Wszystko o Oriflame cz. XI - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-30, 20:52   #931
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

przepraszam za offtopa ale muszę to napisać...

Cdz, masz przecudne wyroby na swoim blogu!!
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 21:28   #932
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
przepraszam za offtopa ale muszę to napisać...

Cdz, masz przecudne wyroby na swoim blogu!!
a ja znów lubię twój blog

A co do sutaszu koleżanki , to wielkie
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2012-11-30 o 21:33
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 22:20   #933
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Z tego co mi wiadomo sponsora nie można zmienić. Chociaż spotkałam się z takim czymś ze ktoś sie zapisał i sponsor go olewał wiec ta osoba zapisała mame do Oriflame a po roku ta osoba wypadła i przepisała z mamy na siebie true story. Rozawiałam nawet z tą kobietą w biurze regionalnym
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 22:26   #934
roiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Newsletter dotarł - pewnie i do Was. Okłamałabym twierdząc, że dowiedziałam się z niego czegoś nowego;-) Z katalogu 17 mam nazbieranych znów nieco ponad 200pp, ale z 50 to na pewno moje zakupy - w tym roku poszukiwanie prezentów pod choinkę niniejszym zakończyłam;-) Dziewczyny, czy możecie mi polecić jakiś naprawdę dobry podkład i puder do cery mieszanej, skłonnej do błyszczenia? Chyba mnie z tym moim dzióbem coś trafi
roiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 08:01   #935
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
przepraszam za offtopa ale muszę to napisać...

Cdz, masz przecudne wyroby na swoim blogu!!
Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość

A co do sutaszu koleżanki , to wielkie
Salix, Magnolia:
bardzo bardzo dziękuję! to jakaś taka moja odskocznia i pełnia szczęścia jeśli mogę coś dla kogoś "udziergać"
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 08:43   #936
aqatrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 98
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

A gdzie się podział kalendarz adwentowy? Czy w tym roku również z tego zrezygnowali?
aqatrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 09:31   #937
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
a ja znów lubię twój blog
a dziękuję

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Salix, Magnolia:
bardzo bardzo dziękuję! to jakaś taka moja odskocznia i pełnia szczęścia jeśli mogę coś dla kogoś "udziergać"
rozumiem to doskonale bo chodzę na zajęcia z rękodzieła i czasem coś pokracznego co mimo wszystko się podoba, popełnię

Cytat:
Napisane przez roiro Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie mi polecić jakiś naprawdę dobry podkład i puder do cery mieszanej, skłonnej do błyszczenia? Chyba mnie z tym moim dzióbem coś trafi
Podkładu Ci nie polecę, bo sama (z cerą mieszaną) zrezygnowałam właśnie z jakiegokolwiek. Dzięki temu cera mi się już tak nie świeci a jej stan powrócił do dobrej kondycji. Miałam Oxygen Boost i chociaż dawał piękny efekt gładkiej cery, wzmagał świecenie. Może przetestuj sobie jakieś delikatne pseudo BB europejskie albo te prawdziwe azjatyckie?
Co do pudrów, mogę polecić w kamieniu te z Oriflame Beauty w fioletowym/granatowym kwadratowym opakowaniu. Używałam ich latami, bardzo fajne są.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 09:51   #938
roiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ten masz na myśli? http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=12807
roiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 10:46   #939
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez roiro Pokaż wiadomość
tak, była jeszcze wersja Silk, też bardzo fajna
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 14:59   #940
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez roiro Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
tak, była jeszcze wersja Silk, też bardzo fajna
zainwestujcie w dobry puder sypki... nigdy nie lubiłam, wolałam w kamieniu... ale jak zaczęłam używać - to uważam, że cera o wiele lepiej wygląda, przede wszystkim daje delikatny efekt, a pięknie matowi cerę...

Kiedyś używałam Avonu, później wycofali i teraz jestem wierna Inglot, kupuje sobie najjaśniejszy, do tego jest fajny "puszek" do nakładania i jest on dość spory, przy codziennym malowaniu się powinien starczyć na 4 miesiące...

