Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-03, 00:32   #151
tavieulle
Przyczajenie
 
Avatar tavieulle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Irlandia Północna to część Zjednoczonego Królestwa Tam się zarabia w funtach
tavieulle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:12   #152
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

A ja właśnie upadłam i nie wstanę.

Znajomy dostał od dziadka samochód, bo on sobie kupił nowy i postanowił wnukowi ofiarować ten stary (ot, taki gruchot, ale fajniejszy niż autobus) na gwiazdkę.

Jego rodzice całe życie mieli jeden samochód rodzinny, często używała go matka, a ojciec dojeżdżał do szpitala (jest chirurgiem i baaaaardzo dobrze zarabia, to ważne - jak się domyślacie) rowerem.

I teraz uwaga. Ojciec zabrał znajomemu ten samochód od dziadka, bo rower jednak niewygodny. Pana wziętego chirurga nie stać na własny, ale gigantyczny dom z basenem to się ma.

Już nie wspomnę o tym, że znajomy od momentu skończenia 18 lat w ogóle nie dostawał kieszonkowego (zarób sobie). Do dziś nawet komputera nie ma własnego, bo przecież powinien sam sobie zarobić studiując medycynę.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:52   #153
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A ja właśnie upadłam i nie wstanę.

Znajomy dostał od dziadka samochód, bo on sobie kupił nowy i postanowił wnukowi ofiarować ten stary (ot, taki gruchot, ale fajniejszy niż autobus) na gwiazdkę.

Jego rodzice całe życie mieli jeden samochód rodzinny, często używała go matka, a ojciec dojeżdżał do szpitala (jest chirurgiem i baaaaardzo dobrze zarabia, to ważne - jak się domyślacie) rowerem.

I teraz uwaga. Ojciec zabrał znajomemu ten samochód od dziadka, bo rower jednak niewygodny. Pana wziętego chirurga nie stać na własny, ale gigantyczny dom z basenem to się ma.

Już nie wspomnę o tym, że znajomy od momentu skończenia 18 lat w ogóle nie dostawał kieszonkowego (zarób sobie). Do dziś nawet komputera nie ma własnego, bo przecież powinien sam sobie zarobić studiując medycynę.
Jak to "zabrał"? Dziadek dał mu go, więc nie może mu go zabrać. Bierze się policję i przychodzi po swoją skradzioną własność.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:22   #154
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jak to "zabrał"? Dziadek dał mu go, więc nie może mu go zabrać. Bierze się policję i przychodzi po swoją skradzioną własność.
I myślisz, że koleś na garnuszku u rodziców wyśle na nich policję? To co mówi prawo to jedno, a realia to drugie... Nie utrzyma się sam, bo dużo się uczy i nie dałby rady bez ich wsparcia.

I proszę, bez argumentów, że alimenty mu się należą, bo studiuje. On najwyraźniej nie chce nic zrobić i nie mnie się w to mieszać, bo to nie mój przyjaciel ani aż tak bliski znajomy. Upił się w Sylwestra to akurat na mnie wylał swoje żale.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:27   #155
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
I myślisz, że koleś na garnuszku u rodziców wyśle na nich policję? To co mówi prawo to jedno, a realia to drugie... Nie utrzyma się sam, bo dużo się uczy i nie dałby rady bez ich wsparcia.

I proszę, bez argumentów, że alimenty mu się należą, bo studiuje. On najwyraźniej nie chce nic zrobić i nie mnie się w to mieszać, bo to nie mój przyjaciel ani aż tak bliski znajomy. Upił się w Sylwestra to akurat na mnie wylał swoje żale.
No to niech położy uszy po sobie i daje się traktować jak jeleń. Nie wysłuchiwałabym jego żali. Tak sobie to głupio w rodzinie załatwiają (dziadek powinien interweniować), to tak mają. Sorry, po prostu dziwnie brzmi z jednej strony opowieść o tym jaki to pan nie jest samodzielny od 18 roku życia, a z drugiej boi się własnego cienia, bo jest na utrzymaniu rodziców. A dziadek w tym wszystkim to gdzie? To był jego samochód i darowizna.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-01-03 o 20:39
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 21:02   #156
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No to niech położy uszy po sobie i daje się traktować jak jeleń. Nie wysłuchiwałabym jego żali. Tak sobie to głupio w rodzinie załatwiają (dziadek powinien interweniować), to tak mają. Sorry, po prostu dziwnie brzmi z jednej strony opowieść o tym jaki to pan nie jest samodzielny od 18 roku życia, a z drugiej boi się własnego cienia, bo jest na utrzymaniu rodziców. A dziadek w tym wszystkim to gdzie? To był jego samochód i darowizna.
A dziadek widocznie nie chce się mieszać.

