Mamusie styczniowe 2020 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-30, 20:10   #1891
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hej dziewczyny ale naskrobałyście ja wózek mam po córci ale nie jakis firmowy , kupiony u mnie w stacjonarnym sklepie za 1 150 zł i to prezent od moich rodziców ale cały czas oglądam takie wózki rok po roku żeby była gondola z przodu a na tyle przodem do kierunku jazdy spacerówka , tylko nie wiem czy córcia nadal będzie chciała jeździć w wózku ale wydaje mi się że do 3 lat dzieci jeżdżą prawda? Pytam mamy mające takie szkraby podpowiedzcie prosze a może któraś miała taki wozek jeśli tak to czy się sprawdził ? Ja wam powiem że drugi dzień to bym mogła tylko leżeć i nic nie robić taka jakaś niemoc mnie dopadła , ale moja lobuziara nie da mi za długo poleżeć , dziś miała manie ściągania skarpetek Jeśli chodzi o kg póki co utrzymuje się - 3 kg ale wydaje mi się że za 2 tygodnie już będzie -2 kg bo piersi mi urosły i brzuszek też . Jutro postaram się wrzucić fotkę brzuszka
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 21:16   #1892
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ale naskrobałyście ja wózek mam po córci ale nie jakis firmowy , kupiony u mnie w stacjonarnym sklepie za 1 150 zł i to prezent od moich rodziców ale cały czas oglądam takie wózki rok po roku żeby była gondola z przodu a na tyle przodem do kierunku jazdy spacerówka , tylko nie wiem czy córcia nadal będzie chciała jeździć w wózku ale wydaje mi się że do 3 lat dzieci jeżdżą prawda? Pytam mamy mające takie szkraby podpowiedzcie prosze a może któraś miała taki wozek jeśli tak to czy się sprawdził ? Ja wam powiem że drugi dzień to bym mogła tylko leżeć i nic nie robić taka jakaś niemoc mnie dopadła , ale moja lobuziara nie da mi za długo poleżeć , dziś miała manie ściągania skarpetek Jeśli chodzi o kg póki co utrzymuje się - 3 kg ale wydaje mi się że za 2 tygodnie już będzie -2 kg bo piersi mi urosły i brzuszek też . Jutro postaram się wrzucić fotkę brzuszka
Zależy od dziecka. Syn przestał definitywnie jeździć w wózku jak miał 2,5 roku. Córka (2 lata) jeździ raz na miesiąc. Ale znam też 3-4 latki jeżdżące wózkiem. Więc nie ma tutaj reguły. Może zamiast podwójnego wózka dostawka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 09:47   #1893
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Inevera123 zastanawiam się nad tą dostawką ale bardziej boje się że na jakiejś wycieczce obie będą chciały spać i wtedy podwójny by się przydał . Różnica będzie rok i 9 miesiecy. Póki co bardzo lubi jeździć w wózku.

Dziewczyny a oto mój brzusio , pochwalcie się swoimi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191001_083033956.jpg (76,2 KB, 50 załadowań)
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 13:06   #1894
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja za godzinę mam USG, zastanawiam się czy nie zrobić 3d/4d jeśli Młody zechce współpracować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 18:55   #1895
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Miniminiv jak tam usg?
Czy to Ty pisałaś kiedyś kod do H&M? Mogłabyś powtórzyć ?

Ja dzisiaj miałam szybkie usg. Młoda wazy już 882 g, lezy totalnie w poprzek
SZyja ok, wody ok. Oby tak dalej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 19:32   #1896
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Miniminiv jak tam usg?
Czy to Ty pisałaś kiedyś kod do H&M? Mogłabyś powtórzyć ?

