Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-08, 13:02   #2581
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Hah za☠☠☠isty tort !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

My bylismy na targach mamaville. Jestem rozczarowana. Rozumiem ,ze sa wejsciowki, ale uwazam ze cena 15 zl za jedyny parking na jakim mozna stanac to juz przesada.
Same targi cale na jedno kopyto. Serio wiekszpsc tych stoisk byla identyczna (otulacze, rozki, kocyki). Mialam zamiar kupic sobie taka duza poduszka do spania to tego nie bylo nigdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 17:47   #2582
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Zonkil89 Pokaż wiadomość
Ja również się dołączam do wszystkich życzeń! Dużo szczęścia


Dzisiaj mój mąż obchodzi urodziny, u nas to podwójne święto, zrobiłam mu tort, taki trochę z przymrużeniem oka Załącznik 7710128

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetny tort, jesteś mega utalentowana !



Wiecie co, powiem Wam że tak podczytuję lipcówki i tam temat koronawirusa. I jak do tej pory nie panikowałam i ogólnie sam wirus mnie jakoś tak nie przeraża o tyle fakt, że szpitale wprowadzają ograniczenia już tak Ja po cc ledwo cokolwiek robiłam przy małej i gdyby nie tż to nie wiem co by było i nie wyobrażam sobie że teraz miałoby go przy mnie nie być przez te kilka dni naprzemiennie z moją mamą bo wiadomo że starsza córcia nie może też odczuć tego, że nas oboje nie będzie. I samo kangurowanie przez niego po cc jest dla mnie ważne skoro ja nie mogę tego zrobić Myślicie że do tego czasu sytuacja się uspokoi czy będzie tylko gorzej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 18:09   #2583
_kasicka
Raczkowanie
 
Avatar _kasicka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja też się boję tego zakazu odwiedzin, nie wyobrażam sobie tego żeby nie było przy mnie męża po cc.. Mam cicha nadzieję że skończy się ten strach przed tym wirusem.
Przepraszam nie odzywam się za dużo ostatnio ale jesteśmy na etapie planowania remontu i kolorowy zawrót głowy mam.
Czekam strasznie na wizytę 19.03 żeby poznać płeć i móc już segregować ciuszki które potrzebne, a które do oddania. Nie chcę zostawiać tego na końcowe miesiące bo już mi jest ciężko a co to będzie jak będą upały niestety nadprogramowe kg robią swoje..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kamila 12.05.2015
Franek 06.06.2017

_kasicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 18:15   #2584
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Świetny tort, jesteś mega utalentowana !



Wiecie co, powiem Wam że tak podczytuję lipcówki i tam temat koronawirusa. I jak do tej pory nie panikowałam i ogólnie sam wirus mnie jakoś tak nie przeraża o tyle fakt, że szpitale wprowadzają ograniczenia już tak Ja po cc ledwo cokolwiek robiłam przy małej i gdyby nie tż to nie wiem co by było i nie wyobrażam sobie że teraz miałoby go przy mnie nie być przez te kilka dni naprzemiennie z moją mamą bo wiadomo że starsza córcia nie może też odczuć tego, że nas oboje nie będzie. I samo kangurowanie przez niego po cc jest dla mnie ważne skoro ja nie mogę tego zrobić Myślicie że do tego czasu sytuacja się uspokoi czy będzie tylko gorzej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja pisałam na lipcówkach, wiec przepraszam że nastraszyłam
Tak jak pisałam, zdania są podzielone. Część uważa, że do lata wirus nie zniknie, wręcz przeciwnie. Pytanie tylko jakie będą zasady w szpitalach. We Włoszech w ciągu doby prawie 1400 nowych zarażonych i 133 nowe zgony. Jeśli to pójdzie nadal w tym kierunku to jednak obstawiam, że odwiedzin nadal nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 21:00   #2585
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

dziewczyny, nie siejcie paniki- do sierpnia jeszcze prawie 5 miesięcy. okresowe zakazy odwiedzin w sezonie wiosennym i jesiennym są czymś normalnym.

