Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-16, 21:14   #2821
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Będziemy mieć synka! Z Malutkim wszystko ok. Ja dostałam leki na ciśnienie i L4 na miesiąc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Ja chyba coraz wyraźniej czuję małą, dziś to już mega szaleje w brzuchu Ale pod reką nadal nic nie czuć, tłuszczyk amortyzuje

Mi wychodzi nieskromnie mówiąc pyszny, jedyne co że nigdy nie wychodzi idealnie klarowny jak mojej mamie, zupełnie nie wiem czemu, może nie potrafię go tak idealnie zszymować jak ona Za to wstyd przyznać ale nigdy np. nie gotowałam jeszcze krupniku i chyba bym nie umiała
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak masz przepis na rosół dla takich kijowych Pań domu jak ja to poproszę ;-) ja zawsze próbuje, staram się a potem robię z tego pomidorową ;-)))
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-16, 22:33   #2822
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzięki dziewczyny za wszystkie gratulacje
Maluszek waży 340g. A ja przytyłam 7 kg..
Ciśnienie miałam chyba 146/96 albo 86.. jak mi zmierzyli po badaniu, przed było jeszcze wyższe.. Podobno źle że rozkurczowe wysokie. Dostałam Dopegyt 250g 3x0,5 tabl. mam brać i mierzyć ciśnienie 2 razy dziennie i jak będzie powyżej 90 rozkurczowe to brać 3x1 tabl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 05:57   #2823
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Będziemy mieć synka! Z Malutkim wszystko ok. Ja dostałam leki na ciśnienie i L4 na miesiąc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wszystkie gratulacje
Maluszek waży 340g. A ja przytyłam 7 kg..
Ciśnienie miałam chyba 146/96 albo 86.. jak mi zmierzyli po badaniu, przed było jeszcze wyższe.. Podobno źle że rozkurczowe wysokie. Dostałam Dopegyt 250g 3x0,5 tabl. mam brać i mierzyć ciśnienie 2 razy dziennie i jak będzie powyżej 90 rozkurczowe to brać 3x1 tabl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie na wizytach też bardzo wysokie ciśnienie wychodzi ale póki co mam kontrolować codziennie w domu. Ostatnio miałam chyba ponad 140/90 na wizycie. Ale w domu ciśnienie jest idealne więc ja bez leków

No i z tymi wodami to był fałszywy alarm To infekcja! Bez większych objawów bo dopiero wczoraj poczułam lekki dyskomfort. Kamień spadł mi z serca bo już miałam w głowie najczarniejsze scenariusze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 06:26   #2824
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzień dobry


Sunshine, dobrze, że to "tylko" infekcja
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 06:39   #2825
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

U mnie na wizytach też bardzo wysokie ciśnienie wychodzi ale póki co mam kontrolować codziennie w domu. Ostatnio miałam chyba ponad 140/90 na wizycie. Ale w domu ciśnienie jest idealne więc ja bez leków

No i z tymi wodami to był fałszywy alarm To infekcja! Bez większych objawów bo dopiero wczoraj poczułam lekki dyskomfort. Kamień spadł mi z serca bo już miałam w głowie najczarniejsze scenariusze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Mi w domu też wychodzi ciśnienie w normie, ale lekarz powiedział, że wystarczy kilka minut żeby odkleiło się łożysko i on woli mi zapisać te leki, bo jak mi ktoś drogę zajedzie i się zdenerwuje, to żeby mi tak nie skakało to ciśnienie;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 07:24   #2826
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Jak masz przepis na rosół dla takich kijowych Pań domu jak ja to poproszę ;-) ja zawsze próbuje, staram się a potem robię z tego pomidorową ;-)))
Rosół to chyba najprostsza zupa - ja gotuję na kurze od sprawdzonych Pań z rynku a jak nie mam to po prostu na skrzydełkach drobiowych, do tego marchewki, pietruszki, seler, natka, por i oczywiście opieczona cebula, ona robi robotę Z przypraw tylko sól i pieprz, nie cierpię w rosole liścia laurowego i ziela angielskiego ale wiem że niektórzy lubią Zalewam dobrze umyte mięso zimną wodą, zagotowuję, szymuję, solę, znów szymuję, dodaję włoszczyznę i cebulkę, pieprz w ziarnach i wtedy już tylko długie gotowanie na malutkim ogniu, żeby tylko "pyrkało"

