American & Polish Girl cz. XII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-21, 10:59   #3691
gaddzinka
Raczkowanie
 
Avatar gaddzinka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 317
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
u mnie gęś kaczka nie słyszałam

no właśnie nie można przedobrzyć, a wydaje mi się, że te karbowane włosy przeważą szalę

ja właśnie sprzątam i do szkoły się wybieram a po szkole na jakiegos drinka ze znajomymi

Też muszę iśc od dentysty, coś mnie ząb boli albo dziąsło sama nie wiem
u mnie tez gęś ja bylam u dentysty dzis o 8 rano :/ ale na szczescie kolejna wizyta za pol roku
ide sie szykowac do Tz-ta :P milego dnia śliczne (pewnie jak bede u niego to bede wlazic na wizaz :Psam mi juz wlacza jak przchodze do niego-wie co lubie

Marlenkarr- kurcze strasznie sie zachowal Twoj Tz te byle wszystkie to tez wkurzajace :/ odzywaja sie niepotrzebnie i wszystko sie psuje.. przemysl sobie jeszcze raz dokladnie czychcesz z nim byc :/ nie znam calej waszej sytuacji itp ale wiem jak to jest byc zle traktowana przez faceta i wiem tez ze zawsze mozna spotkac kogos lepszego tylko nie mozna sobie tej szansy samej odbierac marnujac sie przy kims kto nie szanuje drugiego czlowieka. Moze dajcie sobie czas? Zeby wiedzial, ze nie dasz sie tak traktowac!
__________________


książki wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22479911

Edytowane przez gaddzinka
Czas edycji: 2009-11-21 o 11:05
gaddzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 11:02   #3692
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość
dziewczyny ;( narozrabiałam, przesadziłam i nie wiem co mam robic, własnie teraz potrzebuje przyjaciólek bo serio mam takiego doła.
Zadzwoniła jakas laska do mojego Tz wczoraj na***ana, i chciała żeby gdzies przyszedł bo ona jest na jakies tam ulicy zaczełam mu telefon wyrywac to sie rozłączył, jak mu wyrwałam zadzwoniłam do niej ale nie miała odwagi rozmawiac jak sie przedstawiłam. O dziwo spokojnie z nią i jej koleżanka potem gadałam. Ale wkurzył mnie tz i zaczełam sie wydzierac co on ma z nia wspolnego ( on sie kiedys z nia umowił on do niej pisał, jak nie bylismy razem) w pewnym momecie popchnął mnie na drzwi zacza przeklinac wyzywc mnie od po***ów rozerwał mi bluzke. Dzis jak sie z tym wszytkim przespałam powiedziałam mu że nasz zwiazek nie ma chyba sensu, prosił bym to przemyslała. Włączam kompa dzis a tam pozminiane hasła na komputer i moja nk, wiec prosze go zeby teraz on mi podał swoje hasła skoro on mi nk sprawdzil to ja zrobie to samo, nie podał. Co mam robic? Kocham go ale nigdy tak mnie nie potraktował nawet jak go zdradziłam tak mnie nie zwyzywał. Jak mam to rozegrac ;( ??
ja myślę, że to powinno mówić samo za siebie. Rozumiem miłość miłością, ale jak sobie raz pozwolisz na takie zachowanie to może tak być już zawsze. Dla mnie sprawa by była jasna, wszystko, wszystkim. Kłotnie są normalną rzeczą, sprzeczki ,złe słowa itd ale agresja w stosunku do drugiej osoby, a już w szczególności do swojej połówki, którą się rzekomo kocha jest nie wybaczalna.

Czy on Cię chociaż przeprosił? Wyraził skruchę?

Edytowane przez Monian
Czas edycji: 2009-11-21 o 11:07
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 11:13   #3693
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
ja myślę, że to powinno mówić samo za siebie. Rozumiem miłość miłością, ale jak sobie raz pozwolisz na takie zachowanie to może tak być już zawsze. Dla mnie sprawa by była jasna, wszystko, wszystkim. Kłotnie są normalną rzeczą, sprzeczki ,złe słowa itd ale agresja w stosunku do drugiej osoby, a już w szczególności do swojej połówki, którą się rzekomo kocha jest nie wybaczalna.

