Inglot cz. II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-24, 07:34   #4861
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. II

Straszna szkoda ...
Mam nadzieję, że polityka firmy dalej będzie pro polska...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 09:15   #4862
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Przeglądając gazeta.pl trafiłam właśnie na tę wiadomość:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...#BoxSlotII3img

Szkoda...

Bardzo mi przykro Jednak, tak jak pozostali, mam nadzieję, że jego następcy będą pielęgnować polskie tradycje i że jego firma nadal pozostanie dumą Polski
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 09:17   #4863
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Inglot cz. II

smutna wiadomość

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro Jednak, tak jak pozostali, mam nadzieję, że jego następcy będą pielęgnować polskie tradycje i że jego firma nadal pozostanie dumą Polski
też mam taką nadzieję
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 20:32   #4864
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Inglot cz. II

Też jestem zaskoczona tą smutną wiadomością
Ciekawe kto będzie prowadził dalej firmę
Pan Wojciech nie miał dzieci...
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 20:37   #4865
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Inglot cz. II

Smutna wiadomość... Zrobił kawał dobrej roboty i też mam nadzieję, że nowy właściciel tego nie zaprzepaści.
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 20:57   #4866
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Też jestem zaskoczona tą smutną wiadomością
Ciekawe kto będzie prowadził dalej firmę
Pan Wojciech nie miał dzieci...
Bardzo smutne - niestety tryb życia związany z tworzeniem tego imperium wiele go kosztował najwidoczniej - bardzo wysoka cena za ten sukces międzynarodowy
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 10:53   #4867
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Inglot cz. II

Wielki żal

Trzeba kupować dużo nowych cieni i udowodniać zarządzającym firmą, że warto ją rozwijać. Polska firma, gdzie większość produkcji ma miejsce w Polsce, to coś, co warto wspierać.

Przymierzam się od pewnego czasu do koloru takiego jak ten: http://media-cache-lt0.pinterest.com...W1y72ndQ_c.jpg Niemniej każdy cień, który testuję, wydaje mi się za czerwony lub za pomarańczowy, albo za jaskrawy.

Możecie mi zasugerować na jakie numery z Inglota powinnam spojrzeć, bo zawsze dostaję poplątania zmysłów przed tą masą cieni w salonie i odchodzę z niczym.
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 10:59   #4868
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Wielki żal

Trzeba kupować dużo nowych cieni i udowodniać zarządzającym firmą, że warto ją rozwijać. Polska firma, gdzie większość produkcji ma miejsce w Polsce, to coś, co warto wspierać.

Przymierzam się od pewnego czasu do koloru takiego jak ten: http://media-cache-lt0.pinterest.com...W1y72ndQ_c.jpg Niemniej każdy cień, który testuję, wydaje mi się za czerwony lub za pomarańczowy, albo za jaskrawy.

Możecie mi zasugerować na jakie numery z Inglota powinnam spojrzeć, bo zawsze dostaję poplątania zmysłów przed tą masą cieni w salonie i odchodzę z niczym.
Oczko Katosu ze snobki Ona użyła cienia z paletki Sunset ze Sleeka, ale w Inglociaku możesz spojrzeć na 607 kolor praktycznie identyczny jeżeli chodzi o perłę
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 11:18   #4869
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Oczko Katosu ze snobki Ona użyła cienia z paletki Sunset ze Sleeka, ale w Inglociaku możesz spojrzeć na 607 kolor praktycznie identyczny jeżeli chodzi o perłę
Dzięki!
Właśnie starałam się wytypować cienie Inglota z internetowych słoczy bo jak już wspomniałam, w sklepie nie daję rady I wytypowałam 607 i 450. A Ty mówisz, że 607. Coś musi za tym kryć Może w końcu mój sukces zakupowy

Wiem, że cienie trzeba potestować na żywo, ale łatwiej przetestować wytypowane 3-4, niż 100
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 11:50   #4870
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Dzięki!
Właśnie starałam się wytypować cienie Inglota z internetowych słoczy bo jak już wspomniałam, w sklepie nie daję rady I wytypowałam 607 i 450. A Ty mówisz, że 607. Coś musi za tym kryć Może w końcu mój sukces zakupowy

