Mamy wrześniowe 2021 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-21, 16:30   #301
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej. Nieśmiało dołączam, tydzień temu zrobiłam test w 25dc i wyszły 2 kreski, jakis szybko ta owu byla tym razem. Nieważne. Narazie przed wizytą bo zaplikacja pokazuje dopiero 4t2d. Za 2 tyg ide potwierdzić. Termin z om na 28 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MONIKA1850
Czas edycji: 2021-01-21 o 16:46
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 16:32   #302
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cześć!
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 16:45   #303
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Witam nowe mamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Ja mam wizytę kolejna dopiero 10 lutego ... już nie mogę się doczekać .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 16:48   #304
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ja mam wizytę kolejna dopiero 10 lutego ... już nie mogę się doczekać .
Ja 19/02, za to podwójnie Wcześniej tylko na cytologię jestem umówiona.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 17:01   #305
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja też sie nie mogę doczekać już wtorku i mojej pierwszej wizyty
@Polashi mam aktualizację w temacie odstawiania nocnego, ogólnie wyszło to nam bardzo na korzyść, budzi się raz, max. 2 razy na noc, i najczęściej jest w stanie zasnąć sam (o ile w naszym łóżku, haha)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 00:37   #306
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Ja też sie nie mogę doczekać już wtorku i mojej pierwszej wizyty
@Polashi mam aktualizację w temacie odstawiania nocnego, ogólnie wyszło to nam bardzo na korzyść, budzi się raz, max. 2 razy na noc, i najczęściej jest w stanie zasnąć sam (o ile w naszym łóżku, haha)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super czyli już w nocy nie pije mleka? My jeszcze normalnie mamy karmienia w nocy. W dzień już się nie domaga. Moja nie pije nic zupełnie w dzień ani wody, ani rozwodnionych soczków, ani herbatki. Nic. Dlatego boje się zabrać za te nocki bo jej się będzie chciało pic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 09:28   #307
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Hej. Nieśmiało dołączam, tydzień temu zrobiłam test w 25dc i wyszły 2 kreski, jakis szybko ta owu byla tym razem. Nieważne. Narazie przed wizytą bo zaplikacja pokazuje dopiero 4t2d. Za 2 tyg ide potwierdzić. Termin z om na 28 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej

kurczę, wszystkie macie tak wcześnie te wizyty, a mi kazała w 9 tygodniu się stawić. Wczoraj wieczorem dostałam wyniki pierwszej bety i jak na 7 tydzień (wg okresu) jest za niska, ale tak jak pisałam, bobo na bank młodsze Zresztą gin kazała mi od razu wysyłać jej wyniki i nic na tego SMS-a nie odpisała, więc pozostaję dobrej myśli.

Jak się czujecie dzisiaj? U mnie od wczorajszego popołudnia znowu zjazd, nie mam na nic siły i bolą mnie mięśnie :/ A muszę się dokulać na depilację, nie chcę przekładać, bo do dziś promocja xD
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-22, 09:55   #308
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Super czyli już w nocy nie pije mleka? My jeszcze normalnie mamy karmienia w nocy. W dzień już się nie domaga. Moja nie pije nic zupełnie w dzień ani wody, ani rozwodnionych soczków, ani herbatki. Nic. Dlatego boje się zabrać za te nocki bo jej się będzie chciało pic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W nocy nie pije teraz nic ani mleka, ani wody. Za to w dzień pije dużo wody.

