Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-01, 14:22   #1291
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko




Przy okazji przejrzałam insta. Bardzo ładne fotki. Przyjemnie się ogląda I ile chciejstw od razu sie pojawia
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 14:30   #1292
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko

na bogato jak ten czerwony krem Paula's choice? bo mi jego zuzywanie idzie jak po grudzie coś sie nie polibiłyśmy, a to dziwne bo reszta produktów tej marki się u mnie świetnie sprawdza


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję

A ja mam dziś home office, bo TŻ miał kontakt z kimś, kto przebywa na kwarantannie, bo u żony tej osoby potwierdzono koronawirusa...

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

T jeszcze inna

Z pieskami były przygody, straszne, ale chyba nie będę wdawać się w szczegóły. Póki co kotka im matkuje, przynosi myszy, zostawia i wyskakuje na coś żeby być wyżej i wtedy patrzy co one robią

o kurcze mam nadzieję że się nie pozarażacie to za pracę też trzymam wielkie i niech dzieci rosną zdrowo




Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Hejka a dziękuję, dziękuję - mieszka się bardzo fajnie. Niestety u nas mega lało i coś nas pozalewało (okazało się że źle zrobili izolację) i będą poprawiać... ale ogólnie super, mega fajni sąsiedzi w życiu nie byłam tak opalona (home office służy )
W sumie już wszystko zrobione, zostały jakieś pierdoły a co u Ciebie?

oo to niefajnie że Wam przecieka. Ale lepiej że wyszło na początki niż później super ze się Wam dobrze mieszka a Ty nadal Home office masz? fajnie Ci !!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 14:33   #1293
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość



Przy okazji przejrzałam insta. Bardzo ładne fotki. Przyjemnie się ogląda I ile chciejstw od razu sie pojawia

dziękuję pięknie



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
na bogato jak ten czerwony krem Paula's choice? bo mi jego zuzywanie idzie jak po grudzie coś sie nie polibiłyśmy, a to dziwne bo reszta produktów tej marki się u mnie świetnie sprawdza

hmmm nie był zły, ale też po raz pierwszy nie było woow jeśli chodzi o tę markę, ot taki zwykły, co mnie zdziwiło, bo prawie każdy produkt PCh był jak do tej pory super
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 15:38   #1294
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość



Przy okazji przejrzałam insta. Bardzo ładne fotki. Przyjemnie się ogląda I ile chciejstw od razu sie pojawia
Ja to bym chciała te zgrabne nogi.
Trafiły mi się kopytka (mam 50 kilo i 158cm ale te nogi, eee... no dobra 53.. ostatnio leginsy mnie uciskają, popuściłam pasa, ale i tak się nie muszę za bardzo nikomu pokazywać (wiem, wiem...marne wytłumaczenie ech...) Co ciekawe listonosz częściej zajeżdża i nie jestem wcale taka pewna czy to przez epidemię czy może kopytka. Misiek też jakby taki bardziej czujny.
Trzyma rękę na karcie.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Amyz
Heeeeej!!!!

Szefowo,
mnie się ostatnio o uszy obiło to NIOD (wiem zacofana jestem) ale coś tam niby mają mega dobrego. Teraz już nie pamiętam czy to serum z wit C, czy peptydy, czy kurcze...ale jak zobaczyłam cene, to od razu zaczęłam szukać odpowiednika.

No tak. Cza się było uczyć.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 15:46   #1295
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Amyz
Heeeeej!!!!

Szefowo,
mnie się ostatnio o uszy obiło to NIOD (wiem zacofana jestem) ale coś tam niby mają mega dobrego. Teraz już nie pamiętam czy to serum z wit C, czy peptydy, czy kurcze...ale jak zobaczyłam cene, to od razu zaczęłam szukać odpowiednika.

No tak. Cza się było uczyć.


---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

cebulki
Przyszedł Glam-shop?