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Salix, Magnolia:
bardzo bardzo dziękuję! to jakaś taka moja odskocznia i pełnia szczęścia jeśli mogę coś dla kogoś "udziergać"
znam to uczucie

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez roiro Pokaż wiadomość
Newsletter dotarł - pewnie i do Was. Okłamałabym twierdząc, że dowiedziałam się z niego czegoś nowego;-) Z katalogu 17 mam nazbieranych znów nieco ponad 200pp, ale z 50 to na pewno moje zakupy - w tym roku poszukiwanie prezentów pod choinkę niniejszym zakończyłam;-) Dziewczyny, czy możecie mi polecić jakiś naprawdę dobry podkład i puder do cery mieszanej, skłonnej do błyszczenia? Chyba mnie z tym moim dzióbem coś trafi
też mam kilka prezentów wybranych z Ori, tylko ciekawa jestem czy to wszystko będzie dostępne
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 15:25   #941
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ja podobnie jak Salix podkładów nie używam i skóra jest dzięki temu w lepszej kondycji, ale za to mam zawsze kilka pudrów Z Oriflame lubię ten matujący w kamieniu Beauty i też prasowany Giordani. Ale moimi ulubionymi, które mam stale w kosmetyczce są pudry Yves Rocher, głównie sypki. Bardzo fajnie matuje i na długo starcza (opakowanie 20g) i matujący w kamieniu. Zapomniałam jeszcze o pudrze brązującym Oriflame. Cudeńko, nie dość, że daje bardzo naturalny, nienachalny odcień opalenizny, to jeszcze bardzo dobrze matuje.
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 16:08   #942
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
zainwestujcie w dobry puder sypki... nigdy nie lubiłam, wolałam w kamieniu... ale jak zaczęłam używać - to uważam, że cera o wiele lepiej wygląda, przede wszystkim daje delikatny efekt, a pięknie matowi cerę...
sypki też oczywiście mam, aktualnie Max Factora, mogę polecić. Aczkolwiek ponoć najlepszy mat daje puder bezbarwny Kryolan (tylko to już koszt ok. 80 zł). Sypkaczy z Ori nie miałam, więc się nie wypowiem.

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze o pudrze brązującym Oriflame. Cudeńko, nie dość, że daje bardzo naturalny, nienachalny odcień opalenizny, to jeszcze bardzo dobrze matuje.
Zgadzam się, bardzo fajna rzecz. Jestem bladziochem w typie zimy a mimo to krzywdy sobie nim nie zrobię.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 16:30   #943
roiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Z sypkich aktualnie testuję ten: http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=24079 I sama za bardzo nie wiem, czy się bardziej błyszczę, czy bardziej świecę?;-)))) Z brązujących to o tym mówicie? http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=24079
roiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 18:21   #944
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez roiro Pokaż wiadomość
Z sypkich aktualnie testuję ten: http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=24079 I sama za bardzo nie wiem, czy się bardziej błyszczę, czy bardziej świecę?;-)))) Z brązujących to o tym mówicie? http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=24079
wkleiłaś 2x to samo, chodzi mi o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cy-puder-.html
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 18:27   #945
roiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Rzeczywiście, przepraszam Też myślałam o tej Terracocie
roiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 18:59   #946
kamila8379
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dziewczyny proszę o pomoc, gdyż muszę złożyć zamówienie za siostrę...mam problem ponieważ nie znam kodu do zestawu "Regeneracja dla dłoni i paznokci" ze str. 151, znacie może kod aby rękawiczki i krem był w cenie 19.90
Będę bardzo wdzięczna za pomoc
kamila8379 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 19:55   #947
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Ja podobnie jak Salix podkładów nie używam i skóra jest dzięki temu w lepszej kondycji, ale za to mam zawsze kilka pudrów Z Oriflame lubię ten matujący w kamieniu Beauty i też prasowany Giordani. Ale moimi ulubionymi, które mam stale w kosmetyczce są pudry Yves Rocher, głównie sypki. Bardzo fajnie matuje i na długo starcza (opakowanie 20g) i matujący w kamieniu. Zapomniałam jeszcze o pudrze brązującym Oriflame. Cudeńko, nie dość, że daje bardzo naturalny, nienachalny odcień opalenizny, to jeszcze bardzo dobrze matuje.
Też go polecam W opakowaniu jest tak dużo pudru, że go wykończyć nie mogłam ( i dodam, że wychodzi taniej niż transparentny z Ori, a jakość jest nieporównywalnie lepsza).

