makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 11:23   #1951
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wawa266 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki!
Ja po raz kolejny robiłam makijaż permanentny we Wrocławiu u Pani Magdy.Mam juz zrobione brewki,usta,a teraz robiłam oczka.Wszystko wyszło przepięknie.To zagęszczenie między rzęsami jest naprawdę super.Wygląda bardzo naturalnie i jednocześnie oko jest takie podkreślone.Pani Magda mi to doradziła i jestem bardzo zadowolona.Kobieta jest niesamowita,przemiła,prze sympatyczna a co najważniejsze,wie co robi.Zresztą świadczą o tym zdjęcia w jej galerii,jak potrafi dobierac kształty brwi i wszystko robi naprawdę perfekcyjnie.Jestem z Zakopanego i uwierzcie mi,że warto przebyć kawał drogi,aby mieć dobrze zrobiony makijaż.Jeżeli chodzi o zniżki,to też można się z nią fajnie dogadać,bo nie jest tania,ale lepiej parę groszy dopłacić i mieć dobrze zrobione. Podaję stronkę www.makijazpermanentny-rosa.com
Pozdrawiam!
A czy bylaby mozliwosc zalaczenia fotek? Bardzo prosimy
Denise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:15   #1952
IngaRzesy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja mam w piątek odświeżanie brewek u P.Moniki z Krakowa. 3 lata temu robiłam i byłam zachwycona - wiec się chociaż nie boję. Jak będę mieć zdjecia to dołączę
IngaRzesy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:08   #1953
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny, wczoraj miałam robione brwi i kreskę na górnej powiece metodą piórkową. Jestem zachwycona efektem, chociaż bardzo się bałam - bólu i tego, że brwi będą czarne i nienaturalne. Wszystko wyszło tak jak chciałam czyli naturalnie, kreski na brwiach są wrysowane w moje a kreska na powiece jest jakby zagęszczeniem rzęs. Polecam serdecznie p. Teresę Trzcińską z Białegostoku - pracuje na metodzie Taffy.
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:36   #1954
Angelina1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam, jestem nowym użytkownikiem i szukam pomocy odnośnie usunięcia permanentnego konturu ust, który wykonała nijak Pani Magda z Gdańska. A efekt jest następujący: dwie małe i krzywe kreski na górnej wardze oraz jedna kropka na dolnej, co do koloru, to nie wspomnę - brąz, gdzie miał być inny. Teraz ow Pan "Specjalistka z wieloma dyplomami" - jak to sama siebie określa ponownie przyjeżdża do Hoalndii na wykonanie korekt i oszpecenie nowych klientek. Umówiłam się z nią na sobotę na usunięcie, tylko niezbyt wierzę w jej metody. Ponieważ na moje pytanie dlaczego tak wyszło? odpowiedź była taka:"Bo kręciła się Pani, a poza tym kolor czassami wychodzi po dłuższym czasie, nawet po latach (...)".
Proszę podpowiedzieć, jak można usunąć kilka kresek oraz czy można dobiegać się zwrotu gotówki za "oszpecenie".
Chętnie załączę fotki (wieczorkiem) na dowód moich słów.
Angelina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:39   #1955
IngaRzesy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Brewki Ci ślicznie wyszły! Efekt super. Ja dalej odliczam dni do mojego odświeżenia - a tak właśnie, nie pamiętam już ile utrzymuje się opuchnięcie. Jeśli jutro wieczorem mam zabieg, a we wtorek idę do pracy - to nie będzie tego bardzo widać?
IngaRzesy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:28   #1956
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja makijaż miałam robiony dwa dni temu, ale jeszcze siedzę w domu Czekam aż kolor będzie mniej intensywny, czyli jak zejdą strupki. Opuchnięta byłam odrobinę wczoraj, bardziej na powiekach niż na brwiach..
ellena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:26   #1957
wawa266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
A czy bylaby mozliwosc zalaczenia fotek? Bardzo prosimy
Moje zdjęcia można zobaczyć u Pani Magdy w galerii na stronie www.makijazpermanentny-rosa.com
Właśnie sprawdziłam i w galerii BRWI jestem w 9 rzędzie licząc od góry,a w galerii USTA jestem w pierwszym rzędzie środkowe trzy zdjęcia.Ale uwierz mi,brwi wcześniej miałam tragiczne.Źle wydepilowane,okropne,dopi ero Pani Magda powiedziała mi,jak należy je depilować,aby nadać im ładny kształt.Zresztą jak ma się już zrobiony zarys makijażem permanentnym,to jest łatwiej je depilować. Pozdrawiam!
wawa266 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 23:15   #1958
puma18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wawa266 Pokaż wiadomość
Moje zdjęcia można zobaczyć u Pani Magdy w galerii na stronie www.makijazpermanentny-rosa.com
Właśnie sprawdziłam i w galerii BRWI jestem w 9 rzędzie licząc od góry,a w galerii USTA jestem w pierwszym rzędzie środkowe trzy zdjęcia.Ale uwierz mi,brwi wcześniej miałam tragiczne.Źle wydepilowane,okropne,dopi ero Pani Magda powiedziała mi,jak należy je depilować,aby nadać im ładny kształt.Zresztą jak ma się już zrobiony zarys makijażem permanentnym,to jest łatwiej je depilować. Pozdrawiam!