Czy on Cię chociaż przeprosił? Wyraził skruchę?
przeprosił, ale wielkiej skruchy nie wyraził. Stwierdził, że kretyna z niego zrobiłam. Z tego co zauważyłam laska nie wiedziała że on ma dziewczyne.
Ja chyba chce sie z nim rozstac, ale boje sie że bede tego załowała, że on zaraz sobie znajdzie nową dziewcznyne.
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 11:20   #3694
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość
przeprosił, ale wielkiej skruchy nie wyraził. Stwierdził, że kretyna z niego zrobiłam. Z tego co zauważyłam laska nie wiedziała że on ma dziewczyne.
Ja chyba chce sie z nim rozstac, ale boje sie że bede tego załowała, że on zaraz sobie znajdzie nową dziewcznyne.

ja Ci nie poradzę czy masz go zostawić czy nie , bo uważam , że osoby trzecie nigdy nie powinny w takie coś ingerować. Ale jesli go zostawisz a on zaraz poleci do innej to przecież nie będziesz chyba miała czego żałować? Bo o czym to świadczy? No właśnie.
No ale przemyśl to jeszcze , zrób wszystkie za i przeciw
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 11:30   #3695
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

dziekuje
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 11:33   #3696
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość
dziekuje
nie ma za co
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 11:38   #3697
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Marlenka o co on się zdenerwował? Normalnie zareagowałaś, każdy by tak zrobił, ja bym go chyba rozstrzelała, a on że kretyna z niego zrobiłaś?
W sumie skoro to pierwszy raz to może się nauczy, że tak się nie robi, może nie warto tego kończyć skoro go kochasz, potem będziesz żałować, a może być za poźno. Pofochaj się pare dni, może zrozumie.
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 11:43   #3698
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

dzieki laseczki za rady.. w sumie te wlosy jeszcze raz musze przemyslec, moze jednak zaloze clipy i zepne je w jakis kucyk, np. na boku
marlenkarr to straszne jak sie twoj tz zachowal, ja rozumiem nerwy itp, nie raz sie z miom klocilam i wyzywalam od najgorszych jeszcze przed slubem, ale nigdy mnie nie popchnal.. ani nie uderzyl, ja go owszem ale on mnie nie.. wiec na twoim miejscu przemyslalabym wszystko dokladnie, jego wady i zalety.. nie chce sie az tak wtracac. bo powinnas sama decyzje podjac. ale .. jesli masz jakies watpliwosci to lepiej to naprawde przemyslec. czy jest to az taka wielka milosc i czy jestes w stanie mu przebaczyc jesli np, nastepnym razem cie uderzy ??
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 11:57   #3699
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

marlenkarr ja bym juz z tym "panem" nawet nie rozmawiała... Zostawi,łabym go bez zastanowienia. Nic nie tłumaczy podniesionej ręki, naprawdę NIC!!!!! Mam nadzieję ze nie jesteś jedną z tych dziewczyn, które potrzebują do zrozumienia ze takich rzeczy sie nie wybacza, podbitego oka czy innych tego typu obrażen. Jestem z swoim TZ 4 lata, nigdy nawet nie podniósł na mnie ręki ( nie używamy absolutnie takich "wspomagaczy" przy kłótniach), nie jest tego typu osobą ale na początku powiedziałam mu przezornie ze gdyby tylko coś takiego sie zdarzyło,tyle mnie zobaczy
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 12:12   #3700
Anecia_18
Raczkowanie
 
Avatar Anecia_18
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 381
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

marlenkarr a czemu mu zalezy na opinii jakiejs tam laski jesli Ty jestes z nim? Twoja opinia powien sie przejmowac. Dla mnie posunal sie za daleko i nie ma wytlumaczenia na tego typu zachowania. Jezeli raz sobie pozwolisz na takie traktowanie to mozesz byc pewna ze sytuacja bedzie sie powtarzac. Przemysl sobie czy warto w to dalej brnac, a i szkoda marnowac czas na zwiazek bez przyszlosci (chodzi o to ze nie jestes go pewna). A tych zmian hasel to juz wogole nie chce mi sie komentowac, szczeniackie zachowanie i tyle
Anecia_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 12:28   #3701
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

moze trochę fotek??

