Diane 35 / Cyprest / OC 35 / Syndi 35 - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-04, 14:57   #301
wonda81
Przyczajenie
 
Avatar wonda81
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: Diane35

Jesli chodzi o moje doswiadczenie z Diane-35 to trwa już to lilka lat. Lekarz ginekolog zapisał mi je aby pozbyć sie trądziku i rzeczywiście stosowanie tych tabletek zadziałało. Po 3 miesiącach stosowania wyraźnie było widac poprawę. Lecz kiedy odstawiłam lek wypryski pojawialy się ponownie. Teraz ponownie jestem na odstawionym leku a po wypryskach ani widu ani słychu. Moja kilkuletnia kuracja (oczywiscie zalecanymi 6 miesiecznymi przerwami) przyniosła efekty jeśli chodzi o tradzik. Jeśli chodzi o przetłuszczającą skóre to nie zmieniło się to podczas stosowania a ni w okresie odstawienia leku. Moja opinia o tym leku jest jak najbardziej pozytywna. Przez cały okres stosowania nie tyłam i nie miałam zadnych innych skutków ubocznych, a dodatkowo spełniał funkcję środka antykoncepcyjnego
wonda81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 11:48   #302
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Diane35

Ja biorę diane trzeci miesiąc, zauważam powoli poprawę,ale jeszcze nie jest super.Za to wyraznie widzę zę nie przetłuszczają mi się już włosy.

Myślę że zanim sie zdecydujesz na kurację hormonalną,badania (poziom hormonów) sa absolutnie niezbędne-tylko wtedy dowiesz się czy powodem problemów skórnych sa hormony czy cos innego.
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 12:38   #303
green-aria
Raczkowanie
 
Avatar green-aria
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 126
Dot.: Diane35

Brałam Diane przez dwa lata bez przerwy.Zdecydowałam się na nią po wielu miesiącach walki z trądzikiem,mnie niestety nie pomogły żadne antybiotyki.Cera poprawiła mi się już po pierwszym opakowaniu Diane,nareszcie nie musiałam używać żadnych okropnych maści ani maskować wyprysków.W tym czasie niestety przytyłam 4 kg,żadna dieta nie skutkowała.Po dwóch latach zdecydowałam się odstawić tabletki i wytrzymałam trzy miesiące.Dostałam taki trądzik,jakiego nie miałam nigdy wczesniej.Bolące,twarde wypryski miałam na twarzy,ramionach,szyi i plecach.Było lato a ja nie miałam odwagi odsłonić ramion czy pleców.Zaczęłam znowu przyjmowac Diane i trądzik zniknął.Tym razem brałam tylko pół roku,bo akurat na rynku pojawił się Yasmin i moja ginekolog zaleciła mi zmianę.I z Yasmin też cera OK i nareszcie schudłam.
green-aria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 19:48   #304
nusia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Cyprest - nowe tabletki

hejka. ja stosuje Cyprest, teraz kończę brac 3 opakowanie. lekarz przepisał mi je głownie w celu zmniejszenia bólów i obfitości miesiączki.(mam 19 lat) POMOGłO no i przydaje się też jako zabezpieczenie. nic mi po nich nie jest, nie mam skutków ubocznych, cera mi się poprawiła,bóle przeszły. u mnie kosztują koło 18zł za 21 tab. na początku były małe trudności z dostaniem ich w aptece bo to podobno nowe tabletki, ale teraz są regularnie zamawiane i zawsze dostaję je od razu. jeśli Wy też stosujecie Cyprest to prosiłabym abyście napisały jak Wy się po nich czujecie i takie tam a i czy stosujecie jeszcze jakies inne formy zabezpieczenia czy ufacie w 100% tabletkom pozdrawiam
nusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 08:57   #305
freya85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Ja biorę Cyprest dopiero czwarty dzień ale czuję się po nich dobrze. Po połknięciu novynette czułam mdłości a tu nie, i wydaje mi się że mam mniejszy apetyt. Wiem że tabletki są skuteczne ale i tak prawie zawsze używam dodatkowo prezerwatyw.
freya85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 13:54   #306
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

ja zkaupiłam 2 opakowania..nie wiem czy będe je brać...