Jestem po kolejnym użyciu.
I ten puder rozświetlający to jak dla mnie hit (a ma chyba najgorsze opinie).
Ja tam żadnych drobin nie widzę.
Delikatnie różówa tafla jest, ale tylk opod światlo i jak sie mocno przyjrzę i w sumie mi pasuje. Nic sie nie odcina.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 15:47   #1296
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała te zgrabne nogi.
Trafiły mi się kopytka (mam 50 kilo i 158cm ale te nogi, eee... no dobra 53.. ostatnio leginsy mnie uciskają, popuściłam pasa, ale i tak się nie muszę za bardzo nikomu pokazywać (wiem, wiem...marne wytłumaczenie ech...) Co ciekawe listonosz częściej zajeżdża i nie jestem wcale taka pewna czy to przez epidemię czy może kopytka. Misiek też jakby taki bardziej czujny.
Trzyma rękę na karcie.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------




Wcale większa ode mnie nie jesteś, więc nie marudź tu, ja mam 160/47, więc i u Ciebie pewnie raciczki jak u sarenki


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Amyz
Heeeeej!!!!

Szefowo,
mnie się ostatnio o uszy obiło to NIOD (wiem zacofana jestem) ale coś tam niby mają mega dobrego. Teraz już nie pamiętam czy to serum z wit C, czy peptydy, czy kurcze...ale jak zobaczyłam cene, to od razu zaczęłam szukać odpowiednika.

No tak. Cza się było uczyć.

NIOD to peptydy ma super czyli CAIS 2:1, NAAP czyli złuszczanie bez kwasów, pięknie wygładza cerę, uwielbiam, mam już kolejne opakowanie, teraz zaczęłam FECC pod oczy na razie jest ok zobaczymy co dalej. Ogólnie to NIOD ma super kosmetyki tylko te ceny I od razu mówię, że The Ordinary nie są alternatywą, szczególnie jeśli chodzi o peptydy miedziowe
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 15:55   #1297
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała te zgrabne nogi.
Trafiły mi się kopytka (mam 50 kilo i 158cm ale te nogi, eee... no dobra 53.. ostatnio leginsy mnie uciskają, popuściłam pasa, ale i tak się nie muszę za bardzo nikomu pokazywać (wiem, wiem...marne wytłumaczenie ech...) Co ciekawe listonosz częściej zajeżdża i nie jestem wcale taka pewna czy to przez epidemię czy może kopytka. Misiek też jakby taki bardziej czujny.
Trzyma rękę na karcie.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Amyz
Heeeeej!!!!

Szefowo,
mnie się ostatnio o uszy obiło to NIOD (wiem zacofana jestem) ale coś tam niby mają mega dobrego. Teraz już nie pamiętam czy to serum z wit C, czy peptydy, czy kurcze...ale jak zobaczyłam cene, to od razu zaczęłam szukać odpowiednika.

No tak. Cza się było uczyć.
Dobra, dobra. Ty. Ztym listonoszem to uważaj.

Chociaz mnie bardzej zastanawia to popuszczanie pasa w legginsach.
Człowiekowi się wydaje, że już trochę wie o życiu, a tu znowu takie rewelacje...

P.S. Uwielbiam wielokropki. To pewnie też jakieś schorzenie, nie?
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wcale większa ode mnie nie jesteś, więc nie marudź tu, ja mam 160/47, więc i u Ciebie pewnie raciczki jak u sarenki





NIOD to peptydy ma super czyli CAIS 2:1, NAAP czyli złuszczanie bez kwasów, pięknie wygładza cerę, uwielbiam, mam już kolejne opakowanie, teraz zaczęłam FECC pod oczy na razie jest ok zobaczymy co dalej. Ogólnie to NIOD ma super kosmetyki tylko te ceny I od razu mówię, że The Ordinary nie są alternatywą, szczególnie jeśli chodzi o peptydy miedziowe
A to nie chodzi raczej, o to, że NIOD i TO mają teraz tego samego właściciela? Coś takiego mi się gdzieś kojarzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-01, 16:38   #1298
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dobra, dobra. Ty. Ztym listonoszem to uważaj.

