American & Polish Girl cz. XII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 20:47   #3841
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Siwa życzę szczęścia, oby wszystko Wam teraz w przygotowaniach z górki szło..
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 21:03   #3842
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dziewczyny, kupuje teraz clipy . tylko nie wiem jaki kolor odpowiada moim włoskom.

http://allegro.pl/item823377698_clip..._do_45_cm.html

Nie wiem czy ; bardzo ciemny brąz, ciemny brąz czy średni brąz, bo jasny brąz na pewno nie

Moje zdjęcie jest u mnie w albumie
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 21:20   #3843
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;15441113]To lecz te ząbki. Ja na dół bym sobie założyła aparat. Kiedyś ruchomym prostowałam górę, teraz jest super, a dół jak miałam zawsze prosty tak teraz strasznie mi się krzywi.

Wrzucę Wam teraz te moje buty, a co tam, pouczyłam się już trochę, dużo mi nie zostało. Zrobię sobie przerwę mała. Od razu przepraszam za sznurek od aparatu na jednym zdjęciu. Moja mama tak zdjęcia robi.

A szpila tam jest bardzo duża tylko na fotkach tego nie widać.[/QUOTE]
skromne i dlatego ładne
Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
Jestem w klasie maturalnej składającej się z 24 uczni. Mamy przewodniczącą X, która nie zdała rok i jest od nas starsza. Od roku ma dziecko i męża. X wraz ze skarbnikiem klasowym, przetrwoniły pieniądze na osiemnastkowy prezent chłopaka z klasy, pieniądze na książke do matematyki dla jednej dziewczyny i ogółem z każdej osiemnastki co się składaliśmy zostawało ok 20 zł co można było przeznaczyć na klasowe sprawy, ale one to zawijały dla siebie, a że nikt ich nie sprawdzał to nikt nie wiedział, dopiero ostatnio to wyszło. W środe x i skarbnik nie byli w szkole, więc został ten temat poruszony z wychowawczynią. Najmniej się odzywałam, udział w dyskusji wzieła O, K, A i częściowo K2. Cała klasa głosowała na zmiane samorządu klasowego. Następnego dnia chłopak z klasy powtórzył to wszystko im i obwinił o to mnie, O i K, zapominając zupełnie o K2 która ten temat poruszyła. X napisała wczoraj na forum klasowym, że jesteśmy pierdo%$%$ ścierwa i ją popamiętamy i takie tam.
Co zrobić:
a) uciec do Afryki i zaszyć się tam
b) tłumaczyć się X
c) nic, w razie czego jestem ubezpieczona na 30 000
po pierwsze to dobrze że zgłosiłyście tę sprawę i zmieniacie ich -> po prostu takie coś jest dla mnie totalnym chamstwem jak można dla siebie wziąć nie swoją kasę.

a co ty masz się tłumaczyć niech oni się z tego tłumaczą bo jedyni winni to oni a nie ty.
Cytat:
Napisane przez shane00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupuje teraz clipy . tylko nie wiem jaki kolor odpowiada moim włoskom.

http://allegro.pl/item823377698_clip..._do_45_cm.html

Nie wiem czy ; bardzo ciemny brąz, ciemny brąz czy średni brąz, bo jasny brąz na pewno nie

Moje zdjęcie jest u mnie w albumie
szczerze mówiąc trudno określić bo w cieniu pasowałby mi średni brąz, ale jak widzę promyczki słońca na twoich włosach to już to inaczej wygląda i wtedy jasny brąz chyba że jeszcze jaśniejszy.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 21:22   #3844
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

trochę fotek, bo pusto
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 21:24   #3845
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 21:25   #3846
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 21:27   #3847
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 21:27   #3848
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dualstar kim jest ta dziewczyna z czwartego zdjęcia z 1 tury fotek, które właśnie wklejałaś?
Super makijaż
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 21:28   #3849
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 21:31   #3850
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Dualstar kim jest ta dziewczyna z czwartego zdjęcia z 1 tury fotek, które właśnie wklejałaś?
Super makijaż
przypadkowa dziewczyna z portalu więc nie żadna celebrity
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 21:35   #3851
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez shane00 Pokaż wiadomość
Ładne ile dałaś ?
225 zł. Były najtańsze z tych wszystkich, które oglądałam.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 21:42   #3852
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;15444164]225 zł. Były najtańsze z tych wszystkich, które oglądałam. [/QUOTE]
ojej jakie drogie, ja bym chyba nie kupiła za tyle.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 21:57   #3853
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
skromne i dlatego ładne