To jest post o tym, że bogaty facet wziął samochód własnego syna, choć stać go na dużo lepszy, a zrobił to z czystego skąpstwa. To nie jest osobny wątek pod tytułem "Ewo, poradź, co teraz zrobić?!", bo z tym poszłabym na forum prawne. Nie wnikam w ich rodzinne sprawy i nie sądzę, żebym ja za zwykłego znajomego musiała się tłumaczyć.

Zaczynam rozumieć czemu ilość historii maleje... Jak tu człowiek musi bronić opowieści i motywów ludzi, którzy wcale nim nie są i z którymi nie ma bliższego kontaktu...

Powiedz mi, proszę. Naprawdę żyjesz w tej naiwnej bańce mydlanej, w której młody student medycyny może podskoczyć znanemu chirurgowi bez wpływu na jego przyszłość? Naprawdę uważasz, że nie wystarczy szepnięcie paru słów, żeby zdecydować o stażu czy zatrudnieniu w dobrym szpitalu?

Jaki samodzielny jak na utrzymaniu rodziców? Gdzie ja napisałam, że samodzielny?
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 21:02   #157
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No to niech położy uszy po sobie i daje się traktować jak jeleń. Nie wysłuchiwałabym jego żali. Tak sobie to głupio w rodzinie załatwiają (dziadek powinien interweniować), to tak mają. Sorry, po prostu dziwnie brzmi z jednej strony opowieść o tym jaki to pan nie jest samodzielny od 18 roku życia, a z drugiej boi się własnego cienia, bo jest na utrzymaniu rodziców. A dziadek w tym wszystkim to gdzie? To był jego samochód i darowizna.
chyba najrozsądniej byłoby sprawę tak załatwić. A z drugiej strony - chłopak na utrzymaniu rodziców to nie ma kasy ani na ubezpieczenie auta ani na paliwo....A oni kasą nie sypną....
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 21:08   #158
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
chyb najrozsądniej byłoby sprawę tak załatwić. A z drugiej strony - chłopak na utrzymaniu rodziców to nie ma kasy ani na ubezpieczenie auta ani na paliwo....A oni kasą nie sypną....
Podobno wszystkie takie wydatki sobie sam potrafi ogarnąć, bo nie dostaje kieszonkowego. Więc to na pewno nie powinien być argument za odebraniem mu samochodu.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A dziadek widocznie nie chce się mieszać.

To jest post o tym, że bogaty facet wziął samochód własnego syna, choć stać go na dużo lepszy, a zrobił to z czystego skąpstwa.
(...)
Po prostu nie wiem, czy to jest przykład na skąpstwo tego ojca, czy facet Ci jednak jakichś kitów nie pocisnął. Coś mi się tu nie klei w jego rzewnej wersji wypadków.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 21:08   #159
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Podobno wszystkie takie wydatki sobie sam potrafi ogarnąć, bo nie dostaje kieszonkowego. Więc to na pewno nie powinien być argument za odebraniem mu samochodu.
Nic takiego nie napisałam.

A argument był taki, że ojcu się przyda.

Cała sprawa poszła o to, że nie chcieli mu go nawet "pożyczyć" na wyjazd czterodniowy przed Sylwestrem z dziewczyną, bo przecież jeszcze OJCU SAMOCHÓD SKASUJE. Za paliwo i wszystko chciał zapłacić sam. ^^
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 21:10   #160
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nic takiego nie napisałam.
(...)
Za paliwo i wszystko chciał zapłacić sam. ^^
Cytat:
Już nie wspomnę o tym, że znajomy od momentu skończenia 18 lat w ogóle nie dostawał kieszonkowego (zarób sobie).
Jednak napisałaś. Skoro nic nie dostaje od rodziców oprócz spraw zapewne podstawowych, to chyba resztę sobie musi sam ogarniać. Za coś chyba ten samochód chciał utrzymać, prawda?

