Chemia między dwojgiem zajętych ludzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-26, 13:42   #1
Requa__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6

Chemia między dwojgiem zajętych ludzi


Co zrobić z relacją, która powstaje między dwojgiem dorosłych ludzi pozostających w stałych związkach? Lubimy się, lubimy spędzać razem czas, zaczyna powstawać między nami nić porozumienia, tylko nasze sprawy, poufne rozmowy. Mam świadomość, że jeden głupi ruch zniszczyłby nasze rodziny i naszą rodzącą się przyjaźń, a mimo wszystko czasem łapię się na tym, że chciałabym pogłaskać go po policzku albo porozmawiać, gdy mam dość wszystkiego. Powstrzymuję się jednak. Nie ukrywany przed sobą naszych związków, mało tego rozmawiamy o swoich rodzinach, opowiadamy co u nas, nie czuję zazdrości, gdy mówi o żonie. Zresztą na początku znajomości sposób w jaki mówił o rodzinie sprawił, że pomyślałam o nim jako super, dojrzałym facecie. Tylko w te nasze codzienne rozmowy przy kawie w pracy wkradać zaczęły się uśmiechy, komplementy, wymowne spojrzenia, szukanie kontaktu.. Kobieta wyczuwa kiedy jest atrakcyjna dla mężczyzny, kiedy on przejawia więcej zainteresowania niż wymaga tego koleżeńska rozmowa. Nie wiem jak to uciąć, boję się, że kiedyś przy sprzyjających warunkach stracę kontrolę nad sytuacją.. Macie doświadczenie w takich sprawach? Nie mam z kim o tym porozmawiać, wstydzę się tego, tych myśli i rozterek.
Requa__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 19:02   #2
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez Requa__ Pokaż wiadomość
Co zrobić z relacją, która powstaje między dwojgiem dorosłych ludzi pozostających w stałych związkach? Lubimy się, lubimy spędzać razem czas, zaczyna powstawać między nami nić porozumienia, tylko nasze sprawy, poufne rozmowy. Mam świadomość, że jeden głupi ruch zniszczyłby nasze rodziny i naszą rodzącą się przyjaźń, a mimo wszystko czasem łapię się na tym, że chciałabym pogłaskać go po policzku albo porozmawiać, gdy mam dość wszystkiego. Powstrzymuję się jednak. Nie ukrywany przed sobą naszych związków, mało tego rozmawiamy o swoich rodzinach, opowiadamy co u nas, nie czuję zazdrości, gdy mówi o żonie. Zresztą na początku znajomości sposób w jaki mówił o rodzinie sprawił, że pomyślałam o nim jako super, dojrzałym facecie. Tylko w te nasze codzienne rozmowy przy kawie w pracy wkradać zaczęły się uśmiechy, komplementy, wymowne spojrzenia, szukanie kontaktu.. Kobieta wyczuwa kiedy jest atrakcyjna dla mężczyzny, kiedy on przejawia więcej zainteresowania niż wymaga tego koleżeńska rozmowa. Nie wiem jak to uciąć, boję się, że kiedyś przy sprzyjających warunkach stracę kontrolę nad sytuacją.. Macie doświadczenie w takich sprawach? Nie mam z kim o tym porozmawiać, wstydzę się tego, tych myśli i rozterek.
normalnie. "słuchaj Zdzisiu, lubię Cię, ale obawiam się, że zaczynam lubić Cię za bardzo, a nie chcę niszczyć naszych rodzin, więc zerwijmy kontakt". skoro macie jakieś swoje sekrety, prywatne rozmowy to stawaj na otwartość i szczerość.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 19:49   #3
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Czuć to sobie możesz...
Co robić? Ukrócić to teraz, a nie potem będzie płacz.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 19:55   #4
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 083
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Zapewne ciężko jest powiedzieć koledze z pracy, którego się codziennie widuje przez kilka godzin, że się coś do niego zaczyna czuć.
Może po prostu zacznij zwiększać dystans, rzadziej wychodźcie na wspólna kawę i mniej mu się zwierzaj.
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 20:41   #5
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Najlepiej będzie jak zakończysz tą znajomość, innego wyjścia nie widzę. Jeśli dalej będziesz w to brnęła, to zniszczysz życie sobie i jemu..
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 20:46   #6
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Ja się tak tylko zastanawiam skąd pewność, że on chce czegoś więcej niż sobie pogadać. Nie mów tylko, że "kobieta wyczuwa", bo to żadna uniwersalna zasada nie jest. Ty się zauroczyłaś czy tam zakochałaś, ale on niekoniecznie, a nawet jeśli, to nie oznacza, że nad sobą nie zapanuje.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 22:00   #7
Requa__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Wcale nie jestem pewna, że on czuje do mnie coś więcej niż koleżeńską sympatię, wiadomo, że każdy ma inne granice w kontaktach z innymi ludźmi, zwłaszcza takimi, z którymi widuje się prawie codziennie. Jednak przez kilka tygodni nie widywaliśmy sie ze względu na różne delegacje. Wtedy zaczęły się prywatne telefony, mówienie o tym, że się stęsknił. Później spotkaliśmy się w pracy i to jakoś się rozwinęło. Nie wiem, po prostu zauważyłam, że u mnie coś się zmienia. Może to tylko moje odczucia.. co nie zmienia faktu, że powinnam jakoś się ogarnąć. Choć czasem myślę, że życie jest jedno a ja tak dawno nie czułam się jak nastolatka.
Requa__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-26, 23:27   #8
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez Requa__ Pokaż wiadomość
Choć czasem myślę, że życie jest jedno a ja tak dawno nie czułam się jak nastolatka.