Chociaz mnie bardzej zastanawia to popuszczanie pasa w legginsach.
Człowiekowi się wydaje, że już trochę wie o życiu, a tu znowu takie rewelacje...

P.S. Uwielbiam wielokropki. To pewnie też jakieś schorzenie, nie? A to nie chodzi raczej, o to, że NIOD i TO mają teraz tego samego właściciela? Coś takiego mi się gdzieś kojarzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

NIOD i TO należy do Deciem, ale często ludzie mówią, że TO to tańsza alternatywa NIODa. Ja się z tym nie zgadzam, próbowałam i tych i tych. NIOD to wyższa półka, ale i składy są bogatsze,,np w NIOD CAIS 2:1 stężenie peptydu miedzi podniesiono do 2%, a niby odpowiednikiem TO jest The Ordinary Buffet + Copper Peptides a to tylko 1%
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 19:29   #1299
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
na bogato jak ten czerwony krem Paula's choice? bo mi jego zuzywanie idzie jak po grudzie coś sie nie polibiłyśmy, a to dziwne bo reszta produktów tej marki się u mnie świetnie sprawdza





o kurcze mam nadzieję że się nie pozarażacie to za pracę też trzymam wielkie i niech dzieci rosną zdrowo







oo to niefajnie że Wam przecieka. Ale lepiej że wyszło na początki niż później super ze się Wam dobrze mieszka a Ty nadal Home office masz? fajnie Ci !!
Dziękuję
A dzisiaj miałam wysłać kogoś z pieskami na szczepienie kolejne oraz drugie szczepienie kotki przeciwko białaczce. A ona ukryła się gdzieś na cały dzień
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 20:42   #1300
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuję .
No na razie odpuściłam, co prawda pozamawiałam kilka produktów i musiałam to wszystko odkręcic w sklepach ale na szczęście odkręciłam bo jeszcze nie wysłali, zamówię ponownie pod koniec sierpnia wszystko .

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------




Z piciem mam to samo, jedno piwo, a ja już wesoła :.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------


Spoko, udaje, że tego nie widzę

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------




Wzięłam Wasze rady do serca i przekładam retinol na jesień :Rok czasu chodzę z tą cerą więc 2 miesiące mnie nie zbawi no :

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------




Ja właśnie dziś całą chatę ogarnęłam, wykąpałam się ogoliłam nogi, żyć nie umierać . Wysyłam wirtualnego kopa w .

za ogarniecie i dziekuje kop podziałał

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry nadrobiłam cały tydzień :b
Anula dobrze że ze zdrowiem lepiej oby się utrzymało. Zapewne nie moczyłaś w śliwowicy? nie wiem czy by przyspieszyło rekonwalescencję ale na pewno by przebiegała w weselszych warunkach a co do sprzętów elektronicznych to ja jestem taka zapóźniona jak Ty - póki działa to po co zmieniać?



Oktawia trzymam kciuki za tą pracę z którą wiążesz nadzieje to ta o której rozmawiałyśmy? czy jakaś inna? dobrze że powódź ustępuje oby już nie fundowało Wam takich atrakcji więcej
a jak tam pieski się chowają


Never ja tam ekspertem nie jestem, ale z doświadczenia wiem że w przypadku cery mniej znaczy więcej - odstaw na jakiś czas te mocno kryjące podkłady i inne pudry - tego typu produkty to najgorsze co można skórze zrobić, nawilżaj ją porządnie i odżywiaj, dbaj o dietę i dobre nawodnienie i powinno się trochę uspokoić i wtedy zaczniesz ją katować kwasami i innym retinolem. Na razie daj jej odpocząć



Karola kolekcja lakierów imponująca klask i:



