Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-14, 16:28   #4951
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość


A ja się pochwalę - wczoraj jechalismy do znajomych i cała trase w tamta strone przejechałam. Tylko 70 km ale padał deszcz i kreta droga wiec predkosci tez miałąm zabojcze Ale bardzo sie ciesze


---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Korinka gratuluje odwagi

Pierwszy zakup dzisiaj w pl po powrocie. W Biedrze są urządzenia do czyszczenia o suszenia pędzli za 19.99
Załącznik 7658086


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki cudak!!! Cena tez fajna. Na szczeście ja nie mam problemu z myciem i ze schnięciem. Jeden problem mniej....

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Dostałam zamówienie z Estee, oczywiście tylko z jedną próbką. Niech się wypchają, nie będę u nich zamawiać skoro tak traktują klientów. Chyba mają podgląd konta i widać, że nie założyłam go 5 minut temul tylko miałam ileś zamówień po kilkaset zł
U mnie podobnie.... Plus kilka zamowien anulowanych z ich strony jak byla fajna oferta..... Mam gdzies cale Estee sa inne firmy!!! Do tanich nie naleza i nie potrafia z twarzą wyjsc przy wlasnych błędach.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja to teraz dumam co to będzie jak mnie przyjmą.... praca 40 km od domu, musiałabym dojeżdżać busem i to dodatkowe 2 h dziennie.
W ogóle tam pracują po 9 h od poniedziałku do czwartku a w piątki 4 h.
I w sumie rozmową się tak nie stresuję jak dojazdami
Bo np moja mama pracuje w tym samym mieście co ta firma, tylko mama pracuje na zmiany, wiecie jak to w szpitalu. I dziś na drogach była u nas dosłownie szklanka a ona musiała jechać w taka pogodę. A dwa dni temu drogi były zasypane a mama na noc... no tego się w sumie obawiam.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
40 km w dzisiejszych czasavh to wcale tak duzo nie jest. Fajne godziny pracy. U nas tak hiszpanska czesc pracowala ktoraa nie miala zadnego kontaktu z klientami ani z korespondencja od klientow. Moze ktos z okolicy tam. Ptacuje i mozna dzielic dojazdy? Ew sie dokladac do benzyny itp.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 16:34   #4952
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------



Jaki cudak!!! Cena tez fajna. Na szczeście ja nie mam problemu z myciem i ze schnięciem. Jeden problem mniej....

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------



U mnie podobnie.... Plus kilka zamowien anulowanych z ich strony jak byla fajna oferta..... Mam gdzies cale Estee sa inne firmy!!! Do tanich nie naleza i nie potrafia z twarzą wyjsc przy wlasnych błędach.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------



40 km w dzisiejszych czasavh to wcale tak duzo nie jest. Fajne godziny pracy. U nas tak hiszpanska czesc pracowala ktoraa nie miala zadnego kontaktu z klientami ani z korespondencja od klientow. Moze ktos z okolicy tam. Ptacuje i mozna dzielic dojazdy? Ew sie dokladac do benzyny itp.
Ja wiem, że to nie koniec świata, wiele ludzi dojeżdża, nawet dalej.
Ogólnie to prawie 3 lata miałam pracę na miejscu i dlatego się stresuję.
Ale zobaczymy jutro co z tego wyjdzie.
O 15 niech zadziała moc wątku
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 16:35   #4953
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Auto z tżem mamy jedno, szybciej to by raczej nie było. U nas niestety nie mamy autostrady, bez korków to 40 min, z korkami to nawet i godzinę się jedzie w jedną stronę. W miarę w zgodzie z przepisami oczywiście, bo co kawałek ograniczenia albo radary.

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------



Dowiedziałam się, że tam na start dają 700 zł więcej niż mam tutaj.
A Tz nie moze z toba dzielic auta, badz dogadac sie co do godzin aby razem to jakos połączyć? Ja pracowalam niby 12km dalej autostrada.. No ale zjazd z autostrady calkowita blokada rano wiec jak kiedys zajmowalo to 10minut to w ostatnivh latach 30 minut a jak korki byly na calej autostradzie czasami to godzina..... Glownie zima i w piatki. Teraz jest robota niby 7km ode mnie ale przy plazach w lux dzielnicy nie ma gdzie parkowac nawet. Parking albo kilkaset metrow dalej jak sie uda miejsce znalezc co graniczy z cudem chyba ze bedziesz krazyc pol godziny az sie coś zwolni... Albo obok za 12 euro dziennie przy miesiecznym abonamencie. Wiec bardziej sie oplaxa autobusem podjechać 25 min. Za 1.15 euro wysiadka pod biurem. na winko, piwko. Mozna wyskoczyc po pracy i spokojnie wrocic busem do domu. Tutaj na poludnie ludzie z polnocuy dojezdzaja do pracy 60+km dziennie. W korkach na autostradzie....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 16:40   #4954
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
AFI119 na 10% do Sephory. Jaki podkład kupujesz?
Dziękuje
Niezmiennie Lancome Teint Miracle ale wiem ze nie jest za bardzo lubiany.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Do S. AFI5119 15% od 220 zł

Dziękuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 16:46   #4955
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
A Tz nie moze z toba dzielic auta, badz dogadac sie co do godzin aby razem to jakos połączyć? Ja pracowalam niby 12km dalej autostrada.. No ale zjazd z autostrady calkowita blokada rano wiec jak kiedys zajmowalo to 10minut to w ostatnivh latach 30 minut a jak korki byly na calej autostradzie czasami to godzina..... Glownie zima i w piatki. Teraz jest robota niby 7km ode mnie ale przy plazach w lux dzielnicy nie ma gdzie parkowac nawet. Parking albo kilkaset metrow dalej jak sie uda miejsce znalezc co graniczy z cudem chyba ze bedziesz krazyc pol godziny az sie coś zwolni... Albo obok za 12 euro dziennie przy miesiecznym abonamencie. Wiec bardziej sie oplaxa autobusem podjechać 25 min. Za 1.15 euro wysiadka pod biurem. na winko, piwko. Mozna wyskoczyc po pracy i spokojnie wrocic busem do domu. Tutaj na poludnie ludzie z polnocuy dojezdzaja do pracy 60+km dziennie. W korkach na autostradzie....
Zobaczymy, najpierw żebym tę robotę dostała
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 17:29   #4956
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

W akcie desperacji użyłam dziś próbki podkładu mineralnego (sand ) i jest zupełnie inaczej niż kiedyś. Nie wiem, czy moja skóra tak się zmieniła, czy po tych kwasach inaczej się zachowuje i inne potrzeby ma, ale dziś było całkiem nieźle. Ciasteczko zaczęło robić się po południu i tylko na brodzie, ale i tak już wróciłam do domu, więc pora była zmywać. Jest nadzieja, obym tylko kolor znalazła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 18:04   #4957
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------



Jaki cudak!!! Cena tez fajna. Na szczeście ja nie mam problemu z myciem i ze schnięciem. Jeden problem mniej....

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------



U mnie podobnie.... Plus kilka zamowien anulowanych z ich strony jak byla fajna oferta..... Mam gdzies cale Estee sa inne firmy!!! Do tanich nie naleza i nie potrafia z twarzą wyjsc przy wlasnych błędach.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------



40 km w dzisiejszych czasavh to wcale tak duzo nie jest. Fajne godziny pracy. U nas tak hiszpanska czesc pracowala ktoraa nie miala zadnego kontaktu z klientami ani z korespondencja od klientow. Moze ktos z okolicy tam. Ptacuje i mozna dzielic dojazdy? Ew sie dokladac do benzyny itp.
dziekuje
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 18:17   #4958
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69


Klaskam za wszystkie zakupy
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jutro mam rozmowę o pracę....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Trzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Korinka gratuluje odwagi

Pierwszy zakup dzisiaj w pl po powrocie. W Biedrze są urządzenia do czyszczenia o suszenia pędzli za 19.99
Załącznik 7658086


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie to wygląda daj znać jak się sprawdza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Wypróbowałam na pędzlu płaskim do podkładu który używam do pudru i super. Czyściutki i prawie całkowicie wysuszony. Za dwie dychy extra deal.