Hej Dziewczyny,
Ja już podczytuję długo, bo makijażem jestem zainteresowana od dawna, tylko ciągle nie wiem KOGO wybrać (tak dla wstępu tylko piszę )

Wawa266, te usteczka w galerii na stronie, którą wskazałaś, to naprawdę Twoje? Pierwszy rząd, 3 środkowe zdjęcia, "po wygojeniu" z lekkim uśmiechem?

Wiem, że pytanie brzmi głupkowato, ale aż mi się wierzyć nie chce, jakie śliczne usteczka! (nie żeby przed zabiegiem były jakieś nie bardzo, ale po wygojeniu wyglądają tak cudnie, że aż się właśnie "wierzyć nie chce"...) Masz na tym zdjęciu coś na ustach, czy tak właśnie wyglądają na co dzień bez niczego?

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

A, wawa226, jeszcze jedno pytanko: co masz na ustach - kontur z wypełnieniem, czy co? Jeszcze jakiś bajerek, jakieś rozświetlenie, czy coś?
puma18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:48   #1959
dianaignat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Chyba robiłyśmy sobie usta u tej samej "kosmetyczki" byłam u niej trzy razy. Po tych zabiegach moje usta były KOSZMARNE !!! Magda proponowała mi kojejną poprawkę, ale nie zgodziłam się. Byłam zdecydowana żeby usunąć ten tzw. makijaż. Na szczęście trafiłam na profesjonalną kosmetyczkę, która mi to COŚ poprawiła. Jestem zadowolona, czekają mnie jeszcze dwa zabiegi, bo to co zrobiła mi Magda nie da się tak szybko naprawić. Robiła mi jeszcze kreski - dolnej w ogóle nie widać ( mimo dwóch zabiegów).
Bardzo proszę Cię Angelino o osobisty kontakt, może razem odzyskamy od tej naszej "kosmetyczki" stracone pieniądze. Mój telefon 502 749 664.

