Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-25, 10:20   #841
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Kjd3, ja nie polecam zestawów do hybryd z sieciowek. Lepiej dobrać osobno porządną lampę, mostek nadaje się do poprawek jednego paznokcia, ale żeby robić cały mani takim to sobie na dzień dzisiejszy nie wyobrażam może cztery lata temu, ale dziś już nie ma mowy:p lampa ma mała moc i tylko kilka punktów utwardzających, więc długo czekasz aż lakier się utwardzi plus musisz mieć małą płytkę i dłoń jak dziecko żeby utwardziło na raz całą rękę. To się wydaje, że pół minuty/minuta tu a tu to mała różnica, ale jak robisz to już cały czas to taka minuta to znaczna różnica. Ale jeśli się już uprzesz na mostek, to taki sam kupisz na Ali za grosze, nie warto tu wydawać tyle kasy moim zdaniem. Nawet w biedronce mostki na wyprzedaży za grosze są
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 10:22   #842
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
to nie zestaw, a pojedyncze pomadki - 129zł za sztukę
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/P...o-ust/P3571022
O masz ale to by się akurat zgadzało z moim dniem betona wczoraj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 10:33   #843
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[QUOTE=kjd3;86416974]


W Estee -30 % na Dayweara, chyba łączy się kodem .

Ten Nutritious z próbek wcześniej też nie miał oznaczonej pojemności ?

nie miał ale wysyłali 5 ml.
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 10:37   #844
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Kjd3, ja nie polecam zestawów do hybryd z sieciowek. Lepiej dobrać osobno porządną lampę, mostek nadaje się do poprawek jednego paznokcia, ale żeby robić cały mani takim to sobie na dzień dzisiejszy nie wyobrażam może cztery lata temu, ale dziś już nie ma mowy:p lampa ma mała moc i tylko kilka punktów utwardzających, więc długo czekasz aż lakier się utwardzi plus musisz mieć małą płytkę i dłoń jak dziecko żeby utwardziło na raz całą rękę. To się wydaje, że pół minuty/minuta tu a tu to mała różnica, ale jak robisz to już cały czas to taka minuta to znaczna różnica. Ale jeśli się już uprzesz na mostek, to taki sam kupisz na Ali za grosze, nie warto tu wydawać tyle kasy moim zdaniem. Nawet w biedronce mostki na wyprzedaży za grosze są

A macie sprawdzone lampy z Ali ?


[QUOTE=Mrowina;86417155]
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość



W Estee -30 % na Dayweara, chyba łączy się kodem .

Ten Nutritious z próbek wcześniej też nie miał oznaczonej pojemności ?

nie miał ale wysyłali 5 ml.


Jednak kod nie wchodzi na Dayweara .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 10:39   #845
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Generalnie się zgadzam
Przerobiłam wszystkie 3 firmy i teraz nie mam żadnej, chociaż mogłabym Luxmed albo EnelMed. Wolę czekać na NFZ albo iść prywatnie.
Medicover - najwięcej miałam tam do czynienia z ginekologami. Długie terminy, a jak był jakiś od ręki to naprawdę mam wrażenie, że konował i niedelikatny. 2 razy byłam tam u dentysty (dwóch różnych) - każda plomba mi wypadła w ciągu pół roku, co nigdy wcześniej ani później mi się nie zdarzyło.
EnelMed - w kółko te same badania, z których nic nie wynikało. Po jakimś czasie coraz częściej odwoływali wizyty, klika razy babka, która dzwoniła, była tak nieogarnięta, że nie potrafiła mi zaproponować tego samego terminu u innego lekarza, mimo, że miała je dostępne. Usilinie przekładali mi też wizyty z wieczornych na wczesne popołudnie i był foch jak się nie chciałam zgodzić, a ja nie po to czekałam na dogodny termin żeby później się zwalniać z pracy do lekarza.
Luxmed - ginekolog ok, ale tylko przeprowadziła wywiad. USG, USG piersi i cytologia (dygresja: nigdy w życiu nie miałam tak bolesnej cyto jak tam - robiona przez pielęgniarkę, być może niedoświadczoną) tylko ze skierowaniem i na inne terminy. Na każdy musiałam dojechać. Bardziej mi się opłaca pójść za jednym zamachem do mojej gin-endo, zapłacić kilkaset złotych i mieć wszystko w godzinę, bo to jest cena kilku miesięcy abonamentu, a taki kompleksowy przegląd robię mniej więcej raz do roku.

