Mamy wrześniowe 2021 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-04, 16:20   #751
Tralala26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Ja mam przeczucia na chłopaka, a zawsze byłam bardziej "dziewczynkowa" i trochę mnie to zastanawia, ale cóż mam cale 50%, że zgadnę

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------



Wow, to szalejecie z tą niespodzianką
Ja myślę, że dziewczynka ;D, ale może intuicja myli

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Przeczucia mam na chłopaka (chociaż nie jestem pewna, na ile to moje przeczucia, a na ile swojego rodzaju rezygnacja z kategorii "przecież w rodzinie męża są prawie same chłopaki" ).

Ale tak ogólnie to myślimy, żeby sobie zrobić niespodziankę i się nie dowiadywać na USG.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o kurcze, mnie by ciekawość zjadła ;p
Tralala26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 16:22   #752
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

My jeszcze płci nie obstawiamy ale starszak kilka tygodni temu coś przebąkiwał o siostrze, że niby mam w brzuszku już a to było zanim zrobiłam test nawet. Imiona dla dziewczynki mamy wybrane przy okazji ostatniej ciąży (Zuzanna Wiktoria), a z chłopcem będzie mały problem, bo imię które podoba się TŻtowi wybitnie nie podoba się mi i na odwrót

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 16:26   #753
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja w poprzedniej ciąży miałam od początku przeczucia że to chłopak w zasadzie to wiedziałam no i sprawdziło się.

Teraz mam przeczucia na dziewczynkę, ale w najważniejsze żeby było zdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 16:45   #754
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ponieważ moje przeczucie z pierwszej ciąży odnośnie płci się nie sprawdziło (za to wszystkim innym tak, bo jakieś 98% rodziny i znajomych obstawiało chłopca), to obiecałam sobie, że teraz nie będę nic obstawiać... Ale jestem już ciekawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 17:15   #755
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Przeczucia mam na chłopaka (chociaż nie jestem pewna, na ile to moje przeczucia, a na ile swojego rodzaju rezygnacja z kategorii "przecież w rodzinie męża są prawie same chłopaki" ).

Ale tak ogólnie to myślimy, żeby sobie zrobić niespodziankę i się nie dowiadywać na USG.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jakoś od samego początku też czuje chłopaka, a co do Waszej niespodzianki to woow, nie wiem czy wytrzymałabym z TŻ

Mi ciotka TŻ mówiła jakoś tydzień temu, że ładnie wyglądam, że ładną mam cerę to będzie chłopak jak nic TŻ mówił, że jemu obojętnie co będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 17:31   #756
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie, 9mm fasolki, serduszko bije, wg USG 7+1, wszystko wyglada dobrze Mam się nie martwić, ale jeszcze nie wiem jak.
TŻ ma urodziny na początku marca, chciałabym zdążyć zrobić nifty, ale chyba się nie uda tak wcześnie.
Super <3 Nie będę Ci pisała, żebyś się nie stresowała, bo mi np. przed ślubem w niczym to nie pomagało. No ale nie martw się

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
A tak w ogóle macie jakieś przeczucia co do płci?
Ja od początku myślę, że to dziewczyna i tak mi też wychodzi z tego całego chińskiego kalendarza. W dodatku nasze imię dla chłopca wskoczyło do pierwszej dziesiątki imion nadawanych w 2020, więc serio wolałabym dziewczynę... Czyli pewnie będzie chłopak

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88486514]Odebrałam segregator, mi się podoba, dostałam dodatkowo przypinkę zaraz włączę komputer i postaram się dodać zdjęcia, bo przez aplikację coś nie mogę dodać :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiem, że jestem upierdliwa, ale jak tam segregator? Podesłałbyś mi wymiary w wolnej chwili? [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Tralala26 Pokaż wiadomość
Może lepiej szczerze ? Żeby nie było dla Ciebie stresu,a z Nią nieporozunień. W sumie oni też powinni rozumieć, te badania są naprawdę drogie, robienie ich na własną rękę jest dość kosztowną sprawą, ja niestety chodzę prywatnie, ale zaczęłam myśleć czy lekarz rodzinny nie powinien Nam moc umożliwić badań krwi z NFZ-u? To by było dość logiczne ��. Ja poza ginekogoem muszę uczęszczać też do endokrynologa i to też prywatnie. Także warto próbować, jeśli są inne rozwiązania. ��

