Wizażanki wybierające się na studia :) >25 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-11, 16:59   #31
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Moja siostra jest na pierwszym roku stomatologii, jest 5 lat młodsza Potrzebowałabym trochę czasu na ogarnięcie całego materiału z liceum, chociaż mogłabym pożyczać podręczniki od siostry
Kuszą mnie te finanse, księgowa zawsze się przyda, jeszcze jakbym zrobiła specjalizację z podatków.. Mogłabym chociaż rozliczać firmę tż

A właściwie jak to jest, trzeba drugi raz zdawać maturę? Czy jakiś egzamin na uczelni?
Musisz zdać biologię i chemię, ewentualnie też fizykę na maturze (na zdawanie dodatkowych przedmiotów/ poprawianie wyniku nie ma ograniczeń czasowych. Te 5 lat to czas na poprawienie NIEZDANEJ matury). Tylko osoby ze starą maturą zdaję CEW na uczelni.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 08:41   #32
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Hej
Ja mam 24 lata i od tego semestru zapisalam się na kierunek "Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne i opieka nad dzieckiem do lat trzech".
Jednocześnie praca i inny kierunek, ktory kończe teraz w czerwcu. Trzymajcie kciuki a Wam życzę powodzenia!
Uda nam się, na naukę nigdy nie jest za późno
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 11:13   #33
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Co u Was?
Jak godzenie studiowania z innymi obowiązkami?
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 17:45   #34
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

dziewczyny, prosze o kciuki w piatek i sobote. Mam egzamin na certyfikat c1, jak go zdam to moge skladac papiery na studia
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 11:57   #35
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Cześć dziewczyny
Ja chciałabym w tym roku w końcu coś zrobić dla siebie i myślę o studiach. Mam 30 lat i z każdym rokiem mniejszy zapał do nauki ale trzeba chyba w końcu zacisnąć pośladki i coś zrobić ze swoim życiem...
W zeszłym roku zapisałam się i zostałam przyjęta na pielęgniarstwo I stopnia ale ostatecznie zrezygnowałam, bo ciężko by nam było bardzo gdybym rzuciła pracę. Mam dwoje dzieci, więc i wydatków-czasem niezaplanowanych-więcej.Niestety tylko studia w systemie weekendowym wchodzą w grę, a w pobliżu mojego miejsca zamieszkania pielęgniarstwo/położnictwo tylko dziennie w tygodniu.

Oprócz zawodu pielęgniarki/położnej widziałabym się jeszcze w zawodzie ratownika medycznego , opiekunki w żłobku lub nauczyciela w przedszkolu lub w klasach 1-3.
Obecnie pracuję w biurze, jestem zasypana dokumentami, robię jakieś głupie zestawienia i szlag mnie trafia tak siedząc na tyłku przed komputerem

Myślicie że w dzisiejszych czasach i w moim wieku studia pedagogiczne mają sens?
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 20:36   #36
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Mam pytanie w imieniu mojej 25-letniej kuzynki, której marzy się medycyna. I tu jest problem: zdawała nową maturę już przeszło 5 lat temu, ale nie zdawała na niej biologii ani chemii, bo poszła na studia z socjologii. Czy jest możliwość ponownego zdawania matury? Na jakich warunkach? Pilnie proszę o odpowiedź.

A co do mnie, to kończę za dwa miesiące filologię polską, bronię magisterkę Poza tym mam podyplomówkę z pedagogiki przedszkolnej (3 semestralną, zaczęłam ją równocześnie z magisterką). Od października planuję studiować oligofrenopedagogikę bądź logopedię. Jeszcze nie zdecydowałam, ale będzie to na pewno kierunek związany z pracą z dziećmi upośledzonymi, bo takimi teraz się zajmuję w pracy.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze wyniki w rekrutacji!!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 21:02   #37
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Mam pytanie w imieniu mojej 25-letniej kuzynki, której marzy się medycyna. I tu jest problem: zdawała nową maturę już przeszło 5 lat temu, ale nie zdawała na niej biologii ani chemii, bo poszła na studia z socjologii. Czy jest możliwość ponownego zdawania matury? Na jakich warunkach? Pilnie proszę o odpowiedź.

