za duzo zabawy przy tym a poza tym jak go splucze to wlosy wydaja sie po umyciu jak przed umyciem;/ To jest wg mnie jego minus...
Dzis kupilam Vitapil z polecenia no i zobaczymy czy te tabletki dzialaja..Predzej sie wyda cala kase niz cos pomoze no ale bez ryzyka nie ma sukcesu
@Agulka@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-24, 16:02   #102
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 581
Dot.: Wypadaj±ce w³osy!!

ja bra³am inneov gesto¶æ w³osow i uwazam, ze pomaga.. ale co prawda jest dosc drogi.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-24, 22:15   #103
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 194
Dot.: Wypadaj±ce w³osy!!

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Poka¿ wiadomo¶æ
ja bra³am inneov gesto¶æ w³osow i uwazam, ze pomaga.. ale co prawda jest dosc drogi.
Wlasnie jego cena jest strasznie duza..A najsmieszniejsze jest to ze jednym pomaga a innym nie..Nie wiadomo czy ryzykowac, czy nie bo wiadomo ze jedno opakowanie nie straczy;/
@Agulka@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-25, 01:38   #104
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 298
Dot.: Wypadaj±ce w³osy!!

Ja bylabym ostrozna ze stosowaniem czegos na wlasna reke. Mi wypadaly wlosy stosowalam wax, rycyne... i to pogorszylo jeszcze ich stan;/ bo powstalo £ZS,
takze pierwszy krok-dermatolog...gdybym odrazu do niego poszla, moje leczenie byloby latwiejsze. Chodz nie narzekam bo leki przepisane przez lekarza super dzialaja co do w±tku-niewypada porownywac tych produktow, w sposob:"temu pomoglo to mi tez pomoze" trzeba siegnac do korzeni, po przyczyne, nie mozna powiedziec np. "silica jest zla bo nie pomogla" - kiedy przyczyna wypadania wlosow u kogos lezy u podstaw hormonow to jak mogla pomoc. Takze dla mnie watek bez sensu
pozdrawiam
__________________
Dziewczyny, bardzo proszê o wype³nienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku us³ug dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziêkowania dla dwóch z Was oferujê bezp³atne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-25, 10:21   #105
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 581
Dot.: Wypadaj±ce w³osy!!

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bylabym ostrozna ze stosowaniem czegos na wlasna reke. Mi wypadaly wlosy stosowalam wax, rycyne... i to pogorszylo jeszcze ich stan;/ bo powstalo £ZS,
takze pierwszy krok-dermatolog...gdybym odrazu do niego poszla, moje leczenie byloby latwiejsze. Chodz nie narzekam bo leki przepisane przez lekarza super dzialaja co do w±tku-niewypada porownywac tych produktow, w sposob:"temu pomoglo to mi tez pomoze" trzeba siegnac do korzeni, po przyczyne, nie mozna powiedziec np. "silica jest zla bo nie pomogla" - kiedy przyczyna wypadania wlosow u kogos lezy u podstaw hormonow to jak mogla pomoc. Takze dla mnie watek bez sensu
pozdrawiam
no niestety mi dermatolog przepisa³ jakies smierdzace mazid³a ktorych mialam uzywac rok to pomoga.. wiec sobie darowa³am i kupilam inneov na wlasna reke. Pomog³.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-26, 00:22   #106
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 194
Dot.: Wypadaj±ce w³osy!!

A czy ktoras wie gdzie w Warszawie mo¿na zrobiæ badanie w³osów?Zobaczyæ czego im brakuje itp?Bylam kiedys u dermatologa z wlosami i odp tak: prosze sie nie stresowac!!a ja szok;/
@Agulka@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-26, 10:47   #107
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 581
Dot.: Wypadaj±ce w³osy!!

Cytat:
Napisane przez @Agulka@ Poka¿ wiadomo¶æ
A czy ktoras wie gdzie w Warszawie mo¿na zrobiæ badanie w³osów?Zobaczyæ czego im brakuje itp?Bylam kiedys u dermatologa z wlosami i odp tak: prosze sie nie stresowac!!a ja szok;/

ja to jestem za³amana i dermatologami i laryngalogami w mojej okolicy.. ani jeden ani drugi mi nie pomogl :/ szczerze mowiac mam coraz wieksze wrazenie, ze lekarze maja pacjentow w du.pie. Mi na uczulenie baba powiedziala, ze to "nic takiego", a jakos to co przepisala nie pomoglo :/
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-26, 17:47   #108
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 298
Dot.: Wypadaj±ce w³osy!!