chyba wybraliśmy dziś łóżeczko, szukam jeszcze materaca i w kwietniu pewnie zamówimy
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 21:10   #2586
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie siejcie paniki- do sierpnia jeszcze prawie 5 miesięcy. okresowe zakazy odwiedzin w sezonie wiosennym i jesiennym są czymś normalnym.

chyba wybraliśmy dziś łóżeczko, szukam jeszcze materaca i w kwietniu pewnie zamówimy
Paniką jest robienie półrocznych zapasów mąki i mydła a to są tylko suche fakty, można się tym przejmować lub nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 21:10   #2587
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dokładnie. Rodziłam w kwietniu i całą wiosnę był zakaz odwiedzin z powodu grypy więc to standard. A co będzie w sierpniu to się okaże. Dla mnie brak odwiedzin to akurat w tym wszystkim najmniejszy problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-08, 21:11   #2588
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie siejcie paniki- do sierpnia jeszcze prawie 5 miesięcy. okresowe zakazy odwiedzin w sezonie wiosennym i jesiennym są czymś normalnym.

chyba wybraliśmy dziś łóżeczko, szukam jeszcze materaca i w kwietniu pewnie zamówimy
Zgadza się, nie ma co siać paniki - już media to skutecznie nakręcają:-/

Pokażesz łóżeczko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 21:22   #2589
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Paniką jest robienie półrocznych zapasów mąki i mydła a to są tylko suche fakty, można się tym przejmować lub nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak dla mnie zakładanie na początku marca, że w lipcu/sierpniu nie będzie odwiedzin jest sianiem paniki

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Zgadza się, nie ma co siać paniki - już media to skutecznie nakręcają:-/

Pokażesz łóżeczko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zwykłe proste


zastanawiamy się jeszcze nad materacem, ale póki co skłaniamy się ku lateks-kokos
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 21:26   #2590
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
jak dla mnie zakładanie na początku marca, że w lipcu/sierpniu nie będzie odwiedzin jest sianiem paniki

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------



zwykłe proste


zastanawiamy się jeszcze nad materacem, ale póki co skłaniamy się ku lateks-kokos
Dla mnie akurat brak odwiedzin jest jak najbardziej do przeżycia, z resztą u mnie w szpitalu w ogóle ich nie ma, więc w moim przypadku to nie panika. Jednak trzeba się nastawić, że może być z tym różnie, nawet za kilka miesięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 22:05   #2591
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

U nas sprawdziło się łóżeczko z szufladą zawsze jest gdzie pampersy schować i inne dziecięce gadżety. Pewnie zamówimy takie samo dla młodszego, ale tym razem wezmę też płozy do ewentualnego bujania- mniejszy wysiłek bujać łóżeczko niż szkraba na rękach U nas można też zdemontować bok, aby przykręcić listwę żeby łóżeczko robiło za pierwsze łóżko. Tak kombinujemy w naszym mieszkanku z ograniczoną ilością miejsca. Łóżeczko z firmy Wójec meble, sosnowe z żyrafą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Szlafrok ciążowy mam z Doctor Nap, miałam wrzucić zdjęcie, ale nie chce się tu dodać bo za duży rozmiar. Mam podobny do tego z linka, tzn. w jasnym siwym kolorze w kropeczki czerwone i granatowe, ale krój ten sam.
https://doctornap.com/pl/szlafroki-c...-jaskolki.html


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

I spodobała mi się koszula do karmienia, do szpitala po porodzie by się nadała.
https://doctornap.com/pl/koszule-noc...armiacych.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

I jeszcze piżamka https://doctornap.com/pl/pizamy-ciaz...krateczke.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-08, 22:34   #2592
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Felicjana ode mnie też najlepsze życzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 22:34   #2593
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
jak dla mnie zakładanie na początku marca, że w lipcu/sierpniu nie będzie odwiedzin jest sianiem paniki