Ja dzisiaj miałam szybkie usg. Młoda wazy już 882 g, lezy totalnie w poprzek
SZyja ok, wody ok. Oby tak dalej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kod był 9891, ale chyba już nie działa.
Usg w porządku, ale Młody przytulił się buźką do łożyska i nie udało się zrobić ładnego zdjęcia 3D. Jedynie siusiaka pokazał na 3D w całej okazałości. Będziemy mieli takie zdjęcie na pamiątkę.
Waży 860g
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 19:38   #1897
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Kod był 9891, ale chyba już nie działa.
Usg w porządku, ale Młody przytulił się buźką do łożyska i nie udało się zrobić ładnego zdjęcia 3D. Jedynie siusiaka pokazał na 3D w całej okazałości. Będziemy mieli takie zdjęcie na pamiątkę.
Waży 860g
Jak mały był w ten sposób ułożony to mimo to chcieliście 3D czy już musieliście?U mnie mi powiedzieli że najpierw patrzą czy dziecko jest w dobrej pozycji żeby był sens robić to USG.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-01, 19:45   #1898
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Jak mały był w ten sposób ułożony to mimo to chcieliście 3D czy już musieliście?U mnie mi powiedzieli że najpierw patrzą czy dziecko jest w dobrej pozycji żeby był sens robić to USG.
U mnie za wizytę płaci się już po badaniu. Ja byłam umówiona na normalne badanie usg (2D), ale dzisiaj pomyślałam, że może się przy okazji uda zrobić ładne zdjęcie i zapytałam o to już w gabinecie. Nie udało się, więc zapłaciłam jak za zwykle badanie usg 2D. Gdyby Młody współpracował i się pokazał, to wtedy bym zapłaciła za zdjęcia 3D a to zdjęcie siusiaka dostałam tak przy okazji, w cenie normalnego badania.

Można się zapisać specjalnie od razu na 3D, ale zastrzegają, że może się nie udać i wtedy robią podstawowe badanie 2D i nie każą płacić 100zł więcej.

Edytowane przez miniminiv
Czas edycji: 2019-10-01 o 19:47
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 19:50   #1899
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
U mnie za wizytę płaci się już po badaniu. Ja byłam umówiona na normalne badanie usg (2D), ale dzisiaj pomyślałam, że może się przy okazji uda zrobić ładne zdjęcie i zapytałam o to już w gabinecie. Nie udało się, więc zapłaciłam jak za zwykle badanie usg 2D. Gdyby Młody współpracował i się pokazał, to wtedy bym zapłaciła za zdjęcia 3D a to zdjęcie siusiaka dostałam tak przy okazji, w cenie normalnego badania.

Można się zapisać specjalnie od razu na 3D, ale zastrzegają, że może się nie udać i wtedy robią podstawowe badanie 2D i nie każą płacić 100zł więcej.
No czyli wszystko się zgadza to podobnie jak u mnie 😊 Fajnie że z dzieciaczkami wszystko Ok ☺️
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 19:56   #1900
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
No czyli wszystko się zgadza to podobnie jak u mnie 😊 Fajnie że z dzieciaczkami wszystko Ok 
Momentami było widać kawałek buźki i gdybym się uparła, to mogłabym takie chcieć, ale za 100zł więcej to trochę bez sensu. Lekarz próbował przez łożysko wyodrębnić buzię, ale wtedy wyglądał jak jakiś alien - bez noska i puste oczodoły. 👽💀 Takim zdjęciem to inne dzieci można straszyć. I razem z lekarzem stwierdziliśmy, że takiego to nie ma sensu drukować.
Chociaż moja koleżanka ma właśnie takie zdjęcia swojego synka... Ale dla mnie to trochę creepy.
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 07:18   #1901
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Na szczęście w listopadzie idziemy na trzecie prenatalne i mam nadzieje na JesCze jakieś fajne fotki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-02, 08:43   #1902
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Na szczęście w listopadzie idziemy na trzecie prenatalne i mam nadzieje na JesCze jakieś fajne fotki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak ja pytałam wczoraj lekarza czy lepiej teraz czy na kolejnym badaniu ok. 30 tyg, to stwierdził, że teraz jest najlepszy czas, bo dziecko ma więcej miejsca w macicy i jeszcze nie jest takie ściśnięte. Ale też mam nadzieję, że może jeszcze się pokaże.

Czekam na wypłatę jak na zbawienie. Mam ochotę pozamawiać już jakieś rzeczy do wyprawki. Bo tylko oglądam, oglądam i blokuje mnie resztka kasy na koncie. W przyszłym tygodniu będzie szał.

Edytowane przez miniminiv
Czas edycji: 2019-10-02 o 08:56
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 10:55   #1903
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Jak ja pytałam wczoraj lekarza czy lepiej teraz czy na kolejnym badaniu ok. 30 tyg, to stwierdził, że teraz jest najlepszy czas, bo dziecko ma więcej miejsca w macicy i jeszcze nie jest takie ściśnięte. Ale też mam nadzieję, że może jeszcze się pokaże.

