Córka nie toleruje babci - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-27, 12:29   #151
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Córka nie toleruje babci

Ehh te materialistki.
1000 zł dziewczyna musi oddawać. Przecież to jest niezły wyzysk... Domem zapewne "zarządza" mamusia "policjant" twardą ręką. Mąż pewnie seksu nie ma i musi mu wystarczać ciastko i kawa od córki. To mu sprawia przyjemność, a żona zazdrosna o córkę. No kabaret trochę.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 18:28   #152
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Córka nie toleruje babci

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Ehh te materialistki.
1000 zł dziewczyna musi oddawać. Przecież to jest niezły wyzysk... Domem zapewne "zarządza" mamusia "policjant" twardą ręką. Mąż pewnie seksu nie ma i musi mu wystarczać ciastko i kawa od córki. To mu sprawia przyjemność, a żona zazdrosna o córkę. No kabaret trochę.
Matka chyba ma mentalność "ale jak to tak", więc może trochę masz racji w swoich daleko posuniętych przypuszczeniach

Jak to tak babki nie lubić.
Jak to tak pracować i nie oddawać rodzicom połowy pensji.
Jak to tak żeby kot był ważniejszy od babki.
Jak to tak się wyprowadzić i mopa zabrać.
Jak to tak bla bla bla.

Moja ciotka jest identyczna. Wszystko "jak to tak", przecież wszyscy powinni myśleć jak ona i się domyślać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 18:41   #153
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Córka nie toleruje babci

Połowa dyskusji w tym wątku jest tak bez sensu xddd Córka pracuje, uczy się, zajmuje domem, dokłada do rachunku, jeszcze wyposażyła chałupę rodziców w całkiem drogie sprzęty, nie zaczyna kłótni z babcią ani nic, nie rozumiem kompletnie opinii, że jest chamska xddd Nie ma relacji z babcią, to dla niej obca osoba, jakby babcia może mieć opinię, ale dziewczynę może ta opinia drażnić. Jakby wolność słowa działa też tak, że ktoś może ci powiedzieć, że twoja opinia jest głupia i ma ją gdzieś.

Jedyne co to pretensje dziewczyny, że nikt od babci pieniędzy nie bierze byłyby bezzasadne w normalnej sytuacji, bo to po prostu nie jej sprawa jaki układ matka z babcią sobie ustalają. ALE laska sponsoruje pół tego mieszkania, remontuje dom, wyposaża, więc sprawy finansowe rodziców jak najbardziej jej dotyczą. Autorka może sobie decydowac o swoim domu jak dziewczyna sie wyprowadzi i wszystko w domu bedzie w 100% jej. A ona woli mieć pretensje, że dziecko zabierze jej mopa i tysiaka miesięcznie zamiast sie cieszyć, że ma zaradne dziecko z którym ma spoko relacje. Sorry, ale albo ekspres do kawy albo wolność w swoim domu xd

btw. pomijam kota, ale ja bym się wkurzyła jakby moja mama nie zamykała drzwi do mojego mieszkania, bo nie lubię myśli, że ktoś może sobie tak po prostu wejsc, a moja matka ma wywalone na bezpieczeństwo mojego domu

edit. dla mnie to kompletna patola żeby trzymać córkę w domu, bo zabierze mi hajs i klimatyzator xddddd jak moj TŻ sie wyprowadzał, to rodzice normalnie zaoferowali jakieś nieużywane sprzęty z ich domu na start. Nie ogarniam żeby mieli powiedzieć "nie wyprowadzaj się, będziemy tęsknić za xboxem" xddddd
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.

Edytowane przez cavvythecat
Czas edycji: 2020-06-27 o 18:44
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 09:31   #154
autorma
Raczkowanie
 
Avatar autorma
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 34
Dot.: Córka nie toleruje babci

Mi się wydaje autorko, że nie chcesz wyprowadzki córki, nie ze względu na dobro córki, ale z uwagi na jej dokładanie się do rachunków. I masz świadomość, ze z babką, która nie dokłada pieniedzy do rachunków, będzie Wam trudno.

Babka to stary zgred, który nie ma prawa krytykować młodej dziewczyny za to, ze ze swoich pieniędzy utrzymuje kota oraz zakłada sobie aparat na zęby. Sama nie daje pieniędzy na nic, jakim prawem rozlicza młodą?

Córka jest sprytna, dobrze się uczy oraz sam się utrzymuje. Za to Ty jesteś skąpym, interesownym człowiekiem i w sumie nieudanym rodzicem. Najlepszym wyborem dla córki byłaby wyprowadzka.
autorma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 10:37   #155
Allienne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 96
Dot.: Córka nie toleruje babci

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Ehh te materialistki.
1000 zł dziewczyna musi oddawać. Przecież to jest niezły wyzysk... Domem zapewne "zarządza" mamusia "policjant" twardą ręką. Mąż pewnie seksu nie ma i musi mu wystarczać ciastko i kawa od córki. To mu sprawia przyjemność, a żona zazdrosna o córkę. No kabaret trochę.
Moim zdaniem domem nie zarządza mamusia, ale zarządza stara babka. Skoro teraz babka ma czelność wypominać wnuczce jej zarobione pieniądze, to pewnie krytykowała w przeszłości całe zycie matkę.
Matka jest tak wychowana, uważa, że to normalne. I dziwi się, że córka na takie zachowanie się nie godzi. Babka nie daje pieniędzy, szarogęsi się w nieswoim mieszkaniu. Skoro nie dała miłości wnuczce, jak ma wymagać, aby wnuczka dawała miłość jej?
Allienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 12:38   #156
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Córka nie toleruje babci

Cytat:
Napisane przez Allienne Pokaż wiadomość
Moim zdaniem domem nie zarządza mamusia, ale zarządza stara babka. Skoro teraz babka ma czelność wypominać wnuczce jej zarobione pieniądze, to pewnie krytykowała w przeszłości całe zycie matkę.
Matka jest tak wychowana, uważa, że to normalne. I dziwi się, że córka na takie zachowanie się nie godzi. Babka nie daje pieniędzy, szarogęsi się w nieswoim mieszkaniu. Skoro nie dała miłości wnuczce, jak ma wymagać, aby wnuczka dawała miłość jej?
Mylisz się. Babka mieszka z nimi kilka lat. Za to wszystko wygląda, że jest robione pod dyktando interesownej mamusi. Na dodatek, to nie babka wymaga miłości od wnuczki. Ona wymaga od wnuczki posłuszeństwa, poddaństwa i myślenia w podobny sposób. Miłości i wyższego poziomu tolerancji oczekuje matka tej dziewczyny w stosunku do seniorki.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-28 13:38:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.