Edytowane przez Eloska
Czas edycji: 2009-11-21 o 12:36
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 13:15   #3702
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

marlenkarr - ciężka sprawa, ale jak mówiły koleżanki jeżeli podniósł na ciebie rękę , to uciekaj. Nie wiadomo co moze być potem ..
Nie znamy całkowitej twojej sytuacji więc musisz sama zdecydowac czy chcesz z nim być czy nie, czy ci zależy, czy go kochasz, czy takie jego zachowanie jest wybaczalne.? ehh..
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 13:23   #3703
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

dziewczyny moze ktoras z was mi doradzi??? poo farbowaniu zzolkly mi koncowki i zupelnie nie pasuja do koloru clipow;(( czym mam teraz potraktowac je zeby rozjasnic rozjasniaczem czy porpostu kupic mega jasna farbe?? macie fote zeby zobaczyc jak to wyglada
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 13:33   #3704
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Słuchaj a gdybyś zrobiła sobie taki platynowy balejaż? Chodzi mi o takie minimalne różnice w kolorze pasemek żeby wyglądało w miarę naturalnie.. Najlepiej to iść z tym do fryzjerki która się na tym zna, a nie samemu eksperymentować. Szkoda włosów!
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 13:38   #3705
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez LaCandy Pokaż wiadomość
Słuchaj a gdybyś zrobiła sobie taki platynowy balejaż? Chodzi mi o takie minimalne różnice w kolorze pasemek żeby wyglądało w miarę naturalnie.. Najlepiej to iść z tym do fryzjerki która się na tym zna, a nie samemu eksperymentować. Szkoda włosów!
tylko wlasnie dzieki fryzjerce mam to co mam teraz na glowie;P
bylam 2 tyg temu i ladnie bylo przez..2 dni;/
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 13:45   #3706
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
dziewczyny moze ktoras z was mi doradzi??? poo farbowaniu zzolkly mi koncowki i zupelnie nie pasuja do koloru clipow;(( czym mam teraz potraktowac je zeby rozjasnic rozjasniaczem czy porpostu kupic mega jasna farbe?? macie fote zeby zobaczyc jak to wyglada
To co ta fryzjerka ci zrobiła ? czemu Ci tak zżółkły ?
Hmm, raczej ci nie poradzę, może spróbuj lepiej farbą, rozjaśniaczem zniszczą ci sie włosy, a szczególnie końcówki. Po przygodzie z rozjaśniaczem, nienawidzę ich
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 13:47   #3707
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

No własnie wkurzyłam sie na niego za to że zna jej nr na pamieć. Zaczełam wrzeszczeć na niego. Ale nie przeklinałam nie wiem czemu wpadł w taki szał nigdy przez 5 lat tak sie nie zachował. Nie rozumiem nic z tego. Dałam jej swoj nr telefonu ma sie domnie odezwac jak wytrzezwieje...może ona mi cos wyjasni choc wątpie żeby miała tyle odwagi by do mnie napisac. Bez problemu na nk ja znajde na nk ma ją w znajomych jak zechcę jej coś napisać. Ale chcę wyjść z twarzą z tej sytuacji. Nie wiem co mam robić. Może naprawde lepiej odejść i odstapic jej miejsca skoro tak ich do siebie ciagnie, a sobie dac spokoj
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 13:50   #3708
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez shane00 Pokaż wiadomość
To co ta fryzjerka ci zrobiła ? czemu Ci tak zżółkły ?
Hmm, raczej ci nie poradzę, może spróbuj lepiej farbą, rozjaśniaczem zniszczą ci sie włosy, a szczególnie końcówki. Po przygodzie z rozjaśniaczem, nienawidzę ich
haha niby normalny balejazz rozjasniaczem ale..on sie wypral po kilku dniach;/ masakra zrazilam sie do fryzjerow przez to;/