po pierwsze to dobrze że zgłosiłyście tę sprawę i zmieniacie ich -> po prostu takie coś jest dla mnie totalnym chamstwem jak można dla siebie wziąć nie swoją kasę.

a co ty masz się tłumaczyć niech oni się z tego tłumaczą bo jedyni winni to oni a nie ty.

szczerze mówiąc trudno określić bo w cieniu pasowałby mi średni brąz, ale jak widzę promyczki słońca na twoich włosach to już to inaczej wygląda i wtedy jasny brąz chyba że jeszcze jaśniejszy.
Dzięki za odp. Hmm, jasny brąz na pewno nie, myśle że weznę ciemny brąz, tylko właśnie końcówki mam troszkę jaśniejsze, i będzie widać bd musiala chyba zafarbować włoski, a tego nie chcę, bo wiem jak mi się niszczą.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;15444164]225 zł. Były najtańsze z tych wszystkich, które oglądałam. [/QUOTE]
Fakt drogie troszkę
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 22:00   #3854
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
ojej jakie drogie, ja bym chyba nie kupiła za tyle.
tez tak mysle ładne są ale za nie bym tyle niedała
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 22:12   #3855
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

ja też, w ogóle ja się muszę wziąć za studniówkę bo nie mam nic, chyba za 2 tyg jadę do krk po sukienkę
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 22:21   #3856
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Nic tańszego nie widziałam. Weszłam do jednego sklepu to ceny zaczynały się od 300 w górę. A ten jeden raz mogę zaszaleć, przydadzą mi się nie tylko na ten jeden raz. Przecież mam zamiar w nich chodzić to tu to tam.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 22:24   #3857
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

a ja nadal nie mogę znaleźć takich jak mi sie marzą - lakierowanych cielistych
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 22:38   #3858
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Eloska Pokaż wiadomość
a ja nadal nie mogę znaleźć takich jak mi sie marzą - lakierowanych cielistych
tez mi sie marzą takie jak miała ta laska z filmików o makijazu
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 08:56   #3859
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
a co do tally wejl mam dwie bluzki z tamtąd i jestem wogole z nich niezadowolona jakość ciucha poprostu straszna- porozciaglay mi sie zmechacily( a jedna bokserka kupiłam tam za 75zl), zreszta tak samo jak ciuszki z orsaya( bynajmniej te ktore ja mam)
Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
ja kupiłam raz jeansy w tym sklepie, długo ich nie ponosiłam więcej nie kupiłam. Zmechliły się , porozciągały itd
Cytat:
Napisane przez shane00 Pokaż wiadomość
A ja własnie mam na sobie jeansy z tally i je chwale
jestem zadowolona z zakupu, ja tam ciągle spodnie kupuje .
Cytat:
Napisane przez gaddzinka Pokaż wiadomość

No wiec tak ja kupilam sobie szara kiecke/tunike taka z jednym rekawem a drugie odkryte.. strasznie mi sie podobala lubie ciuchy z tally jeszcze sie nie zrazilam, ale trzeba uwazac bo rzeczywiscie sporo jest tam szmatek na ktore szkoda wydawac kase. Spodni nigdy tam nie kupilam bo poprostu jak dla mnie sa za drogie(ale ładne sa ), ja kupuje na bazarze zazwyczaj bo sa fajne i nie kosztuja wiecej niz 80, 90 zl :P jeszcze taka biala tunika mi sie podobala w tally ale no nie mam tyle pieniazkow :P moze w grudniu zakupie jakas uzalezniona jestem...:P a co do panterki to super wzor, ale juz mi sie przejadla...
Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość

Ja uwielbiam ciuchy z tally ale t rzeba uważac czesc ciuchów jest badziewna ale niektóre naprawde są dobre, np topy za 19.90 noszę już od 3 lat zima czy lato zawsze , czarny już wyblakł wiec musze isc po nastepny.
Jeansy mam 2 pary są to moje ulubione jeansy babka na sile mi wcisneła rozmiar mniejszy dopinałam sie na siłe, już są po wielu praniach i jak sie rozlecą to bede płakać. Poki co są super pierwsze rurki w ktorych dobrze wygladam
sweterki wiekszość badziewna jeden sweterek po 3 praniu nadaje sie tylko po domu , drugi trzymał sie niezle dopoki go nie wrzuciłam do pralki czego bardzo załuje
Ale mam jeden super cieniutki dzianikowy golfik pralka nie pralka czesto noszony i nic sie z nim nie dzije
no to tak: ja pracowałam w Tally Weijl dosyć dłuugo, dlatego mam połowe szafy tej firmy. Także moge szczerze powiedzieć że jakośc tych ciuchów jest delikatnie mówiąc nieciekawa w porównianiu do cen które obowiązują... oczywiście bywają ciuchy dobrej jakości ale jest ich stosunkowo mało, trzeba sie dobrze przyjrzeć przed zakupem. opłaca sie tam kupować jedynie w okresie wyprzedaży czy akcji promocyjnych(choć nie ma tam nigdy mega wyprzedaży jak np w new yorkerze) Sam fakt iż miałyśmy tam baardzo dużo reklamacji mówi za siebie. Jeśli chodzi o spodnie to rozchodzą się baardzo, czasem nawet o 2 rozmiary! dlatego kupujcie ciasne, ponieważ 90% spodni z tally sie rozbija(czasem aż tak że są potem do wyrzucenia..). Sweterki w 90% mechacą sie po kilku założeniach. Także dziewczyny zachowujcie paragon i reklamujcie niezwłocznie!! to taka przydatna rada ale ciuszki są tam prześliczne, musze przyznać...

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Wróciłam wypoczęta i ... ZARĘCZONA
no to Siwa gratulacje hehe!!;* ja chciałabym najpierw skończyć studia, przynajmniej licjencjackie, potem bede myślała o takich rzeczach. no chyba że los zdecyduje inaczej.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 09:14   #3860
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez shane00 Pokaż wiadomość
Dzięki za odp. Hmm, jasny brąz na pewno nie, myśle że weznę ciemny brąz, tylko właśnie końcówki mam troszkę jaśniejsze, i będzie widać bd musiala chyba zafarbować włoski, a tego nie chcę, bo wiem jak mi się niszczą.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------


Fakt drogie troszkę
Podobne clipy o takiej samej gestosci 70 g mam w galerii zobacz sobie. Jest ich zdecydowanie za malo. Zreszta widac to na zdjeciu na aukcji tylko nie te fotki co specjalnie ulozyli i rozczesali te clipy tylko to co jest w woreczku.Widzisz jak jest tych wlosow malao?I pomysl, ze teraz masz rozlozyc to na cala glowe. Ja juz w sobote wybralam zachwalane przez ooodetae clipy od victori. Pozniej wstawie fotki na watku przedluzanie wlosow.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 09:24   #3861
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

a widziałyście nową piosnke od shakiry? w teledysku tak sie wygina i skaka po łóżku fajnie
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 09:26   #3862
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
no to tak: ja pracowałam w Tally Weijl dosyć dłuugo, dlatego mam połowe szafy tej firmy. Także moge szczerze powiedzieć że jakośc tych ciuchów jest delikatnie mówiąc nieciekawa w porównianiu do cen które obowiązują... oczywiście bywają ciuchy dobrej jakości ale jest ich stosunkowo mało, trzeba sie dobrze przyjrzeć przed zakupem. opłaca sie tam kupować jedynie w okresie wyprzedaży czy akcji promocyjnych(choć nie ma tam nigdy mega wyprzedaży jak np w new yorkerze) Sam fakt iż miałyśmy tam baardzo dużo reklamacji mówi za siebie. Jeśli chodzi o spodnie to rozchodzą się baardzo, czasem nawet o 2 rozmiary! dlatego kupujcie ciasne, ponieważ 90% spodni z tally sie rozbija(czasem aż tak że są potem do wyrzucenia..). Sweterki w 90% mechacą sie po kilku założeniach. Także dziewczyny zachowujcie paragon i reklamujcie niezwłocznie!! to taka przydatna rada ale ciuszki są tam prześliczne, musze przyznać...