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Angelina1980 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowym użytkownikiem i szukam pomocy odnośnie usunięcia permanentnego konturu ust, który wykonała nijak Pani Magda z Gdańska. A efekt jest następujący: dwie małe i krzywe kreski na górnej wardze oraz jedna kropka na dolnej, co do koloru, to nie wspomnę - brąz, gdzie miał być inny. Teraz ow Pan "Specjalistka z wieloma dyplomami" - jak to sama siebie określa ponownie przyjeżdża do Hoalndii na wykonanie korekt i oszpecenie nowych klientek. Umówiłam się z nią na sobotę na usunięcie, tylko niezbyt wierzę w jej metody. Ponieważ na moje pytanie dlaczego tak wyszło? odpowiedź była taka:"Bo kręciła się Pani, a poza tym kolor czassami wychodzi po dłuższym czasie, nawet po latach (...)".
Proszę podpowiedzieć, jak można usunąć kilka kresek oraz czy można dobiegać się zwrotu gotówki za "oszpecenie".
Chętnie załączę fotki (wieczorkiem) na dowód moich słów.
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY
Chyba robiłyśmy sobie usta u tej samej "kosmetyczki" byłam u niej trzy razy. Po tych zabiegach moje usta były KOSZMARNE !!! Magda proponowała mi kojejną poprawkę, ale nie zgodziłam się. Byłam zdecydowana żeby usunąć ten tzw. makijaż. Na szczęście trafiłam na profesjonalną kosmetyczkę, która mi to COŚ poprawiła. Jestem zadowolona, czekają mnie jeszcze dwa zabiegi, bo to co zrobiła mi Magda nie da się tak szybko naprawić. Robiła mi jeszcze kreski - dolnej w ogóle nie widać ( mimo dwóch zabiegów).
Bardzo proszę Cię Angelino o osobisty kontakt, może razem odzyskamy od tej naszej "kosmetyczki" stracone pieniądze. Mój telefon 502 749 664 begin_of_the_skype_highli ghting 502 749 664 end_of_the_skype_highligh ting.
dianaignat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 18:09   #1960
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Angelina1980 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowym użytkownikiem i szukam pomocy odnośnie usunięcia permanentnego konturu ust, który wykonała nijak Pani Magda z Gdańska. A efekt jest następujący: dwie małe i krzywe kreski na górnej wardze oraz jedna kropka na dolnej, co do koloru, to nie wspomnę - brąz, gdzie miał być inny. Teraz ow Pan "Specjalistka z wieloma dyplomami" - jak to sama siebie określa ponownie przyjeżdża do Hoalndii na wykonanie korekt i oszpecenie nowych klientek. Umówiłam się z nią na sobotę na usunięcie, tylko niezbyt wierzę w jej metody. Ponieważ na moje pytanie dlaczego tak wyszło? odpowiedź była taka:"Bo kręciła się Pani, a poza tym kolor czassami wychodzi po dłuższym czasie, nawet po latach (...)".
Proszę podpowiedzieć, jak można usunąć kilka kresek oraz czy można dobiegać się zwrotu gotówki za "oszpecenie".
Chętnie załączę fotki (wieczorkiem) na dowód moich słów.
Witaj.
Chciałabym zobaczyć zdjęcia efektu po 2 zabiegach. Jakie są te metody usuwania tej pani? Brązowy kolor na ustach wygląda raczej nieciekawie w makijażu permanentnym - jak brudny i nieświeży. Pozatym nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym wychodzeniem koloru po latach. Możesz coś więcej napisać? Może będę Ci mogła jakoś pomóc, doradzić.
I jeszcze czy ta pani ma jakąś stronę www, i najlepiej portfolio (galeria to nie zawsze to samo. Portfolio to prace wyłącznie danej osoby, z galerią bywa różnie). Nie jestem w stanie zaprosić Cię do siebie na konsultację bo za daleko, ale może chociaż korespondencyjnie.


---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dianaignat Pokaż wiadomość
Chyba robiłyśmy sobie usta u tej samej "kosmetyczki" byłam u niej trzy razy. Po tych zabiegach moje usta były KOSZMARNE !!! Magda proponowała mi kojejną poprawkę, ale nie zgodziłam się. Byłam zdecydowana żeby usunąć ten tzw. makijaż. Na szczęście trafiłam na profesjonalną kosmetyczkę, która mi to COŚ poprawiła. Jestem zadowolona, czekają mnie jeszcze dwa zabiegi, bo to co zrobiła mi Magda nie da się tak szybko naprawić. Robiła mi jeszcze kreski - dolnej w ogóle nie widać ( mimo dwóch zabiegów).
Bardzo proszę Cię Angelino o osobisty kontakt, może razem odzyskamy od tej naszej "kosmetyczki" stracone pieniądze. Mój telefon 502 749 664.

