Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-03, 16:27   #1501
asiaaa001
Przyczajenie
 
Avatar asiaaa001
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 25
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kindu Pokaż wiadomość
Szukamy czegoś tak około 180 zł/os. a tam podobno cena wynosi 200zł (ale osobiście nie pytałam, więc nie jestem pewna). Chociaż wesele za dwa lata pewnie i tak będzie droższe niż obecnie, więc może to była cena właśnie na 2017.
Lokalizacja dworku jest świetna, bo mam do niego naprawdę bliziutko. Kiedy go budowali stwierdziłam, że będę chciała mieć tam swoje wesele , lecz gdy dowiedziałam się ilu znajomych planuje przyjęcia w tym miejscu, postanowiłam, że nie chce ich powielać...

A jak w ogóle wygląda sprawa z tymi dwoma salami, nie odczuwa się tego iż w budynku jest drugie wesele? Nigdy nie byłam na imprezie w takim miejscu.

Hmm... Może jeszcze przemyśle B. Dworek , kiedyś byłam nim zachwycona, a szczególnie tą mniejszą salą.


Jeszcze Soprano wygląda całkiem fajnie . Jeśli któraś z Was ma jakieś informacje na temat tego miejsca to chętnie poczytam


Co do dówch sal w dworku to też chetnie się dowiem jak to się odczuwa Jedna dziewczyna pisała ze była i ze nawet nie wiedziała ze jest drugie wesele obok, wiec mysle ze bd ok my rezerowalismy jako chyba 3 para Dworek jak byl jeszcze w budowie i mamy cene 180 i faktycznie słyszałam ze juz sie podnieśli

Soprano fajnie ale tak cena 200 zł w góre
__________________
27 sierpień 2016
asiaaa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 16:56   #1502
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kindu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Śledzę już od jakiegoś czasu forum i stwierdziłam, że to już czas aby coś napisać, a raczej poprosić o pomoc .

Powoli z moim narzeczonym zabieramy się za organizację ślubu oraz wesela. Poza datą która mamy ustaloną (jest dla nas bardzo ważny konkretny dzień:P) nie mamy jeszcze nic innego zaklepanego :P( mamy sporo czasu bo jeszcze 2 lata) i tu pojawia się moje pytania, czy polecacie jakąś sale do 100 osób w Tarnowie lub okolicach? Mam wrażenie, że przeglądnęłam w Internecie już wszystko lecz to co mi się spodobało jest na większe przyjęcia np. Taurus na Ładnej, hotel Lord w Dębicy... Jestem zakochana w okrągłych stołach, a Wasze opinie,że są one całkiem wygodne jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że chcę takie mieć.

Co myślicie o hotelu Tarnovia? Była tam może któraś z Was na weselu? Wiem, że organizują również mniejsze imprezy na jednej sali.

Byłabym też wdzięczna za opinie o Willi Podlesie w Rzuchowej, ewentualnie jeszcze o Kasynie w Mościach i Tarnowiance- ale te dwa ostatnie to chyba też na większe wesela.

2 lata to niby sporo czasu ale jeśli będę chciała robić makijaż u Klaudii Kłos to chyba już niedługo będę musiała się umawiać


Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informację
W Kasynie organizują mniejsze wesela, mają okrągłe stoliki tyle że w ich przypadku te stoliki rozkładają na sali balowej a tańce są w tym "korytarzu". Sala restauracyjna nie jest jakaś bardzo duża i nie wiem czy wogóle ustawiają tam okrągłe stoliki bo mogą się nie zmieścic. Ja Kasyna nie polecam przez ich podejście do klienta, nie za bardzo idą na rękę i nie są zbyt ugodowi.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaaa001 Pokaż wiadomość
Co do dówch sal w dworku to też chetnie się dowiem jak to się odczuwa Jedna dziewczyna pisała ze była i ze nawet nie wiedziała ze jest drugie wesele obok, wiec mysle ze bd ok my rezerowalismy jako chyba 3 para Dworek jak byl jeszcze w budowie i mamy cene 180 i faktycznie słyszałam ze juz sie podnieśli

Soprano fajnie ale tak cena 200 zł w góre
Ich pierwotna cena od osoby to 180zł? Moja ciotka ma tam wesele w sierpniu i mówiła że młodzi płacili 160zł/os.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 17:25   #1503
asiaaa001
Przyczajenie
 
