Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68. - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-07, 18:11   #3541
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Jak usunąć odcisk?
Odcisk na spodzie małego palca stopy, ma około tydzień i bardzo boli. Wygląda jak taka narośl ze starej grubej skóry. Mam go zetrzeć tarka do stóp? Trochę się boję.
Ja usuwam u podologa, ale mi się robią pod modzelami, więc samej to trudne.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 18:25   #3542
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Do dziewczyn, które mają swoje strony/insta o hobby: macie patronite?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 18:49   #3543
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89622231]No bo ślubne [/QUOTE]No właśnie kupiłam ślubne (tzn to są zwykle gacie) ,a zaproponowała mi jeszcze inne, takie zwykłe koronkowe i one tyle kosztowały. "Ślubne" też tyle, ale one są chociaż porządne, wyszczuplające i mi wszystko maskują, wysoki stan, a te koronowe to takie gówno i 100 złotych za jedną parę.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Ja pod suknię chyba na necie zamawiałam jakieś takie bezszwowe i gładkie. Nie chciałam aby mnie coś tam uwierało albo odparzyło, bo jednak to był lipiec i było gorąco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No też mam takie, ale na necie nic mi się nie podobało, musiałam przymierzyć

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nazwą. Wszystko ma ślubne w nazwie podwyższa cenę.
One nie miały w nazwie nic ślubnego
Po prostu powiedziałam, że potrbeuj gaci pod suknię ślubną

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89622373]Czy jeśli TŻ prawdopodobnie ma półpaśca, to mogę za tydzień bezpiecznie spotkać się z ciężarną koleżanką? Ja żadnych objawów nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Nie ryzykowałabym
Półpasiec jest bardzo groźny. Dopiero jak zachorowałam to się dowiedziałam,że nawet bardzo.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 18:50   #3544
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Macie jakieś domowe sposoby na ugryzienia komarów? Chciały mnie dzis zjeść chyba mam piękne, pogryzione udzcce.
Pytam o domowe sposoby, bo zakładam ze specyfiki z polskich aptek mogą być średnio dostępne w No. Mam jeden tutejszy żel ale mogę sobie nim równie dobrze pogmerac w uchu, taki skuteczny...
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 19:01   #3545
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
To chyba kazdy to przerobił. Mam jeszcze ze 2 pary ze starych zapasów i są ok. A od 3 lat ten priducent to jakaś porażka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

To samo kwiaty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja już tam to raczej nie kupię majtek po takiej wpadce za to z New Yorker majtki maja kilka lat i nie ma żadnych uszkodzeń i gumka dalej jak nowa tylko szkoda, ze ich już nie widzę w sklepie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 19:15   #3546
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Macie jakieś domowe sposoby na ugryzienia komarów? Chciały mnie dzis zjeść chyba mam piękne, pogryzione udzcce.
Pytam o domowe sposoby, bo zakładam ze specyfiki z polskich aptek mogą być średnio dostępne w No. Mam jeden tutejszy żel ale mogę sobie nim równie dobrze pogmerac w uchu, taki skuteczny...
Ja smaruje sie tzw. woda kolonska, ktora np. w Turcji dezynfekuje sie rece - ale konieczne musi byc taka o mocnym zapachu. Taka woda ma w sobie zwykle 80% alko plus mocny zapach... i mucha nie siada
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 19:16   #3547
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Macie jakieś domowe sposoby na ugryzienia komarów? Chciały mnie dzis zjeść chyba mam piękne, pogryzione udzcce.
Pytam o domowe sposoby, bo zakładam ze specyfiki z polskich aptek mogą być średnio dostępne w No. Mam jeden tutejszy żel ale mogę sobie nim równie dobrze pogmerac w uchu, taki skuteczny...
Ocet, spirytus, aloes
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-07, 19:42   #3548
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Najlepiej byłoby jednak skonsultować się z podologiem, bo istnieje ryzyko, że w taki sposób tylko pogorszysz sprawę.
Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Ja usuwam u podologa, ale mi się robią pod modzelami, więc samej to trudne.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Podolog odpada że wzglądu na czas, praca + dojazdy zajmują mi 11-12 godzin, nie mam szans pójść do specjalisty Myślałam że wystarczy coś z apteki + starcie w domu, ale na necie różne rzeczy są napisane, na jednych stronach żeby nie ruszać na innych żeby zetrzeć, jeszcze na innych żeby założyć skarpetki złuszczające na parę godzin i nie wiem co robić. Chyba po prostu zapytam w aptece
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 19:44   #3549
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Podolog odpada że wzglądu na czas, praca + dojazdy zajmują mi 11-12 godzin, nie mam szans pójść do specjalisty Myślałam że wystarczy coś z apteki + starcie w domu, ale na necie różne rzeczy są napisane, na jednych stronach żeby nie ruszać na innych żeby zetrzeć, jeszcze na innych żeby założyć skarpetki złuszczające na parę godzin i nie wiem co robić. Chyba po prostu zapytam w aptece
Absolutnie nie używaj skarpetek złuszczających, pod żadnym pozorem.
A skąd jesteś? Bo mam namiar na podolozke, która pracuje wieczorami i w weekendy