Ja niestety mam problem z ósemkami które wyrastały wyrastały aż nie wyrosły do końca i niestety są do usunięcia, ale nie w tym momencie ��
Racja, chyba tak zrobię, powiem, że chciałabym zrobić badania i tyle. Myślę, ze rodzinny powinien Ci wystawić skierowanie, ale ja praktycznie nie mam do czynienia z NFZ, także pewna nie jestem

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Przeczucia mam na chłopaka (chociaż nie jestem pewna, na ile to moje przeczucia, a na ile swojego rodzaju rezygnacja z kategorii "przecież w rodzinie męża są prawie same chłopaki" ).

Ale tak ogólnie to myślimy, żeby sobie zrobić niespodziankę i się nie dowiadywać na USG.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moi znajomi w zeszłym roku też nie chcieli wiedzieć, ale pod koniec, jakoś 2 miesiące przed porodem, już się ponoć "nie dało nie zauważyć" :P

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
My jeszcze płci nie obstawiamy ale starszak kilka tygodni temu coś przebąkiwał o siostrze, że niby mam w brzuszku już a to było zanim zrobiłam test nawet. Imiona dla dziewczynki mamy wybrane przy okazji ostatniej ciąży (Zuzanna Wiktoria), a z chłopcem będzie mały problem, bo imię które podoba się TŻtowi wybitnie nie podoba się mi i na odwrót

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za szósty zmysł Zuzanna jest na równo z Julią numerem jeden z 2020.

Edytowane przez sale_girl
Czas edycji: 2021-02-04 o 17:35
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 17:50   #757
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Sale wrzuciłam zdjęcie, na którym widać miarę i teraz sprawdziłam na wysokość są 23 cm, a na szerokość 20 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-04, 17:55   #758
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88487468]Sale wrzuciłam zdjęcie, na którym widać miarę i teraz sprawdziłam na wysokość są 23 cm, a na szerokość 20 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dzięki <3 Mi w tym Twoim poście z przedpołudnia się nic nie wyświetla, jak dałam cytuj, to niby zacytowało jakieś fotki, ale post jest pusty :/
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 17:56   #759
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Dzięki <3 Mi w tym Twoim poście z przedpołudnia się nic nie wyświetla, jak dałam cytuj, to niby zacytowało jakieś fotki, ale post jest pusty :/
O kurcze, to dziwnie :/ już myślałam, że nie załadowało się jak edytowalam post

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 18:53   #760
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość


Ja od początku myślę, że to dziewczyna i tak mi też wychodzi z tego całego chińskiego kalendarza. W dodatku nasze imię dla chłopca wskoczyło do pierwszej dziesiątki imion nadawanych w 2020, więc serio wolałabym dziewczynę... Czyli pewnie będzie chłopak
Ja też robiłam sobie te chińskie kalkulatory płci i w większości wychodził mi chłopak, tez mam takie trochę przeczycie, ale patrząc na nasze rodziny to wszędzie tylko dziewczynki więc jak patrzeć z tej strony to chyba dziewczynka
Ale już nie mogę się doczekać co to będzie, napewno nie będziemy robić sobie niespodzianki, kiedy w poprzednich ciążach już się dowiedziałyście?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 19:04   #761
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Ja też robiłam sobie te chińskie kalkulatory płci i w większości wychodził mi chłopak, tez mam takie trochę przeczycie, ale patrząc na nasze rodziny to wszędzie tylko dziewczynki więc jak patrzeć z tej strony to chyba dziewczynka
Ale już nie mogę się doczekać co to będzie, napewno nie będziemy robić sobie niespodzianki, kiedy w poprzednich ciążach już się dowiedziałyście?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja się dowiedziałam na badaniach prenatalnych miałam jakoś w 13 tygodniu a później już tylko się potwierdzało na każdym kolejnym badaniu.
Ale u przyjaciółki długo nie można było określić płci tak dziecko się układało że dopiero w 6 miesiącu się dowiedziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-04, 19:13   #762
Arielka90
Raczkowanie
 
