Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-04, 06:33   #2491
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Panna wpisz sobie plecak Canpol to Ci wyskoczy. Ja mam szary. Niestety coś mi zdjęcia nie chcą się ładować

Ja mam dwie koszule do karmienia jeszcze po pierwszej ciąży- 100% bawełna, kupione gdzieś na necie. A do porodu to kupię jakaś tanioszke albo wezmę sukienkę ciążowa z hm taka basic- leży w szafie i mała ją nosiłam bo nie wyglądałam korzystnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 06:47   #2492
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Koszule do karmienia mam z poprzedniej ciąży dolce sonno - są super.

Do porodu u nas są szpitalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 07:29   #2493
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Koszule do karmienia mam z poprzedniej ciąży dolce sonno - są super.

Do porodu u nas są szpitalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O właśnie chyba mam z tej firmy! I są super! Bez wzorów, mam granatowa i szarą i bardzo je lubię!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 07:36   #2494
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzień dobry

Usiadłam wczoraj i próbowałam spisać ile jakich ubranek potrzebuje na początek i normalnie mam pustkę w głowie, córka ma raptem rok z kawałkiem a ja nie mogę sobie przypomnieć ile tego szło na dzień i jak długo nosiła dany rozmiar

Czy któraś z Was spisywała może coś w tym stylu? Ile czego na krótki i długi rękaw i takie tam?
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Koszule do karmienia mam z poprzedniej ciąży dolce sonno - są super.

Do porodu u nas są szpitalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam, też mam z poprzedniej ciąży z Dolce Sonno i są super i co najważniejsze chyba jako jedyne z tej firmy znalazłam na ramiączka więc na lato będą idealne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 08:33   #2495
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dla mnie ważne jest w czym rodze I później będę leżeć, właśnie ze względu na materiał. Mam wrażliwą skórę, jest mi za gorąco i jeśli koszula jest z nieprzyjemego lub sztucznego materiału to bardzo mi to przeszkadza. A porodowa u mnie wcale nie poszła do kosza, ładnie się doprała i po prasowaniu parą jest nówka sztuka nieśmigana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 08:36   #2496
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

dzień dobry


fajne te koszule- a na slodkisen jest teraz wyprzedaż i za 30 zł można już kupić (kupowała któraś coś tam kiedyś?)
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 09:27   #2497
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Koszule do karmienia mam z poprzedniej ciąży dolce sonno - są super.

Do porodu u nas są szpitalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też dostałam w szpitalu, była okropna, ale w sumie nie żałuje potem założyłam swoją. Po porodzie strasznie się pociłam za pare godzin zakładałam kolejną. A do porodu zamówiłam sobie taką chyba L, pamietam, że jak przyszła to wydawała taaaka mi się wielka a była idealna mam jeszcze taką ładniejszą już do karmienia kupioną w Esotiq gdzie trzeba odsunąć tylko materiał, marzy mi się jeszcze coś zamkami przy piersiach, jakaś bluza ...

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Usiadłam wczoraj i próbowałam spisać ile jakich ubranek potrzebuje na początek i normalnie mam pustkę w głowie, córka ma raptem rok z kawałkiem a ja nie mogę sobie przypomnieć ile tego szło na dzień i jak długo nosiła dany rozmiar

Czy któraś z Was spisywała może coś w tym stylu? Ile czego na krótki i długi rękaw i takie tam?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwsze ciuszki, prawie wszystko dostałam, biorąc pod uwagę, że bardzo ciepło może być tylko z miesiąc to naprawdę dużo bym nie kupowała letnich rzeczy, te letnie to pewnie uda nam się na wyprzedażach kupić. Na początek pewnie z 4/5 bodziakow z długim i tak samo z krótkim, moja np bardzo krótko mieściła się w 56 a potem dość długo nosiła 62
akada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-04, 09:52   #2498
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
O właśnie chyba mam z tej firmy! I są super! Bez wzorów, mam granatowa i szarą i bardzo je lubię!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jakie ładne są! Też sobie chyba takie sprawię.

