Diane 35 / Cyprest / OC 35 / Syndi 35 - wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-05, 16:03   #211
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Re: Diane35

Witajcie, stosuję Diane35 już od prawie roku, a oprócz tego od pół przyjmuję Androcur - dodatkową porcję hormonów. Zaczęłam brać to wszystko gdyż stan mojej cery był naprawdę okropny - głęboko umiejscowione grudki których zadna kosmetyczka nie umiała usunąć a tysiące maści jakie używałam tylko spowodowały ze te pryszcze tak jakby zagłębiły się barziej w głąb mojej skóry. Obecnie moja buzia wygląda bardzo ładnie, mam jeszcze drobną kaszkę na czole ale jest 100 razy lepiej niż zanim zaczęłam leczyc sie hormonalnie. Może faktycznie przytylam 3-4 kg ale to raczej z powodu wakacji i słodycczy niż ze względu na tabletki. Od tych tabletek się nie tyje - one mają po prostu wpły na ośrodek głodu i sytości, i może wydawać nam się ze jestesmy głodne. Dlatego ważne zeby jesc tyle samo co wtedy gdy się nie brało tabletek. Parę miesięcy temu schudłam tyle ile mi wtedy przybyło bez wiekszych wyrzeczen. Myśle ze Diane35 to dobry lek.
Obecnie planuję wykorzystac działanie Diane również jako srodka antykoncepcyjnego, ale ktos wspomniał ze on nie jest uzywany w tym celu, wiec mam sie zabezpieczac w inny sposób na wszelki wypadek????
Mam nadzięje ze moj lekarz nie bedzie kazał mi odstawić tych tabletek ponieważ nie che aby moje problemy powróciły. Mam 19 lat i mysle ze moze powinnam je odstawic dopiero za pare lat gdy zadne hormony w moim organizmie nie bedą już świrowac jak to było w młodości
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 19:23   #212
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Re: Diane35

Ja mam je zapisane właśnie jako środek anty. Wiele moich znajomych używa go właśnie w tym celu

To jest mojepierwsze opakowanie. Znowu zaczęłam krwawić, coś mi system wariuje.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 14:17   #213
Beata321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 140
GG do Beata321
Smile Dot.: Re: Diane35

Używałam ich przez prawie trzy lata z małą przerwą. Było fajnie. Nie przytyłam. Skóra zdrowsza, mniej wyprysków, włoski się nie tłuściły, samopoczucie super, pełniejszy biust i do tego brak zagrożenia rozmnożeniem się. Po prostu rewelacja.
Teraz od pół roku nie używam niczego i mój organizm zwariował. Skóra niezdrowa, na wysokości szczęki i na szyi pojawiły się jakieś krostki (kosmetyczka twierdzi, że są często efektem problemów z hormonami, więc muszę iść do dermatologa, żeby ocenił, jak to leczyć), brzuch znowu boli, a okres się ciągnie niemiłosiernie, więc jest mniej fajnie.

Dla samej antykoncepcji to raczej polecam inne środki, a jeśli chodzi o leczenie problemów skórnych, to jest OK, póki się używa, a później problemy wracają...
Beata321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 11:09   #214
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Diane35

Brałam Diane półtora roku. Przestałam jakieś 3 miesiące temu. Brałam je ze zwględu na mój przewlekły trądzik z ktorym nie dawałam już sobie rady a także jako skuteczny środek anty. Diane-35 zostały mi przepisane bez jakichkolwiek badań,a teraz wiem, że każdy ginekolog przed przepisaniem pigułek powinien zlecić pacjentce pewne badania. Więc cóż ...Największe efekty były widoczne po około 5-6 miesiącach stosowania, ale cera po prostu była idealna. Moje utrapienie całkowicie zniknęło. Nie przytyłam, ponieważ nie mam predyspozycji do tycia. Natomiast pojawił się cellulitis i rozstępy. Mimo tego, że urodziłam dziecko, wcześniej było ich jakoś mniej ...Hmm...Poza tym spadek libido. Dziś, po 3 miesiącach odstawienia sama nie wiem co myśleć o Diane. Wszystko się rozregulowało, okres pojawia się kiedy chce, twarz pokryta jest podskórnymi guzkami i jest przetłuszczona, włosy także. Korci mnie aby wrócić do Diane, ale jednocześnie za dużo się naczytałam na ich temat, słyszałam że w niektórych krajach są wręcz wycofane ze sprzedaży. Poza tym te opowieści kobiet o nowotworach, prawdopodobnie spowodowanymi długotrwałym zażywaniem Diane...Będę walczyć dermatologicznie z krostami, wierzę że dam radę, choćby nie wiem ile to miało trwać . A zwycięstwa życzę każdej z Was q
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 11:28   #215
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Diane35