Czekam na wypłatę jak na zbawienie. Mam ochotę pozamawiać już jakieś rzeczy do wyprawki. Bo tylko oglądam, oglądam i blokuje mnie resztka kasy na koncie. W przyszłym tygodniu będzie szał.
Mi też tak mówił mój lekarz a tam gdzie robię prenatalne powiedzieli że lepiej przy trzecich także nie wiadomo tak naprawdę 😄 Moja znajoma miała i przy drugich i przy trzecich i mówiła że przy drugich lepiej było widać całe dziecko ale za to przy trzecich twarz była niemal identyczna jak po porodzie.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 11:13   #1904
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Mi też tak mówił mój lekarz a tam gdzie robię prenatalne powiedzieli że lepiej przy trzecich także nie wiadomo tak naprawdę Moja znajoma miała i przy drugich i przy trzecich i mówiła że przy drugich lepiej było widać całe dziecko ale za to przy trzecich twarz była niemal identyczna jak po porodzie.


No to zobaczymy za miesiąc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 13:15   #1905
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Czekam na wypłatę jak na zbawienie. Mam ochotę pozamawiać już jakieś rzeczy do wyprawki. Bo tylko oglądam, oglądam i blokuje mnie resztka kasy na koncie. W przyszłym tygodniu będzie szał.
Mam to samo Zwlaszcza ze od poniedziałku jestem na zwolnieniu lekarskim, nadmiar czasu wolnego mi w tym nie pomaga

Dziewczyny, w czym planujecie na poczatek ukladac do snu Wasze dzieci? Rozek? Otulacz? Spiworek - czy to troche pozniej? Ile sztuk czego kupujecie, tak na start?
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 13:31   #1906
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Mam to samo Zwlaszcza ze od poniedziałku jestem na zwolnieniu lekarskim, nadmiar czasu wolnego mi w tym nie pomaga

Dziewczyny, w czym planujecie na poczatek ukladac do snu Wasze dzieci? Rozek? Otulacz? Spiworek - czy to troche pozniej? Ile sztuk czego kupujecie, tak na start?
Rożek. Mam trzy sztuki. Przy synu było optymalne, bo potrafił przesikać i ulewać. Przy córce używałam dwóch na zmianę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 13:33   #1907
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Mam to samo Zwlaszcza ze od poniedziałku jestem na zwolnieniu lekarskim, nadmiar czasu wolnego mi w tym nie pomaga

Dziewczyny, w czym planujecie na poczatek ukladac do snu Wasze dzieci? Rozek? Otulacz? Spiworek - czy to troche pozniej? Ile sztuk czego kupujecie, tak na start?
Mam rożek i mam śpiworek zobaczę co będzie lepiej zdawało egzamin.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 13:37   #1908
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Mam to samo Zwlaszcza ze od poniedziałku jestem na zwolnieniu lekarskim, nadmiar czasu wolnego mi w tym nie pomaga



Dziewczyny, w czym planujecie na poczatek ukladac do snu Wasze dzieci? Rozek? Otulacz? Spiworek - czy to troche pozniej? Ile sztuk czego kupujecie, tak na start?


Mam rożki dwa i śpiworek. Zobaczymy jak będzie. Pewnie na początku rożek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Ja tez kupuje jak szalona dzisiaj zamówiłam kocyk z wafla i muślinu.

Wyprałam tez pierwsze rzeczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 14:11   #1909
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Chwalcie się zakupami, jak kupujecie online Może się zainspirujemy nawzajem. A i wątek trochę ruszy.

Ja mam ten jeden otulacz, który pokazywałam niedawno, ale tak sobie ostatnio pomyślałam, że on średnio praktyczny będzie, jak trzeba będzie pieluchę zmienić. Lepiej chyba coś rozpinanego od dołu, żeby się szybciej dostać.
Śpiworki mają różną grubość (tog) i się zastanawiam jaki kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-03, 10:38   #1910
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Chwalcie się zakupami, jak kupujecie online Może się zainspirujemy nawzajem. A i wątek trochę ruszy.

Ja mam ten jeden otulacz, który pokazywałam niedawno, ale tak sobie ostatnio pomyślałam, że on średnio praktyczny będzie, jak trzeba będzie pieluchę zmienić. Lepiej chyba coś rozpinanego od dołu, żeby się szybciej dostać.
Śpiworki mają różną grubość (tog) i się zastanawiam jaki kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ja kupiłam o grubości 3 (18-20st) czyli najgrubszy z firmy NatulinoIMG_3186.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 10:44   #1911
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja ciągle w zawieszeniu, bo jeszcze nie zamienialiśmy pokoi. Także czekam z czymkolwiek.