mam pytanie czy podczas brania tych tabletek mogę smarować twarz atredermem? CZy są jakieś pzrecwiskazania do stosowania witaminy A i jej pochodnych?

z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 14:36   #307
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

można. ale musisz bardzo dbrać o ochronę przed słońcem (dobre filtry UV)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 17:34   #308
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
można. ale musisz bardzo dbrać o ochronę przed słońcem (dobre filtry UV)
dzięki Justy

a od filtrów jestem uzalezniona i stosuję pare lat
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 23:22   #309
Shiver
Przyczajenie
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Diane35

Witam.
Szukałam informacji na temat Diane i trafiłam tutaj. Nie ukrywam, że niektóre relacje mnie przestraszyły, skutki uboczne etc. Moja "przygoda" z Diane zaczęła się, kiedy przypadkiem wykryłam u siebie w piersi guzek. To było jakieś 3 lata temu. Przestraszona poszłam do lekarza, który po badaniach różnych postanowił przepisać mi właśnie Diane. Dodatkowym atutem brania tego leku było to, że zniknęły mi różne krostki, włosy przestały się tak szybko przetłuszczać. A co do wagi... no cóż, nie ukrywam, że była spora, ale nie obwiniam za to Diane. Po prostu za dużo jadłam, za dużo się ruszałam i tylko tym moje przybranie na wadze było spowodowane. Później odstawiłam na jakiś czas tabelki, wróciłam na jakiś czas, tym razem z kolei na trądzik. A od dwóch miesięcy znów je biorę, tym razem raczej jako tabelki antykoncepcyjne. Jak dla mnie Diane jest bardzo dobre i bardzo sobie je chwalę. Od ubiegłego roku schudłam ponad 10 kg, cellulit mi zniknął, rozstępy się zmniejszyły, krostki poznikały no i z regularnością okresu było ok. Podczas tego roku z tego co pamiętam tylko przez kilka miesięcy brałam Diane. A teraz kiedy już będę zaczynać 3 opakowanie nie zauważam jakiś negatywnych skutków. Co prawda libido trochę się zmniejszyło, ale co najlepsze kocham się z moim chłopakiem o wiele częściej niż, gdy ich nie brałam. Jemu to strasznie odpowiada . To chyba wszystko zależy od tego jak się do tego podchodzi, bo już nie jestem takim "wulkanem", ale często mam na to ochotę. I Drogie Panie, ja mimo że biorę te tabletki to nadal chudnę . I pewnie to dlatego, że sporo kalorii spalam właśnie podczas miłych chwil z partnerem. Wcześniej też Diane nie powodowało u mnie tycia. Najlepsze jest to, że teraz co do dnia wiem, kiedy będę miała okres, jak w zegarku, a nie martwię się, że nie mam 3 tygodnie[i strach, że ciąża straszny]. Poza tym okres jest krótszy nie taki obfity. Dlatego ja osobiście zachwalam te tabletki. Mi dały pewność, że mogę oddać się przyjemnościom do woli, poza tym poprawiają mi cerę i zdrowie. A z tą wątrobą to nie wiem, nie zauważyłam nic złego u siebie.
Niedługo mam wizytę u mojego lekarza i zapytam go o to czy ten preparat jest odpowiedni dla mnie. Wcześniej nie miałam żadnych wątpliwości co do niego, ale po przeczytaniu wszystkich postów mam klika. Mam nadzieję, że mój lekarz je rozwieje.
Pozdrawiam
__________________
Miłość.
Shiver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 19:09   #310
freya85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Mam pytanie czy od cyprestu bolą piersi, bo niestety od kilku dni odczuwam ból
freya85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 21:32   #311
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Diane35