no to Siwa gratulacje hehe!!;* ja chciałabym najpierw skończyć studia, przynajmniej licjencjackie, potem bede myślała o takich rzeczach. no chyba że los zdecyduje inaczej.
To czyli znasz sie na reklamacjach? Nawet nie wiedzialam, ze jak sie sweter zmechaci to mozna go reklamowac i ze zostanie uwzgledniona, a przynajmniej powinna byc. Ja teraz jade drugi raz z reklamacja kurtki skorzanej TZ na poczatku rekawy podarly sie w lini prostej w tych samych miejscach. Skora darla sie jak papier taka cienka. Producent powiedzial, ze to mechaniczne. Ale zeby sie darlo jak papier!!. Teraz cala podszewka na dole kurtki przetarla sie, poprula sa dziury i to od zwyklego noszenia. Co to za materialay oni maja. Robia kurtki najtanszym kosztem, a potem sprzedaja za 1500 zl wiec powinna troche wytrzymac, a nie wszystko samo sie tam drze.
Party myslisz,ze musza to naprawic?Czy znowu napisze producent, ze to mechaniczne.
Najlepiej jak kupulam mopa gabka -wyciskana za 16 zl i wsadzam do wiadra zeby sie namoczyl a tu kijek pekl i co? Tez powiedza, ze to mechaniczne uszkodzenie.A ta rurka to byla chyba klejem przyklejona do gwintu i tez taka miekka. Nawet nie szlam tego reklamowac.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 09:27   #3863
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

znalazłam w koncu filmik z wymarzonymi butami http://www.youtube.com/watch?v=ugHLVnOgNPk
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 09:33   #3864
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
a widziałyście nową piosnke od shakiry? w teledysku tak sie wygina i skaka po łóżku fajnie
widziałam tzn. piosenka fajna ale teledysk tzbn. te wyginania ekstra też tak chcę !!!!!

Siwa gratulajce !!!!!!!!!

Eloska ja mam w domu cieliste, tak sie napalilam na nie a tylko raz mialam ubrane
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 09:43   #3865
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
To czyli znasz sie na reklamacjach? Nawet nie wiedzialam, ze jak sie sweter zmechaci to mozna go reklamowac i ze zostanie uwzgledniona, a przynajmniej powinna byc. Ja teraz jade drugi raz z reklamacja kurtki skorzanej TZ na poczatku rekawy podarly sie w lini prostej w tych samych miejscach. Skora darla sie jak papier taka cienka. Producent powiedzial, ze to mechaniczne. Ale zeby sie darlo jak papier!!. Teraz cala podszewka na dole kurtki przetarla sie, poprula sa dziury i to od zwyklego noszenia. Co to za materialay oni maja. Robia kurtki najtanszym kosztem, a potem sprzedaja za 1500 zl wiec powinna troche wytrzymac, a nie wszystko samo sie tam drze.
Party myslisz,ze musza to naprawic?Czy znowu napisze producent, ze to mechaniczne.
Najlepiej jak kupulam mopa gabka -wyciskana za 16 zl i wsadzam do wiadra zeby sie namoczyl a tu kijek pekl i co? Tez powiedza, ze to mechaniczne uszkodzenie.A ta rurka to byla chyba klejem przyklejona do gwintu i tez taka miekka. Nawet nie szlam tego reklamowac.
troche sie orientuje ale nie moge Ci napisać nic pewnego bo u nas o tym decydowala kierowniczka. Raczej zmechacone swetry sie nie zaliczają do reklamacji niestety, ale jakby sie coś popruło, zafarbowało, skurczyło, odpadło to jak najbardziej warto reklamować. Zawsze warto oddać do reklamacji, ew. jeśli nie zostanie uwzględniona to zwrócą Ci towar, wiec nic Cie to prócz zachodu nei bedzie kosztowało. Co do kurtki to za 1500zł to jak najbardziej powinni Ci to uwzględnić, zależy też jak dawno była kupowana i jak dokładnie to wygląda bo z opisu to trudno tak osądzić. Jeśli nie naprawa to wymiana albo zwot pieniedzy. Napewno beda robili wszystko by sie wykręcić, dlatego najlepiej znaleźć coś co beda musieli wziąć pod uwage. Na reklamacjach mopów sie nie znam
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2009-11-23 o 10:07
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 10:04   #3866
Anecia_18
Raczkowanie
 