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 19:54   #3550
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Jak usunąć odcisk?
Odcisk na spodzie małego palca stopy, ma około tydzień i bardzo boli. Wygląda jak taka narośl ze starej grubej skóry. Mam go zetrzeć tarka do stóp? Trochę się boję.
Może Acerin pomoże?
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 20:31   #3551
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Podolog odpada że wzglądu na czas, praca + dojazdy zajmują mi 11-12 godzin, nie mam szans pójść do specjalisty Myślałam że wystarczy coś z apteki + starcie w domu, ale na necie różne rzeczy są napisane, na jednych stronach żeby nie ruszać na innych żeby zetrzeć, jeszcze na innych żeby założyć skarpetki złuszczające na parę godzin i nie wiem co robić. Chyba po prostu zapytam w aptece
Nie uzywaj skarpetek poszukaj wizyty wieczorem lub w weekend. Ewentualnie są masci na odciski, ale jak cie tak boli to nie wiem czy to dobry pomysl
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-07, 20:35   #3552
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Jak usunąć odcisk?
Odcisk na spodzie małego palca stopy, ma około tydzień i bardzo boli. Wygląda jak taka narośl ze starej grubej skóry. Mam go zetrzeć tarka do stóp? Trochę się boję.
Mój mąż zawsze używa płynu Acerin. On jest w takiej buteleczce jak lakuer do paznokci plus kartonik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 20:50   #3553
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

W moim mieście żadna podolog nie pracuje w weekend ani wieczorem, już obdzwonilam gabinety A dlaczego skarpetek lepiej nie używać? Tydzień temu byłam na urlopie, zrobiłam ponad 150 km pieszo, dużo na boso i moje stopy są po tym wyjeździe w masakrycznym stanie, podeszwy są zgrubiałe i łuszczące sie, ten odcisk właśnie na tych wakacjach się zrobił.
Znalazłam na necie kilka preparatów (min. wspomniany Acerin) ale w ulotkach jest napisane że stosować na chore miejsce kilka dni a następnie wymoczyć stopy i usunąć odcisk, ale nie jest napisane w jaki sposób usunąć. Bo chyba sam nie odejdzie od skóry...

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Mój mąż zawsze używa płynu Acerin. On jest w takiej buteleczce jak lakuer do paznokci plus kartonik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak go używa? Bo w ulotce jest żeby kilka dni smarować a potem wymoczyć stopy i usunąć odcisk - jak go usuwa? Patyczkiem podważa? Tarka?
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 21:05   #3554
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Macie jakieś domowe sposoby na ugryzienia komarów? Chciały mnie dzis zjeść chyba mam piękne, pogryzione udzcce.

Pytam o domowe sposoby, bo zakładam ze specyfiki z polskich aptek mogą być średnio dostępne w No. Mam jeden tutejszy żel ale mogę sobie nim równie dobrze pogmerac w uchu, taki skuteczny...
Mam jeden główny- jeśli masz te komary w domu to polecam zasadzić w doniczkach lawendę- nienawidzą jej A tak to właśnie olejek lawendowy w formie sprayu do ciała, lub taki do smarowania, trochę na zasadzie perfum w kulce- za uchem, nadgarstki itp. Polecam

A na ugryzienie to aloes, kostki lodu lub przekrojony na pół surowy ziemniak (przykładać)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lasagna_ze_szpinakiem
Czas edycji: 2023-07-07 o 21:07
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 21:31   #3555
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
W moim mieście żadna podolog nie pracuje w weekend ani wieczorem, już obdzwonilam gabinety A dlaczego skarpetek lepiej nie używać? Tydzień temu byłam na urlopie, zrobiłam ponad 150 km pieszo, dużo na boso i moje stopy są po tym wyjeździe w masakrycznym stanie, podeszwy są zgrubiałe i łuszczące sie, ten odcisk właśnie na tych wakacjach się zrobił.
Znalazłam na necie kilka preparatów (min. wspomniany Acerin) ale w ulotkach jest napisane że stosować na chore miejsce kilka dni a następnie wymoczyć stopy i usunąć odcisk, ale nie jest napisane w jaki sposób usunąć. Bo chyba sam nie odejdzie od skóry...