No to ładnie czyli po zaprzestaniu brania Diane jest gorzej niż przed zażywaniem?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 23:31   #216
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Diane35

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
No to ładnie czyli po zaprzestaniu brania Diane jest gorzej niż przed zażywaniem?
Niestety tak Dlatego ja co jakis czas wracam do Diane.
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 12:37   #217
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Diane35

W zasadzie spotkałam się z przypadkami, kiedy założmy po 3 latach zażywania Diane-35 trądzik zanikł...Ale myślę że nie jest to wcale spowodowane Diane, lecz po prostu unormowaniem burzy hormonów. U mnie na razie nie jest tragicznie, zaatakowana została kompletnie jedna część buźki ale tylko kwestia czasu kiedy paskudctwo ogarnie całą Dziś w ogóle się podłamałam ...Moja bratanica(5 letnia), zapytała się co ja mam na brodzie. Było mi dość niezręcznie odpowiadać na takie pytanie ale po namyśle odpowiedziałam wprost:"krosty, ale pewnie niedługo znikną", na to bratanica:" i pojawią się nowe". Ach te dzieci
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 09:24   #218
Blondzia
Raczkowanie
 
Avatar Blondzia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 166
Dot.: Re: Jak jest z Tą Diane 35. Czy są po niej takie przerażające powikłania jak napisano na forum uroda w gazecie wyborczej: po odstawieniu bardzo wielu kobietom robią się torbiele na jajnikach ( z wypowiedzi forumowiczek wychodzi że 90% kobiet),

Po dwóch opakowaniach odtswiłam Diane... Na mnie jednak podziałała, ale nagatywnie. Rozregulowała mi cykle i pogorszyła stan cery... Jednak nie dla każdego.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje"

Coco Chanel
Blondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 09:30   #219
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Re: Jak jest z Tą Diane 35. Czy są po niej takie przerażające powikłania jak napisano na forum uroda w gazecie wyborczej: po odstawieniu bardzo wielu kobietom robią się torbiele na jajnikach ( z wypowiedzi forumowiczek wychodzi że 90% kobiet),

mi sie tam nic nie stalo nie ropbilam badac bralam diane rok ale nie zauwazylam zadnych boli wymiotow czy inncyh rzeczy czuje sie dobrze tak jak czulam lekarz tez nic nie stierdzil diane mozna brac 2 lata max! w celach tradzikowych bierze sie pol roku i starcza
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 17:46   #220
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Diane 35. Czy są po niej takie przerażające powikłania?

po pierwsze torbiel to żdna faza poczatkowa raka.Nie sądze teże aby stosowanie diane 35 mogło wywoływac bezpłodnośc czy powstawanie torbieli ,bo etiologia ich jest inna.Ja brałam diane bardzo długo i lekarz nic takiego mi nie mówił o takich skutkach.W każdym bądz razie mogłyby je udowodnić tylko badania kliniczne a gdyby tak było diane nie zostałoby dopuszczone do aptek.


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 22:44   #221
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Diane 35 Raz Jeszce

Wątek Diane 35 pojawiał sie juz kilkakrotnie, jednak nigdzie nie znalazłam informacji o dawce hormonów w tych pigułkach. Czy to prawda, że Diane zawiera dużą dawkę hormonów?
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-07, 16:11   #222
justyna-a
Przyczajenie
 
Avatar justyna-a
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
diane 35 na wysoką prolaktynę?