Wiem, że cienie trzeba potestować na żywo, ale łatwiej przetestować wytypowane 3-4, niż 100
450 ogólnie strasznie ciężko zdobyć w Szcz i we Wro jak szukałam nigdzie go niestety nie znalazłam
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 11:52   #4871
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
450 ogólnie strasznie ciężko zdobyć w Szcz i we Wro jak szukałam nigdzie go niestety nie znalazłam
Może dzięki temu będzie mi łatwiej podjąć decyzję
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 13:46   #4872
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
450 ogólnie strasznie ciężko zdobyć w Szcz i we Wro jak szukałam nigdzie go niestety nie znalazłam
Ja tez mialam problem z kupieniem 450, jedynie szlo go zamowic.
Tak samo bylo zreszta z 607 :/

Moim skromnym zdaniem najbardziej zblizonym odcieniem do tego zalaczonego przez Ciebie rumpleteazer jest wlasnie 607
450 jest bardziej rozowa
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2013-02-25 o 14:08
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:25   #4873
alinson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 257
Dot.: Inglot cz. II

Cześć Dziewczyny !
Pewnie dostajecie tysiące takich wiadomości, ale dzięki Waszemu dużemu doświadczeniu w tej dziedzinie, odpowiedź to pikuś
A mianowicie : rozpoczynam swoją przygodę z makijażem. Mam 18lat, kiedyś malowałam się rzęsy tuszem, używałam podkładu. Przez perypetie życiowe przestałam o siebie dbać, malować, cokolwiek. Ale wracam do świata żywych i proszę Was o radę.

Chodzi o to - chciałam prosić Was o podanie numerków cieni Inglota, takich podstawowych, w brązach, zarówno matowych (ponieważ stawiam na prostote) ale i z brokatem, bo czasem taki migocący cień poprawia humor.
W sobotę będę w mieście, gdzie mogłabym kupić sobie cienie. Planowałam paletkę na 5 cieni okrągłych.

Poza tym, to czym różnią się pigmenty od cieni ?

Jeśli któraś z Was będzie tak dobra () możecie też napisać mi, co warto kupić w Inglocie jak już tam będę i co w ogóle powinnam kupić zaczynając swoją przygodę z makijażem

Szukałam tych informacji w internecie, na blogach, ale wiadomo, że "żywe" forum jest najlepsze

Z góry dziękuję, będę systematycznie się odzywać w tej sprawie

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Dodam jeszcze, że mam jedną paletkę Inglota z pięcioma cieniami okrągłymi. Mam numerki : 395 pearl - cielisty, pełowy, 420 pearl niby brąz, ale na powiece też trochę zachacza o fiolet, 462 double SP jasny brąz z drobinkami i 58 amc to jest intensywna zieleń i 493 double sp to fiolet
alinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:25   #4874
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez alinson Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny !
Pewnie dostajecie tysiące takich wiadomości, ale dzięki Waszemu dużemu doświadczeniu w tej dziedzinie, odpowiedź to pikuś
A mianowicie : rozpoczynam swoją przygodę z makijażem. Mam 18lat, kiedyś malowałam się rzęsy tuszem, używałam podkładu. Przez perypetie życiowe przestałam o siebie dbać, malować, cokolwiek. Ale wracam do świata żywych i proszę Was o radę.

Chodzi o to - chciałam prosić Was o podanie numerków cieni Inglota, takich podstawowych, w brązach, zarówno matowych (ponieważ stawiam na prostote) ale i z brokatem, bo czasem taki migocący cień poprawia humor.
W sobotę będę w mieście, gdzie mogłabym kupić sobie cienie. Planowałam paletkę na 5 cieni okrągłych.

Poza tym, to czym różnią się pigmenty od cieni ?

