Żony 2016 część 9 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-12, 06:44   #361
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Żony 2016 część 9

Podpisała ze mną umowę normalnie, pracuje póki mogę. A Z Bartkiem jest dramat, on poszedł w zeszłą środę i o ile w przedszkolu pracuje ok (albo wie że nie ma co płakać bo i tak nie przyjdę) o tyle odkąd wróci do domu i do następnego wyjścia jest co chwilę płacz, proszenie żeby nie iść do przedszkola, uciekanie spod przedszkola, budzenie się w nocy z koszmarami. Także zupełnie nie moje dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 07:09   #362
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Żony 2016 część 9

Magda dla Bartka pewnie te początku takie ciężkie i z czasem będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 07:19   #363
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 9

Magda, to super, ze umowa jest i chociaz bedziesz miala gdzie wrocic jak bedziesz chciala

Bartek faktycznie bardzo przezywa przedszkole. Z czasem na pewno bedzie lepiej. Moze to swego rodzaju proba czy czasem nie uda mu sie Was przekonac by zostac. Jesli w przedszkolu dobrze sie czuje to moze dlugo to wszystko nie potrwa. Ale na pewno ciezko to przejsc.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 07:25   #364
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Żony 2016 część 9

Ja wiem teoretycznie jak adaptacja powinna przebiegać i staram się mu tego nie utrudniac. Nie przyprowadzę go do domu, nie obiecuje, że zostanie albo pójdzie gdzieś indziej. Nie okłamuje, jak mam przyjść to, żeby nie wiem co to przychodzę po niego. Ale nie sądziłam, że dziecko, które praktycznie od urodzenia jest zostawiane z kimś poza mną, będzie tak mocno przeżywać. I ciągle zastanawiam się czy nie jest za mały, bo chłopczyk z osiedla dokładnie rok starszy idzie normalnie bez płaczu, rozumie że mama zostaje z młodszym w domu, a on się będzie świetnie bawić. I tu wychodzi bardzo ta różnica. Ten jeszcze jeden rok. I to mnie boli, że ja przytulam obce dziecko, które ryczy pół dnia, a wiem, że ktoś obcy tak przytula moje. W przedszkolu jest ok, ale poza przedszkolem jest dramat nawet na weekendzie. Cały weekend był co chwilę płacz i budzenie się w nocy. On cały czas żyje w stresie że pójdzie do tego głupiego przedszkola. Mam tylko nadzieję, że to szybko minie, bo jak tak dalej pójdzie to będzie ciągle chorował z tych nerwów. Choć wczoraj wieczorem to i ja staremu buczałam w rękaw że nie chce do psedskola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 07:44   #365
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Żony 2016 część 9

Hej

Fiole, zdrowia życzę

Nie mogę się doczekać weekendu, muszę odespać wesele, bo chodzę jak zombie w tym tygodniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 07:57   #366
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ha, ha Magda robiłam identycznie jak mój tata szedł na grzyby. Jeszcze jak wiedziałam, że rano idzie to trzymałam go za rękę zasypiając, bo przecież wtedy będzie musiał mnie zabrać logika dziecka, jak trzyma wieczorem, to przecież nie puści

Blanka potwierdzam, jak zacznie chodzić to zejdzie z wagi mój kuzyn miał równe 5 kg jak się urodził, zanim zaczął raczkować to dobrze ponad 10, taka idealna kuleczka w wózku jeździła, a jak tylko zaczął chodzić to zeszło. Do teraz jest szczypior

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

No i pytanie zasadnicze, z jaką waga się Mała urodziła?
3480 )


Dzieki dziewczyny, najwyżej będę miała grubaska wygląda jak M. To tez mase chce mieć jak tatuś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 08:12   #367
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 9

Fiole - zdrówka

Magda - nie zazdroszczę sytuacji. A jest jakiś konkretny powód, dla którego tak nie chce iść czy po prostu? Ja nienawidziłam przedszkola, ale miałam powody - leżakowanie i wmuszanie jedzenia. To inne czasy były niestety i moi rodzice niewiele sobie z tego robili. Tym sposobem nawet w zerówce płakałam :p

Ja mam zły humor od wczoraj. Widziałam się z ludźmi z pracy i okazało się, ze to była impreza z okazji ogłoszenia awansów w dziale na stanowiska menedżerskie. I wiem, ze ja taki awans tez bym dostała, bo w moim obszarze nie dostał go nikt. Czekaja na nowego człowieka, który przejmie moje obowiązki, bo nikt z obecnych nie ogarnie tematu. I tak mi się przykro zrobiło, ze to akurat teraz i mnie omija. Bo za rok może być zupełnie inaczej i nie wiadomo co mi zaproponują. No i wiecie, wiadomo, ze teraz mam inne wyzwania i w ogóle, ale jednak jest to ukłucie żalu, macierzyństwo to nigdy nie będzie całe moje życie i troche przeżywam. To się wyzalilam
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-12, 08:17   #368
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Żony 2016 część 9