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



A jak go używa? Bo w ulotce jest żeby kilka dni smarować a potem wymoczyć stopy i usunąć odcisk - jak go usuwa? Patyczkiem podważa? Tarka?
Skarpetki nie usuną odcisku, bedziesz dlugo zrzucac skore, to zle wyglada a efekt slaby. Pozostawienie skarpetek dluzej niz producent sugeruje spowoduje poparzenie skory i tego typu atrakcje.
Produkty na odciski powoduja, ze one sie jakby odrywają od skory, acerin jest jak lakier do paznokci, po ilus aplikacjach i wymoczeniu odcisk bedzie mozna "zerwac". Masci na odciski "wyżerają" go i skora odchodzi. Ale jak cie tak boli to obstawiam bolesny rdzen czy jak to sie nazywa i to usunąc ciezko.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Mozesz probowac masc, tą polecam https://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p1959-Mas...ski_10_g_Hasco. Tylko zaklej zdrową skore dookola, posmaruj odcisk i dopiero zaklej z gory kolejnym plastrem

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Sorka czaszkuje, "masc na odciski" hasco.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 21:31   #3556
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Mam jeden główny- jeśli masz te komary w domu to polecam zasadzić w doniczkach lawendę- nienawidzą jej A tak to właśnie olejek lawendowy w formie sprayu do ciała, lub taki do smarowania, trochę na zasadzie perfum w kulce- za uchem, nadgarstki itp. Polecam

A na ugryzienie to aloes, kostki lodu lub przekrojony na pół surowy ziemniak (przykładać)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
W domu mam taki dinks do kontaktu i zero komarów. Przy lawendzie sama bym uciekła, nie znoszę zapachu. Pewnie byłam komarem w poprzednim wcieleniu
Uzylam aloesu na pogryzienia po wycieczce, faktycznie daje ulgę. Dziękuję za wszystkie porady
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 21:33   #3557
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
W domu mam taki dinks do kontaktu i zero komarów. Przy lawendzie sama bym uciekła, nie znoszę zapachu. Pewnie byłam komarem w poprzednim wcieleniu

Uzylam aloesu na pogryzienia po wycieczce, faktycznie daje ulgę. Dziękuję za wszystkie porady
Grunt że coś pomogło To ja musiałam uprawiać kiedyś pola lawendowe bo kocham miłością ogromną

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 21:37   #3558
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Grunt że coś pomogło To ja musiałam uprawiać kiedyś pola lawendowe bo kocham miłością ogromną

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Mi sie lawenda podoba wizualnie, kolor jest boski i wiem, ze działanie ma dobre na wiele różnych rzeczy, ale zapach jednak nie.
Nb, moja ciocia ma pole lawendowe i robi sama kosmetyki, nie tylko zreszta z lawendy. Zreszta, czego ta kobieta nie robi...Miała cale życie takie marzenie z tym polem i w końcu rzuciła "normalne życie" i ma lawendy i inne zioła i wszystko co z tego może zrobić.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 21:38   #3559
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Skarpetki nie usuną odcisku, bedziesz dlugo zrzucac skore, to zle wyglada a efekt slaby. Pozostawienie skarpetek dluzej niz producent sugeruje spowoduje poparzenie skory i tego typu atrakcje.
Produkty na odciski powoduja, ze one sie jakby odrywają od skory, acerin jest jak lakier do paznokci, po ilus aplikacjach i wymoczeniu odcisk bedzie mozna "zerwac". Masci na odciski "wyżerają" go i skora odchodzi. Ale jak cie tak boli to obstawiam bolesny rdzen czy jak to sie nazywa i to usunąc ciezko.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Mozesz probowac masc, tą polecam https://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p1959-Mas...ski_10_g_Hasco. Tylko zaklej zdrową skore dookola, posmaruj odcisk i dopiero zaklej z gory kolejnym plastrem

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Sorka czaszkuje, "masc na odciski" hasco.
Czyki w temacie nie odcisku a zgrubiałych podeszw stóp to lepiej usunąć tą skórę mechanicznie tarka zamiast skarpetkami?
Dziękuję za wyjaśnienie działania tego płynu na odciski, wyobrażałam sobie to raczej tak że skóra obumrze i trzeba będzie go odciąć cążkami ale jak możnaby go zerwać to dla mnie to lepiej. Mam już doświadczenie w samodzielnym usuwaniu nagniotków z korzeniem radełkiem (ale one były malutkie) Właśnie nie wiem czy on ma rdzen, trudno tam coś dojrzeć bo skóra jest mega gruba, bardziej to wygląda jak zgrubiały odcisk.
Ja kupię jutro ten Acerin lub maść Hasci i będę działać, muszę to zlikwidować bo serio boli przy chodzeniu
Jak się nie uda to najwyżej urlop wezmę na wizytę u podologa ale to ostateczność.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-07, 21:45   #3560
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Przy zrogowaceniach to sama sobie nie radze i wybieram sie na ogarniecie przez kogos, kto sie zna, tylko mi przesuneli termin
Skarpetek nie polecam wcale, chyba ze te nawilzajace
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 21:48   #3561
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Tez polecam ten plyn Acerin (u mnie nazywa sie inaczej ale to chyba to samo - tak potwornie smierdzi). Sa tez plastry na odciski z poduszeczka nasaczona podobnym plynem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 21:50   #3562
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Mi sie lawenda podoba wizualnie, kolor jest boski i wiem, ze działanie ma dobre na wiele różnych rzeczy, ale zapach jednak nie.