Sale_girl ja pierwsza wizytę będę mieć w 8 tygodniu a w tym tygodniu mam chyba szczyt słabego samopoczucia, i pod względem mdłości i słabości... Nie nadążam za synkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 09:59   #309
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Hej

kurczę, wszystkie macie tak wcześnie te wizyty, a mi kazała w 9 tygodniu się stawić. Wczoraj wieczorem dostałam wyniki pierwszej bety i jak na 7 tydzień (wg okresu) jest za niska, ale tak jak pisałam, bobo na bank młodsze Zresztą gin kazała mi od razu wysyłać jej wyniki i nic na tego SMS-a nie odpisała, więc pozostaję dobrej myśli.
Mój sugerował najwcześniej około 7,5 tygodnia, może w ósmym - wychodząc z założenia, że najlepiej celować w moment, kiedy powinno już być serduszko.
Skoro masz w 9 tygodniu wg okresu iść, a jesteś pewna, że ciąża jest młodsza, to akurat trafisz gdzieś w ósmy, w sam raz Chociaż ogólnie sugerowanie pierwszej wizyty w 9 tygodniu to moim zdaniem trochę późno - skoro pierwszy zestaw badań zaleca się wykonać przed dziesiątym tygodniem (więc po wizycie zostaje mało czasu).
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 12:32   #310
maghegg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej witam was wsyztskie. Czy są wśród was kobietki 35 +?? Czy są również przyszłe mamy z Norwegii? Tutaj termin z om 22. 8.

Nieźly haj jak na mamę 12 latka i 10latki 😳🤨. Pozdrawiam i. Zamierzam zaglądać częściej aczkolwiek te reklamy saa bardzo irytujące na forum 🤔
maghegg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 19:27   #311
Andainn
Raczkowanie
 
Avatar Andainn
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 149
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

I ja się witam z nowymi mamusiami
Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Witam nowe mamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Ja mam wizytę kolejna dopiero 10 lutego ... już nie mogę się doczekać .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Polashi, przybij piątkę, ja kolejną wizytę mam 11.02. Też już przebieram nóżkami...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22 grudnia 2011r: intensywnie dbam o włosy!
1 lipca 2012r.: regularnie ćwiczę
Andainn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-22, 20:29   #312
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Andainn Pokaż wiadomość
I ja się witam z nowymi mamusiami
Polashi, przybij piątkę, ja kolejną wizytę mam 11.02. Też już przebieram nóżkami...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tym razem jesteś ponad tydzień przede mną Na początku miesiąca mam tylko cytologię umówioną, a tak to dopiero 19/02.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 04:52   #313
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez maghegg Pokaż wiadomość
Hej witam was wsyztskie. Czy są wśród was kobietki 35 +?? Czy są również przyszłe mamy z Norwegii? Tutaj termin z om 22. 8.

Nieźly haj jak na mamę 12 latka i 10latki 🤨. Pozdrawiam i. Zamierzam zaglądać częściej aczkolwiek te reklamy saa bardzo irytujące na forum
Hej, ja jestem świeża 40tka i mam już dzieci. Najstarsza córka 22 lata a najmłodsza 3,5r.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 07:13   #314
maghegg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Monika! jak się z tym czujesz?? Planowlaiscie ciąże? Ja jestem pełna obaw, niby ciąża 35+ to ciąża wysokiego ryzyka... Do tego system opieki nad ciezarnymi w Norwegii jest zupełnie inny niż w Pl. Pierwsza wizyta u lekarza pierwszego kontaktu (!) czyli tzw rodzinnego albo wybranej jordmor czyli. Położnej ok. 8 - 10tc. Moge zapomnieć o usg i usłyszeniu serduszka. Przyslgujuje jedno usg w 18tc(!). Co prawda ja jestem w 6 tyg planuje iść do mojego rodzinnego za jakieś 2 tyg i zobaczymy co powie jako że mam skoncozne 35 lat. Chciałabym być pod opieką ginekologa i mieć usg i test pappa koło. 12 tc. Do tgeo warunki mojej pracy.. Szef będzie musiał przenieść mnie na inne stanowisko. Albo wysłać na zasilek. Ogólnie wiem że będzie to kosztowało firmę duoz stresu i logistyki... Jestem liderem na Lini produkcyjnej.

Do tgeo mam natoletnie dzieci z poprzedniego związku naprawdę boję się ich reakcji gdyż po roztsnaiu z ich tata próbuje im nieba uchylić.