Może jeszcze będzie




To bierz bo warto prawie całkowicie wysuszony pędzel. Mega wynalazek. Nie cierpię myć pędzli. Nie wiem tylko jak się sprawdzi przy pędzlach z włosów naturalnego. Teraz spieszę się bo lekarza ale wieczorem przetestuje i dam znać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo to super byłam dzisiaj w biedrze ale nawet się nie rozglądałam, zgarnęłam spożywkę i do kasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 18:22   #4959
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 18:37   #4960
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
W akcie desperacji użyłam dziś próbki podkładu mineralnego (sand ) i jest zupełnie inaczej niż kiedyś. Nie wiem, czy moja skóra tak się zmieniła, czy po tych kwasach inaczej się zachowuje i inne potrzeby ma, ale dziś było całkiem nieźle. Ciasteczko zaczęło robić się po południu i tylko na brodzie, ale i tak już wróciłam do domu, więc pora była zmywać. Jest nadzieja, obym tylko kolor znalazła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
którego podkładu użyłaś? Nie pamiętam już co Ci wysyłałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Kiknęłam dwie pary spodni w Tatuum i parę drobiazgów do włosów i paznokci w Powerlook

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 18:58   #4961
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Kobitki, a na jakiej zasadzie to ustrojstwo do pędzli działa?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 19:46   #4962
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86368981]Treść usunięta[/QUOTE]


Trzonek pędzla wsuwa się do gumowej końcówki która się wkłada do urządzenia które bardzo szybko wiruje. Pędzel się obraca szybko w wodzie z detergentem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 19:48   #4963
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 19:48   #4964
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Od 4.45 jest test podobnego urządzenia https://youtu.be/RMf07PL6KP0


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86369505]Treść usunięta[/QUOTE]


O kurczę. Ja miałam tez baterie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 19:49   #4965
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Czesc noworoczne dziouszki

macham Wam i informuje zem zywa i nie odzywalam sie bo bylam w czarnej dpie!Ale postanowilam sie nie poddawac i jakos ciagne...

Melduje ze Was NADROBILAM!!! I TAK:
Oktawiaa trzymam jutro o 15tej, jak fajna robota to warto dojezdzac, poki nie ma malych Oktawiątek. Z kotem masz niezłe jazdy

Sand klaskam za zakupy

Lena, gratuluje finalu z praca
Mam nadzieje ze ta nowa stara robota bedzie super...

dzis na zalando dzien pumy, dumam o butkach ale przerazaja mnie fochy kuriera
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 20:17   #4966
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Czesc noworoczne dziouszki

macham Wam i informuje zem zywa i nie odzywalam sie bo bylam w czarnej dpie!Ale postanowilam sie nie poddawac i jakos ciagne...

Melduje ze Was NADROBILAM!!! I TAK:
Oktawiaa trzymam jutro o 15tej, jak fajna robota to warto dojezdzac, poki nie ma malych Oktawiątek. Z kotem masz niezłe jazdy

Sand klaskam za zakupy

Lena, gratuluje finalu z praca
Mam nadzieje ze ta nowa stara robota bedzie super...

dzis na zalando dzien pumy, dumam o butkach ale przerazaja mnie fochy kuriera
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 20:28   #4967
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

ahoj
smutny dzis dzien dla wszystkich Gdanszczan i nie tylko.. dla Polakow,
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 20:36   #4968
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
którego podkładu użyłaś? Nie pamiętam już co Ci wysyłałam
Pixie Amazon gold antique beige. Jakieś 2-3 tony za ciemny, ale przy golfie nie widać
Kiedyś było: o nieeee!
A teraz jest: no może może...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 20:53   #4969
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 21:38   #4970
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Czesc noworoczne dziouszki

macham Wam i informuje zem zywa i nie odzywalam sie bo bylam w czarnej dpie!Ale postanowilam sie nie poddawac i jakos ciagne...

Melduje ze Was NADROBILAM!!! I TAK:
Oktawiaa trzymam jutro o 15tej, jak fajna robota to warto dojezdzac, poki nie ma malych Oktawiątek. Z kotem masz niezłe jazdy

Sand klaskam za zakupy

Lena, gratuluje finalu z praca
Mam nadzieje ze ta nowa stara robota bedzie super...

dzis na zalando dzien pumy, dumam o butkach ale przerazaja mnie fochy kuriera
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Pixie Amazon gold antique beige. Jakieś 2-3 tony za ciemny, ale przy golfie nie widać
Kiedyś było: o nieeee!
A teraz jest: no może może...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ten podkład Pixie uwielbiam, szuflady mam pełne proszków a tylko tego używam ale z kolorem nie podpowiem, antique beige jest dla mnie trochę za jasny i za mało żółty a kiedyś był ok na zimę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 22:48   #4971
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ahoj
smutny dzis dzien dla wszystkich Gdanszczan i nie tylko.. dla Polakow,
Taki czas, że nie wiadomo co napisać. Coś co jeszcze bardziej przeraża to okoliczności tego wszystkiego.