Moja ginekolog przepisała mi tabletki diane 35, ale mam wątpliwości, czy na pewno jest ona wskazana w moim przypadku. Badania hormonalne miałam robione w 5 dniu cyklu: FSH wyszło mi w normie, estradiol 18,69 (norma zaczyna się od 18), a prolaktyna za pierwszym razem 14,99 - czyli w normie, po obciążeniu 355,6 (norma 2-5 razy więcej) czyli bardzo wysoko. Naczytałam się o skutkach ubocznych diany i ze jest ona przepisywana w przypadku zlej cery lub zbyt wysokim poziomie meskich hormonow. Ja zadnego z tych problemow nie mam. Boje sie zaczac brac te tabletki ze wzg na duza ilosc hormonow, poza tym czytalam, ze majac wysoka prolaktyne trzeba brac inne leki. Co o tym myslicie?
__________________
"Moim największym bogactwem
jest głęboki spokój
z jakim podejmuję wysiłek
i zdobywam to,
czego świat nie może mi odebrać."
J.W.Goethe
justyna-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 18:01   #223
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: diane 35 na wysoką prolaktynę?

czy lekarz powiedział że przwepisuje tabletki na za wysoką prolaktynę???
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 21:31   #224
justyna-a
Przyczajenie
 
Avatar justyna-a
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: diane 35 na wysoką prolaktynę?

Tak, po to do niej przyszlam. Mialam nieregularne miesiaczki i ginekolog kazala zrobic mi badania na te hormony. Pokazalam wyniki i wtedy przepisala mi diane mowiac, ze 'antykoncepcja bedzie przy okazji', chociaz ja wcale nie potrzebuje tabletek anty . Nie jestem pewna, czy powinnam zaczac je brac...
__________________
"Moim największym bogactwem
jest głęboki spokój
z jakim podejmuję wysiłek
i zdobywam to,
czego świat nie może mi odebrać."
J.W.Goethe
justyna-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 21:45   #225
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: diane 35 na wysoką prolaktynę?

ale napisałaś że prolaktyna w normie a po obciążeniu to normalne że rośnie
poczytaj wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=138803
już pisałam że mi ednokrynolog powiedział że lecząc hiperprolakty.......table tami można nabawić się wtórnego zaniku miesiączki bo mi gin chciał też przepisać to schorzenie leczy się bromergonem na przykład

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2006-09-08 o 09:53
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 09:20   #226
justyna-a
Przyczajenie
 
Avatar justyna-a
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: diane 35 na wysoką prolaktynę?

Wiem, ze po obciazeniu rosnie, ale mi urosla zdecydowanie za duzo (15 razy 5 to 75, a ja mialam 355). Czytalam, ze leczy sie to innymi tabletkami i dlatego zalozylam ten watek, bo diane chyba tylko mi cykl ma uregulowac. Bede musiala sie jeszcze skonsultowac z endokrynologiem, bo moja ginekolog z tego co widze poszla na latwizne i chce mnie nafaszerowac hormonami .
__________________
"Moim największym bogactwem
jest głęboki spokój
z jakim podejmuję wysiłek
i zdobywam to,
czego świat nie może mi odebrać."
J.W.Goethe
justyna-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 19:14   #227
flyleaf
Raczkowanie
 
Avatar flyleaf
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 46
Question Dot.: Diane 35. Czy są po niej takie przerażające powikłania?