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------



Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY
Chyba robiłyśmy sobie usta u tej samej "kosmetyczki" byłam u niej trzy razy. Po tych zabiegach moje usta były KOSZMARNE !!! Magda proponowała mi kojejną poprawkę, ale nie zgodziłam się. Byłam zdecydowana żeby usunąć ten tzw. makijaż. Na szczęście trafiłam na profesjonalną kosmetyczkę, która mi to COŚ poprawiła. Jestem zadowolona, czekają mnie jeszcze dwa zabiegi, bo to co zrobiła mi Magda nie da się tak szybko naprawić. Robiła mi jeszcze kreski - dolnej w ogóle nie widać ( mimo dwóch zabiegów).
Bardzo proszę Cię Angelino o osobisty kontakt, może razem odzyskamy od tej naszej "kosmetyczki" stracone pieniądze. Mój telefon 502 749 664 begin_of_the_skype_highli ghting 502 749 664 end_of_the_skype_highligh ting.
Czy możesz opisać w jaki sposób mają być poprawione Twoje kreski i ilu zabiegom dodatkowo musisz się poddać? Masz może jakieś zdjęcia?
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:21   #1961
wawa266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez puma18 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Ja już podczytuję długo, bo makijażem jestem zainteresowana od dawna, tylko ciągle nie wiem KOGO wybrać (tak dla wstępu tylko piszę )

Wawa266, te usteczka w galerii na stronie, którą wskazałaś, to naprawdę Twoje? Pierwszy rząd, 3 środkowe zdjęcia, "po wygojeniu" z lekkim uśmiechem?

Wiem, że pytanie brzmi głupkowato, ale aż mi się wierzyć nie chce, jakie śliczne usteczka! (nie żeby przed zabiegiem były jakieś nie bardzo, ale po wygojeniu wyglądają tak cudnie, że aż się właśnie "wierzyć nie chce"...) Masz na tym zdjęciu coś na ustach, czy tak właśnie wyglądają na co dzień bez niczego?

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

A, wawa226, jeszcze jedno pytanko: co masz na ustach - kontur z wypełnieniem, czy co? Jeszcze jakiś bajerek, jakieś rozświetlenie, czy coś?
Hej!
Usta mam robione z wypełnieniem takim łososiowym kolorem,bo taki chciałam.Nie mam żadnych bajerów,Pani Magda posmarowała mi do zdjęcia maścią chyba Linomag,żeby się świeciły i to wszystko.Swoje miałam bardzo blade i już zanikający kontur makijażu permanentnego robiony 5 lat temu,także dlatego efekt jest taki wyraźny.Morzesz nie uwierzyć,ale tak właśnie wyglądają na co dzień.Wystarczy,że posmaruje bezbarwną pomadką,a używam Nivea i są śliczne.Pozdrawiam!
wawa266 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 21:47   #1962
Aurikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Miałam zrobione usta ale chyba nie jestem zwolenniczką tego typu zabiegów bo raz, że strasznie boli ( jako znieczulenie miałam maść emla z lidokainą) a dwa że efekt mnie nie powalił. Rzeczywiście usta są bardziej widoczne ale dlatego że są troche ciemniejsze ( i niestety mam je trochę nierówno zrobione, ale już trudno- i tak zblednie I z moim doświadczeniem nigdy nie pójdę na "kreski" na oku bo ból jest nieporównywalny z efektem - no i wszystko po jakimś czasie blednie.
Aurikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 07:13   #1963
dianaignat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Usta są w trakcie poprawek - 3 dodatkowe zabiegi, a może i więcej, bo tzw. kosmetyczka bardzo mnie oszpeciła.
Pisząc o kreskach, miałam na myśli powieki. Nie wiem czy się zdecyduję na poprawki, bo ten zabieg bardzo boli. Górne kreski są nierówne, natomiast dolnych nie widać.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ZARA BEAUTY LINE Pokaż wiadomość
Witaj.
Chciałabym zobaczyć zdjęcia efektu po 2 zabiegach. Jakie są te metody usuwania tej pani? Brązowy kolor na ustach wygląda raczej nieciekawie w makijażu permanentnym - jak brudny i nieświeży. Pozatym nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym wychodzeniem koloru po latach. Możesz coś więcej napisać? Może będę Ci mogła jakoś pomóc, doradzić.
I jeszcze czy ta pani ma jakąś stronę www, i najlepiej portfolio (galeria to nie zawsze to samo. Portfolio to prace wyłącznie danej osoby, z galerią bywa różnie). Nie jestem w stanie zaprosić Cię do siebie na konsultację bo za daleko, ale może chociaż korespondencyjnie.