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-01-03 o 21:12
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 21:12   #161
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Po prostu nie wiem, czy to jest przykład na skąpstwo tego ojca, czy facet Ci jednak jakichś kitów nie pocisnął. Coś mi się tu nie klei w jego rzewnej wersji wypadków.
Jestem w 100% przekonana, że mówi prawdę. To dobry przyjaciel mojego chłopaka i on tę sprawę zna trochę lepiej niż ja. Od niego mam więcej szczegółów, chociażby kim jest ojciec i jak sprawa wygląda.

Od znajomego słyszałam tylko tyle, że nie pozwolili mu pożyczyć jego samochodu, to dopytałam potem chłopaka, czy może mi przybliżyć, o co chodzi, bo wydało mi się to głupie zdanie.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 21:15   #162
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jestem w 100% przekonana, że mówi prawdę. To dobry przyjaciel mojego chłopaka i on tę sprawę zna trochę lepiej niż ja. Od niego mam więcej szczegółów, chociażby kim jest ojciec i jak sprawa wygląda.

Od znajomego słyszałam tylko tyle, że nie pozwolili mu pożyczyć jego samochodu, to dopytałam potem chłopaka, czy może mi przybliżyć, o co chodzi, bo wydało mi się to głupie zdanie.
Tak się przyczepiłam (przepraszam, nie chcę się czepiać Ciebie, taką wersję wypadków usłyszałaś), bo mój ex przyjaciel (bardzo wg mnie wtedy wiarygodny) sprzedał mi kiedyś podobną historyjkę o złych i skąpych rodzicach. Prawda okazała się zgoła inna. I jakoś mi się to tak mocno przypomniało, jak tylko to przeczytałam.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 21:26   #163
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jednak napisałaś. Skoro nic nie dostaje od rodziców oprócz spraw zapewne podstawowych, to chyba resztę sobie musi sam ogarniać. Za coś chyba ten samochód chciał utrzymać, prawda?
Widzisz, on nie miał pretensji, żeby ojciec jeździł tym samochodem na co dzień, bo go nie stać i tak na paliwo.

On ma pretensje, że jak chciał swój samochód na parę dni na własny koszt, bo sobie akurat oszczędził, to usłyszał, że nie, bo ojca samochód skasuje i nie będzie miał za co naprawić albo odkupić.

A kiedy jego dziewczyna okazała się chętna sponsorować mu paliwo cały czas, a wtedy usłyszał argument, że ojciec potrzebuje przecież.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tak się przyczepiłam (przepraszam, nie chcę się czepiać Ciebie, taką wersję wypadków usłyszałaś), bo mój ex przyjaciel (bardzo wg mnie wtedy wiarygodny) sprzedał mi kiedyś podobną historyjkę o złych i skąpych rodzicach. Prawda okazała się zgoła inna. I jakoś mi się to tak mocno przypomniało, jak tylko to przeczytałam.
Ci na pewno są skąpi. Sama czasem mu coś postawię, bo mi głupio, że nie ma kasy, a mu z chłopakiem przy nim pijemy... Strasznie nie chce brać i często mi się nie udaje. A przecież widać, że ktoś wydaje kasę na niepotrzebne rzeczy, a potem udaje biednego, zwłaszcza jeśli mój chłopak mówi, że tak jest, bo poznał rzeczonego ojca, no to nie mam już żadnych wątpliwości.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 22:28   #164
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Dajcież Limonce już spokój, po co ma się tłumaczyć za kogoś, historia jej bezpośrednio nie dotyczy to po cholerę ma się w tym grzebać 😒

Piszę z telefonu-pozdro szejset
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 20:43   #165
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Ech, kminiłam, kminiłam i w końcu przypomniałam sobie jedno dziwaczne zachowanie. Nie wiem nawet, czy to skąpstwo, czy raczej nietakt.

Wszystko działo się w Turcji, gdzie byłam na wakacjach z babcią, bratem i kuzynem. Zaczaił się na mnie Turek, który posiadał restaurację znajdującą się obok mojego hotelu. Wielokrotnie zapraszał mnie na coś do picia, ale zawsze odmawiałam. W końcu za namową babci zabrałam brata i kuzyna i umówiliśmy się z Turkiem, że wpadniemy wieczorem. Gdy już tam byliśmy każdy zamówił sobie coś do picia, siedzimy, gadamy, Turek zachwala moją urodę najlepiej jak potrafi, brat i kuzyn w śmiech. Nagle na stole pojawiła się shisha, zaraz popcorn, chipsy i inne smakołyki. Pomyślałam sobie, że najwidoczniej hojny Turek chce dobrze wypaść ale nic bardziej mylnego... Na sam koniec otrzymaliśmy rachunek na całość - nawet na rzeczy, których tak naprawdę nie zamówiliśmy. Na sam koniec dodał jeszcze, że dał nam rabat - 2$.