Ostatnio oglądałam takie koszule w halach targowych i były tak brzydkie i ze sztucznego materiału, że nie wzięłam ani jednej.


Pytałam dziś lekarza o ten probiotyk, który polecała któraś z Was i powiedział, że lepiej nie brać, za to wypisał mi zapas Pimafucinu żebym mogła reagować odpowiednio wcześniej.

I dostałam dziś już jakieś pierwsze promocyjne próbki kremów, płynu do prania dla dzieci itp.

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2020-03-04 o 09:53
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 11:19   #2499
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość

Pytałam dziś lekarza o ten probiotyk, który polecała któraś z Was i powiedział, że lepiej nie brać, za to wypisał mi zapas Pimafucinu żebym mogła reagować odpowiednio wcześniej.

I dostałam dziś już jakieś pierwsze promocyjne próbki kremów, płynu do prania dla dzieci itp.
A coś więcej dlaczego nie... zapytam jeszcze 17.03 mojej lekarki aczkolwiek bardziej ufam poprzedniej. Skąd próbki, gdzie się zapisałaś ?

Moja krzywa nie wyszła najgorzej, glukoza 86, po 1h 185, po 2h 154 Mam wizytę w poradni diabetologicznej dopiero 24 marca, ale chyba mądrzejsza dieta już pomogła.
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 12:04   #2500
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
A coś więcej dlaczego nie... zapytam jeszcze 17.03 mojej lekarki aczkolwiek bardziej ufam poprzedniej. Skąd próbki, gdzie się zapisałaś ?

Moja krzywa nie wyszła najgorzej, glukoza 86, po 1h 185, po 2h 154 Mam wizytę w poradni diabetologicznej dopiero 24 marca, ale chyba mądrzejsza dieta już pomogła.
Nie wiem, nie bo nie chyba.

Nigdzie, położna w poradni mi dziś dała przy okazji wizyty.
I okazało się, że do tej pory mam tylko 3 kg na plusie. To chyba dobry przyrost, jest szansa że dużo nie przytyję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 16:13   #2501
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie bo nie chyba.

Nigdzie, położna w poradni mi dziś dała przy okazji wizyty.
I okazało się, że do tej pory mam tylko 3 kg na plusie. To chyba dobry przyrost, jest szansa że dużo nie przytyję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha ;-) myślałam, że zapisałaś się na strona hipp itp ;-) ja w tej ciąży jeszcze tego nie zrobiłam. Fajnie dużo nie przytyć, ale z drugiej strony ja się tym nie przejmuje, mam nadzieje, że znowu szybko zjadę, w sensie do końca roku ;-)

Edytowane przez akada
Czas edycji: 2020-03-04 o 17:11
akada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-04, 16:35   #2502
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ładne nawet te koszule dolce zimno, ale chciałam coś rozpinanego całkiem, do porodu chyba taka trzeba?

Mi też gin powiedziala, żeby probiotyku nie brać, bo po tym szybciej znów infekcja będzie... A ja sobie już wcześniej nakupilam (bo zawsze po leczeniu się brało dla odbudowania flory, widocznie nie w ciąży..) i leży mi w lodówce..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2020-03-04 o 16:38
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 17:14   #2503
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ładne nawet te koszule dolce zimno, ale chciałam coś rozpinanego całkiem, do porodu chyba taka trzeba?

Mi też gin powiedziala, żeby probiotyku nie brać, bo po tym szybciej znów infekcja będzie... A ja sobie już wcześniej nakupilam (bo zawsze po leczeniu się brało dla odbudowania flory, widocznie nie w ciąży..) i leży mi w lodówce..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podejrzewam, że tak może być jak odstawię, ale tym się będę martwić jak urodzę, na razie chce mieć spokój, mam nadzieje, że po ciąży będę mniej podatna na infekcje. A jaki kupiłaś, że musisz trzymać w lodówce ?
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 17:26   #2504
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że tak może być jak odstawię, ale tym się będę martwić jak urodzę, na razie chce mieć spokój, mam nadzieje, że po ciąży będę mniej podatna na infekcje. A jaki kupiłaś, że musisz trzymać w lodówce ?
Czyli cały czas ten probiotyk bierzesz?

