proszę o wyrozumiałość. dziękuję - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-12, 12:29   #1
Isco21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 272

proszę o wyrozumiałość. dziękuję


Dziewczyna 18 lat. Zwraca uwagę na chłopaka starszego o 4 lata. Zaczyna do niego pisać i tak sobie piszą. Dochodzi do randki na której ona po godzinie odbiera telefon od kolezanki. Koleżanka jej pyta czy do niej wpadnie. a ona ze ok za pól godziny, a nastepnie po dwóch minutach mówi do faceta ze wpadnie do niej wczesniej i jak chce to może ją odrpowadzić. No i on odporwadza ją i randka się konczy. podczas pisania zrobiła nadzieję facetowi. Teraz pytanie. Mijają się na ulicy, mówią sobie nawzajem czesc. Dziewczyna może czuć się jakoś dziwnie podle ? moze jej być przykro z tego powodu ? Dzisiaj znów ja widziałem. Wychodzilem z klatki z ojcem. Patrzę stoi klatkę obok z sąsiadka zadowolona od ucha do ucha. Odwrocielm wzrok. Wiem ze mnie zauważyła. Lekko patrzę na nią. Przyjęła defensywna postawe. I głowa w telefon. Trochę tak jak by się odwróciła plecami.
Ja oczywiście z ojcem stoję ustawiam mu endomonfo. A ona odwraca się i patrzy . Niby dyskretnie Ale odwróciła się i patrzyła. Widać ze się zmieszała. Byliśmy na randce rok temu. Sytauacja miała miejsce wczoraj. Jak się mijamy na ulicy to mówię jej część zawsze odpowiada i się uśmiecha. Próbowałem też z inną dziewczyna Ale tylko jej chce. Nie mogę zapomnieć.
gdy ja widzę to pesze. Tracę pewność siebie i nie potrafi wydusic z siebie zdania .
Isco21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 12:38   #2
hoacynka
Raczkowanie
 
Avatar hoacynka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 430
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez Isco21 Pokaż wiadomość
Dziewczyna 18 lat. Zwraca uwagę na chłopaka starszego o 4 lata. Zaczyna do niego pisać i tak sobie piszą. Dochodzi do randki na której ona po godzinie odbiera telefon od kolezanki. Koleżanka jej pyta czy do niej wpadnie. a ona ze ok za pól godziny, a nastepnie po dwóch minutach mówi do faceta ze wpadnie do niej wczesniej i jak chce to może ją odrpowadzić. No i on odporwadza ją i randka się konczy. podczas pisania zrobiła nadzieję facetowi. Teraz pytanie. Mijają się na ulicy, mówią sobie nawzajem czesc. Dziewczyna może czuć się jakoś dziwnie podle ? moze jej być przykro z tego powodu ? Dzisiaj znów ja widziałem. Wychodzilem z klatki z ojcem. Patrzę stoi klatkę obok z sąsiadka zadowolona od ucha do ucha. Odwrocielm wzrok. Wiem ze mnie zauważyła. Lekko patrzę na nią. Przyjęła defensywna postawe. I głowa w telefon. Trochę tak jak by się odwróciła plecami.
Ja oczywiście z ojcem stoję ustawiam mu endomonfo. A ona odwraca się i patrzy . Niby dyskretnie Ale odwróciła się i patrzyła. Widać ze się zmieszała. Byliśmy na randce rok temu. Sytauacja miała miejsce wczoraj. Jak się mijamy na ulicy to mówię jej część zawsze odpowiada i się uśmiecha. Próbowałem też z inną dziewczyna Ale tylko jej chce. Nie mogę zapomnieć.
gdy ja widzę to pesze. Tracę pewność siebie i nie potrafi wydusic z siebie zdania .
Szczerze mówiąc wydaje mi się że od tamtej randki powinieneś dać sobie spokój.
Jakby randka była fajna to by się tak szybko z niej nie zmyła
__________________

hoacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 12:41   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Nie rozumiem o co chodzi autorowi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 12:46   #4
Isco21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 272
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Chodzi mi o to co mogła sobie pomyśleć w takiej chwili. Jak przyjęła taką postawę i się odwróciła lekko bym nie widział i popatrzyła
Isco21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 12:58   #5
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez Isco21 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to co mogła sobie pomyśleć w takiej chwili. Jak przyjęła taką postawę i się odwróciła lekko bym nie widział i popatrzyła

Może robi tak samo jak Ty, i tak samo kombinuje jak koń pod górę.
Może nie widzę, a może widzę ale myślę, że on nie zauważył że widzę, ale udaję że nie widzę a on udaje że nie zauważył ze zauważyłam.