Tez mialam jedna dermatolog ktora przepisala mi SILICE i dowiedzenia;/
ale czasem warto sie popytac, znalesc dobrego dermatologa, ktory wezmie problem powaznie mi tam duzo wlosow nie wypadalo...pare przy czesaniu a i tak moja derma sie tym przejela;/ i zaczela porzadne leczenie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszê o wype³nienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku us³ug dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziêkowania dla dwóch z Was oferujê bezp³atne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-28, 20:19   #109
Carolynn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 15
£ysienie u mê¿czyzny :(

Witam!

Bardzo proszê o radê i pomoc . Piszê tu w sprawie mojego ch³opaka.
Ma 17 lat i o dwóch od 2 lat zauwa¿y³ ¿e wypadaj± mu w³osy . Jest to prawdopodobnie dziedziczne bo tata te¿ straci³ w³osy. Robi± mu sie zakola. Ale czy taki wiek to nie za wcze¶nie ?? ¯yjemy w takich czasach ¿e chyba ze wszystkim mo¿na sobie poradziæ. Czy nie znacie jaki¶ skutecznych preparatów ¶rodków czegokolwiek? Wiem ¿e to bardzo ¼le dzia³a na jego samoocenê i chcê mu pomóc. A dermatolog jaki¶ dziwny powiedzia³ ¿e nic sie nie da zrobiæ... Liczê na jakie¶ rady, a mo¿e kto¶ zna dobrego lekarza na ¶l±sku który móg³by pomóc?
Pozdrawiam i czekam na odpowied¼
__________________


Carolynn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-29, 12:16   #110
alanek3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: £ysienie u mê¿czyzny :(

Leczenie farmakologiczne mo¿e polegaæ na stosowaniu leków: 1) Stymuluj±cych wzrost w³osów lub 2) blokuj±cych przekszta³canie tostesteronu w dehydrotestosteron.
Na efekty odpowiednio dobranej terapii nale¿y poczekaæ od 2-4 miesiêcy.
Terapia przeciwdzia³aj±ca ³ysieniu powinna byæ stosowana jak najwcze¶niej, zaraz po zaobserwowaniu pierwszych objawów ³ysienia . Im wcze¶niej rozpocznie siê leczenie, tym lepsze bêd± efety. Mo¿na ca³kowicie powstrzymaæ proces ³ysienia, a tak¿e stymulowaæ odrost w³osów.
Na rynku dostêpne s± ró¿norodne szampony, od¿ywki i zio³a promowane jako ¶rodki przeciwdzia³aj±ce ³ysieniu. Wiêkszo¶æ z nich ma jednak wy³±cznie dzia³anie wzmacniaj±ce i od¿ywiaj±ce w³osy, poprawia ich kondycjê i regeneruje strukturê. Skuteczne i bezpieczne leczenie ³ysienia mo¿e odbywaæ siê tylko pod kontrola lekarza dermatologa. Podczas pierwszej wizyty ustali on rodzaj ³ysienia, jego przyczynê oraz dobierze w³a¶ciw± formê terapii. Wa¿ne, aby lekarz przedstawi³ pacjentowi wszystkie dostêpne metody leczenia. Wybór w³a¶ciwej powinien byæ podyktowany skuteczno¶ci± dzia³ania (wa¿ne by preparat dzia³a³ na przyczynê ³ysienia, a nie tylko leczy³ objawy) i bezpieczeñstwem.
alanek3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-29, 18:36   #111
Carolynn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: £ysienie u mê¿czyzny :(

ale siê rozpisa³e¶, ale dziêkuje mam nadzieje ¿e poradzimy sobie z tym problemem. Tylko znale¼æ lekarza dobrego to nie ma wcale ³atwo A co s±dzicie o drogich preparatach, kuracjach które reklamowane s± w internecie, telewizji ? Pe³no tego, ale czy warto wydaæ na to pieni±dze?
__________________


Carolynn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-30, 10:41   #112
marcinn12
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: £ysienie u mê¿czyzny :(

Nie warto bo to pic na wode A da sie stymulowac wypadanie wlosow tzn taka darmowa depilacja? Chcialbym sie pozbyc wlosow a zostawic tylko na glowie. Nigdy o czyms takim nie slyszalem. Jesli to zabawa z hormonami to do jakiego lekarza sie udac?
marcinn12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-30, 10:49   #113
Carolynn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: £ysienie u mê¿czyzny :(

ale s± pozytywne opinie na temat tych produktów hmm a co do darmowej depilacji to nie mam pojêcia.. mo¿e lepiej i¶æ usun±æ ow³osienie laserowo ni¿ bawiæ siê hormonami? bo zapewne na g³owie wtedy by¶ te¿ straci³...
__________________