Jeśli któraś z Was będzie tak dobra () możecie też napisać mi, co warto kupić w Inglocie jak już tam będę i co w ogóle powinnam kupić zaczynając swoją przygodę z makijażem

Szukałam tych informacji w internecie, na blogach, ale wiadomo, że "żywe" forum jest najlepsze

Z góry dziękuję, będę systematycznie się odzywać w tej sprawie
Hej, kiedyś u siebie na blogu zrobiłam post o najfajniejszych i moich ulubionych neutralach z Inglota klik to taka dla mnie podstawa jeżeli o to chodzi, wiadomo jest mnóstwo innych ale te są chyba najfajniejsze :P
Na pewno warto zerknąć na pomadki, pomadki w słoiczkach, róże prasowane lub w kremie które są niezwykle cudowne. Na pewno sypkie cienie/pigmenty. Konturówki z żelu czyli jak dla mnie nic innego niż eyelinery
A pigmenty różnią się od zwykłych cieni tym że są mocno nasycone, kolory są bardzo intensywne.

Na pewno warto na początek kupić sobie jakieś pędzle :P ale Inglotowskich niespecjalnie polecam jak już to jdynie 23T do kresek bo tego żaden inny pędzel mi nie zastąpi, możesz też zerknąć na 6SS ale po kilku praniach robi się z niego miotełka. Jeżeli chodzi o inne to polecam Hakuro H74 i H79
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:39   #4875
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Wrzucam swatche nowej kolekcji szminek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szminki.jpg (56,7 KB, 141 załadowań)
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:00   #4876
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. II

Szminki ciekawe, ale większość kolorów nadaje się chyba tylko do sesji .
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:06   #4877
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Szminki ciekawe, ale większość kolorów nadaje się chyba tylko do sesji .
Też tak w pierwszej chwili pomyślałam.Niebieska szminka wtf?!
Ale z drugiej strony zapewne wiele początkujących wizażystów czy po prostu ludzi z rożnych subkultur szuka może nie tak drogich i łatwo dostępnych produktów w dziwnych kolorach.Więc właściwie dobrze, że Inglot wychodzi im troche na przeciw.

Sama "będąc młodym gotem" szukałam rożnych nietypowych kolorów w kolorówce.Ciężko było u nas coś znaleźć.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:07   #4878
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Szminki ciekawe, ale większość kolorów nadaje się chyba tylko do sesji .
ja dluga chwile sie zastanawialam czy to na pewno szminki juz widzę reakcje moich uczniow, na jakis odjechany kolor na ustach
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 19:40   #4879
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
ja dluga chwile sie zastanawialam czy to na pewno szminki juz widzę reakcje moich uczniow, na jakis odjechany kolor na ustach

Znając dzisiejszą młodzież, pewnie by Ci przyklasnęli
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 19:55   #4880
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Szminki ciekawe, ale większość kolorów nadaje się chyba tylko do sesji .
98 i 96 to ładne codzienne kolory 97 i 99 w porywach też

Ja jeszcze chcę pokminić z nimi czy da się nimi np malować twarz przy bardziej pojechanych makijażach
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:27   #4881
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
98 i 96 to ładne codzienne kolory 97 i 99 w porywach też

Ja jeszcze chcę pokminić z nimi czy da się nimi np malować twarz przy bardziej pojechanych makijażach
Te pierwsze z lewej są jak najbardziej ok . Jeśli dałoby się zastosować resztę do twarzy, ewentualnie w elementach bodypaintingu, to byłby świetny i niedrogi produkt dla makijażystów
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 22:32   #4882
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Te pierwsze z lewej są jak najbardziej ok . Jeśli dałoby się zastosować resztę do twarzy, ewentualnie w elementach bodypaintingu, to byłby świetny i niedrogi produkt dla makijażystów
Wiesz co, czy niedrogi to nie wiem, bo paleta kosztuje 138 zl, 12 farb z Kryolanu kosztuje 105 zł I je na 100% można wykorzystać do ust, ciała, oczu, twarzy
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:57   #4883
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Inglot cz. II

Dopiero teraz przeczytałam o śmierci pana Inglota. Ogromna szkoda. Pamiętam, że niedawno w jakimś wywiadzie mówił, że na urodziny sprawił sobie billboard Inglota na Times Square w NY. Człowiek sukcesu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:55   #4884
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Oczko Katosu ze snobki Ona użyła cienia z paletki Sunset ze Sleeka, ale w Inglociaku możesz spojrzeć na 607 kolor praktycznie identyczny jeżeli chodzi o perłę
Nieprawda, to jest paletka Monaco, a sam cień nazywa się Sunset. BTW makijaż jest genialny sama sobie taki robię. Step jest tu: http://www.snobka.pl/artykul/makijaz...mielcarz-11911