Nb, moja ciocia ma pole lawendowe i robi sama kosmetyki, nie tylko zreszta z lawendy. Zreszta, czego ta kobieta nie robi...Miała cale życie takie marzenie z tym polem i w końcu rzuciła "normalne życie" i ma lawendy i inne zioła i wszystko co z tego może zrobić.
Zazdro ja już pół działki obsadzilam, ale to wciąż tylko bardziej ozdoba niż faktyczne pole (ale napary robię i ostatnio też lemoniady, plus dodaje do lodów). Fajnie, że tak się odważyła i żyje jak lubi

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 22:45   #3563
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Mam jeden główny- jeśli masz te komary w domu to polecam zasadzić w doniczkach lawendę- nienawidzą jej A tak to właśnie olejek lawendowy w formie sprayu do ciała, lub taki do smarowania, trochę na zasadzie perfum w kulce- za uchem, nadgarstki itp. Polecam

A na ugryzienie to aloes, kostki lodu lub przekrojony na pół surowy ziemniak (przykładać)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
My wystawiliśmy lawendę na balkon i w ogóle nam nie wlatują do mieszkania

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Zazdro ja już pół działki obsadzilam, ale to wciąż tylko bardziej ozdoba niż faktyczne pole (ale napary robię i ostatnio też lemoniady, plus dodaje do lodów). Fajnie, że tak się odważyła i żyje jak lubi

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
omg lemoniada lawendowa, kocham masz jakiś fajny przepis?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 04:26   #3564
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie majtki, takie, które od razu się nie drą/nie rozwalają/nie prują?
W h&m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 06:04   #3565
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez kwiatowaaa Pokaż wiadomość
To w ciągu ostatnich lat jakość musiała się mocno pogorszyć. Dla mnie sloggi mają o wiele gorszą jakość niż majtki z bazaru a miałam ich dużo....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogło tak się zrobić. Ja ich od wielu lat już nie kupuję.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 06:44   #3566
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89622622]My wystawiliśmy lawendę na balkon i w ogóle nam nie wlatują do mieszkania

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------





omg lemoniada lawendowa, kocham masz jakiś fajny przepis?[/QUOTE]Ostatnio w jakimś programie śniadaniowym pokazywali i robię tak: zalewam wrzątkiem lawende na parę minut, studzę. Potem dodaję wodę lekko gazowaną,miód, cytrynę/limonkę, trochę listków mięty i do tego wrzucam kostki lodu. Jak mam wenę to jeszcze parę malin/kawałki arbuza i co tam znajdę owocowego w lodowce Lawenda daje mocny aromat i jest serio wyczuwalna. Aaa ostatnio jeszcze sypałam ja na jakieś ciasto z mascarpone

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 07:26   #3567
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

A lawenda nie smakuje mydłem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 07:34   #3568
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Ostatnio w jakimś programie śniadaniowym pokazywali i robię tak: zalewam wrzątkiem lawende na parę minut, studzę. Potem dodaję wodę lekko gazowaną,miód, cytrynę/limonkę, trochę listków mięty i do tego wrzucam kostki lodu. Jak mam wenę to jeszcze parę malin/kawałki arbuza i co tam znajdę owocowego w lodowce Lawenda daje mocny aromat i jest serio wyczuwalna. Aaa ostatnio jeszcze sypałam ja na jakieś ciasto z mascarpone

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Zimą polecam dodac do herbaty np czarnej earl grey +miod. Przepyszna jest

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
A lawenda nie smakuje mydłem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niee, zdecydowanie nie.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 07:34   #3569
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Zimą polecam dodac do herbaty np czarnej earl grey +miod. Przepyszna jest

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------


Niee, zdecydowanie nie.
Dzięki, sprawdzę

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 08:57   #3570
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
One nie miały w nazwie nic ślubnego
Przecież sama chyba napisałaś, że szukałaś ślubnych? Nie chce mi się już szukać postów.
Wiadomo, że nie ma czegoś takiego jak majtki ślubne. Ale jak powiesz, że na ślub, to od razu cena idzie w górę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 12:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.