Powiedzcie mi od której godziny składamy zamówienia z poniedziałek? Czy godzina 7:00, to zmiana na stałe?
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 20:08   #948
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez kamila8379 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc, gdyż muszę złożyć zamówienie za siostrę...mam problem ponieważ nie znam kodu do zestawu "Regeneracja dla dłoni i paznokci" ze str. 151, znacie może kod aby rękawiczki i krem był w cenie 19.90
Będę bardzo wdzięczna za pomoc
ja wpisywałam oba produkty na zamowieniu a pozniej mi sie zredukowały
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 20:38   #949
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Nie wiem czy zauważyłyście, ale nowe serum z GG ma tylko 15ml... Myślałam, że 30ml, a tu taki psikus
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 21:50   #950
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi od której godziny składamy zamówienia z poniedziałek? Czy godzina 7:00, to zmiana na stałe?
Wydaje mi się, że podali godz.7 na stałe.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 04:22   #951
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi od której godziny składamy zamówienia z poniedziałek? Czy godzina 7:00, to zmiana na stałe?
Od 07:00 i to na pewno zmiana na dłużej.
Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zauważyłyście, ale nowe serum z GG ma tylko 15ml... Myślałam, że 30ml, a tu taki psikus
No, jak zobaczyłam buteleczkę, to pierwsza reakcja: "jejciu! jakie maleństwo!"
Chyba ze cztery razy mniejsze niż na zdj. w katalogu...
Ale w katalogu cena to jakieś 35,00, więc już to mi się wydało podejrzane, że tak mało za serum i w dodatku z GG.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 08:47   #952
kamila8379
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dzięki serdeczne, zrobiłam tak i zredukowało się
kamila8379 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 16:16   #953
dylano
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Kochane, oriflame ma niektóre produkty dobre ale nie super, oriflame spada. zwłaszcza kiedy poznałem produkty FM Group. Oraz plan marketingowy. jest nie samowity jednym słowem oriflame się chowa. Gdyby ktos chciał może do mnie napisać przystąpić do klubu. Pozdrawiam
dylano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 16:17   #954
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ja się na FM group przejechałam. A z tego co patrzyłam to sktruktury i to wszystko jest takie same
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 16:38   #955
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość
Ja się na FM group przejechałam. A z tego co patrzyłam to sktruktury i to wszystko jest takie same
z ciekawości- a czemu się przejechałaś? ( jeśli można tę tematykę w tym wątku poruszyć)
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 16:43   #956
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

A ja jestem zadowolona bardziej niż z innych firm.Ostatnio ktoś znów rozpętał burzę o silikonach i jaki ten Oriflame be i w ogóle.Zakupiłam sobie z ciekawości kremidła z Yves Rocher i co?Krem,który miał być eko(posiada Ecocert)naładowany silikonem,że aż się roluje!Niech mnie ktoś oświeci za co firma ten certyfikat dostaje?Drugi krem zapach znośniejszy,ale też cyclopentasiloxan.I to firma,która się reklamuje jako producent w 100%kosmetyki roślinnej.A ceny z księżyca i za co,za wyciągi z rumianku i aloesu?Za te pieniądze jakie kosztował ten krem,który jest nawilżająco-ochronny i nic poza tym(60zł)to można dostać krem przeciwstarzeniowy.Ja tej firmie już podziękuję.
Kiedyś też wygrałam kosmetyki Mary Kay,krem do dekoltu i lotion ujędrniający.Jak zobaczyłam ile to normalnie kosztuje,to w życiu bym za to tyle pieniędzy nie dała.Lotion jak zwykły balsam,a nawet nasz żółty najnormalniejszy balsam do ciała i o wiele tańszy lepiej pachnie.Niektórzy jęczą,że w Ori jest drogo,to proponuję popatrzeć jakie ceny stoją w takim MK lub YR.
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 17:02   #957
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
sypki też oczywiście mam, aktualnie Max Factora, mogę polecić. Aczkolwiek ponoć najlepszy mat daje puder bezbarwny Kryolan (tylko to już koszt ok. 80 zł). Sypkaczy z Ori nie miałam, więc się nie wypowiem.