Tetrikk żal za mamą i tatą, w przedszkolu nic mu się nie dzieje, je sam, sam się kładzie i śpi, siku itd wszystko sam robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 08:22   #369
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Fiole - zdrówka

Magda - nie zazdroszczę sytuacji. A jest jakiś konkretny powód, dla którego tak nie chce iść czy po prostu? Ja nienawidziłam przedszkola, ale miałam powody - leżakowanie i wmuszanie jedzenia. To inne czasy były niestety i moi rodzice niewiele sobie z tego robili. Tym sposobem nawet w zerówce płakałam :p

Ja mam zły humor od wczoraj. Widziałam się z ludźmi z pracy i okazało się, ze to była impreza z okazji ogłoszenia awansów w dziale na stanowiska menedżerskie. I wiem, ze ja taki awans tez bym dostała, bo w moim obszarze nie dostał go nikt. Czekaja na nowego człowieka, który przejmie moje obowiązki, bo nikt z obecnych nie ogarnie tematu. I tak mi się przykro zrobiło, ze to akurat teraz i mnie omija. Bo za rok może być zupełnie inaczej i nie wiadomo co mi zaproponują. No i wiecie, wiadomo, ze teraz mam inne wyzwania i w ogóle, ale jednak jest to ukłucie żalu, macierzyństwo to nigdy nie będzie całe moje życie i troche przeżywam. To się wyzalilam
Tetrikk, wiem, że to dla Ciebie trudne, ale teraz widocznie jest czas w Twoim życiu na coś innego. Wręcz jestem pewna, że ten rok z dzieckiem bardzo szybko Ci minie, wrócisz do pracy i jeszcze zatęsknisz za pierwszymi chwilami z maluchem. Rozumiem Cię w 100% bo też nie należę do osób, dla których macierzyństwo to jakiś cel, sens życia i tak dalej i też myślę czasem o tym, co mnie ominie. Nie miałam tak, że jakoś szczególnie marzyłam o dziecku, po prostu uznałam to za normalną kolej rzeczy, której nie widzę sensu odwlekać w tym momencie. Ale przyjęłam myślenie, że to jest niepowtarzalny czas w życiu, że dziecko podrośnie, a ja będę się realizować zawodowo. I Ty też tak to odbieraj, odchowasz dzieciaka i wrócisz do pracy ze zdwojoną siłą :P
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 09:00   #370
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 9

Tettrik, wcale się nie dziwie, że humor Ci się popsuł ale co się odwlecze, to nie uciecze i za rok pewnie wrócisz po awans Wrócisz z nową, świeżą energią i wymieciesz tego kto śmiał Cię zastępować Za chwile powitasz Malucha na świecie i przestaniesz myśleć o tym awansie.



Magda, ehhh, ciężka sytuacja dla Was wszystkich. Ale początki jeszcze o niczym nie świadczą, być może to tylko reakcja na nową sytuację. Chociaż jak w przedszkolu jest dobrze a w domu jednak źle reaguje, to trudno myśleć pozytywnie.



Udało mi się wynaleźć dobre rogale - połączenie rogala i bajaderki. Samych bajaderek nie lubię ale tu mi smakuje.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 09:59   #371
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Żony 2016 część 9

Od wczoraj dostaję mnóstwo smsów czy już urodziłam/rodzę.. kolejny punkt do listy pytań męczących w stylu 'kiedy będziecie planować dzieci?'

Tetrikk, rozumiem Cię, ale pomyśl, ze po powrocie może czekać Cię w pracy coś lepszego jednak no i Maluszek będzie z wami a tego podobno nic nie zastąpi mnie też teraz o rok opóźnia się robienie awansu, ale przy końcu ciąży jakoś mnie to nie boli już

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Magda, jak mówią 'wrzesień miesiącem sztywnych rękawów' Synek jeszcze ma trochę czasu żeby się zaaklimatyzować, ale wierzę że to dla was ciężkie teraz..
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-12, 10:01   #372
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 9

Dziewczyny, ja tam wierzę w to, że na wszystko jest czas w życiu, serio Nie ma co rozpatrywać tego w kategoriach, że coś nas omija. Skoro tak się życie ułożyło, to tak właśnie jest dobrze. A to, co będzie w przyszłości, pewnie przekracza najśmielsze oczekiwania
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 10:02   #373
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 9

Izka, współczuje pytań. Wiadomo, że człowiek też zniecierpliwiony, zestresowany czekaniem a inni tylko dokładają.