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Dzięki!
Właśnie starałam się wytypować cienie Inglota z internetowych słoczy bo jak już wspomniałam, w sklepie nie daję rady I wytypowałam 607 i 450. A Ty mówisz, że 607. Coś musi za tym kryć Może w końcu mój sukces zakupowy

Wiem, że cienie trzeba potestować na żywo, ale łatwiej przetestować wytypowane 3-4, niż 100
Na pewno nie jest to cień 450. Mam oba cienie. Trgo 607 nie mam, ale może to być bardzo podobny, ale jego na żywo nie widziałam. Kiedyś myślałam, żeby sobie taki sprawić pojedynczy jak ten z paletki Monaco, ale na razie odpuściłam.

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Ja tez mialam problem z kupieniem 450, jedynie szlo go zamowic.
Tak samo bylo zreszta z 607 :/

Moim skromnym zdaniem najbardziej zblizonym odcieniem do tego zalaczonego przez Ciebie rumpleteazer jest wlasnie 607
450 jest bardziej rozowa
450 moim zdaniem jest bardziej bordowy. To jest odpowiednik cienia MAC Cranberry. Bardzo ładny cień.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 21:56   #4885
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Wiesz co, czy niedrogi to nie wiem, bo paleta kosztuje 138 zl, 12 farb z Kryolanu kosztuje 105 zł I je na 100% można wykorzystać do ust, ciała, oczu, twarzy
Są w palecie? Myślałam, że to coś w stylu kolekcji niebieskich szminek, która była w lecie.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 22:02   #4886
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Są w palecie? Myślałam, że to coś w stylu kolekcji niebieskich szminek, która była w lecie.
Taka :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paletka.jpg (98,3 KB, 38 załadowań)
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 17:21   #4887
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
Nieprawda, to jest paletka Monaco, a sam cień nazywa się Sunset. BTW makijaż jest genialny sama sobie taki robię. Step jest tu: http://www.snobka.pl/artykul/makijaz...mielcarz-11911



Na pewno nie jest to cień 450. Mam oba cienie. Trgo 607 nie mam, ale może to być bardzo podobny, ale jego na żywo nie widziałam. Kiedyś myślałam, żeby sobie taki sprawić pojedynczy jak ten z paletki Monaco, ale na razie odpuściłam.



450 moim zdaniem jest bardziej bordowy. To jest odpowiednik cienia MAC Cranberry. Bardzo ładny cień.
Mnie sie on widzi jako taka ciemna fuksja z odcieniem burgundu. Fakt, ze mowi sie na niego jako odpowiednik Cranberry, ale tez czytalam na paru blogach, ze wlasnie to samo przypisuje sie 607
A roznica miedzy 450 i 607 jest znaczna, bo 607 jest taka jakby miedziana, kasztanowa z nuta czerwieni ,taki kolor jak na zalaczonym zdjeciu, natomiast 450 z czerwieni nie ma za bardzo nic, tylko roz, wrecz fuksje z burgundem. Przynajmniej mnie sie tak widzi.
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 17:33   #4888
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Mnie sie on widzi jako taka ciemna fuksja z odcieniem burgundu. Fakt, ze mowi sie na niego jako odpowiednik Cranberry, ale tez czytalam na paru blogach, ze wlasnie to samo przypisuje sie 607
A roznica miedzy 450 i 607 jest znaczna, bo 607 jest taka jakby miedziana, kasztanowa z nuta czerwieni ,taki kolor jak na zalaczonym zdjeciu, natomiast 450 z czerwieni nie ma za bardzo nic, tylko roz, wrecz fuksje z burgundem. Przynajmniej mnie sie tak widzi.
W życiu nie powiedziałabym że 607 to również odpowiednik Cranberry, wiem bo sama mam Cranberry (miałam dosyć łażenia za 450 ;d) i 607 jest tak jak piszesz taki bardziej podchodzący pod miedź a C o wiele wiele bardziej wpada w różowe tony, zdecydowanie dwa inne kolory. 450 jest niemal identyczny co zresztą można znaleźć na licznych swatchach porównawczych choćby tutaj mimo że zdjęcia nie są najlepszej jakości to różnica jest bardzo widoczna.
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 19:47   #4889
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
W życiu nie powiedziałabym że 607 to również odpowiednik Cranberry, wiem bo sama mam Cranberry (miałam dosyć łażenia za 450 ;d) i 607 jest tak jak piszesz taki bardziej podchodzący pod miedź a C o wiele wiele bardziej wpada w różowe tony, zdecydowanie dwa inne kolory. 450 jest niemal identyczny co zresztą można znaleźć na licznych swatchach porównawczych choćby tutaj mimo że zdjęcia nie są najlepszej jakości to różnica jest bardzo widoczna.