We wszystkich "przychodniach" słyszałam, że oni problemów z zajściem nie leczą bo od tego są kliniki leczenia niepłodności. W związku z tym mogłam do woli mówić, że tyję z powietrza, że nie mam @ po 60 dni, że mam trądzik itd. a i tak nic z tego nie wynikało, bo na pytanie czy staramy się o dziecko odpowiedziałam "tak"
Jak wylądowałam w końcu u lekarza na NFZ to babeczka załamała ręce jak zobaczyła badania z dwóch lat i jak bardzo nic z nich nie wynikało

Może gdzieś indziej jest lepiej, ale ja oprócz internistów i morfologii od czasu do czasu za wiele stamtąd nie wyciągnęłam, a nawet mam wrażenie, że gdybym wcześniej trafiła na kogoś kompetentnego to dużo rzeczy mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej...
Ja już do ginekologów z Luxmedu nie chodzę , szkoda czasu, niestety prywatnie nie jest dużo lepiej, naprawdę ciężko znaleźć sensownego lekarza jak się ma jakieś problemy, bo oni ciążę to sobie chętnie poprowadzą, ale przy problemach z zajściem to rozkładają ręce, albo standardowe rozwiązanie in vitro, szkoda gadać ...

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Co do jakości w Luxmedzie to się zgadzam, sama tego doświadczyłam, mimo, że posiadamy pakiet VIP i opiekuna dla Vipow to:
- gdy złamałam nogę w Boże Ciało stwierdził telefonicznie, że wszysyko u nich zamknięte i mam sobie isc na NFZ, gdy powiedzieliśmy dobitnie co o tym myślimy to zaproponował żebyśmy poszli prywatnie do ortopedy a on postara się załatwić zwrot za wizytę, ale nic nie obiecuje
- gdy Tz złapała rwą kulszowa i chciał się o 22 zarejestrować na kolejny dzień do internisty po zwolnienie i tabletki ( ma to co jakiś czas i wiemy co robić ) to opiekun VIP, który miał być dostępny prEz 24h/dobę nie odbierał, Tz miał akurat konto internetowe w Luxmedzie zablokowane wiec nie mogliśmy umówić wizyty online, napisaliśmy smsa wiec opiekun raczył oddzwonić i poinformować nas, ze infolinia jest już nieczynna, on nic nie może załatwić i zadzwoń jutro o 8, to było chyba w listopadzie... do tej pory nie doczekaliśmy się tego telefonu, Tż sam rano zadzwonił na infolinie i się zarejestrował

Niestety z Medicoverem tez mam złe wspomnienia, ale to było 11 lat temu i to na Kaszubach w małej miejscowości , gdzie nie było nigdzie blisko centrum tylko przychodnie współpracujące. Myślałam, ze coś tam się zmieniło i może we Wrocławiu jest lepiej.

Pytam wlasnie dlatego, ze niedługo przechodzimy pod Medicover a już mnie to przeraża.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------













---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------









---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------



Przykro to czytać
Ja w sumie w Luxie korzystałam z dentysty ( ale tez nie jestem zadowolona ), po leczeniu po jakimś pół roku znowu wszystkie plomby do wymiany i terminy tez długie, ginekologa ( podstawowe badania usg jajników, cytologia itp ) tez długie terminy i to wszystko, co do usg piersi i badań to jestem pod kontolą onkologa na onkologii w Bydgoszczy, , dwa razy byłam u dermatologa- raz pani powiedziała, ze mam ładna cerę i się czepiam i ze inni mają gorsze ( sama sobie cerę doprowadziłam do prawie idealnej ), a druga pani dermatolog , która miała mi zbadać znamiona na ciele zrobiła to z zegarkiem w ręku w 3,5 min po czym naopowiadała mi takich bzdur i tak nastraszyla, że profilaktycznie poszłam ba konsultacje do innej dermatolog prywatnie, która moje znamiona badała przez 20 min każde mi pokazywała w powiększeniu, tłumaczyła, które jak się nazywają i czy są groźne i które obserwować Aaaa i byłam jeszcze raz na usg piersi ale o tym wole zapomnieć bo zaraz się rozryczę, a na kobietę złożyłam skargę

Prawdę mówiąc to my rzadko chodzimy i korzystamy, alexwiadomo jak jest, człowiek coraz starszy i roznie to bywa. No i Tz z rwą musi mieć w razie co pewnego lekarza żeby nie skończyło się jak za pierwszym razem, że przez miesiąc leżał prawie jak sparaliżowany w łóżku