Postaw kawę mężowi/partnerowi, poflirtuj z nim i porozmawiaj o głupotach. To wcale nie jest takie trudne, a z pewnością umili wam życie. No i zaoszczędzi wielu kłopotów...
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 07:18   #9
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez Requa__ Pokaż wiadomość
Choć czasem myślę, że życie jest jedno a ja tak dawno nie czułam się jak nastolatka.
Warto przekreślać całe małżeństwo dla tych kilku chwil? Myślę, że nie i później możesz tego wszystkiego żałować.. Kolega poflirtuje, może wda się z Tobą w chwilowy romans, ale nie zostawi żony..
Jak chcesz się poczuć jak nastolatka to idź na dyskotekę z mężem, albo kupcie sobie wrotki, zróbcie coś nieszablonowego
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 07:34   #10
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez Requa__ Pokaż wiadomość
Wcale nie jestem pewna, że on czuje do mnie coś więcej niż koleżeńską sympatię, wiadomo, że każdy ma inne granice w kontaktach z innymi ludźmi, zwłaszcza takimi, z którymi widuje się prawie codziennie. Jednak przez kilka tygodni nie widywaliśmy sie ze względu na różne delegacje. Wtedy zaczęły się prywatne telefony, mówienie o tym, że się stęsknił. Później spotkaliśmy się w pracy i to jakoś się rozwinęło. Nie wiem, po prostu zauważyłam, że u mnie coś się zmienia. Może to tylko moje odczucia.. co nie zmienia faktu, że powinnam jakoś się ogarnąć. Choć czasem myślę, że życie jest jedno a ja tak dawno nie czułam się jak nastolatka.
Ale to nie ma znaczenia.

Ty zaczynasz coś czuć i jeśli nie chcesz rozwalić rodziny to masz tylko dwie możliwości.

1. Ograniczyć kontakt.
2. Otworzyć związek i być z dwoma na raz (jeśli ten też chce).

Jest jeszcze:

3. Odejść od męża.
4. Romans.

Ale to już zakłada ryzykowanie związku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 07:36   #11
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez evonla Pokaż wiadomość
Warto przekreślać całe małżeństwo dla tych kilku chwil? Myślę, że nie i później możesz tego wszystkiego żałować.. Kolega poflirtuje, może wda się z Tobą w chwilowy romans, ale nie zostawi żony..
Jak chcesz się poczuć jak nastolatka to idź na dyskotekę z mężem, albo kupcie sobie wrotki, zróbcie coś nieszablonowego
A po co przekreślać? I po co potem żałować?
Można, jak kolega, poflirtować, może wdać się w chwilowy romans, ale wcale nie zostawiać męża.