Avatar asiaaa001
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 25
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

[/COLOR]

Ich pierwotna cena od osoby to 180zł? Moja ciotka ma tam wesele w sierpniu i mówiła że młodzi płacili 160zł/os.[/QUOTE]

Być może, nie sprzeczam sie bo ja wiem od koleżanki, która dzwoniła tam zapytac o cene i planuje ślub na 2017 i tak jej podobno powiedzieli z tego co słyszałam to po remoncie tam własnie ceny poszły w góre, ale to nie sprawdzoen info
__________________
27 sierpień 2016
asiaaa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 18:31   #1504
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiaaa001 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Ich pierwotna cena od osoby to 180zł? Moja ciotka ma tam wesele w sierpniu i mówiła że młodzi płacili 160zł/os.
Być może, nie sprzeczam sie bo ja wiem od koleżanki, która dzwoniła tam zapytac o cene i planuje ślub na 2017 i tak jej podobno powiedzieli z tego co słyszałam to po remoncie tam własnie ceny poszły w góre, ale to nie sprawdzoen info [/QUOTE]

Ja też nie wiem ile w końcu tam jest od osoby, słyszałam że od początku było 180zł więc zdziwiło mnie jak ciotka mówiła 160. Pytam bo myślałam że może wiesz jak tam to wygląda, z kim bym nie rozmawiała o tym lokalu to każdy mówi coś innego.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 09:23   #1505
paullaaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Kurde, on to ma sklerozę juz taka.. U nas na ślubie krecil się caly czas w tle.. Pomijam fakt ze nie dzialalo naglosnienie, prąd - śmiejemy sie ze bylo ponad 10 elektryków w kościele i byli spięcie ale jakbyśmy byli jakimiś upierdliwymi wkurzonymi ludźmi to pewnie byloby nerwowo.. Proboszcz wylazil nam na ołtarz, gmerał, kukal.. I fo tego anioly- daj spokój
Jeżeli to ten sam kościół to też proboszcz mimo, że ktoś inny udzielał ślubu łaził po ołtarzu i nawet jakaś mała sprzeczka ze świadkami była. Podobno chciał ich przesadzić a świadkowa miała pomagać przy sukni PM. W tym kościele mega rzucają się w oczy 2 wielkie (chyba 50 calowe) TV nad młodymi na których wyświetla się ksiądź )))) Nie wygląda to dobrze.
paullaaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 11:27   #1506
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez paullaaa_92 Pokaż wiadomość
Jeżeli to ten sam kościół to też proboszcz mimo, że ktoś inny udzielał ślubu łaził po ołtarzu i nawet jakaś mała sprzeczka ze świadkami była. Podobno chciał ich przesadzić a świadkowa miała pomagać przy sukni PM. W tym kościele mega rzucają się w oczy 2 wielkie (chyba 50 calowe) TV nad młodymi na których wyświetla się ksiądź )))) Nie wygląda to dobrze.


Ja juz jestem po i dobrze ze się niczym nie stresowałam a ślubu udzielam nam kolega bo jakbym była jakas brizdella to byloby kiepsko a anioly tez mnie z równowagi wyprowadzily, pewnie na surowce od foto będzie słychać jak klniemy a foto i video nas uspokajają hehe ale cóż..

Ogólnie proboszcz na wszystkich spotkaniach byl dla nas spoko mimo ze od dziecięcych lat mnie oslabial :P a telewizorów to juz nawet nie komentuje, zreszta nawet nie wiem czy dzialaly na naszym ślubie hehe
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 23:14   #1507
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Mnie czeka spotkanie w najbliższych dniach z proboszczem. Na samą myśl jestem wkurzona :/. Nie wiem, co tym razem wymyśli .
Dzisiaj miałam pierwszą przymiarkę sukni . Jest
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-05, 09:07   #1508
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kindu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Śledzę już od jakiegoś czasu forum i stwierdziłam, że to już czas aby coś napisać, a raczej poprosić o pomoc .