A co do mnie, to kończę za dwa miesiące filologię polską, bronię magisterkę Poza tym mam podyplomówkę z pedagogiki przedszkolnej (3 semestralną, zaczęłam ją równocześnie z magisterką). Od października planuję studiować oligofrenopedagogikę bądź logopedię. Jeszcze nie zdecydowałam, ale będzie to na pewno kierunek związany z pracą z dziećmi upośledzonymi, bo takimi teraz się zajmuję w pracy.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze wyniki w rekrutacji!!
25-letnia kuzynka i nie umie z googla skorzystać? Temat był wałkowany 100 razy. Jeśli kuzynka w ogóle maturę (z czegokolwiek) ma zdaną to jest ona ważna na zawsze. Co za tym idzie nie ma żadnego terminu na zdawanie kolejnych przedmiotów. Biologię i chemię może sobie zdać i za 20 lat, brak jakichkolwiek przeciwwskazań.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 22:06   #38
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
25-letnia kuzynka i nie umie z googla skorzystać? Temat był wałkowany 100 razy. Jeśli kuzynka w ogóle maturę (z czegokolwiek) ma zdaną to jest ona ważna na zawsze. Co za tym idzie nie ma żadnego terminu na zdawanie kolejnych przedmiotów. Biologię i chemię może sobie zdać i za 20 lat, brak jakichkolwiek przeciwwskazań.
Po co takie zjadliwe uwagi? Poprosiłam kulturalnie o odpowiedź, ale widocznie nie jestem mile na forum widziana (w końcu kto by sięgał podpowiedzi na forum??). Przekażę kuzynce, żeby ,,nauczyła się korzystać z googla''.
DZIĘKUJĘ za odpowiedź.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany

Edytowane przez Aniaaa PlayMate
Czas edycji: 2015-03-04 o 22:09
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:54   #39
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Myślicie że w dzisiejszych czasach i w moim wieku studia pedagogiczne mają sens?
stanowczo odradzam! Właśnie kończę studia magisterskie z pedagogiki. I powiem Ci, ze pedagogów jest jak mrówków Studiowałam dziennie i robiłam sporo dodatkowych kursów, jeździłam na wolontariat żeby zdobyć doświadczenie. Niestety pracę w zawodzie dostaje mały odsetek osób, nie wiem czy będzie to choćby 1% i zazwyczaj jest to praca po znajomości niestety. Żeby dostać pracę w zawodzie musisz się naprawdę wybić albo mieć ciocię, mamę, czy znajomą nauczycielkę
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 15:38   #40
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
stanowczo odradzam! Właśnie kończę studia magisterskie z pedagogiki. I powiem Ci, ze pedagogów jest jak mrówków: Studiowałam dziennie i robiłam sporo dodatkowych kursów, jeździłam na wolontariat żeby zdobyć doświadczenie. Niestety pracę w zawodzie dostaje mały odsetek osób, nie wiem czy będzie to choćby 1% i zazwyczaj jest to praca po znajomości niestety. Żeby dostać pracę w zawodzie musisz się naprawdę wybić albo mieć ciocię, mamę, czy znajomą nauczycielkę
A ja się z Toba nie zgodzę. Znam trochę osób po pedagogice, którzy w tym roku obronili mgr. I tylko jedna osoba nie ma pracyt w zawodzie. A tak reszta pracuje w szkole, przedszkolu.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 16:41   #41
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
A ja się z Toba nie zgodzę. Znam trochę osób po pedagogice, którzy w tym roku obronili mgr. I tylko jedna osoba nie ma pracyt w zawodzie. A tak reszta pracuje w szkole, przedszkolu.
No właśnie też mi się tak wydawało. Zyskowa może w Twoim regionie jest taka kaszana z pracą w szkolnictwie Znam kilka osób po pedagogice wczesnoszkolnej i wszystkie pracują w zawodzie. Co innego po polonistyce- tu z kolei znam dwie osoby bezrobotne i trzecią pracującą w innym zawodzie.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 18:33   #42
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Też jestem po pedagogice i polonistyce, ale pracuję w szkole z dziećmi jako nauczyciel wspomagający. Pracę znalazłam zaraz po licencjacie, bezproblemowo i chociaż to nie szczyt moich marzeń i nie jest to praca w zawodzie, to jednak jestem w społeczeństwie szkolnym na co dzień i z uśmiechem idę do pracy. Ale fakt, trzeba się wykazać na praktykach bądź zastępstwie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 21:26   #43
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Też jestem po pedagogice i polonistyce, ale pracuję w szkole z dziećmi jako nauczyciel wspomagający. Pracę znalazłam zaraz po licencjacie, bezproblemowo i chociaż to nie szczyt moich marzeń i nie jest to praca w zawodzie, to jednak jestem w społeczeństwie szkolnym na co dzień i z uśmiechem idę do pracy. Ale fakt, trzeba się wykazać na praktykach bądź zastępstwie.
Jak to nie jest to praca w zawodzie?
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 15:10   #44
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Praca w zawodzie (zgodnie z kierunkiem studiów) byłaby wtedy, gdybym uczyła języka polskiego lub pracowała w przedszkolu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:49   #45
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Praca w zawodzie (zgodnie z kierunkiem studiów) byłaby wtedy, gdybym uczyła języka polskiego lub pracowała w przedszkolu.
Ale pracujesz jako nauczyciel wspomagający w szkole. I według mnie jest to jak najbardziej praca w zawodzie.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 09:05   #46
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