---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



Czy możesz opisać w jaki sposób mają być poprawione Twoje kreski i ilu zabiegom dodatkowo musisz się poddać? Masz może jakieś zdjęcia?
Usta są w trakcie poprawek - 3 dodatkowe zabiegi, a może i więcej, bo tzw. kosmetyczka bardzo mnie oszpeciła.
Pisząc o kreskach, miałam na myśli powieki. Nie wiem czy się zdecyduję na poprawki, bo ten zabieg bardzo boli. Górne kreski są nierówne, natomiast dolnych nie widać.
diana
dianaignat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 18:09   #1964
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------


Usta są w trakcie poprawek - 3 dodatkowe zabiegi, a może i więcej, bo tzw. kosmetyczka bardzo mnie oszpeciła.
Pisząc o kreskach, miałam na myśli powieki. Nie wiem czy się zdecyduję na poprawki, bo ten zabieg bardzo boli. Górne kreski są nierówne, natomiast dolnych nie widać.
diana[/QUOTE]

Odnośnie ust, to jeżeli pigment został wprowadzony również poza czerwień wargową, to są 2 rozwiązania:
a. przykryć technikami kamuflażu
b. usunąć całkowicie
Jezeli nie odpowiada Ci kolor na czerwieni wargowej to nakładając odpowiednią mieszankę można dojść do koloru, który chciałaś mieć pierwotnie. Do tego osoba wykonująca korekty musi znać zasady kolorymetrii (nauka o zachowaniu się kolorów), a najlepiej mieć doświadczenie w korektach.
Jeśli zaś chodzi o kreski to optymalnym rozwiązaniem w Twoim przypadku byłoby poprawienie kresek górnych, ponieważ oko jest kluczowym miejscem na twarzy. Jeżeli odczuwasz dolegliwości bólowe, to na zabieg najlepiej wybrać się do osoby, której ufasz - nerwy, niepokój i złe emocje mają duży wpływ na odczucie bólu. Może u tej pani, która teraz poprawia Ci usta poczujesz się pewniej. Z dolnych kresek możesz zrezygnować jeżeli nie ma potrzeby ich poprawiania.
Życzę Ci wytrwałości i dobrych efektów.
Powodzenia
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 18:25   #1965
wawa266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dianaignat Pokaż wiadomość
Chyba robiłyśmy sobie usta u tej samej "kosmetyczki" byłam u niej trzy razy. Po tych zabiegach moje usta były KOSZMARNE !!! Magda proponowała mi kojejną poprawkę, ale nie zgodziłam się. Byłam zdecydowana żeby usunąć ten tzw. makijaż. Na szczęście trafiłam na profesjonalną kosmetyczkę, która mi to COŚ poprawiła. Jestem zadowolona, czekają mnie jeszcze dwa zabiegi, bo to co zrobiła mi Magda nie da się tak szybko naprawić. Robiła mi jeszcze kreski - dolnej w ogóle nie widać ( mimo dwóch zabiegów).
Bardzo proszę Cię Angelino o osobisty kontakt, może razem odzyskamy od tej naszej "kosmetyczki" stracone pieniądze. Mój telefon 502 749 664.