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------



Wyglada ciekawie Nie znam tej marki
Ja miałam już kilka rzeczy z tej marki: tonik, serum, żel do mycia, krem intensywnie nawilżający, no i dużo próbek, bo oni zawsze sporo rzeczy do przetestowania dodają, choć w sumie zwykle próbki są podobne. W zapasie mam jeszcze ampułkę nawilżającą, którą miałam w próbkach i fajna była więc kupiłam całe opakowanie. Mi się sprawdzają te kosmetyki, zwłaszcza przy cerze po kwasach i retinolu, fajnie łagodzą i nawilżają skórę , więc zamówiłam sobie jeszcze

A co do Luxmedu to mam takie same spostrzeżenia, nie ma tam sensownych lekarzy, a na pewno nie ma co liczyć na zbyt wiele jak idziesz z abonamentu. Mi się zdarzyło kilka razy że lekarz na wstępie pytał czy z abonamentu jestem
Czasami chodzę tylko do po receptę po prostu.

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
super, gdzie zamawiałaś ten zestaw?
W sklepie La rose (https://sklep.larose.net.pl/) teraz jest chyba jeszcze kod na -10% MAGDA10, więc całkiem spoko cena wychodzi

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Słuchajcie, sprawa wygląda tam. Mój znajomy zadzwonił do kolegi, który przeprowadzał ze mną pierwszą rozmowę i wypytał co i jak.
Więc tak, mają obecnie jakąś pilną sprawę, która jest ważniejsza na ten moment niż przyjęcie kogoś nowego. Ponoć decyzja jest podjęta i mnie wezmą, mam być cierpliwa, bo prawdopodobnie sprawę rozwiążą do przyszłego tygodnia i wtedy będą dzwonić.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
czyli dobre wiadomości

kupiłam sobie wczoraj w mohito spodnie i sweterek
https://www.mohito.com/pl/pl/ty504-0...erbag-trousers
i szary sweterek za 39zł z 139, ale nie ma go na necie i katanę i kozaki w orsayu (koleżanka wzieła katanę, była promocja 3 w cenie 2) Oszczędzanie pięknie mi idzie
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 10:41   #846
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość



W Estee -30 % na Dayweara, chyba łączy się kodem .

Ten Nutritious z próbek wcześniej też nie miał oznaczonej pojemności ?



Co myślicie o zestawach do hybryd typu https://www.douglas.pl/Makija%C5%BC-...000081297.html. Czy te lampy są ok?
U mnie się nie połączyło

Lampy mostki są ogólnie słabe. Jeśli chcesz zacząć z hybrydą to daj znać, mam na zbyciu starą lampę, mogę się wymienić za jakiś drobiazg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2019-01-25 o 09.15.03.jpg (26,0 KB, 41 załadowań)
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 10:42   #847
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Coś tam było, ale nie pamiętam co może wrzucą ten katalog do neta

pewnie dziś też dostanę katalog, bo zawsze przychodzi z opóźnieniem
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-25, 10:55   #848
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Bez porównania lepszy jest Medicover


Daj proszę znać jak ci sie to sprawdzi - kiedyś byłam mocno zainteresowana tą marką
Mi się sprawdzają te kosmetyki , tak jak pisałam wyżej, ten tonik i serum miałam, a serum to nadal mam, bo opakowania są naprawdę duże, więc kosmetyku wystarcza na długo.

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
nie googlam naeet co to. Moze bede szczesliwsza


[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86416577]Treść usunięta[/QUOTE]