Skoro Tobie diana nie szkodzi to wszystko w pożądku. W końcu nie każdemu musi szkodzić gdyby tak było to by ją już raczej wycofali. Jednak musisz uważać na wątrobe itp.
W mojim przypadku diana to byla totalne porażka przytyłam i czułam sie ogulnie okropnie. Byłam w strsznej depresji i dotego znudzona wszystkim. Odzstawiłam Diane i po 3 tygodniach czuje się znacznie lepiej, głównie psychicznie, i wreszcie mam ochote.
korin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-17, 22:09   #312
Shiver
Przyczajenie
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Diane35

Jak do tej pory to nie słyszałam, żeby szkodziła na wątrobę. Dopiero na forum o tym wyczytałam. W jakim sensie jest szkodliwa? I jak to się objawia? Z góry dziękuję za odpowiedź.
__________________
Miłość.
Shiver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 22:15   #313
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Cytat:
Napisane przez freya85 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy od cyprestu bolą piersi, bo niestety od kilku dni odczuwam ból
Ja odczuwałam tylko lekki ból przy dotyku, kiedy skończyłam I opakowanie i czekałam na krwawienie.
A ogólnie czuję się dobrze, tylko miewam plamienia, czego nie było, kiedy 3 lata temu zaczynałam brać Diane. Ale liczę na to, że po 3 miesiącach wszystko wróci do normy.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 13:24   #314
kinga810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Dopiero dzisiaj je dostałam, ginekolog powiedział że działają antykoncepcyjnie i pomagają na trądzik!!!! Lekarz powiedział że lek jest refundowany, u mnie pani w aptece powiedziała że zna ten lek ale nie zna ceny, w aptekach go nie ma, ale sprowadzają na zamówienie, jutro mam sie do niej zgłosić!!1 to jak chcesz to napisze Ci cenę!!!
kinga810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 16:12   #315
AGA1119
Raczkowanie
 
Avatar AGA1119
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Chocianów
Wiadomości: 43
GG do AGA1119
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Ja także zgłaszam się jako króliczek doświadczalny heh Dostałam właśnie recepty i też na zamowienie musze czekać do jutra aż dostane je w aptece
__________________
...::: Tu SiĘ MiEśCi MaSa TrEśCi :::...
----->>> Agaciunia86@interia.pl<<<-----
AGA1119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 20:31   #316
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: i znowu diane 35?pomozcie

Witam! Ja też od niedawna mam przepisane hormony na trądzik ( yasmine), bo od razu powiedziałam dermatolożce że diane nie chce. Jestem w podobnej sytuacji, antybiotyki wogóle na mnie nie działają, a miałam już różne. Lekarka powiedziała, że są 3 sposoby leczenia trądziku( oprócz różnych maści które działają tylko powierzchownie) tj. antybiotyki, tabletki hormonalne, a jak nic nie pomaga to tzw. izotretynoina- pochodna witaminy A, która z reguły pomaga, ale ma wiele działań ubocznych. Najlepiej wybierz się do jakiegoś porządnego dermatologa, innego niż dotychczas, i popytaj.Trzymam kciuki
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 20:50   #317
czarnydiament
Raczkowanie
 
Avatar czarnydiament
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 42
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Ja dzis kupiłam za 7 zł
czarnydiament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 21:34   #318
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Pozbycie się nagromadzonej wody po Diane 35

Biorę Diane ze względu na trądzik. Niestety mimo diety, sportu zauważyłam, że po nich tyje Zastanawia mnie jedno. Czy po odstawieniu Diane 35 szybko się wraca do dawnej wagi???? W końcu to przecież zatrzymanie płynów w organizmie na czas przyjmowania pigułki a nie nagromadzony tłuszcz. A Wy wizażanki jak szybko wróciłyście do swojej wagi po odstawieniu pigułki ? Piszcie, z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 21:41   #319
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Pozbycie się nagromadzonej wody po Diane 35