Avatar Anecia_18
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 381
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dziendobry Dziewczynki !!!
Anecia_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 10:11   #3867
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

zobaczcie jak jej wychodza włosy heh... jak można tak wychodzic a co dopiero sie fotografować i wystawiać publicznie?...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 10:20   #3868
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
troche sie orientuje ale nie moge Ci napisać nic pewnego bo u nas o tym decydowala kierowniczka. Raczej zmechacone swetry sie nie zaliczają do reklamacji niestety, ale jakby sie coś popruło, zafarbowało, skurczyło, odpadło to jak najbardziej warto reklamować. Zawsze warto oddać do reklamacji, ew. jeśli nie zostanie uwzględniona to zwrócą Ci towar, wiec nic Cie to prócz zachodu nei bedzie kosztowało. Co do kurtki to za 1500zł to jak najbardziej powinni Ci to uwzględnić, zależy też jak dawno była kupowana i jak dokładnie to wygląda bo z opisu to trudno tak osądzić. Jeśli nie naprawa to wymiana albo zwot pieniedzy. Napewno beda robili wszystko by sie wykręcić, dlatego najlepiej znaleźć coś co beda musieli wziąć pod uwage. Na reklamacjach mopów sie nie znam
Dziekuje za rade.A ta podszewka jest przetrta na wysokosci spodni, musiala trzec o spodnie.W sklepie musza przyjac reklamacje cokolwiek by to nie bylo. Producent moze zbyc.Jak nie to trzeba do pihu pisac.Mialam swoj sklep to cos wiem, ale nie do konca bo mialam jedna czy dwie reklamacje- baba zolza pih na mnie naslala i nawet na pih skargi pisala.A bluzka, ktora reklamowala zadnej wady nie miala. Wymyslila sobie ze z tylu krzywo skrojona. Chodzilo o milimetry.Ona znana z tego byla.Zadymy starucha szukala i kupowala ciuch, ponosila troche i do reklamacji.

Edytowane przez Patiirafaello
Czas edycji: 2009-11-23 o 10:28
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 10:22   #3869
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Podobne clipy o takiej samej gestosci 70 g mam w galerii zobacz sobie. Jest ich zdecydowanie za malo. Zreszta widac to na zdjeciu na aukcji tylko nie te fotki co specjalnie ulozyli i rozczesali te clipy tylko to co jest w woreczku.Widzisz jak jest tych wlosow malao?I pomysl, ze teraz masz rozlozyc to na cala glowe. Ja juz w sobote wybralam zachwalane przez ooodetae clipy od victori. Pozniej wstawie fotki na watku przedluzanie wlosow.
No fakt jest duża różnica między tymi rozczesami a tymi zapakowanymi !
Ale czemu ?!
To rzeczywiście jest ich tak mało ?

Może polecisz mi jakąś aukcje ?
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 10:35   #3870
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez shane00 Pokaż wiadomość
No fakt jest duża różnica między tymi rozczesami a tymi zapakowanymi !
Ale czemu ?!
To rzeczywiście jest ich tak mało ?

Może polecisz mi jakąś aukcje ?
Polecam ta co ooodeta zachwalala sprzedawca victoria hair.Ciezko znalezc ja po nazwie, bo ma ta nazwe podkreslona chyba.Linka Ci nie podam bo komp strasznie muli i bym godzine czekala zanim allegro sie odpali, zanim strone znajde. Jest chyba na 3 badz 2 jak clip w wyszukiwarke wpiszesz.Cena 82,99.Ja jestem na liscie kupujacych.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.