Brawa dla wszystkich za iphony i inne wynalazki
dziekuje

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Hejka a dziękuję, dziękuję - mieszka się bardzo fajnie. Niestety u nas mega lało i coś nas pozalewało (okazało się że źle zrobili izolację) i będą poprawiać... ale ogólnie super, mega fajni sąsiedzi w życiu nie byłam tak opalona (home office służy )
W sumie już wszystko zrobione, zostały jakieś pierdoły a co u Ciebie?
fajnie ze fajni sasiedzi to bardzo wazne

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję

A ja mam dziś home office, bo TŻ miał kontakt z kimś, kto przebywa na kwarantannie, bo u żony tej osoby potwierdzono koronawirusa...

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------



T jeszcze inna

Z pieskami były przygody, straszne, ale chyba nie będę wdawać się w szczegóły. Póki co kotka im matkuje, przynosi myszy, zostawia i wyskakuje na coś żeby być wyżej i wtedy patrzy co one robią

zdrowia dla Was i Zwierzaków

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
A dzisiaj miałam wysłać kogoś z pieskami na szczepienie kolejne oraz drugie szczepienie kotki przeciwko białaczce. A ona ukryła się gdzieś na cały dzień
Zwierzaki to czuja. Kot nasz jak Tz ma go: zbadac, dac zastrzyk, wykapac, obciac pazury to sie chowa - skubany jakos to wyczuwa
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 21:28   #1301
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Hejka a dziękuję, dziękuję - mieszka się bardzo fajnie. Niestety u nas mega lało i coś nas pozalewało (okazało się że źle zrobili izolację) i będą poprawiać... ale ogólnie super, mega fajni sąsiedzi w życiu nie byłam tak opalona (home office służy )
W sumie już wszystko zrobione, zostały jakieś pierdoły a co u Ciebie?
nieciekawie z izolacja ale dobrze ze wyszlo teraz . u nas opadow brak i czasami wychodzi fuszerka po latach jak deszcze solidne przyjda a wowczas szukaj wiatru w polu....niby gwarancja na domy 10 lat ale deweloperzy zamykaja spolki aby uniknac odpowiedzualnosci....po czym na kolejne projekty otwieraja nowe firmy

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko
oklaski dostaniesz Szefowo ale takie pojedyncze bo cos marne to denko u Pani...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-01, 21:37   #1302
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Koty mądre są. Mam sąsiadkę, starsza pani (jesienią skończy 88 lat), która na sezon letni przyjeżdża do mojej Zatyłkowni od 50 lat. Jakaś kotka wyczaiła, że to dobra kobieta jest, więc przychodzi do niej po jedzenie. Kilka razy przyprowadziła też swoje małe, więc sąsiadka stwierdziła, że już zapłaci za zabieg, ale niech przestanie tak się rozmnażać. Za każdym razem, kiedy mam przyjść z transporterem, że by zawieść sierściucha do weterynarza, to ona znika. Nie wiadomo gdzie i kiedy. Puf! Nie ma. Wraca jak gdyby nigdy nic następnego dnia. W poprzednim sezonie 4 razy nam spierniczyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 22:21   #1303
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A... no i te błyski, to najlepiej palcem, albo pacynką (relikt przeszłości? czy ja wiem) Na pędzel ciężko się nakładają (ale to pierwsze wrażenie- ooo... przypomniało mi się, że... zaskoczyło mnie to, że paleta jest tak ładnie zapakowana jednocześnie tak dobrze zabezpieczona i wszystko wygląda estetycznie i to, że ciężko ją wyjąc z tej tekturowej osłonki).


A widzisz.
Nie prowadziło się notatniczka co
?
nie prowadziło się

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 05:59   #1304
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Amyz
Heeeeej!!!!

Szefowo,
mnie się ostatnio o uszy obiło to NIOD (wiem zacofana jestem) ale coś tam niby mają mega dobrego. Teraz już nie pamiętam czy to serum z wit C, czy peptydy, czy kurcze...ale jak zobaczyłam cene, to od razu zaczęłam szukać odpowiednika.