25 lat temu miałam okazję poznać Pawła Adamowicza. Prowadził z nami zajęcia na studiach. Przedmiot był nudny (historia prawa polskiego), a zajęcia ciekawe. Miał podejście do studentów.

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2019-01-15 o 08:24
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 03:24   #4972
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
mam 3 kawy barista w koszyku i nie mam rabatu... zadzwonilabym do nich ale potrzebowalabym numer stacjonarny, a nie 0 800. Ma ktos?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

poza tym mam problem, prosilabym wszystkie osoby znajace sie o udzielenie rady. Wykupilam u mojej dietetyczki diete na 3 miesiace za 1k. Ulozyla mi systematycznie co tydzien dwa , bo mowila ze musi kontrolowac wyniki. Po miesiacu mialam przerwe, duzo pracy i nie mialam czasu stosowac diety. To bylo w listopadzie. W grudniu sie do niej nie odzywalam, ale bylysmy w stalym kontackie, w pazdzierniku bylam u niej na wizycie w gabinecie. Nic nie wspomniala ze dieta ma limit 4 miesiace. Napisalam 2 stycznia ze wracam do diety i prosze o ulozenie na nastepne tygodnie po czym ona ze za pozno. Nosz kurde zaplacilam 1000 wykorzystalam na miesiac, dwa mi zostaly a ona ze czas minal. Czy to nie jest tak ze dieta to usluga, ktora trzeba wykonac a nie karnet jak na silowni ( czym sie broni dietetyczka). Prosze o wasze rady.
Jeśli masz umowę to tam powinno być zawarte za co zapłaciłaś i co egzekwować .

W takim wypadku chyba należy wziąć pod uwagę: czas, cenę, ilość wizyt, które powinnaś odbyć i ilość rozpisek jadłospisu, które masz dostać.

Pytanie sprowadza się do tego - czy wiesz za co realnie zapłaciłaś?

Po 1 - czy w umowie jest napisane, że czas usługi liczy się od dnia zakupu i upłynie po 3 miesiącach, czy np. "mogę w ramach karnetu dostać 5 diet i odbyć 5 wizyt kiedy chcę" lub 1 połączone z 2? Bo kluczowe jest to co miałaś za tę cenę dostać i w jakim czasie

Jeżeli natomiast rozpiskę jedzenia wysyłano Ci regularnie, a Ty z tego nie korzystałaś i/lub nie pojawiałaś się na wizytach z góry wyznaczonych to sądzę, że sprawa jest przegrana. Jeśli natomiast dostałaś dietę raz, a potem miałaś się umawiać na wizyty i pobranie diety, no to nie rozumiem czemu czas minął skoro usługa by nie została wykonana, no chyba że w umowie wpisano ten okres 3 miesięcy. Być może też przez dopełnienie obowiązków uznaje ta osoba fakt, że była z Tobą w kontakcie, czyli np. służyła Ci radą, poświęcała swój czas.

A ze swojego doświadczenia z odchudzaniem powiem tyle:

Na ogół jeśli dietetyk prywatnie Cię przyjmuje to bierze kasę za 1 wizytę + 1 rozpiskę diety + może wziąć też kasę za wywiad początkowy. Rozumiem, że w Twojej sytuacji to bardziej forma karnetu właśnie, tylko że i karnet rządzi się swoimi prawami - muszą Ci wtedy na piśmie podać ile wizyt i diet zawiera taki karnet i w jakim czasie masz z tego korzystać. Bo jeśli w umowie czas określono, a w porę ich w tym czasie nie zawiadomisz o tym, że jesteś np. chora/nie dasz rady i prosisz o przedłużenie to klops (bo wtedy np. zabierasz miejsce kolejnemu potencjalnemu klientowi), ale jeśli nie poinformowano Cię o tym co taki karnet zawiera (każdy przy zawieraniu umowy powinien to zrobić) i ile masz czasu na wykorzystanie to to już oszustwo.

No nie wiem czy to sensownie napisałam, czy wyszło masło maślane Czy masz umowę pisemną z tą osobą i czy jest tam wspomniany ten czas, cena, liczba wizyt? Bo dla mnie to dziwne trochę Bo gdy np. byłam w firmie co próbowała odchudzać i była tam forma karnetu to i tak musieli mi dać umowę + ustnie przekazać, że w cenie powiedzmy tego 1000 mam 5 wizyt + 5 diet, które np. odbywam i pobieram w odstępie 2 tygodni, licząc od daty zakupu. I gdy kupiłam karnet to w tym dniu odbyłam 1 wizytę, dostałam rozpiskę i po wizycie schodziłam do recepcji i wyznaczano mi termin za 2 tygodnie i tak dopóki 5 wizyt + 5 diet nie upłynęło. A jeśli byłam chora/nie mogłam przyjechać to wizytę przekładałam telefonicznie lub osobiście np. pokazywałam zwolnienie od lekarza czy coś w ten deseń. I wtedy ktoś inny mógł się wstrzelić w ten termin.