Avatar Arielka90
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie, 9mm fasolki, serduszko bije, wg USG 7+1, wszystko wyglada dobrze Mam się nie martwić, ale jeszcze nie wiem jak.
TŻ ma urodziny na początku marca, chciałabym zdążyć zrobić nifty, ale chyba się nie uda tak wcześnie.
Super
Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Ufam mojej prowadzącej na 100% jeśli tak zadecydowała to tak będzie w poprzedniej ciąży też miałam późno prenatalne i poznałam od razu płeć ciekawe czy i tym razem się uda.


A tak w ogóle macie jakieś przeczucia co do płci?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze byłam dziewczynkowa natomiast jak zobaczyłam dwie kreski na teście to zapragnęłam nagle chłopca. Teraz mi się wydaje, że jednak może to być dziewczynka. Dla dziewczynki mam już wstępnie wybranie imię : Lea albo Iga, a dla chłopca brak pomysłu.

Zaraz sobie wygoogluje te chińskie kalkulatory/kalendarze płci bo pierwsze słyszę o czym takim

Jeśli chodzi o moje dolegliwości ciążowe to od jakiegoś czasu ich w ogóle nie ma!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arielka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 19:14   #763
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Ja się dowiedziałam na badaniach prenatalnych miałam jakoś w 13 tygodniu a później już tylko się potwierdzało na każdym kolejnym badaniu.
Ale u przyjaciółki długo nie można było określić płci tak dziecko się układało że dopiero w 6 miesiącu się dowiedziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie moja przyjaciółka dosyć wcześnie się dowiedziała że chłopczyk a po kilku tygodniach wyszło że jednak dziewczynka, i tak mała jeździ w niebieskim wózku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 19:17   #764
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Właśnie moja przyjaciółka dosyć wcześnie się dowiedziała że chłopczyk a po kilku tygodniach wyszło że jednak dziewczynka, i tak mała jeździ w niebieskim wózku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mojej znajomej do końca ciąży mówili że chłopak a urodziła się dziewczynka ale mieli niespodziankę. Myślałam że przy tych technologiach to już nie zdarzają się takie pomyłki, a jednak. To było 4 lata temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle


Edytowane przez alleyezonme
Czas edycji: 2021-02-04 o 19:18
alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 19:56   #765
Andainn
Raczkowanie
 
Avatar Andainn
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 149
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Ja się dowiedziałam na badaniach prenatalnych miałam jakoś w 13 tygodniu a później już tylko się potwierdzało na każdym kolejnym badaniu.
Ale u przyjaciółki długo nie można było określić płci tak dziecko się układało że dopiero w 6 miesiącu się dowiedziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, to wcześnie! Ja miałam podobnie jak Twoja przyjaciółka - poznałam płeć dopiero w 6. miesiącu, wcześniej mała tak się układała, że lekarz nie był pewien
Teraz obstawiam chłopca - ale w poprzedniej ciąży też tak obstawiałam, a okazało się, że dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22 grudnia 2011r: intensywnie dbam o włosy!
1 lipca 2012r.: regularnie ćwiczę
Andainn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 20:49   #766
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Niestety nie ma testów tego typu 100% miarodajnych, może poza amniopunkcją. W wielu przypadkach zostaje po prostu bycie dobrej myśli. Mam nadzieję, że synkowi nic nie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj syn zmarl w lipcu ubiegłego roku w wieku 9 miesięcy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 07:11   #767
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Super <3 Nie będę Ci pisała, żebyś się nie stresowała, bo mi np. przed ślubem w niczym to nie pomagało. No ale nie martw się