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------



Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY
Chyba robiłyśmy sobie usta u tej samej "kosmetyczki" byłam u niej trzy razy. Po tych zabiegach moje usta były KOSZMARNE !!! Magda proponowała mi kojejną poprawkę, ale nie zgodziłam się. Byłam zdecydowana żeby usunąć ten tzw. makijaż. Na szczęście trafiłam na profesjonalną kosmetyczkę, która mi to COŚ poprawiła. Jestem zadowolona, czekają mnie jeszcze dwa zabiegi, bo to co zrobiła mi Magda nie da się tak szybko naprawić. Robiła mi jeszcze kreski - dolnej w ogóle nie widać ( mimo dwóch zabiegów).
Bardzo proszę Cię Angelino o osobisty kontakt, może razem odzyskamy od tej naszej "kosmetyczki" stracone pieniądze. Mój telefon 502 749 664 begin_of_the_skype_highli ghting 502 749 664 end_of_the_skype_highligh ting.
Hej!
Tak czytam wasze wypowiedzi i już się wystraszyłam,że piszecie o mojej Pani Magdzie z Wrocławia,u której ja robiłam makijaż i jest prześliczny,a wy tu piszecie,że robiłyście u jakiejś pani Magdy z Gdańska.
wawa266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 18:43   #1966
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czesc dziewczyny czy ktoś z Was robił makijaż w Toruniu zastanawiam się nad salonem kosmetycznym TALIA znajdującym się na szosie lubickiej czy ktos robił ma jakąś opinie?
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:18   #1967
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dziewczyny mam pytanie ile mniej więcej czasu od zrobienia makijażu permanentnego brwi nie można się malować? (chodzi o fluid i puder) czy tydzień wystarczy?
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 15:43   #1968
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beatka89 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie ile mniej więcej czasu od zrobienia makijażu permanentnego brwi nie można się malować? (chodzi o fluid i puder) czy tydzień wystarczy?
Ja nie słyszałam o żadnych przeciwwskazaniach co do malowania się po zabiegu. Pani wręcz przypudrowała mi brwi, żeby zatuszować zaczerwienienie skóry.
Problematyczne jest tylko smarowanie tych brwi Alantanem czy inną maścią natłuszczającą, bo wtedy wiadomo, że fluid czy puder zetrze się w okolicach brwi (pod wpływem maści).
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:57   #1969
kurra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja robilam kreski na górnej i dolnej powiece 3 lata temu i jak widze sie z kolezankami po dluzszym czasie to wciaz mnie pytaja kiedy poprawialam a ja robiłam tylko raz i pieknie się trzymają. Robiłam w okolicach Wrocławia. Jednak przez ten czaso mało sie opalałam myśle że to wpłynęło na trwałość zabiegu. Polecam
__________________
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz mikrodermabrazja - tym się zajmuję ZAPRASZAM )))
kurra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 09:09   #1970
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
w gdyni w salonie Black Tiger
Czesc dziewczyny. Jak tylko przeczytalam post ambiguous postanowilam umowic sie na makijaz permanentny brwi w Black Tiger w gdyni. Za ta cene to jak za darmo .
Wczoraj go zrobilam i jestem ...ZADOWOLONA poki co. Licze sie z tym, ze moze jeszcze bedzie potrzebna korekta, ze moze barwnik w niektorych miejscach sie nie przyjmie.Jesli chodzi o ksztalt w recepcji wybralam go ze zdjecia modelki z gazety i powiem, ze wyszedl im super, bardzo podobnie. Identycznie nie moglam miec bo nie pasowal do mojego ksztaltu twarzy. Brwi sa rowniutkie, naturalne, zrobione metoda piorkowa.
Dziekuje ambiguous, ze podzielilas sie z nami tym, ze mozna w tym salonie tak tanio i dobrze zrobic brwi.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:07   #1971
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Jak tylko przeczytalam post ambiguous postanowilam umowic sie na makijaz permanentny brwi w Black Tiger w gdyni. Za ta cene to jak za darmo .
Wczoraj go zrobilam i jestem ...ZADOWOLONA poki co. Licze sie z tym, ze moze jeszcze bedzie potrzebna korekta, ze moze barwnik w niektorych miejscach sie nie przyjmie.Jesli chodzi o ksztalt w recepcji wybralam go ze zdjecia modelki z gazety i powiem, ze wyszedl im super, bardzo podobnie. Identycznie nie moglam miec bo nie pasowal do mojego ksztaltu twarzy. Brwi sa rowniutkie, naturalne, zrobione metoda piorkowa.
Dziekuje ambiguous, ze podzielilas sie z nami tym, ze mozna w tym salonie tak tanio i dobrze zrobic brwi.
witaj napisałabys ile dałas?
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 10:05   #1972
Madoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Patirafeello, pamiętaj, że w cenie zabiegu masz również jego korektę
Madoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 11:00   #1973
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ponawiam zapytanie ktos wykonywał makijaż w okolicach torunia?
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 16:46   #1974
kasiaa334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie, a moze któras z Was pleci mi jakiś dobry salon w Łodzi, chcę zrobić brwi oraz kreski, boję się iść w ciemno. Z góry dziekuję
kasiaa334 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 06:50   #1975
dianaignat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Polecam wszystkie salony pracujące metodą LONG TIME LINER
W Toruniu salon ARTISPA ul. Szosa Chełmińska.
Szkoda, że nie zrobiłam wcześniej takiego rozeznania w salonach. Niestety męczę się teraz na nie mających końca korektach - po źle zrobionym makijażu. Mam nadzieję, że w końcu będę zadowolona.
Zrób makijaż tylko u takiej linergistki, która ma pewną rękę. Sprawdź sobie stronę internetową tego salonu.
Ceny w ARTISPA są niestety wysokie, ale za tym idzie jakość.
dianaignat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 09:23   #1976
Madoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasiaa334 Pokaż wiadomość
Witajcie, a moze któras z Was pleci mi jakiś dobry salon w Łodzi, chcę zrobić brwi oraz kreski, boję się iść w ciemno. Z góry dziekuję
Witaj, zerknij, proszę na:
http://www.bioevolution.eu/map/1/lang-pl/ i wpisz 'Łódź', a wyskoczy Ci lista salonów, które wykonuja makijaz Systemem BioEvolution. To, zaraz obok Swiss Color, najnowoczesniejsza, higieniczna metoda wykonywania m.perm. Maja jednorazowe kartridż i nieuczulające pigmenty. Kiedyś miałam robiony m.perm systemem LONG TIME LINER, ale po pół roku wystąpiło uczulenie - nie mówiac juz o ryzyku zakażenia HIV czy żółtaczka, bo system ten nie dysponuje az tak higieniczną technologią, co te, wymiienione przeze mnie.
pozdrawiam
Madoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:36   #1977
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witam
czy jest ktos, kto moglby sie wypowiedziec o makijazu permanentnym wykonanym w klinice urody Bevelin w Szczecinie?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:52   #1978
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dianaignat Pokaż wiadomość
Polecam wszystkie salony pracujące metodą LONG TIME LINER
W Toruniu salon ARTISPA ul. Szosa Chełmińska.
Szkoda, że nie zrobiłam wcześniej takiego rozeznania w salonach. Niestety męczę się teraz na nie mających końca korektach - po źle zrobionym makijażu. Mam nadzieję, że w końcu będę zadowolona.
Zrób makijaż tylko u takiej linergistki, która ma pewną rękę. Sprawdź sobie stronę internetową tego salonu.
Ceny w ARTISPA są niestety wysokie, ale za tym idzie jakość.