No tak. Cza się było uczyć.


---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

cebulki
Przyszedł Glam-shop?

Jestem po kolejnym użyciu.
I ten puder rozświetlający to jak dla mnie hit (a ma chyba najgorsze opinie).
Ja tam żadnych drobin nie widzę.
Delikatnie różówa tafla jest, ale tylk opod światlo i jak sie mocno przyjrzę i w sumie mi pasuje. Nic sie nie odcina.
Niestety jeszcze nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 07:25   #1305
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

dzień dobry
Anulaqa hej hej!!!!!!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
A dzisiaj miałam wysłać kogoś z pieskami na szczepienie kolejne oraz drugie szczepienie kotki przeciwko białaczce. A ona ukryła się gdzieś na cały dzień

koty to są sprytne bestie mój jak tylko wspomnę tż że trzeba wyczesać kota to spiernicza pod łózko jakby go diabeł gonił



aniyam no własnie nie wiem co jest nie tak z tym akurat kremem Pauli ale coś jest
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 07:27   #1306
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

moje dwumiesięczne deneczko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200701_184657.jpg (188,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200701_184839.jpg (166,9 KB, 60 załadowań)
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 07:42   #1307
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Amyz brawa za denko

A to moje denko:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200610_124731440.jpg (85,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200701_144530248.jpg (81,9 KB, 53 załadowań)
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 08:33   #1308
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
za ogarniecie i dziekuje kop podziałał


dziekuje



fajnie ze fajni sasiedzi to bardzo wazne




zdrowia dla Was i Zwierzaków







Zwierzaki to czuja. Kot nasz jak Tz ma go: zbadac, dac zastrzyk, wykapac, obciac pazury to sie chowa - skubany jakos to wyczuwa
Dziś się kręci od rana w domu. Zaraz chyba zablokuję wyjście tymi małymi drzwiczkami na chip i po sprawie

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Koty mądre są. Mam sąsiadkę, starsza pani (jesienią skończy 88 lat), która na sezon letni przyjeżdża do mojej Zatyłkowni od 50 lat. Jakaś kotka wyczaiła, że to dobra kobieta jest, więc przychodzi do niej po jedzenie. Kilka razy przyprowadziła też swoje małe, więc sąsiadka stwierdziła, że już zapłaci za zabieg, ale niech przestanie tak się rozmnażać. Za każdym razem, kiedy mam przyjść z transporterem, że by zawieść sierściucha do weterynarza, to ona znika. Nie wiadomo gdzie i kiedy. Puf! Nie ma. Wraca jak gdyby nigdy nic następnego dnia. W poprzednim sezonie 4 razy nam spierniczyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 09:24   #1309
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
moje dwumiesięczne deneczko
slabe na 2 miechy u Pani, w teczkach zapisane ze zazwyczaj bywalo wiecej.

U mnie tez slabe, wrzuce jak ochlone po podatku jaki dostalam od nieruchomosci do zaplacenia....na szczescie do konca roku jest platnosc teraz a nie do konca lipca. ale skad kase brac to ja nie wiem

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Amyz brawa za denko

A to moje denko:
lakierow brak zuzycia
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 09:28   #1310
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Amyz brawa za denko

A to moje denko:




i za Twoje czy ja widzę zużyty lakier? trza koniecznie dokupić







Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
slabe na 2 miechy u Pani, w teczkach zapisane ze zazwyczaj bywalo wiecej.