Cytat:
Napisane przez myszolinka Pokaż wiadomość
Biorę Diane ze względu na trądzik. Niestety mimo diety, sportu zauważyłam, że po nich tyje Zastanawia mnie jedno. Czy po odstawieniu Diane 35 szybko się wraca do dawnej wagi???? W końcu to przecież zatrzymanie płynów w organizmie na czas przyjmowania pigułki a nie nagromadzony tłuszcz. A Wy wizażanki jak szybko wróciłyście do swojej wagi po odstawieniu pigułki ? Piszcie, z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
_lekarka mi powidziałatak jak zaczynam brac tabletki, że nie możliwe abym schudła albo przytyła.
_to nie jest prawdą.
_powrót do starej wagi kwestia czasu. Jednak nie u wszystkich się to zdarza. Niektóre dziewczyny trzymają wagę pzdr
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 09:25   #320
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: Pozbycie się nagromadzonej wody po Diane 35

Cytat:
Napisane przez w szpilkach Pokaż wiadomość
_lekarka mi powidziałatak jak zaczynam brac tabletki, że nie możliwe abym schudła albo przytyła.
_to nie jest prawdą.
_powrót do starej wagi kwestia czasu. Jednak nie u wszystkich się to zdarza. Niektóre dziewczyny trzymają wagę pzdr
A Mnie moja Pani ginekolog przed przepisaniem poinformowała o skutkach ubocznych Diane 35 o czym zresztą można przeczytać sobie na informacji w pudełku, że można przytyć. Spowodowane jest to nagromadzeniem wody w organizmie na czas przyjmowania pigułek. A więc chyba jesteś w błędzie. Ciesz się, że należysz do tych szczęśliwców, którzy nie przytyli bo jak wiadomo każdy organizm różnie reaguje na pigułki hormonalne.
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 10:21   #321
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Pozbycie się nagromadzonej wody po Diane 35

Ja Diane 35 brałam przez pół roku. Przytyłam jakieś 5 kg, a że należałam do szczupłych osób tak moje kilogramy były bardzo widoczne. Urosła mi do tego wszystkiego pupa Zauważyłam, że w czasie brania tabletek miałam zwiększoną potrzebę jedzenia, nawet jeśli chwilkę wcześniej coś zjadłam. Od czasu odstawienia minęło jakieś 1,5 roku a ja nadal nie schudłam Ciężko jest się zmobilizować -chyba
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 14:10   #322
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: Pozbycie się nagromadzonej wody po Diane 35

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Ja Diane 35 brałam przez pół roku. Przytyłam jakieś 5 kg, a że należałam do szczupłych osób tak moje kilogramy były bardzo widoczne. Urosła mi do tego wszystkiego pupa Zauważyłam, że w czasie brania tabletek miałam zwiększoną potrzebę jedzenia, nawet jeśli chwilkę wcześniej coś zjadłam. Od czasu odstawienia minęło jakieś 1,5 roku a ja nadal nie schudłam Ciężko jest się zmobilizować -chyba
Ach te skutki uboczne Diane. Coś za coś. Niestety
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 15:57   #323
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Pozbycie się nagromadzonej wody po Diane 35

Cytat:
Napisane przez myszolinka Pokaż wiadomość
A Mnie moja Pani ginekolog przed przepisaniem poinformowała o skutkach ubocznych Diane 35 o czym zresztą można przeczytać sobie na informacji w pudełku, że można przytyć. Spowodowane jest to nagromadzeniem wody w organizmie na czas przyjmowania pigułek. A więc chyba jesteś w błędzie. Ciesz się, że należysz do tych szczęśliwców, którzy nie przytyli bo jak wiadomo każdy organizm różnie reaguje na pigułki hormonalne.
_polecam czytanie ze zrozumieniem!
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:30   #324
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Pozbycie się nagromadzonej wody po Diane 35

Cytat:
Napisane przez myszolinka Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jedno. Czy po odstawieniu Diane 35 szybko się wraca do dawnej wagi???? .
Odpowiedz krótka: nie. Trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby pozbyc się wody z tkanek...Jezeli to oczywiscie jest woda. Nalezy skupic się na diecie i produktach oczyszczajacych organizm i naturalnie na ćwiczeniach "wytrzasajacych"
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 17:05   #325
NEA666
BAN stały
 
Avatar NEA666
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: TL/ZMC
Wiadomości: 472
GG do NEA666
Dot.: Pozbycie się nagromadzonej wody po Diane 35