Jak dla mnie ta ciąża to rewolucja w życiu. Chyba nawet większą niż pierwsze dziecko które urodziłam 2lw wieku 23 lat

Pozdrawiam was i zazdroszczę badań usg i zobaczenia fasolek na ekranie w gabinecie!?
maghegg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 17:00   #315
nowafalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 21
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Witam się nieśmiało, dziś 34dc I pozytywny test także świeżynka ze mnie 1 ciąża. Wg kalendarzyka termin na 26 września. Mam nadzieję że zostane na dłużej, pozdrawiam wszystkie fasolki ❤️
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg COLLAGE_20210123_095814.jpg (115,8 KB, 78 załadowań)
nowafalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 19:50   #316
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

A ja się witam weekendowo z zapaleniem ucha w poprzedniej ciąży też mi się przytrafiło ale już zdążyłam zapomnieć co to za ból. Ból obudził mnie w nocy z czwartku na piątek i nie dało się go pomylić z niczym innym. Dostałam się w piątek z rana do lekarza który tylko potwierdził to. Dostałam antybiotyk niestety ale inaczej się nie dało. Dwa dni wyjęte z życia ale w końcu chyba zaczął działać bo dziś już mi trochę lepiej, chyba będę żyć uff.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 00:04   #317
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
A ja się witam weekendowo z zapaleniem ucha w poprzedniej ciąży też mi się przytrafiło ale już zdążyłam zapomnieć co to za ból. Ból obudził mnie w nocy z czwartku na piątek i nie dało się go pomylić z niczym innym. Dostałam się w piątek z rana do lekarza który tylko potwierdził to. Dostałam antybiotyk niestety ale inaczej się nie dało. Dwa dni wyjęte z życia ale w końcu chyba zaczął działać bo dziś już mi trochę lepiej, chyba będę żyć uff.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę!

Mnie wczoraj złapał taki ból w lędźwiach przy odkurzaniu podłogi, ze najlepiej mi się chodziło na czworaka dziś już trochę lepiej ale dalej problemy ze wstawaniem i siadaniem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez nowafalaa Pokaż wiadomość
Witam się nieśmiało, dziś 34dc I pozytywny test także świeżynka ze mnie 1 ciąża. Wg kalendarzyka termin na 26 września. Mam nadzieję że zostane na dłużej, pozdrawiam wszystkie fasolki

Witaj niech zdrowo fasolka rośnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 11:07   #318
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
A ja się witam weekendowo z zapaleniem ucha w poprzedniej ciąży też mi się przytrafiło ale już zdążyłam zapomnieć co to za ból. Ból obudził mnie w nocy z czwartku na piątek i nie dało się go pomylić z niczym innym. Dostałam się w piątek z rana do lekarza który tylko potwierdził to. Dostałam antybiotyk niestety ale inaczej się nie dało. Dwa dni wyjęte z życia ale w końcu chyba zaczął działać bo dziś już mi trochę lepiej, chyba będę żyć uff.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję, zapalenie ucha to wredota, ja miałam już 4 razy na tym samym uchu, a niezdiagnozowanych pewnie jeszcze kilka

Zaczyna mnie trochę pomdliwać od czasu do czasu, zwłaszcza na pusty żołądek. Wczoraj był u nas kolega i zaczął podpytywać, czy przypadkiem nie jestem w ciąży... Byłam pewna, że się zorientował, ale podobno jednak moja reakcja nie była aż tak jednoznaczna xD
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 11:31   #319
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej dziewczyny melduję się i ja w dzień babci byłanu ginekologa i jestem w ciąży. To maksymalnie 6 tydzień. Termin mam na połowę września chociaż z moich wyliczen bedzie to gdzieś tydzien później, bo dzidzia na 99% powstała w Wigilię 20210121_183502.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-24, 11:41   #320
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny melduję się i ja w dzień babci byłanu ginekologa i jestem w ciąży. To maksymalnie 6 tydzień. Termin mam na połowę września chociaż z moich wyliczen bedzie to gdzieś tydzien później, bo dzidzia na 99% powstała w Wigilię Załącznik 7739537