Ja od początku myślę, że to dziewczyna i tak mi też wychodzi z tego całego chińskiego kalendarza. W dodatku nasze imię dla chłopca wskoczyło do pierwszej dziesiątki imion nadawanych w 2020, więc serio wolałabym dziewczynę... Czyli pewnie będzie chłopak





Racja, chyba tak zrobię, powiem, że chciałabym zrobić badania i tyle. Myślę, ze rodzinny powinien Ci wystawić skierowanie, ale ja praktycznie nie mam do czynienia z NFZ, także pewna nie jestem



Moi znajomi w zeszłym roku też nie chcieli wiedzieć, ale pod koniec, jakoś 2 miesiące przed porodem, już się ponoć "nie dało nie zauważyć"



Co za szósty zmysł Zuzanna jest na równo z Julią numerem jeden z 2020.
Mi to nie przeszkadza, wybieram to co mi się podoba, a rzadko podobają mi się jakieś wyszukane imiona, jeśli źle mi się kojarzy to też odpada nigdy nie patrzyłam na to co jest akurat popularne, imię dla pierwszego synka miałam wybrane lata temu, TŻ wybierał imię dla drugiego, a Zuzia też ma już kilka lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Ja też robiłam sobie te chińskie kalkulatory płci i w większości wychodził mi chłopak, tez mam takie trochę przeczycie, ale patrząc na nasze rodziny to wszędzie tylko dziewczynki więc jak patrzeć z tej strony to chyba dziewczynka
Ale już nie mogę się doczekać co to będzie, napewno nie będziemy robić sobie niespodzianki, kiedy w poprzednich ciążach już się dowiedziałyście?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ze starszakiem to był 27tc, z młodszym 21tc. Mam nadzieję, że teraz będzie wcześniej wiadomo, bo to lipa przez ponad pół ciąży nie wiedzieć. A pomyłki to jeszcze większa lipa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Moj syn zmarl w lipcu ubiegłego roku w wieku 9 miesięcy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Ja dziś mam znów słabą noc za sobą. Moje dzieci nie mają spania. I od rana męczą mnie nudności, chyba wypróbuję te czopki zanim zdechnę 🤦 jak TŻ wstanie to idę się zdrzemnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 07:14   #768
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja już po badaniu. Miało być między 8 a 9 ("wizyta dodatkowa"), a w praktyce poprosił mnie nawet parę minut przed 8. Ale pierwszy raz w życiu mnie bolało przy USG dopochwowym, a trochę ich miałam

3.57 cm dziecka, tętno 179, rozbieżność z terminami nadal jest, ale wyszła ciut mniejsza (przy poprzednim badaniu o tydzień, teraz o 5 dni).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 07:41   #769
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ja już po badaniu. Miało być między 8 a 9 ("wizyta dodatkowa"), a w praktyce poprosił mnie nawet parę minut przed 8. Ale pierwszy raz w życiu mnie bolało przy USG dopochwowym, a trochę ich miałam

3.57 cm dziecka, tętno 179, rozbieżność z terminami nadal jest, ale wyszła ciut mniejsza (przy poprzednim badaniu o tydzień, teraz o 5 dni).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super biorąca pod uwagę, że termin jest orientacyjny i na ogół rodzi się wcześniej lub później to żadna rozbieżność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-05, 08:31   #770
adusia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cześć dziewczyny. Ujawniam się na forum dość późno, ale czytam regularnie. Tp na 3 wrzesień, trochę balam się dopisać przez gorączkę tygodniową, ale lekarz zapewnil mnie że wszytko okey. Pierwsze dziecko 25 lat.Także witam się i jeśli możecie to dopiszcie mnie proszę.
adusia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 09:05   #771
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dzień dobry

Dzisiaj miałam takie durne sny, że masakra

Adusia18 witaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 09:24   #772
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cześć w piątek 🤩
Jak dobrze że niedługo weekend.
Mąż dzisiaj wziął sobie wolne żeby odpocząć i zaprowadził młodego do żłobka a tam informacja że w żłobku jest jelitówka - i tyle z jego wolnego 🤭 zabrał go i poszli na sanki a ja pracuję w spokoju. Chyba zerwę się dzisiaj wcześniej i przedłużę trochę weekend.