------------- -------- ----------

Edytowane przez NEA666
Czas edycji: 2007-08-17 o 11:00
NEA666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:07   #326
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Pozbycie się nagromadzonej wody po Diane 35

10 kg w miesiac - zadnej diety i cwiczen.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 09:52   #327
dzioooushka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Diane 35. Czy są po niej takie przerażające powikłania?

i dermatrolog, i ginekolog.
dzioooushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 13:10   #328
xg0siax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 15
Unhappy Diane 35, Efekt Za Drugim Razem

Czesc
2 lata brałam diane 35 - na trądzik podczac stosowanie skóra była bardzo ładna , odstawiłam diane 35 i oczywiscie pojawil się tradzik poszłam do ginekologa i przepisał mi znów diane 35 , biore już 2 miesiace i cały czas wyskakują mi nowe pryszcze, jedne znikną pojawiają sie nowe, po zniknięciu zostają plamy. Nie moge sie nawet pomalować, skóre mam wysuchoną łuszczącą, stany zapalne
wygladam strasznie .nigdzie nie wychodze siedze caly czas w domu płacze albo śpie ,mam depresje mysli samobojcze, zero chęci do życia, nie chce mi sie jesc, mam wstręd do siebie. To co sie ze mną dzieje to koszmar.Chodze do dermatologa ale nie pomaga mi . Dlatego mam pytanie po jakim czasie diane 35 dawała efekty za drugim razem gdy zaczeło się ją brać , mysle zeby przeżucić sie na jeanine moze ona mi pomoże Z trądzikiem. Za pierwszym razem diane 35 szybko podziałała ale teraz jakoś nie pomaga . Może ktoś miał taki sam problem i może mi choć troche coś poradzić. Prosze o jaką kolwiek rade, Błagam o pomoc .Zycze wesołych świat
xg0siax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 10:17   #329
kashin
Raczkowanie
 
Avatar kashin
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 413
GG do kashin
Unhappy Dot.: Diane 35 - krwawienie

Cytat:
Napisane przez claudiax Pokaż wiadomość
Zaczelam zazywac tabletki Diane 35 pierwszego dnia cyklu i krwawienie utrzymuje mi sie juz 13 dzien. Nie wiem czy mam dalej kontynuowac branie tabletek czy przestac?Mial ktos tez taki problem?
Miałam dokładnie ten sam problem. Od początku cyklu i od pierwszego opakowania plamienie utrzymywało mi się ponad 2 tygodnie. Wg lekarza to norma i odesłał mnie do domu. Wkrótce też minęło plamienie.
Niestety 3 dni temu rozpoczęłam drugie opakowanie diane35 (bez 7-dniowej przerwy na planowane krwawienie) i dziś rano ono się pojawiło! Dlatego zaraz po pracy biegiem udaję się do mojego ginekologa. Mimo iż teraz to już delikatne plamienie, rano było ewidentnym krwawieniem. Coś jest nie tak.
__________________
Lord, help me be the person my dog thinks I am...
kashin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 10:29   #330
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Diane 35 - krwawienie

Cytat:
Napisane przez kashin Pokaż wiadomość
Miałam dokładnie ten sam problem. Od początku cyklu i od pierwszego opakowania plamienie utrzymywało mi się ponad 2 tygodnie. Wg lekarza to norma i odesłał mnie do domu. Wkrótce też minęło plamienie.
Niestety 3 dni temu rozpoczęłam drugie opakowanie diane35 (bez 7-dniowej przerwy na planowane krwawienie) i dziś rano ono się pojawiło! Dlatego zaraz po pracy biegiem udaję się do mojego ginekologa. Mimo iż teraz to już delikatne plamienie, rano było ewidentnym krwawieniem. Coś jest nie tak.
jakbym miała takie pacjentki to bym chyba zawód zmieniła na jego miejscu Oczywiście, że wszystko jest w porządku (po raz kolejny). Dlaczego nie zrobiłaś przerwy? Jak nie robisz to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że krwawienie i tak wystąpi. W ciągu piewszych trzech opakowań npowinno się zawsze robić przerwę.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 15:04:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.