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Hej, gratulacje To tak jak u nas, wg ostatniego okresu wychodzi mi termin 21.09, ale prawdopodobnie 25.12 się zadziało :P
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 11:42   #321
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Hej, gratulacje To tak jak u nas, wg ostatniego okresu wychodzi mi termin 21.09, ale prawdopodobnie 25.12 się zadziało :P
To możemy w podobnym terminie wylądować na porodówce

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 13:55   #322
Paulina_1993_1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej dziewczyny,

Czy któraś z Was jest obecnie w 9 tygodniu ciąży? Termin pierwszy tydzień września?
Ja niestety właśnie poroniłam, facet mnie zostawił, a mam tak słabą sytuację w pracy, że jak im powiem, że nie jestem w ciąży, to mnie wywalą i zostanę sama z kredytem, bez ciąży i już bez faceta, który wystraszył się odpowiedzialności
Potrzebuję do pracodawcy przynieść zdjęcie z usg + opis badania ciąży.. Jeszcze ten opis jakoś ogarnę, ale prawdziwych zdjęć usg już nie
Jeśli któraś z Was kończy 8 tydzień, lub zaczyna 9 tydzień ( musi to być taki, bo akurat w tym bym była według wcześniejszych badań) to chętnie ODKUPIĘ lub zapłacę za kolejne badanie USG, żeby tylko mieć te zdjęcia i nie stracić pracy, bo w nie znajdę teraz innej
Mieszkam w Warszawie, mogę też podjechać w okolice np. ząbki, zielonka, wołomin itp.. lub załatwić wszystko telefonicznie.. Jeśli któraś by była chętna mi pomóc, bądź dorobić sobie troszkę pieniędzy, lub mieć darmowe usg, to proszę niech napisze do mnie na maila paulina_1993małpaop.pl
Cieszcie się dziewczyny, że macie facetów, którzy Was wspierają i macie kochane fasolki, które się rozwijają, bo ja przez ten cholerny stres przez mojego byłego ją utraciłam... nie wiem jak mam sie pozbierać..

Dziękuję z góry jeśli któraś zdecyduje się mi pomóc!

Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę!
Paulina
Paulina_1993_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 14:21   #323
Arielka90
Raczkowanie
 
Avatar Arielka90
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej dziewczyny, czy mogę do was dołączyć? Wczoraj zrobiłam dwa testy ciążowe, każdy o innej czułości. Ten bardziej czuły wyszedł pozytywny, a mniej czuły negatywny. Jeszcze tego samego dnia poszłam na betę i po kilku godzinach otrzymałam wyniki, które potwierdziły ciąże - 17 mlU/ml. Z kalkulatora wynika, że przewidywalny termin porodu to 30.09.Udało nam się z mężem za pierwszym razem. Mimo, ze dzidzia była planowana to jestem trochę przerażona bo to moja pierwsza ciąża. Planuje powtórzyć bętę w przyszłym tygodniu aby sprawdzić przyrost. Szukam właśnie ginekologa bo chciałabym się umówić na wizytę. Wcześniej chodziłam do super ginekolożki, ale niestety moje ubezpieczenie pracownicze ostatnio wyłączyło z listy tą placówkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arielka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 15:59   #324
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez maghegg Pokaż wiadomość
Hej witam was wsyztskie. Czy są wśród was kobietki 35 +?? Czy są również przyszłe mamy z Norwegii? Tutaj termin z om 22. 8.

Nieźly haj jak na mamę 12 latka i 10latki 🤨. Pozdrawiam i. Zamierzam zaglądać częściej aczkolwiek te reklamy saa bardzo irytujące na forum
Hmm....loguje się przez apkę i reklam nie mam
Ja mam wtyk roku 36.
Czyli u Ciebie będzie trójka? To wesoło
Ja sobie nie wyobrażam będę mieć w domu noworodka i prawie trzylatkę.... Oj będzie się działo.
Moja córka na szczęście się sama odstawiła wieku 26 m-cy, nadal śpi ze mną i to na pewno wymaga pracy zanim się bobo pojawi, nie wyobrażam sobie spania z dwójką w tym z takim maluszkiem. Będę próbowała ja wcześniej wyprowadzić do jej łóżeczka żeby potem nie czuła że "nowe dziecko ja wypchnęło".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Współczuję, zapalenie ucha to wredota, ja miałam już 4 razy na tym samym uchu, a niezdiagnozowanych pewnie jeszcze kilka