U mnie tez slabe, wrzuce jak ochlone po podatku jaki dostalam od nieruchomosci do zaplacenia....na szczescie do konca roku jest platnosc teraz a nie do konca lipca. ale skad kase brac to ja nie wiem

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------



lakierow brak zuzycia

a no kiepsko jakoś weny brak do smarowania


współczuję podatków
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 09:32   #1311
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
za ogarniecie i dziekuje kop podziałał


dziekuje



fajnie ze fajni sasiedzi to bardzo wazne




zdrowia dla Was i Zwierzaków







Zwierzaki to czuja. Kot nasz jak Tz ma go: zbadac, dac zastrzyk, wykapac, obciac pazury to sie chowa - skubany jakos to wyczuwa



---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
nieciekawie z izolacja ale dobrze ze wyszlo teraz . u nas opadow brak i czasami wychodzi fuszerka po latach jak deszcze solidne przyjda a wowczas szukaj wiatru w polu....niby gwarancja na domy 10 lat ale deweloperzy zamykaja spolki aby uniknac odpowiedzualnosci....po czym na kolejne projekty otwieraja nowe firmy

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



oklaski dostaniesz Szefowo ale takie pojedyncze bo cos marne to denko u Pani...

no jakoś się nie postarałam

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
nie prowadziło się




__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 09:35   #1312
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
Anulaqa hej hej!!!!!!!!!!!!





koty to są sprytne bestie mój jak tylko wspomnę tż że trzeba wyczesać kota to spiernicza pod łózko jakby go diabeł gonił



aniyam no własnie nie wiem co jest nie tak z tym akurat kremem Pauli ale coś jest

na moje to on chyba jest za bardzo glow

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
moje dwumiesięczne deneczko




co miałaś ze Swederm?

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Amyz brawa za denko

A to moje denko:



__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 09:59   #1313
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Kurka, pracę mam praktycznie pewną, a ostatniego lipca miałam lecieć na Bari
I co teraz?
Przy moim szczęściu wszystko się na siebie nałoży...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 10:12   #1314
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
na moje to on chyba jest za bardzo glow

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ---------




co miałaś ze Swederm?

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------




no jest glow


ze Swederm ta maskę:
https://www.topestetic.pl/swederm/le...anicznej-70-ml


bardzo fajnie oczyszcza


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kurka, pracę mam praktycznie pewną, a ostatniego lipca miałam lecieć na Bari
I co teraz?
Przy moim szczęściu wszystko się na siebie nałoży...

spokojnie - już jest lipiec. Ile masz wypowiedzenia? miesiąc? więc nawet jak dziś złożysz wypowiedzenie to umowa w tej pracy skończy Ci sie dopiero 31 sierpnia ( miesiąc liczy sie nie od dnia złożenia ale od ostatniego dnia miesiąca) - więc spokojnie na Bari oblecisz) a nawet jak Ci będą wciskać rozwiązanie umowy za porozumieniem stron od teraz to powiedz w tamtej pracy że najwcześniej możesz być nie wiem 10 sierpnia? (nie wiem kiedy wracasz z Bari) bo wcześniej Cię nie puszczą i tyle. Przecież wiadomo że jak ktoś pracuje i zmienia pracę to nie przyjdzie do nowej z dnia na dzień bo ma okres wypowiedzenia. spokojnie

i gratki! a co to za praca!

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2020-07-02 o 10:13
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 10:17   #1315
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no jest glow


ze Swederm ta maskę:
https://www.topestetic.pl/swederm/le...anicznej-70-ml


bardzo fajnie oczyszcza





spokojnie - już jest lipiec. Ile masz wypowiedzenia? miesiąc? więc nawet jak dziś złożysz wypowiedzenie to umowa w tej pracy skończy Ci sie dopiero 31 sierpnia ( miesiąc liczy sie nie od dnia złożenia ale od ostatniego dnia miesiąca) - więc spokojnie na Bari oblecisz) a nawet jak Ci będą wciskać rozwiązanie umowy za porozumieniem stron od teraz to powiedz w tamtej pracy że najwcześniej możesz być nie wiem 10 sierpnia? (nie wiem kiedy wracasz z Bari) bo wcześniej Cię nie puszczą i tyle. Przecież wiadomo że jak ktoś pracuje i zmienia pracę to nie przyjdzie do nowej z dnia na dzień bo ma okres wypowiedzenia. spokojnie

i gratki! a co to za praca!
Właśnie będę musiała tak zrobić
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 10:23   #1316
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kurka, pracę mam praktycznie pewną, a ostatniego lipca miałam lecieć na Bari
I co teraz?
Przy moim szczęściu wszystko się na siebie nałoży...

