ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-13, 16:21   #1
monisiak1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5

ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??


hej dziewczyny!
mam wielką prośbę. musicie mi pomóc
kupiłam żółtą sukienkę na wesele ale nie wiem jakie dodatki dobrać. potrzeba mi szpilek, torebki i marynarki. podstawową kwestią jest że nie mogą być w jednym kolorze dlatego że szpilki muszą być czarne lub białe (takie trudno dostać tam gdzie mieszkam już nie mówiąc o innych kolorach, chyba że stałby się cud) GDYŻ może być chłodno i zamieszam włożyć czarną kurtkę skórzaną co jeszcze bardziej komplikuje sprawę...
co mi doradzicie?? proszę odpiszcie jak najszybciej bo wesele tuż tuż!
monisiak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 16:32   #2
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

Jeśli szpilki koniecznie muszą być czarne lub białe (średnio zrozumiałam, dlaczego, ale może tępa jestem ), to tych dwóch kolorów zdecydowanie postawiłabym na czarny. A jeśli chodzi o inne kolory, to ja poszukałabym może czegoś w niebieskim bądź chabrowym, powinno ładnie wyglądać z tym żółtym.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 17:15   #3
monisiak1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

Czyli w porządku wg Ciebie będzie jeśli szpilki bd czarne, kurtka czarna a torebka i marynarka (marynarka opcjonalnie) granatowe??

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

a co byś powiedziała na blado różową torebeczkę? link: http://allegro.pl/elegancka-torebka-...600917102.html
monisiak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 19:04   #4
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

Cytat:
Napisane przez monisiak1993 Pokaż wiadomość
Czyli w porządku wg Ciebie będzie jeśli szpilki bd czarne, kurtka czarna a torebka i marynarka (marynarka opcjonalnie) granatowe??

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

a co byś powiedziała na blado różową torebeczkę? link: http://allegro.pl/elegancka-torebka-...600917102.html
Czarny z niczym nie będzie się raczej 'gryzł', ale ciężko powiedzieć cokolwiek oprócz jakichś luźnych spekulacji, jak o sukience wiemy tylko tyle, że jest żółta. :P
Co do torebki to osobiście nie wiem, czy trochę bym się nie bała, chociaż ciężko mi powiedzieć zdecydowanie, że tak albo że nie, skoro nie wiem, jaki jest ten żółty. Jeśli to jakiś jasny, pastelowy, trochę złamany odcień, to może i nawet nie wyglądałoby źle. Ale nie chcę wprowadzić Cię w błąd ani wysuwać jakichś konkretnych wniosków, mając tak małą wiedzę na temat Twojej sukienki i nie widząc efektu końcowego. A rozważałaś tę miętową? Według mnie jest śliczna. I może taki kolor też nie byłby złą opcją.
A co do kurtki i marynarki, to ja jednak bym się przemęczyła na Twoim miejscu i raczej nie ubierała i tego, i tego. Znaczy, też zależy, jaka to kurtka i jak to wszystko by razem wyglądało, ale jeśli marynarka miałaby z niej bardzo 'wystawać' albo być jakoś bardzo 'widoczna', to raczej postawiłabym na taką opcję, że jeśli już, to kurtka tylko na zewnątrz, ewentualnie do kościoła/urzędu sama kurtka, a na salę potem marynarka. Po prostu źle bym się czuła, mając na sobie i to, i to. Ale to ja.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 19:40   #5
lotkaHH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 32
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

Ja bym proponowała szarości No ale cóż. Jeżeli tak, to czarne buty, czarny żakiet a torebka w jakimś innym kolorze.
lotkaHH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 20:59   #6
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

Cytat:
Napisane przez monisiak1993 Pokaż wiadomość
Czyli w porządku wg Ciebie będzie jeśli szpilki bd czarne, kurtka czarna a torebka i marynarka (marynarka opcjonalnie) granatowe??