Mnie dziś na 100% czekają życzenia dzieci od teściowej... Potem debilnie pyta się M. czy ja się o to gniewam. Nie kumam tych życzeń i tego dopytywania. Jak się obawia, że się gniewam to niech nic nie mówi i tyle Najwyżej w końcu jej powiem, że to nie są życzenia dla mnie a dla niej.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 10:15   #374
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 część 9

"a wy kiedy?"
"działacie już?"
"wasza kolej"
"na co czekacie"

gdyby tak każdy się swoją macicą interesował
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 10:21   #375
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 9

U nas nie ma żadnych dosadnych pytań, są delikatne aluzje sytuacyjne typu w życzeniach świątecznych, które wszystkim składa teściowa (taka a'la przemowa przed kolacją/śniadaniem) żebyśmy w większym gronie spotkali się za rok (a tylko my jesteśmy w wieku produkcyjnym więc wiadomo), moja mama też wypali czasem coś dziwacznie jakoby czekała aż powiem "tak, jestem w ciąży". Ale nikt nigdy nie pytał wprost. Poza teściem tyle, że już przestał próbować.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 10:27   #376
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 9

U nas było mało pytań i aluzji, może dlatego, że tż ma dwóch braci i każdy z nich się już o potomstwo postarał. Myślę, że nasza ciąża była dla wszystkich raczej zaskoczeniem. Za to widzę, jak uszczęśliwiłam tym moich rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 10:30   #377
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
"a wy kiedy?"

"działacie już?"

"wasza kolej"

"na co czekacie"



gdyby tak każdy się swoją macicą interesował


No szkoda ze niektórzy tak się wtrącają


Polecam nawet nieuprzejmie ucinać temat jeśli chodzi o to u mnie jedynie to działało i ostatni rok nie słyszałam nic a nic
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 10:39   #378
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Żony 2016 część 9

Tetrikk, rozumiem żal ale jestem też pewna, że wielkie sukcesy zawodowe jeszcze przed Tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 10:48   #379
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 9

Wiem dziewczyny, ze zle nie będzie. Ale może nie być aż tak dobrze, wiecie - ambicja po prostu jestem zła, ze takie zmiany musza być akurat teraz gdzie zasłużyłam sobie na to już jakiś czas temu

Btw - nie wiem czy widzialyscie, ale moja mateczkowa konwersacja jest na Spotted:Madka
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-12, 10:55   #380
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 9

Muszę wreszcie te grupy polubić


Czeka mnie wycieczka do urzędu - trochę czas zleci.
Muszę też znaleźć miejscówkę gdzie byśmy poszli coś wszamać. Kusi mnie standardowo nasza pierogarnia ale to drugi koniec miasta więc sama nie wiem. Siostra chyba do nas dołączy więc będziemy we trójkę
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 11:11   #381
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Wiem dziewczyny, ze zle nie będzie. Ale może nie być aż tak dobrze, wiecie - ambicja po prostu jestem zła, ze takie zmiany musza być akurat teraz gdzie zasłużyłam sobie na to już jakiś czas temu

Btw - nie wiem czy widzialyscie, ale moja mateczkowa konwersacja jest na Spotted:Madka
hahah graty
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 11:14   #382
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Wiem dziewczyny, ze zle nie będzie. Ale może nie być aż tak dobrze, wiecie - ambicja po prostu jestem zła, ze takie zmiany musza być akurat teraz gdzie zasłużyłam sobie na to już jakiś czas temu

Btw - nie wiem czy widzialyscie, ale moja mateczkowa konwersacja jest na Spotted:Madka
Widziałam! Twoja ambicja powinna być zaspokojona, to się nazywa sukces

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 11:18   #383
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Widziałam! Twoja ambicja powinna być zaspokojona, to się nazywa sukces

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na pewno poprawiło mi to humor
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 11:30   #384
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 9

Tettrik, ile komentarzy i polubień - no sukces Siedzę teraz i czytam to ogłoszenia... i nie dowierzam Co to się dzieje...
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 11:32   #385
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 9