A co do prawdziwego skąpstwa... Ojciec mojego byłego był górnikiem z wieloletnim stażem. Nie wiem, ile dokładnie zarabiał, ale na pewno nie mało. Swojej żonie dawał natomiast 1200zł miesięcznie (na rachunki i jedzenie), a pozostałe kilka tysięcy chował sobie na konto i zbierał na nie wiadomo co.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 22:43   #166
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ech, kminiłam, kminiłam i w końcu przypomniałam sobie jedno dziwaczne zachowanie. Nie wiem nawet, czy to skąpstwo, czy raczej nietakt.

Wszystko działo się w Turcji, gdzie byłam na wakacjach z babcią, bratem i kuzynem. Zaczaił się na mnie Turek, który posiadał restaurację znajdującą się obok mojego hotelu. Wielokrotnie zapraszał mnie na coś do picia, ale zawsze odmawiałam. W końcu za namową babci zabrałam brata i kuzyna i umówiliśmy się z Turkiem, że wpadniemy wieczorem. Gdy już tam byliśmy każdy zamówił sobie coś do picia, siedzimy, gadamy, Turek zachwala moją urodę najlepiej jak potrafi, brat i kuzyn w śmiech. Nagle na stole pojawiła się shisha, zaraz popcorn, chipsy i inne smakołyki. Pomyślałam sobie, że najwidoczniej hojny Turek chce dobrze wypaść ale nic bardziej mylnego... Na sam koniec otrzymaliśmy rachunek na całość - nawet na rzeczy, których tak naprawdę nie zamówiliśmy. Na sam koniec dodał jeszcze, że dał nam rabat - 2$.

A co do prawdziwego skąpstwa... Ojciec mojego byłego był górnikiem z wieloletnim stażem. Nie wiem, ile dokładnie zarabiał, ale na pewno nie mało. Swojej żonie dawał natomiast 1200zł miesięcznie (na rachunki i jedzenie), a pozostałe kilka tysięcy chował sobie na konto i zbierał na nie wiadomo co.
Pewnie na trumnę taki czarny humor. Często słyszę, że starsze osoby tak zbierają pieniądze a przecież do trumny nie zabiorą
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 22:59   #167
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Tego z Turkiem bym się spodziewała, bo tam nagabują na co mogą i w ilu tylko językach potrafią
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 20:57   #168
BlackAnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Hahahhaha... przeczytałam niemal cały 2-częściowy wątek leżę i katurlam się ze śmiechu a weszłam tu, ponieważ uświadomiłam sobie, że chłopak z którym się spotykam (zmienić na czas przeszły), jest KUTWĄ TOTALNĄ!

Spotykamy się od pół roku, najpierw było wszystko cacy, nawet mnie do kina zabrał RAZ na POCZĄTKU znajomości, zapłacił za mnie (uśpienie czujności?), potem już tylko jakieś wycieczko-spacerki po okolicy, ale to był koniec lata, a początek jesieni, więc ciepło i przyjemnie- nie było problemu. Koniec jesieni on pojechał na wycieczkę do Londynu na tydzień. Wrócił, nie przywiózł mi nawet najmniejszego drobiazgu, nawet kartki nie wysłał (a do znajomych tak), ale ok myślę, może za krótko się spotykamy. Zdziwiło mnie tylko bardzo, że sobie też nic nie przywiózł, ani jednej najmniejszej rzeczy, cokolwiek by to miało być. Za to wrócił i marudził, że całą wypłatę tam stracił i nie ma kasy (jak się później okazało, wszystko z kolegą przepił)

Po jego powrocie nasza relacja nabierała tempa, ja się zaangażowałam, a gdy osiągnę ten stan, to rozpieszczam swoich wybranków różnymi wypiekami. Po prostu lubię piec ciasta i jak komuś smakuje, to też lubię Więc zaczęły się: ciasta, ciasteczka mu przywoziłam, chleb świeżo upieczony na zakwasie potrafiłam rano przed pracą mu podrzucić. Do mnie za bardzo nie chciał przychodzić (chyba bał się mojej mamy ), ale za to często do siebie zapraszał, na oglądanie filmu (z internetu). Moje sugestie, że chętnie bym poszła do kina na jakiśtam nowy film, który chciałam zobaczyć, przemilczał. Gdy byłam u niego nigdy nie zrobił mi obiadu, ani kolacji, no tylko raz tosty, jak sam sobie robił. W ogóle mieszkał sam i obiadów sobie nie robił, bo twierdził, że nie umie, za to codziennie po pracy wpraszał się do swojej mamy na obiad (facet ma 30 lat!!!), teraz już wiem, że mu żal pewnie było coś zjeść na mieście albo samemu ugotować.