Pobawić się, poczuć jak nastolatka i tyle. Nie trzeba od razu produkować dramatów.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-27, 07:54   #12
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez Requa__ Pokaż wiadomość
Wcale nie jestem pewna, że on czuje do mnie coś więcej niż koleżeńską sympatię, wiadomo, że każdy ma inne granice w kontaktach z innymi ludźmi, zwłaszcza takimi, z którymi widuje się prawie codziennie. Jednak przez kilka tygodni nie widywaliśmy sie ze względu na różne delegacje. Wtedy zaczęły się prywatne telefony, mówienie o tym, że się stęsknił. Później spotkaliśmy się w pracy i to jakoś się rozwinęło. Nie wiem, po prostu zauważyłam, że u mnie coś się zmienia. Może to tylko moje odczucia.. co nie zmienia faktu, że powinnam jakoś się ogarnąć. Choć czasem myślę, że życie jest jedno a ja tak dawno nie czułam się jak nastolatka.
bo jest jedno. to czy wejdziesz w romans zależy tylko od Ciebie (noi od tego faceta, bo nikt nie powiedział, że on chciałby cokolwiek więcej niż taki niezobowiązujący flirt przy kawce). tylko pomysl o konsekwencjach. nawet jeśli mąż się o niczym nie dowie to czy dasz radę psychicznie pociągnąć dwie relacje? zastanów się sama, czego chcesz, bo niby piszesz, że chcesz temat ukrócić (co jest proste, pisałam wyżej), ale za chwilę wahasz się, bo życie masz jedno...
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 08:02   #13
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
bo jest jedno. to czy wejdziesz w romans zależy tylko od Ciebie (noi od tego faceta, bo nikt nie powiedział, że on chciałby cokolwiek więcej niż taki niezobowiązujący flirt przy kawce). tylko pomysl o konsekwencjach. nawet jeśli mąż się o niczym nie dowie to czy dasz radę psychicznie pociągnąć dwie relacje? zastanów się sama, czego chcesz, bo niby piszesz, że chcesz temat ukrócić (co jest proste, pisałam wyżej), ale za chwilę wahasz się, bo życie masz jedno...
Przecież nie trzeba ciągnąć dwóch relacji całe życie. Chwilę się pobawić, zaspokoić chętkę, nie wyolbrzymiając tejże chętki do wielkiej miłości.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 08:24   #14
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Przecież nie trzeba ciągnąć dwóch relacji całe życie. Chwilę się pobawić, zaspokoić chętkę, nie wyolbrzymiając tejże chętki do wielkiej miłości.
no jasne, tylko przez pewien czas te relacje będą dwie. i nie każdy psychicznie da radę to pociągnąć. tak samo jak nie każdy dałby radę być dalej w związku nawet po jednorazowym seksie z kimś innym. dlatego autorka sama musi się zastanowić nad tym, czy da radę.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 08:35   #15
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
A po co przekreślać? I po co potem żałować?
Można, jak kolega, poflirtować, może wdać się w chwilowy romans, ale wcale nie zostawiać męża.

Pobawić się, poczuć jak nastolatka i tyle. Nie trzeba od razu produkować dramatów.
Ciekawe czy jej mąż równie entuzjastycznie by do tego podszedł.. Może warto zastanowić się nad uczuciami tej trzeciej osoby niż być egoistycznym dla kilku chwil przyjemności.
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 08:43   #16
mel95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 271
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
A po co przekreślać? I po co potem żałować?
Można, jak kolega, poflirtować, może wdać się w chwilowy romans, ale wcale nie zostawiać męża.

Pobawić się, poczuć jak nastolatka i tyle. Nie trzeba od razu produkować dramatów.
No i to jest okej wobec drugiej osoby?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mel95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 09:39   #17
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
no jasne, tylko przez pewien czas te relacje będą dwie. i nie każdy psychicznie da radę to pociągnąć. tak samo jak nie każdy dałby radę być dalej w związku nawet po jednorazowym seksie z kimś innym. dlatego autorka sama musi się zastanowić nad tym, czy da radę.
Tak samo nie każdy psychicznie udźwignie ograniczanie kontaktu z osobą, z którą chce się mieć romans.
Cytat:
Napisane przez mel95 Pokaż wiadomość
No i to jest okej wobec drugiej osoby?
Zależy co się drugiej osobie obiecywało.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 10:20   #18
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez evonla Pokaż wiadomość
Ciekawe czy jej mąż równie entuzjastycznie by do tego podszedł.. Może warto zastanowić się nad uczuciami tej trzeciej osoby niż być egoistycznym dla kilku chwil przyjemności.
Dlaczego nie być logistycznym? I jak ten mąż ucierpi, jeśli nic nie będzie wiedział?