Zaczyna mnie trochę pomdliwać od czasu do czasu, zwłaszcza na pusty żołądek. Wczoraj był u nas kolega i zaczął podpytywać, czy przypadkiem nie jestem w ciąży... Byłam pewna, że się zorientował, ale podobno jednak moja reakcja nie była aż tak jednoznaczna xD
Ja muszę jeszcze często a mało. Tak radzę , przynajmniej mnie najbardziej mdli na posty żołądek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 16:30   #325
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez maghegg Pokaż wiadomość
Monika! jak się z tym czujesz?? Planowlaiscie ciąże? Ja jestem pełna obaw, niby ciąża 35+ to ciąża wysokiego ryzyka... Do tego system opieki nad ciezarnymi w Norwegii jest zupełnie inny niż w Pl. Pierwsza wizyta u lekarza pierwszego kontaktu (!) czyli tzw rodzinnego albo wybranej jordmor czyli. Położnej ok. 8 - 10tc. Moge zapomnieć o usg i usłyszeniu serduszka. Przyslgujuje jedno usg w 18tc(!). Co prawda ja jestem w 6 tyg planuje iść do mojego rodzinnego za jakieś 2 tyg i zobaczymy co powie jako że mam skoncozne 35 lat. Chciałabym być pod opieką ginekologa i mieć usg i test pappa koło. 12 tc. Do tgeo warunki mojej pracy.. Szef będzie musiał przenieść mnie na inne stanowisko. Albo wysłać na zasilek. Ogólnie wiem że będzie to kosztowało firmę duoz stresu i logistyki... Jestem liderem na Lini produkcyjnej.

Do tgeo mam natoletnie dzieci z poprzedniego związku naprawdę boję się ich reakcji gdyż po roztsnaiu z ich tata próbuje im nieba uchylić.



Jak dla mnie ta ciąża to rewolucja w życiu. Chyba nawet większą niż pierwsze dziecko które urodziłam 2lw wieku 23 lat

Pozdrawiam was i zazdroszczę badań usg i zobaczenia fasolek na ekranie w gabinecie!?
Ciąża jest planowana. Owszem ciąża +35 jest ciąża wysokiego ryzyka ale tylko dlatego ze młodszym kobietom nie robi się badan prenatalnych. W lipcu zmarl nasz synek który urodził się w październiku 2019, miał zespół downa, w ciąży wszystko było ok. Wszystkie genetyczne w porządku a urodził się z poważną wada serca. Dluga historia. 7 miesiecyvzycia spędził w szpitalu gdzie poznałam mnóstwo młodych rodziców dzieci z różnymi wadami genetycznymi. Rodzicow dzieci z zespołem których poznaliśmy sa dużo młodsi ode mnie, zazwyczaj ok 25 do 30 lat. Także nie ma reguły.
Cytat:
Napisane przez nowafalaa Pokaż wiadomość
Witam się nieśmiało, dziś 34dc I pozytywny test także świeżynka ze mnie 1 ciąża. Wg kalendarzyka termin na 26 września. Mam nadzieję że zostane na dłużej, pozdrawiam wszystkie fasolki
Gratulacje! To blisko mnie termin
Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
A ja się witam weekendowo z zapaleniem ucha w poprzedniej ciąży też mi się przytrafiło ale już zdążyłam zapomnieć co to za ból. Ból obudził mnie w nocy z czwartku na piątek i nie dało się go pomylić z niczym innym. Dostałam się w piątek z rana do lekarza który tylko potwierdził to. Dostałam antybiotyk niestety ale inaczej się nie dało. Dwa dni wyjęte z życia ale w końcu chyba zaczął działać bo dziś już mi trochę lepiej, chyba będę żyć uff.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wspolczuje, ja mam przewlekłe zapalenie zatok.. tez jest nie do zniesienia.
Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny melduję się i ja w dzień babci byłanu ginekologa i jestem w ciąży. To maksymalnie 6 tydzień. Termin mam na połowę września chociaż z moich wyliczen bedzie to gdzieś tydzien później, bo dzidzia na 99% powstała w Wigilię Załącznik 7739537