Duch Święty nie zejdzie i za Ciebie nie zadziała.
Sam napisz do niej i zaproś znów na spotkanie.
Przyjdzie, może coś będzie. A może nie.
Nie przyjdzie, masz jasność w temacie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 12:59   #6
ona95
Przyczajenie
 
Avatar ona95
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez Isco21 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to co mogła sobie pomyśleć w takiej chwili. Jak przyjęła taką postawę i się odwróciła lekko bym nie widział i popatrzyła
Za bardzo analizujesz, pewnie dlatego że nadal Ci się podoba Trudno zgadnąć co miała na myśli, może jeżeli tak bardzo nie daje Ci to spokoju to spróbuj z nią porozmawiać? Innego wyjścia raczej nie ma, możesz też zapomnieć o tej sytuacji z myślą że widocznie nie było Wam pisane.
ona95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 13:06   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Podejrzewam, że nie chciała z Tobą rozmawiać, więc udawała, że Cię nie zauważyła/jest zajęta.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 13:37   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Dziewczyna powiedziała przyjaciółce że idzie na randkę z facetem, z którym sobie pisała. Poprosiła, by ta zadzwoniła o określonej godzinie, bo nie wie, czy facet jej się spodoba w bezpośredniej konfrontacji.
Jeśli się spodoba - dziewczyna spławi przyjaciółkę.
Jeżeli nie - dziewczyna zakończy randkę, bo przyjaciółka ma sprawę niecierpiącą zwłoki.
Drogi autorze, spisz tę dziewczynę na straty.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 13:52   #9
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Dziewczyna powiedziała przyjaciółce że idzie na randkę z facetem, z którym sobie pisała. Poprosiła, by ta zadzwoniła o określonej godzinie, bo nie wie, czy facet jej się spodoba w bezpośredniej konfrontacji.
Jeśli się spodoba - dziewczyna spławi przyjaciółkę.
Jeżeli nie - dziewczyna zakończy randkę, bo przyjaciółka ma sprawę niecierpiącą zwłoki.
Drogi autorze, spisz tę dziewczynę na straty.
Też tak mi się wydaje Nawet gdyby przyjaciółka na prawdę miała sprawę niecierpiącą zwłoki to dziewczyna po tej randce odezwałaby się sama, przeprosiła, wyjaśniła, zaproponowała drugą randkę. Tutaj tego nie było.

I nie analizuj co oznacza odwrócenie wzroku lub z jakiego kąta na Ciebie patrzy. Widać, że unika kontaktu.
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 13:58   #10
Isco21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 272
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

To przykre...

Hm no rok temu chciałem się z nią drugi raz spotkać . To odpisala ze wtedy będzie nad wodą. A drugi raz ze aktualnie nie ma kiedy. I nie pisałem już nic do niej. Czasami się widujemy I tylko czesc.

Wiecie nie miałem możliwości przejść obok niej bobszedlem w przeciwnym kierunku. No i tak wyszło ze zatrzymałem się się ojcem pod klatką koło auta . A ona stała tyłem Jak by. Czy tam bokiem. Nie wiedziała ze stanąłem. I w pewnym momencie się popatrzyła celowo. Odległość 20 metrow między nami.

Przykro mi strasznie

Edytowane przez Isco21
Czas edycji: 2016-07-12 o 14:09
Isco21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:02   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Yyy, ale czemu Ci "strasznie" przykro? Bo laska, z którą byłeś na jednej randce rok temu, z którą jesteś najwyżej "na cześć", nie chciała z Tobą gadać i udawała, że patrzy w telefon?

Naprawdę chyba czas przestać o niej myśleć.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 14:16   #12
Margaretkrasix
Raczkowanie
 
Avatar Margaretkrasix
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 54
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