Akurat tak się składa, że koleżanka z nim pracuje i tak się z nią właśnie wczoraj zgadałam i ona mówi, że on nic nigdy nie zamawia na obiad do pracy (chociaż wszyscy zamawiają), nigdy nie kupuje sobie nic na sklepie, żadnych tam batoników, coli czy butelki wody - zawsze przynosi swoje bułki z domu i nawet jak wszyscy zamawiają obiad, on jeden nie zamawia nic. Tam w pracy mają też zwyczaj, że co jakiś czas każdy ktoś przynosi jakieś ciastka, cukierki do poczęstowania, no to on przyniósł tylko raz, jak już mu się chyba głupio zrobiło, że ciągle ktoś coś w kółko przynosi, i były to suche, stare pączki (na bank z przeceny!). Ale szczytem i kroplą, która przelała czarę goryczy i sprawiła, że juz nie chcę mieć nic wspólnego z tym człowiekiem jest ta sytuacja: tam w ich sklepie przed świętami Bożego Narodzenia była dostawa różnych bombek i akcesoriów tego typu, i przyjechały takie duże, ozdobne bombki na wysięgniku. Część przyszła ok, a część się w transporcie potłukła, jak to z tego typu towarem bywa, i te potłuczonie miały być tam jakoś zgłoszone i zniszczone. I on wyobraźcie sobie, wziął jedną taką ozdobną bombkę, z jednej strony całą potłuczoną i powiedział, że da swojej mamie W PREZENCIE pod choinkę, a jej powie że bombka się mu stłukła W SAMOCHODZIE, jak wiózł!!! CO ZA DZIAD!!! swojej własnej matce, co go wydała na świat, całe życie poświęciła, a teraz jeszcze darmozjada karmi taki prezent! Po tej historii zapaliła mi się w głowie czerwona lampka, a raczej latarnia jak stąd do Kansas, i spieprzam od dziada! Jeszczę wspomnę, że ja od niego na święta nie dostałam absolutnie nic, chociaż zaprosiłam go do siebie w drugi dzień świąt i prezent na niego czekał pod choinką (on o tym wiedział, bo go uprzedziłam, żeby nie było niezręcznej sytuacji, a jeszcze zdziwiony był, mówił że już dostał na Mikołaja przecież). W drugi dzień świąt nie przyszedł, bo pojechał kupować jakiś samochód z kumplem, i później też się u mnie nie pojawił przez miesiąc, pewnie biedny myślał że prezent dostanie i co on mi wtedy da? Na Mikołaja (też wcześniej uprzedziłam, że Mikołaj mu coś zostawił) dostał ode mnie perfumy i coś do tych perfum, a ja dostałam pudełko Rafaello i swojskie wino (od jego dziadka). Przez te pół roku ani razu nie uświadczyłam z nim żadnej kawy w kawiarni, czy pizzy na mieście. Nawet żebyśmy płacili 50:50, to nie! (chociaż jestem zdania, że mężczyzna powinien płacić za kobietę w lokalu - umówmy się, to nie są duże kwoty, a mężczyzna się czuje bardziej męsko, i kobieta czuje się doceniona). Dodam jeszcze, że facet zarabia 2x więcej ode mnie, a moja wypłata w połowie idzie na czesne, bo jeszcze studiuję. Zawszę jak widzę coś ładnego, wiecie, taki drobiazg - a to świeczkę, książkę, czy kubek, który mu się spodoba - biorę. Ja nie dostałam nic. Sam nosi jakieś stare łachy i pikolaki tak brzydkie, że aż oczy wypala. Ofiarowałam się że pomogę mu kupić ubrania, ale na ciuchy mu szkoda. Na piwo to ma dziad kase, żłopie je codziennie. I na samochód, albo rzeczy do niego.
Ale bombka i tak mówi wszystko...