Mam Lactovaginal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 17:34   #2505
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Czyli cały czas ten probiotyk bierzesz?

Mam Lactovaginal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, teraz mocno ograniczyłam cukier więc też powinno być lepiej

A to jest dopochwowo ?
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 18:02   #2506
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Tak, teraz mocno ograniczyłam cukier więc też powinno być lepiej

A to jest dopochwowo ?
Tak. Takie chyba najlepiej działają, bo miejscowo.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 18:05   #2507
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

A ja wrocilam z mojej wizyty i wszytsko ok Lekarz tez nie wie skad ta krew. Moze jakas zylka pekla. Uspokoilam sie
No i kolejna dobra wiadomosc , moje lozysko sie podnioslo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 18:20   #2508
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Tak. Takie chyba najlepiej działają, bo miejscowo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej lepiej, chociaż mi poleciła tabletki Myśle, że lepiej sobie profilaktycznie od czasu do czasu włożyć niż czekać aż coś się zacznie dziać i leczyć. 10 kwietnia będę miała prenatalne u tej dr co mi to poleciła to pogadam z nią

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A ja wrocilam z mojej wizyty i wszytsko ok Lekarz tez nie wie skad ta krew. Moze jakas zylka pekla. Uspokoilam sie
No i kolejna dobra wiadomosc , moje lozysko sie podnioslo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszę się, że wszystko dobrze
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 18:35   #2509
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Raczej lepiej, chociaż mi poleciła tabletki Myśle, że lepiej sobie profilaktycznie od czasu do czasu włożyć niż czekać aż coś się zacznie dziać i leczyć. 10 kwietnia będę miała prenatalne u tej dr co mi to poleciła to pogadam z nią



Cieszę się, że wszystko dobrze
A ja właśnie zrozumiałam tak, że probiotyku nie brać, bo może powodować nawrót infekcji..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A ja wrocilam z mojej wizyty i wszytsko ok Lekarz tez nie wie skad ta krew. Moze jakas zylka pekla. Uspokoilam sie
No i kolejna dobra wiadomosc , moje lozysko sie podnioslo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-04, 19:22   #2510
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

To ja z kolei słyszałam, że lepsze są doustne, tylko trzeba je brać dłuższy czas. I rzeczywiście kiedyś miałam nawroty tego dziadostwa co chwilę, długie lata się męczyłam. Później przeleczylam, brałam co jakiś czas probiotyk i od tego czasu spokój. Już z 3 lata nic nie miałam, ale już żadnych probiotyków nie biorę

A co do koszuli to wystarczy nawet za duży t-shirt. Do kongurowania mogą rozciąć a jak komuś szkoda koszuli to najlepiej mieć taką rozpinaną do brzucha. Ale prawda jest taka, że rodzic można we wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 20:04   #2511
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A ja wrocilam z mojej wizyty i wszytsko ok Lekarz tez nie wie skad ta krew. Moze jakas zylka pekla. Uspokoilam sie
No i kolejna dobra wiadomosc , moje lozysko sie podnioslo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super


ja dostałam już próbki z hipp (termofor z pestkami wiśni), nuka (smoczek) i bebiko (zabawka sensoryczna)
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 20:28   #2512
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
To ja z kolei słyszałam, że lepsze są doustne, tylko trzeba je brać dłuższy czas. I rzeczywiście kiedyś miałam nawroty tego dziadostwa co chwilę, długie lata się męczyłam. Później przeleczylam, brałam co jakiś czas probiotyk i od tego czasu spokój. Już z 3 lata nic nie miałam, ale już żadnych probiotyków nie biorę