nie łatwiej jej zwyczajnie zagadać zamiast się dalej zastanawiać o co chodzi??
__________________
Walczy się do końca! o wszystko
Margaretkrasix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:18   #13
Isco21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 272
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Jak miała chcieć że mną gadać jak stała 20 metrow dalej i szedłem z ojcem. W dodatku w przeciwnym kierunkuu
Isco21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:24   #14
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Ta sytuacja miała miejsce rok temu i od tamtego czasu analizujesz to spotkanie?
Czego oczekujesz? Chcesz do niej zagadać to zagadaj. Nie chcesz to nie, ale daj sobie spokój z rozkminami, bo oszalejesz.
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:27   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez Isco21 Pokaż wiadomość
Jak miała chcieć że mną gadać jak stała 20 metrow dalej i szedłem z ojcem. W dodatku w przeciwnym kierunkuu
No więc tym bardziej skąd ta straszna przykrość? Bo nie widzę tu innego powodu jak to, że nie powiedziała tego "cześć" (czyli nie chciała (za)gadać).
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:29   #16
Isco21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 272
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez KrwawaMary86 Pokaż wiadomość
Ta sytuacja miała miejsce rok temu i od tamtego czasu analizujesz to spotkanie?
Czego oczekujesz? Chcesz do niej zagadać to zagadaj. Nie chcesz to nie, ale daj sobie spokój z rozkminami, bo oszalejesz.
Tak miała miejsce roku temu randka. A sytuacja wczoraj . Miałem inną dziewczynę po tym Ale nie zapomniałem o tej nigdy... Gdybym wiedział co w jej głowie siedzi i czy chce że mną porozmawiać coś bym wymyślił. Może ona chce a jej głupio. Boi się nie wiem
Isco21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:42   #17
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Wg mnie nie chce. Zwiała z randki z Tobą a potem nie chciała się z Tobą drugi raz spotkać.
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:53   #18
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Jakoś mi umknęło, że ta randka tak dawno. Ale skoro dawno, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś sam zagadał do niej. Nie jesteście dzieciakami z gimnazjum.
Jeżeli myślisz, że ona przeżywa, iż kiedyś tam robiła ci nadzieje, to się mylisz. Ja nigdy nie miałam problemu z tym, że jakiś chłopak coś sobie wyobraził na wyrost.
Wy teraz jesteście tylko parą znajomych. Możesz ją zaprosić na kawę i pogadać o tym, co się przez ten rok działo, zamiast analizować rodzaj jej spojrzeń.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:59   #19
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez Isco21 Pokaż wiadomość
Tak miała miejsce roku temu randka. A sytuacja wczoraj . Miałem inną dziewczynę po tym Ale nie zapomniałem o tej nigdy... Gdybym wiedział co w jej głowie siedzi i czy chce że mną porozmawiać coś bym wymyślił. Może ona chce a jej głupio. Boi się nie wiem
Nie chce i nie jest zainteresowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 16:21   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Dziewczyna powiedziała przyjaciółce że idzie na randkę z facetem, z którym sobie pisała. Poprosiła, by ta zadzwoniła o określonej godzinie, bo nie wie, czy facet jej się spodoba w bezpośredniej konfrontacji.
Jeśli się spodoba - dziewczyna spławi przyjaciółkę.
Jeżeli nie - dziewczyna zakończy randkę, bo przyjaciółka ma sprawę niecierpiącą zwłoki.
Drogi autorze, spisz tę dziewczynę na straty.
Stary, sprawdzony numer.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 16:27   #21
An_04
Raczkowanie
 
Avatar An_04
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 189
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez Isco21 Pokaż wiadomość
Dochodzi do randki na której ona po godzinie odbiera telefon od kolezanki. Koleżanka jej pyta czy do niej wpadnie. a ona ze ok za pól godziny, a nastepnie po dwóch minutach mówi do faceta ze wpadnie do niej wczesniej i jak chce to może ją odrpowadzić
W zeszłym roku poznałam faceta na jednym z portali randkowych. Po pewnym czasie umówiliśmy się na pierwsze spotkanie. Spacerowaliśmy przez ok. godzinę. Nagle ktoś do niego zadzwonił. Okazało się, że umówił się z kolegą, który miał do niego "dryndnąć" tak w razie czego. Oczywiście powiedział koledze, że jest wszystko w porządku i nasze spotkanie miało ciąg dalszy. W Twoim przypadku mogło być inaczej - tak, jak wcześniej ktoś o tym napisał.
__________________

We make a living
by what we get, but we make a life by what we give.
An_04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 16:36   #22
Isco21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 272
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez An_04 Pokaż wiadomość
W zeszłym roku poznałam faceta na jednym z portali randkowych. Po pewnym czasie umówiliśmy się na pierwsze spotkanie. Spacerowaliśmy przez ok. godzinę. Nagle ktoś do niego zadzwonił. Okazało się, że umówił się z kolegą, który miał do niego "dryndnąć" tak w razie czego. Oczywiście powiedział koledze, że jest wszystko w porządku i nasze spotkanie miało ciąg dalszy. W Twoim przypadku mogło być inaczej - tak, jak wcześniej ktoś o tym napisał.
Mnie po prostu ciekawi co sobie pomyślała wczoraj jak się tak odwróciła. Wiem że nie ma faceta.
Isco21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 17:07   #23
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez Isco21 Pokaż wiadomość
Mnie po prostu ciekawi co sobie pomyślała wczoraj jak się tak odwróciła. Wiem że nie ma faceta.
"O kurka, to on? A może tylko podobny..."
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 20:29   #24
Isco21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 272
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Trudno się mówi. Może kiedyś jeszcze raz będzie nam dane