Nienawidzę kutewstwa i dziadostwa najbardziej na świecie!!!!
BlackAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 21:09   #169
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Akcja z bombka- mistrz!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 22:02   #170
z_danowskich
wiosna sewastopolska
 
Avatar z_danowskich
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 134
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Facet nosił te same oprawki okularów od 5 klasy do 22 roku życia. Twierdził, że okulary rosły razem z nim. Jako że rosły, to i były wielokrotnie klejone. Często i gęsto taśma. Czasem bral ode mnie lakier do paznokci i jakieś części próbował łączyć na lakier. Kupił nowe dopiero wtedy, gdy optyk powiedział, że przy próbie wymiany soczewek oprawki się po prostu rozsypały. Kupił zestaw oprawki plus szkła za mniej niż stówę, a wychodząc z salonu optycznego powiedział do optyka: do zobaczenia za 15 lat :P najlepsze, że akcja działa się w małej miejscowości, a optyk skłamał. Prosiła o to matka mojego byłego, dobra koleżanka pana optyka, bo już nie mogła znieść, że ex przez swoje skąpstwo wyglądał jak kretyn w dziecięcych okularach. A ja myślałam, że celowo nosi takie malutkie...

Ten sam gościu zaprosił mnie do teatru. Wystroiłam się, że głowa mała. Szpilki, fryzurka. W połowie drogi do teatru, zapytałam, jakie mamy miejsca? Parter, balkon? On odparł, że jeszcze nie wie, bo będziemy wchodzić na tzw. wejściówkach. Spanikowalam, bo ubralam się nieodpowiednio, żeby kucać na podłodze, jak to siĘ czasem odbywa w przypadku wejściówek. Ale strach był przedwczesny, bo wejściówek dla nas zwyczajnie nie starczyło. Zaproponowałam, że może kupimy normalne bilety na termin miesiąc później, ale powiedział, że nie zapłaci 70 zł za coś, co może mieć za 10... Koszmar.

Ogólnie to jadł tylko pasztet. Nosił jedne buty, aż się rozsypały. Skarpetki, aż się całkiem poprzecierały. W podróży po Polsce wybierał połączenia dłuższe o kilka godzin, ale tańsze o osiem złotych. Lepiej jechać przecież za 22 zł przez 10 godzin naokoło, niż za 30 przez 5 godzin bezpośrednio...
z_danowskich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 23:57   #171
BlackAnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez z_danowskich Pokaż wiadomość
Facet nosił te same oprawki okularów od 5 klasy do 22 roku życia. Twierdził, że okulary rosły razem z nim. Jako że rosły, to i były wielokrotnie klejone. Często i gęsto taśma. Czasem bral ode mnie lakier do paznokci i jakieś części próbował łączyć na lakier. Kupił nowe dopiero wtedy, gdy optyk powiedział, że przy próbie wymiany soczewek oprawki się po prostu rozsypały. Kupił zestaw oprawki plus szkła za mniej niż stówę, a wychodząc z salonu optycznego powiedział do optyka: do zobaczenia za 15 lat :P najlepsze, że akcja działa się w małej miejscowości, a optyk skłamał. Prosiła o to matka mojego byłego, dobra koleżanka pana optyka, bo już nie mogła znieść, że ex przez swoje skąpstwo wyglądał jak kretyn w dziecięcych okularach. A ja myślałam, że celowo nosi takie malutkie...

Ten sam gościu zaprosił mnie do teatru. Wystroiłam się, że głowa mała. Szpilki, fryzurka. W połowie drogi do teatru, zapytałam, jakie mamy miejsca? Parter, balkon? On odparł, że jeszcze nie wie, bo będziemy wchodzić na tzw. wejściówkach. Spanikowalam, bo ubralam się nieodpowiednio, żeby kucać na podłodze, jak to siĘ czasem odbywa w przypadku wejściówek. Ale strach był przedwczesny, bo wejściówek dla nas zwyczajnie nie starczyło. Zaproponowałam, że może kupimy normalne bilety na termin miesiąc później, ale powiedział, że nie zapłaci 70 zł za coś, co może mieć za 10... Koszmar.