Czy może Diane 35 przepisać mi dermatolog czy tylko ginekolog???
flyleaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 19:55   #228
kaska20
Przyczajenie
 
Avatar kaska20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: Diane35

powiedzcie mi jak to jest z tymi tabletkami trzeba brac codziennie to wiem ,,,ale jak si eprzyjmuje np o 17 to trzeba co dominuty przyjmowac zawsze o 17 bo inaczej straci te wlasciwosci antykoncep.?????czypopros tu popoludniu to popoludniu ......np o 17 18 czy cos ????czy to niewazne czygodzine pozniej czy wczesniej wazne ze w tej samejporze dnia???kto mi to wyjasni???
kaska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 22:24   #229
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Diane35

Cytat:
Napisane przez kaska20 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi jak to jest z tymi tabletkami trzeba brac codziennie to wiem ,,,ale jak si eprzyjmuje np o 17 to trzeba co dominuty przyjmowac zawsze o 17 bo inaczej straci te wlasciwosci antykoncep.?????czypopros tu popoludniu to popoludniu ......np o 17 18 czy cos ????czy to niewazne czygodzine pozniej czy wczesniej wazne ze w tej samejporze dnia???kto mi to wyjasni???

Pewnie, że najlepiej przyjmować tabletki codziennie o tej samej godzinie, ale tak naprawdę kilka godzin różnicy nie robi różnicy w działaniu tabletek.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 05:38   #230
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Diane35

Szczerze mowiac boje sie odstawic diane Jesli ma tradzik wrocic i to z podwojna sila, rozwalic moj cykl to juz wole chyba brac je dalej. Od lutego zamierzam przejsc na inne tabletki ktore tez dziala na cere np Jeanine, jak myslicie czy to dobry pomysl? Czy cera nadal bedzie ladna i nic nie zadzieje sie z okresem, jesli nie zrobi sie przerwy tylko od razu zaczne brac nowe pigulki?
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 08:31   #231
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Diane35

Cytat:
Napisane przez shinsa Pokaż wiadomość
Szczerze mowiac boje sie odstawic diane Jesli ma tradzik wrocic i to z podwojna sila, rozwalic moj cykl to juz wole chyba brac je dalej. Od lutego zamierzam przejsc na inne tabletki ktore tez dziala na cere np Jeanine, jak myslicie czy to dobry pomysl? Czy cera nadal bedzie ladna i nic nie zadzieje sie z okresem, jesli nie zrobi sie przerwy tylko od razu zaczne brac nowe pigulki?

Wiesz, ja myślę, że z tymi hormonami tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo. Nie jest regułą, że po odstawieniu Diane trądzik wróci. Mi po odstawieniu okres się nie rozregulował.
Z Jeanine to chyba dobry pomysł, ale póki sama nie spróbujesz, to nie przekonasz się, jak na Ciebie to zadziała.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 16:10   #232
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Diane35

mi po odstawieniu Diane nic sie nie działo

miesiączka normalnie, cera ciut sie poprawila - ale przestalam je brac, bo przytylam 7 kg i nabawilam sie boskiego cellulitu
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 16:48   #233
kaska20
Przyczajenie
 
Avatar kaska20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: Diane35

a wiec to niema roznicy czy godzine pozniej czy wczesniej ,,,wazne ze o twej samej porze dnia ....a jak to jest u was jak przyjmujecie prosze was o odpowiedz to dla mnie bardzo waznne bo moj chlopak chcialby konczyc we mnie ale ja sie boje .,,wiec jak stosujecie te tabletki kiedy zazywacie itd ???????????????????????/prosze o pomocc
kaska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 08:56   #234
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Diane35

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja myślę, że z tymi hormonami tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo. Nie jest regułą, że po odstawieniu Diane trądzik wróci. Mi po odstawieniu okres się nie rozregulował.
Z Jeanine to chyba dobry pomysł, ale póki sama nie spróbujesz, to nie przekonasz się, jak na Ciebie to zadziała.
ale prawie zawsze tradzik wraca, wczesniej mialam problemy z cera, teraz mniej, a prawie w ogole, zreszta mam pecha i wiem ze wroci to swinstwo. Sprobuje z nowymi pigulkami, bo zbyt wiele rzeczy slyszalalm o diane. Tylko szkoda ze jeanine sa takie drogie