jeszcze myslalam o tym szamponie rewitalizujacym z joanny profes.
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 14:05   #3709
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Jak to skad takie wlosy?Dlatego,ze fryzjerka je takie zotle zrobila, zeby nie bylo widac to umyla go szmponem na bazie gencjany, co wyplukuje zolty odcien-ot co. Musisz isc do niej na poprawke, a jak powie nie to zloz reklamacje, podaj ja do PIHu itp jak nie bedzie chciala uwzglednic reklamacji.
Marlenkaa ja tez sie ze swoim poklocilam wczoraj i to bardzo niby gadamy ze soba, ale powiedzial ze juz razem w przyszlosc na pewno nie bedziemy.Troche sie tego obawiam i nie wiem czy mam sobie szukac kogos innego. Do mojego TZ tez kiedys zadzwonila jakas baba i afere mu zrobilam i do niej dzwonilam i tez sie wkurzal, ze kompromituje go przed znajomymi, ale w koncu jak go jeszcze pozniej zaprosila w smsie na ur. to dopilnowalam,zeby wyslal smsa, ze konczy znajomosci jest spokoj.Powiedzialam, ze w jego przypadku nie moze miec kolezanek.Tylko tam ze 3 ktore ja sama zaakceptowalam.A tej to w ogole nie znalam.
Latwo sie mowi zerwij z nim bo zle traktuje, gorzej jest to zrobic jak sie kocha.Potrzeba na to duuuzo czasu.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 14:46   #3710
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Jak to skad takie wlosy?Dlatego,ze fryzjerka je takie zotle zrobila, zeby nie bylo widac to umyla go szmponem na bazie gencjany, co wyplukuje zolty odcien-ot co. Musisz isc do niej na poprawke, a jak powie nie to zloz reklamacje, podaj ja do PIHu itp jak nie bedzie chciala uwzglednic reklamacji.
Marlenkaa ja tez sie ze swoim poklocilam wczoraj i to bardzo niby gadamy ze soba, ale powiedzial ze juz razem w przyszlosc na pewno nie bedziemy.Troche sie tego obawiam i nie wiem czy mam sobie szukac kogos innego. Do mojego TZ tez kiedys zadzwonila jakas baba i afere mu zrobilam i do niej dzwonilam i tez sie wkurzal, ze kompromituje go przed znajomymi, ale w koncu jak go jeszcze pozniej zaprosila w smsie na ur. to dopilnowalam,zeby wyslal smsa, ze konczy znajomosci jest spokoj.Powiedzialam, ze w jego przypadku nie moze miec kolezanek.Tylko tam ze 3 ktore ja sama zaakceptowalam.A tej to w ogole nie znalam.
Latwo sie mowi zerwij z nim bo zle traktuje, gorzej jest to zrobic jak sie kocha.Potrzeba na to duuuzo czasu.
i pomogło? Nie było z tym problemów żeby zerwał znajomość? Moj tego nie zrobi znam go jak on sie przejmuje tym ze z nia gadałam i "zrobiłam" z niego kretyna, to wątpie żeby mi sie udało go nakłonić by napisał taką wiadomość. Ale chciałabym tego , i chciałabym zeby jeszcze dopisał ze zrywa z nia znajomość bo narobiła mu problemów. Jak mam go do tego nakłonić , skoro prosbami sie nie uda? zagrozić? żeby zerwał znajomosc ze mna albo z nią? hm??
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 14:49   #3711
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dualstar a masz te perfumy- męskie ale zawierają ten olejek
http://www.drbeta.pl/eau-de-toilette-cardamon-p210/
dziękuję
już też coś tam wyszperałam
Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
O masz, czyli kolejna przyczyna powstawania cellulitu, której trzeba się wystrzegać:rolle yes:

Btw, pierwszo słyszę wyrażenie 'idę na pole'