Zgadzam się, bardzo fajna rzecz. Jestem bladziochem w typie zimy a mimo to krzywdy sobie nim nie zrobię.
puder z kryolanu ryżowy anti-shine kosztuje 54zł za 30g używam codziennie
a puder 60g transparentny "zwykły" kryolanowy 51zł więc gdzie tu 80? (na ladymakeup z wysyłką 6zł ^^)
tego mojego anti-shine chyba w życiu nie wykorzystam, a nie tylko siebie nim "obsypuje" nic a nic nie widać go na twarzy, jest mat, jest git
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 17:06   #958
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Podkładu Ci nie polecę, bo sama (z cerą mieszaną) zrezygnowałam właśnie z jakiegokolwiek. Dzięki temu cera mi się już tak nie świeci a jej stan powrócił do dobrej kondycji. Miałam Oxygen Boost i chociaż dawał piękny efekt gładkiej cery, wzmagał świecenie. Może przetestuj sobie jakieś delikatne pseudo BB europejskie albo te prawdziwe azjatyckie?
ja tez rozwazam zrezygnowanie z podkladow, ale musze zuzyc to co juz mam, bo nie stac mnie na wyrzucanie

smutno mi, bo nie mialam teraz zamowienia z Ori i nie moglam sobie kupic ani wody SiP ani tego zestawu nawet klientka, ktora kazdego roku robila u mnie prezenty swiateczne na nic sie nie skusila
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 17:09   #959
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

a zamówienie na 92PP - zrezygnowałam z jednej Sparkle - zamiast niej namówiłam mamę na enigmę 30ml dodatkowo zamówiłam Midnight Pearl - na spróbowanie i zwrot
PP zwrócą mi się jak jutro zamówię More By Demi.. tylko jeszcze na Grace czekam (obie w brakach)

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja tez rozwazam zrezygnowanie z podkladow, ale musze zuzyc to co juz mam, bo nie stac mnie na wyrzucanie
ja z wymiany na wizażu dostałam próbki mineralnych Meow Cosmetics - trochę zabawy z nakładaniem, ale efekt świetny, plus puder i nic się nie świeci , ale za dużo babrania + za dużo kosztują i teraz kupuję sobie makeup atelier paris w najjaśniejszym zaraz po białym (prawie biały w odcieniu neutralno-chłodnym) kolorze - oprócz tamtych mineralnych nic nie jest dobre dla mnie kolorystycznie
p.s. ze mnie zima i cera mieszana
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 17:26   #960
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Yves Rocher ma rzeczywiście ceny większości kosmetyków z kosmosu, a jakość często nie idzie w parze z jakością. Często kupuję różności z tej marki, ale np. kremy do twarzy nie dość, że drogie to i przeważnie nieskuteczne. Oriflame ma zdecydowanie lepsze kremy do twarzy i tańsze Z YR używam głównie pudru sypkiego i w kamieniu, żele pod prysznic są też fajne i pysznie pachną, jakieś toniki, maseczki (głównie zwężająca pory). Fajne mają też kosmetyki samoopalające i jeszcze genialny peeling do stóp. A i mój chłopak jest ogromnym miłośnikiem męskich kremów YR, ponoć są najlepsze Szampony, odżywki - spektakularna klapa, choć nie przepadam za szamponami Oriflame to nawet one wygrywają z tymi od YR. A tej marki FM group nie kojarzę, aż z ciekawości obejrzę katalog.

Edytowane przez Natalie24
Czas edycji: 2012-12-02 o 17:39
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 10:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.