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------



zwykłe proste


zastanawiamy się jeszcze nad materacem, ale póki co skłaniamy się ku lateks-kokos
Też się się chyba na takie zdecyduje, tylko żeby miało jeden bok opuszczany i będzie robić za przystawne do naszego łóżka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 06:15   #2594
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cześć dziewczyny
Ciężka noc za mną, młoda co chwile się budziła, chyba za dużo atrakcji przez weekend...
Co do łóżeczka, też cały bok zdemontuje i będzie robić za dostawne, szuflada fajna rzecz, ale my będziemy mieć ustawione między ścianą a naszym łóżkiem więc i tak nie da się otworzyć, co do materaca to pewnie kokos, ale nie wiem czy znowu gryka czy lateks, polecam pod prześcieradło takie podkłady na gumce chroniące przed ulaniem albo innym zmoczeniem, mamy takie na łóżku dziecka i swoim.

Koronowirus mam nadzieje, że jak grypa za chwile zniknie najwyżej wróci na jesień :-(

Damgala świetny ten szlafrok na zamek zaraz sobie pooglądam co tam jeszcze mają

Edytowane przez akada
Czas edycji: 2020-03-09 o 06:24
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 07:21   #2595
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzień dobry

Ja właśnie jadę do labu oddać mocz, jutro wizyta, już się nie mogę doczekać
Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
To ja pisałam na lipcówkach, wiec przepraszam że nastraszyłam
Tak jak pisałam, zdania są podzielone. Część uważa, że do lata wirus nie zniknie, wręcz przeciwnie. Pytanie tylko jakie będą zasady w szpitalach. We Włoszech w ciągu doby prawie 1400 nowych zarażonych i 133 nowe zgony. Jeśli to pójdzie nadal w tym kierunku to jednak obstawiam, że odwiedzin nadal nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, po prostu chciałam i tu poruszyć temat z czystej ciekawości a nie z paniki jak ktoś mi zarzuca
Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
jak dla mnie zakładanie na początku marca, że w lipcu/sierpniu nie będzie odwiedzin jest sianiem paniki

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------



zwykłe proste


zastanawiamy się jeszcze nad materacem, ale póki co skłaniamy się ku lateks-kokos
Ja nie zakładam że tak będzie tylko pytałam o Wasze zdanie i nie uważam żebym siała panikę. Poza tym jak widać jest więcej dziewczyn, którym zakaz odwiedzin też by nie był na rękę Ja ciężko zniosłam cc i gdyby nie dziewczyna na sali to w nocy mała by mi się udusiła wodami płodowymi bo położne nie zaglądały a ja nie byłam spionizowana, w ciągu dnia jako że rana się nie chciała goić tż był wybawieniem bo zajmował się małą więc nawet gdybym siała panikę w obawie że go teraz nie będzie to jak widać nie zrozumie nikt kto nie przeżył czegoś takiego już wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 07:35   #2596
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cześć dziewczyny!
Ja już skoro świt na nogach. Na szczęście czuje się dużo lepiej niż przez ostatnie dwa dni. Tak mnie kulo z tej lewej strony brzucha, że myślałam, że zejdę. Chyba to była kolka jelitowa, bo przesadzilam z napojami gazowanymi - od piątku sobie podpijalam shweppsa i cole zero. Mam za swoje

Ja na razie jakoś koronawirusa się nie boję. Myślę, że do lata epidemia minie - przecież już dość radykalne kroki są podjęte, aby z nim walczyć. W sumie zakaz odwiedzin mi też wisi, aby tylko męża wypuścili i mógł mi towarzyszyć - zakładam, że będzie zdrowy

My na razie łóżeczka do sypialni nie będziemy wstawiać, na pierwsze miesiące kupimy dostawke z chicco lub lionelo, coś a'la miniturystyczne łóżeczko. A pewnie w okolicach półroczku już łóżeczko będziemy musieli ulokować - będziemy mieli od kuzynki, tylko materacyk dokupimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 07:40   #2597
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ja już skoro świt na nogach. Na szczęście czuje się dużo lepiej niż przez ostatnie dwa dni. Tak mnie kulo z tej lewej strony brzucha, że myślałam, że zejdę. Chyba to była kolka jelitowa, bo przesadzilam z napojami gazowanymi - od piątku sobie podpijalam shweppsa i cole zero. Mam za swoje