gratulacje
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 10:38   #1317
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Właśnie będę musiała tak zrobić
No i prawidłowo zresztą warto sobie odpocząć przed zmianą pracy bo potem to przez jakoś czasu urlopu człowiek nie ma więc warto odpocząć jak jest możliwość. Ja jak zmienialam pracę to miałam 3 miesiące wypowiedzenia i miałam do wykorzystania 31 dni urlopu więc siedziałam w domu półtora miesiąca i super sprawa. Zgodziliby się na porozumienie stron wcześniej jakbym chciała, w tamtej pracy też kręcili nosem, że trzy miesiące mają czekać ale powiedziałam że mnie nie puszcza i kij. Takie prawo i wypoczęłam na wakacje objechalam a tak to by człowiek z jednego kieratu w drugi poszedł . Trzeba się oszczędzać więc nie spiesz się maszs wypowiedzenie i trudno niech poczekają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2020-07-02 o 10:40
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 13:18   #1318
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
slabe na 2 miechy u Pani, w teczkach zapisane ze zazwyczaj bywalo wiecej.

U mnie tez slabe, wrzuce jak ochlone po podatku jaki dostalam od nieruchomosci do zaplacenia....na szczescie do konca roku jest platnosc teraz a nie do konca lipca. ale skad kase brac to ja nie wiem

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------



lakierow brak zuzycia
Współczuję podatku, może jest możliwość umorzenia lub przynajmniej odroczenia terminu i rozłożenia na raty

Amyz, Karola
Za denka Karola, za dobrą decyzję przy zakupie pudełka

Oktawia Gratulacje
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 13:40   #1319
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
gratulacje
Jeszcze bez pośpiechu z gratulacjami, czekam na oficjalne info

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
No i prawidłowo zresztą warto sobie odpocząć przed zmianą pracy bo potem to przez jakoś czasu urlopu człowiek nie ma więc warto odpocząć jak jest możliwość. Ja jak zmienialam pracę to miałam 3 miesiące wypowiedzenia i miałam do wykorzystania 31 dni urlopu więc siedziałam w domu półtora miesiąca i super sprawa. Zgodziliby się na porozumienie stron wcześniej jakbym chciała, w tamtej pracy też kręcili nosem, że trzy miesiące mają czekać ale powiedziałam że mnie nie puszcza i kij. Takie prawo i wypoczęłam na wakacje objechalam a tak to by człowiek z jednego kieratu w drugi poszedł . Trzeba się oszczędzać więc nie spiesz się maszs wypowiedzenie i trudno niech poczekają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz rację
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 14:54   #1320
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kurka, pracę mam praktycznie pewną, a ostatniego lipca miałam lecieć na Bari
I co teraz?
Przy moim szczęściu wszystko się na siebie nałoży...
klaski

super!!! wszystko bedzie dobrze, firma chyba nie mysli ze rzucisz ta prace i stawisz sie u nich w poniedzialek o 7.00 rano.....taki pracownik przy zmianie pracy zazwyczaj by byl co najmniej podejrzany.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Współczuję podatku, może jest możliwość umorzenia lub przynajmniej odroczenia terminu i rozłożenia na raty

Amyz, Karola
Za denka Karola, za dobrą decyzję przy zakupie pudełka

Oktawia Gratulacje
Niestety ale nie ma umorzenia, nie ma znizek , jedynie odroczony termin w tym roku. problemem jest to ze tutaj podatek od nieruchomosci jest wysoki i sa to w przypadku domow kwoty czterocyfrowe w Euro....

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Venecja wyprzedaz do -60%...mogliby rzucic dodatkowym kodem...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.