Carolynn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-30, 23:23   #114
majkick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: £ysienie u mê¿czyzny :(

Na pocz±tek polecam odwiedzenie strony http://www.stoplysieniu.pl/ . Nastêpnie zapoznanie z artyku³em z miesiêcznika Logo (sierpieñ 2008) z kilku ostatnich stron na temat ³ysienia.
Od siebie dodam wiêcej konkretów :
Przede wszystkim nale¿y udaæ siê do dobrego dermatologa (najlepiej prywatnego).Koszt takiej wizyty w moim mie¶cie to 80 z³.
Dermatolog wyda skierowanie na badania hormonów (o ile mi wiadomo takie badania mo¿na wykonaæ w du¿ych centrach medycznych,czê¶æ badañ jest nieodp³atna,czê¶æ odp³atna). W moim mie¶cie musia³em czekaæ miesi±c (okres wakacji) na takie badania. Po takim badaniu,nastepuje wyrównywanie poziomu hormonów (albo je dodajemy albo odejmujemy).
Ponadto stosowanie odpowiednich szamponów (dermoactive ,2 szampony przeciw³upie¿owy i kondycjonuj±cy, ³±czny koszt 60 z³).Masowanie skóry g³owy podczas mycia,sp³ukiwanie w³osów ch³odn± wod±,nie szorowanie rêcznikiem w³osów.
Dodatkowo odpowiednia dieta. Dermatolog przepisa³ mi równie¿ 2 leki do wyrobienia w aptece do stosowania zewnêtrznego ,tzn wcieranie w skórê g³owy(przed snem).

Na koniec trochê faktów w skrócie. £ysienie,czy te¿ wypadanie w³osów jest uwarunkowane genetycznie i nie mozemy nic na to poradziæ,tym bardziej obwiniaæ siê.
Mo¿na temu zaradziæ ,powstrzymaæ ,a nastêpnie odbudowywaæ ,szczególnie w m³odym wieku ! Mam 21 lat. Je¿eli komukolwiek dermatolog powiedzia³ ze nie da siê z tym nic zrobiæ...pozostawiê bez komentarza...
Mój problem polega na zakolach,które posiadam chyba od zawsze ,ale zawsze takie malutkie mialem A od jakiegos roku w tych miejscach zaczê³y mi siê robiæ delikatne prze¶wity(tak jakby trochê mniej w³osów?).Mo¿liwe i¿ jest to spowodowane stosowaniem kosmetyków do stylizacji w³osów.
Dodam jeszcze ¿e w³osy mo¿na odbudowaæ do 10 lat od momentu rozpoczêcia wypadania.

Kilkumiesiêczna kuracja w tak m³odym wieku mo¿e przynie¶æ po¿±dane efekty.
majkick jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-31, 16:26   #115
marcinn12
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: £ysienie u mê¿czyzny :(

Cytat:
Napisane przez Carolynn Poka¿ wiadomo¶æ
ale s± pozytywne opinie na temat tych produktów hmm a co do darmowej depilacji to nie mam pojêcia.. mo¿e lepiej i¶æ usun±æ ow³osienie laserowo ni¿ bawiæ siê hormonami? bo zapewne na g³owie wtedy by¶ te¿ straci³...
Wiesz co, naszczêscie nie mam problemów z ³ysieniem jak i tych problemów nie ma moja rodzina. Ale tatu¶ zamawia³ w tych mangach i sklepach ró¿ne tabletki odchudzaj±ce, opalaj±ce, pasy i nic nie dzia³a. Podobno to super hit i efekty widaæ juz po pierwszym stosowaniu. Dlatego nie wierzê w takie cuda. Oni po prostu szukaj± kasy. Oczywi¶cie je¶li Cie na to staæ, próbuj. Chyba nie zaszkodzi
marcinn12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-01, 11:38   #116
Carolynn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: £ysienie u mê¿czyzny :(