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mel95 Pokaż wiadomość
No i to jest okej wobec drugiej osoby?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jest. No, i?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 10:46   #19
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez Requa__ Pokaż wiadomość
Choć czasem myślę, że życie jest jedno a ja tak dawno nie czułam się jak nastolatka.
Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
A po co przekreślać? I po co potem żałować?
Można, jak kolega, poflirtować, może wdać się w chwilowy romans, ale wcale nie zostawiać męża.

Pobawić się, poczuć jak nastolatka i tyle. Nie trzeba od razu produkować dramatów.
Brzydzi mnie takie podejście.
Potem mąż się dowie, rozwód i będzie musiał jeszcze podzielić się majątkiem z taką "nastolatką".
Oczywiście ona niewinna, to było poza nią, poza jej ciałem. Stało się. Samo. Tak wyszło. To była chwila, a poza tym alkohol.
To nic, że ona już planuję tę zdradę, bo chce poczuć nastoletnie mrowienie.
ŻAŁOSNE.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-27, 11:07   #20
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Brzydzi mnie takie podejście.
Potem mąż się dowie, rozwód i będzie musiał jeszcze podzielić się majątkiem z taką "nastolatką".
Oczywiście ona niewinna, to było poza nią, poza jej ciałem. Stało się. Samo. Tak wyszło. To była chwila, a poza tym alkohol.
To nic, że ona już planuję tę zdradę, bo chce poczuć nastoletnie mrowienie.
ŻAŁOSNE.
niekoniecznie. może się okazać, że i on chciał "poczuć się jak nastolatek" i zdradził, wiec dojdą do porozumienia. może być tak, że on zdradę wybaczy. nie wiesz co to za człowiek, nie wiesz jak myśli, więc nie zakładaj od razu jednego scenariusza.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 11:22   #21
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
niekoniecznie. może się okazać, że i on chciał "poczuć się jak nastolatek" i zdradził, wiec dojdą do porozumienia. może być tak, że on zdradę wybaczy. nie wiesz co to za człowiek, nie wiesz jak myśli, więc nie zakładaj od razu jednego scenariusza.
Nie, no jaaaasne. Wmawiajcie, że on już teraz na pewno zdradza. To jest tak sztampowe...
Za chwilę to będzie całkiem wina męża, że żonka chce się spiknąć w łóżku z innym.

W końcu to zawsze wina faceta.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 11:38   #22
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Brzydzi mnie takie podejście.
Potem mąż się dowie, rozwód i będzie musiał jeszcze podzielić się majątkiem z taką "nastolatką".
Oczywiście ona niewinna, to było poza nią, poza jej ciałem. Stało się. Samo. Tak wyszło. To była chwila, a poza tym alkohol.
To nic, że ona już planuję tę zdradę, bo chce poczuć nastoletnie mrowienie.
ŻAŁOSNE.
Dlaczego ma się dowiedzieć?
Dlaczego zakładasz, że majątek jest jego?
Dlaczego sądzisz, że ona już planuje zdradę? Na razie jest pod wpływem pokusy. Albo jej ulegnie, albo nie.
I szczerze mówiąc dużo więcej facetów ma tak obrzydliwe podejście jak ja, niż kobiet.
Oczywiście dotyczy to ich chwilowej zdrady, bo kobiecie nie wolno i już.

Autorko, zrobisz, co zechcesz. Ja bym zaspokoiła zachciankę, jelibym ją miała i chciała ją zrealizować. Lepiej zgrzeszyć i potem (ewentualnie) żałować, niż żałować, że się nie zgrzeszyło(chociaż się chciało).
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 11:54   #23
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Dlaczego ma się dowiedzieć?
Dlaczego zakładasz, że majątek jest jego?
Dlaczego sądzisz, że ona już planuje zdradę? Na razie jest pod wpływem pokusy. Albo jej ulegnie, albo nie.
I szczerze mówiąc dużo więcej facetów ma tak obrzydliwe podejście jak ja, niż kobiet.
Oczywiście dotyczy to ich chwilowej zdrady, bo kobiecie nie wolno i już.