Powoli z moim narzeczonym zabieramy się za organizację ślubu oraz wesela. Poza datą która mamy ustaloną (jest dla nas bardzo ważny konkretny dzień:P) nie mamy jeszcze nic innego zaklepanego :P( mamy sporo czasu bo jeszcze 2 lata) i tu pojawia się moje pytania, czy polecacie jakąś sale do 100 osób w Tarnowie lub okolicach? Mam wrażenie, że przeglądnęłam w Internecie już wszystko lecz to co mi się spodobało jest na większe przyjęcia np. Taurus na Ładnej, hotel Lord w Dębicy... Jestem zakochana w okrągłych stołach, a Wasze opinie,że są one całkiem wygodne jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że chcę takie mieć.

Co myślicie o hotelu Tarnovia? Była tam może któraś z Was na weselu? Wiem, że organizują również mniejsze imprezy na jednej sali.

Byłabym też wdzięczna za opinie o Willi Podlesie w Rzuchowej, ewentualnie jeszcze o Kasynie w Mościach i Tarnowiance- ale te dwa ostatnie to chyba też na większe wesela.

2 lata to niby sporo czasu ale jeśli będę chciała robić makijaż u Klaudii Kłos to chyba już niedługo będę musiała się umawiać


Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informację
My organizujemy wesele w hotelu Tarnovia, opinie które słyszałam na ich temat są sprzeczne, ale osobiście chce zaufać pani menager, i tym oczywiscie lepszym głosom na temat lokalu.
Od 90 osób organizują wesele na dwóch salach, poniżej tej liczby na jednej sali (bankietowej) oczywiście można dopłacić, nie pamiętam dokładnie ale z tego co kojarze to 2000 zł za sale taneczną. Pakiety są w bardzo przystępnych cenach, dostaje się duży rabat na pokoje hotelowe nadal z możliwością negocjacji cen.
Do wyboru są stoliki okrągłe albo podłużne, dekoracja podstawowa kwiatami żywymi, do naszego wyboru jakimi.
Więcej powiem w czerwcu w przyszłym roku
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:18   #1509
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

magda_mjt jak się czujesz z myślą że to już w sobotę
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 23:08   #1510
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
magda_mjt jak się czujesz z myślą że to już w sobotę
Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie . Momentami w ogóle nie czuję, że to już zaraz, a momentami nie wiem w co ręce włożyć i się martwię, że nie zdążę. Za nami już ustalenia w Taurusie, menu wybrane, liczba gości podana, szczegóły dogadane. Pierwsza przymiarka sukni za mną, jutro mam drugą . Dzisiaj dograliśmy kwestię ciast, zawieźliśmy też pudełka na ciasto. Obgadałam w dużej części tort oraz kilka dodatków na słodki stół. Zawieźliśmy pompony tiulowe do dekoracji Kościoła. Mam już gotowe tabliczki z numerami stołów oraz informacyjne na stół z księgą gości i z menu drinków. Złożyłam już księgę gości oraz uzupełniłam pudełko na stół z księgą. Zrobiłam marshmallow tree na słodki stół . No ogólnie spokojnie raczej, leci do przodu . Jutro mamy spotkanie z księdzem, kończymy protokół i dogadamy szczegóły. Potem właśnie druga przymiarka, następnie dodatkowe szczegóły "drinkowe" w Taurusie i wieczorem jedziemy do Krakowa spotkać się z foto. No i jeszcze teraz myślę nad podziękowaniami dla Rodziców, bo w środę będziemy nagrywać .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 16:52   #1511
niunia568
Przyczajenie
 
Avatar niunia568
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków/ Tarnów
Wiadomości: 26
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć Kochane!!
Ja również pochwalę się moją datą ślubu, a przypada ona na 18.06.2016r. Zostało nam 332 dni na przygotowania Mamy już zarezerwowaną salę w Agawie , termin w kościele, kosmetyczkę Klaudię Kłos, fotografa Łukasza Gubałę, orkiestrę Swing, zaproszenia ślubne oraz obrączki z naszego złota (jeśli posiadacie swoje złoto polecam wykonać obrączki w Tuchowie). I co najważniejsze dla mnie - jest już suknia! Może to troszkę za wcześnie, ale jestem pewna swoich wyborów