Ogólnie to jadł tylko pasztet. Nosił jedne buty, aż się rozsypały. Skarpetki, aż się całkiem poprzecierały. W podróży po Polsce wybierał połączenia dłuższe o kilka godzin, ale tańsze o osiem złotych. Lepiej jechać przecież za 22 zł przez 10 godzin naokoło, niż za 30 przez 5 godzin bezpośrednio...
Hahaha, moze to bracia, bo ten moj od bombki tez w za malych okularach, gdy zwrocilam mu uwage ze moze czas zmienic oprawki to nie, bo on tak lubi i buty tez wiecznie te same pikolaki z jakiegos wesela lata wczesniej
O losie, gdzie ja mialam oczy!

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

A jeszcze a propos butow, to mi sie przypomnialo, jak swego czasu moj ojciec, ktory jest kutwa poziom mistrz level udreka, gdy mu sie psuly buty, rozklejaly czy dziurawily, nie szedl do sklepu i nie kupil nowych, tylko kleil je kropelka lub poxipolem Dodam, ze ojciec zajmowal kierownicze stanowisko i stac go bylo na naprawde dobre buty. Niestety oszczedzal nie tylko na sobie, ale tez na nas, dlatego jestem na to wyczulona i tak dziadostwa nienawidze!!!
BlackAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 00:16   #172
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez z_danowskich Pokaż wiadomość
Facet nosił te same oprawki okularów od 5 klasy do 22 roku życia. Twierdził, że okulary rosły razem z nim. Jako że rosły, to i były wielokrotnie klejone. Często i gęsto taśma. Czasem bral ode mnie lakier do paznokci i jakieś części próbował łączyć na lakier. Kupił nowe dopiero wtedy, gdy optyk powiedział, że przy próbie wymiany soczewek oprawki się po prostu rozsypały. Kupił zestaw oprawki plus szkła za mniej niż stówę, a wychodząc z salonu optycznego powiedział do optyka: do zobaczenia za 15 lat :P najlepsze, że akcja działa się w małej miejscowości, a optyk skłamał. Prosiła o to matka mojego byłego, dobra koleżanka pana optyka, bo już nie mogła znieść, że ex przez swoje skąpstwo wyglądał jak kretyn w dziecięcych okularach. A ja myślałam, że celowo nosi takie malutkie...
no sorry, ale to się nazywa zaniedbanie rodziców. jak chodził na kolejne kontrole to matka mogła mu powiedzieć, że czas zmienić oprawki.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 00:37   #173
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A ja właśnie upadłam i nie wstanę.

Znajomy dostał od dziadka samochód, bo on sobie kupił nowy i postanowił wnukowi ofiarować ten stary (ot, taki gruchot, ale fajniejszy niż autobus) na gwiazdkę.

Jego rodzice całe życie mieli jeden samochód rodzinny, często używała go matka, a ojciec dojeżdżał do szpitala (jest chirurgiem i baaaaardzo dobrze zarabia, to ważne - jak się domyślacie) rowerem.

I teraz uwaga. Ojciec zabrał znajomemu ten samochód od dziadka, bo rower jednak niewygodny. Pana wziętego chirurga nie stać na własny, ale gigantyczny dom z basenem to się ma.

Już nie wspomnę o tym, że znajomy od momentu skończenia 18 lat w ogóle nie dostawał kieszonkowego (zarób sobie). Do dziś nawet komputera nie ma własnego, bo przecież powinien sam sobie zarobić studiując medycynę.
Ten chłopak to jakaś totalna melepeta ... Widać, że jego rodzice za wszelką cenę chcą, by ich syn był od nich uzależniony i za wysoko nie skakał i coś mi się wydaje, że jak nie pier****** łapą w stół i się nie usamodzielni to będzie tak miał przez całe życie. Tylko druga sprawa - znam osoby, którym podobne relacje odpowiadają.

Moja rodzinka też tego próbowała, jednak spełam pupe i mają g. do gadania. Co do kieszonkowych - to takie dziwne?? To, że rodzice mają pieniądze wcale nie oznacza, że dzieci będą dostawać kasę. W moim przypadku też rodzice mają dużo kasy i co ? Nigdy żadnego kieszonkowego nie dostałam. Na wszystko sama musiałam zapieprzać. Wiecznie były jakieś szantaże emocjonalne i finansowe, często dochodziło do kłótni, więc po zdaniu matury od razu wyleciałam z gniazda, wzięłam się za robotę połączyłam siły z chłopakiem i nie brałam od nich ani grosza, a kontakty ograniczałam do minimum.