Ja niestety nie mam Maca Cranberry, wiec mi samej jest ciezko ocenic. Podparlam sie tylko tym co widzialam na bodajze dwoch trzech blogach kiedys, i tak tam dziewczyny pisaly, ze niby 607 to tez taki dupe Cranberry. Ja nigdy na oczy nie widzialam Macowskiego, ale przyznaje ze na temptalii 450 jest bardzo bardzo podobna do niego Wiec w sumie tez sie zdziwiliam jak dwa tak naprawde rozne kolory przypisane sa Macowskiemu, chyba ze Cranberry to taki cien o kilku dnach ( co podobno w cieniach tej marki jest tak jakby znakiem rozpoznawczym), i moze mozna tam dostrzec jakies podobienstwo tez do 607
W kazdym razie slowo harcerza,ze widzialam takie wpisy
Ale jesli ty je masz wszystkie,mozesz je smialo porownac, to pewnie masz racje

Eee...wlasnie pod tym linkiem co podalas pisze dziewczyna ze 607 tez niby jest uznawany za dupe Cranberry tylko ze ma wiecej pomaranczowych tonow kurde, juz myslalam ze zwariowalam
No ale zdjecie pod dolem z 450 i Cranberry mowi samo za siebie
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2013-02-28 o 19:52
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:46   #4890
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mam Maca Cranberry, wiec mi samej jest ciezko ocenic. Podparlam sie tylko tym co widzialam na bodajze dwoch trzech blogach kiedys, i tak tam dziewczyny pisaly, ze niby 607 to tez taki dupe Cranberry. Ja nigdy na oczy nie widzialam Macowskiego, ale przyznaje ze na temptalii 450 jest bardzo bardzo podobna do niego Wiec w sumie tez sie zdziwiliam jak dwa tak naprawde rozne kolory przypisane sa Macowskiemu, chyba ze Cranberry to taki cien o kilku dnach ( co podobno w cieniach tej marki jest tak jakby znakiem rozpoznawczym), i moze mozna tam dostrzec jakies podobienstwo tez do 607
W kazdym razie slowo harcerza,ze widzialam takie wpisy
Ale jesli ty je masz wszystkie,mozesz je smialo porownac, to pewnie masz racje

Eee...wlasnie pod tym linkiem co podalas pisze dziewczyna ze 607 tez niby jest uznawany za dupe Cranberry tylko ze ma wiecej pomaranczowych tonow kurde, juz myslalam ze zwariowalam
No ale zdjecie pod dolem z 450 i Cranberry mowi samo za siebie
Na zdjęciach (zależy jakich też) mogą wyglądać podobnie ale w rzeczywistości, po prostu dwa inne kolory pod żadnym kątem nie da się ich porównać do siebie nie wiem jak można uważać że 607 jest dupem wydaje mi się że pewnie ludzie zasugerowali się zdjęciami z internetu bo gdyby widzieli obydwa cienie obok siebie na żywo to na pewno zmieniliby zdanie na ten temat. Niemniej jednak obydwa są pięknymi kolorami i warto je mieć w swoich zbiorach Żałuję że nie było mi dane kupić 450 no ale jak się nie ma tego co się lubi to się lubi to co się ma
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.