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
ide dzis z tz na imprezke domowa do znajomych.. mysle juz kilka dni co zalozyc, te laski co tam beda to raczej nie stroja sie, wszystkie nosza zawsze dzinsy i jakis sweter lub zwykla bluzeczke, pomimo ze je lubie to z wygladu nie sa zbyt ciekawe.. ja troche do nich nie pasuje.. tzn w tym ze ja lubie dbac o siebie..
wiec myslalam tak: kozaczki wysokie. czarne rajstopy grube, mini czarna lub spodenki czarne.. na gore cos tam wybiore.. i mam taki plan zeby nie doczepiac clipow, tylko zrobic swoje karbownica. co myslicie?
myślę że będzie fajnie.

A ja lubię u siebie karbowane włosy, zależy komu pasuje
Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość
dziewczyny ;( narozrabiałam, przesadziłam i nie wiem co mam robic, własnie teraz potrzebuje przyjaciólek bo serio mam takiego doła.
Zadzwoniła jakas laska do mojego Tz wczoraj na***ana, i chciała żeby gdzies przyszedł bo ona jest na jakies tam ulicy zaczełam mu telefon wyrywac to sie rozłączył, jak mu wyrwałam zadzwoniłam do niej ale nie miała odwagi rozmawiac jak sie przedstawiłam. O dziwo spokojnie z nią i jej koleżanka potem gadałam. Ale wkurzył mnie tz i zaczełam sie wydzierac co on ma z nia wspolnego ( on sie kiedys z nia umowił on do niej pisał, jak nie bylismy razem) w pewnym momecie popchnął mnie na drzwi zacza przeklinac wyzywc mnie od po***ów rozerwał mi bluzke. Dzis jak sie z tym wszytkim przespałam powiedziałam mu że nasz zwiazek nie ma chyba sensu, prosił bym to przemyslała. Włączam kompa dzis a tam pozminiane hasła na komputer i moja nk, wiec prosze go zeby teraz on mi podał swoje hasła skoro on mi nk sprawdzil to ja zrobie to samo, nie podał. Co mam robic? Kocham go ale nigdy tak mnie nie potraktował nawet jak go zdradziłam tak mnie nie zwyzywał. Jak mam to rozegrac ;( ??
wiesz co ja uważam że absolutnie nigdy w życiu nie powinno się podnosić ręki na dziewczynę ani na nią bluźnić, nawet w przepływie emocji to tylko świadczy że jest bardzo porywczą osobą i takie zajścia mogą się zdarzać w kłótni itp.
Przemyśl sobie wszystko jeszcze raz, wydaje mi się że nie darzy cię aż tak dużym uczuciem ale nie mogę w 100% tego potwierdzić gdyż nie znam osobiście.
Jeżeli w takim związku masz się męczyć i doznawać tego typu upokorzeń to raczej najrozsądniej byłoby się rozstać.
Ale serce nie sługa tę decyzję musisz podjąć sama wedle twego serca, rozumu i sumienia
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 14:53   #3712
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

nudzi mi sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 15:04   #3713
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
nudzi mi sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
mi też. Tż poszedł już na beefora do znajomych ,a ja z racji opuchniętej twarzy i kiepskiego samopoczucia zostałam cały wieczór mam dla siebie i nie wiem co robić
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 15:06   #3714
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
nudzi mi sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Mi też !!! haha
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 15:10   #3715
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

to dawajcie do mnie
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 15:12   #3716
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
to dawajcie do mnie
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 15:18   #3717
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Chętnie , chętnie.
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 15:18   #3718
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

to co wam polać dziewczyny ?:P
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 15:21   #3719
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
dziewczyny moze ktoras z was mi doradzi??? poo farbowaniu zzolkly mi koncowki i zupelnie nie pasuja do koloru clipow;(( czym mam teraz potraktowac je zeby rozjasnic rozjasniaczem czy porpostu kupic mega jasna farbe?? macie fote zeby zobaczyc jak to wyglada
Zobacz tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=pioktanina
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 15:25   #3720
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
dziekuje;*
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.