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
W dozie wyprzedaz zestawów dermokosmetykow. Dobre ceny na zestawy Tołpy dka facetow. Lierac tez ceny ok....
Pamiętacie może od jakiej kwoty i co zazwyczaj dają w tych boxach DOZ co czasem się pojawiają?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
My jeszcze chcemy iśc na "Zabawa, zabawa", ale nie wiem czy zdążymy
Ja z kolei nadrabiam ile się da filmy i seriale ze Zł. Globów + Showmax
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 06:11   #4973
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Hej
po komentarzu o braku próbek na fejsie EL dostałam info że BOK skontaktuje się ze mną w ramach rekompensaty - poczekamy zobaczymy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 07:50   #4974
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

To ja już nie wiem czy odbierać czy nie, a dziś ma być kurier z EL u mnie 😜
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 07:53   #4975
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
To ja już nie wiem czy odbierać czy nie, a dziś ma być kurier z EL u mnie 😜
jest ryzyko jest zabawa
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 07:57   #4976
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

A co im dokładnie na fejsie napisałaś?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 08:02   #4977
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A co im dokładnie na fejsie napisałaś?
ja: Złożyłam zamówienie z 2 darmowymi próbkami - dostałam zamówienie z 1 próbką, dzwoniąc na infolinię dowiedziałam się że zabrakło im produktu i tyle... produkt który wybrałam dalej jest dostępny na stronie!! (dzwoniłam w piątek rano). Obsługa klienta to żenada! Nie polecam! Więcej nic nie kupię. Wyjaśnienie w mailu: "Pragniemy poinformować, iż możliwość otrzymania mini produktów uwarunkowana jest ich dostępnością w chwili realizacji zamówienia.
Może się więc zdarzyć, iż w późniejszym okresie próbki będą ponownie dostępne, co nie jest jednak równoznaczne z dosyłaniem ich do zamówień, które przetwarzane były w okresie wyczerpania stanów magazynowych.
Jednocześnie informuję, iż na stronie Estee Lauder online widoczna jest informacja o tym, iż promocja uwarunkowana jest stanem magazynowym.

Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić naszym Klientom przetestowanie produktów Estee Lauder w wersji mini, jednak nie zawsze jest to możliwe, za co przepraszamy.

Mamy nadzieję, iż kolejne zamówienia na Estee Lauder Online dostarczą już wyłącznie przyjemnych wrażeń. "

oni: Kornelio, najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności. Nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą w celu zaproponowania rekompensaty za zaistniałą sytuację.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 08:20   #4978
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

No proszę, komentarz Korinki dał jakis efekt

Uprzejmie informujemy, iż brak próbek dołączonych do Pani zamówienia spowodowany jest wyczerpaniem ich stanów magazynowych w momencie przygotowywania Pani zamówienia.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i w związku z pozytywnym rozpatrzeniem reklamacji złożonej z powodu brakujących próbek, przekazuję następujący kod rabatowy o wartości 50 PLN
Kod może Pani zrealizować na stronie Estee Lauder Online do końca marca 2019 r. Realizacja kodu nie wymaga dokonania zakupu o minimalnej wartości.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie nam czasu i kontakt z Estee Lauder.

Monika
Doradca ds. obsługi klienta
Estee Lauder

Edytowane przez Werxx3
Czas edycji: 2019-01-15 o 08:24
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 08:26   #4979
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Dla mnie to trochę do kitu propozycja, bo próbki znacznie więcej warte + no umówmy się - co można w Estee kupić za 50 zł? POMPKĘ? 🤔😆😜
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 08:41   #4980
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dla mnie to trochę do kitu propozycja, bo próbki znacznie więcej warte + no umówmy się - co można w Estee kupić za 50 zł? POMPKĘ?
Mam trzy zamówienia jeszcze nieodebrane, mogliby dać jeden kod na 150 zł rabatu, nie 3 po 50 Wtedy bym może odebrała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 11:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.