Mój syn codziennie się dopytuje kiedy Iza będzie z nami. I że jak ją urodzę to będą musieli zrobić napis cześć Iza i powiesić baloniki (wpływ nowej książki)

Koleżanka mi powiedziała, że pożyczy mi te maleńkie ubranka, bo ich multum po swoich córkach. Także odpuszczam kupowanie i skorzystam z propozycji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 11:09   #1912
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja dzisiaj miałam krzywą cukrową, ciekawe jakie będą wyniki. Samo wypicie glukozy nie stanowiło dla mnie najmniejszego problemu a obawiałam się. Od jutra mam tourne po badaniach związanych z sercem a za tydzień USG nie mogę się go doczekać zawsze ten ostatni tydzień przed badaniem strasznie mi się dłuży i odczuwam niepokój. Co ile Wy chodzicie do swoich lekarzy?
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 11:10   #1913
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj miałam krzywą cukrową, ciekawe jakie będą wyniki. Samo wypicie glukozy nie stanowiło dla mnie najmniejszego problemu a obawiałam się. Od jutra mam tourne po badaniach związanych z sercem a za tydzień USG nie mogę się go doczekać zawsze ten ostatni tydzień przed badaniem strasznie mi się dłuży i odczuwam niepokój. Co ile Wy chodzicie do swoich lekarzy?


Co trzy tygodnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 11:38   #1914
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj miałam krzywą cukrową, ciekawe jakie będą wyniki. Samo wypicie glukozy nie stanowiło dla mnie najmniejszego problemu a obawiałam się. Od jutra mam tourne po badaniach związanych z sercem a za tydzień USG nie mogę się go doczekać zawsze ten ostatni tydzień przed badaniem strasznie mi się dłuży i odczuwam niepokój. Co ile Wy chodzicie do swoich lekarzy?
U mnie krzywa w przyszłym tygodniu :/
Ja teraz ostatni raz co miesiąc, potem będzie już trochę częściej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 11:59   #1915
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Co trzy tygodnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też co trzy ale chyba niedługo już będzie częściej.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 12:20   #1916
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Chyba częściej dobrze ze mi lux med zwraca cześć kasy za wizyty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 16:47   #1917
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj miałam krzywą cukrową, ciekawe jakie będą wyniki. Samo wypicie glukozy nie stanowiło dla mnie najmniejszego problemu a obawiałam się. Od jutra mam tourne po badaniach związanych z sercem a za tydzień USG nie mogę się go doczekać zawsze ten ostatni tydzień przed badaniem strasznie mi się dłuży i odczuwam niepokój. Co ile Wy chodzicie do swoich lekarzy?
Mi ostatnio też się czas dłuży. Obecnie wizytuje co miesiąc, pod koniec ciąży pewnie będzie co 2 tygodnie.

Mi udało się dziś zapisać na listopad na badanie OCT oczu. Muszę skontrolować przed porodem czy wszystko ok i czy zmiany się nie pogłębiają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 17:31   #1918
paullcia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 38
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny ja krzywą robiłam wczoraj i moje wyniki to 80-118-153. I ten ostatni pomiar jest na granicy, w sensie oznacza już cukrzycę ciążową. Byłam już u diabetologa dostałam glukometr i mam być na diecie. Załamka, nie spodziewałam się. Nie mam nadwagi, wiekowo też nie jestem w grupie ryzyka �� We wtorek idę jeszcze do poradni dla kobiet z cukrzycą ciążowa, zobaczymy co mi powiedzą.
paullcia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 19:09   #1919
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez paullcia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja krzywą robiłam wczoraj i moje wyniki to 80-118-153. I ten ostatni pomiar jest na granicy, w sensie oznacza już cukrzycę ciążową. Byłam już u diabetologa dostałam glukometr i mam być na diecie. Załamka, nie spodziewałam się. Nie mam nadwagi, wiekowo też nie jestem w grupie ryzyka �� We wtorek idę jeszcze do poradni dla kobiet z cukrzycą ciążowa, zobaczymy co mi powiedzą.
Moja przyjaciółka miała cukrzycę plus był taki że całą ciążę przytyła ok9kg, córeczka zdrowiutka ale wiadomo to dodatkowe stresy i samo to trzymanie diety.Ciekawe jaki będzie mój wynik.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 19:19   #1920
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny nie pamietam czy pytałam...
czy decydujecie się na wanienkę czy na wiadro?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.