Hmm no wiêc tak
majkick Twój post jest bardzo optymistyczny. Tylko jak dobraæ ta najlepsz± metodê? Na tej stronce co poda³e¶ wynik testu wykaza³ ¿e to ³ysienie androgenowe. Z dermatologiem ciê¿ko jest trafiæ na dobrego ale fakt bez niego ciê¿ko bêdzie, bo zapewne wiêkszo¶æ preparatów jest na receptê. Wiêc rozumiem ¿e pierwszy krok to powinna byæ wizyta u dermatologa tak? Chocia¿ najlepiej by³o by kupiæ co¶ na w³asn± rêke tylko mieæ pewno¶æ ze to zadzia³a

marcinn12 to masz szczê¶cie, wie¿ mi wiesz na kasie nie ¶piê wiêc nie bêde eksperymentowaæ z tym wole wybraæ co¶ co wiem ¿e da efekty no i kupie to w aptece

Pozdrawiam
__________________


Carolynn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-01, 18:38   #117
majkick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: £ysienie u mê¿czyzny :(

Jezeli chodzi o dobrego dermatologa ,strona ktora poda³em równie¿ rozwiazuje problem. http://www.stoplysieniu.pl/lekarze_woj.xml . Wizyta u dermatologa moim zdaniem jest konieczna.
majkick jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-02, 15:54   #118
Carolynn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: £ysienie u mê¿czyzny :(

Cytat:
Napisane przez majkick Poka¿ wiadomo¶æ
Jezeli chodzi o dobrego dermatologa ,strona ktora poda³em równie¿ rozwiazuje problem. http://www.stoplysieniu.pl/lekarze_woj.xml . Wizyta u dermatologa moim zdaniem jest konieczna.
hmm w sumie masz racje mam nadzieje ¿e przez tego linka trafie do dobrego lekarza, pozdrawiam i dziêkuje
__________________


Carolynn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 15:17   #119
dafi2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2
wypadanie w³osów

Od 12 miesiêcy zauwa¿ylem ze wypadaja mi w³osy w szæzególno¶ci na czubku g³owy i zakolach.po wizycie u laka¿a który przepisal mi alpicort e, cynk i jakoms wcierke w skore g³owy która zosta³a zrobiona w aptece i dalej nie zauwazylem zadnej poprawy.podczas k±pieli w wannie znajduje siê bardzo du¿o w³osów, a podczas wcierania alpicortu na opuszkach palców jest bardzo du¿o w³osów a wykonuje ta czynno¶æ bardzo delikatnie.alpicort stosuje juz 2 raz i nic.mowie llekazowi ze swedzi mnie i piecze skora g³owy a on mi na to ze to lysienie androgenowe i musze sie z tym pogodzic i takie jest ¿ycie. przeczytalem ze pieczenie i swêdzenie skóry nie wystêpuje w tego typu rodzaju ³ysienia. mam prosbe czy jest mi ktos w stanie podpowiedzieæ co mo¿e byc powodem wypadania w³osów i na jakie badanie móg³bym sie udaæ ¿ebym wkoñcu sie dowiedzia³ co jest nie tak i zastosowa³ jakom¶ skuteczn± terapie!!!!??????
dafi2121 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-19, 15:48   #120
Anonimowy Przyjaciel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: wypadanie w³osów

Cytat:
Napisane przez dafi2121 Poka¿ wiadomo¶æ
Od 12 miesiêcy zauwa¿ylem ze wypadaja mi w³osy w szæzególno¶ci na czubku g³owy i zakolach.po wizycie u laka¿a który przepisal mi alpicort e, cynk i jakoms wcierke w skore g³owy która zosta³a zrobiona w aptece i dalej nie zauwazylem zadnej poprawy.podczas k±pieli w wannie znajduje siê bardzo du¿o w³osów, a podczas wcierania alpicortu na opuszkach palców jest bardzo du¿o w³osów a wykonuje ta czynno¶æ bardzo delikatnie.alpicort stosuje juz 2 raz i nic.mowie llekazowi ze swedzi mnie i piecze skora g³owy a on mi na to ze to lysienie androgenowe i musze sie z tym pogodzic i takie jest ¿ycie. przeczytalem ze pieczenie i swêdzenie skóry nie wystêpuje w tego typu rodzaju ³ysienia. mam prosbe czy jest mi ktos w stanie podpowiedzieæ co mo¿e byc powodem wypadania w³osów i na jakie badanie móg³bym sie udaæ ¿ebym wkoñcu sie dowiedzia³ co jest nie tak i zastosowa³ jakom¶ skuteczn± terapie!!!!??????
A ile masz lat? Bo po pisowni s±dze, ze niewiele i 'dopad³' Cie taki problem? :P
Przeszukaj forum , na pewno znajdziesz co¶ na ten temat.
Anonimowy Przyjaciel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dermatologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2023-07-20 21:19:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.