Mamusie lipcowe 2020 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-21, 19:26   #3271
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
dziewczyny którym wprowadzono luteine - zauważyłyście po niej wzmożone mdłości? Tyle czasu miałam spokoj, lekarz wprowadził mi 2*dziennie i czuje się jak w najgorszym momencie ciąży

Doustnie czy dopochwowo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 19:29   #3272
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Doustnie czy dopochwowo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dopochwowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 19:42   #3273
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Xylo93 - od początku ciąży aplikuję 2 razy dziennie, mdłości przeszły mi w 2 trymestrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 06:14   #3274
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
Dopochwowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to ja nie miałam żadnych takich skutków.
Brałam od 8tc do 16tc po dwie na noc.

Jedynym skutkiem przez mysle Dupka i Liteine czyli podwyższone hormony to hemoroidy....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 06:21   #3275
dod
Raczkowanie
 
Avatar dod
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 92
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
dziewczyny którym wprowadzono luteine - zauważyłyście po niej wzmożone mdłości? Tyle czasu miałam spokoj, lekarz wprowadził mi 2*dziennie i czuje się jak w najgorszym momencie ciąży
Mi było niedobrze po podniesieniu dawki do 2x2 dziennie, teraz biorę dopochwowe i jest luzik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 07:24   #3276
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja sie nie wypowiem na razie bo dopiero zaczynam. Ale Lusiija mnie troszke zmartwila z tymi hemoroidami. Tez bralam duphaston i szczerze mowiac tez takie swedzenie mi sie pojawilo ale mam nadzieje ze hemoroidy sie nie pojawia
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 07:36   #3277
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Do mnie dziewczyny dotarły pierwsze ciuszki ☺myślę, że będzie to zestaw na wyjście ze szpitala ☺received_543768646263656.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 07:49   #3278
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Do mnie dziewczyny dotarły pierwsze ciuszki ☺myślę, że będzie to zestaw na wyjście ze szpitala ☺Załącznik 7708730

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne! I wyglądają na wygodne w zakładaniu. Gdzie kupiłaś?

Mnie mama i siostra przestrzegają przed body wkładanym przez głowę, że niby ciężko dziecko w to ubrać i żeby kupować rozpinane całe. Siostra mówi, że też nakupiła takich przez głowę i w ogóle ich nie użyła, bo ciężko rączki przełożyć i w ogóle...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 07:57   #3279
dod
Raczkowanie
 
Avatar dod
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 92
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Do mnie dziewczyny dotarły pierwsze ciuszki ☺myślę, że będzie to zestaw na wyjście ze szpitala ☺Załącznik 7708730

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczny komplecik. Gdzie kupiłaś? Ja jeszcze nic nie kupiłam.. Póki co wybrane tylko lozeczko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 08:03   #3280
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Piękne! I wyglądają na wygodne w zakładaniu. Gdzie kupiłaś?

Mnie mama i siostra przestrzegają przed body wkładanym przez głowę, że niby ciężko dziecko w to ubrać i żeby kupować rozpinane całe. Siostra mówi, że też nakupiła takich przez głowę i w ogóle ich nie użyła, bo ciężko rączki przełożyć i w ogóle...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Większość z tych body jest tak rozciagliwe, że ja nie miałam żadnego problemu choć fakt przy malutkim dziecku te kopertowe są wygodniejsze.

Co do kompletu wyżej rękawiczki dla maluchów już nie są zalecane

Mój starszak znowu kaszle, ten sezon zimowy to jakiś pogrom. Ciekawe czy mnie zarazi bo w nocy non stop kaszlał na mnie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 08:06   #3281
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Kupiłam na allegro, caly zestaw coś okolo 50 zł ☺. Też uważam, że jest śliczny. Super dziewczyny, że dzielicie się wiedzą, będę zwracać uwagę na body w całości rozpinane.
Ja jestem całkowicie zielona w temacie ciuszków. Natus czemu rękawiczki nie są zalecane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 08:07   #3282
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Hej
U nas zapowiada się słoneczny dzień i chcemy zrobić grilla

Wczoraj zamówiłam kilka używek dla córki pajace,rampersy i spodenki

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 08:17   #3283
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Do mnie dziewczyny dotarły pierwsze ciuszki ☺myślę, że będzie to zestaw na wyjście ze szpitala ☺Załącznik 7708730

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetny
Mi się rękawiczki niedrapki przydały, jak Szymek się zaczął drapać przypadkowo po twarzy, więc nie wiem czemu miałyby być niezalecane. Mogą się nie przydać, ale lepiej mieć niż nie mieć.

Przy luteinie dopochwowej można odczuwać świąd uwielbiam takie "dowcipne" rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Piękne! I wyglądają na wygodne w zakładaniu. Gdzie kupiłaś?