Autorko, zrobisz, co zechcesz. Ja bym zaspokoiła zachciankę, jelibym ją miała i chciała ją zrealizować. Lepiej zgrzeszyć i potem (ewentualnie) żałować, niż żałować, że się nie zgrzeszyło(chociaż się chciało).
Mamy zupełnie inne podejście do związków i do życia. Także nie ma sensu żebym wchodził z tobą w polemikę.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 12:04   #24
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Nie, no jaaaasne. Wmawiajcie, że on już teraz na pewno zdradza. To jest tak sztampowe...
Za chwilę to będzie całkiem wina męża, że żonka chce się spiknąć w łóżku z innym.

W końcu to zawsze wina faceta.
nie wiesz co on robi, nie wiesz co planuje, nie wiesz jakie ma podejście. trochę otwartości i zrozumienia, ze ludzie są różni i nie każdy postępuje tak jak Ty...
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 12:18   #25
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Dlaczego nie być logistycznym? I jak ten mąż ucierpi, jeśli nic nie będzie wiedział
Takie kłamstewka prędzej czy później mogą ujrzeć światło dzienne i to trzecia osoba na tym najbardziej ucierpi, w tym przypadku mąż Autorki. Poza tym brnąć świadomie w tą relację, tylko po to aby poczuć się nastolatką? Będąc w małżeństwie, gdzie składało się drugiej osobie swego rodzaju obietnicę i robić taką rzecz to zwyczajne świństwo, brak sumienia, niezależnie czy mąż się dowie czy nie. Jeśli komuś się podobają takie przygody to powinien wziąć rozwód, by drugiej osoby nie krzywdzić.
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 12:23   #26
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Ja stanowczo bym odradzała.Kobiety z reguły szybciej się zakochują.Z tego może być więcej szkody niż pożytku.Mam w swoim środowisku koleżankę, która obecnie leczy się u psychiatry,bo przez długi czas była w podwójnej relacji,a jak zdecydowała się na odejście od faceta,to okazało się,że ten drugi już miłości nie czuje.Nikt mi nie wmówi,że takie znajomości to nic takiego,a psychika zostaje bez zmian. Zanim wejdziesz w taką znajomość pomyśl o tym jak odporna psychicznie jesteś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 12:35   #27
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
nie wiesz co on robi, nie wiesz co planuje, nie wiesz jakie ma podejście. trochę otwartości i zrozumienia, ze ludzie są różni i nie każdy postępuje tak jak Ty...
Chyba sobie żartujesz. Demonizowanie swojego męża, bo się kobiecie zachciało seksów z jakimś gostkiem, który ma chęć ją bzyknąć lub zwyczajnie nakręca go jej zainteresowanie. To jest śmieszne i żałosne. Takie zrzucanie odpowiedzialności na innych za swoje słabostki i brak wierności.
Otóż wierność nie jest względna. Zdrada to zdrada. Nieważne czy się facet dowie, czy nie. Nieważne czy jest dla żony dobry, czy zupełnie nie. I tak zdrada pozostaje zdradą, a winną zawsze jest osoba jej dokonująca.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 12:52   #28
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Chyba sobie żartujesz. Demonizowanie swojego męża, bo się kobiecie zachciało seksów z jakimś gostkiem, który ma chęć ją bzyknąć lub zwyczajnie nakręca go jej zainteresowanie. To jest śmieszne i żałosne. Takie zrzucanie odpowiedzialności na innych za swoje słabostki i brak wierności.
Otóż wierność nie jest względna. Zdrada to zdrada. Nieważne czy się facet dowie, czy nie. Nieważne czy jest dla żony dobry, czy zupełnie nie. I tak zdrada pozostaje zdradą, a winną zawsze jest osoba jej dokonująca.
To zbyt proste, żeby było prawdziwe. By nie rzec- prostackie.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 16:19   #29
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Wierność nie jest względną. Albo się zdradzi, albo nie. Ale już przyczyny są bardzo różne z obu stron. I, śmiej się, istotnie nie zawsze można mówić o winie jednej tylko strony. Niezależnie od tego, czy zdradził facet czy kobieta.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 16:29   #30
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Chemia między dwojgiem zajętych ludzi

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Wierność nie jest względną. Albo się zdradzi, albo nie. Ale już przyczyny są bardzo różne z obu stron. I, śmiej się, istotnie nie zawsze można mówić o winie jednej tylko strony. Niezależnie od tego, czy zdradził facet czy kobieta.
Wina jest zawsze po stronie zdradzającej osoby.
Jak ci źle w związku to odejdź.
Jak chcesz bzykać się z innymi to zakończ związek i tyle.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-30 11:12:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.