Ja na razie jakoś koronawirusa się nie boję. Myślę, że do lata epidemia minie - przecież już dość radykalne kroki są podjęte, aby z nim walczyć. W sumie zakaz odwiedzin mi też wisi, aby tylko męża wypuścili i mógł mi towarzyszyć - zakładam, że będzie zdrowy

My na razie łóżeczka do sypialni nie będziemy wstawiać, na pierwsze miesiące kupimy dostawke z chicco lub lionelo, coś a'la miniturystyczne łóżeczko. A pewnie w okolicach półroczku już łóżeczko będziemy musieli ulokować - będziemy mieli od kuzynki, tylko materacyk dokupimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też chciałam to łóżeczko z chicco, ale mąż mi to wybił z głowy, bo to tylko na pierwsze pokroju by było a kosztuje prawie tys. zł... Więc chyba jak dla nas to bez sensu niestety..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 07:45   #2598
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja nadal szukam fajnego łóżeczka, bo zdejmowany bok jest fajny jak dziecko chodzi, ale boję się, że spadnie w nocy. To chyba bardziej się skłaniam do tych z wyjmowanymi szczebelkami. Fajne są takie z poręczą dla starszych dzieci, ale wszystko co widziałam, to dużo droższe. Dostawianego do łóżka nie chcę - śpimy dość niespokojnie, więc syn nie powinien spać z nami, a podejrzewam że się tak skończy. Zresztą i tak się nie uda wygodnie wstawić w ten sposób - mamy skośny dach koło łóżka i ciężko by było dziecko wyjmować w dzień.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 07:57   #2599
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja właśnie jadę do labu oddać mocz, jutro wizyta, już się nie mogę doczekać Rozumiem, po prostu chciałam i tu poruszyć temat z czystej ciekawości a nie z paniki jak ktoś mi zarzuca Ja nie zakładam że tak będzie tylko pytałam o Wasze zdanie i nie uważam żebym siała panikę. Poza tym jak widać jest więcej dziewczyn, którym zakaz odwiedzin też by nie był na rękę Ja ciężko zniosłam cc i gdyby nie dziewczyna na sali to w nocy mała by mi się udusiła wodami płodowymi bo położne nie zaglądały a ja nie byłam spionizowana, w ciągu dnia jako że rana się nie chciała goić tż był wybawieniem bo zajmował się małą więc nawet gdybym siała panikę w obawie że go teraz nie będzie to jak widać nie zrozumie nikt kto nie przeżył czegoś takiego już wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie, to jest forum dyskusyjne Też uważam, że po to tu jesteśmy żeby dzielić się swoimi przemyśleniami i obawami, inaczej pisanie tutaj byłoby bez sensu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 09:52   #2600
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
U nas sprawdziło się łóżeczko z szufladą zawsze jest gdzie pampersy schować i inne dziecięce gadżety. Pewnie zamówimy takie samo dla młodszego, ale tym razem wezmę też płozy do ewentualnego bujania- mniejszy wysiłek bujać łóżeczko niż szkraba na rękach U nas można też zdemontować bok, aby przykręcić listwę żeby łóżeczko robiło za pierwsze łóżko. Tak kombinujemy w naszym mieszkanku z ograniczoną ilością miejsca. Łóżeczko z firmy Wójec meble, sosnowe z żyrafą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Szlafrok ciążowy mam z Doctor Nap, miałam wrzucić zdjęcie, ale nie chce się tu dodać bo za duży rozmiar. Mam podobny do tego z linka, tzn. w jasnym siwym kolorze w kropeczki czerwone i granatowe, ale krój ten sam.
https://doctornap.com/pl/szlafroki-c...-jaskolki.html


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

I spodobała mi się koszula do karmienia, do szpitala po porodzie by się nadała.
https://doctornap.com/pl/koszule-noc...armiacych.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