Edytowane przez niunia568
Czas edycji: 2015-07-12 o 15:09
niunia568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 18:02   #1512
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Aaa tam wcale nie za wcześnie Ja z panem A. postanowiliśmy wszystko co się da załatwić wcześniej, żeby mieć to co chcemy a nie to co zostaje i też na dzień dzisiejszy niczego nie żałujemy a czy podjęliśmy naprawdę dobre decyzje to się okaże w dniu ślubu Tak poza tym to fajnie,że jest nas coraz więcej z 2016
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 18:48   #1513
patkaaa777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez niunia568 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane!!
Ja również pochwalę się moją datą ślubu, a przypada ona na 04.06.2016r. Zostało nam 332 dni na przygotowania Mamy już zarezerwowaną salę w Agawie w Tuchowie, termin w kościele u Filipinów, kosmetyczkę Klaudię Kłos, fotografa Łukasza Gubałę, orkiestrę Swing, wygrane zaproszenia ślubne oraz obrączki z naszego złota (jeśli posiadacie swoje złoto polecam wykonać obrączki w Tuchowie). I co najważniejsze dla mnie - jest już suknia! Może to troszkę za wcześnie, ale jestem pewna swoich wyborów
Widzę, że będę mogła skonsultować kilka spraw związanych z salą, bo też wybraliśmy Agawę ;-) która sala jeśli można wiedzieć?
__________________
Nasze święto 18.06.2016 r. <3
patkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 19:01   #1514
niunia568
Przyczajenie
 
Avatar niunia568
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków/ Tarnów
Wiadomości: 26
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez patkaaa777 Pokaż wiadomość
Widzę, że będę mogła skonsultować kilka spraw związanych z salą, bo też wybraliśmy Agawę ;-) która sala jeśli można wiedzieć?
Agawa 1, gdyż druga sala wydaje się mi mniejsza A Ty na którą się zdecydowalaś?
niunia568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 20:33   #1515
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Idę do Agawy za 2 tygodnie na wesele, gdyby któraś chciała opinię gościa, mogę tu zaglądać po przyjęciu
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 08:08   #1516
niunia568
Przyczajenie
 
Avatar niunia568
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków/ Tarnów
Wiadomości: 26
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nutkaaaa Pokaż wiadomość
Idę do Agawy za 2 tygodnie na wesele, gdyby któraś chciała opinię gościa, mogę tu zaglądać po przyjęciu
Nutkaaaa, pewnie, że chcemy! Do mojego wesela coraz bliżej, więc chętnie poznam opinię gości o lokalu
niunia568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 12:02   #1517
patkaaa777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez niunia568 Pokaż wiadomość
Agawa 1, gdyż druga sala wydaje się mi mniejsza A Ty na którą się zdecydowalaś?
Również agawa 1 ;-) druga sala jest o wiele mniejsza;-) pomieści do 120 osób
__________________
Nasze święto 18.06.2016 r. <3
patkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 12:29   #1518
niunia568
Przyczajenie
 
Avatar niunia568
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków/ Tarnów
Wiadomości: 26
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez patkaaa777 Pokaż wiadomość
Również agawa 1 ;-) druga sala jest o wiele mniejsza;-) pomieści do 120 osób
Może i pomieści, ale w sali 2 jest mały parkiet i sala taneczna łączona jest bezpośrednio z obiadową-te 2 aspekty nie podobały się mi i mojemu TŻ A nie wiesz może czy wymienią krzesła? Bo kierowniczka sali przy naszym spotkaniu coś wspominała, ale śledzę ich stronkę i nie widzę postępów z tym związanych

Edytowane przez niunia568
Czas edycji: 2015-07-12 o 13:27
niunia568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 17:37   #1519
patkaaa777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez niunia568 Pokaż wiadomość
Może i pomieści, ale w sali 2 jest mały parkiet i sala taneczna łączona jest bezpośrednio z obiadową-te 2 aspekty nie podobały się mi i mojemu T A nie wiesz może czy do 2016 roku wymienią krzesła? Bo kierowniczka sali przy naszym spotkaniu coś wspominała, ale śledzę ich stronkę i nie widzę postępów z tym związanych
Niestety nic nie wiem na ten temat :-\ ale gdyby wymienili to będę przeszczęśliwa. bo odpadnie jeden wydatek: pokrowce na krzesła :-D
__________________
Nasze święto 18.06.2016 r. <3
patkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 12:12   #1520
MalaMi08
Przyczajenie
 