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wszystkie gratulacje
Maluszek waży 340g. A ja przytyłam 7 kg..
Ciśnienie miałam chyba 146/96 albo 86.. jak mi zmierzyli po badaniu, przed było jeszcze wyższe.. Podobno źle że rozkurczowe wysokie. Dostałam Dopegyt 250g 3x0,5 tabl. mam brać i mierzyć ciśnienie 2 razy dziennie i jak będzie powyżej 90 rozkurczowe to brać 3x1 tabl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój gin też zawsze powtarza że dolne ciśnienie jest bardziej niebezpieczne i trudniejsze do opanowania, ja w pierwszej ciąży górne zawsze miałam super a dolne nie chciało się zbijać a gin chciał żeby nie przekraczało 80 ale i tak było z reguły 85, 90 (na 6 tabletkach dziennie) a powyżej 90 kazał mi się nawet kierować na szpital.

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
No i z tymi wodami to był fałszywy alarm To infekcja! Bez większych objawów bo dopiero wczoraj poczułam lekki dyskomfort. Kamień spadł mi z serca bo już miałam w głowie najczarniejsze scenariusze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że to "tylko" infekcja



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 08:42   #2827
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dziewczyny ja po wizycie Maja, lekarz mowi ze jak na razie dalej dziewczynka ma 300 gram niestety nie mamy ladnego zdj bo to na szpotalnym sprzecie, lekarz mowil ze za 3 tyg zrobi u siebie piekne zdj
Nozki mala ma kolo pepka hehe wazne ze wszystko prawidlowo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-17, 08:47   #2828
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Gratuluję udanych wizyt dziewczyny oby moja się odbyła i połówkowe w przyszłym tygodniu.
Dziś mi aplikacja pokazała, że jestem na półmetku ciążowym nawet nie wiem kiedy to zleciało. Czas mi przecieka przez palce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 11:26   #2829
Sila00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Gratuluję udanych wizyt dziewczyny oby moja się odbyła i połówkowe w przyszłym tygodniu.
Dziś mi aplikacja pokazała, że jestem na półmetku ciążowym nawet nie wiem kiedy to zleciało. Czas mi przecieka przez palce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś dzwoniłam odnośnie prenatalnego do Drawska. Na razie wszystko działa. Także jestem dobrej myśli co do poniedziałku.
Sila00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 12:03   #2830
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja dzis wzielam udzial w online szkole rodzenia. Bedzie jeszcze kilka spotkan, wiec wklejam link:
https://facebook.com/events/s/szko%C...3158769/?ti=cl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 12:04   #2831
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Sila00 Pokaż wiadomość
Ja dziś dzwoniłam odnośnie prenatalnego do Drawska. Na razie wszystko działa. Także jestem dobrej myśli co do poniedziałku.


U nas tez na razie prenatalne dzialaja ale mam za 10 dni to sie okaze :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-17, 12:36   #2832
Zonkil89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dziewczyny, bardzo się cieszę z Waszych udanych wizyt, oby tak do końca Jeśli chodzi o ciśnienie, to u mnie w drugą stronę, wiem, że to lepiej i że w sumie nic dziecku ani mi nie zagraża, ale to jest bardzo uciążliwe, codziennie mam ciśnienie w granicach 100/60, czasami nawet mniej i padam na twarz, jestem senna i nie nadaje się do życia. W pierwszej ciąży miałam raz ciśnienie 80/50 to był kosmos, próbowałam podnieść się z łóżka i nie dałam rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zonkil89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 12:37   #2833
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Zonkil89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo się cieszę z Waszych udanych wizyt, oby tak do końca Jeśli chodzi o ciśnienie, to u mnie w drugą stronę, wiem, że to lepiej i że w sumie nic dziecku ani mi nie zagraża, ale to jest bardzo uciążliwe, codziennie mam ciśnienie w granicach 100/60, czasami nawet mniej i padam na twarz, jestem senna i nie nadaje się do życia. W pierwszej ciąży miałam raz ciśnienie 80/50 to był kosmos, próbowałam podnieść się z łóżka i nie dałam rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ohh znam to doskonale. Leze i usypiam. Ale specjalnie zasnac nie moge. Po prostu taki czlowiek do niczego..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 13:00   #2834
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez literka28 Pokaż wiadomość
U nas tez na razie prenatalne dzialaja ale mam za 10 dni to sie okaze :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Sila00 Pokaż wiadomość
Ja dziś dzwoniłam odnośnie prenatalnego do Drawska. Na razie wszystko działa. Także jestem dobrej myśli co do poniedziałku.
No i oby tak zostało, u mnie w Poznaniu wszystko działa poza moim ... podejrzewamy, że mają kwarantannę :-( jutro będę szukać czegoś w razie wu bo nie wiadomo czy się otworzą do 10.04