---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Organique


---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Home & You
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 11:04   #849
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Od kilku lat korzystam z Luxmed, przez ten czas trafiłam na prawdziwych lekarzy, którzy zainteresowali się wynikami zleconych badań i wdrożyli efektywne leczenie i z takimi którzy nawet nie chcieli skierowania na badania wypisać. Terminy od jakiegoś czasu coraz bardziej odległe, ale zauważyłam ze tylko do tych lepszych lekarzy. Teraz jak widzę że np diabetolog przyjmuje raz w tygodniu i ciągle są wolne terminy to nawet nie myślę żeby się tam zapisać. Część badań mam płatnych (np. hormonalnych) i np. dopłata za kontrast przy rezonansie, wszystko zależy jaki pakiet się weźmie, mój mąż ma np. wszystko bezpłatne i szybsze wizyty.
Ogólnie jestem zadowolona bo wiem już do kogo iść, ale też nie potrzebuję już szybkich wizyt (tylko wszystko ustalone przynajmniej 3 miesiące przed)
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 11:30   #850
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Oo to super, też nieraz kusiłam się na drogie lakiery ale po co przepłacac!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 11:33   #851
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Teraz to się zastanawiam jak to będzie z urlopem, bo jak tam pójdę to będę mieć za każdy przepracowany miesiąc 2 dni? Czy jak? Obecnie mam 6 dni starego.
A w czerwcu potrzebuję aż 10 dni urlopu na Ibizę... później sierpień/wrzesień jakieś 8 dni na Rodos i skąd ja to wezmę...


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Urlop proporcjonalnie do przepracowanego okresu u każdego pracodawcy, jeżeli u pierwszego nie wykorzystasz, wypłacą ekwiwalent.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-25, 11:35   #852
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Dzień dobry.

Od kilku dni opiekuję się 6letnim mężczyzną (poważna sprawa ), korzystam z dziwnego komputera, ale może dam radę .

The body shop - promo 3 za 2. Większość maseł ma obniżoną cenę z 70 zł na 40 zł za 200 ml, plus ta promo to można mieć trzy masła w cenie regularnej jednego.

Klaskam za zakupy i wracam do klocków lego
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 11:42   #853
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Od kilku dni opiekuję się 6letnim mężczyzną (poważna sprawa ), korzystam z dziwnego komputera, ale może dam radę .

The body shop - promo 3 za 2. Większość maseł ma obniżoną cenę z 70 zł na 40 zł za 200 ml, plus ta promo to można mieć trzy masła w cenie regularnej jednego.

Klaskam za zakupy i wracam do klocków lego



Uuu Pani to u Ciebie poważne sprawy się dzieją
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 11:45   #854
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Od kilku dni opiekuję się 6letnim mężczyzną (poważna sprawa ), korzystam z dziwnego komputera, ale może dam radę .

The body shop - promo 3 za 2. Większość maseł ma obniżoną cenę z 70 zł na 40 zł za 200 ml, plus ta promo to można mieć trzy masła w cenie regularnej jednego.

Klaskam za zakupy i wracam do klocków lego
fiu fiu szybko się dorobiłaś nie ma żartów
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 11:45   #855
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Uuu Pani to u Ciebie poważne sprawy się dzieją
Ba... Wczoraj się dowiedziałam, że będzie budował zamek do księżniczki. Ale ja się na księżniczkę nie nadaję, bo (cytat) trochę za stara jesteś.

Dziecka konserwacją się nie oszuka.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 11:47   #856
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ba... Wczoraj się dowiedziałam, że będzie budował zamek do księżniczki. Ale ja się na księżniczkę nie nadaję, bo (cytat) trochę za stara jesteś.

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 11:51   #857
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

A macie sprawdzone lampy z Ali ?
Ja mam teraz taką lampę i jestem bardzo zadowolona
https://pl.aliexpress.com/item/24-48...2f0d5c0fM2w1qo

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ba... Wczoraj się dowiedziałam, że będzie budował zamek do księżniczki. Ale ja się na księżniczkę nie nadaję, bo (cytat) trochę za stara jesteś.

Dziecka konserwacją się nie oszuka.
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 11:59   #858
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ba... Wczoraj się dowiedziałam, że będzie budował zamek do księżniczki. Ale ja się na księżniczkę nie nadaję, bo (cytat) trochę za stara jesteś.

Dziecka konserwacją się nie oszuka.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 12:42   #859
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Urlop proporcjonalnie do przepracowanego okresu u każdego pracodawcy, jeżeli u pierwszego nie wykorzystasz, wypłacą ekwiwalent.
A ja teraz się boję, że jak im powiem, że w czerwcu potrzebuje tak długiego urlopu, to mnie nie wezmą...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ba... Wczoraj się dowiedziałam, że będzie budował zamek do księżniczki. Ale ja się na księżniczkę nie nadaję, bo (cytat) trochę za stara jesteś.

Dziecka konserwacją się nie oszuka.


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Amyzku, czuję się jeszcze bardziej niepewnie niż wcześniej, odkąd uświadomiłaś mi, że mogą krzywo patrzeć na tak długi urlop...