A co do koszuli to wystarczy nawet za duży t-shirt. Do kongurowania mogą rozciąć a jak komuś szkoda koszuli to najlepiej mieć taką rozpinaną do brzucha. Ale prawda jest taka, że rodzic można we wszystkim


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zazdroszczę, że nie masz nawrotów, ja bez ciąży też co jakiś czas miewam, na basen boje się iść. Miałam tak z opryszczką na ustach raz mi lekarka trafiła z antybiotykiem i od tego czasu spokój

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
super


ja dostałam już próbki z hipp (termofor z pestkami wiśni), nuka (smoczek) i bebiko (zabawka sensoryczna)
Moje dziecko uwielbiało tą szeleszczącą zabawkę z bebiko, termoforkiem bawiła się później, na brzuszek nie pomógł :-(
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 22:54   #2513
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
A coś więcej dlaczego nie... zapytam jeszcze 17.03 mojej lekarki aczkolwiek bardziej ufam poprzedniej. Skąd próbki, gdzie się zapisałaś ?

Moja krzywa nie wyszła najgorzej, glukoza 86, po 1h 185, po 2h 154 Mam wizytę w poradni diabetologicznej dopiero 24 marca, ale chyba mądrzejsza dieta już pomogła.
Hej. Rzeczywiście wynik ładny, ale wg wytycznych ciążowych przekroczony minimalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie bo nie chyba.

Nigdzie, położna w poradni mi dziś dała przy okazji wizyty.
I okazało się, że do tej pory mam tylko 3 kg na plusie. To chyba dobry przyrost, jest szansa że dużo nie przytyję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się dzisiaj ważyłam na mojej wadze i mi wychodzi, że na czczo, nago przytyłam 70 dkg od wagi z przed ciąży ważonej tak samo na czczo, nago, rano. U ginekologa wyszło mi ostatnio 1,5 kg więcej, ale wizyta wieczorem, więc po całym dniu jedzenia, to nie ma się co dziwić. Mieszczę się jeszcze w ciuchy z przed ciąży, spodnie mam na myśli, bo bluzki to wiadomo. I trochę mnie to martwi, bo niby dobrze, że nie przybieram tak drastycznie jak w pierwszej ciąży, ale mam jakiś niepokój, że coś jest nie tak jak powinno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ładne nawet te koszule dolce zimno, ale chciałam coś rozpinanego całkiem, do porodu chyba taka trzeba?

Mi też gin powiedziala, żeby probiotyku nie brać, bo po tym szybciej znów infekcja będzie... A ja sobie już wcześniej nakupilam (bo zawsze po leczeniu się brało dla odbudowania flory, widocznie nie w ciąży..) i leży mi w lodówce..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przy porodzie miałam nierozpinaną, tak wyszło, bo na porodówkę zabrali mnie z patologii po całej nocy pod ktg. Moja się nie ubrudziła w ogóle. Używałam jej i jeszcze 2 przez 2-3 miesiące po porodzie. Teraz chciałabym coś świeżego do szpitala sobie kupić. Ogólnie to nie lubię koszul, wolę piżamy ze spodenkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-04, 23:05   #2514
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
To ja z kolei słyszałam, że lepsze są doustne, tylko trzeba je brać dłuższy czas. I rzeczywiście kiedyś miałam nawroty tego dziadostwa co chwilę, długie lata się męczyłam. Później przeleczylam, brałam co jakiś czas probiotyk i od tego czasu spokój. Już z 3 lata nic nie miałam, ale już żadnych probiotyków nie biorę