Byłam na wizycie bez usg, ale serce słyszałam, moja gin zmęczona, jej znajomy ginekolog leży na oiomie ;-( potem szybko u internisty jak mi się cukier nie poprawie to insulina

Jakby któraś potrzebowała tabletki na tarczyce to teraz ze względu na ciężki dostęp do lekarza apteki wydają jedno opakowanie bez zniżki, trzeba tylko wypisać kartkę ze swoim danymi i peselem
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 15:40   #2835
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dziewczyny robiłam dzisiaj badania krwi i moczu i ph wyszło mi za duże bo 8 ( norma do 7,4) Miała tak któraś z Was ?
__________________
31.05.2019

Edytowane przez Silumin
Czas edycji: 2020-03-17 o 15:59
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 17:46   #2836
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Akada, a gdzie w Poznaniu miałaś mieć połówkowe ? Ja mam zaplanowane na 8 kwietnia w centrum diagnostyki na Plac Spiski 1 ale jeszcze się nie orientowałam czy przyjmują.
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 18:07   #2837
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Kate94mouse Pokaż wiadomość
Akada, a gdzie w Poznaniu miałaś mieć połówkowe ? Ja mam zaplanowane na 8 kwietnia w centrum diagnostyki na Plac Spiski 1 ale jeszcze się nie orientowałam czy przyjmują.
Ja mam w Neomedice w Poznaniu, ale mi przełożyli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 20:43   #2838
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Kate94mouse Pokaż wiadomość
Akada, a gdzie w Poznaniu miałaś mieć połówkowe ? Ja mam zaplanowane na 8 kwietnia w centrum diagnostyki na Plac Spiski 1 ale jeszcze się nie orientowałam czy przyjmują.
Plac spiski był mi dziś polecany przez moją lekarkę jutro dzwonię tam, blisko mnie i jeszcze kilka inny miejsc, do tego czasu nie wiadomo co będzie działać

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Ja mam w Neomedice w Poznaniu, ale mi przełożyli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dlaczego przełożyli ? Koleżanka miała mieć za tydzień, dostała tylko SMS, że zamknęli Mi dziś lekarka mówiła, ze nie wiadomo kiedy otworzą. Tego Neomedice nie znam, może też jutro zadzwonię

W Poznaniu mamy właśnie potwierdzony przypadek ginekologa w ciężkim stanie, wrócił z Austrii, zdążył przyjmować w swoim prywatnym gabinecie i medicoverze ok 30 pacjentek... tak wiec strach do lekarza iść ....
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 20:49   #2839
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja poki co sie ciesze ze mam polowkowe w invicie. Czytalam na ich stronie ,ze usg sie odbywaja. No zobaczymy jak bedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-17, 21:55   #2840
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Przypadek tego lekarza z Poznania powinien tym bardziej pomóc zrozumieć odwoływanie wizyt. Teraz już naprawdę nie wiadomo kto jest zdrowy, a kto chory.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 22:06   #2841
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Dziewczyny robiłam dzisiaj badania krwi i moczu i ph wyszło mi za duże bo 8 ( norma do 7,4) Miała tak któraś z Was ?
Ja miałam 8,0 jak robiłam badania grudniu, od tego czasu nie powtarzałam. Chyba to nic strasznego, skoro mi nie kazali powtarzać, podobno w ciąży tak może być..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-18, 06:41   #2842
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Pistacja a na kiedy Ci przełożyli?



Akada ja właśnie na Placu Spiski miałam prenatalne robione i od razu na połówkowe się zapisałam ale do 8 kwietnia wiele może się wydarzyć. A Ty na kiedy byś się chciała zapisać ? Daj znać jak byś tam dzwoniła czy przyjmują w ogóle.