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Gratulacje!
Cytat:
Napisane przez Arielka90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy mogę do was dołączyć? Wczoraj zrobiłam dwa testy ciążowe, każdy o innej czułości. Ten bardziej czuły wyszedł pozytywny, a mniej czuły negatywny. Jeszcze tego samego dnia poszłam na betę i po kilku godzinach otrzymałam wyniki, które potwierdziły ciąże - 17 mlU/ml. Z kalkulatora wynika, że przewidywalny termin porodu to 30.09.Udało nam się z mężem za pierwszym razem. Mimo, ze dzidzia była planowana to jestem trochę przerażona bo to moja pierwsza ciąża. Planuje powtórzyć bętę w przyszłym tygodniu aby sprawdzić przyrost. Szukam właśnie ginekologa bo chciałabym się umówić na wizytę. Wcześniej chodziłam do super ginekolożki, ale niestety moje ubezpieczenie pracownicze ostatnio wyłączyło z listy tą placówkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Hmm....loguje się przez apkę i reklam nie mam
Ja mam wtyk roku 36.
Czyli u Ciebie będzie trójka? To wesoło
Ja sobie nie wyobrażam będę mieć w domu noworodka i prawie trzylatkę.... Oj będzie się działo.
Moja córka na szczęście się sama odstawiła wieku 26 m-cy, nadal śpi ze mną i to na pewno wymaga pracy zanim się bobo pojawi, nie wyobrażam sobie spania z dwójką w tym z takim maluszkiem. Będę próbowała ja wcześniej wyprowadzić do jej łóżeczka żeby potem nie czuła że "nowe dziecko ja wypchnęło".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Ja muszę jeszcze często a mało. Tak radzę , przynajmniej mnie najbardziej mdli na posty żołądek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam prawie 4 latke i potem same nastolatki 15 i 18 lat i najstarsza 22 starsi maja swój świat, najstarsza już mieszka na swoim wiec praktycznie tylko z tą moja Hanna siedzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 16:33   #326
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Witam wszystkie nowe mamusie, nasze grono się powiększa aż nie nadarzam z czytaniem
Jak samopoczucie ?
Zazdroszczę tym mamusiom co nie maja nudności, ja zalegam w łóżku cały weekend


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 16:53   #327
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe mamusie, nasze grono się powiększa aż nie nadarzam z czytaniem
Jak samopoczucie ?
Zazdroszczę tym mamusiom co nie maja nudności, ja zalegam w łóżku cały weekend


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi jakoś jak nigdy, nie dokuczają mdłości, za to cycki mam takie ze hoho 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 17:10   #328
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Mnie od rana strasznie mdliło, najbardziej jak jestem głodna. Pierwszy raz miałam odruch wymiotny. Zapach płynu do płukania mi przeszkadza, w ogóle silne zapachy chemiczne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 17:12   #329
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Mi jakoś jak nigdy, nie dokuczają mdłości, za to cycki mam takie ze hoho

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zazdro mi cycki stoją a swoje mam małe to myślałam że chociaż w ciąży będę mieć duże


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 17:34   #330
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Poinformowaliśmy moją mamę, że będzie babcią. Była kompletnie zaskoczona, chociaż w tym miesiącu widywałyśmy się naprawdę duuużo, bo ja miałam sporo wolnego, a ona jest na HO

A tymczasem: kogo jeszcze dopisać do listy (czy to głównej, czy na razie ewentualnie samej rozpiski wizyt, jeśli wolicie poczekać do potwierdzenia)?
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.