Mnie mama i siostra przestrzegają przed body wkładanym przez głowę, że niby ciężko dziecko w to ubrać i żeby kupować rozpinane całe. Siostra mówi, że też nakupiła takich przez głowę i w ogóle ich nie użyła, bo ciężko rączki przełożyć i w ogóle...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcale nie ciężko są bardzo miękkie i rozciągliwe, oczywiście jak są z dobrej jakości bawełny a nie materiału o dziwnym składzie. Ja miałam i body, i kaftaniki, i inne rzeczy też rozpinane z przodu - naprawdę nie mieliśmy problemu, nawet TŻ. To raczej nasze nieobycie z takim dzieckiem wiele utrudnia, bo często boimy się nim manewrować. Bardziej mnie denerwowały półśpiochy i niektóre śpiochy. Chyba z nich zrezygnuję i postawię na spodenki i skarpetki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

O i wiem czego na pewno nie opłaca się kupować do wyprawki. Wszystkiego z zapinaniem na plecach, nie wiem kto to wymyślił 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Nie śpię od 4.30 i zaczynam już to odczuwać. I mam mega ochotę na pączki albo coś podobnego, więc chyba pójdę do piekarni/cukierni
U nas TŻ wciąż chory, my z Szymkiem się trzymamy dzielnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 08:43   #3284
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Większość z tych body jest tak rozciagliwe, że ja nie miałam żadnego problemu choć fakt przy malutkim dziecku te kopertowe są wygodniejsze.

Co do kompletu wyżej rękawiczki dla maluchów już nie są zalecane

Mój starszak znowu kaszle, ten sezon zimowy to jakiś pogrom. Ciekawe czy mnie zarazi bo w nocy non stop kaszlał na mnie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niby tak, są rozciągliwe, bawełniane, ale przy takim maleńkim noworodku jest trudno, główki nie trzyma, rączki malusieńkie.. Na początek postawie na rozpinane całe
I nie kupuje też ubranek z dużymi naszywkami/aplikacjami, kokardkami itp. z przodu. Później dziecku nie wygodnie na brzuszku leżeć, nie wiem kto takie cuda wymyśla..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 09:09   #3285
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

To ja 100 razy bardziej wolę te bodziaki zakładane przez głowę, niż te z milionem guziczkow/zaczepów/ czy jak to się nazywa
Niedrapkow nie użyłam w ogóle, a to był październik. W lipcu tym bardziej ich nie użyję
Nabieram ochoty na jakieś małe zakupy ciuszkowe, ale nie unisexy, których mam milion Niestety muszę poczekać, bo nie znam płci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 09:18   #3286
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Kupiłam na allegro, caly zestaw coś okolo 50 zł ☺. Też uważam, że jest śliczny. Super dziewczyny, że dzielicie się wiedzą, będę zwracać uwagę na body w całości rozpinane.
Ja jestem całkowicie zielona w temacie ciuszków. Natus czemu rękawiczki nie są zalecane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co się orientowałam to ograniczają noworodzia, on jednak tymi rączkami poznaje otoczenie, a nawet jeśli czasem się podrapie to krzywdy sobie nie zrobi, a i aż tak ciepła nie potrzebuje żeby go zaubierać od stop do głów. Nie ubrałam starszakowi ani razu

Przy maluchu który leży te guziczki są spoko, gorzej jak potem zaczyna uciekać i weź to wszystko zapnij.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 09:22   #3287
lasicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 246
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja pamiętam, jak moje siostrzenice były malutkie to ciężko mi było ubrać te body przez głowę. Wolałam te kopertowe. Ale też miałam rzadko kiedy okazję je ubierać, więc przyzwyczajona nie byłam :p.
I ja to kupuje póki co po jednej sztuce xd tak żeby było tanie, z krótkim rękawem, rozpinane całe i ładne. A ja jestem wybredna bo dla chłopców podobają mi się kolory: biały, szary, czarny, brązowy i musztardowy xd z dużym wzorkiem albo napisem na całości a nie takie małe autka nasrane już się nad nim trochę ulitowałam i ręcznik błękitny kupiłam żeby nie było szare wszystko xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lasicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 09:31   #3288
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Przeglądałam allegro wczoraj i dziś po kątem jakiejś mega pąki wyprawkowej dla dziecka, ale nic nie znalazłam, co chciałabym kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Mi niedrapki przy Szymku na cito kupowała teściowa, bo nie miałam, też uważałam za totalnie zbędne, bo po co, a jak młody podrapał sobie całą twarz to się z nimi przeprosiłam i teraz zamierzam je mieć, skoro ani dużo nie kosztują, ani dużo miejsca nie zajmują