I ja się z tego powodu bardzo cieszę
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 18:50   #47
pedagogpisze
Raczkowanie
 
Avatar pedagogpisze
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 140
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Ale pracujesz jako nauczyciel wspomagający w szkole. I według mnie jest to jak najbardziej praca w zawodzie.
Zdecydowanie jest to praca w zawodzie.

Z pracą różnie jest i fatycznie duże znacznie ma region.
__________________
Studia pedagogiczne, wolontariat, praca nauczyciela, przemyślenia, pomysły na atrakcyjne zajęcia dla dzieci, to właśnie o tym przeczytasz na moim blogu www.pedagogpisze.pl

Facebook
Instagram
pedagogpisze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 19:58   #48
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Hej dziewczyny,
Zdalam ten egzamin, ale niestety mialam o 4 punkty za malo, bo na uczelni wymagaja 80 pkt, a ja mialam 76%, wiec mozliwe, ze bede musiala pisac jeszcze jakis wewnetrzny, chociaz mam nadzieje, ze mi daruja, bo zdane bylo od 60 pkt, wiec to to tez nie tak, ze ledwo sie zalapalam.

W poniedzialek wyslalam wszystkie dokumenty na uczenie, przede mna jeszcze ewentualnie test jezykowy, test cos ala na logiczne myslenie i ostatni etap to rozmowa z wykladowca, taki jakby test psychologiczny. Ale tej rozmowy to akurat najmniej sie boje, bo to jest cos, co ja naprawde chce robic i wiem, ze mam powolanie

Teraz maja czas 2 miesiecy zeby zaprosic mnie na kolejny etap...
chcialabym, zeby to juz bylo za mna, szczegolnie ten test na myslenie, bo robilam ostatnio przykladowy test i bylo pytanie, kto uzyl po raz pierwszy pradu w niemczech, lol, a skad ja mam to wiedziec.:P

pod koniec czerwca bedzie juz po wszystkim
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 22:55   #49
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Odświeżam wątek Kończę właśnie studia na pierwszym kierunku i od października mam zamiar rozpocząć nowe Cieszę się, że w porę doszłam do wniosku, że warto zdobyć dodatkowe wykształcenie, bo zawsze łatwiej to zrobic w wieku 25 lat niż np. 10 lat póżniej
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 23:31   #50
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek Kończę właśnie studia na pierwszym kierunku i od października mam zamiar rozpocząć nowe Cieszę się, że w porę doszłam do wniosku, że warto zdobyć dodatkowe wykształcenie, bo zawsze łatwiej to zrobic w wieku 25 lat niż np. 10 lat póżniej
Jaki kierunek planujesz zacząć?
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 19:19   #51
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Wizażanki wybierające się na studia :) >25

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Jaki kierunek planujesz zacząć?

Wybieram się na prawo Obecnie kończę natomiast studia na wydziale psychologii, ale nie pracuje w zawodzie stricte psychologicznym
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 20:19:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.