To nieciekawie z tym lekarzem... Tyle osób przyjął, pacjentki też pewnie po powrocie z wizyty miały kontakt z rodzinami i tak się to rozsiewa 😞
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-18, 06:44   #2843
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja mam teraz teoretycznie kolejną wizytę 9 kwietnia, a jak będzie do tego czasu to ciężko przewidzieć.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-18, 06:56   #2844
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzień dobry
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-18, 08:13   #2845
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Przypadek tego lekarza z Poznania powinien tym bardziej pomóc zrozumieć odwoływanie wizyt. Teraz już naprawdę nie wiadomo kto jest zdrowy, a kto chory.
Niby, tak na pewno nie rozumiem oburzenia odwoływania np usunięcia migdałków u dzieci, sama bym się nie chciała narażać a to może zaczekać... zastanawiam się nawet na prenatalnymi, ale w 15 tyg. lekarz zauważył asymetrię splotów nerwowych potem czytałam, ze to do 20 bardzo częste no, ale chciałabym sprawdzić i się uspokoić

Cytat:
Napisane przez Kate94mouse Pokaż wiadomość
Pistacja a na kiedy Ci przełożyli?


Akada ja właśnie na Placu Spiski miałam prenatalne robione i od razu na połówkowe się zapisałam ale do 8 kwietnia wiele może się wydarzyć. A Ty na kiedy byś się chciała zapisać ? Daj znać jak byś tam dzwoniła czy przyjmują w ogóle.

To nieciekawie z tym lekarzem... Tyle osób przyjął, pacjentki też pewnie po powrocie z wizyty miały kontakt z rodzinami i tak się to rozsiewa 😞
Byłam zapisana na 10.04

Uff już mam dwa zapisane 06.04 a na pl spiskim 09.04 z zastrzeżeniem, ze w razie rozwoju sytuacji będą dzwonić i odwoływać Termin dość odległy wiec .... :-(
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-18, 08:15   #2846
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Kate94mouse Pokaż wiadomość
Pistacja a na kiedy Ci przełożyli?



Akada ja właśnie na Placu Spiski miałam prenatalne robione i od razu na połówkowe się zapisałam ale do 8 kwietnia wiele może się wydarzyć. A Ty na kiedy byś się chciała zapisać ? Daj znać jak byś tam dzwoniła czy przyjmują w ogóle.

To nieciekawie z tym lekarzem... Tyle osób przyjął, pacjentki też pewnie po powrocie z wizyty miały kontakt z rodzinami i tak się to rozsiewa
Nie wiadomo, mam jeszcze 1,5 tyg zapasu tylko Pani powiedziała, że mam się nie martwić i od przyszłego tygodnia lekarka będzie przyjmować.
Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Plac spiski był mi dziś polecany przez moją lekarkę jutro dzwonię tam, blisko mnie i jeszcze kilka inny miejsc, do tego czasu nie wiadomo co będzie działać



A dlaczego przełożyli ? Koleżanka miała mieć za tydzień, dostała tylko SMS, że zamknęli Mi dziś lekarka mówiła, ze nie wiadomo kiedy otworzą. Tego Neomedice nie znam, może też jutro zadzwonię

W Poznaniu mamy właśnie potwierdzony przypadek ginekologa w ciężkim stanie, wrócił z Austrii, zdążył przyjmować w swoim prywatnym gabinecie i medicoverze ok 30 pacjentek... tak wiec strach do lekarza iść ....
Ta przychodnia się nazywa Neomedica ogólnie jestem zadowolona, ale strasznie długo czasem się czeka przed wizytą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-18, 08:18   #2847
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dzień dobry co słychać? ja dziś 3 dzień na L4 i czuję się jakoś dziwnie, jak na wakacjach;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

I myślimy nad imieniem dla synka intensywnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-18, 08:57   #2848
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dzień dobry co słychać? ja dziś 3 dzień na L4 i czuję się jakoś dziwnie, jak na wakacjach;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

I myślimy nad imieniem dla synka intensywnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już 3 tydzień L4 zaczęłam i też się ciągle dziwnie z tym czuje
My ciągle nie umiemy się zdecydować na żadne imię ale w sumie nie znamy jeszcze płci, mam nadzieję że ja poznam jak będę na poniedziałkowej wizycie u mojej ginekolog.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-18, 09:08   #2849
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzien Dobry !
Ahh u nas taka ladna pogoda. Zabralabym pieska do lasu ,ale mam obawy, bo musze tam dojsc piechota. Ja juz nie tyle sie martwie ewentualnym zakazeniem przez fakt bycia w ciazy, co przez to ,ze cale zycie choruje na astme, ktora niestety i tak w ciazy sie zaostrzyla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-18, 09:08   #2850
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Jak tak dalej pójdzie to ja poznam płeć po porodzie 🤣
Ale nastawiłam się na syna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.