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

a co byś powiedziała na blado różową torebeczkę? link: http://allegro.pl/elegancka-torebka-...600917102.html
Jak dla mnie to już za dużo szczęścia naraz , tym bardziej że wg mnie torebka jest trochę tandetna. Połączenie żółci i czerni jest dosyć ryzykowne. Wstaw zdjęcie sukienki , jest mnóstwo odcieni żółci , naprawdę ciężko coś doradzić.
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 00:07   #7
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

nie podoba mi się połączenie czerni i żółci, poszłabym albo w szare dodatki albo w cieliste.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 10:16   #8
monisiak1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

CAROUSEL wstawiam zdj sukienki, niestety zdj nie odzwierciedla dobrze jej rzeczywistego koloru, ale kolor jest dosyć żywy

dzięki Carousel za porady zastanowie się nad tą miętową, też mi się podoba

a co do pozostałych dziewczyn, może wam się nie podobać połączenie czerni i żółci ale ja nie mam tyle forsy żeby wszystko kupić i to w jednym kolorze... dlatego jeśli nie możecie mi doradzić to po prostu nie piszcie.
monisiak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 10:20   #9
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

Cytat:
Napisane przez monisiak1993 Pokaż wiadomość
a co do pozostałych dziewczyn, może wam się nie podobać połączenie czerni i żółci ale ja nie mam tyle forsy żeby wszystko kupić i to w jednym kolorze... dlatego jeśli nie możecie mi doradzić to po prostu nie piszcie.
w takim razie nie zakładaj wątków z prośbą o doradzenie, skoro i tak wiesz lepiej.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 13:32   #10
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

do żółtej sukienki to tylko niebieskie
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 16:33   #11
monisiak1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

ale chyba wyraźnie napisałam że CZARNA KURTKA i buty MUSZĄ BYĆ, więc jeśli chciałaś doradzić to było lepiej zrozumieć mój przekaz.
monisiak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 19:28   #12
Fatalida
Raczkowanie
 
Avatar Fatalida
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piękny Wschód ;)
Wiadomości: 254
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

Oj monisiak1993 wiem że masz swoje racje ale postaraj się przypominać o nich spokojnie a nie tak agresywnie, bo robi się nie miło

Jeżeli kurtka i marynarka ma być czarna plus ta sukienka to mi tu nijak pasuje różowa torebka z łancuszkiem Za dużo byłoby tu kombinacji
Jeżeli chcesz koniecznie tą torebkę z aukcji to radziłabym czarną ew. miętową.

Choć ja bym raczej polecała postawić na klasyczną elegancje kupić szpilki nude/czarne, torebka kopertówka np. http://allegro.pl/torebka-kopertowka...571083336.html

Ta sukienka jest raczej zwiewna dziewczęca więc możesz poszukać jakiejś prostej ale klasycznej i dziewczęcej torebki

A jaki masz styl na co dzień? Lubisz jak się "dużo dzieje",wzory, strojne kolczyki itd. czy raczej prostotę ?
__________________
Nick Vujicic:
'If you can't get a miracle, become one."
Fatalida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 09:30   #13
onlyREDlips
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 102
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

No jak musi być czarne to wszystko czarne )
onlyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 11:38   #14
monisiak1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

Fatalida

jestem spokojna

lubię prostotę

niestety, wg mnie kolor nude kompletnie nie pasuje do sukienki :/
wybiorę chyba po prostu tę miętową torębkę, gdyż jest śliczna i musi być łańcuszek na ramię
ale dziękuje za porady
monisiak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 21:36   #15
Mora79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 26
Dot.: ŻÓŁTA sukienka- jakie dodatki??

Hej dziewczyny. Wg mnie ta sukienka jest juz wystarczajaco strojna, bogata, wiec jesli dodamy do niej jakies inne kolory to bedzie tego za duzo. Ja bym zalozyla do niej czarne (moga byc lakierowane jak lubisz) wysokie buty na cieniutkiej szpilce i kopertowke ze zlotym lancuszkiem, badz zlotym zamykaniem, do tego zlota gruba bransoletka lub kilka mniejszych jak lubisz.
Mora79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-24 22:36:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.