I jeszcze piżamka https://doctornap.com/pl/pizamy-ciaz...krateczke.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też patrzyłam na Doctor Nap
koszulę chyba zamówię jedną taką

a szlafrok oglądałam taki
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 10:00   #2601
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Ja nadal szukam fajnego łóżeczka, bo zdejmowany bok jest fajny jak dziecko chodzi, ale boję się, że spadnie w nocy. To chyba bardziej się skłaniam do tych z wyjmowanymi szczebelkami. Fajne są takie z poręczą dla starszych dzieci, ale wszystko co widziałam, to dużo droższe. Dostawianego do łóżka nie chcę - śpimy dość niespokojnie, więc syn nie powinien spać z nami, a podejrzewam że się tak skończy. Zresztą i tak się nie uda wygodnie wstawić w ten sposób - mamy skośny dach koło łóżka i ciężko by było dziecko wyjmować w dzień.
My mamy w tym naszym łóżeczku też możliwość wyjęcia 3 szczebelków, ale na razie nie wyjęłam, mimo że synek ma prawie 15 m-cy. Boję się wędrówek nocnych, że sobie coś zrobi. W dzień kilka razy mu wyjęłam, ale jeszcze nie kuma. Wyjmiemy za jakiś czas, a cały bok pewnie w okolicy drugiego roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Odzieży Doctor Nap szukajcie na allegro, bo są niższe ceny niż u producenta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 11:15   #2602
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Co do koszul Doctora Napa to jeśli któraś ma trochę więcej kg (no chyba że tylko ja pączek a reszta szczypiorki to spokojnie ) to uprzedzam że moim zdaniem rozmiary są małe. W poprzedniej ciąży zamówiłam taką całą rozpinaną jak któraś tu z poprzednich zdjęć i niestety mimo wzięcia największego rozmiaru po 30 tygodniu była już sa mała, ani brzuch ani biust się nie mieścił, tzn. napy niby trzymały ale co z tego jak się rozchodziła i wszystko było widać a i wygodnie nie było Więc tak naprawdę służyła mi dopiero po porodzie i to też nieprędko bo brzuch szybko nie zniknął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 11:47   #2603
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Też chciałam to łóżeczko z chicco, ale mąż mi to wybił z głowy, bo to tylko na pierwsze pokroju by było a kosztuje prawie tys. zł... Więc chyba jak dla nas to bez sensu niestety..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście kupimy używana dostawkę właśnie z tego względu, że krótko są używane to praktycznie jak nowe - jest ich pełno na fb market czy olx, tylko trzeba przypilnowac. Dla mnie to będzie najlepsza opcja na początek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 13:22   #2604
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dziewczyny a jak macie takie lozeczko w sypialni lub dostawke to gdzie w ciagu dnia spi malenstwo ? Bo ja sie zastanawiam. Sama wiekszosc dnia spedzam w kuchnio-salonie i napewno na poczatku chcialabym miec dziecko na oku , ale nie wiem jak to rozwiazac zastanawialam sie nad koszem mojzesza lub aby poprostu lezalo w wozku w salonie. No sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 13:23   #2605
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Co do koszul Doctora Napa to jeśli któraś ma trochę więcej kg (no chyba że tylko ja pączek a reszta szczypiorki to spokojnie ) to uprzedzam że moim zdaniem rozmiary są małe. W poprzedniej ciąży zamówiłam taką całą rozpinaną jak któraś tu z poprzednich zdjęć i niestety mimo wzięcia największego rozmiaru po 30 tygodniu była już sa mała, ani brzuch ani biust się nie mieścił, tzn. napy niby trzymały ale co z tego jak się rozchodziła i wszystko było widać a i wygodnie nie było Więc tak naprawdę służyła mi dopiero po porodzie i to też nieprędko bo brzuch szybko nie zniknął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm, to ja mam szlafrok i jedną koszulę L z tej firmy. W dniu porodu miałam ogromny brzuch, jakbym połknęła piłkę lekarską (wrzucę Wam zdjęcie jak będzie grupa na fb, będzie można się pośmiać z wieloryba), ważyłam 84 kg, 42 rozmiar był akuratny lub mały a ten rozmiar L z Doctor Nap leżał bardzo dobrze. Może to zależy od modelu ubrań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 13:58   #2606
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak macie takie lozeczko w sypialni lub dostawke to gdzie w ciagu dnia spi malenstwo ? Bo ja sie zastanawiam. Sama wiekszosc dnia spedzam w kuchnio-salonie i napewno na poczatku chcialabym miec dziecko na oku , ale nie wiem jak to rozwiazac zastanawialam sie nad koszem mojzesza lub aby poprostu lezalo w wozku w salonie. No sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja kupuję leżaczek z Tiny Love 3w1
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 14:16   #2607
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak macie takie lozeczko w sypialni lub dostawke to gdzie w ciagu dnia spi malenstwo ? Bo ja sie zastanawiam. Sama wiekszosc dnia spedzam w kuchnio-salonie i napewno na poczatku chcialabym miec dziecko na oku , ale nie wiem jak to rozwiazac zastanawialam sie nad koszem mojzesza lub aby poprostu lezalo w wozku w salonie. No sama nie wiem
Ja mam od znajomych leżaczek rozkładany na płasko, to na czas kuchennych aktywności starczy. Poza tym pewnie będzie spał w sypialni - powinnam bez problemu usłyszeć jak się obudzi z salonu. Zresztą coś czuję, że też będę korzystać wtedy z możliwości drzemki.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 14:31   #2608
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Ja mam od znajomych leżaczek rozkładany na płasko, to na czas kuchennych aktywności starczy. Poza tym pewnie będzie spał w sypialni - powinnam bez problemu usłyszeć jak się obudzi z salonu. Zresztą coś czuję, że też będę korzystać wtedy z możliwości drzemki.
Polecam spanie też w tym czasie zresztą jak będziesz spała obok to maluch to wyczuje i będzie spokojniej spał A jaki masz leżaczek ? Bo nie wiem jakie są jeszcze na płasko chyba kinderkrafta coś widziałam ... chętnie bym kupiła coś innego dla sprawdzenia ;-)