Odkryłam zbawienne działanie lodów na moje mdłości 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 09:38   #773
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez adusia18 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ujawniam się na forum dość późno, ale czytam regularnie. Tp na 3 wrzesień, trochę balam się dopisać przez gorączkę tygodniową, ale lekarz zapewnil mnie że wszytko okey. Pierwsze dziecko 25 lat.Także witam się i jeśli możecie to dopiszcie mnie proszę.
Hej

Zaaplikowałam ten Torecan i mam wrażenie, że czuję się gorzej🤢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 10:16   #774
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez adusia18 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ujawniam się na forum dość późno, ale czytam regularnie. Tp na 3 wrzesień, trochę balam się dopisać przez gorączkę tygodniową, ale lekarz zapewnil mnie że wszytko okey. Pierwsze dziecko 25 lat.Także witam się i jeśli możecie to dopiszcie mnie proszę.
Hej!

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88488617]Dzień dobry

Dzisiaj miałam takie durne sny, że masakra

Adusia18 witaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie tylko Ty, mnie się od paru tygodni regularnie śnią jacyś faceci w takich sytuacjach, że mężowi nie powiem
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 10:24   #775
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Hej!



Nie tylko Ty, mnie się od paru tygodni regularnie śnią jacyś faceci w takich sytuacjach, że mężowi nie powiem


Ja standardowo praktycznie snów nie pamiętam. Raz tylko na początku miałam jakoś koszmar o pozamacicznej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 10:48   #776
Tralala26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Monika, Strasznie mi przykro

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Hej!



Nie tylko Ty, mnie się od paru tygodni regularnie śnią jacyś faceci w takich sytuacjach, że mężowi nie powiem
Jejku, to mnie też takie głupoty się śnią i tematy około porodowe, ale to chyba w związku ze stresem a do porodu długa ścieżka

Edytowane przez Tralala26
Czas edycji: 2021-02-05 o 10:46 Powód: pomylka
Tralala26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 11:46   #777
Ada to nie wypada
Przyczajenie
 
Avatar Ada to nie wypada
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cześć dziewczyny!
Można dołączyć? Jestem w równo 8 tygodniu w pierwszej ciąży mam 30 lat i wciąż nie mogę w to uwierzyć
__________________
" Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań, w życiu nie chodzi o to żeby sympatie zdobywać..."
Ada to nie wypada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 11:53   #778
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Witam nowe ciężarówki i gratuluję

Ja dziś mdłości ale bez wymiotowania więc jest lepiej.

Ja płeć będę chciała znać gdy będzie wiadomo. Mi i mężowi w sumie obojętnie ale córka chce bardzo siostrę . Nawet wybrała imię.
W pierwszej ciąży płeć poznaliśmy na połówkowym USG dopiero, długi nie chciała się ujawnić moja córka, wtedy bardzo chcieliśmy córkę, bo w rodzinie same chłopaki więc jest nasza rodzynka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 11:57   #779
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Kogo jeszcze nie dopisałam, a mam dopisać, proszę krzyczeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 12:16   #780
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Kogo jeszcze nie dopisałam, a mam dopisać, proszę krzyczeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi możesz wizytę na 24.02 - prenatalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Mój mąż i syn zażyczyli sobie dzisiaj kotlety mielone - aż mi słabo jak pomyślę o tym mięsie 🤭 jak żyć 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.