Przed chwilą odezwali się z tej firmy, co szukają asystentki dyrektora. W poniedziałek o 14:30 rozmowa.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-25, 12:58   #860
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja teraz się boję, że jak im powiem, że w czerwcu potrzebuje tak długiego urlopu, to mnie nie wezmą...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------



Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Amyzku, czuję się jeszcze bardziej niepewnie niż wcześniej, odkąd uświadomiłaś mi, że mogą krzywo patrzeć na tak długi urlop...

Przed chwilą odezwali się z tej firmy, co szukają asystentki dyrektora. W poniedziałek o 14:30 rozmowa.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Spokojnie, masz prawo do urlopu. Ja tu gdzie teraz jestem przyszłam 1 pierwszy dzień wiosny, a za 2 tyg szłam na tydzień urlopu fakt że to ten sam pracodawca, ale inna jednostka.
Ooooo to cud urodzaju
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 13:09   #861
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja teraz się boję, że jak im powiem, że w czerwcu potrzebuje tak długiego urlopu, to mnie nie wezmą...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------



Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Amyzku, czuję się jeszcze bardziej niepewnie niż wcześniej, odkąd uświadomiłaś mi, że mogą krzywo patrzeć na tak długi urlop...

Przed chwilą odezwali się z tej firmy, co szukają asystentki dyrektora. W poniedziałek o 14:30 rozmowa.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

hej no nie chciałam Cię nastraszyć chodziło mi o to żebyś sobie tego przypilnowała od razu w sensie zgłosiła bo nie wiesz czy nie mają jakiegoś harmonogramu urlopu czy coś i żeby za miesiąc się nie okazało że urlopu nie ostaniesz bo już dwie osoby z działu w tym czasie biorą. Nie twierdzę że Cię nie wezmą jak na urlop będziesz chciała iść



za poniedziałek
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 13:33   #862
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja teraz się boję, że jak im powiem, że w czerwcu potrzebuje tak długiego urlopu, to mnie nie wezmą...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------



Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Amyzku, czuję się jeszcze bardziej niepewnie niż wcześniej, odkąd uświadomiłaś mi, że mogą krzywo patrzeć na tak długi urlop...

Przed chwilą odezwali się z tej firmy, co szukają asystentki dyrektora. W poniedziałek o 14:30 rozmowa.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nie mów zanim nie pójdziesz do pracy Ja jakoś po tygodniu powiedziałam, że muszę jechać na rehabilitację, jeszcze w czasie okresu próbnego, i w żaden sposób to nie wpłynęło na moją kolejną umowę ani relacje w pracy. Wręcz byli zadowoleni, że otwarcie powiedziałam, a nie przyszłam znienacka ze zwolnieniem lekarskim
Nie przejmuj się, będzie dobrze
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 13:51   #863
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Czy któraś z was jest w programie priceless special? Chciałam się zalogować pierwszy raz, żeby sprawdzić ile mam punktów. Wydaje mi się, że podałam prawidłową datę urodzenia, ale jednak się zablokowało. O teraz mam problem. Nie widzę żadnej opcji resetowania hasła itp. Można to jakoś zrobić samemu, a mnie pomoroczność jasna dopadła, czy trzeba do nich dzwonić? Zaznaczam, że nie lubię tego robić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 14:01   #864
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Czy któraś z was jest w programie priceless special? Chciałam się zalogować pierwszy raz, żeby sprawdzić ile mam punktów. Wydaje mi się, że podałam prawidłową datę urodzenia, ale jednak się zablokowało. O teraz mam problem. Nie widzę żadnej opcji resetowania hasła itp. Można to jakoś zrobić samemu, a mnie pomoroczność jasna dopadła, czy trzeba do nich dzwonić? Zaznaczam, że nie lubię tego robić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja jestem ale ni wiem co w przypadku blokady konta moze to od banku zalezy? bo ja mam podpiętą kartę Citi handlowego i się loguję jakby przez stronę banku wiec chyba wtedy trzeba do nich dzwonić
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 14:17   #865
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja jestem ale ni wiem co w przypadku blokady konta moze to od banku zalezy? bo ja mam podpiętą kartę Citi handlowego i się loguję jakby przez stronę banku wiec chyba wtedy trzeba do nich dzwonić
Ja mam santander... Najpierw nie mogłam ogarnąć, gdzie się mam zalogować, bo po wybraniu banku przenosiło mnie na jakąś inną stronę... Dopiero za którymś razem ogarnęłam, że muszę klikać jeszcze gdzieś indziej... Kanał, a podobno już mi starczy na jakąś nagrodę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 15:30   #866
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Słuchajcie, sprawa wygląda tam. Mój znajomy zadzwonił do kolegi, który przeprowadzał ze mną pierwszą rozmowę i wypytał co i jak.
Więc tak, mają obecnie jakąś pilną sprawę, która jest ważniejsza na ten moment niż przyjęcie kogoś nowego. Ponoć decyzja jest podjęta i mnie wezmą, mam być cierpliwa, bo prawdopodobnie sprawę rozwiążą do przyszłego tygodnia i wtedy będą dzwonić.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Dobre wieści, trzymam cały czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
czyli dobre wiadomości