Cytat:
Napisane przez kaska20 Pokaż wiadomość
a wiec to niema roznicy czy godzine pozniej czy wczesniej ,,,wazne ze o twej samej porze dnia ....a jak to jest u was jak przyjmujecie prosze was o odpowiedz to dla mnie bardzo waznne bo moj chlopak chcialby konczyc we mnie ale ja sie boje .,,wiec jak stosujecie te tabletki kiedy zazywacie itd ???????????????????????/prosze o pomocc
jesli chcesz miec 100% zabezpieczenie, to najlepiej stosowac je o jednej porze, i nie bedzie stresu. Roznicy nie robi czy wezmiesz o 14 czy 14:40, chodziaz ja zawsze bralam o jednej bo po co mialam sie pozniej denerwowac.
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 09:30   #235
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Diane35

Odstawiłam to paskudztwo :/ po Diane WCALE się nie poprawiło nic, a na dodatek pryszcze wyskakiwały ze zdwojoną siłą, pojawiły się guzki hormonalne (slady mam do tej pory ) i byłam w tak PODŁYM nastroju, że wrzeszczałam na wszystkich wokół. Po odstawieniu uspokoiłam się, humor mi się poprawił i pryszcze zniknęły (przed braniem miałam problem, ale niewielki. W porównaniu do tego, co było podczas zażywania... :/)
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 19:00   #236
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Diane35

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Odstawiłam to paskudztwo :/ po Diane WCALE się nie poprawiło nic, a na dodatek pryszcze wyskakiwały ze zdwojoną siłą, pojawiły się guzki hormonalne (slady mam do tej pory ) i byłam w tak PODŁYM nastroju, że wrzeszczałam na wszystkich wokół. Po odstawieniu uspokoiłam się, humor mi się poprawił i pryszcze zniknęły (przed braniem miałam problem, ale niewielki. W porównaniu do tego, co było podczas zażywania... :/)
widocznie nie bylo odpowiednio dobrane, na mnie wspaniale podzialaly, ale efekty widac bylo dopiero po ok 3 miesiacach, a w tej chwili biore je od 7 miesiecy i cere mam idealna tylko czasem cos drobnego wyskoczy szczegolnie przed okresem. Ile opakowac skonczylas?
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 19:18   #237
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Diane35

Cytat:
Napisane przez shinsa Pokaż wiadomość
widocznie nie bylo odpowiednio dobrane, na mnie wspaniale podzialaly, ale efekty widac bylo dopiero po ok 3 miesiacach, a w tej chwili biore je od 7 miesiecy i cere mam idealna tylko czasem cos drobnego wyskoczy szczegolnie przed okresem. Ile opakowac skonczylas?
Jeden listek. Uznałam, że jak tak to ma wyglądać, to wolę się nie katować, bo było jeszcze gorzej. A na razie w ogóle dałam sobie spokój z pigułkami, po Diane, niestety, mam uraz
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 21:20   #238
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Diane35

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Jeden listek. Uznałam, że jak tak to ma wyglądać, to wolę się nie katować, bo było jeszcze gorzej. A na razie w ogóle dałam sobie spokój z pigułkami, po Diane, niestety, mam uraz
i dobrze ze tylko jeden, bo jak wiadomo kazdy organizm inaczej reaguje
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 12:40   #239
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Diane35

To, że na początku przyjmowania Diane-35 wyskakuje więcej krost- to normalne. Wystaczy przeczekać 3-4 miesiące i wtedy przekonać się, że to działa. Ja chyba do nich wrócę, bo to co się zaczyna ze mną dziać już przerasta wszelkie możliwości
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 13:21   #240
Llinti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 22
Dot.: Diane 35 Raz Jeszce

Diana zawiera 2,00 mg octanu cyproteronu i 0,035 mg etinylestradiolu. Mnie osobiście te liczby nic nie mówią Moja ginekolog jednak powiedziała mi, że to nie jest kwestia ilości tych hormonów, ale raczej ich rodzaju.
http://www.antykoncepcja.com.pl/ na tej stronie można znależć duuużo informacji na temat pigułek; był gdzieś też artykuł o ilości hormonów w pigułkach. Polecam.
__________________

Llinti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 15:04:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.