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak macie takie lozeczko w sypialni lub dostawke to gdzie w ciagu dnia spi malenstwo ? Bo ja sie zastanawiam. Sama wiekszosc dnia spedzam w kuchnio-salonie i napewno na poczatku chcialabym miec dziecko na oku , ale nie wiem jak to rozwiazac zastanawialam sie nad koszem mojzesza lub aby poprostu lezalo w wozku w salonie. No sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ja dziewczyny, planuje znowu leżaczek tiny love koniecznie ten z daszkiem, kilka razy w nim spała, aczkolwiek najlepiej jej było na rękach, serio nie dawała się odłożyć więc ja dużo spacerowałam bo jak wózek jechał to chętnie spała ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 14:39   #2609
martysia3336
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martysia3336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 16:38   #2610
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak macie takie lozeczko w sypialni lub dostawke to gdzie w ciagu dnia spi malenstwo ? Bo ja sie zastanawiam. Sama wiekszosc dnia spedzam w kuchnio-salonie i napewno na poczatku chcialabym miec dziecko na oku , ale nie wiem jak to rozwiazac zastanawialam sie nad koszem mojzesza lub aby poprostu lezalo w wozku w salonie. No sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przy córce miałam wózek w domu i w nim miala drzemki, a później jak była aktywna dłużej już i musiałam coś zrobić to w leżaczku - akurat 8 lat temu miałam fisher prica takiego na metalowym stelażu i byłam z niego bardzo zadowolona, nad służy piątemu dziecku aktualnie i pewnie do nas wróci. Ale ten z tiny love mnie kusi, więc jak się uda to może też kupię używkę. Pewnie na początku będę robić tak jak dziewczyny mówią - dziecko drzemka i ja razem z nią chociaż moja pierwsza córka była bardzo ciężka do spania... i trochę dała nam w kość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.