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------


słodziaki

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

kupiłam sobie wczoraj w mohito spodnie i sweterek
https://www.mohito.com/pl/pl/ty504-0...erbag-trousers
i szary sweterek za 39zł z 139, ale nie ma go na necie i katanę i kozaki w orsayu (koleżanka wzieła katanę, była promocja 3 w cenie 2) Oszczędzanie pięknie mi idzie
szalejesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86416577]Treść usunięta[/QUOTE] dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 16:15   #867
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Urlop proporcjonalnie do przepracowanego okresu u każdego pracodawcy, jeżeli u pierwszego nie wykorzystasz, wypłacą ekwiwalent.
Dokladnie.

Oktawia. Ale spokojnie jak powiesz ze juz jest oplacony urlop etc to zawsze sie mozna dogadac. Czasem mozna odrobic. Czasem firma zgadza sie na bezplatny jak brakujr dnia badz dwoch. Jak sie stawia sptawe jasno to firmy lubia to bo qoedza na czym stoja. Nie lubia nigdy niespodzianek.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Za wszelkie zakupy klaszcze zbiorowo. Net do niczego....

Napisze Wam tak wkurzylam sie jka weszlam do tkmaxxa tutaj..... Oni yo maja przeceny.... Kuzwa a nas dymaja koncerny jla sie da.. W es rowniez.... Szkoda ze mam cz asowe ograniczenia bo jak zakupy to teraz w Uk. Na super ptzecenie dzis przy mnie babka wyniosla w tikeju podklad narsa matujavy w kolorze bardzo ciemnym, ale to szczegol bo tutaj to on spokojnie znajdzie nabywce za calutkie 1.70 funta!!!!! Mulatka zlapala przy mnie i zastanawiala sie..... Ja poczekalam co pani dolozy na półki z super sale i spod jej reki wzielam ole henriksen zestaw masek do glebokiego kwasowego peelingu za 1.70 funta. Ja te maski wczesniej ogladalam na necie na promo za 35funciakow!!! Dolozyla jeszcze futeral ze skory jaki. Moze sluzyc do przecgiwywania dla mnie dokumentow podczas podróży, kart etc ze skory za 6 funciakow..... Ludzi niewiele. Niktsie nie rozpycha, przepycha. Cywilizacja. Wszystko poukladane.... Ja bym chciala takie ceny w pl zobaczyc badz es...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-25, 19:55   #868
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[QUOTE=kjd3;86417182]
A macie sprawdzone lampy z Ali ?


Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość


Jednak kod nie wchodzi na Dayweara .
ja mam taką, zadowolona z niej jestem

https://www.aliexpress.com/item/Bran...60e34c4d5beLw6

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Od kilku dni opiekuję się 6letnim mężczyzną (poważna sprawa ), korzystam z dziwnego komputera, ale może dam radę .

The body shop - promo 3 za 2. Większość maseł ma obniżoną cenę z 70 zł na 40 zł za 200 ml, plus ta promo to można mieć trzy masła w cenie regularnej jednego.

Klaskam za zakupy i wracam do klocków lego
poważna sprawa..
o promo TBS nie wiem czy chcę wiedzieć


Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ba... Wczoraj się dowiedziałam, że będzie budował zamek do księżniczki. Ale ja się na księżniczkę nie nadaję, bo (cytat) trochę za stara jesteś.

Dziecka konserwacją się nie oszuka.
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-26, 08:13   #869
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

W Ecospa masło shea gratis do zakupów powyżej 59 zł, a powyżej 119 dodatkowo darmowa dostawa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-26, 11:39   #870
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Pilne, pilne! Jak usunąć tłusta plamę z żorżety? 😭
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 16:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.