Prosze o pomoc, odnośnie zakupu bodów z allegro , czy kupiłyście je i czy warto ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-23, 17:20   #1
Harvet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2

Prosze o pomoc, odnośnie zakupu bodów z allegro , czy kupiłyście je i czy warto ?


Mam pytanie odnośnie tych oto bodów : http://allegro.pl/modne-body-seksown...552199720.html

Czy może je kupiłyście , czy warto było ? Jak z rozmiarem? Czytałam gdzieś wcześniej, że problem jest z rozmiarem, niby uniwersalny, a dla kobiet o rozmiarze XS.. Mam rozmiar M i nie wiem czy po prostu będą mi pasowały.

Edytowane przez Harvet
Czas edycji: 2014-09-23 o 17:39
Harvet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 18:58   #2
xXxXxbeatKaxXxXx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Prosze o pomoc, odnośnie zakupu bodów z allegro , czy kupiłyście je i czy warto

kupowałam od tego sprzedawcy body, co prawda nie to konkretne, ale podobne i faktycznie chyba tylko na XS wyglądałoby dobrze. materiałowo nie jest źle, ale rozmiar? tragedia...
xXxXxbeatKaxXxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 23:06   #3
anett174
A.
 
Avatar anett174
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17 887
Dot.: Prosze o pomoc, odnośnie zakupu bodów z allegro , czy kupiłyście je i czy warto

Cytat:
Napisane przez Harvet Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tych oto bodów : http://allegro.pl/modne-body-seksown...552199720.html

Czy może je kupiłyście , czy warto było ? Jak z rozmiarem? Czytałam gdzieś wcześniej, że problem jest z rozmiarem, niby uniwersalny, a dla kobiet o rozmiarze XS.. Mam rozmiar M i nie wiem czy po prostu będą mi pasowały.
Na pewno będzie małe.
__________________
Wymieniam

Insta


anett174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 14:28   #4
Kreaturka30
Raczkowanie
 
Avatar Kreaturka30
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 306
Dot.: Prosze o pomoc, odnośnie zakupu bodów z allegro , czy kupiłyście je i czy warto

Zapytaj na wątku Allegro atrakcje cenowe.. Ja mogę Ci tylko powiedzieć, że dziewczyny tam narzekają na tego sprzedawcę, poczytaj ich.
__________________
Kreaturka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 17:43   #5
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Prosze o pomoc, odnośnie zakupu bodów z allegro , czy kupiłyście je i czy warto

Niestety moja siostra tu przez ramię mi zerka, otworzyłyśmy linka i kojarzymy sprzedawcę - nie było to fajne doświadczenie w każdym razie, choć ostatecznie udało się towar zwrócić.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-25 18:43:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.