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Ja sobie nic nie wyobrazilem na wyrost. Nawet kiedyś napisała tekst. " a może być jeden to ja nim będę " chodziło o kwiaty ze chc dostać taki żart z mojej strony. Na to odpisałem jej ze ładnie mnie podrywa. Na co nie zaprzeczyla
Isco21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 10:09   #25
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez Isco21 Pokaż wiadomość
Mnie po prostu ciekawi co sobie pomyślała wczoraj jak się tak odwróciła. Wiem że nie ma faceta.
Patrzyła na Ciebie ukradkiem z czystej ciekawości. Ale udawała, że nie patrzy bo nie miała ochoty na żadną rozmowę. Randka była rok temuz daj sobie spokój i zapomnij wreszcie o niej. Ona nic od Ciebie nie chce a z jedynego spotkania ukradkiem zwiala.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 14:57   #26
Isco21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 272
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Dzisiaj idąc na silownie ponownie ją widziałem. Szła z ciotka z zakupami. Poszliśmy na zderzenie czołowe. Myślę powiem część nie będę chamem. Na to ona " heejjjjjjjjjj" taki uśmiech od ucha do ucha
Isco21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 15:39   #27
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Cytat:
Napisane przez Isco21 Pokaż wiadomość
Dziewczyna 18 lat. Zwraca uwagę na chłopaka starszego o 4 lata. Zaczyna do niego pisać i tak sobie piszą. Dochodzi do randki na której ona po godzinie odbiera telefon od kolezanki. Koleżanka jej pyta czy do niej wpadnie. a ona ze ok za pól godziny, a nastepnie po dwóch minutach mówi do faceta ze wpadnie do niej wczesniej i jak chce to może ją odrpowadzić. No i on odporwadza ją i randka się konczy. podczas pisania zrobiła nadzieję facetowi. Teraz pytanie. Mijają się na ulicy, mówią sobie nawzajem czesc. Dziewczyna może czuć się jakoś dziwnie podle ? moze jej być przykro z tego powodu ? Dzisiaj znów ja widziałem. Wychodzilem z klatki z ojcem. Patrzę stoi klatkę obok z sąsiadka zadowolona od ucha do ucha. Odwrocielm wzrok. Wiem ze mnie zauważyła. Lekko patrzę na nią. Przyjęła defensywna postawe. I głowa w telefon. Trochę tak jak by się odwróciła plecami.
Ja oczywiście z ojcem stoję ustawiam mu endomonfo. A ona odwraca się i patrzy . Niby dyskretnie Ale odwróciła się i patrzyła. Widać ze się zmieszała. Byliśmy na randce rok temu. Sytauacja miała miejsce wczoraj. Jak się mijamy na ulicy to mówię jej część zawsze odpowiada i się uśmiecha. Próbowałem też z inną dziewczyna Ale tylko jej chce. Nie mogę zapomnieć.
gdy ja widzę to pesze. Tracę pewność siebie i nie potrafi wydusic z siebie zdania .
ej ,a skad wiesz ze to była randka ? To, że z tobą gdzieś wyszła (i ze nie jest z toba spokrewniona) to nie jest równoznaczne z tym, że była to randka. Może najzwyczajniej traktowała to jako wyjście z kolegą/znajomym? Chyba zrobiłeś sobie lekką nadinterpretacje.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 15:46   #28
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Lepiej byś się poczuł, jakby ci nie odpowiedziała na 'cześć' albo odpowiedziała z ponurą miną?
Jakby chciała, to by się spotkała. Zagadałaby itp. Czas zapomnieć.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 18:42   #29
Isco21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 272
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

To była randka. Sama przyznała ze mni podrywala. A pozatym po co dziewczyna zagaduje do faceta. Chyba nie po od tak.
Isco21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 21:01   #30
Jasmin85
Raczkowanie
 
Avatar Jasmin85
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
Dot.: proszę o wyrozumiałość. dziękuję

Skoro sytuacja miała miejsce rok temu, spokojnie możesz do niej napisać. Może coś się zmieniło? Najwyżej odmówi i wtedy będziesz miał jasność.
Jasmin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-19 21:58:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.