Ja myślałam, ze część to fejki dopóki mi się to nie przytrafiło
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 11:37   #386
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja wiem teoretycznie jak adaptacja powinna przebiegać i staram się mu tego nie utrudniac. Nie przyprowadzę go do domu, nie obiecuje, że zostanie albo pójdzie gdzieś indziej. Nie okłamuje, jak mam przyjść to, żeby nie wiem co to przychodzę po niego. Ale nie sądziłam, że dziecko, które praktycznie od urodzenia jest zostawiane z kimś poza mną, będzie tak mocno przeżywać. I ciągle zastanawiam się czy nie jest za mały, bo chłopczyk z osiedla dokładnie rok starszy idzie normalnie bez płaczu, rozumie że mama zostaje z młodszym w domu, a on się będzie świetnie bawić. I tu wychodzi bardzo ta różnica. Ten jeszcze jeden rok. I to mnie boli, że ja przytulam obce dziecko, które ryczy pół dnia, a wiem, że ktoś obcy tak przytula moje. W przedszkolu jest ok, ale poza przedszkolem jest dramat nawet na weekendzie. Cały weekend był co chwilę płacz i budzenie się w nocy. On cały czas żyje w stresie że pójdzie do tego głupiego przedszkola. Mam tylko nadzieję, że to szybko minie, bo jak tak dalej pójdzie to będzie ciągle chorował z tych nerwów. Choć wczoraj wieczorem to i ja staremu buczałam w rękaw że nie chce do psedskola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
z czasem się przyzwyczai.


Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Fiole - zdrówka

Magda - nie zazdroszczę sytuacji. A jest jakiś konkretny powód, dla którego tak nie chce iść czy po prostu? Ja nienawidziłam przedszkola, ale miałam powody - leżakowanie i wmuszanie jedzenia. To inne czasy były niestety i moi rodzice niewiele sobie z tego robili. Tym sposobem nawet w zerówce płakałam :p

Ja mam zły humor od wczoraj. Widziałam się z ludźmi z pracy i okazało się, ze to była impreza z okazji ogłoszenia awansów w dziale na stanowiska menedżerskie. I wiem, ze ja taki awans tez bym dostała, bo w moim obszarze nie dostał go nikt. Czekaja na nowego człowieka, który przejmie moje obowiązki, bo nikt z obecnych nie ogarnie tematu. I tak mi się przykro zrobiło, ze to akurat teraz i mnie omija. Bo za rok może być zupełnie inaczej i nie wiadomo co mi zaproponują. No i wiecie, wiadomo, ze teraz mam inne wyzwania i w ogóle, ale jednak jest to ukłucie żalu, macierzyństwo to nigdy nie będzie całe moje życie i troche przeżywam. To się wyzalilam
Awans nie ucieknie na długo, jak nikt się nie będzie potrafił zając "twoimi" sprawami to docenią jeszcze bardziej

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Btw - nie wiem czy widzialyscie, ale moja mateczkowa konwersacja jest na Spotted:Madka
No to teraz pieniązki, prestiż, sława
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 12:14   #387
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 9

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;85857022]


Awans nie ucieknie na długo, jak nikt się nie będzie potrafił zając "twoimi" sprawami to docenią jeszcze bardziej


No to teraz pieniązki, prestiż, sława [/QUOTE]



To, czego się obawiam najbardziej to właśnie tego, ze znajda osobę, która się tym zajmie dobrze, wiec mój awans po prostu przypadnie komuś innemu, bo kogoś de facto musza wyznaczyć do zarządzania eh eh.
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 12:15   #388
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
"a wy kiedy?"
"działacie już?"
"wasza kolej"
"na co czekacie"

gdyby tak każdy się swoją macicą interesował
"A wiesz że im później tym gorzej?"

"Mi by się już nie chciało w TWOIM wieku"

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;85856701]No szkoda ze niektórzy tak się wtrącają


Polecam nawet nieuprzejmie ucinać temat jeśli chodzi o to u mnie jedynie to działało i ostatni rok nie słyszałam nic a nic [/QUOTE]"A ciocia z wujkiem jeszcze współżyją ?" Jest dość nieprzyjemne?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 12:34   #389
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Żony 2016 część 9

Mnie najbardziej denerwuje teściu i jego mama. Oboje dzieci mieli dopiero (tutaj zaznaczam, że na tamte czasy to było bardzo późno) po 30, a nas cisną od ślubu. W dodatku teściu praktycznie nie miał wpływu na wychowanie Tża, mieszka pół Polski dalej a najbardziej o wnuka pyta.

Na szczęście rodzina tu na miejscu czeka sobie spokojnie i nie marudzi
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 12:47   #390
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Żony 2016 część 9

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Wiem dziewczyny, ze zle nie będzie. Ale może nie być aż tak dobrze, wiecie - ambicja po prostu jestem zła, ze takie zmiany musza być akurat teraz gdzie zasłużyłam sobie na to już jakiś czas temu

Btw - nie wiem czy widzialyscie, ale moja mateczkowa konwersacja jest na Spotted:Madka
Widziałam Na co awanse, jak tu taki fejm
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 20:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.