Zastanawiam się za to nad aspiratorem do nosa. Żeby używać katarka muszę mieć odpowiedni odkurzacz, a mamy taki stojący. Muszę znaleźć kogoś z doświadczeniem z tymi aspiratora na akumulator przecież nie sprowadzę do domu leżącej pękatej kozy, której będę używać tylko przy katarze do odciągania nosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 09:45   #3289
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Przy luteinie dopochwowej można odczuwać świąd uwielbiam takie "dowcipne" rzeczy

]Wcale nie ciężko są bardzo miękkie i rozciągliwe, oczywiście jak są z dobrej jakości bawełny a nie materiału o dziwnym składzie. Ja miałam i body, i kaftaniki, i inne rzeczy też rozpinane z przodu - naprawdę nie mieliśmy problemu, nawet TŻ. To raczej nasze nieobycie z takim dzieckiem wiele utrudnia, bo często boimy się nim manewrować. Bardziej mnie denerwowały półśpiochy i niektóre śpiochy. Chyba z nich zrezygnuję i postawię na spodenki i skarpetki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

O i wiem czego na pewno nie opłaca się kupować do wyprawki. Wszystkiego z zapinaniem na plecach, nie wiem kto to wymyślił 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Nie śpię od 4.30 i zaczynam już to odczuwać. I mam mega ochotę na pączki albo coś podobnego, więc chyba pójdę do piekarni/cukierni
U nas TŻ wciąż chory, my z Szymkiem się trzymamy dzielnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się nastawiam na 56 na ubranka zapinane z przodu, kupuję body w 70% kopertowe krótki/długi rękaw, do tego pajace i rampersy zapinane z przodu, i spodenki. Wyprawka w 80% to hm, 20% smyk. Jeszcze podobają mi się ubranka z next-a ale na rozmiar 56 już mam prawie komplet z założonych ilości, na 62 jak zacznę kompletować to z tamtad zamówię.

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
No niby tak, są rozciągliwe, bawełniane, ale przy takim maleńkim noworodku jest trudno, główki nie trzyma, rączki malusieńkie.. Na początek postawie na rozpinane całe
I nie kupuje też ubranek z dużymi naszywkami/aplikacjami, kokardkami itp. z przodu. Później dziecku nie wygodnie na brzuszku leżeć, nie wiem kto takie cuda wymyśla..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A te urocze spodenki dla dziewczynek z falbankami na tyłku? kto to wymyślił. Sama bym z takim kuprem nie chciała leżeć ani siedzieć
Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Przeglądałam allegro wczoraj i dziś po kątem jakiejś mega pąki wyprawkowej dla dziecka, ale nic nie znalazłam, co chciałabym kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Mi niedrapki przy Szymku na cito kupowała teściowa, bo nie miałam, też uważałam za totalnie zbędne, bo po co, a jak młody podrapał sobie całą twarz to się z nimi przeprosiłam i teraz zamierzam je mieć, skoro ani dużo nie kosztują, ani dużo miejsca nie zajmują

Zastanawiam się za to nad aspiratorem do nosa. Żeby używać katarka muszę mieć odpowiedni odkurzacz, a mamy taki stojący. Muszę znaleźć kogoś z doświadczeniem z tymi aspiratora na akumulator przecież nie sprowadzę do domu leżącej pękatej kozy, której będę używać tylko przy katarze do odciągania nosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a frida? Tam się wciąga siłą własnego wdechu. Na początek powinna starczyć.
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 09:51   #3290
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
Ja się nastawiam na 56 na ubranka zapinane z przodu, kupuję body w 70% kopertowe krótki/długi rękaw, do tego pajace i rampersy zapinane z przodu, i spodenki. Wyprawka w 80% to hm, 20% smyk. Jeszcze podobają mi się ubranka z next-a ale na rozmiar 56 już mam prawie komplet z założonych ilości, na 62 jak zacznę kompletować to z tamtad zamówię.


A te urocze spodenki dla dziewczynek z falbankami na tyłku? kto to wymyślił. Sama bym z takim kuprem nie chciała leżeć ani siedzieć


a frida? Tam się wciąga siłą własnego wdechu. Na początek powinna starczyć.
Xylo a możesz się podzielić jakich ciuszków, w jakich ilościach kupiłaś?
Podobno dzieci z rozmiarów 56 i 62 bardzo szybko wyrastają, dlatego nie chcę przesadzić .
Mieszkam w małym mieście i raczej będę większość rzeczy kupować przez internet. Mamy Pepko, ale jedno na całe miasto i niestety ciuszki są mocno poprzebierane. Muszę jeszcze sprawdzić na olx czy ktoś nie wydaje już niepotrzebnych mu ciuszków.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Essence89
Czas edycji: 2020-02-22 o 09:54
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 10:09   #3291
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość

a frida? Tam się wciąga siłą własnego wdechu. Na początek powinna starczyć.
Miałam. Tragedia ta Frida ledwo co odessiesz, a jak za bardzo się postarasz to i gluta zassiesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Kupiłam właśnie przez allegro 2 pąki ciuszków w rozm.56-68 - w sumie 69szt za 120zl z przesyłką jak przyjdą to przebiorę i będę wiedzieć, co jeszcze dokupić, to na pewno nie koniec, ale już jestem spokojniejsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 10:45   #3292
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Przeglądałam allegro wczoraj i dziś po kątem jakiejś mega pąki wyprawkowej dla dziecka, ale nic nie znalazłam, co chciałabym kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Mi niedrapki przy Szymku na cito kupowała teściowa, bo nie miałam, też uważałam za totalnie zbędne, bo po co, a jak młody podrapał sobie całą twarz to się z nimi przeprosiłam i teraz zamierzam je mieć, skoro ani dużo nie kosztują, ani dużo miejsca nie zajmują

Zastanawiam się za to nad aspiratorem do nosa. Żeby używać katarka muszę mieć odpowiedni odkurzacz, a mamy taki stojący. Muszę znaleźć kogoś z doświadczeniem z tymi aspiratora na akumulator przecież nie sprowadzę do domu leżącej pękatej kozy, której będę używać tylko przy katarze do odciągania nosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A macie odkurzacz stojący, taki z wyjmowanym tym małym samochodowym? Czy taki w jednym kawałku?
Ja mam elektroluxa z tym małym wyjmowanym. Do katarka można dokupić taką plastyczną końcówkę która pasuje do różnych wejść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 10:56   #3293
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja też fridy nie polecam. Katarek zdecydowanie lepszy

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 10:56   #3294
lasicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 246
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

My kupiliśmy taki doustny aspirator ze względu właśnie na odkurzacz stojący poza tym jak powiedziałam tak po postu zwyczajnie TŻtowi o aspiratorze do odkurzacza to się przeraził xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lasicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 10:59   #3295
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja będę zamawiała elektryczny Pingo. Ma całkiem dobre opinie, mam nadzieję że się sprawdzi. Tego do odkurzacza nie chcę,bo rzadko wyciągam zwykły odkurzacz z szafy. Poza tym wydaje mi się że dźwięk odkurzacza przy odciąganiu może denerwować dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 11:02   #3296
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lasicaa Pokaż wiadomość
My kupiliśmy taki doustny aspirator ze względu właśnie na odkurzacz stojący poza tym jak powiedziałam tak po postu zwyczajnie TŻtowi o aspiratorze do odkurzacza to się przeraził xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie ojciec wychodził jak widział mnie z katarkiem mój brat twierdził że robię krzywdę.. mówiłam że mają trochę poczytać zanim ocenią.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 11:21   #3297
Malinowa_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 55
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Poród to dla mnie jeszcze temat odległy... Może lepiej po co się tym zamartwiać albo przejmować wcześniej Jestem nastawiona pozytywnie, szybko i najlepiej jakoś, żeby było spontanicznie z zaskoczenia niż tak wyczekiwać na postęp Tak marzenka haha



A co do odkurzacza przy czyszczeniu noska... Jak to gdziekolwiek widziałam to mnie przerażało i miałam wrażenie, że dzieci to stresuje, dręczy. Wiem, że to nie boli, ale ja od samego widoku tego mam uraz... Może to też zależy od odkurzarza. Widziałam jak to wygląda też przy takim starym odkurzaczu co jest bardzo głośny to może też dlatego a przy tym dziecko w krzyk, płacz o nie nie...

Myślę, że skusze się na te urządzenia nie podłączane do odkurzacza
Malinowa_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 11:31   #3298
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

To zależy od dziecka, nie od odkurzacza. Ja na początku próbowałam z Fridą, by Szymka nie stresować, on i tak miał swoje problemy i dawał do wiwatu. Ale potem już miałam po dziurki w nosie tego, że on wiecznie ma zatkany, że ta Frida nie sprawdza się i się przekonałam, choć było początkowo ciężko. Ale doszliśmy do tego, że tylko wolałam "katarek odkurzamy" i Szymek już biegł zadowolony choć też wolałabym ten na akumulator, bo choć mam ten odkurzacz taki, co z niego mogę wypiąć tą mniejszą część, jak do samochodu to nie chce mi się dokupować końcówek, jeśli mogę tego uniknąć. Ale w razie wu wolę to od Fridy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 11:37   #3299
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

My mamy sopelka takiego do wysysania buzia i katarek. Starszak obu nie znosi i odciaganie aktualnie wygląda jak egzorcyzmy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 11:42   #3300
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ubranek z Pepco nie kupuje, podobno jakość tragiczna, do pierwszego prania..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 10:29:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.