Z czasem i tak się nic nie zmieniło. Planujemy wesele. Myślicie, że pomogą? hah dobre sobie ... Powiedzieli, że kasa wywalona w ślub to jak kasa wywalona w błoto ...
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 05:53   #174
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Uswiadom sobie dwie rzeczy. Nie jest to normalne i zdrowe, ze rodzice maja kase, a dziecko musi samo zarobic na wszystkie swoje zachcianki. I w zasadzie maja racje, ze wesele to kasa wyrzycona w bloto. Kupa hajsu na jednodniowa impreze. Sam slub przeciez nie jest drogi, bo w usc kosztuje ponizej 100zl.
P.s. Mysle, ze roznie by to moglo u ciebie wyvladac, gdybys musiala liczyc tylko na siebie i nie bylabys z obecnym facem w czasie wyfruniecia z gniazda. No i jakos watpie, ze studiujesz medycyne i sobie radosnie na wszystko zarabiasz.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 06:02   #175
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Medycyny nie studiowalam. Studiowalam inny kierunek, ale jakbym miala byc pod butem kogokolwiek kto by mi wyliczal kase to wialabym gdzie pieprz rosnie, taki mam charakter. Nie wiem czy to zdrowe, ze tak rodzice postepuja, ale znam ludzi ktorzy maja podobnie.

Wiesz, akurat co do slubu to tak sie przyjelo, ze rodzice powinni przynajmniej sie dolozyc czy pomoc. W USC slub mnie nie interesuje, chce miec koscielny. Wlasnie ze taka okazja zdarza sie tylko raz w zyciu to powinno sie zrobic wszystko by ten dzien byl wyjatkowy.

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Z reszta kiedy jeszcze sie uczylam w sredniej szkole i z nimi mieszkalam musialam pracowac zeby miec pieniadze...
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 06:14   #176
z_danowskich
wiosna sewastopolska
 
Avatar z_danowskich
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 134
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
no sorry, ale to się nazywa zaniedbanie rodziców. jak chodził na kolejne kontrole to matka mogła mu powiedzieć, że czas zmienić oprawki.
Tak, ale jego matka też jest mistrzem skąpstwa. Byłam ślepa na te zachowania, dziwne. Przeszkadzało mi dopiero, jak całą rodziną mieli dużo do powiedzenia na temat tego, na co wydaję pieniądze i na co wydają pieniądze moi rodzice.
z_danowskich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 07:19   #177
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Lol. Nie wszyscy rodzice dokladaja sie do takich imprezek, nawet jesli wczesniej dzieciaki mialy inna sytuacje finansowa niz ty. "przyjelo sie", lol. Wasz slub, wasza zachcianka. Slub koscielny tez moze byc tani. Nie trzeba przeciez robic wesela.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 07:27   #178
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Lol. Nie wszyscy rodzice dokladaja sie do takich imprezek, nawet jesli wczesniej dzieciaki mialy inna sytuacje finansowa niz ty. "przyjelo sie", lol. Wasz slub, wasza zachcianka. Slub koscielny tez moze byc tani. Nie trzeba przeciez robic wesela.
I tak mam w to wyrabane, bo kasa jest na ten cel juz na koncie Sam fakt tylko mnie rozwalil hehe. Nawet na to nie liczylam, nie chcialam miec wypominane, powiedzieli to w temacie wesela mojej kolezanki, ktore niedlugo sie odbedzie, pewnie czekali na jakas moja reakcje, no ale coz Nie doczekali sie;]
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:46   #179
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
I tak mam w to wyrabane, bo kasa jest na ten cel juz na koncie Sam fakt tylko mnie rozwalil hehe. Nawet na to nie liczylam, nie chcialam miec wypominane, powiedzieli to w temacie wesela mojej kolezanki, ktore niedlugo sie odbedzie, pewnie czekali na jakas moja reakcje, no ale coz Nie doczekali sie;]
Wg ciebie to wynika ze skąpstwa twoich rodziców, czy może wypaczonego spojrzenia na to jak traktowac swoje dzieci (mam tu na mysli całokształt tego co opisujesz, a nie fundusz ślubny/ weselny)
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 18:30   #180
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Wg ciebie to wynika ze skąpstwa twoich rodziców, czy może wypaczonego spojrzenia na to jak traktowac swoje dzieci (mam tu na mysli całokształt tego co opisujesz, a nie fundusz ślubny/ weselny)
Nie wiem z czego to wynika, ale wiem jak to wygladalo i dziwie sie ludziom, ktorzy w tym trwaja
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 20:32:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.