dziekuje w koncu ktos odp
no mysle ze lepiej wiecej wydac i sie potem nie wkurzac w koncu to twarz. jak robiłam tatuaz to tez wolałam wiecej zapłacic i mieć dobrze wykonany. tylko nie maja cennika na stronie:/
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:21   #1979
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

linergistki w ARTISPA sa swietne sama mam makijaz pernamentny brwi metoda wloskowa czeka mnie jeszcze korekta ale jestem bardzo zadowolona
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:22   #1980
Kosmetyka Halina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 19
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Madoko Pokaż wiadomość
Witaj, zerknij, proszę na:
http://www.bioevolution.eu/map/1/lang-pl/ i wpisz 'Łódź', a wyskoczy Ci lista salonów, które wykonuja makijaz Systemem BioEvolution. To, zaraz obok Swiss Color, najnowoczesniejsza, higieniczna metoda wykonywania m.perm. Maja jednorazowe kartridż i nieuczulające pigmenty. Kiedyś miałam robiony m.perm systemem LONG TIME LINER, ale po pół roku wystąpiło uczulenie - nie mówiac juz o ryzyku zakażenia HIV czy żółtaczka, bo system ten nie dysponuje az tak higieniczną technologią, co te, wymiienione przeze mnie.
pozdrawiam
Nie tylko BioEvolution czy Swiss Color, stosują jednorazowe kartridże. Także aparaty Euro Touch, czy Rubica, na którym pracuję, posiadają sterylne, jednorazowe moduły.
Kosmetyka Halina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.