Avatar MalaMi08
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 24
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiaaa001 Pokaż wiadomość
Co do dówch sal w dworku to też chetnie się dowiem jak to się odczuwa Jedna dziewczyna pisała ze była i ze nawet nie wiedziała ze jest drugie wesele obok, wiec mysle ze bd ok my rezerowalismy jako chyba 3 para Dworek jak byl jeszcze w budowie i mamy cene 180 i faktycznie słyszałam ze juz sie podnieśli

Soprano fajnie ale tak cena 200 zł w góre
Jak rozmawiałam z Właścicielami to mówili, że wszystko jest tak przygotowane by wesela mogły odbywać się całkowicie oddzielnie. A czy słychać na drugą salę?! tego nie wiem. Powiem wam po moim ślubie A co do ceny... to uzgodnione mamy na 180 zł/os+stół szwedzki ok. 10-12 zł/os. A umowę podpisywaliśmy we wrześniu tamtego roku
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/7801099c67.png[/img][/url]
MalaMi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 05:20   #1521
PM_2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 34
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Czesc dziewczyny. Macie jakas fajna kwiaciarke ktora ladnie zrobi bukiety slubne w przystepnej cenie? Bo cenniki niektorych kwiaciarni mnie zalamuja moja Pani ktora przygotuje kwiaty w kosciele, nie chce sie podjac wykonania bukietu wiec musze znalezc kogos innego...
__________________
1.06.2012
10.01.2014
10.10.2015
PM_2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 08:47   #1522
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Bukiet ślubny + butonierka w Kwiatowym Polu to koszt 200 zł, a mniejszy bukiet dla świadkowej + butonierka to 100 zł- taki przynajmniej orientacyjny cennik został mi podany, nie wiem jak to się przedstawia w innych kwiaciarniach.
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 09:31   #1523
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja za bukiet do ślubu cywilnego płaciłam 120 zł
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 12:35   #1524
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez PM_2015 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Macie jakas fajna kwiaciarke ktora ladnie zrobi bukiety slubne w przystepnej cenie? Bo cenniki niektorych kwiaciarni mnie zalamuja moja Pani ktora przygotuje kwiaty w kosciele, nie chce sie podjac wykonania bukietu wiec musze znalezc kogos innego...
zawsze możesz zamówić bukiet, określić jakie masz wobec niego preferencje i zastrzeżenia, ale nie mówić, że to bukiet ślubny, wtedy na pewno będzie tańszy określenie, że coś jest 'na ślub' działa na usługodawców jak czerwona płachta na byka i od razu ceny windują w górę
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 14:47   #1525
mysza_szara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 53
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Bukiet ślubny + butonierka w Kwiatowym Polu to koszt 200 zł, a mniejszy bukiet dla świadkowej + butonierka to 100 zł- taki przynajmniej orientacyjny cennik został mi podany, nie wiem jak to się przedstawia w innych kwiaciarniach.

Zależy z jakich kwiatów chcesz bukiet, bo nie które kwiatki są drogie i stąd takie ceny niestety.Ja miałam z róż swój a dla świadka z goździków i 3 róże, ja płaciłam mało bo miałam staż w kawiaciarni
mysza_szara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 04:55   #1526
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

magda_mjt Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Mało stresu a dużo uśmiechu i niepohamowanej radości w tym szczególnym dla Was dniu
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 06:42   #1527
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

magda_mjt - wszystkiego najlepszego! Niech ten dzień będzie dokładnie taki jak sobie wymarzyłaś
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 09:40   #1528
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Magda wszystkiego najlepszego w tym szczególnym dniu, niezchodzącego uśmiechu z twarzy i samych niezapomnianych chwil! Oby wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 09:57   #1529
claauduss
Rozeznanie
 
Avatar claauduss
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 674
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Magda wszystkiego najlepszego na tej nowej wymarzonej drodze życia dla Was! Żeby wszystko wyszło tak jak to sobie wymarzylas. Cieszcie się tym dniem i niech uśmiech nie schodzi Was z twarzy bo jest to najpiękniejszy dzień w życiu, który niestety bardzo szybko mija
claauduss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 15:25   #1530
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Magda - niech ten dzień będzie tak cudowny, jak sobie wymarzyłaś, a Wasze życie razem jeszcze piękniejsze! wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.