A co do koszuli to wystarczy nawet za duży t-shirt. Do kongurowania mogą rozciąć a jak komuś szkoda koszuli to najlepiej mieć taką rozpinaną do brzucha. Ale prawda jest taka, że rodzic można we wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi do kangurowania położna podniosła koszulę pod szyję. Byłam w takich emocjach, że mi to nie przeszkadzało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Właśnie przeglądałam telefon i zajrzałam do apki, którą mierzyłam długość i częstotliwość skurczów, masakra co 3-4 minuty i każdy trwał średnio 40sekund do minuty i tak 16h. Ajj, aż zabolało jak sobie przypomniałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Jeszcze mam jednego newsa. Mój synek chyba się sam odstawił od piersi. Wczoraj i dziś już nie pił z cyca, kategorycznie nie chce. W dzień usypiałam go tuląc a wieczorem ponosił tata i zasnął. Piersi póki co nie bolą, nie są nabrzmiałe, więc może na razie spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 06:45   #2515
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Hej dziewczyny!
Wczoraj byłem milcząca, bo najpierw miałam gości, potem zadzwonili ze szkoły, że córka źle się czuje i żeby ja zabrać, a później jakoś opadlam z sił - tylko lezalam i czytałam książkę
Dziś zostawiłam młoda w domu, niby nie ma gorączki, ale narzeka, że boli ja gardło i brzuch. Trudno, zostanie do obserwacji. Mam nadzieję, że nic się nie rozwinie i jutro pójdzie do szkoły.
Przyszła mi ta koszula i szlafroczek z allegro - są spoko. Córkę też rodzilam w zwykłej koszuli nierozpinanej. Do kangurowania mi ja zadarli pod sama szyję, ale w sumie mi to nie przeszkadzało - za dużo emocji
Życzę Wam miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 07:02   #2516
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Hej. Rzeczywiście wynik ładny, ale wg wytycznych ciążowych przekroczony minimalnie.

[/COLOR]Ja się dzisiaj ważyłam na mojej wadze i mi wychodzi, że na czczo, nago przytyłam 70 dkg od wagi z przed ciąży ważonej tak samo na czczo, nago, rano. U ginekologa wyszło mi ostatnio 1,5 kg więcej, ale wizyta wieczorem, więc po całym dniu jedzenia, to nie ma się co dziwić. Mieszczę się jeszcze w ciuchy z przed ciąży, spodnie mam na myśli, bo bluzki to wiadomo. I trochę mnie to martwi, bo niby dobrze, że nie przybieram tak drastycznie jak w pierwszej ciąży, ale mam jakiś niepokój, że coś jest nie tak jak powinno.

[/COLOR]Ja przy porodzie miałam nierozpinaną, tak wyszło, bo na porodówkę zabrali mnie z patologii po całej nocy pod ktg. Moja się nie ubrudziła w ogóle. Używałam jej i jeszcze 2 przez 2-3 miesiące po porodzie. Teraz chciałabym coś świeżego do szpitala sobie kupić. Ogólnie to nie lubię koszul, wolę piżamy ze spodenkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, że wynik przekroczony minimalnie a Oni niby nie patrzą na to ile tylko dla nich to cukrzyca ciążowa, ale jak się rejestrowała, to Pani pytała o wyniki i miałam wrażenie, że jak nie są takie złe to mogę poczekać 3 tygodnie ;-)


Niektóre dziewczyny naprawdę długo nie mają brzuszka więc się nie przejmuj. No ja już mam taki brzuch i uda też troszkę przybrały, że niestety w spodnie się nie mieszczę, chodzę po sklepach i mogę sobie tylko buty oglądać ;-)

Też wole ze spodenkami piżamy, ale w takich nie da się urodzić Teraz zaczyna mnie już cisnąć gumka przydałaby się jakaś koszula z długim rękawem .....


Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość

[/COLOR]Jeszcze mam jednego newsa. Mój synek chyba się sam odstawił od piersi. Wczoraj i dziś już nie pił z cyca, kategorycznie nie chce. W dzień usypiałam go tuląc a wieczorem ponosił tata i zasnął. Piersi póki co nie bolą, nie są nabrzmiałe, więc może na razie spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje, oby dalej tak gładko

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Wczoraj byłem milcząca, bo najpierw miałam gości, potem zadzwonili ze szkoły, że córka źle się czuje i żeby ja zabrać, a później jakoś opadlam z sił - tylko lezalam i czytałam książkę
Dziś zostawiłam młoda w domu, niby nie ma gorączki, ale narzeka, że boli ja gardło i brzuch. Trudno, zostanie do obserwacji. Mam nadzieję, że nic się nie rozwinie i jutro pójdzie do szkoły.
Przyszła mi ta koszula i szlafroczek z allegro - są spoko. Córkę też rodzilam w zwykłej koszuli nierozpinanej. Do kangurowania mi ja zadarli pod sama szyję, ale w sumie mi to nie przeszkadzało - za dużo emocji
Życzę Wam miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka dla córki ! Pokażesz szlafrok, taki bardziej cienki na lato?
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 07:10   #2517
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

dzień dobry


w końcu trochę słońca o9d razu inne samopoczucie
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 07:15   #2518
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dzień dobry


w końcu trochę słońca o9d razu inne samopoczucie
Taak odrazu lepiej jak trochę słońca zaświeci A ja miałam jakieś doła wczoraj, zaczęłam czytać jakieś opisy porodow i zaczęło mnie to przerażać wszystko, to moja pierwsza ciąża i zupełnie nie wiem czego się spodziewać i boję się jak to będzie wyglądało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 07:34   #2519
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Mi do kangurowania położna podniosła koszulę pod szyję. Byłam w takich emocjach, że mi to nie przeszkadzało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Właśnie przeglądałam telefon i zajrzałam do apki, którą mierzyłam długość i częstotliwość skurczów, masakra co 3-4 minuty i każdy trwał średnio 40sekund do minuty i tak 16h. Ajj, aż zabolało jak sobie przypomniałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Jeszcze mam jednego newsa. Mój synek chyba się sam odstawił od piersi. Wczoraj i dziś już nie pił z cyca, kategorycznie nie chce. W dzień usypiałam go tuląc a wieczorem ponosił tata i zasnął. Piersi póki co nie bolą, nie są nabrzmiałe, więc może na razie spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to może pójdzie Ci z odstawieniem jak mi! Trzymam kciuki! U mnie Kropek sam się odstawił, ja żadnych problemów nie miałam.po tygodniu mu się rzypomnialo, ale jakoś wybrnelismy!
Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Taak odrazu lepiej jak trochę słońca zaświeci A ja miałam jakieś doła wczoraj, zaczęłam czytać jakieś opisy porodow i zaczęło mnie to przerażać wszystko, to moja pierwsza ciąża i zupełnie nie wiem czego się spodziewać i boję się jak to będzie wyglądało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma co za dużo o tym myśleć. Bo niezależnie ile się naczytasz, to i tak będzie tak jak będzie i koniec najlepiej nie myślec o tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 07:53   #2520
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Taak odrazu lepiej jak trochę słońca zaświeci A ja miałam jakieś doła wczoraj, zaczęłam czytać jakieś opisy porodow i zaczęło mnie to przerażać wszystko, to moja pierwsza ciąża i zupełnie nie wiem czego się spodziewać i boję się jak to będzie wyglądało.
Nie ma wyjścia, jakoś urodzić trzeba. Ja przed ciążą wiedziałam tylko od kuzynki, która miała cesarkę na życzenie i wyszła błyskawicznie ze szpitala, że poród spoko. Potem zapytałam mamę, zaczęłam czytać, koleżanki poopowiadały różne historie i ostatecznie nawet pomogło. Może jeszcze zmienię zdanie, ale chcę rodzić naturalnie i raczej bez znieczulenia. Pewnie będę chciała, żeby mi zrobili te wszystkie badania do znieczulenia, jakby coś, ale w sumie samo znieczulenie najbardziej mnie stresuje z tego wszystkiego. Zresztą koleżanka mówi, że właśnie poród w ogóle nie boli, bolą skurcze przed - nie zdążyli jej dać znieczulenia i najwyraźniej bardzo niewiele by zmieniło.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.